Kasa Kościoła Rzymsko Kapitalistycznego
 Oceń wpis
   

 Źródło:  http://www.racjapl.org/kasa-kosciola-rzymsko-kapitalistycznego/2575

Kasa Kościoła Rzymsko Kapitalistycznego

KASA KOŚCIÓŁA RZYMSKO KAPITALISTYCZNEGO W POLSCE. Jego nieopodatkowane dochody i przychody, dochody Skarbu Państwa i marnotrawstwo naszych podatków.
363 zł kwartalnie !!! Dokładnie tyle płaci  proboszcz dobrodziej, jako podatek od swoich dochodów. Ostatnio pewien uroczy wikary po cywilnemu tak mi zaimponował w Kasynie przy ruletce, że postanowiłem włożyć w to trochę wysiłku i dowiedzieć się, jakie są źródła finansowania luksusowej konsumpcji części kleru. Pałacyki, wille, siostrzenice, siostrzeńcy, nocne kluby, limuzyny, ekskluzywne kurorty, ostentacja w szastaniu pieniędzmi. Niemożliwe, żeby źródłem finansowania była tylko taca od zubożałego społeczeństwa. No to skąd na to biorą?? Trudny temat, ale na czasie, bo nie zauważyłem, żeby ktokolwiek porwał się na poważną próbę odpowiedzi na to pytanie bo sami ukrywają swoje dochody, udając ubogich wyznawców Chrystusa. Powtarzają się tylko wpisy opodatkować Kościół. Spróbujmy, zatem na spokojnie zmierzyć się z tym tematem.

