Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Płynie Miłość 177. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Płynie Miłość   

 

 

177.

Płynie Miłość od PANA STWORZYCIELA, do was płynie duchy z Ziemi, cieszcie się lub drżyjcie, bo płynie Miłość, co was obudzi z letargu ciemnego, lub zabierze was na zawsze do siebie, jako zupełnie nieświadomych, jako zupełnie nowe i czyste zarodki.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje siłę duchową wszystkim na Ziemi, czystym dodaje energii i błogiego spokoju, radości ducha i suto nakryty stół.

Ciemnym zabiera wszystko łącznie z gęsto materialnym ciałem i jego mózgiem, zostaje tylko czysty duch nieświadomy sam siebie i swojego istnienia.

Cieszy się stworzenie całe, Miłość od PANA STWORZYCIELA otrzymuje i PANU STWORZYCIELOWI dziękuje wyrażając uczucia w czynach, stworzenie żyjąc w prawach ma wszystko, co trzeba do życia na Ziemi.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje duchom na Ziemi wszystko, co duchy potrzebują do rozwoju ducha, a duchy odrzuciły wszystko, co daje PAN STWORZYCIEL, duchy bez chcenia iść do poziomu duchowego, do domu swego duchowego, lecz chcą iść w rozkład.

Z Miłości PANA STWORZYCIELA otrzymaliście duchy na Ziemi wszystkie znaki, aby rozpoznać część Pana Stworzyciela wysłannika Bożego, a wy ludzie ziemscy pozostaliście bez przyjęcia PRAWDY, odrzucacie wszystkie informacje, żywego przemawiania do ludzkiego ducha na Ziemi.

Ludzie Ziemscy ze wstydu przed Miłością PANA Stworzyciela będziecie się chcieli schować, ale wszystkie zakamarki już rozświetla Światło.

Zostawcie już tą całą martwotę i jak najszybciej przyjmijcie PRAWDĘ Pana Stworzyciela w płynącej Miłości od PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

We wszystkich inkarnacjach 39. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

We wszystkich inkarnacjach
39.

We wszystkich inkarnacjach na to, co cię spotyka ciężko sobie zapracowałeś, żyjąc w oparciu fałszywego znaku i fałszywych poglądów.

Swoje mało właściwe czyny ciągle usprawiedliwiasz, ale reszta musi być surowo ukarana i już bez możliwości takiego złego czynienia, ale ciągle powtarzasz, przecież; ja jestem tylko człowiekiem, czy to ma oznaczać, że możesz się kąpać w swoim ciepłym błocie, po co ci woda jak i tak ciągle wracasz do swojego błota.

Czy twoje usprawiedliwienie to potwierdzenie że możesz kłamać, zabijać, kraść i gwałcić?

Kto zacznie żyć zgodnie z prawami Pana ten przeżyje, przetrzyma wszystko i zostanie tu na Ziemi w nowym Królestwie Tysiącletnim.

 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
FAŁSZYWYCH ZNAKÓW JEST WIELE 14.
 Oceń wpis
   

FAŁSZYWYCH ZNAKÓW JEST WIELE

14.

Fałszywych znaków jest wiele, a PRAWDY znak jest jeden, zabłyśnie dla każdego ducha na Ziemi tylko raz przez 5 minut, każdy ma szanse, choć ciemności wokół, to każdy duch zobaczy iskierkę ze Światła, poczuje ją i wybierze swoją właściwą drogę, po to duch ma wolną wolę i prawo wyboru.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wojna energetyczna 372.
 Oceń wpis
   

 Wojna energetyczna

372.

Wojna energetyczna jak przerywnik dla ciebie ducha z ciemnych nurtów, wejście na chwilę do Świetlnych, puka do ducha czysta energia, otwieraj duchu, bo przegrasz, oczyść swoje klapki, które się zablokowały w mózgu, to takie toksyny jak aspartam i im podobne wam blokują logiczne myślenie i odczuwanie, tłumią wam uczucia kontrolowane jeszcze przez rozum, to wszystko na raz powoduje, iż jesteście martwi za ziemskiego życia tu na Ziemi, chodzicie jak mumie owinięte bandażami, nic was nie interesuje tylko bieganie za ziemskimi doczesnymi dobrami.

