Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Szkoła i prowadzenie duchowe 213. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Szkoła i prowadzenie duchowe

 

 

213.

Bez szukania jestem poklasku, i pochwał, pomagam potrzebującym pomocy, którzy będą chcieli ze sobą pracować solidnie i konsekwentnie, bez obiecywania czegokolwiek, bo bez możliwości wam cokolwiek obiecać, w połowie od was zależy czy wytrzymacie pracę ze sobą, w prawdziwym rozwoju siebie ducha.

Poprzez dar, jaki otrzymałam od PANA STWORZYCIELA mogę oczyścić ciebie ducha, z tego, co sobie do tej pory nazbieraliście z całego bytu, a ty musisz tak ze sobą pracować, korzystając z moich Immanuela Elżbiety Gas podpowiedzi, aby utrzymać czystość ducha i zacząć żyć zgodnie z prawami obowiązującymi na Ziemi, cudów brak, innej możliwości brak, jest wyłącznie praca wasza, abyś duchu był czysty energetycznie i korzystał ze Źródła, jakim jest sam PAN STWORZYCIEL.

Jak czysty zdrowy duch, to czyste zdrowe ciało.

Oczyszczam wasze wnętrza, a wy musicie pracować nad sobą tak, aby pozostać bez podawania ręki ciemnym, brudnym energetycznie ludziom ziemskim, litość to zła energia, ponieważ energia ta jest z poziomu energii morderstwa, jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardy zadek do kopania, dajecie innym rybę, i tym sposobem ich krzywdzicie, to jest kradzież doświadczeń potrzebnych temu duchowi, można jemu dać wędkę, jest to najlepsza pomoc, ponieważ potrzebuje tych doświadczeń, to jest dla niego najlepsza szkoła na Ziemi.

Praca nad sobą, to całkowita zmiana starych poglądów, chorych i rozumowych, na pozytywne i prawdziwe, oraz pozytywne budowanie swojej rzeczywistości, kierowanie się uczuciami.

PAN STWORZYCIEL chce was widzieć radosnych i szczęśliwych, żyjących w prawach PANA STWORZYCIELA, zamiast biadolących, noszących krzyże, klęczących na kolanach w tych przybytkach ciemności zwanych kościołami, to efekt ciemnoty ludzkiej, ludzi ciągle narzekających i chorych, pielęgnujących choroby, zamiast zdrowie.

Wszystkie wasze nawyki i nałogi musicie przepracować, aby na takich żądzach bez ściągania sobie negatywnych energii i bez tworzenia ciemnych kanałów.

Stres i strach, was blokuje i wpędza w labirynt ciemności, należy żyć na luzie, w wewnętrznej wierze z uczuciem, bo ważny jesteś ty duch i twoje zdrowe ciało ziemskie.

Tak żyjcie i wiem, że to jedyna droga do rozwoju ducha i zdrowego ciała ziemskiego, wszystko resztę jest dodatkiem do pracy duchowej, należy korzystać z suto nakrytego stołu przez Pana Stworzyciela, korzystać 100% z radości życia w Miłości duchowej zgodnie z Prawdą i zawsze mówić PRAWDĘ.

Zamiast interesować się innymi, patrzeć co robią co mówią, to dla was mało ważne, żyje się dla siebie ducha, czy daje wam ktoś coś za darmo? NIE, to, co mówią i robią inni to ich sprawa.

Pomagam i doradzam tym, którzy są gotowi, aby przyjąć Prawdę i zmienić siebie na tyle ile potrzeba, aby zbudować w PRAWDZIE nowego człowieka ziemskiego, radosnego i szczęśliwego.

Brak możliwości pomóc komuś, kto czeka na cuda i pozostaje bez zmian w swoim życiu, bo gdy wejdzie w stare zależności i układy natychmiast przyciąga sobie takie same energie, jakie miał do tej pory.

Takie energie natychmiast blokują ducha i wszystko wraca stare i choroby też.

Bez potrzeby mi wasze pochwały i pozytywne opinie, ponieważ są dla mnie bez żadnego znaczenia, satysfakcją będzie dla mnie Immanuela Elżbiety Gas człowiek ziemski, który pójdzie drogą PRAWDY i będzie z tego powodu zdrowy i szczęśliwy, będzie żył zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, tak jak ja.

Tutaj musi być duże chcenie wasze, aby wyciągnąć się z rozumowych wybujałych myśli, które mocno was trzymają i blokują w rozwoju, trzeba mocnego postanowienia zmiany siebie ducha i konkretnych czynów, kierowanie się uczuciem i wewnętrznymi podpowiedziami z ducha.