- 1
Taca. To oczywiste. Bez tego elementu żadna msza święta nie jest dość święta, żeby ją warto było odprawić. Poza tym dla zapewnienia wiernym stosownej motywacji tradycyjne 5 przykazań kościelnych udoskonalono w ten sposób, że bogobojny katolik może już balangować, kiedy chce byleby dobrze dawał na tacę fachowcom. Według badań opublikowanych w NIE w 28 tyś. parafii i czterech sanktuariach na terenie kraju na tacę w każdą niedziele wierni dają około 500 milionów złotych. Co powaliło Cię wyznawco jedyne słusznej wiary z prochu powstałeś to się otrzep.
- 2
Skarbony. Rozstawia się je w domach bożych tak gęsto, jak pewien ojciec dyrektor z Torunia podaje numer konta przez radio. Zastosowany pretekst nie ma znaczenia, bo i tak wszystko trafia do rąk proboszcza i tylko on wie, co się z tymi pieniędzmi dalej dzieje. Rady Parafialne to fikcja, bo parafianie łożący na te zbytki nie kontrolują swojego proboszcza.
- 3
Zyski z wynajmowania nieruchomości. Po wejściu kleru do szkół państwowych zostało na przykład około 28.000 tak zwanych punktów katechetycznych. Dobrodzieje robią z tym, co chcą. Mogą na przykład swoim lokalnym cywilnym kolaborantom z władz terenowych kazać organizować różnego rodzaju konferencje, szkolenia i tak zwane sesje wyjazdowe właśnie w tych lokalach. Cenę dyktuje dobrodziej i nikt nie śmie się targować. Wiele razy nasi członkowie i sympatycy brali udział w takich przymusowych spędach, więc wiem, o czym mówię. Inni dobrodzieje nie krępują się zakładać w tych obiektach prywatnych hurtowni zarejestrowanych tak, żeby nie płacić podatków. Stanowią oni konkurencje dla miejscowych przedsiębiorców płacących podatki.
- 4
Zyski z inwestycji budowlanych typu Roma Office Center w Warszawie. W tym przykładzie inwestorem jest archidiecezja warszawska, która włożyła w to 24 miliony dolarów amerykańskich. W kościelnym wieżowcu mieszczą się również bary, restauracje, sklepy, punkty usługowe itp. Ogółem około 12.000  metrów  kwadratowych świętej powierzchni. Działkę w centrum Warszawy kazali sobie dać praktycznie za darmo.
- 5
Zyski z działalności przemysłowej. Szczególnie przemysł poligraficzny. Poczytajcie o przewałach Stella Maris. Masowy wyrób dewocjonaliów, świec, win ( niby, że mszalne ) itp. Doskonałe przebicie jest również na opłatkach.
- 6
Zyski z działalności handlowej. Na przykład własne księgarnie, sklepy z dewocjonaliami, wydawnictwa kościelne, kwieciarnie przy cmentarzach itp.
- 7
Zyski z działalności rolniczej. Wielu wiejskich proboszczów do dzisiaj posiada tak zwane prebendy i obrabia je wiejskimi parobkami, jak przed wojną. Trzeba przyznać, że od działalności rolniczej księża płacą podatek rolny. Ale za to otrzymują milionowe dotacje z UE.
- 8
Zyski/straty z ogólnopolskich businessów Episkopatu lub biskupów. Przykład fundusz emerytalny Arca Invesco. W tym przypadku czarni się przeliczyli. Powoływanie się w telewizyjnych reklamówkach na autorytet Episkopatu okazało się niewypałem i fundusz nie wytrzymał konkurencji.
- 9
Zyski z działalności nazwijmy to umownie obszarniczej Przykład gospodarstwo Carol.Kościelny Caritas kazał sobie dać 1.300  hektarów państwowej ziemi razem z bezrobotnym miejscowym chłopstwem z Mierzyna i Wrzosowa. Ci biedni ludzie ( dawni pracownicy PGR-ów ) w praktyce są teraz całkowicie zależni od nowego pana, bo innej roboty nie ma.
- 10
Zyski z przedsiębiorstw wielobranżowych. Na przykład business turystyczny. Sam wysyłałem kilka razy sympatyków RACJI PL na tak zwane pielgrzymki autokarowe po Europie żeby sprawdzić jak działa ten biznes. Faktycznie były to normalne komercyjne trasy turystyczne (częściowo fundował zakład pracy, więc się jeździło). Dobrodzieje wskazywali cywilnym kolaborantom, do wycieczek, których biur podróży, powinien ze społecznych pieniędzy dopłacać katolicki urzędnik. Dla wyższych szarż były lepsze pielgrzymki. Najlepsi w businessie turystycznym są ojcowie, Pallotyni. Jak macie odpowiednio gruby portfel, możecie z nimi pielgrzymować na przykład po Amazonii.
- 11
Zyski z businessu oświatowego. Wiara nie jest nauką. Czarni natomiast kształcą swoje przyszłe kadry na koszt Państwa. W 2001 roku tylko KUL i PAT pociągnęły od Skarbu Państwa dokładnie 57.878.200 złotych, ciągną dalej i co raz więcej. Jest również trzecia pompa ssąca. Kiedyś nazywało się to Akademia Teologii Katolickiej. Zmieniono nazwę na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i już można doić, bo oficjalnie szkoła ma status uczelni państwowej. Podejmowane są liczne próby zakładania wydziałów teologicznych na różnych uczelniach państwowych.
- 12
Zyski z businessu cmentarnego. To dobry temat na specjalny wątek. Jeżeli ktoś ma czas i potrafi to zrobić, niech spróbuje oszacować dochodowość z jednego hektara cmentarza, tak jak to się robi w rolnictwie. Produkt jest inny, ale z ekonomicznego punktu widzenia zasada podobna. Gołym okiem widać jednak, że trudno sobie wyobrazić lepszy i pewniejszy interes. Ceny narzucane przez pasterzy i ich techniki marketingowe znacie, albo poznacie.
- 13
Zyski z prawdziwych darowizn. Kościół od otrzymanych darowizn nie płaci podatków. Prawdziwe darowizny ( w odróżnieniu od fikcyjnych ) najlepiej wychodzą wtedy, gdy mają formę dotacji i rozdaje się nie swoje pieniądze, ale spółek skarbu państwa. Spółka skarbu państwa to jest  coś, czego jeszcze  nie sprywatyzowali, ale już przygotowali do dojenia, bo nadali postać spółki akcyjnej. Stanowiska prezesów i członków rad nadzorczych obsadza się zwykle z nadań politycznych, a potem należy się odwdzięczyć. Przykład KGHM Polska Miedź S.A. Polityczni mianowańcy w tym przypadku jeszcze z rozdania solidarnościowego odwdzięczyli się w następujący sposób: Fundacja Świętego Antoniego z okazji festynu Unieś mnie do góry 300.000 zł. Parafia w Głogowie 450.000 zł. Jankowski ze Świętej Brygidy 450.000 zł. 3 razy po 50.000 zł dla diecezji legnickiej, zielonogórskiej, wrocławskiej, katowickiej. Katolickie Radio Plus z Legnicy i Katolickie Radio Głogów odpowiednio 8.100 i 5.000 zł miesięcznie. Kuria we Wrocławiu samochód Audi A 8 za 196.000 zł bez VAT. Seminarium Duchowe we Wrocławiu 7.000 zł. Salezjańska Organizacja Sportowa 150.000 zł. KGHM to tylko jeden przykład działalności cywilnych kolaborantów. Ile czarni wyciągnęli tą metodą w skali całej Polski prze 25 lat naszego pontyfikatu ? Ile ciągną obecnie ?
- 14
Zyski z fundowania dobrodziejom na koszt podatników 80 % składki emerytalnej, a misjonarzom na misjach, zakonnicom i zakonnikom klauzulowym i tak zwanym kontemplacyjnym 100 %. Też bym tak chciał. Niech inni, co miesiąc składają się na moją przyszłą emeryturę, a ja będę siedział i kontemplował Te pozostałe 20 % składki emerytalnej i wypadkowej, którą płacą wielebni i tak jest potrącana z osławionego dochodowego podatku ryczałtowego. Dochodowy podatek ryczałtowy to sztandar, którym wymachują księża, gdy ktoś im mówi, że wtrącają się do polityki, a nie płacą podatków. Jeszcze do tego wrócimy.
- 15
Zyski z państwowych dotacji na kościelne zakłady opieki społecznej ( art. 22 ust.1 Konkordatu ) i zyski z państwowych dotacji na przedszkola, szkoły i inne placówki oświatowo wychowawcze Kościoła.
- 16
Zyski z urzędolenia. Najprostszej czynności służbowej kapłan katolicki nie wykona bez karteczki, najlepiej w trzech kopiach i żeby na każdej były po dwie piecząteczki. Na każdym kroku płać i płać. Kolega opowiadał mi jak poszedł na nauki przedmałżeńskie
DRUGA GRUPA OFICJALNE NIEOPODATKOWANE DOCHODY KSIĘŻY 
-17- Śluby ?.
-18- Pogrzeby ?.
-19- Chrzty ?.
-20- Kolędy ?.
-21- Intencje mszalne ?.
- 22 -
Wypominki 1 i 2 listopada ( podobno 1/10 oficjalnych rocznych dochodów indywidualnych pochodzi z tego źródła ). Czarni dobrze wiedzieli, po co wymyślili ludziom tak zwany czyściec, mimo że takiego słowa nie ma w Biblii.
- 23 -
