Mądry Polak po szkodzie 220. O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Mądry Polak po szkodzie  

 

 

220.

Mądry Polak po szkodzie, to jedna z prawd powtarzanych od wieków, ale wy bez wyciągania wniosków z czegokolwiek, ani z waszego życia na Ziemi, ani z leczenia medyków, również wasza wiara bez przekonania, oparta jest o kłamstwa i obłudę, ciągle od zawsze oddajecie siebie i swoje decyzje we władanie ciemnościom, innym ziemskim duchom oraz szukacie w innych autorytetów, brak coś lepszego w innych niż jest w was, tak samo żyją, bez wyleczenia was lekarz, który jest sam chory, bez potrafienia pomóc sobie, bez potrafienia pomóc komukolwiek, bez poprowadzenia was na drogę duchową, ktoś, kto sam jest ciemny, kto bez życia sam zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, ktoś, kto kłamie i manipuluje ludzkimi duchami, zobaczcie to wreszcie i zacznijcie zmiany od siebie ducha.

Politycy, posłowie, rządzący okłamują was wielokrotnie, a wy i tak ich wybieracie, na nich głosujecie, jak bez pójścia jesteście głosować, to też godzicie się na taki wybór, popieracie tych, co wybierają, to znaczy, że im wierzycie, bo sami tak robicie, więc cały czas osądzacie wszystko i wszystkich według swojego postępowania i według tego jak żyjecie.

Najpierw trzeba dostać mocno po głowie, to dopiero wtedy po szkodzie robicie tak jak mieliście podpowiedzi z siebie ducha i bez szkody mogliście mieć to, co was tak mocno doginało.

Dziś już będzie bez możliwości podjąć decyzję po raz drugi, ponieważ w godzinie sądnej raz jest możliwość podjąć decyzję, brak drugiej możliwości, dlatego były przez wiele lat ostrzeżenia na Ziemię płynące, wszystko się zakończy dla was raz na zawsze i dobrze się zastanówcie, co zrobicie, abyście pozostali po stronie tych, co się kierują prawami PANA STWORZYCIELA i odczuwaniem, wewnętrznymi podpowiedziami.

Mądrości po szkodzie już brak, bo czas już swój zmarnowaliście, a ciągle wierzycie w te cuda religii i kościołów, to znaczy, że popieracie te kłamstwa i fałszerstwa, brak innego wytłumaczenia, musicie codziennie czcić Pana Stworzyciela i żyć zgodnie z prawami.

Trzeba być czystym energetycznie 100%, bo 99% to za mało, aby być czystym, to świadczy o tym, że ten 99% jest brudny energetycznie, musi zostać odrzucony, za mało się wysilacie, aby poznać i zrozumieć podstawy wiary w Pana Stworzyciela, za mało się wysilacie, aby wejść na drogę do Prawdy, za mało się wysilacie, aby rozwijać się duchowo, to oznacza, że jesteście leniwi i zmarnowaliście czas dany wam na rozwój siebie ducha, jesteście martwi i traficie do leja rozkładu, bo możecie takim postępowaniem ściągać innych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dzieje się na Ziemi 195. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Dzieje się na Ziemi 

195.

Dzieje się na Ziemi, wszystko już upada, takie wydarzenia nawet najbardziej zwariowanym ziemskim duchom bez możliwości przyjścia do świadomości dziennej, nawet w najgorszym scenariuszu, byliby bez potrafienia wymyślić swoim umysłem, wyobraźnia człowieka jest ograniczona rozumem.

Zamknięte drzwi do windy, szyb jest pusty bez windy, wpadniesz do głębokiego szybu, tam gdzie jest twoja wiara głęboka.

Dramatyczna walka ducha z ciemnościami, ale rozum twój przegra każdą potyczkę, pozostajesz bez odczuwania, bez rozumienia, wolisz wpadać do szybu windy, bo to znasz, choć stamtąd dla ciebie bez możliwości wyjścia, ale boisz się iść do góry, bo to dla ciebie coś nowego, choć bardzo logiczne i tutaj są same Prawdy oczywiste.

Męczysz sam siebie, a ciemność na to czeka i natychmiast wykorzysta sytuacje.