Rozwoju duchowego życzę każdemu duchowi, który chce pracować i się rozwijać, żyjcie zgodnie z PRAWDĄ i prawami PANA STWORZYCIELA, a wasza aura będzie świecić, będziecie rozpoznawalni po waszych czystych czynach i Miłości duchowej.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miliony upadną 190. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Miliony upadną  

 

 

190.

Miliony upadną całkowicie, chcą cudów, chcą kłamstw i obłudy, chcą czegoś, co wymyślił rozum ziemskiego człowieka, czegoś, co w prawach Pana Stworzyciela bez możliwości zaistnienia, rozumowe wymyślone w dogmatach ciemnych, w ich księgach krzywe zwierciadła, ciemnoty rozumowców, zobaczycie w nich swoje ciemne myśli, zobaczycie swoje wszystkie ciemne powiązania, ciemne rozważania, wszystko poczujecie, wszystko musicie przeżyć, abyście wiedzieli, co jest PRAWDĄ, a co zostało przez rozum wymyślone.

Wszystkie ciemności w was zostaną wypalone, a wy zostaniecie odesłani do domu, do poziomu duchowo istotnego, ale już, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe.

PRAWDA musi na zawsze wejść i zagościć w sercach duchów ziemskich, a w PRAWDZIE zawarta jest Miłość duchowa.

Płoną domy, ludzkie ziemskie wnętrza, rozsypują się w wielkie gruzowiska, wszystko ginie, pali się ziemia, płomienie sięgają nieba, widzę domy, wypalone okna, stoją ściany zewnętrzne jak widma zagłady ludzkości, jak z filmów grozy, wszystko upadło, oczyszczenie następuje, idzie nawałnica, woda i powietrze oczyszczą resztę, co zostało jeszcze, jest do oczyszczenia wszystko, co jest gęstą materią aby przestało być przeszkodą w rozwoju ducha ludzkiego, do zniszczenia wszystko, co bez służenia duchowi w gęstej materii.

Droga do PRAWDY jest już przetarta, krocząc tą drogą jest wam łatwiej, jest wam wszystko pokazane, idąc bez potrzeby potykania się, brak na waszej drodze przeszkód.

Jedyną przeszkodą dla was jest wasz własny rozum ziemski, zawężał was i ograniczał w podążaniu do PRAWDY.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Procesy na Ziemi zachodzą 173. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Procesy na Ziemi zachodzą 

 

 

173.

Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do końca by upaść i nigdy się już bez podniesienia, brak takiej możliwości aby ciemności  nad Ziemią zapanowały.

Ludzki duch rozwinięty żyjący w prawach jest wzmocniony i może iść do ludzi ziemskich by głosić PRAWDĘ, na swoim przykładzie pokazać innym jak żyć na Ziemi zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, bez możliwości izolowania się od ziemskich ludzi, trzeba im pomóc wejść na drogę PRAWDY, by wrócili na drogę w  kierunku ŚWIATŁA.

Ludzie jesteście duchowo martwi, bo żyjecie w kłamstwie a brak wam PRAWDY, brak wam rozwoju duchowego, bo Miłości duchowej w sobie rozpalić bez chcenia jesteście.

Rozwój duchowy to eliminowanie swoich słabości, to praca wyłącznie ze sobą duchem, przez całe ziemskie życie, poprzez wiarę z przekonania wypracować sobie brak wątpliwości, powinniście chcieć iść na drogę w kierunku ŚWIATŁA, chcieć być duchowo żywym duchem w stworzeniu, bo jest tak dla was najbardziej korzystnie.

Skrywacie w swoim wnętrzu kłamstwo i obłudę, hołdujecie dogmatom, mało wytłumaczalnym tezom, prawa PANA STWORZYCIELA są jasne proste i wytłumaczalne, bez potrzeby sobie wiarę udowadniać, wystarczy logicznie pomyśleć.

Duchu ludzki otwórz swoje serce na Miłość duchową, jedyną Miłość dla ciebie korzystną, to właśnie jest życie na Ziemi.

Wszystko tobie duchowi zostanie zapomniane, gdy otworzysz się na Miłość duchową, gdy odnowi i wzmocni się połączenie ze ŚWIATŁEM, gdy zaczniesz żyć zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA, gdy będziesz pracował nad sobą i całkowitą zmianą swojego ja, będziesz duchowy, wtedy poczujesz, co to jest Miłość.

Most zwodzony jest już podnoszony i będziesz musiał wykonać skok by doskoczyć do duchowych, inaczej zostaniesz po stronie ciemnych.

