Wasz „zbawiciel”201.O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Wasz zbawiciel 

 

 

201.

 

 

Wasz zbawiciel, kto to jest? Bo religie przekłamały prawdziwe życie Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka na Ziemi, okłamano ludzi przykrywając tym kłamstwem bestialski mord, czy kogoś zbawił Pan Jezus Chrystus? - NIE.

 Zamordowano bestialsko Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka ponieważ uczył ludzi na Ziemi PRAWDY, a to przeszkadzało ówczesnym kapłanom.

 Pan Jezus Chrystus przyszedł na Ziemię by nauczyć ludzi życia w Miłości duchowej, w Prawdzie i prawdziwego duchowego jestestwa.

 A tu na Ziemi wszystko oparte na cudach, dewiacjach seksualnych, skrzywieniach rozumowych kapłanów wszelkich religii, jest to wbrew prawom PANA Stworzyciela, mało logiczne i owiane tajemnicą, a więc wymyślone przez rozumowców, religijnych fanatyków i kler, przez ciemnych, bo to wszystko, co mówią jest fałszywe i było oparte o ciemności, dziś oparcie w ciemności skasowane, dlatego PRAWDA przejawia się we wszystkim.

Tak wam zaciemniono prawdziwy obraz, iż stał się przeciwieństwem praw PANA STWORZYCIELA, a wy w to wszystko, co wam podano wierzycie, choć jest kłamstwem i jest całkowicie fałszywe.

Prawa PANA STWORZYCIELA są jasne proste i wytłumaczalne, tu brak tak zwanych cudów, ponieważ PAN STWORZYCIEL dał doskonałe prawa w stworzenie i sam Pan Stworzyciel bez ingerencji w prawa, a wy opowiadając takie cuda i taki fałsz, wątpicie w prawa Pana Stworzyciela i w samego Pana Stworzyciela.

Aby Pan Jezus Chrystus mógł zejść na Ziemię musi w prawach się normalnie narodzić, brak innej możliwości, bez żadnych cudów, bo wtedy gdyby PAN STWORZYCIEL mógł zmienić prawo swoje dane w stworzenie, to by dorosłego Pana Jezusa Chrystusa postawił na Ziemi lub by Pan Jezus Chrystus zszedł po schodach z nieba specjalnie na dużych uroczystościach ziemskich, ale jest bez takiej możliwości, to jest bajka całkowicie wymyślona.

Zadały sobie ciemności wiele trudu, a wy na to zezwoliliście, iż wasze dzieci też już od małego uczone są fałszu i obłudy, wręcz są zmuszane do kłamania, zmuszane do chodzenia na religię bez przekonania, do chodzenia do kościoła, choć to wszystko, co mówią kościelni nawet dla dzieci jest mało logiczne i zaciemnione.

Pan Jezus Chrystus Nazarejczyk i Pan Jezus Chrystus z Opola to jedna i ta sama część Pana Stworzyciela, tylko nowe ciało ziemskie, ponieważ zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA ciało ziemskie Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka musiało pójść w rozkład, jest bez możliwości powrotu do tamtego ciała ziemskiego, musiało być nowe naczynie, czyli nowe ciało ziemskie, aby wszystko odbyło się w prawach, schodząca na Ziemię część Pana Stworzyciela z poziomu Bożego dostała nowe ciało ziemskie, nazwane na Ziemi Pan Romuald Statkiewicz.

Wyciągnięte przez Pana Stworzyciela wnioski z pobytu na Ziemi Pana Jezusa Chrystusa po raz pierwszy, bez pozwolenia na to aby ponownie narodził się w narodzie izraelskim, który całkowicie zawiódł, oraz narodziny obwieszczone wszystkim, bo gdyby kapłanie i obecne religie wiedziały wcześniej, to była by potrzeba ukrywania przed nimi dziecka, dopiero wtedy, kiedy obecny dziś na Ziemi Pan Jezus Chrystus doświadczył między ludźmi ziemskimi wielu różnych sytuacji, trzeba poznać życie ludzi na Ziemi, aby wiedzieć jak im pomóc, sam musiał doświadczać, aż przyszedł czas przebudzenia do swojej świadomości, części Pana Stworzyciela, wtedy wszystko zmusza do wejścia na właściwą drogę, brak innej możliwości, trzeba wejść.

2000 lat temu ludzie bez przyjęcia PRAWDY, wtedy kapłani występowali przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi i dziś również kościelnym bardzo mało pasuje Prawda, ponieważ musieliby się przyznać do wszystkich kłamstw i majątki zagarnięte ludziom rozdać, ponieważ są własnością lokalnych społeczności i ludzi, a kościoła NIE.

 

 

Dlatego ogłaszają w kościołach; iż Pan Romuald Statkiewicz jest fałszywym Panem Jezusem Chrystusem.

