Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Siedem praw w stworzeniu 179. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Siedem praw w stworzeniu 

 

 

179.

 

 

Siedem praw Pana Stworzyciela są prawem obowiązującym na Ziemi, są własnością wszystkich duchów na Ziemi, są od Pana Stworzyciela dane w stworzenie dla wszystkich ziemskich duchów, tu w najgęstszej materii.

Rozwój duchowy oparty o siedem praw Pana Stworzyciela i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY, was też obowiązuje, a wy chcecie być właścicielami SŁOWA PANA STWORZYCIELA, to oznacza, że jesteście bez poznania SŁOWA, o które walczycie, bez wiary jesteście w Słowo, które sami powinniście przepracować, ale Słowo da wam odpowiedz dla was ducha, już czas na zrozumienie, byliście mało logiczni i uparci, musicie przeżyć to, co w was jest martwe do ostatniej kropli krwi i promieniowań krwi.

Włókna, jakie nawiązujecie sobie w takim desperackim akcie, bez możliwości odcięcia, ściągają was głęboko w rozkład, to jest skutek zwrotny tego, co bez zrozumienia jesteście i bez pojęcia swoim rozumem, rozumowe blokady wam na to bez pozwolenia, wręcz występujecie przeciwko  części Pana Stworzyciela, Panu Jezusowi Chrystusowi.

Idźcie i czyńcie, co macie czynić, a sprawiedliwość sobie sami wymierzycie, duchy ludzkie musicie pokazać się tacy, jacy jesteście, każdy swoim promieniowaniem zewnętrznym bardzo precyzyjnie określi się, musi przeżyć na sobie, przeżyć energie, które wrócą do was jak bumerang.

Każdy powinien posługiwać się czystym Słowem i podawać je w oryginalnej formie ludzkim duchom, bo to dla nich zostało dane na Ziemię, ludzkie duchy muszą żyć zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA.

Duchy ludzkie tak jak byliście bez zrozumienia 2000 lat temu, dziś jest jeszcze gorzej, też bez zrozumienia i odczucia energii pozostajecie.

Czas już dla was nastał ostateczny i wy musicie, każdy z osobna się rozliczyć, rozliczyć się z czasu, jaki zmarnowaliście na Ziemi, bez zrozumienia objawień, bez zrozumienia przesłań, jesteście bez chcenia się zmienić pozytywnie aby wejść przez bramę do Królestwa Tysiącletniego, ewidentna wasza wina, więc już czasu bez marnowania, jak najszybciej się kontaktujcie i rozwijajcie się duchowo.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Chcieć to móc 174. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Chcieć to móc

 

 

174.

Chcieć to móc zrobić wszystko, co właściwe jest i zgodne z twoim wnętrzem, duch wie wszystko, co jest korzystne dla ciebie, aby odczytać wszystkie podpowiedzi i wyciągnąć wnioski z twoich doświadczeń, musisz się bardzo dobrze przygotować do wydarzeń, jakie dzieją się coraz bardziej intensywnie na Ziemi.

Mija 1 września jak co rok, wszyscy uczniowie podkreślają, że czas na zmiany już nastał, a młody otwarty i chłonny duchowości człowiek odbiera bardzo dobrze, bo wszystko musi się zmienić na lepsze, promieniowania narastają, a wam będzie łatwiej przyswoić wiedzę o duchu, Prawdy coraz więcej w mediach.

Brak możliwości uciec przed swoim ja i przed ostatecznym rozliczeniem siebie, będziecie wewnętrznie walczyć, ma zwyciężyć duch, bo rozum musi przegrać i całkowicie podporządkować się duchowi, abyś mógł, jako duch służyć bezgranicznie PANU STWORZYCIELOWI.

Masz do przerobienia tyle ile potrafisz i jesteś w stanie przepracować z całego bytu z wszystkich inkarnacji na Ziemi, problem tkwi w twoim lenistwie duchowym z twojej winy, z braku wiedzy duchowej, tu jest potrzebne twoje wielkie chcenie, które zostanie w czyn wprowadzone.

Duchu buchaj Miłością duchową, stań się czysty, rozwojowy, a czujność i odbiory z wnętrza pokażą ci właściwą dla ciebie drogę.

Czas wydarzeń zbliża się bardzo szybko i to wy musicie być przygotowani, to wy musicie chcieć zrozumieć swoje doświadczenia na Ziemi, wykorzystać je do wzlotu duchowego, by iść duchowo do góry zamiast na całkowite zatracenie.

Wasza obecna sprawiedliwość, kłamstwa i obłuda, oparte o wasze ego i o waszą pychę musi zmienić się w pokorę do PANA STWORZYCIELA, wszystko musicie oprzeć o PRAWDĘ.

To wy powinniście służyć na Ziemi PANU STWORZYCIELOWI i codziennie czcić SŁOWO, tak jak należna jest cześć i chwała Panu Stworzycielowi.

