Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 192. OWB E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 

 

 

192.

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła wisi nad waszymi głowami, ze stu zostanie, trzynastu, reszta odejdzie, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe do góry.

Wszystkie żywioły systematycznie się przygotowują i będą gotowe do działania na Ziemi, jako akt Sprawiedliwości, zmiecione zostaną doszczętnie ciemności, wszystko, co ciemne zostanie rozerwane na strzępy i trafi do leja rozkładu, baczcie abyście byli po stronie Światła, abyście byli czyści energetycznie, swoim chceniem nawet w ostatniej sekundzie zdążyli się ocknąć z letargu i uśpienia, aby pozostać bez trafienia do leja rozkładu, trzeba się zmienić i podążać drogą w kierunku Światła, do poziomu duchowego, poprzez Miłość będącą dziś na Ziemi.

Zasłużyliście ludzie ziemscy na lej rozkładu i jak pozostaniecie tacy sami to tam traficie, brak miejsca dla ciemności i ciemnych w nowym Królestwie Tysiącletnim.

Każdy kto zasłuży sobie swoim działaniem znajdzie się w Księdze Życia na Ziemi, aby wszystko, co przeżywał duch do tej pory mało właściwe, mógł odpracować.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Szacunek do każdego Słowa 191.... Szacunek do siebie ducha 193....