Namawia cię rozum do skoku, bo mówi, że wszyscy skaczą, skoczyłeś i co? Już koniec, bez możliwości odwrotu, wpadłeś w przepaść ciemności i ciemnoty na zawsze w ciemne nurty.

 Sam wybrałeś, miałeś swoje pięć minut na podjęcie decyzji, a że źle wybrałeś to szansę straciłeś bezpowrotnie, taka szansa trafia się wyłącznie raz.

Możesz zostać przykładem dla innych, pozostałeś bez chcenia iść prostą drogą w kierunku Światła, w kierunku Pana Stworzyciela, to sam się zatraciłeś.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wyleczenie ziemskiego ciała 150. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Wyleczenie ziemskiego ciała 150.

Całkowite wyleczenie ziemskiego ciała waszego, zależy  wyłącznie od was, od oczyszczania waszego ciała z toksyn, cukru, trucizn, tłuszczu, soli i szczawianów, oraz ducha z negatywnych energii, jakie gromadzą się na waszej aurze i wewnątrz aury.

  Takie oczyszczenie ducha i ciała ziemskiego, pojazdu dla ducha, powinno następować jednocześnie, wtedy jest najlepszy skutek działania oczyszczania.

Wasze codzienne jedzenie śmieci i różnych dziwnych produktów, suplementów diety oraz medykamentów, które są dla was toksyczne, powodują zatrucie ziemskiego ciała.

 Wy jednak uważacie, że zdrowo się żywicie, sami się stresujecie i zatrzymujecie tym wyrzucanie naturalne i normalne przez organizm wszystkich wewnątrz różnych związków, sztucznych tłuszczy oraz trucizn.

Strach, jaki jest w was, bo dajecie się wszystkim straszyć, ktoś tupnie, a wy już trzęsiecie się ze strachu, bo jesteście bez potrafienia wziąć odpowiedzialności za siebie, co natychmiast powoduje brak trawienia w żołądku a następnie w jelitach, wątroba ma od razu dużo trudniej, słabo odtoksycznia wasz organizm, można już zaobserwować blokadę splotu słonecznego na duchu, zostaje przerwane połączenie ducha i ciała ziemskiego, ziemski duch staje się 1% energetycznie ,zaczyna chorować ciało, bo zatrzymują się wszystkie śmieci, wtedy zaczyna ciało zwiększać swoją objętość, stajecie się słabi, ciągle wam mało snu, śmieci w organizmie jest coraz więcej, a wasz organizm jest coraz słabszy i już jest bez siły, aby samodzielnie uruchomić oczyszczanie, radzić sobie z wyrzucaniem śmieci.

System limfatyczny jest tak zapchany, w żyłach krążą śmieci, we wszystkich słabych miejscach organizm wrzuca wszystko, co jest bez możliwości natychmiastowego wyrzucenia na zewnątrz.

 Bez możliwości jest sam sobie poradzić, tym bardziej że starsze śmieci skumulowane zaczynają gnić i rak gotowy.

Jesteście tym, co jecie, tym, co pijecie i tym, co oddychacie, wszystkie te produkty potrzeba aby były naturalne i czyste ekologicznie.

Przekonujecie, że to, co jecie jest dobre, bo wam smakuje, zwracacie uwagę na walory smakowe, a kto z was zwraca uwagę na walory odżywcze?, nikt, to, co dla ziemskiego ciała najważniejsze.

Zwracacie uwagę na piękne ciało ziemskie, a jesteście bez zwracania uwagi na pięknego i rozwiniętego ducha.

Pijecie codziennie kilka filiżanek kawy, która bardzo przekwasza organizm, palicie papierosy, które są dla was i dla ludzi w waszym otoczeniu trujące, zamiast zjeść śniadanie, które będzie paliwem i energią dla ciała ziemskiego.

Z wygody i lenistwa biegniecie do medyków akademickich, boicie się wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, dokładają wam trochę leków i jeszcze jesteście bardziej chorzy o skutki uboczne działania leków, co jawi się jak ciemnota i ciemności, ponieważ o waszym zdrowiu medycyna bez mówienia wam PRAWDY.