Tylko wam żarty, śmieszne filmy, zabawa, gry i hazard w głowie, reszta to dla was fatamorgana, jak kukły z teatru lalek, ciągle ktoś pociąga za sznurki, wyzuci z wszelkich uczuć, rano sztuczne śniadanko, praca, po pracy toksyczny obiadek, przez dzień wypitych parę kawek, dużo słodyczy, kolacja przed telewizorem, dojadane miedzy posiłkami - chipsy i wieczorem bzykanko wymuszone przez porno filmy zupełnie bez uczucia, oto cały dzionek duchów ludzkich. 

A tu czeka was apokalipsa, zostaniecie z tego letargu wyrwani z ciepłych łóżek na chłód, aby wasz rozum wreszcie odpuścił należne miejsce duchowi, muszą w was się obudzić ludzkie odruchy, może zasłużycie sobie na miano człowiek.

Tak jak się ostrzega przed falą tsunami, czy przed trzęsieniem Ziemi, może jeszcze przed powodzią, to tutaj ostrzegam was przed wydarzeniami na całej Ziemi jednocześnie, to, co wasz czeka nie da się nawet opisać, ponieważ niczego nie przyjmujecie, tym bardziej to odczujecie, interesuje was tylko pełny portfel, samochód, dom i to chcecie mieć od razu wszystko, to wszystko właśnie musicie stracić abyście dostrzegli, że w waszym ciele jest duch całkowicie spętany i zablokowany przez wasz rozum.

Wojna energetyczna polega na tym, że ty duch musisz zostać uwolniony, ciemności, które wpuścił rozum energetycznie wypalone, walka toczy się w subtelnych energiach, widzialnych tylko wzrokiem duchowym, ciemni dają wam to, co chcecie, tym was przyciągają, ale ciemności słabną całkowicie, więc za chwilę nic nie dostaniecie i razem z nimi upadniecie.

Czysta siła jest dziś na Ziemi, już kolorami się mieni, życie buduje w prawach we wszechświecie, to siła płynąca od PANA, czyści wszystkie duchy, które pozostaną po wydarzeniach, aby były duchowe, już przygotowane, czyste, po to tu przybyły w gęstą materię, aby wspierać swoją pracą budowę zamku i Królestwa Tysiącletniego, wspierać również gęsto materialnie Jezusa Chrystusa wysłannika Pana.

Wszyscy, którzy będą szli drogą Światła, będą żyli zgodnie z Prawdą, są natychmiast wspierani siłą, wszystko im będzie szło jak z płatka, wszystko wokół będzie ich wspierało.

A ci, co będą kłamać, będą chcieli żyć jak dotychczas, natychmiast im się wszystko będzie psuło, będą mieli problemy, musieli będą się natychmiast rozliczać, pozostawić gęsto materialne ciało i wrócić do góry, jako nieświadomy zarodek, dla takich nie ma miejsca w Królestwie Jezusa Chrystusa.

Ciemności nie mają żadnych szans wygrać tej energetycznej wojny, tutaj oparcie w sile mają tylko ci, co reprezentują i głoszą SŁOWO PANA, ci, którzy żyją zgodnie z prawami PANA, mają wszelką pomoc, mają narzędzia i wsparcie energetyczne, jeden jasny i czysty może wystąpić przeciwko armii ciemności i wygra, ciemności zawsze przegrają, ponieważ prawa na Ziemi zawsze działają samoczynnie, doskonale i bezbłędnie.

W tej energetycznej wojnie wygrany jest tylko Pan, PAN stworzenia, nieba i Ziemi, całego wszechświata.

Wygra w tej walce każdy, kto będzie wiernie i z przekonania służył Panu tu na Ziemi, stanie w walce o siebie po stronie prawa PANA, będzie rozwijał się duchowo, stanie się świadomy, zawsze będzie duchowy i czysty, zawsze prawy w Miłości duchowej.

Żywioły dojdą tam, dokąd ciemności są, tam gdzie czyści, to są na wszystko przygotowani i wspierani, Polacy nie powinni wyjeżdżać z Polski, wydarzenia w każdej chwili mogą nastąpić, a Polacy są najbardziej bezpieczni w Polsce, budujcie Polskę tylko poprzez dary, jakie otrzymaliście od PANA, a wtedy będziecie wspierani energetycznie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Paranoja medycyny akademickiej 356.
 Oceń wpis
   

 Paranoja medycyny akademickiej

356.

