Cukier gorszy od soli 222. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

 

 

Cukier gorszy od soli  

 

 

222.

Cukier gorszy od soli, pustoszy organizm wszystkich ludzi ziemskich w tak zwanym cywilizowanym świecie, a to oznacza, iż ten wasz cywilizowany świat was zabija, dokładnie, systematycznie i codziennie, specjaliści bez mówienia wam Prawdy o was samych, o waszym zdrowiu, o tym, co jecie i pijecie, wystarczy jedna kawa dziennie i do tego ciastko, batonik, czekolada lub coś słodkiego i już jesteście chorzy.

   Po kilku latach można stwierdzić poważne schorzenia układu pokarmowego, duże przekwaszenie organizmu, chory układ krążenia, wysokie ciśnienie i osłabiony system odpornościowy. 

 Zaraz wam wmówią; że macie cukrzycę lub coś gorszego, a przy tak dużej ilości cukru w organizmie wszystkie narządy oczyszczające z toksyn słabiej pracują, organizm bez możliwości przerobić tak dużej ilości cukru, tych dodatków sztucznych oraz konserwantów, których codziennie dokładacie coraz więcej do swojego ziemskiego ciała i już hodujecie sobie różne dziwne schorzenia, grzyby i czujecie się coraz gorzej.

Karmicie słodyczami swoje dzieci, od momentu, kiedy taki maluch już siada i może uchwycić patyk w swoją rękę, dajecie lizaki i różne dziwne słodycze, które dla dziecka są trucizną bardzo szkodliwą, taki lizak to tylko dużo cukru, walory smakowe, brak walorów odżywczych, dziecku całkowicie zbędny, organizm dziecka bez możliwości przepracowania takiego cukru złożonego, zaczyna chorować, katar, przeziębienia, angina, a to nic innego jak obrona organizmu, zaczyna oczyszczać się z tych toksycznych związków, poprzez te schorzenia.

Każde dziecko dostawać powinno owoce i warzywa, powinno być bez takiej wiedzy, że są słodycze, dla dziecka w warzywach i owocach oraz czystym mięsie i kaszach są składniki potrzebne w rozwoju jego ciała ziemskiego.

Cukrem karmicie sobie drożdżaki, które potrafią pozbawić ducha ziemskiego ciała, a dziś 80% populacji ludzi na Ziemi ma kandydozę, gniją od środka, fermentacja w jelitach, tworzą się duże złogi, wszystko z powodu nadmiernej ilości cukru w organizmie, duży brzuch i bulgotanie w brzuchu, w jelitach, to maszyna, która produkuje gazy i związki toksyczne, do tego złe odżywianie, stres i strach, rozum natychmiast was blokuje, stajecie się najlepszym, stałym klientem do apteki, o zdrowiu już bez możliwości nawet wspominać, daliście się złapać w pułapkę ciemnoty, wegetujecie z dnia na dzień i pozostajecie bez wiedzy po co przyszedł duch na Ziemię.

Zajmujecie się przyziemnymi sprawami, a resztę uważacie za mało ważne, ciągle boicie się, że stracicie swoje majątki i pieniądze na kontach w banku.

Jesteście powoli mordowani przez tą waszą cywilizację, każdy patrzy, aby więcej zarobić, czy ktoś patrzy na was, na wasze zdrowie, na wasze życie, NIE ponieważ wy sami pozostajecie bez dbania o siebie, ponieważ wy sami jesteście bez szanowania siebie i swoich najbliższych, pozostajecie bez poznania praw PANA STWORZYCIELA, o skutkach zwrotnych, jesteście bez takiej świadomości, bo gdybyście mieli, zupełnie inaczej byście postępowali.

Przede wszystkim zacznijcie dbać o siebie ducha, duch woła; odrzuć rozumowe rozważania i obłudę, natychmiast przyjmij Prawdę.

Wtedy odkryjecie co to jest uczucie i duchowe wnętrze, wtedy życie staje się radosne i szczęśliwe, korzystacie z suto nakrytego stołu przez Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Nosicie bogactwo ducha w sobie... NATURA Elżbieta Gas