Wasz organizm oczyści się natychmiast jak zrozumiecie, że najważniejszy jest Pan Stworzyciel i życie w prawach Pana Stworzyciela, jak zrozumiecie, że jesteście dla siebie ważniejsi i zaczniecie codziennie dziękować wyrażaniem uczuć w słowach do Pana Stworzyciela za wszystko, co macie, skończycie biadolić i narzekać, zaczniecie żyć w radości, dbać należycie o siebie ducha i swoje ciało ziemskie, natychmiast zacznie następować prawidłowe oczyszczanie organizmu, nastąpi wewnętrzna równowaga.

Zrozumiecie, że jesteście najważniejsi i wasze zdrowie, reszta to narzędzia do rozwoju duchowego i dodatek do was, to przyjęcie PRAWDY o was.

Każdy ziemski człowiek rozumie to wtedy, kiedy jest już za późno, kiedy duch szykuje się do odejścia z ciała ziemskiego, kiedy to ciało ziemskie jest już tak słabe i przez medycynę akademicką pokaleczone, to wtedy łapiecie się za głowę i mówicie, jaki ja byłem głupi, bo wszystko było dla was ważniejsze, od was ducha.  

 Natomiast gdy jest za późno wtedy rozumiecie że należy się skierować do Miłości duchowej i najważniejszy jest Pan Stworzyciel, prowadzi człowieka ziemskiego najlepszą dla niego drogą, to kierowanie się intuicją, podpowiedziami z ducha.

Brak innej drogi do zdrowia, dobrego samopoczucia, do pielęgnowania siebie ducha, jedyna droga poprzez oczyszczanie organizmu ziemskiego z tych wszystkich śmieci i w tym samym czasie rozwój duchowy, całkowita równowaga ziemskiego i duchowego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czy ktoś wam pomoże? 143. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Czy ktoś wam pomoże?

 

 

143.

Czy ktoś wam pomoże? Nikt, sami możecie pomóc sobie, bo każdy kto chciały wam pomóc, upadkiem skończyć może, zaprzepaściliście swoją szansę daną wam przez Pana Stworzyciela, daną przed 2000 lat.

Mogliście pomóc sobie sami, ale lenistwo i wygodnictwo wasze wybrało ciemne nurty, szare i głębokie jak grób.

Ciemne nurty czekają tylko na to, ale wy swoimi czynami na takie niskie wibracje zasłużyliście sobie, codziennie słuchając podszeptów ciemności.

Zakaz pomocy wam już w procesach oczywisty, mieliście bardzo dużo czasu i dużo możliwości odczynienia sobie wszystkiego, a teraz wszystko przez swoje lenistwo duchowe tracicie.

Budźcie się ludzie i podążajcie do PRAWDY, sami musicie podejmować decyzję, bo to wy poniesiecie jej konsekwencje, to wasze ma być chcenie i ducha czyszczenie.

Budźcie się ludzie, byście zdążyli się obudzić  przed wydarzeniami, przed apokalipsą, bo bardzo mocne wydarzenia końcowe zaskoczą was, wtedy już może być za późno na wasze budzenie.

Na siłę pomóc, to wymuszanie, bez takiej możliwości, wy sami taki akt chcenia powinniście w sobie rozbudzić inaczej marnujecie swoją ostatnią szansę, ostatnie minuty dzielą was od wydarzeń na Ziemi, ale wy jesteście bez chcenia słyszeć i widzieć, dalej jesteście bez wiary w to, co się do was krzyczy już bardzo głośno, a wy myślicie; że jesteście bezpieczni.

Sami mówicie o sobie; my jesteśmy leniwi i bez chcenia rozwijania się, wolimy oglądać telewizję, siedzieć przy grillu jeść kiełbaski,- które się wam w jelitach przewracają i z tego choroby macie, patrzycie na walory smakowe, a na odżywcze zero, w was to samo na, zewnątrz jaki taki wygląd, a w środku zgnilizna i martwota.

Nic dla siebie, ale wszystko na pokaz, ten wygląd dla innych, dla innych też na pokaz żyjecie, wierzycie w to co widzicie ziemskimi oczami, uczucia całkowicie zablokowane, sami sobie dół kopiecie i do niego sami wskakujecie.