Pensje dla kapelanów wojskowych, policyjnych, szpitalnych, więziennych, strażackich itp. wypłacanych przez Polskę. Kapelanów wojskowych jest obecnie w przybliżeniu 200. W 1999 roku ujawniony oficjalnie budżet ordynariatu polowego wynosił 13,1 miliona złotych. MON płaci również za kaplice. Naszych granic broni eskadra 250 zakonnic na etatach sierżantów W 2000 roku każda z nich ciągnęła z budżetu 1200 złotych. Ile ich jest obecnie i ile teraz ciągną nie wiem, bo gdzie to sprawdzić ? Posługuję się takimi danymi, jakie udało mi się gdzieś znaleźć. Prawdziwych żołnierzy do szału doprowadza tak zwany numer na kapelana, związany ze służbowymi mieszkaniami dla oficerów, ale to już inna historia.
- 24 -
Drugi cyc nadstawia dobrodziejom Ministerstwo Zdrowia. Trudno powiedzieć ilu kapelanów u nich się pasie, bo liczba rośnie jak na drożdżach. Prawdopodobnie jest to około 2000 księży. W 1999 roku Rzeczypospolita podawała liczbę 1500 kapelanów szpitalnych, z tego około 1000 na etatach. Mniejsze cyce spontanicznie nadstawiają tacy krezusi jak policjanci, strażacy, funkcjonariusze więziennictwa itd. Powszechnie wiadomo, że pracownicy budżetówki są przepłacani, więc mogą sobie trochę poszastać
- 25 -
Pensje dla katechetów ( czarnych i cywilnych ). Najpierw mieli uczyć religii w państwowych szkołach bezpłatnie, wszak mają powołanie i celem ich posługi jest zbawienie duszy nieśmiertelnej Jasia i Małgosi. Teraz im już przeszło. Nie mam aktualnych danych, ale w 1999 roku pociągnęli od Polski około 600 milionów złotych łącznie ze składkami na ZUS !!! Instytut Statystyki Kk ujawnił, że w 1998 roku pensje katechetek i katechetów pobierało  36.000 fachowców z tego 17.757 profi. i 18.381 amatorów.
TRZECIA GRUPA ZYSKI Z OKRADANIA OJCZYZNY 
- 26 -
Zyski z fikcyjnych darowizn: Do klasyki tego gatunku należy tak zwany numer na księdza, który w pewnych kręgach stał się wręcz normą. Żeby się nie mądrzyć powiem, o co chodzi w najprostszych słowach. Jesteś dobrodziejem, lub jego cywilnym kolaborantem. Chcecie dorobić. Dobrodziej wystawia kolaborantowi zaświadczenie, że oto został obdarowany kwotą na przykład 100.000 złotych. Fiskus nie pobiera od dobrodzieja żadnego podatku, bo to ksiądz, ( bo w teorii darowizna była na cele kultu religijnego ). Kolaborant odpisuje sobie od podstawy opodatkowania 100.000 zł, ale obecnie nie więcej niż 10 % rocznego dochodu, bo to szlachetny darczyńca. Za wystawienie fałszywego świadectwa dobrodziej wziął na przykład 10.000 zł. Całą zabawę finansuje Polska, która później nie ma na pielęgniarki i posiłki w szpitalach. Urzędnicy państwowi nie są głupi i oczywiście wiedzą, o co chodzi. Właśnie, dlatego, że nie są głupi siedzą cicho. Kto przy 18 % bezrobociu, mając dobrą państwową posadę zadrze z miejscowym dobrodziejem ? Skala okradania Polski przez duchownych z zastosowaniem tej techniki jest trudna do oszacowania. Tygodnik Newsweek jakiś czas temu dopuścił się na księżach prowokacji dziennikarskiej i następnie wszystko opisał. Między innymi napisali, cytuję Żaden duchowny nie odmówił nam współpracy w oszustwie. Wszyscy dobrodzieje chcieli wystawić poświadczenia, że otrzymali fikcyjne darowizny. Bóg w dekalogu coś wspominał, że nie będziesz dawał fałszywego świadectwa, czy jakoś tak, ale na pewno nie mówił tego poważnie
- 27 -
Zyski z nadużywania zwolnień od ceł i akcyz od przedmiotów importowanych na cele kultu religijnego. Proceder przybrał tak gigantyczną skalę, że zrobiło się zbyt głośno i oficjalnie już im to trochę ukrócili. Najbardziej znane przykłady: Szajka z Rzeszowa w składzie ośmiu miejscowych proboszczów tylko przez jeden rok sprowadziła na cele kultu religijnego 92 luksusowe limuzyny i wpadła. Trio dobrodziei z Lublina stuknęło Skarb Państwa na 400.000 złotych. Trzeba trafu. To akurat tyle, ile wynosi odszkodowanie zasądzone za dożywotnie kalectwo tej dziewczynki przygniecionej na cmentarzu parafialnym pewnego proboszcza. Kościół bezlitośnie procesuje się z kalekim dzieckiem. Przegrał już we wszystkich instancjach i dalej nie płaci. Ale ogólnie, gdyby się ktoś pytał ECCE HOMO. Alleluja i do przodu. Wszak nie na darmo Chrystus nauczał sprzedaj wszystko, co masz, pieniądze oddaj biednym i idź za mną. Gdybyście dobrodzieje faktycznie szli za Chrystusem, jak Was o to prosił, doszlibyście do łóżeczka tej dziewczynki, siedzieli na jego brzegu i czytali dziecku bajki Andersena. Jak można idąc za Chrystusem dojść do willi proboszczów i pałaców biskupów, patrzeć sobie przez okno na ludzkie dramaty i liczyć pieniądze to dopiero obłuda i zakłamanie.
Na koniec sprawa najważniejsza: Koronnym argumentem kapłanów jest to, że my to wszystko nie dla siebie, my prowadzimy działalność charytatywną i to, dlatego mamy takie przywileje. A otóż wielkie g prawda !Na działalność charytatywną też dostajecie pieniądze z naszych podatków za pośrednictwem budżetu państwa !!! Na podstawie artykułu 14 ustęp 4 Konkordatu Polska musi kościelne zakłady opieki społecznej dotować dokładnie tak samo, jak państwowe. To samo dotyczy również szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowo wychowawczych Kościoła. Co najmniej 52 kościelne zakłady opiekuńczo lecznicze funkcjonują na państwowych pieniądzach z budżetu centralnego. Z budżetów wojewódzkich finansowane jest około 100 domów opieki społecznej, o których okoliczna ludność myśli, że to finansują księża. Za te pieniądze państwo mogłoby zatrudnić normalne pielęgniarki i bez łaski. Poczciwi ludzie w Polsce są przekonani, że księża i zakonnice od ust sobie odejmują i pomagają potrzebującym.Taki obraz kreują media, które są na ich usługach.
Drugim wielkim mitem jest dość powszechne przekonanie, że księża płacą normalne podatki. Gdybyśmy płacili Polsce takie podatki, jak oni, Polski już by nie było. Sprawę ich podatków reguluje ustawa z 20 listopada 1998 roku o zryczałtowanym podatku dochodowym () W największym skrócie wymiar tego podatku zależy od stanowiska ( proboszcz, wikary ), wielkości parafii i regionu Polski. Zamiast się z tym męczyć najlepiej po prostu zadzwonić do swojego Urzędu Skarbowego i zapytać. Moja parafia ma około 2000 mieszkańców. Proboszcz kwartalnie płaci dokładnie 363 złote, a wikary 307 złotych !!! Policzmy w prosty sposób: Mieszkam w wieżowcu 12 kondygnacji po 4 mieszkania na jednym piętrze, razem 48 mieszkań. Przyszedł dobrodziej po kolędzie. Wpuszczono go do 40 mieszkań. Średnio zgarną po 50 złotych. 40 x 50 = 2000 złotych, a on rocznie płaci Polsce 4 x 363 złote = 1452 złote tak zwanego dochodowego podatku ryczałtowego ! Ten podatek istnieje tylko po to, żeby mydlić oczy naiwnym ( do niedawna również mnie, bo nie miałem pojęcia, że tak to wygląda, dopóki nie napisałem tego postu ). Parafianka, która przed kościołem sprzedaje precle płaci Polsce więcej niż proboszcz dobrodziej. Za chwilę wyjdzie dobrodziej i ją zwymyśla, że wybrała MIEĆ, a nie BYĆ, bo Kowalska dała na nowe ławki 150,00 a ona tylko 100,00
Czwarta grupa z dojenia Skarbu Państwa
A teraz do rzeczy. Poniżej przedkładam kilka gotowych (nie wszystkich!) źródeł wielomiliardowych oszczędności, które mogą być uruchomione i skierowane na walkę z kryzysem. Nasz Premier sam posiada lub może posiąść odpowiednie rozeznanie i osobiście zweryfikować przedłożone przeze mnie dane.
Koszty stałe (dane za rok 2008) 
1. Utrzymanie (płace, ZUS, świadczenia urlopowe, dodatki wiejskie i mieszkaniowe) ponad 42 tys. Katechetów w tym ok. 13 tys. księży, 1,5 tys. zakonników, 3,5 tys. sióstr  zakonnych,  reszta świeckich)  1 miliard 62 mln 229 tys. zł. W 2009 r. państwo ma wydać na katechetów  1,8 miliarda zł.
2. Subwencje do prowadzonych przez Kościół placówek oświatowych (wyznaniowych) 256 mln 868 tys. zł. Dotacje na kościelne szkolnictwo wyższe, płatne (bez UKSW), wydziały teologiczne włącznie z seminariami duchownymi  190,5 mln zł.
4. Kapelani  Ordynariat Polowy WP 19,7 mln zł (wobec 16,6 mln zł w 2007 roku), z czego15,8 mln zł stanowią płace i  inne świadczenia pieniężne (gratyfikacje urlopowe, przejazdy, zasiłki itp.) dla 187 księży;