Duch szlocha i płacze, że rozum twój panuje nad tobą, duch wie, że rozum musi służyć duchowi i podpowiedziom z ducha.

Palą się energetycznie ciemności wokół ciebie ducha i zostaniesz zmuszony do podjęcia decyzji dla ciebie korzystnej, dla ciebie właściwej, zgodnej z prawami PANA STWORZYCIELA, tu na Ziemi, w najgęstszej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ziemskie wychowanie 87. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ziemskie wychowanie

 

 

87.

Ziemskie wychowanie musi być oparte o Miłość duchową, o prawa Pana Stworzyciela, a Miłość prawdziwa jest wymagająca i sprawiedliwa, daje to, co jest korzystne, dobre dla ziemskiego ducha.

Dobre wychowanie, mówią ziemscy ludzie, opierając je o uległości, prezenty, słuchanie tego, co mówią inni, często zamiast pracy w domu ziemscy rodzice każą się dzieciom uczyć, to jest ambicja ziemskich rodziców, a dzieci nie, rodzicom się bez spełnienia ich marzeń, to zmuszają swoje ziemskie dzieci do realizacji ich zachcianek,  .

Każdy ziemski duch musi rozwijać dane przez Pana talenty, aby odczynił swoją karmę służąc innym, swoimi zdolnościami rozwiniętymi poprzez pracę.

Prawdziwe ziemskie wychowanie musi jednoznacznie opierać się wyłącznie o prawa dane przez Pana Stworzyciela w stworzenie, zgodne z naturą, z PRAWDĄ i korzystanie z przykładów, jakie dają rodzice ziemscy żyjąc zgodnie z prawami Pana Stworzyciela tu na Ziemi.

SŁOWO Pana Stworzyciela musi być codziennie przeżywane, to codzienne dziękowanie i wyrażanie uczuć w słowach do Pana Stworzyciela za wszystko, z czego ziemski człowiek korzysta będąc tu w gęstej materii.

Cała ziemska rodzina współbrzmi w prawach stworzenia w Miłości duchowej, radości, cieszą się zdrowiem i równowagą wewnętrzną oraz szacunkiem do Pana Stworzyciela, całego stworzenia w pokorze i wychowaniem w PRAWDZIE.

Między dzisiejszą prawdą, a prawdziwym obrazem PRAWDY BOŻEJ jest przepaść, przyszedł czas najwyższy, aby ziemscy ludzie jak najszybciej zbliżyli się do PRAWDY i praw BOŻYCH tu na Ziemi za wszelką cenę, bo to jedyna słuszna droga dla ducha do PRAWDY, wejście na drogę w kierunku ŚWIATŁA, w kierunku Pana Stworzyciela.

Wychowanie w PRAWDZIE to dobieranie słów, bo słowa mają ogromne znaczenie, zgodnie z siedmioma prawami Pana Stworzyciela i trzema prawami zawartymi w krzyżu Prawdy, uczenie się pracy ze sobą duchem oraz uczestniczenia w budowie Królestwa Tysiącletniego, uczenia ziemskich dzieci współbrzmienia z naturą i naturalną medycyną, słuchania siebie ducha, korzystania z darów natury by je uszlachetniać, a niszczenie natury jest złe, trzeba naturę wzmacniać, a co za tym idzie poprzez naturalny pokarm, wyeliminowanie wszelkich sztucznych mało korzystnych dla ziemskiego człowieka rzeczy.

Należy szanować wszystkie rośliny i zwierzęta, całą naturę, wzmacniać je energetycznie, wszystko uszlachetniać, rozwijać duchowo, wszystkie duchy na Ziemi mają być wolne.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Gry komputerowe 81. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Gry komputerowe

 

 

81.

Gry komputerowe dla dzieci, to ciemne energie dla tego ducha, gdybyście zobaczyli swoimi oczami jak swoje dzieci ziemskie wystawiacie na atakowanie w świecie subtelno materialnym, to byście natychmiast wyrzucili je do śmieci!

   A ciemności się cieszą, że sami swoje dzieci oddajecie w ciemne prowadzenie, poprzez pozwolenie grania w tak ciemnych i demonicznych grach, które stają się też mocnym uzależnieniem.

To wy wiecie i powinniście dać im to, co dobre i korzystne, gdy ich kochacie.