Przepowiednie były kiedyś w domach czytane i przekazywane z pokolenia na pokolenie, aby na przychodzące wydarzenia wszyscy byli przygotowani, ale waszemu rozumowi się zdaje, że to mało możliwe, więc musicie to poczuć bardzo mocno na sobie, na swoim ziemskim ciele, żeby wiedzieć, kim jest PAN STWORZYCIEL i że największym wyrażaniem uczuć w słowach jest czyn, a klepanie jęzorem bez sensu to głupota rozumowa.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Rozwój duchowy 95. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Rozwój duchowy

95.

Rozwój duchowy na Ziemi, to wyłącznie praca z sobą duchem, nad wszystkim, co służy duchowi tu w gęstej materii, indywidualnie.

Wszystko, co bez służenia duchowi musi zostać odcięte, odrzucone na zawsze, to ciągła bezustanna praca i wybory właściwe, pozytywne bo złe wybory natychmiast ściągają do parteru, następnie wszystko trzeba zaczynać od początku.

Gotowy do pracy nad sobą jest wyłącznie duch ziemski, który swoim chceniem i czynem otwiera się na Prawdę, zmienia na czyste swoje myśli, słowa i czyny, zawsze mówi  PRAWDĘ, waży każde wypowiadane Słowo, zawsze mało mówi, wyłącznie tak lub nie, Słowa używa pracując nad wypowiadaniem siebie ducha.

Po codziennym czytaniu SŁOWA Pana Stworzyciela, we wglądach duchowych odbiera obrazy i teksty, ma zawsze czas na dziękowanie Panu Stworzycielowi za suto nakryty stół i działa na Ziemi w prawach stworzenia, zawsze jest w równowadze duchowo-ziemskiej i ziemsko-duchowej, wszystko podnosi, wspiera energetycznie i duchowo, siedem praw Pana  BOGA są jego przyjaciółmi, zawsze stoi po stronie sprawiedliwości.

Rozwoju duchowego bez możliwości nauczenia się na kursach ezoterycznych, które trwają kilka dni i koniec, zakończone dyplomem, daleko gdzieś od twojego ziemskiego domu, wręcz odwrotnie, tu należy pracować ze sobą duchem w swoim domu ziemskim.

Kurs ezoteryczny za którego dużo płacicie pieniędzy i kończy się ziemskim certyfikatem, jest tak samo mało wart jak i ten tani.

Natomiast potrzebne jest każdemu duchowi szkolenie które daje tobie obszerną duchową wiedzę o tobie duchu oraz PRAWDĘ zawartą w prawach Pana Stworzyciela, to współbrzmienie ducha i ciała w prawach stworzenia, w prawach natury, to całkowita duchowa równowaga i całkowite oddanie się w prowadzenie Panu Stworzycielowi.

Słuchanie podpowiedzi siebie ducha, to odkrywanie wszystkiego, co macie do przerobienia w tej inkarnacji oraz w poprzednich inkarnacjach.

To odkrywanie poprzez pracę nad sobą poprzednich inkarnacji, kim się było tu na Ziemi w ziemskim ciele, wchodzenie na wyżyny duchowe i duchowe poziomy w subtelno materialnym świecie.

To ciągła czujność, unikanie ciemnych ludzi ziemskich, omijanie miejsc ciemnych, a tych, co zawiedli należy zostawić.

Praca nad sobą, aby było coraz lepiej, bez zatrzymywania się, zatrzymanie to cofanie, trzeba utrzymywać wysoki poziom, ponieważ wyłącznie praca uszlachetnia człowieka ziemskiego i ciebie ducha, lenistwo duchowe to upadek, to śmierć duchowa.

Rozwój duchowy to wolny duch, to podążanie przez ziemskie życie indywidualnie, każdy musi być samowystarczalny i bez dodatkowych obciążeń, wtedy może swobodnie podążać drogą w kierunku ŚWIATŁA.

Przykładem pracy nad sobą jest rozbudowany most duchowy, po którym płyną przekazy duchowe, dla wszystkich duchowych, bez mylenia z duchownymi, bo to złe a ci ludzie bez wspólnych cech z duchowością.

 

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przyjdą takie dni 71. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Przyjdą takie dni

 

 

71.