- Straż Graniczna (12 kapelanów)  1 mln zł (prawie 700 tys. zł na płace plus ok. 300 tys. zł na logistykę itp.); -  Policja (65 kapelanów) ponad 2 mln zł (pensje i logistyka); Kapelani Państwowej Straży Pożarnej  1 mln zł; Służba Więzienna (100 kapelanów) około 2,5 mln zł;      placówki opieki zdrowotnej (ok. 500 księży)  11 mln zł; Leśnicy, energetycy, kolejarze, sportowcy, służby komunalne, kopalnie (w sumie ok. 400 kapelanów) ok. 6 mln zł.
5. Prowadzone przez Kościół zakłady opieki zdrowotnej (przychodnie, szpitale, placówki opiekuńczo-lecznicze, Hospicja itp. w sumie około 200) Narodowy Fundusz Zdrowia wypłacił im 186 mln 437 tys.     898,47 zł.
6. Fundusz Kościelny w 2008 r. 97,9 mln zł (w 2009 r.  99,5 mln zł).
Koszty zmienne
1. Darowizny instytucji państwowych lub spółek z udziałem Skarbu Państwa ok. 50 mln złrocznie.
2. Finansowanie i współfinansowanie rozmaitych akcji oraz inwestycji przez PFRON ok.30 mln zł rocznie.
3. Dotacje ekologiczne (wymiana systemów grzewczych, docieplanie budynków itp.) Narodowy Fundusz
Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz fundusze wojewódzkie ok. 35 mln złrocznie.
4. Sprzedaż gruntów i budynków przez samorządy z rutynowymi bonifikatami rzędu 9999,9 proc. ok. 30   mln zł rocznie (uszczuplenie przychodów gmin).
5. Dotacje do remontów zabytkowych obiektów sakralnych (a przy okazji i po cichu także plebanii)  30 mln zł    z   budżetu państwa i ok. 25 mln zł z budżetów samorządowych, a ponadto ok. 50 mln zł rocznie (w latach 20072008 w ramach dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego). Powyższe środki o  około 3 miliardy zł na każdy rok, a zaoszczędzone przez państwo pozwoliłyby na walkę z kryzysem na wielu  frontach choćby na skuteczną ochronę najbiedniejszych Polaków. A przecież są to dla Kościoła pieniądze dodatkowe. Bez nich księża i zakonnicy będą nadal żyć godnie i wygodnie, czerpiąc dochody ze swoich licznych   płatnych usług.
Kler watykański mógłby utrzymać się wyłącznie z prowadzenia cmentarzy!
Oto dowód. Kościół posiada 11 tys. nekropolii, głównie na gruntach ofiarowanych mu przez samorządy
i osoby cywilneW 2008 r. zmarło ponad 360 tys. osób, z czego ok. 310 tys. miało pochówek katolicki. Średni (uwzględniając wysokie zróżnicowanie między wsią i miastem) koszt pogrzebu wynosi około 800 zł. Daje to razem prawie 250 mln zł! Doliczmy do tego ceny działek pod groby (310 tys. x 1000 zł = 310 mln zł!). Doliczmy haracze za sam wjazd na cmentarz (średnio 50 zł) i haracze za wystawienie nagrobka (od 10 do 20 procent jego wartości), co daje rocznie dodatkowo ok. 40 mln zł. Mamy więc kwotę 600 mln złotych do podziału na 30 tys. duchownych, czyli 20 tys. zł dochodu (jak zawsze bez podatku) rocznie na każdego z nich. Oczywiście, dodatkowo proboszczowie organizują zbiórki na oczyszczanie cmentarzy, budowę alejek itp. A czy Pan słyszał, Panie Premierze, o śmiesznych podatkach dochodowych, które płacą polscy obywatele pracujący na rzecz Watykanu? Czy Pan wie, że proboszcz dużej parafii, liczącej 10 tysięcy tzw. dusz, zarabiający miesięcznie ok. 30 tys. zł, płaci ryczałt w wysokości 370 zł kwartalnie?!Rozumiem, że tylko marzyć mogę, iż gdyby Pan Premier się rozkręciłKonfiskata i sprzedaż majątków przekazanych Kościołowi po 1989 roku naprawdę postawiłaby nasz kraj na nogi. A przecież są to majątki Polaków, wyłudzone przed wiekami pod groźbą kar piekielnych. Może więc warto, Panie Premierze? By żyło się lepiej. Wszystkim.
Kościół nie gardzi pieniędzmi z Brukseli
Po unijne pieniądze sięgają nie tylko firmy, samorządy czy rolnicy, mogą to robić także Kościoły, zakony i związki wyznaniowe. Pieniądze dostają głównie na remonty, renowacje, przebudowy i modernizacje kościołów i innych obiektów sakralnych, a także na dopłaty do uprawianej ziemi wylicza Money.pl. Kościoły realizują teraz inwestycje, których wartość przekracza miliard złotych. Około 750 mln zł wyłożyła Bruksela. Blisko 700 mln złotych otrzymał Kościół katolicki. Duchowni pozyskują pieniądze z dwóch źródeł. Pierwsze to program Kapitał Ludzki, drugi to unijne programy regionalne.
Piąta grupa świadome marnotrawstwo naszych podatków.
Żadna partia, oprócz RACJI PL  nie zdobyła się na powiedzenie  rodakom PRAWDY że Polska to bogaty kraj tylko źle zarządzany i ględzenie o kryzysie jest jak bredzenie pijanego we mgle. Zawsze słyszymy że na to czy na tamto niema pieniędzy. Bzdura! Polacy potrafią pracować ciężko i wydajniej od innych narodów. Niestety nie potrafimy wybrać swoich właściwych reprezentantów. Wystarczy tylko racjonalnie wydawać wspólnie wypracowany dochód narodowy. Gdzie wobec tego są nasze ciężko zarobione pieniądze, nasze podatki
A oto one:
1). Przy likwidacji Senatu oszczędności 161 min zł, w tym min. Dotacje na rzecz kościelnych misji w ramach wsparcia Polonii  75 mln zł;
2). Likwidacja dotacji i subwencji dla partii politycznych  56 mln zł;
3). Likwidacja IPN 213 mln zł;
Racjonalne ograniczenie wydatków na obronę po przez likwidacje zbędnych szkół wojskowych i rozdętej biurokracji wojskowej, sztabów bez jednostek wojskowych, parafii wojskowych, misji zagranicznych i angażowania się w konflikty zbrojne w Iraku i Afganistanie. Bardziej racjonalne zakupy sprzętu i technologii pozwolą zaoszczędzić z obecnych 23 do 14 mld czyli około 9 mld;
4).  Ograniczenie liczby składanych zaświadczeń, poświadczeń i powtarzającej się sprawozdawczości      i obowiązkowych sprawozdań około 2 mld zł;
5). Likwidacja absurdów podatkowych w Vat może nam przynieść bez konieczności podnoszenia jego stawek oszczędności w postaci 17 mld;
6). Odzyskanie przekazanego z naruszeniem prawa przez Komisje Majątkową mienia Skarbu Państwa i samorządów około 60 mld jednorazowo, tj. w  jednym roku.
7). Likwidacja powiatów  40 mld;
8 ). Opodatkowanie instytucji kościelnych(wyłączając charytatywne) od prowadzonej działalności gospodarczej ponad 3 mld Obecne dochody kler przeznacza (często tylko na papierze..) na cele religijne, co umarza podatek dochodowy w całości.
Łącznie szacowane oszczędności dla budżetu państwa KAŻDEGO ROKU to około 133 mld . Roczny budżet Polski wynosi 308 mld, a planowany deficyt około 35 mld na taką bowiem kwotę zadłuża się co roku budżet państwa w obcych bankach emitując obligacje lub zaciąga kredyty i pożycza, zadłużając Skarb Państwa.
A zatem o deficycie można by zapomnieć, obok wyżej wymienionych spraw załatwia nam podwyżki dla emerytów, pomoc społeczną na europejskim poziomie lepszy dostęp do służby zdrowia i poprawę jakości. Budowę i naprawę setek kilometrów dróg i autostrad. Przypominam że dług krajowy wynosi dzisiaj około 528 mld i dokładnie niewiadomo jak powstał i kto jest za to odpowiedzialny. Pomijam w tym artykule szarą strefę którą według różnych źródeł szacuje się na 50-70% wysokości budżetu państwa, a to jest  154-215 mld
Jednym słowem godne życie milionów Polaków leża w waszych rękach. Kolejne wybory w 2015 i głosowanie na RACJE PL spowoduje że w uszczelnimy budżet i zatamujemy rzekę wypływających środków publicznych. Teraz wiecie dlaczego RACJE PL próbuje się dyskredytować i poniżać w oczach wyborców, obowiązuje zakaz prezentacji naszego programu w mediach.
Historia potwierdza fakt, że pasja powstańczej mniejszości, nieistotne jak mała to jest grupa, wytwarza dość siły, aby wywrócić największe mocarstwo. Ruchy, które kierują losem, to nie są te, które polegają na nieaktywnej większości, ale dokonują się poprzez siłę aktywnej mniejszości. Siłą jest wola, a nie liczba,  bardzo to przypomina wolę członków RACJI PL, ponieważ silna wola zawsze rządziła masami.
A więc my jesteśmy dla rządzących wyjątkowo niebezpieczni tak długo, jak ich wola jest silniejsza, albo jak wola narodu (My Naród..zapis w Konstytucji RP) jest skierowana na manowce, rozproszona tak długo będą rządzić  i mieć przywództwo. Dopóki będziemy razem dopóty stanowimy siłę z która się muszą liczyć .Więc jednoczmy się pod sztandarami RACJA PL.
Przewodniczący Ryszard Dąbrowski RACJA PL 
Źródło: Opracowanie własne z wykorzystaniem danych znalezionych w Internecie danych zawartych w artykułach w  NIE, Fakty i Mity, Polityka,
Komentarze (0)
Posłuchajcie o szczepieniach
 Oceń wpis
   