Te gry, to ciągłe uczenie nawyku grania i zabijania, to tworzenie kanału, którym codziennie płynie do tego ducha energia negatywna potężnych rozmiarów, to się zbiera i dziecko jest napełnione tą ciemną energią, wtedy strach z tego powodu zabiera spokojny dziecięcy wypoczynek, duch boi się, ma koszmary senne, zaczyna się stres, to już zaczyna się poważna choroba, uzależnienie od komputera, ten mały człowiek jest bez świadomości co jemu z tego powodu grozi.

Świat materialny te wszystkie energie zbiera i gromadzą się wokół ziemskiego ciała, przejawiają się coraz mocniej chorobą.

Nazbierane energie muszą mieć ujście, muszą się wyżyć, dziecko staje się wybuchowe i agresywne, może nawet spowodować odejście ducha z ciała drugiego człowieka ziemskiego, bo jemu się zdaje, że on zaraz wstanie tak jak w grze komputerowej, szok jest wtedy, gdy ten człowiek bez wstania, dalej leży, bo to stało się naprawdę na jawie i na zawsze odszedł z ciała.

Pomieszanie życia na jawie z życiem komputerowym, brak kontroli rodziców, brak miłości do dziecka.

Przyjrzycie się, co robią duchy oddane wam w opiekę, bo wam najważniejszy jest świat materialny.

Czy nauczyliście wasze dziecko pracy w domu?, NIE, uczy się leniuchować i ciągle żądać, tylko całymi dniami siedzi przed komputerem i gra w gry komputerowe, to jest wina rodziców ziemskich, ponieważ na to zezwalają swoim dzieciom.

Poczujcie to sami, wy rodzice, co sobie też tworzycie, skutek zwrotny was dosięgnie.

Tylko praca i rozwój talentu danego przez Pana Stworzyciela uszlachetnia tego ducha, reszta to zło, które przestaje już panować nad Ziemią, jest już kasowane.

Komputer służyć powinien, jako narzędzie do pracy, ziemskiemu człowiekowi, oraz w kontakcie z innymi, a stał się narzędziem ciemności, w internecie jest bardzo dużo ciemnych energii, trzeba uważać, w co się wchodzi i co się otwiera, jakie strony.

Ciemne obrazy, ciemne postacie, to, co tam jest bez możliwości opisania, bo brak w ludziach ziemskich moralności duchowej, wyżywają się ci, co zakrywają swoje prawdziwe dane, pod przykrywką komputera, pokazują swoje najciemniejsze cechy bez jakichkolwiek ograniczeń, im się zdaje, że ludzie bez możliwości zobaczenia ich i rozpozna, a tu da się ustalić każdego i to bardzo szybko, to największa baza danych na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Prawda o nadchodzącej apokalipsie 69. Objawienia Woli Bożej
 Oceń wpis
   

Prawda o nadchodzącej apokalipsie  

69.

Mówienie prawdy o nadchodzących wydarzeniach, o apokalipsie, o przyjściu na Ziemię części Pana, mówicie że będzie panika, bo ludzie się wystraszą, a jak wydarzenia będą już faktem, czy dopiero wtedy zrozumiecie, że należało o nich krzyczeć, wtedy będziecie mieli pretensje, będziecie szukać winnych.

Możecie już od dziś mieć pretensje, ale tylko do siebie, że jesteście bez chcenia dziś słuchać i się śmiejecie.

Dwa trzęsienia Ziemi w Europie; Niemcy i Anglia, ale i tak powiecie jak zwykle to globalne ocieplenie, tak zawsze było, rozumowo wszystko można wytłumaczyć i powiedzieć; to wszystko takie normalne i wtedy uważacie, że lepiej być bez świadomości, to jest całkowite uśpienie czujności przez ciemności, odwrócenie uwagi, to cios nożem w plecy.

Wszystkie wydarzenia, które narastają codziennie, to już bez przypadku, ale to jeszcze informacje, dla ziemskich ludzi mało zrozumiałe, mało czytelne, nawet gdyby ktoś się nagle obudził i krzyczał, to byście jego do Szpitala Psychiatrycznego zamknęli, zawsze byliście bez wierzenia wysłannikom ze ŚWIATŁA.

To jest przykre, że sobie duchowi bez wierzenia jesteście, swoim odczuciom, że rozumowo i świadomie oddalacie od siebie PRAWDĘ, oddalacie informację o wydarzeniach, dziś się wyśmiewacie, wysłannika ŚWIATŁA wyszydzacie, a jutro będziecie płakać i lamentować, będziecie prosić o wysłuchanie.

Idziecie za kłamstwami, bo sami kłamiecie, PRAWDY bez przyjęcia, bo kłamstwa wolicie, pochlebstwa i umizgi.