Przyjdą takie dni.

Człowiecze mówisz; że wszystko przejdzie bardzo delikatnie, spokojnie bez ucierpienia wszyscy, wejdziemy tylko w wyższe wibracje energetyczne, to ja Immanuel Elżbieta Gas tobie powiem; że to tylko życzenia twojego rozumu, życzenia twojego umysłu blokujące prawdziwe odbiory z ducha.

Ty duch doskonale wiesz, co się stanie, tylko rozum bez dopuszczania do odbioru, doskonale duch pamięta, co Pan Stworzyciel zapowiada dla leniwych ziemskich ciał tu na Ziemi, dla cielca, jakiego sobie stworzył ziemski człowiek.

Wydarzenia na Ziemi będą bardzo mocne, przejdą najśmielsze oczekiwania ziemskich ludzi, wiele filmów nakręconych i przepowiedni przekazywanych bez oddania mocy wydarzeń nawet w części, które bardzo szybko nastąpią i przejdą przez całą Ziemię, oczyszczą z ciemności wszystkie zakamarki, oczyszczą z fałszywych znaków i energii ciemnych.

Jeszcze dziś się pokazuje wszystko takie, jakie jest, aby można było oddzielić plewy od ziarna, zasiane ziarno da pożądane przez Pana Stworzyciela zbiory w postaci czystych duchów pracujących w prawach stworzenia, będą szli przez ziemskie wcielenie prowadzeni przez duchowe podpowiedzi.

Wydarzenia będą bardzo krótko, ale intensywność działań będzie bardzo duża, aby każdy duch, który pozostanie dziękował Panu Stworzycielowi za to, że dostał możliwość przejawienia siebie ducha, tu w nowym Królestwie na Ziemi.

Żadne ostrzeżenia, podpowiedzi przez was są bez odbioru, dlatego trzeba każdym wstrząsnąć tak mocno, aby wszystko, co ciemne odpadło, a reszta zostanie wypalona energetycznie.

Wszystkie wydarzenia są tak mocne w wyniku waszych działań, jest już tak dużo śmieci, że trzeba wreszcie dokładnie po ciemnościach oczyścić i wysprzątać wszystko, nawet to, co stawia opór.

Bez ochrony kogokolwiek, bez możliwości schowania się, ci, co dziś bez wiary są, poczują jeszcze mocniej, zostanie im wypalona pieczęć w pamięci duchowej na wszystkie inkarnacje, żeby do starych rozumowych nawyków było bez powrotu, wasz rozumowy tron rozbije się w pył i wypali się wszystko, co fałszywe, pozostanie PRAWDA i prawa Pana Stworzyciela.

Skąd chcieliście wiedzieć, że jest już na Ziemi nowe Królestwo, kto miał was poinformować, jak jesteście bez przyjmowania informacji, że część Pana  Pan Jezus Chrystus w ziemskim ciele Romualda Statkiewicza jest obecnie w kraju i narodzie wybranym w Polsce w Opolu.

Wiele duchów ludzkich było przygotowywanych do odbiorów duchowych informacji z góry w różnych miejscach w Polsce, ale śpią, zawiedli siebie, są bez wiary z przekonania, a wszystko mieli przygotowane na przyjście Żywego SŁOWA tu na Ziemię.

Wyłącznie czysty przekaz przez część Pana mógł być mostem do obudzenia się wybranych czystych, przygotowywanych duchów, mieli się kierować wyłącznie wskazówkami ze wszystkich objawień, jedyna droga informacji na Ziemię, inne drogi są fałszywe i rozumowe, tylko ta przez odczuwanie wnętrzem jest właściwa.

Będziecie żałować, że byliście bez pójścia za odczuwaniem, a daliście się złapać w pułapkę rozumu!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Most duchowy 64. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Most duchowy  

64.

Rozmowa o SŁOWIE, jak najbardziej, to jest obowiązek, by w pokorze ludzki duchu przekazywać i tłumaczyć Słowo, ale zamiast rozumowo, to duchowo.

Zmiana i manipulacja, to jest przekroczenie, wszystko musi być przekazywane takie, jakie jest z odbiorów czystych i duchowych, z Woli Bożej, dla ciebie duchu.