 

Źródło http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/prof-maria-dorota-majewska-o-szczepieniach/

Komentarze (0)
Miliony Polaków cierpi z powodu chorób nerek 9 mar, 18:28 Co
 Oceń wpis
   

 Źródło:  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/miliony-polakow-cierpi-z-powodu-chorob-nerek,1,5052636,region-wiadomosc.html

 

Miliony Polaków cierpi z powodu chorób nerek

9 mar, 18:28
Co dziesiąty Polak cierpi z powodu chorób nerek. Schorzenia te określa się mianem cichego zabójcy, ponieważ przez wiele lat mogą przebiegać bezobjawowo.
Profesor Magdalena Durlik, nefrolog, wiceprezes 
Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej przypomina, że osoby starsze, otyłe powinny co roku wykonywać badanie ogólne moczu. Wczesne wykrycie choroby i wdrożenie odpowiedniego leczenia zapobiega niewydolności nerek i pozwala ochronić ten ważny dla życia narząd.
 
Profesor Magdalena Durlik podkreśla, że choroby cywilizacyjne, takie jak cukrzyca typu drugiego, nadciśnienie tętnicze i miażdżyca również prowadzą do uszkodzenia nerek. Można jednak im zapobiegać poprzez zmianę stylu życia, odpowiednią dietę i ćwiczenia fizyczne.
REKLAMA
Zdarza się, że chorzy dowiadują się o uszkodzeniu nerek w momencie, kiedy jedynym sposobem przeżycia jest dializoterapia lub przeszczep tego narządu. W Polsce na liście oczekujących na transplantację nerki jest ponad 1500 osób. Co roku przeszczep nerki wykonuje się u około 1000 pacjentów.
Autor: PGŹródło: IAR
Komentarze (0)
ZMIANYnaZIEMI.pl Państwowe, przymusowe szczepienia
 Oceń wpis
   

 ZMIANYnaZIEMI.pl

link do artykułu:

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/panstwowe-przymusowe-szczepienia-ochronne-ryzyko-powaznych-chorob-dzieci?page=2

Państwowe, przymusowe szczepienia "ochronne" to ryzyko poważnych chorób dzieci

admin, sob., 2012-08-18 09:58

Skala zjawiska:  globalne

davidicke.com
 

Większość ludzi bezrefleksyjnie szczepi swoje zdrowe dzieci nie mając świadomości, że działanie to można porównać do gry w rosyjską ruletkę. Szczepionka to po prostu kula w rewolwerze, który jest przystawiany do skroni twojego dziecka. Oczywiście możesz usłyszeć pusty odgłos, ale równie dobrze zdrowe normalnie rozwijające się dziecko może się cofnąć w rozwoju, czasami bezpowrotnie tracąc szanse na normalne życie.

Gdy rozmawia się z rodzicami dzieci niepełnosprawnych, co rodzicom zdrowych dzieci zdarza się raczej rzadko, uderzające jest to, że 90 procent z nich opowiada podobną historię. Dziecko rozwijało się normalnie dopóki nie zaczęli realizować tak zwanego Kalendarza Szczepień. To właśnie w gabinetach rejonowych przychodni nasze dzieci są poddawane tej wspomnianej rosyjskiej ruletce.

To czy szczepionka nie zaszkodzi dziecku zależy wyłącznie od jego stanu zdrowia a zwłaszcza układu nerwowego. Mimo,  że nie prowadzi się badań powikłań poszczepiennych (zapewne na wszelki wypadek) to mnogość historii typu zaszczepili go i się cofnął w rozwoju powinna każdemu zdrowo myślącemu rodzicowi zdradzić pytanie: a skąd pewność, że moje dziecko nie zostanie przez szczepionkę na przykład autystykiem?

Wstrzyknięcie w zdrowe ciało substancji chemicznych o nieznanym składzie to właśnie ten akt rosyjskiej ruletki, bo może nic się nie stanie, może mojemu dziecku nic nie będzie, ale równie dobrze pociągnięcie za "spust" strzykawki może zakończyć się wystrzałem, który zmieni całkowicie wasze życie i być może nawet zniszczy wasze małżeństwo a dziecko dostanie wyrok w postaci ciężkich zespołów chorobowych uniemożliwiających normalną egzystencję.

Ludziom nie mieści się w głowach, że rząd mógłby celowo powodować pogorszenie zdrowia naszych milusińskich. To zdrowa reakcja, ale niestety bardzo podobna do tej, jaką miały ofiary holokaustu pędzone do komór gazowych. Oni przecie też wierzyli, że idą tylko do łaźni. Niedowierzanie jest całkowicie normalną reakcją. Jednak dowodów na to, że szczepionki mają działanie neurodegeneracyjne jest ogromnie dużo.

Co ciekawe część dzieci niepełnosprawnych, które urodziły się przedwcześnie lub, które urodziły się już chore nie jest w ogóle szczepiona. Jak można zinterpretować wydawane od czasu do czasu zakazy szczepień podpisane przez neurologów w stosunku do trudnych przypadków niepełnosprawności na przykład często wiążących się z epilepsją? Skoro szczepienia są takie dobre dla naszych pociech to powinny je dostawać przede wszystkim takie chore dzieci.

Tajemnicą poliszynela jest też to, że lekarze raczej nie szczepią swoich dzieci. Jednak, gdy któryś z zdesperowanych rodziców chce oddać sprawę do sądu ci sami lekarze, jako biegli będą kręcić i odmawiać powtórzenia przed sądem tego, co często mówią rodzicom małych pacjentów w rozmowach w cztery oczy.

Gdyby zadać pytanie, jakie mogą być cele szczepień skoro mogą zniszczyć życia każdego dziecka trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na zysk koncernów farmaceutycznych. Korporacje te dobrze wiedzą, że lepiej załatwić obowiązek szczepień z rządem danego państwa niż wydawać miliony na reklamy pokazujące puste łóżeczko i płaczących rodziców, którzy mogli a nie zaszczepili. To oczywisty cynizm, bo płaczący rodzice mogą być raczej efektem wstrzykiwania małym organizmom jakieś podejrzanej substancji.

Gorliwość, z jaką władze pilnują przymusu szczepień daje do myślenia i być  może oprócz zysku koncernów farmaceutycznych jest tutaj jakieś ukryte dno,  jakaś idea podobna do tej ze starożytnej Sparty. To tam właśnie słabe i chore noworodki były zabijane poprzez zarzucenie ze skarpy. Szczepionki działają podobnie. Zdrowe dzieci przechorują,  ale degeneracja neurologiczna będzie w stopniu lekkim. Dla dzieci chorych to może być wyrok dożywocia na przykład z autyzmem

Drodzy rodzice, gdy staniecie przed pytaniem szczepić czy nie swoje dzieci zastanówcie się nad tym,  nie działajcie bezrefleksyjnie, ryzyko, na jakie narażacie swoje dzieci jest ogromne i nie macie pewności, że w "rewolwerze”, jaki pielęgniarka przyłoży waszemu dziecku będzie kula czy też nie.

 
Komentarze (0)
Ziemia się zmienia 496.
 Oceń wpis
   

 

Ziemia się zmienia

496.

Żywioły zabierają wam materię w najbardziej nieoczekiwanym przez was momencie, a wy zachowawczo się trzymacie i uciekacie od tematu, cześć Pana na Ziemi, mówicie; niemożliwe, tu w Polsce, to abstrakcja, fatamorgana.

A tu wszystko zgodnie z planem jest realizowane, krok po kroku, konsekwentnie do przodu, coraz więcej wydarzeń, lecz wasz rozum nie ma zamiaru ich zobaczyć, ucieka do starego, ucieka od Prawdy jak najdalej, ale od PRAWDY nie da się uciec, ona wypłynie z waszą aprobatą lub bez niej gdyż wy duchy tutaj już nie macie nic do powiedzenia.

Ziemia się zmienia, musi się oczyścić z tych waszych śmieci i ciemnych energii przez was wytworzonych, tylko z Polski wypłynie cała Prawda, to jest miejsce przemiany siły, która płynie od Stworzyciela.

Jeżeli ludzie myślicie, że ziemski człowiek ma wpływ na żywioły, to jakże wasza wiara w Stworzyciela jest słaba, jak bardzo myślicie o sobie bałwochwalczo i brak wam pokory.

Żaden człowiek na Ziemi ani żadna grupa ludzi nie jest w stanie nawet w jednym setnym procencie zmienić działanie żywiołów, oraz zmienić działanie skutku zwrotnego, i tak wszystko musicie odpracować bezwzględnie od waszych chciejstw.

Światło Ziemię oczyszcza i dlatego Ziemia się zmienia, w Polsce klimat Włoski, sprzątanie po was trwa, aż do całkowitego uporządkowania energetycznego, Ziemia weszła w wyższe wibracje ale dla was to jest więcej do przepracowania.

 Dla niektórych ludzkich duchów tym gorzej, nie chcą być duchowi.

Zmieni się wszystko, wy też musicie się zmienić, bez Miłości duchowej i duchowej świadomości na Ziemi w ciele ziemskim nie pozostaniecie.

Ziemia błyszczy i mieni się kolorami tęczy, każdy duch na Ziemi musi dorównać tym wibracjom lub rozliczyć się z pobytu na Ziemi, pozostawi ciało i odejdzie.

Przyjmujcie ludzie objawienia, czytajcie pomału, przeżywajcie każde słowo tam napisane, to nurt, który was wycisza, daje bezpieczeństwo i Miłość, Prawda która was wyzwala, to wasza siła, duchowa wiedza i odczuwanie. SŁOWO płynie do was prosto od Stworzyciela.

Dlatego Ziemia się rozświetla, ciemności coraz mniej, a wy jak rozkapryszone dzieci, robicie na przekór, to lekcja kolejna coraz mocniejsza.

Przed nami na Ziemi konkretne zadanie do wykonania, musi Ziemia tętnić życiem duchowym, wszystko musi rozpocząć nowe życie, nowe promieniowana wydobędą co potrzebne do zmiany tu i teraz aby się zadziało, abyście zrozumieli i odczuli siebie ducha.

Wszystko tutaj na Ziemi dobiega do METY, to koniec rozliczeń między duchami, to koniec wyżywania się ciemnoty i ciemności, teraz już narasta czas do rozliczenia ostatecznego.

Walka trwa w was, szarpiecie się sami ze sobą, wyzwalacie najgorsze emocje, sami nadajecie program negatywny w klimacie rozliczeń, chcieliście adrenaliny na premierze Batmana, to znalazł się duch ludzki co pokazał jak na żywo i całkiem realnie można podnieść wam ciśnienie.

Pamiętać należy, że on wyrósł między wami, tak został wychowany, bez ducha, uczuć i od dziecka piętnowany przez medycynę, szkołę i religię, strach i lęk, to siła przewodnia tych organizacji.

Stworzyciel stworzył Ziemię po to byście się uczyli żyć w Miłości duchowej, zgodnie z prawami Pana, natura i żywioły mają być waszym wsparciem, ale wtedy gdy wy ludzkie duchy zaczniecie żyć na Ziemi duchowo, nie mieszajcie tutaj duchowieństwa gdyż oni z prawami Pana nie mają nic wspólnego.