Paranoja do potęgi, gdy państwo produkuje alkohol, papierosy, trującą żywność i to samo państwo mówi o programach zdrowotnych, tworzy przepisy stanowiące o zdrowiu lub chorobach. Co tu jest kłamstwem, a co PRAWDĄ? Co to ma oznaczać dla tych ziemskich ludzi?

To samo państwo zakazuje i każe za narkotyki, a kawa jest reklamowana i polecana przez medycynę, a zawiera narkotyk - kofeinę, jest również bardzo szkodliwa zdrowotnie.

Poleca się leki i medykamenty, które są bardzo szkodliwe, a przepisują lekarze, aby leczyć choroby ziemskich ludzi, bardziej szkodzą niż leczą. Więc; czy to jest pomoc, czy unicestwianie?

Unicestwianie medykamentami świadome, codziennie, pomału i systematycznie!

Coraz więcej medykamentów bardzo szkodliwych, ponieważ osłabiają system odpornościowy, staje się suplementami diety, są sprzedawane nawet na stacjach benzynowych i hipermarketach, łatwość dostępu dla wielu, bardzo reklamowane w telewizji i w mediach, na każdym kroku, nawet dzieci wiedzą, że są szkodliwe, a jednak przepisy zezwalają na ich sprzedaż, tłumaczą się; że każdy musi wybrać sam, każdy odpowiada za siebie sam.

Można mnożyć przykłady zakazów i nakazów, można mnożyć przykłady paranoi okłamywania duchów ludzkich, gdy chodzi o ich zdrowie, te wszystkie nazwy chorób ziemskich wymyślone rozumowo powodują wiele pomyłek w diagnozach i błędów lekarskich.

Jest w szpitalach psychiatrycznych tysiące osób opętanych i nawiedzonych duchem, lecz medycyna akademicka nie ma o tym pojęcia, więc ich szpikuje się lekami i sterydami w konsekwencji najczęściej tracą te duchy swoje gęsto materialne ciała.

Każdy duch na Ziemi ma takie samo prawo do PRAWDY zapewnione przez Konstytucję ze Światła, a tu tylko kłamstwo popędza kłamstwo, nic więcej powiedzieć się nie da, na taką ilość kłamstw w każdej dziedzinie medycyny akademickiej, wszystko jest tutaj rozumowe, nic z ducha, choć przysięga Hipokratesa mówi o psyche i some, choć ciągle się słyszy, że o duchu nic nie wiadomo, bo go nie można dotknąć i zobaczyć, wszystko ściągnięte tylko do ciała ziemskiego, choć nie od dziś wiadomo; że jak zdrowy duch, to zdrowe ciało.

Wszystko na opak, zamiast pomagać jeszcze bardziej pogrąża, nie mówi się PRAWDY, bo na kłamstwach zarabia się ogromne pieniądze, utrzymuje się ludzkie duchy w niewiedzy i w strachu, już są na stałe do końca ziemskiego życia klientami aptecznymi, bo tak ich fachowcy medycy poinformowali, tak ich skazali na ciągłe chorowanie.

A gdzie etyka lekarska, gdzie PRAWDA o profilaktyce, zdrowym odżywianiu, o oczyszczaniu organizmu, o samoleczeniu i możliwościach samoregeneracji każdej komórki waszego organizmu? Możecie siebie okłamywać, możecie nie chcieć tego widzieć, to wasza sprawa, ale okłamywanie ludzi ziemskich, to już skutki zwrotne tragiczne. Jak wy medycy akademiccy możecie spokojnie spać?

Tak dalece sfałszowano prawo, aby medyka zmusić do wypisywania na receptach dużo leków, całkowicie medycynę naturalną wyeliminować, jako konkurencję, kłamiąc i oszukując na temat prawdziwego uzdrawiania energią płynącą od PANA, tego, od czego ziemski człowiek jest całkowicie zależny, bez energii nie ma życia na Ziemi, bo wszystko jest energią i niezbędna jest równowaga energetyczna, wtedy jest zdrowie.

