Czysta prostota w ostrzeżeniach 366.
 Oceń wpis
   

 Czysta prostota w ostrzeżeniach

366.

Dowiecie się jak cenne dla was były ostrzeżenia, które tu w Objawienia Woli Bożej publikuję, jak cenne informacje dla was, aby uchronić się przed wydarzeniami, które za chwilę będą faktem, a wy mogliście być tu w Polsce, bezpiecznymi i móc się uczyć rozwoju duchowego.

Zobaczycie i odczujecie jak drogocenne dla ducha każdego jest SŁOWO PANA, jak drogocenny jest przepływ energetyczny, Siła, jaką otrzymujecie od PANA, aby być silnym i zdrowym, płynącym od ŻYWEGO SŁOWA BOŻEGO na Ziemi.

Tu w Polsce byliście chronieni, a tam w świecie baty dostaniecie, bo uciekliście spod ochrony PANA za pieniędzmi do krajów, które zostaną całkowicie zalane jak; Irlandia, Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Stany Zjednoczone, Kanada i wiele innych, lecz wy nie odczytaliście poważnie wszystkich ostrzeżeń, nie przyjęliście nic, co ważne było dla was, dla ciebie ducha.

W was musi być chcenie, to wasze musi być zrozumienie, iż dziś stoicie u progu wydarzeń, a wy myślicie, że kościół was ostrzeże i poda wam PRAWDĘ, oni sami się boją rozliczeń ostatecznych, wiedzą, że wszystko stracą, a jeszcze będą ścigani przez parafian, wszyscy razem i każdy z osobna.

Ze strachu na twarz padają, bo przyciągają swoim negatywnym czynieniem takie ciemne sytuacje, nie ma przypadków, wszystko dzieje się zgodnie z doskonałymi prawami PANA.

Choć ciągle się na te prawa powołują, to nie żyją zgodnie z nimi, bo nie mają o prawach PANA pojęcia.

Będziecie słuchać każdego Słowa PANA, będziecie czytali mowę Pana w stworzeniu, wszystko wokół was.

A teraz przed wami lekcja przetrwania, fala będzie bardzo duża, poczujcie czy dacie radę, natychmiast wracajcie do Polski.

Świetlista postać w nurcie Światła jest już gotowa, by was prowadzić do góry, a wy idźcie i głoście; część Pana, Jezus Chrystus jest w Polsce, w Opolu.

Pamiętajcie; po wydarzeniach nie będzie innej drogi, tylko przez Północną Afrykę, tutaj przesmyk zostanie dla was, abyście mogli wrócić do Polski nie mocząc nóg.

Ogromne fale spowodują wiele szkód, trzęsienia ziemi obudzą jeszcze wulkany, potężna fala uderzeniowa powietrzna również dokona swoich zniszczeń, tylko po to, by zabrać wam te złudne dobra materialne i zburzyć wasz fałszywy świat oparty tylko o kłamstwa.

PRAWDA na was czeka, więc się pospieszcie i już nie zwlekajcie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Zaraza cywilizacji 365. Miłość Boża płynie 367.

Komentarze