Most duchowy, to odbiór obrazów i objawień z poziomu duchowego, o czym wszystko napisane jest w Wielkiej Księdze Objawień i w Objawieniach Woli Bożej.

Bardzo prosto i przez Pana Stworzyciela tobie duchu dane Słowo byś je w obrazach zobaczył, a duchy ludzkie chcą obrazy przyjąć rozumowo, są bez takiej możliwości.

Obrazy i objawienia mogą być zobaczone przez trzecie oko w pełnym rozluźnieniu i spokoju.

Otwarcie ciebie ducha otworzy twój odbiór z góry, zgodnie z planem BOŻYM na Ziemi.

Most duchowy trzeba oczyścić i uzdrowić odbiorem.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Brak współczucia 63. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Brak współczucia

63.

Brak współczucia dla tych, którzy są bez chcenia poznać PRAWDĘ, przekręcają Wielką Księgę Objawień i Objawienia Woli Bożej pod swoje potrzeby, tu na Ziemi, bo są ślepi i głusi.

Oczyszczanie ziemi z rozumowców, sług ciemności, musi się odbyć jak najprędzej, ponieważ i tak u nich brak zrozumienia, choć podane mają bardzo prosto i jasno, badajcie Słowo i wszystko wokół siebie, kierujcie się odczuwaniem, a rozum odstawcie.

Objawienia doskonale tłumaczą, jakie wszystko jest ciemne, a stojąc w ŚWIETLE zostaje obnażone z oparcia ciemności, mimo to wraca do starych ram, tapla się dalej wygodnie w błocie.

Panie Boże, w swej Wielkiej Miłości do stworzenia, daj Panie wszystkim duchom na Ziemi, wszystko, co jest dla nich korzystne, bo oni sami już tego bez widzenia są, oni bez chcenia się nawet wysilić, aby Panie, Twoją część Pana Jezusa Chrystusa rozpoznać tu na Ziemi.

Ci, co powinni Słowo badać i rzeczowo do wszystkiego podchodzić, zgodnie z objawieniami, wszystko bez zrozumienia, bez wysilania się wcale, a wręcz odwrotnie, dają świadectwo swojej wiary w ciemność, w najniższe żądze.

Dla nich mało znaczą prawa Pana Stworzyciela, dalej oskarżają o różne dziwne sprawy, to całkowicie potwierdza, że są bez rozpoznania prawdziwego przesłania w Panu Jezusie Chrystusie i Immanuelu, bez przestrzegania praw w stworzeniu, a jeszcze nawołują innych aby wystąpili przeciwko prawom Pana.

Dalej oskarżają i pomawiają pomimo upomnień, przedstawiają siebie w najgorszym nurcie i sami tego bez widzenia są, że robią mało właściwie, jeżeli tak twierdzą, że ich to bez dotyczenia, to niech idą własną przez siebie wybraną drogą, zobaczymy za chwilę, kto jaki jest, komu służy.

Czysty jasny duch zajmuje się sobą, swoim rozwojem duchowym, pomaga duchom jak odczuwać, daje innym to, co jest dla nich korzystne, bez zajmowania się pomawianiem i lżeniem innych, bo przestrzega; siedem praw Pana i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY.

Buduje wszystkich i wszystko wokół siebie Miłością duchową, podpowiada jak żyć, aby było to zgodne z prawami Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Brama zamknięta 38. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Brama zamknięta
38.

Ludzki duchu brama się zamknęła dla ciebie, czekasz już tylko na wydarzenia, wszystko przyjmujesz tylko pod przymusem, nic dobrowolnie, to wydarzenia doprowadzą ciebie do służenia PANU na Ziemi.

    Żywioły armia Stworzyciela dojdzie tam gdzie zostanie pozwolono im dojść, będą tam gdzie największe ciemności, tam gdzie martwi rozumowo ludzie, tam gdzie praw bez przestrzegania.

Nastał czas ostatniej fazy wydarzeń, a co do tego momentu zrobiłeś duchu, gdzie jesteś, co zamierzasz, bo całkowicie się zatracisz, ocknij się wreszcie i odkryj PRAWDĘ jest blisko, czeka na odkrycie przez ciebie ducha

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 | 3 |