Do PRAWDY wam zbyt daleko, bo trzeba się wysilić popracować ze sobą, a jest to trudne mówicie, więc łatwiej wam pozostać w znanym przez siebie starym błocie, choć bardzo mało wygodnym, sami potwierdzacie, że brudno i brzydki zapach, ale jak trzeba się zmienić, to mówicie; że bez takiej możliwości, to mało możliwe żebym sobie dał radę, mam słaby charakter i uciekacie tam skąd się już jest bez odwrotu, uciekacie w ciemność w otchłań, macie bilet na pociąg w jedną stronę, bez możliwości zmiany decyzji.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Fałszywe znaki 56. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Fałszywe znaki  

56.

Fałszywe znaki wznoszą się wysoko, ponad głowami ziemskich ludzi, zaznaczając te miejsca, gdzie na fałszywych poglądach wciskanych z poziomu strachu i litości zarabia się duże pieniądze, manipuluje się duchami poprzez hipnozę, ci co to robią chcą leniwie żyć, na zasadach i prawach ciemności, wymyśla się rozumowo różne mało logiczne cuda, by straszyć, hipnotyzować, czyścić z pieniędzy tych, którzy się dają, tych, którzy sobie na to zasłużyli, pranie mózgu, ale to dla nich skutki zwrotne z poprzednich inkarnacji, jednych i drugich.

Energia litości jest z poziomu energii morderstwa, dlatego jak się ma miękkie serce trzeba mieć twardy zadek do przyjęcia kopniaków.

Ci, którzy wieszają sobie na szyi fałszywy znak dają informacje o sobie, są zaznaczeni tym, czym się na zewnątrz kierują, takich należy odrzucić, a miejsca, które mają fałszywe znaki omijać z daleka.

Jeżeli taki fałszywy znak wisi w twoim domu, to znaczy, że kierujesz się fałszywymi kościelnymi dogmatami, zamiast prawami Pana Stworzyciela, to znaczy że swoje ziemskie życie opierasz na ciemnocie religii i tych, którzy takie znaki propagują, to ciemnogród.

Pan w PRAWDZIE pokazuje ludzkim duchom jasne, czyste prawa, świetliste drogi, tu wszystko jest oparte o MIŁOŚĆ, ponieważ Pan Stworzyciel to ŚWIATŁO, a w ŚWIETLE wszystko pokazuje się takie, jakie jest prawdziwe, dobre lub złe, ciemnota i ciemności teraz wyżywają się do końca.

PRAWDA wreszcie zaprowadza tu i teraz na Ziemi porządek zgodny z prawami w stworzeniu.

Bez możliwości przyjęcia, aby ci, co ograbiali i ograbiają innych, żyją na fałszywych poglądach, sprawiali władzę na Ziemi, ponieważ ziemski człowiek na takie sytuacje pozwolił sam, to zaszło już tak daleko, iż dziś jest potrzebna interwencja Pana Stworzyciela, żeby przywrócić na Ziemi naturalny porządek, zgodny z prawami Pana

Rozum człowieka tak dalece się zapędził w kozi róg, że już bez możliwości oddzielenia ziarna od plew, plewy są serwowane przez różnych rozumowców, tylko po to, żeby mieć jeszcze więcej pieniędzy i absolutną władzę, choć i tak mają bardzo dużo, że sami są bez możliwości z tego skorzystać, chęć zawładnięcia materią jest jak nałóg, są bez  przestrzegania praw Pana, które obowiązują na Ziemi, dlatego jest konieczna i uzasadniona interwencja Pana Stworzyciela.

Zmienicie się na nowo, każdy ziemski człowiek  nauczy się być duchowym, żyć zgodnie z PRAWDĄ i MIŁOŚCIĄ, wtedy wszyscy na Ziemi będą Szczęśliwi, zdrowi, syci i bogaci duchowo i ziemsko, co jest dobre by żyć w prawach Pana na Ziemi, bez smyczy i przywiązywania się do materii, bo to jest mało właściwe, pęta ducha ludzkiego.

Przez chciwość człowieka i jego rozbudowane ego przez rozum, królowała do tej pory ciemność, podszeptywał Lucyfer, ale dziś już KONIEC! Powiadam wam; koniec tego panowania!

Ponieważ jesteście bez chcenia dobrowolnej zmiany siebie, Pan Stworzyciel żąda od was posłuszeństwa, jeżeli bez realizacji posłuszeństwa jesteście, to zostanie wymuszone posłuszeństwo, bo to jest korzystne dla wszystkich duchów ludzkich, z prawdziwej MIŁOŚCI dostaniecie wszystko, na co zasłużyliście zgodnie z waszą wiarą, prawa Pana i żywioły przywołają wszystkich do porządku, aby budowa nowego Królestwa na Ziemi była oparta wyłącznie o MIŁOŚĆ i PRAWDĘ.