Pracuj nad sobą samym abyś się człowiecze całkowicie odmienił, poszukiwał swojej właściwej drogi duchowej.

Wszystkie poruszenia miały u swej podstawy wiarę w Stworzyciela, zawsze na podstawie objawień przychodzącej na Ziemię części Pana lub oświeconych duchów ludzkich z wyższych poziomów. Stworzono religię, którą formowano rozumowo pod potrzeby ludzi, do tego stopnia zdeformowano SŁOWO PANA, wypaczono duchowość, że każda religia dziś jest przeciwko Stworzycielowi.

Wiara stała się rozumowa i ślepa jak ci ludzie na Ziemi, powstały różne odłamy, gdyż ego przywódców przerastało rozsądek i przekonanie, te ludzkie duchy upadały i z chciwości zmuszały poprzez mordowanie do ślepej wiary do ślepego posłuszeństwa poprzez strach.

Ten strach tkwi w umysłach ludzkich do dzisiaj, dlatego jest tyle opętań i nawiedzeń, teraz ten strach i lęk w sobie każdy duch na Ziemi musi wykorzenić i stać się luzakiem, tylko PRAWDA was wyzwoli z tego rozumowego kieratu.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Sprzeczność interesów 493.
 Oceń wpis
   

 

Sprzeczność interesów

493.

Siła Polski w Polakach, od apokalipsy Jana było wiadomo iż Polska to kraj wybrany, sąd ostateczny i wszystkie rozliczenia na Ziemi tutaj się odbywają, to Wola Pana.

Kręcicie się w kieracie rozumu i odrzucaliście do tego momentu PRAWDĘ, ale PRAWDA i tak wam się przejawi, bo wy Prawdę musicie zobaczyć i odczuć poprzez Miłość duchową.

Tak okłamywano was od dawna i dziś nadal przyjmujecie kłamstwa, ale to od was duchy zależy jak będziecie żyli na Ziemi, wy kłamiecie to i w skutku zwrotnym jesteście okłamywani, a tu najbardziej dziś potrzeba wam PRAWDY.

Stworzenie mową Pana pokazuje wam cały czas ogrom wydarzeń, jak jesteście bezbronni do żywiołów armii Pana, a wy dalej w swym uporze tkwicie i nic nie robicie, a tu żywioły kolejny raz wam ‘trzepią skórę’, przecież to oczywiste, że przegracie.

Stworzyciel daje wam wszystko to co dla was najkorzystniejsze i najlepsze, a wy to odrzucacie i idziecie w przeciwnym kierunku, mówicie; ja nie dam rady, to zbyt bolesne, program na waszej drodze życia ducha na Ziemi jest negatywny, same wirusy i robale, wszystko to co złe.

Słowo Pana dane wam jako narzędzie jest przez was wykorzystywane w najbardziej negatywnej formie; kłamiecie, przeklinacie, oszukujecie, biadolicie i narzekacie, to koniec waszej drogi ducha na Ziemi, gdyż ta droga jest fałszywa.

Ty duch tęsknisz za PRAWDĄ, za MIŁOŚCIĄ DUCHOWĄ, tęsknisz do radosnego życia w prawach Pana, a rozum prowadzi ciebie na szafot, jesteś zakneblowany, nikt inny tego nie dokonał tylko ty sam wpuściłeś przez rozum ciemności, odwróć tylko wszystko, zamiast na głowie postaw wreszcie na nogi, oto jest łatwe zadanie dla ciebie ducha.

Rozum nie ma działać przeciwko duchowi, lecz ma służyć duchowi w każdej sekundzie tu i teraz na Ziemi, w interesie całości, duchowi, ciału, wtedy jest harmonia wewnętrzna.

Ziemia drży codziennie, pali się i padają deszcze, porywy wiatru i trąby powietrzne przypominają wam jak blisko jest apokalipsa, dla każdego oddzielnie i dla was wszystkich razem.

Nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko to skutki zwrotne, które musicie przeżyć, przecierpieć, odczuć, gdyż to wy w poprzednich inkarnacjach tak czyniliście, a teraz zbieracie żniwo swoich uczynków, nie dziwcie się; że tyle się dzieje, będzie jeszcze więcej, albo zrozumiecie i się z kieratu rozumu uwolnicie, wtedy wróci wszystko do normy poprzez waszą pracę duchową.

Albo jak nie zrozumiecie, to żywioły będą wam tak długo pokazywać waszą właściwą drogę, aż zrozumiecie albo odejdziecie z ciała ziemskiego, już cierpicie, ale ciągle oskarżacie innych, a siebie uważacie za niewinnych.

Wina leżała, leży zawsze po waszej stronie, to wasze niewłaściwe myśli, słowa i czyny, oto klucz, który jest prosty, jasny i czysty, użyjcie jego do otwarcia swoich uczuć, one tam są w was, mają działać należycie, abyście tu przychodząc na Ziemię nauczyli się odpracowywać karmę.

Tu na Ziemi trzeba radośnie tworzyć rzeczywistość wokół siebie, szczęśliwą i pokorną, ale też trzeba nauczyć się rozpychać łokciami, aby zawsze był złoty środek, ani za mało, ani za dużo.

Recepta dla was; zacznij szanować siebie ducha, pokochaj siebie, śmiej się i raduj, tu na Ziemi życie jest piękne, jak je takie dla siebie stworzysz, pracuj i korzystaj w prawach Pana zawsze i w Prawdzie ze wszystkiego co korzystne dla ciebie i twoich bliskich, bądź dla nich przykładem i autorytetem.

Ta sprzeczność interesów ducha i rozumu ma stać się wspólnym działaniem dla ciebie.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Przeziębienie i katar 50.
 Oceń wpis
   

 Przeziębienie i katar

50.

Katar leczony czy nie leczony trwa siedem dni, to po co łykać jakieś dziwne szkodliwe proszki i leki, które osłabiają system odpornościowy i zatrzymują oczyszczanie ziemskiego ciała.

To, co uczyniłeś sobie lub innemu ludzkiemu duchowi spowodowało blokadę ducha, co skutkuje chorobą ziemskiego ciała.

Oczyszczanie zatok, to prawidłowe, normalne przy nadmiernym rozwijaniu rozumu, za dużo myślicie, a za mało uczucia, brak Miłości duchowej powoduje martwotę, zastój limfatyczny i układu krążenia.

Krew to życie, która krąży w twoim ziemskim ciele i daje tobie duchowi znaki, których nie chcesz odbierać i lecisz natychmiast do lekarza, który aplikuje ci różne tabletki o składzie związków trujących, co jeszcze bardziej zatyka nerki, które nie są w stanie normalnie filtrować i odrzucać śmieci z organizmu ludzkiego.

Duchy ludzkie coraz częściej czytają z informacji o leku o skutkach ubocznych i odrzucają niewłaściwie aplikowane i nagminne nadużywane leki.