Nie mówi się Prawdy o cukrzycy, którą głównie wywołują grzyby w trzustce i wątrobie, o nowotworach i podobnych chorobach, zamiast PRAWDY, wydaje się wyrok na tego ziemskiego człowieka, w ciągłym stresie, dużo leków, złe odżywianie i już jest chory ziemski człowiek, jak odłączy się jego od źródła energetycznego, to już zaczyna się pozbawiać ducha pojazdu, czyli gęsto materialnego ciała.

A medycyna akademicka ma same sukcesy, bo aptek coraz więcej, więcej niż sklepów spożywczych, a świadomość ludzi ziemskich coraz mniejsza, bo coraz więcej ludzi odchodzi z powodu błędów medycyny akademickiej.

To dla was ludzie wielkie nieszczęście, iż wy tak biegacie do medyków akademickich, a nie wierzycie sobie, nie wierzycie w doskonałość PANA i doskonałość waszego ziemskiego ciała, Prawda oczywista wyraźnie mówi; zdrowy duch, to zdrowe ciało.

Medycyna akademicka opiera się na szukaniu w genach, odkrywaniu nowych syntetycznych leków, które mają jeszcze więcej skutków ubocznych oraz jeszcze więcej przeciwwskazań, ponieważ coraz więcej ludzi staje się odpornych na działanie leków, to i są coraz mocniejsze, ale odbija się to na waszym zdrowiu, macie jeszcze więcej chorób, które są z powodu brania leków.

Unicestwiają was pomału, ale systematycznie, a wy swoim przyzwoleniem robicie tak jak wam karzą, każde wasze zażywanie leków powoduje w was zatrzymanie oczyszczania z toksyn, blokuje wam nerki i wątrobę, natychmiast oczyszczanie organizmu się zatrzymuje i już macie problem bardzo poważny, hodujecie sobie choroby, które powodują gnicie tych śmieci w organizmie.

Nerki, jako organ oczyszczający najczęściej nie bolą, ale powodują ogromne skutki, same są przyczyną, której nie widać i nie odczuwa się, więc na skutki nie trzeba długo czekać, każde wahanie ciśnienia we krwi, niewydolność nadnerczy, dalsze skutki; to zła praca tarczycy, oczy również, to zła praca nerek i trzustki, okulary to proteza, jak energetycznie wyleczy się nerki i trzustkę natychmiast poprawi się wzrok, ale medycyna akademicka nie mówi wam PRAWDY, więc leczą was latami na choroby, które są skutkami, a skutki można leczyć 100 lat i nie wyleczyć, ponieważ nikt nie chce was wyleczyć, na tym polega kłamstwo medycyny akademickiej, to jest największy interes na świecie, apteki są tego najlepszym przykładem.

Wreszcie zobaczcie i odczujcie to na sobie, jak wyleczycie sobie przyczynę w organizmie, to skutki ustąpią same bez niczyjego udziału, ponieważ wasz organizm ma wszystko, co potrzebne, aby was wyleczyć z tych wszystkich wymyślonych przez medycynę akademicką chorób.

Nie trzeba antybiotyków by wyleczyć przeziębienie, ale medycyna wam natychmiast je serwuje, medycy mówią wam; że bez antybiotyków się nie wyleczycie, to właśnie jest największa bzdura, tak jak można pomidor wyhodować bez nawozów sztucznych i antybiotyków, ten pomidor jest zdrowy i odżywczy dla człowieka, tak człowiek może się wyleczyć bez medykamentów i cieszyć się wspaniałym zdrowiem, do późnego wieku starczego w pełnej sprawności ciała ziemskiego i umysłu oraz być duchowym.

Nie potrzebne są żadne szczepienia dla dziecka, które się rodzi, ani żadne leki, jest jemu potrzebne mleko matki, aby zdobywał naturalną odporność i był zdrowy, bardzo prawidłowe odżywianie, czysta woda, nie z plastików tak zwana mineralna, tylko najlepsza - osmotyczna, również czyste powietrze, nieskażone chemikaliami syntetycznymi, farbami z nowych mebli i ubranek oraz wymalowanych ścian, aż dziwi, iż ten noworodek w takich toksynach w ogóle przeżywa.