Wszystko, co złe zostanie odcięte, zniszczone całkowicie, zamienione w pył, każdy, kto będzie bez chcenia zmiany siebie, musi odejść, aby ci, którzy zechcą się zmienić, mogli zbudować na mocnych fundamentach wszystko na nowo oparte o prawa Pana, wszystko musi stać w ŚWIETLE, w czystości i być skierowane do PRAWDY.

Wszystkie fałszywe znaki runą, ponieważ mają źródło energii w morderstwie i kłamstwie, wokół jest fałsz, mają pieczęć zbrodni!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wasza wola, wasz wybór 544. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Wasza wola, wasz wybór
544.

Oto czas, w którym wasze wybory są jednoznaczne, stają się dla was określeniem siebie ducha, sami sobie myśleniem, mówieniem i czynieniem wyznaczacie swoje promieniowania zewnętrzne.

Czas przyspiesza, skutki zwrotne też, teraz są dla was tu na Ziemi w gęstej materii 10 000 razy tyle, to dużo, ale czy wyciągniecie wnioski ze swych doświadczeń, zobaczymy.

Ma duch wolną wolę, wybieracie swoim chceniem dobra lub zła, idziecie w górę, lub zgodnie z prawami Stworzyciela do leja rozkładu.

Wolna wola swój początek ma od momentu gdy zarodek duchowy  otrzyma otoczkę świadomości duchowej, wtedy rozpoczyna się chcenie, mocne uczucie, rozpoczyna się proces tworzenia ducha, zgodne z uczuciami chcenia, otrzymuje zarodek następne otoczki, stając się duchem.

Chcenie wzmacnia się w duchu, chęć pracy jest duża, czy w gęstej materii czy w subtelnej materii świat jest tak samo realny i wszystko się dzieje w rzeczywistości.

Każdy duch jest tylko malutką cząstką stworzenia, schodząc na Ziemię zapomina kim jest i po co tu przychodzi, rozumowe ego tak przerosło człowieka na Ziemi, że duchowość stała się marginesem odczuć, zbyt mało by się obudzić.

Ludzki duchu marny puchu, czy możesz zagrać Miłością w sobie duchu? Tak.

Ale czy chcesz, ty wiesz jako duch, ale czy ty rozum chcesz wiedzieć, tak jak ty duch.

Miłość i Prawda was wzywa, a wy jak ciemnota płoniecie złością i mściwością, potrafisz człowiecze wybaczać? NIE.

Dlaczego? Bo ciemność przez rozum wasz jak uniwersytecki filozof zaślepiony wiedzą książkową wymyśla teorię aby ciebie wpędzić znów w błotniste energie, byś zapomniał wzniosłe uczucia Miłości duchowej, świadomość siebie ducha, pozostał nadal jak filozof uniwersytecki w całym teoretycznym świecie bez doświadczania tylko z teorią rozumu w strachu o swój jutrzejszy byt doczesny, ziemski, materialny.

Wtedy stajesz się jak marionetka, którą manipuluje ciemność jak chce, a wy chodzicie jak wam każą.

Wolna wola i możliwość dokonywania samodzielnych i świadomych wyborów jest zawarta w duchu, jest to narzędzie ducha, rozum bez możliwości pojęcia co to jest; wolna wola, wybieranie świadome i świadomość siebie ducha.

Gdy rozum chce wyborów dokonywać, to jest złe, ponieważ usprawiedliwia wszystko pod potrzeby człowieka, nawet chcielibyście podporządkować pod swoje rozumowe zachcianki Stworzyciela, TU WIELKA POMYŁKA, TO WY MACIE SŁUŻYĆ NA ZIEMI STWORZYCIELOWI.

Największą możliwością przepracowania dla człowieka karmy jest czyste uczucie Miłości duchowej, prawdziwa Miłość jest wymagająca ale zawsze sprawiedliwa, daje innym to co korzystne, to co jest potrzebne duchowi tu na Ziemi, aby przepracować to z czym przyszliście, wiedzieć skąd się przychodzi i dokąd odejdziecie gdy zostawicie gęsto materialne ciało.

Bez możliwości ktokolwiek jest zabrania wam wolnej woli, chyba że sami o tym zdecydujecie i się ciemnocie podporządkujecie.