 

 

Gdyby tak faktycznie było, kto zajmowałyby się osobą Pana Romualda Statkiewicza, a strach tych Panów kościelnych przed PRAWDĄ powoduje że kłamią tak samo jak przed 2000 lat.

Opinię już wydano, choć jest fałszywa, a Pan Romuald Statkiewicz jest Panem Jezusem Chrystusem będącym obecnie na Ziemi, czy to się podoba klerowi czy nie, wydarzenia są już blisko i wtedy zobaczycie ludzie na Ziemi, jaka jest PRAWDA.

Badajcie poprzez swoje wnętrze, uczuciem SŁOWO podane wam przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela.

Stworzone kłamstwa i dogmaty przez kościelnych i różne religie spowodowały, iż wygodni ziemscy ludzie bez badania uczuciem tego co mówią, przyjęli te kłamstwa sądzą iż mają odkupione wszystkie grzechy przez waszego zbawiciela, co jest kłamstwem.

Część Pana, Pan Jezus Chrystus Nazarejczyk bez odkupienia jakichkolwiek win, a wręcz odwrotnie, zamordowanie Pana Jezusa Chrystusa spowodowało skutki zwrotne na Ziemi.

A wy oddaliście siebie ducha pod panowanie ciemnych zakłamanych ludzi w sutannach, którzy mają poplamione krwią swoje ręce z poprzednich inkarnacji,  za zamordowanie Pana Jezusa Chrystusa oraz wielu ludzi na Ziemi którzy dzielnie stawiali im czoła i walczyli przeciwko fałszerstwom.

Bez potrafienia jesteście już dziś ludzie odróżnić PRAWDY, Miłości na Ziemi, części Pana Stworzyciela, Pana Jezusa Chrystusa, od tych dziwnych wymyślonych historii i cudów, aby usprawiedliwić klasyczne bestialskie morderstwo przez kapłanów ówczesnych, udało im się tym kłamstwem pozostać przy władzy, wtedy się udało i wy jesteście tego winni, bo musicie szukać PRAWDY, po to przyszliście dziś na Ziemię, te same duchy, co 2000 lat temu, aby sobie odczynić swoją karmę z całego bytu, ale dziś już brak takiej możliwości aby ciemności pozostały, dziś PRAWDA dochodzi do głosu, ciemności bez żadnych szans pozostania na Ziemi, żywioły już pracują.

To dla was ziemscy ludzie przyszedł Pan Jezus Chrystus na Ziemię drugi raz, aby was poprowadzić do PRAWDY i Miłości duchowej, ale tu musicie się wysilić, aby to odczuć i pojąć duchem, a rozum odrzucić.

A wy ludzie ziemscy uczucia macie zablokowane dalej sami kłamiecie o morderstwie sprzed 2000 lat, kłamiecie o życiu Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, kłamiecie o życiu uczniów Pana Jezusa Chrystusa, dziś jeszcze raz ostatni dostajecie szansę na dojście do Prawdy.

Ponieważ bez chcenia pozostaliście rozwijać się duchowo i bez zamiaru przyjąć PRAWDĘ na Ziemi, to wydarzenia was całkowicie zmienią, to będą wasze perły, sąd ostateczny się zakończył, ostatecznie zostaniecie rozliczeni z waszego martwego życia, ci, co zostaną po wydarzeniach bez problemów przyjmą PRAWDĘ i natychmiast zaczną rozwijać się duchowo, to, co zobaczą, bez pozwolenia im mieć wątpliwości do osoby Pana Jezusa Chrystusa.

Musicie się dowiedzieć wszystkiego o PANU STWORZYCIELU, o was, o waszym smutnym życiu, o religiach, o braku waszej wiary, o wszystkim, co zostało na Ziemi zamotane i utajnione, sfałszowane, wyjdzie wreszcie na Światło i musi zostać z fałszu oczyszczone.

Wszystko musi zostać uporządkowane w nowym Tysiącletnim Królestwie, prawa i cała Ziemia, dość na Ziemi gospodarki niszczącej wszystko, czas na naturę, naturalne jedzenie, naturalne ubranie, wszystko, co jest potrzebne do życia dla ducha na Ziemi musi być naturalne i zdrowe.

Musicie sami siebie rozliczyć i koniecznie zrozumieć, po co macie się rozwijać i że jest to dla was ludzie ziemscy korzystne, cały czas macie się kierować do PANA STWORZYCIELA, codziennie dziękując za wszystko.

To, że mało świadomie uczestniczyliście w uroczystościach ciemnych, bez zwolnienia was od odpowiedzialności, za każdy wasz czyn i krok zapłacicie najwyższą cenę, ostateczne rozliczenie już się zbliża, jest bardzo blisko, coraz bliżej.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Ratunek dla każdego ducha 200.... Święto Róży, Miłości, 23...