Jest wiele takich sytuacji, gdzie ludzie powodujecie sami, słuchając innych, swoje choroby i nie dziwcie się, że was oszukują, bo wy oszukujecie innych i ta cała karuzela kłamstw napędzana przez was działa, dlatego dla was to skutek zwrotny waszych działań w stosunku do innych, nie liczą się pieniądze, ale zdrowie wasze i innych, to, co jest dobre dla was, dobre jest dla innych, to, co jest złe dla was, jest złe dla innych.

Czyńcie tylko to, co jest korzystne dla was i dajcie innym tylko to, co jest dla innych korzystne, a zmieni się wasze ziemskie życie na lepsze, wtedy będziecie zdrowi i szczęśliwi.

PRAWDA musi przebić się przez tą fałszywą i kłamliwą medycynę akademicką.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Nie pokonacie fali 355.
 Oceń wpis
   

 Nie pokonacie fali

355.

Nie pokonacie fali, choć mocno się będziecie wysilali, choć zaangażujecie wszystkich naukowców i rozumowców, nie dacie rady, ponieważ przeciwko wam stają żywioły, armia PANA, tylko i wyłącznie mogliście skutki zwrotnie waszych działań poważnie złagodzić, gdybyście się duchowo rozwijali, a nie rozumowo, natomiast cały czas ograniczacie się rozumowo, utknęliście pod ziemią w windzie, która musi jechać do góry.

Nic nie zależy od waszego rozumu, ale wszystko zależy od rozwiniętego ducha, tutaj warunki dyktuje PAN, a wy ludzkie duchy musicie się podporządkować.

Choćbyście wszyscy się sprężyli i wszystko, co macie zaangażowali przeciwko nadchodzącej fali, to i tak nie dacie rady, bo to nie zależy od rozumowej siły mięśni tylko od energetycznej Siły PANA.

Nawet buty po was nie zostaną, wszystko się utopi, siła wody jest tak ogromna, drąży nawet skały, nic na swojej drodze nie zostawia, oczyszcza wszystko, przepracuje to ziemia, powstanie już nowe i czyste, natura się odrodzi w czystości.

Nie myślcie sobie, że będzie ktoś po was płakał, albo ktoś was żałował, ci, co pozostaną będą się cieszyć, iż uratowali swoje ziemskie życie i nie będą chcieli tego czasu, ani tych, co zginęli wspominać, ich świadomość już będzie inna.

Nic nie macie do stracenia, ale macie wszystko do zyskania, wciąż błądzicie rozumowo, bo wciąż chcecie wszystko stracić, jak zaczniecie się rozwijać duchowo, to wam zacznie wszystko rosnąć i zyskacie, jak się nie będziecie rozwijać duchowo, to wszystko stracicie, nawet gęsto materialne ciało oraz swoją świadomość.

To wy okłamujecie siebie nie wyrażając swoich uczuć, nie mówicie tego, co czujecie, więc kłamiecie, Prawdę skrywacie w sobie, a usta wasze kłamią, te kłamstwa zbyt łatwo z was płyną, przez wasze żądze seksu, władzy i pieniędzy, nie potraficie już zrozumieć, co to jest czystość i Miłość duchowa, bo sami wszystko wokół siebie fałszujecie, dlatego brak w was zrozumienia PRAWDY.

Z próżności waszej i pychy rozumu zamykacie sobie drzwi do PRAWDY, do wiary z przekonania, całkowicie świadomej i zrozumiałej, całe wasze życie jest włożone w rozumowe ramki, jeździcie ciągle po tym samym torze, tych samych szynach, tam i z powrotem.

Duchowe życie, to ciągle coś nowego, kto ryzykuje świadomie ten żyje, to ciągła improwizacja, ciągła czujność i praca duchowa ze sobą, świadoma i zrozumiała wiedza duchowa, tutaj chodzi o świadome podążanie drogą prostą i jasną, beż żadnych ramek rozumowych i torów.

To wy musicie nauczyć się wybierać właściwie, odczytywać mowę Pana w stworzeniu, czytać i przeżywać SŁOWO PANA, przekazane wam ludzie na Ziemię przez Pana, pilnować, aby nigdy rozum wasz nie zasiadł znów na tronie dla ducha, aby nie wciągnął was w tory myślowe, należy przyjąć zasady wiary Jezusa CHRYSTUSA, kroczyć tą drogą, bo Jezus Chrystus poprowadzi was prosto ku Panu.

Tyko na drodze ŚWIATŁA jesteście bezpieczni i chronieni przez armię PANA, żywioły, bo jak macie ciemności w swoich wnętrzach żywioły was będą z tych ciemności oczyszczać.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ludzie przejrzyjcie na oczy 345.
 Oceń wpis
   

 Ludzie przejrzyjcie na oczy

345.

Ludzie przejrzyjcie na oczy, bo żywioł was zaskoczy, tam w australijskim buszu ogień nie zostawia ludziom żadnych złudzeń, pali busz, a przy tym nie oszczędza domostw, a woda w Anglii nie pozostawia w 2,5 metrowej wodzie żadnych ich materialnych dóbr, Turcja spływa błotem, śnieg zasypuje miejsca. gdzie spada go niewiele, toną dwa promy z 200 osobami na pokładzie, wszystkie najciemniejsze miejsca, a wy mówicie; że jest wszystko dobrze i nic się nie dzieje, jak wy nie zrozumiecie, zaczniecie się rozwijać duchowo, to nikt o was nie zadba, wszystko tak jak oni stracicie co materialne, a niektórzy pozostawią tu na Ziemi swoje ziemskie ciało i swoją świadomość.

Odejdą do góry, bardzo szybko poprzez lej rozkładu, dziś już nie ma innej drogi, bo po to przyszedł Jezus Chrystus na Ziemię, aby was duchowo martwych rozliczyć i budować nowe Królestwo Tysiącletnie.

Wy wszystko doskonale przeczuwacie, tylko rozum wam odsuwa wasze przeczucie do lamusa i rozum odpowiada; że wasz duch nadaje się tylko do psychiatryka, bo wasz rozum chce wami rządzić poprzez wasze żądze, a nie poprzez rozwój duchowy, a rozum to już martwota duchowa.

Odczuwacie, macie narzędzia do odbioru, ale wszystko poblokowane, jesteście tak obłożeni ciemnymi energiami, kłamstwami, fałszem i rozum wami rządzi, a nie duch, dlatego nie potraficie odczuć co jest właściwe, a co nie.

Do lekarzy chodzicie latami i jeszcze bardziej was kaleczą, a tu przychodzicie i chcecie, aby jednym zabiegiem energetycznym wszystko wam uzdrowić i zrobić was natychmiast szczęśliwymi ludźmi, oczywiście z waszej strony żadnego wysiłku, nic nie chcecie się zmienić, to dlatego nic wam nie wyjdzie, nic wam się nie układa, nic was nie cieszy, bo nie wierzycie sobie, bo nie wierzycie w Pana, wasza wiara jest ślepa lub wcale jej nie ma.

Uwierzyliście tylko w ciemności i tylko im hołdujecie, do nich biegacie i tylko ciemnym i nielogicznym ufacie, dlatego coraz gorzej wam się wiedzie i coraz gorzej zdrowotnie, ponieważ ciemności całkowicie tracą swoją ciemną siłę, wy również tą ciemną siłę tracicie i nie wiecie nawet, że jest to dla was korzystne i dobre.

Przyjdzie taka jedna noc i wszystko odmieni, obudzi was ducha, a wszystko resztę się zawali, choć dziś nie wierzycie, to tworzycie sobie filmy o wydarzeniach, abyście choć wyobrażenie mieli jaki będzie czas wydarzeń, co się będzie na Ziemi działo.

Mówicie; że jestem odważna, to nie odwaga mnie Elżbiety Gas tutaj doprowadziła, ale świadomość praw Pana i świadomość tego, co was czeka w wydarzeniach, może uda się was obudzić wcześniej, nie poprzez wydarzenia tylko poprzez waszą świadomość, świadomość roli jaką odgrywacie w stworzeniu, w prawach PANA, wszystko od was samych zależy, bo dziś stoicie na drodze jak osły i tylko się przyglądacie, żadnych decyzji nie podejmujecie.

Macie wizje senne i obrazy o wydarzeniach, o Jezusie Chrystusie, ale te wizje podpowiadają wam ciemni, choć sam Jezus Chrystus jest PRAWDZIWY, NAJPRAWDZIWSZY, to krzyż i korona cierniowa, to zasługa tylko ciemności, dlatego wam takie obrazy pokazują, aby was utwierdzić w tym fałszu, w którym do dziś tkwicie i tych fałszywym dogmatom wymyślonym przez kościelnych, lepiej było by dla was gdybyście natychmiast przyjęli PRAWDĘ do swojego wnętrza.