To też jest wybór zgodny z waszymi zewnętrznymi promieniowaniami, zgodny z tym co chcecie i jakie konsekwencje poniesiecie, za to co wybierzecie, wasza wola wasz wybór, wasze skutki zwrotne, dlatego pamiętajcie; dziś skutki zwrotne są dziesięć tysięcy razy więcej niż to zło, które wyrządzicie.

Każdy kto krzyż fałszywy znak z ukrzyżowaną postacią Jezusa Chrystusa Nazarejczyka wykona, nabędzie, postawi, zawiesi na ścianie w swoim domu, urzędzie, szkole, firmie, na swojej szyi, lub da komuś w darze otrzyma w skutku zwrotnym uderzenie krzyża fałszywego znaku dziesięć tysięcy razy.

Krzyż kościelny czy religijny jest symbolem kłamstwa, fałszu i obłudy, w skutku zwrotnym dokładnie to was uderzy, ale mocno zwielokrotnione.

Duch wie co oznaczają mocne skutki zwrotne, rozum nie, dlatego potrzeba wam mocnego uderzenia abyście poczuli wreszcie i zrozumieli; kto tu jest Panem, a kto ma żyć w pokorze zgodnie z prawami Stworzyciela.

Każdy kto czyta objawienia wchodzi w nurt ŚWIATŁA płynący prosto od Stworzyciela, otrzymujecie potężną siłę, moc ducha, ma szanse by się zmienić, od was zależy jak wykorzystacie daną siłę.

Jeżeli wasze intencje są czyste i mówicie PRAWDĘ, to po przygotowaniu i po oczyszczaniu was idziecie w górę na poziomy duchowe, jeżeli wasze intencje są mało właściwe, to od razu odpracowanie całej karmy i rozliczenie z całego bytu ducha, ze wszystkich inkarnacji.

Ego rozumu ludzkiego zostało zbyt mocno rozbudowane, co powoduje, że rozumowcom się wydaje, że posiedli władzę nad innymi, bo mają dużo pieniędzy, bo w ziemski sposób są bogaci, ale biedni są duchowo, prowadzą ludzi na Ziemi fałszywą drogą, drogą która prowadzi do unicestwienia człowieka.

Dlatego z Polski kraju wybranego wychodzi PRAWDA do ludzi aby weszli na właściwą drogę rozwoju duchowego,  kierowali się uczuciem Miłości duchowej, pod opieką i prowadzeniem Stworzyciela.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Sto lat po narodzinach 368.
 Oceń wpis
   

 Sto lat po narodzinach

368.

Sto lat po narodzinach Jezusa Chrystusa Nazarejczyka kościół na podstawie objawień Marii Magdaleny pierwszego ucznia i innych uczniów włącznie z odebraną apokalipsą Jana pisał ewangelię i biblię, tak, aby wszyscy ludzie kierowali się do kościoła, by nie mieli pojęcia o prawdziwych objawieniach, i aby ukryć najbardziej bestialskie morderstwo, jakiego dopuścili się na Jezusie Chrystusie Nazarejczyku.

Tak zmienili fakty, aby wszystko było skierowane na straszenie ludzi ziemskich, a dla kościoła przynosiło duże dochody, spisek przeciwko ludzkości się udał, utrzymywali i utrzymują pełną kontrolę nad ludźmi, rzucili ludzi na kolana, strasząc diabłem i piekłem przez nich stworzonym rozumowo.

Lecz jak pomyślicie logicznie, to już obojętne; czy sto lat, czy trzysta, czy nawet tysiąc, ponieważ nikt już po stu latach nawet nie był w stanie powiedzieć dokładnie; co powiedział Jezus Chrystus, a co wymyślili ludzie, którzy te opowiadania sobie przekazywali z pokolenia na pokolenie, trudno zapamiętać wszystko z rozmowy, którą prowadzicie dzień wcześniej, a co dopiero przekazywane sobie z trzecich ust, czy nawet z pokolenia na pokolenie.

Ponieważ zataili PRAWDĘ przed ludźmi przez nastawienie tylko komercyjne, dlatego całość materiału odebranego przez uczniów Jezusa Chrystusa Nazarejczyka przepracowano tak, aby ten materiał nie wzbudzał podejrzeń parafian i nakierowywał ich na kościół i religie.

Sami o tym morderstwie mówią, sami podają fakty potwierdzające ich udział, trzeba tylko poprzez skojarzenie faktów wreszcie przyjąć informacje, bo rozum ich i wasz całkowicie podporządkował się ciemnościom, dlatego akceptowaliście te wszystkie kłamstwa, cuda kościelne.