Przemysł farmaceutyczny, aby nadal zarabiać pieniądze wymyślił nowe związki chemiczne ze sztucznymi witaminami, tylko że w płynie i nazywają je suplementem diety, coraz więcej w reklamach codziennie suplementów diety, a są to takie same toksyczne związki chemiczne dla człowieka i jego ziemskiego ciała.

Prawidłowe odżywianie opiera się tylko i wyłącznie na naturalnych produktach wytworzonych w naturalny sposób, bez sztucznych dodatków i sztucznych nawozów, wszystko musi być czyste ekologicznie, inaczej jest to działanie na szkodę ziemskiego człowieka i jego ziemskiego ciała.

Wszystko musi współbrzmieć w prawach stworzenia, wtedy jest wytworzone właściwie, jest naturalne, służy człowiekowi na Ziemi.

Zabijanie powoli też jest zabijaniem, im więcej dajesz miłości duchowej, tym więcej dostajesz, lecz tylko wtedy, kiedy jesteś duchowy, otwarty na przepływy energetyczne, to jesteś zdrowy na ciele i jesteś wolny duch, wtedy nie są ci potrzebne żadne sztuczne pigułki, bo leczy cię SŁOWO aż do całkowitego uzdrowienia.

Elżbieta Gas 
Komentarze (0)
PRAWA PANA
 Oceń wpis
   

 PRAWA PANA

 
Siedem praw Pana
 

1.Jam Panem Bogiem twoim, nie będziesz miał innych przede Mną.

2.Nie używaj imienia Pana Boga w potocznej mowie
3.Nie zabijaj
4.Nie kradnij
5.Szanuj ojca i matkę
6.Nikomu nie wydawaj fałszywego świadectwa
7.Świętuj w święta dane przez Pana
 
 

Trzy prawa Pana zawarte w krzyżu PRAWDY

 
1. Prawo ciążenia
2. Prawo przyciągania jednorodnego
3. Prawo skutku zwrotnego
 
Komentarze (0)
Prawdziwa czystość krytyk się nie boi 41.
 Oceń wpis
   


Prawdziwa czystość krytyk się nie boi

41.

Prawdziwa czystość krytyk się nie boi, ale też nie pozwoli się atakować, nie pozwoli i nie będzie aprobować wulgaryzmów i plotek oraz fałszywych oskarżeń, ponieważ zna swoje miejsce w stworzeniu i żyje zgodnie z prawami PANA.

Ma czyste myśli i słowa, jej czyny są wzorem dla innych ludzkich duchów, zawsze czyni tylko korzystne rzeczy dla siebie i innych, szanuje siebie ducha i szanuje wszystkich wokół.

Prawda obroni się sama, jak oliwa na wierzch wypływa, sami ludzie się o tym przekonacie, sami na swoje oczy zobaczycie; co jest prawdziwe, a co jest fałszem, dlaczego wiele pokoleń ziemskich byliście okłamywani, dlaczego to przyjmowaliście, dlaczego siebie ducha zagrzebaliście w ciemnocie rozumu waszego, podczas wydarzeń wszystko się wam odsłoni.

Już tylko wydarzenia, które bezpośrednio was dotkną, spowodują wasze przebudzenie i wtedy wszystko zobaczycie, wtedy pełna wiedza duchowa się wam odsłoni, wiedza waszego ducha z całego bytu.

Zrozumienie będzie natychmiastowe i pełne, wtedy zrozumiecie dlaczego Jezus Chrystus i uczniowie do was krzyczeli i wieścili wszędzie, wtedy zrozumiecie wymiar przekazu i ostrzeżeń, wszystko będzie jasne jak same prawa PANA.

Tylko wiara w Pana trzyma ducha w pełnej świadomości swojej i w PRAWDZIE.

Świadomy duch nie da się sprowokować nikomu, nie da się wprowadzić byle czym w stan stresu i lęku, świadomy praw PANA i oparcia w swojej wierze i w Prawdzie, stawi czoła wszelkim przeciwnościom w spokoju i na luzie.

W Miłości duchowej żyjąc duch na Ziemi, musi żyć w czystości, ognisko swoich myśli utrzymywać w czystości i przestrzegać praw Pana na Ziemi, wtedy nie dotrą żadne pomówienia i nie będą dotyczyć, ponieważ w czystym świadomym duchu ciemności nie mają co szukać, nie mają możliwości się przejawić.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Może miesiąc, a może dwa 416.
 Oceń wpis
   

 

Może miesiąc, a może dwa

416.

Może miesiąc, a może dwa, może pół roku, może za rok, to już kompletnie nie ma znaczenia dla nas, a dla was ma ogromne znaczenie, ten czas może dla was być tą chwilką, aby jeszcze skorzystać z tej szansy i wzlecieć duchowo, wykorzystać każdą możliwość rozwoju siebie ducha, lot do góry prosto do duchowości, aby pozostać na Ziemi w nowym Królestwie.

Datę ostatecznych wydarzeń zna tylko PAN, choć wy już to odczuwacie, materię tracicie, choć jeszcze nie wiecie dlaczego, to dla nas wszystko jest jasne i oczywiste, bardzo mocno odczuwalne.

Choć kościelni wam robią wodę z mózgu, okłamują was i oszukują, to my tu wam podamy całą PRAWDĘ, prawidłowo wszystko ułożymy, wszystko w PRAWDZIE wytłumaczymy, a wy sami musicie PRAWDĘ przyjąć do swojego wnętrza, jeszcze zrozumieć i ją odczuć aby nie powtarzać starych błędów i nie budować znowu ślepej wiary.

Nikt was nie zmusza, nikt wam nic nie nakazuje, to wy sami z własnego chcenia musicie podjąć decyzję i ją z własnego chcenia wykonać, bo z niewolnika nie ma pracownika.

Abyście poznali wreszcie wszystkie energetyczne zależności, abyście wreszcie wyzdrowieli i doszli do siebie ducha, czysto, jasno i prawidłowo.

Do tej pory mogliście wybrać, teraz musicie się całkowicie podporządkować prawom PANA, kiedyś wyście wybierali, a ponieważ wasze wybory były złe i niewłaściwe, to teraz za was wybiera Pan i Ojciec, zmusi was do podporządkowania się zgodnie z prawami, dostaniecie wszystko co jest dla was najkorzystniejsze.

 Elżbieta Gas
1 | 2 | 3 | 4 |
Najnowsze komentarze
2013-12-26 00:04
Jak się pozbyć cellulitu:
Krytykujecie SŁOWO PANA 341.
Wiara jest dla wierzącego, nie rozumiem ludzi, którzy atakują czyjąś wiarę.
2013-12-22 00:34
wokol.dziecka:
16-latka przywiązana do łóżka przez 12 godzin.
pozdrowienia :)
2013-11-26 16:30
annakalina:
BEZLITOSNY I KRWAWY CHRZEŚCIJANIZM !!! ZARYS HISTORYCZNY
Wiele osób już zapomniało o świętej inkwizycji... która miała co udowodnić?
O mnie
Gas Elżbieta
Uzdrowiciel egzorcysta jasnowidz, +48604571288
Kategorie
Ogólne