Komentarze (0)
Kolejne lekcje pokory 522.
 Oceń wpis
   

 

Kolejne lekcje pokory

522.

Staliście się ślepcami w ślepej waszej wierze w to co kościelne, ślepo wierzycie w to co powiedzą w telewizji i napiszą w mediach, a to oznacza iż brak wam uczuć i logicznego myślenia, brak pokory do Stworzyciela i praw wam danych w stworzenie, dlatego staliście się duchowo martwi.

To wszystko co duchowo martwe zostanie bezwarunkowo usunięte, gdyż mogło by ponownie na Ziemi hamować rozwój duchowy i duchowe życie.

Rozum wam kreuje to co chcecie zobaczyć, projekcje rozumu i ego dzieli od prawdziwego rozwoju duchowego, to subtelne odczuwanie, ponieważ rozum od czasów Egiptu jest szczególnie rozwijany i trzymany pod kloszem aby zniewolić ducha.

Po narkotykach, alkoholu i innych używkach wchodzi się tylko w materię, doznania płytkie i powierzchowne bo ziemskie, traci się aurę i to jest złe dla ducha, bo to tylko to co może odczuć ciało ziemskie.

Doznania duchowe są o wiele mocniejsze i świadome, bardzo bezpieczne, pozytywnie wzmacniają ducha i jego aurę, ale w doznaniach duchowych trzeba uwolnić uczucia oraz całkowity luz.

Przekonanie to podstawa do wszystkiego, tak jak kochacie i jak pracujecie to też ważne z jakim przekonaniem żyjecie na Ziemi, bez przekonania brak właściwej reakcji, wtedy dajecie się ślepo prowadzić przez media i brak wam waszego doświadczania, dlatego brak przekonania, brak wyciągania właściwych wniosków w waszym ziemskim życiu.

Prawa w kołobiegu stworzenia opierają się na kole, dlatego skutki zwrotne zataczają koło i wracają do was, to co wysyłacie to wraca, jeżeli kogoś okłamiecie to wy zostaniecie tysiąc razy okłamani, jeżeli wy kogoś okradniecie to wy zostaniecie za ten czyn tysiąc razy okradnięci lub tysiąc razy bardziej niż to co wy uczyniliście.

Świadomość duchowa polega na tym, że duchowy człowiek wie co dobre i co złe, wie jakie są skutki zwrotne i dlatego zawsze czyni właściwie, a rozumowy człowiek zawsze uczyni coś złego gdyż brak u niego świadomości prawa Bożego i siebie samego.

W królestwie Tysiącletnim wszystko musi się opierać tylko i wyłącznie o prawa Boże, wszystko musi być naturalne i zdrowe duchowo, inaczej musi runąć z ciemnościami.

Prawo Boże jest zawarte w Miłości duchowej i w PRAWDZIE, a więc zawarte w duchu, odczuwanie i uczucia, rozum po to jest aby służył wiernie duchowi.

Wszelkie religie przenicowały i postawiły na głowie prawa Boże, a rozum wyniosły na piedestał, dlatego ważne wasze odczuwanie wnętrzem i przekonanie na bazie waszych doświadczeń, jak do czegoś brak wam przekonania to zatrzymajcie w sobie wasze zdanie, gdyż wtedy powielacie głupoty waszego rozumu i pisane przez innych.

Jeżeli w tej samej sprawie popełniacie kolejny raz ten sam błąd i dostajecie kolejny raz lekcję pokory, to czas na wyciągnięcie właściwych wniosków i wreszcie działanie zgodne z podpowiedziami Stworzyciela, gdyż prowadzi ducha ludzkiego najlepszą drogą tu na Ziemi, oczywiście pomiędzy waszymi wyborami.

Tak długo woda się będzie lała z nieba i tak długo będą na was żywioły oddziaływać aż zrozumiecie wszystkie lekcje zsyłane wam od Stworzyciela na Ziemię, będzie coraz mocniej i bardziej intensywnie, tak długo i tak mocno jak będzie trzeba aby wasz rozum całkowicie ustąpił.