Prawa PANA są tak doskonałe, jasne, proste i wytłumaczalne, iż o cudach nie ma mowy, tak dalece kościół zdeformował PRAWDĘ, iż dziś studia teologiczne, to całkowita manipulacja ducha poprzez rozum.

Kościół upadł całkowicie nieodwracalnie, kiedyś wymuszano posłuszeństwo torturami, sądami kościelnymi, paleniem na stosie, mordowaniem, inkwizycją, wyklinaniem i rzucaniem klątw na parafian i ludzi, którzy się z takimi ciemnymi praktykami nie zgadzali, dziś to się odbywa bardziej elegancko poprzez media i rządzących, którzy ulegają kościołowi. Takiego człowieka, który mówi PRAWDĘ, lub jest niewygodny politycznie, szkaluje się w mediach lub wciąga się w nieistniejącą aferę i zanim ten człowiek wyjaśni wszystko, medialnie już nie istnieje.

Ktoś, kto ma inne poglądy lub nie chce się podporządkować kościołowi, doprowadzany jest do bankructwa lub do depresji i sam się unicestwia, taki czyn nie rzuca na nikogo oskarżeń i nikt nie ponosi winy za odejście tego ducha z ciała ziemskiego tu na Ziemi.

Przyzwalacie ludzie na to, aby kościół i kościelni byli bezkarni, tolerujecie różne zboczenia seksualne, dewiacje, izolowanie się za murami i dogmatyzm tych duchów ludzkich.

Przypisujecie kościołowi przywileje, na które nie zasłużyli, a które sobie sami nadali, nikt im tego nie nadał, a tym bardziej PAN, ponieważ zamordowali część Pana, Jezusa Chrystusa Nazarejczyka.

Biblia i ewangelie to księgi rozumowe, które nie zawierają PRAWDY, nakierowują ludzi ziemskich do kościoła, aby przynieśli pieniądze i najlepiej, gdyby nic nie żądali w zamian, tylko się cieszyli, że dali, wszystko trzymane rozumowo pod kontrolą, aby nikt nie odkrył PRAWDY, aby nikt nie dążył do PRAWDY, tylko ślepo wierzył w to, co napisał kościół, tolerują inne religie, ponieważ też opierają się o tą przez nich wyprodukowaną na potrzeby kościelnych księgę sfałszowanych wglądów duchowych, napisana w języku, który nie jest zrozumiały prostemu człowiekowi.

Czytając biblię czy ewangelię wchodzicie ludzie w ciemne nurty rozumowej wiedzy kościelnych, jak nauczycie się jej na pamięć, to i tak nic nie pojmiecie, bo brak tam prostoty praw PANA, obrazy, jakie się tu pokazują są zafałszowane przez kłamstwa, jakie są tam napisane, ponieważ PAN to przede wszystkim wszystko jasno wytłumaczalne i z uczuciem, prosto i logicznie, nie ma cudów, bo wszystko tu na Ziemi musi być zgodne tylko i wyłącznie z prawami PANA, nic nie może się wydarzyć, co nie jest czyste i zawarte w Miłości duchowej, czyste i zdrowe, bo wszystko jest energią i musi współbrzmieć w zależnościach energetycznych, płynących ze źródła energii, prosto od PANA.

Tak dalece kościelni odeszli od nauk chrystusowych, tak wiele włożyli w usta część Pana nieprawdziwych i nigdy niewypowiedzianych zdań przez Jezus Chrystusa, napisanych w biblii i ewangelii, że trudno dziś z tych ksiąg oczytać, co jest PRAWDZIWE, a co tylko wymyślone i zdeformowane, co jest tylko po to, by rzucić parafian na kolana, a co po to, by przynieśli pieniądze, teraz jest już przez setki lat tak deformowane przez nich słowo, dziś trzeba te księgi całkowicie odrzucić, a należy tutaj podkreślić, iż jedynym źródłem SŁOWA PANA BOGA jest tylko i wyłącznie Wielką Księgę Objawień JEZUSA CHRYSTUSA, Objawienia Woli Bożej odebrane Przeze mnie Immanuela.

Życiorysy pisane i filmy nagrywane z życia części Pana na Ziemi, to po prostu mistyfikacja dla pieniędzy, podnoszą ragę nieprawdzie, aby ludzie ziemscy nie potrafili rozpoznać części Pana, ponieważ sąd ostateczny zakończył się na Ziemi, to ludzie szykujcie się do rozpoznania części Pana, Jezusa Chrystusa.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |