Makijaż 206. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Makijaż 

 

 

206.

Makijaż, to nałożenie na twarz maski z różnych kremów i pudru, tak wy ziemscy ludzie idąc na sylwestra i karnawał, nałożycie na siebie kuse odzienie i zrobicie sobie maski, żeby na tą chwilę być kimś innym i pozostać bez wstydzenia się za siebie, stać się kimś z tłumu, bo jak nadużyjecie alkoholu i wpadniecie pod stół, żeby siebie okłamać; że to ktoś inny, to ten z maską, ten drugi.

Bez możliwości was porównać do człowieka, porównanie do zwierzęcia, to ujma dla zwierzaka, jesteście ludzkimi karykaturami, którzy ukrywają swoją prawdziwą twarz pod maską, mają nika, zamiast swoje prawdziwe imię i nazwisko, wszystko po to by być schowanym, ukrytym, wychodzą najgorsze żądze, chore instynkty, jesteście martwi, bo człowiek ziemski, to taki, co się rozwija duchowo, żyje w prawach PANA STWORZYCIELA, idzie prowadzony Świetlistą drogą, zawsze kieruje się prawami w stworzeniu, czy by się tak zachowywał?, NIE, bo wie, że taki bale są ku czci ciemności, zamiast trzeźwo i świadomie zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA.

Wszystko jest dla ludzi ziemskich, ale zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i szacunkiem do siebie, zgodnie z prawami obowiązującymi na Ziemi.

Wszystko macie pozakrywane takimi maskami, ta cała wasza polityka, to jedno wielkie kłamstwo, żądze władzy, czy ktoś liczy się z waszym dobrem, typowe dorobkiewiczostwo, ziemskie najniższe energie, brak wzlotów, tu się tylko mówi, brak czynów, górnolotne słowa bez pokrycia, a to kłamstwo, bo jeżeli są świadomi tego, co mówią, a bez uczynienia pozostają, z całą premedytacją okłamują cały naród, w skutku zwrotnym to do nich wróci.

Producenci na swoich metkach piszą kłamstwa, o swoich produktach, skutki zwrotne dosięgną każdego, bez czynienia drugiemu, co tobie jest złe, ponieważ wszędzie kłamiecie, to też w skutkach zwrotnych jesteście okłamywani, błyszczą wam w oczach pieniądze, bez chcenia jesteście widzieć więcej.

Nagle zostaniecie zatrzymani w tej swej gonitwie i obmyci z makijażu, z tej ciemnej maski, jaką nałożyliście sobie sami, zostaną wam wypalone ciemne energie i zobaczycie napis; koniec, ale już wiecie, że ten koniec to dla was, zamiast jak myślicie że dla Ziemi, bo zapomnieliście w tej gonitwie, że jest PAN STWORZYCIEL, tak samo jak Atlanci. Musicie obmyć twarz z tego makijażu i stać się sobą w 100%, iść na drogę rozwoju duchowego, musi to być zwrot w waszym życiu, jedyny prawidłowy wybór.

Zbyt obszerna maska i za mocny makijaż może doprowadzić do pozostawienia gęsto materialnego ciała ziemskiego, na Ziemi wszystko wróci do normy, tylko was już bez bycia będzie.

Wiele razy ziemscy ludzie próbowali przechytrzyć Pana Stworzyciela i zawsze na tym tracili, lecz zawsze ziemski człowiek pozostał bez wyciągnięcia z tych doświadczeń wniosków, a dziś na Ziemi jest tak samo, jak zawsze zawodzicie samych siebie, bo brak wam logicznego myślenia, od zawsze wybieracie dobra materialne, zamiast siebie ducha, bogactwa zawsze pozostaną dla was narzędziami w odpracowywaniu karmy, to jest gęsta materia, którą duch i tak pozostawia na Ziemi, odchodzi pozostawiając to wszystko, bo tam gdzie idzie są jemu bez potrzeby, tam ma bardziej realny świat niż na Ziemi, oparty wyłącznie o Miłość duchową.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Zakończenie roku 205.... Don Pedro Karramba 207....