Wszystkie trupy duchowe już się rozliczają, z ciała odchodzą aby zostali tylko ci co jeszcze mogą pojąć to co od nich oczekuje tu na Ziemi Stworzyciel.

Jesteście pozbawiani gęstej materii, domów, samochodów, waszego dobytku, na Ziemi miliony ludzi jest już bez domów, samochodów i ich dobytku, kataklizmy się wzmacniają, a wasze przekonanie i wasza wiara w Stworzyciela też musi się wzmocnić, to ma być wasze przekonanie, gdyż to wasze życie na Ziemi przez 2000 lat było złe i bezwartościowe.

Teraz stajecie się o każde doświadczenie i działanie kataklizmów na Ziemi bogatsi i bardziej staniecie się przekonani do rozwoju duchowego.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Tysiąckrotne skutki zwrotne 521.
 Oceń wpis
   

 Tysiąckrotne skutki zwrotne

521.

Stokrotnie to było dużo, ale dziś jest tysiąckrotnie to w skutkach zwrotnych bardzo dużo, teraz dla was lekcja kolejna, wszystko się wzmacnia, aby była równowaga, wasze odczuwanie, wasza wrażliwość, wszystko co myślicie mówicie i czynicie.

Strach i panika to źli doradcy, tu trzeba spokoju i luzu, trzeba logicznego myślenia, obserwujcie co się wokół was dzieje, wyciągajcie właściwe wnioski, odczytujcie podpowiedzi Stworzyciela, wasza droga musi być duchowa.

Każde doświadczenie w duchowych procesach takich jakie dziś dzieją się na Ziemi jest bezcenne, dla was, dla każdego ducha, czy jest w ciele ziemskim czy bez ciała ziemskiego.

Obecnie jak ktoś raz zboczy z drogi duchowej, brak szans na jakikolwiek rozwój od razu rozpoczynają się procesy rozliczeniowe, jesteście w Królestwie Tysiącletnim awansem, macie ogromną szansę na zmianę siebie, ale też i natychmiastowe rozliczenie.

Każdy duch który zacznie się rozwijać i zmieniać, natychmiast ma pomoc z góry we wszystkim dobrym, aby mógł właściwie doświadczać, w jak najbardziej pozytywny sposób, wsparcie od Stworzyciela jest ogromne ale jeżeli robicie cos złego wtedy całe wsparcie się wycofuje a dosięgają was tysiąckrotne skutki zwrotne złych czynów i złych decyzji.

Należy każdemu człowiekowi dać możliwość wyboru, wolnego wyboru, żeby sam się określił, wiedział i odczuwał swój wybór, zmuszanie, namawianie jest złe dla każdego, tego który namawia i dla tego którego namawiano.

Gdybyście byli szczęśliwi tu na Ziemi, wtedy słowo naprawdę zostało by wykluczone z waszego słownika, naprawdę jestem szczęśliwy napisze ten u którego tylko rozum chciałby być szczęśliwy, a uczucia są zablokowane, bez uczuć jest tylko pasmo zła i blokad.

Powierzchowna radość i powierzchowne szczęście takie jakie pokazujecie innym bardzo szybko pryśnie jak tylko ktoś wam pokaże i powie jacy jesteście, jak wyglądacie, to tylko coś w czym brak wam przekonania, to bańka mydlana co szybko pryśnie.

Wasze noce bez snu a dni kolejne bez uśmiechu, bez mocnego przekonania w was ucieka radość w nicość a następne dni szybciej upływają i ciągle pogarsza się wasz stan zdrowia gdyż duch jest coraz bardziej oblepiony ciemnymi formami.

Po prostu oślepliście i ogłuchliście na wszystko co związane z duchem, radością, szczęściem, oraz na Stworzyciela, tak wam religie i kościoły zamotały w głowach ze dziś u was odczuwania brak, brak też logicznego myślenia.

WSZYSTKO jest jasne i proste a każdy duch wie co dobre a co złe, to rozum wam wszystko co dobre zasłania, gdyż jest sługą ciemności.

Ustawiliście się przed bramą do ciemności, dlatego Stworzyciel potęguje skutki zwrotne bo to jedyna szansa na wasze obudzenie z tego rozumowego zamroczenia.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 | 3 |