Wasze rozumowe blokady i zawężanie się do problemów powoduje, że jesteście prowadzeni przez ciemności na szafot, tylko wy możecie się sami z tych rozumowych węzłów uwolnić, raz na zawsze iść drogą w kierunku ŚWIATŁA, albo razem z ciemnościami upadniecie całkowicie i bez prawa powrotu, staniecie się nieświadomymi samego siebie zarodkami duchowymi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

To co się miało 548. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

To co się miało

548.

 To co się miało, to się mało doceniało, bo się w głowie ludziom poprzewracało, zamiast się cieszyć tym co się ma, to chciwość i żądze zgubiły wielu, czas na refleksję, już za późno by się zmienić, było odczuwać uczuciem zamiast ciałem.

     Rozum zawiódł i zawodzi nadal, lecz brak wniosków z tych doświadczeń, powoduje że brniecie coraz mocniej w zawód, przez to upadacie, bez chcenia jesteście kojarzyć fakty, zmieniać się duchowo, jedni odcięli się od źródła sami, innych odcięto, efekt końcowy taki sam, odcięcie od narzędzi duchowych, również od imienia duchowego.

      Pozostało wyłącznie ciało i doznania cielesne, ziemskie, duchowo martwo przez rozum blokada, po odpracowaniu karmy w pełnym wymiarze jest rozliczenie siebie ducha, z całego bytu, ze wszystkich inkarnacji, pozostanie zarodek duchowy, sami sobie zgotowaliście taki los.

      Miejcie pretensje sami do siebie, nastąpiło zawężenie widzenia do ziemskiego, bo wglądy duchowe są dla duchowych, dla ziemskich to rozumowe powierzchowne tematy pozostały i z tego tytułu blokady.

      Rozum gdy zaczyna rządzić wychodzą najciemniejsze cechy, najgorsze żądze, ciemne atrybuty się ujawniają, wtedy EGO buzuje i ducha blokuje, wychodzi szydło z worka ciemności, rozum bez chcenia zobaczyć siebie, ocenia się innych według własnego postępowania, kradnie się im dobrą opinię.

     Wy sami jako duch oddaliście się w prowadzenie rozumowe, a poprzez rozum panują ciemności, choć to ich ostanie godziny, to łapią kogo się da, aby jeszcze zamieszać i ściągnąć w odchłań tych co siebie zawiedli.

     Nad ciemnościami przewagę ma ten co się uczuciem kieruje, czujność wzmożona 24 godziny na dobę, inaczej upadek was czeka i rozczarowanie, zawężenie do czynności ziemskich, powierzchownych.

     ZDRADA, najbardziej odpowiednie słowo, brak możliwości dania kolejnej szansy, było ich wiele, lecz rozum bez zauważenia zmian, wyłącznie uczucia rejestrują subtelne energie, inaczej to wrażenie rozumu i rejestrowanie gęstej materii.

     MOŻE pozostaniecie, a może NIE, to od was zależy co się stanie z wami, tu się raz zawodzi i koniec, taką wiedzę macie, do leja rozkładu przecie, po rozliczeniu i odpracowaniu karmy.

     Uzdrowicielem zostanie duch co ma wsparcie duchowe Pana Stworzyciela, inaczej bez narzędzi i imienia duchowego, bez wsparcia żadnych szans iść w tym kierunku, dar jaki duch otrzymał zanika, gdyż rozum blokuje wrażliwość, bo wrażliwość to cecha ducha, rozum bez takich cech.

     Rozum jest narzędziem ducha, do logicznego myślenia, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków z doświadczeń na Ziemi.

     Przestroga dla tych co na drodze rozwoju duchowego, bardziej uczuciowo się otwierajcie, rozumem można wyłącznie się ściągnąć, uczucia wewnętrze to przyszłość duchowa tu na Ziemi, ciemnota upada, przyszłość wyłącznie w uczuciach.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Tysiąckrotne skutki zwrotne 521.
 Oceń wpis
   

 Tysiąckrotne skutki zwrotne

521.

Stokrotnie to było dużo, ale dziś jest tysiąckrotnie to w skutkach zwrotnych bardzo dużo, teraz dla was lekcja kolejna, wszystko się wzmacnia, aby była równowaga, wasze odczuwanie, wasza wrażliwość, wszystko co myślicie mówicie i czynicie.

Strach i panika to źli doradcy, tu trzeba spokoju i luzu, trzeba logicznego myślenia, obserwujcie co się wokół was dzieje, wyciągajcie właściwe wnioski, odczytujcie podpowiedzi Stworzyciela, wasza droga musi być duchowa.

Każde doświadczenie w duchowych procesach takich jakie dziś dzieją się na Ziemi jest bezcenne, dla was, dla każdego ducha, czy jest w ciele ziemskim czy bez ciała ziemskiego.

Obecnie jak ktoś raz zboczy z drogi duchowej, brak szans na jakikolwiek rozwój od razu rozpoczynają się procesy rozliczeniowe, jesteście w Królestwie Tysiącletnim awansem, macie ogromną szansę na zmianę siebie, ale też i natychmiastowe rozliczenie.

Każdy duch który zacznie się rozwijać i zmieniać, natychmiast ma pomoc z góry we wszystkim dobrym, aby mógł właściwie doświadczać, w jak najbardziej pozytywny sposób, wsparcie od Stworzyciela jest ogromne ale jeżeli robicie cos złego wtedy całe wsparcie się wycofuje a dosięgają was tysiąckrotne skutki zwrotne złych czynów i złych decyzji.

Należy każdemu człowiekowi dać możliwość wyboru, wolnego wyboru, żeby sam się określił, wiedział i odczuwał swój wybór, zmuszanie, namawianie jest złe dla każdego, tego który namawia i dla tego którego namawiano.

Gdybyście byli szczęśliwi tu na Ziemi, wtedy słowo naprawdę zostało by wykluczone z waszego słownika, naprawdę jestem szczęśliwy napisze ten u którego tylko rozum chciałby być szczęśliwy, a uczucia są zablokowane, bez uczuć jest tylko pasmo zła i blokad.

Powierzchowna radość i powierzchowne szczęście takie jakie pokazujecie innym bardzo szybko pryśnie jak tylko ktoś wam pokaże i powie jacy jesteście, jak wyglądacie, to tylko coś w czym brak wam przekonania, to bańka mydlana co szybko pryśnie.

Wasze noce bez snu a dni kolejne bez uśmiechu, bez mocnego przekonania w was ucieka radość w nicość a następne dni szybciej upływają i ciągle pogarsza się wasz stan zdrowia gdyż duch jest coraz bardziej oblepiony ciemnymi formami.

Po prostu oślepliście i ogłuchliście na wszystko co związane z duchem, radością, szczęściem, oraz na Stworzyciela, tak wam religie i kościoły zamotały w głowach ze dziś u was odczuwania brak, brak też logicznego myślenia.

WSZYSTKO jest jasne i proste a każdy duch wie co dobre a co złe, to rozum wam wszystko co dobre zasłania, gdyż jest sługą ciemności.

Ustawiliście się przed bramą do ciemności, dlatego Stworzyciel potęguje skutki zwrotne bo to jedyna szansa na wasze obudzenie z tego rozumowego zamroczenia.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Kataklizm 448.
 Oceń wpis
   

 Kataklizm

448.

W pełnym tego słowa znaczeniu wszystko to, co dzieje się na Ziemi spowodowane przez żywioły, armię Pana.

Każdy kataklizm, to skutki zwrotne działania ludzi na Ziemi, prawo przyczyny i skutku zawarte w prawach Pana.

Nikt i nic nie może tego zmienić, możecie zmienić tylko siebie ducha i rozpocząć nowe życie na Ziemi aby zapobiec dalszym kataklizmom.

Nie trzeba dziś wiele na Ziemi zdarzeń aby na przykład; reaktory atomowe zagroziły egzystencji Ziemi, jak niebezpieczne są źródła energii wymyślone przez rozum ziemskiego człowieka, a przecież Pan dał ziemskim duchom wszystko naturalne, bez jakichkolwiek zagrożeń dla człowieka tu w gęstej materii.

Pomimo tak ewidentnego kataklizmu w Japonii, to w Polsce kraju wybranym zagorzała dyskusja na temat budowy elektrowni atomowej.

Nikomu nie uda się wybudować na terenie Polski elektrowni atomowej, gdyż zagraża naturze, a tu z Polski wychodzi PRAWDA i wszystko co naturalne.

Pan dał to co potrzebujecie do życia na Ziemi, proste, naturalne i zdrowe dla wszystkich i nikt nie musi się obawiać o swoje życie ziemskie jak będzie duchowy.

Pan da wam w podpowiedziach takie rozwiązania każdego tematu, takie wynalazki i projekty, które są zgodne z prawami i naturalne, ale musicie nauczyć się duchowo je odczytywać i wprowadzać w ziemskie życie.

Na Ziemi duchowi jest potrzebna; naturalna zdrowa żywność, czyste powietrze, czysta woda, naturalna medycyna i rozwój duchowy.

Reszta to materia przywiązująca na stałe ducha; do ziemskich spraw, do rzeczy, pieniędzy i stąd tworzą się żądze rozumu.

A tu trzeba piąć się duchowo do góry, aby wykorzystać swoją wiedzę w pracy gęsto materialnej, utrzymać się i zapłacić wszystkie rachunki.

Kataklizm dociera do ludzi dziś, gdyż Ziemia musi ulec oczyszczeniu całkowitemu z ciemności, musi wszystko wrócić do naturalnego stanu rzeczy.

Tu w ostrzeżeniach i objawieniach macie wszystko napisane, czytajcie, przeżywajcie i wprowadźcie w swoje ziemskie życie, te perły nie są dla wieprzy bo i tak je podeptają.

 Elżbieta Gas
 
Komentarze (0)