Mądry Polak po szkodzie 220. O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Mądry Polak po szkodzie  

 

 

220.

Mądry Polak po szkodzie, to jedna z prawd powtarzanych od wieków, ale wy bez wyciągania wniosków z czegokolwiek, ani z waszego życia na Ziemi, ani z leczenia medyków, również wasza wiara bez przekonania, oparta jest o kłamstwa i obłudę, ciągle od zawsze oddajecie siebie i swoje decyzje we władanie ciemnościom, innym ziemskim duchom oraz szukacie w innych autorytetów, brak coś lepszego w innych niż jest w was, tak samo żyją, bez wyleczenia was lekarz, który jest sam chory, bez potrafienia pomóc sobie, bez potrafienia pomóc komukolwiek, bez poprowadzenia was na drogę duchową, ktoś, kto sam jest ciemny, kto bez życia sam zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, ktoś, kto kłamie i manipuluje ludzkimi duchami, zobaczcie to wreszcie i zacznijcie zmiany od siebie ducha.

Politycy, posłowie, rządzący okłamują was wielokrotnie, a wy i tak ich wybieracie, na nich głosujecie, jak bez pójścia jesteście głosować, to też godzicie się na taki wybór, popieracie tych, co wybierają, to znaczy, że im wierzycie, bo sami tak robicie, więc cały czas osądzacie wszystko i wszystkich według swojego postępowania i według tego jak żyjecie.

Najpierw trzeba dostać mocno po głowie, to dopiero wtedy po szkodzie robicie tak jak mieliście podpowiedzi z siebie ducha i bez szkody mogliście mieć to, co was tak mocno doginało.

Dziś już będzie bez możliwości podjąć decyzję po raz drugi, ponieważ w godzinie sądnej raz jest możliwość podjąć decyzję, brak drugiej możliwości, dlatego były przez wiele lat ostrzeżenia na Ziemię płynące, wszystko się zakończy dla was raz na zawsze i dobrze się zastanówcie, co zrobicie, abyście pozostali po stronie tych, co się kierują prawami PANA STWORZYCIELA i odczuwaniem, wewnętrznymi podpowiedziami.

Mądrości po szkodzie już brak, bo czas już swój zmarnowaliście, a ciągle wierzycie w te cuda religii i kościołów, to znaczy, że popieracie te kłamstwa i fałszerstwa, brak innego wytłumaczenia, musicie codziennie czcić Pana Stworzyciela i żyć zgodnie z prawami.

Trzeba być czystym energetycznie 100%, bo 99% to za mało, aby być czystym, to świadczy o tym, że ten 99% jest brudny energetycznie, musi zostać odrzucony, za mało się wysilacie, aby poznać i zrozumieć podstawy wiary w Pana Stworzyciela, za mało się wysilacie, aby wejść na drogę do Prawdy, za mało się wysilacie, aby rozwijać się duchowo, to oznacza, że jesteście leniwi i zmarnowaliście czas dany wam na rozwój siebie ducha, jesteście martwi i traficie do leja rozkładu, bo możecie takim postępowaniem ściągać innych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Prawidłowy sposób odżywiania 204. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Prawidłowy sposób odżywiania  

 

 

204.

Prawidłowy sposób odżywiania dla ludzkich duchów na Ziemi, aby pojazd, ziemskie ciało prawidłowo funkcjonowało, aby duch do swojego pojazdu tankował najlepsze paliwo dla tego ciała ziemskiego.

Czyste bez żadnych związków chemicznych, jak najbardziej proste, jednorodne, jak najbardziej potrzebne, bogate w naturalne składniki potrzebne do rozwoju prawidłowego i regeneracji komórek w każdym organizmie, witaminy, mikroelementy, metale, naturalne  tłuszcze, które twój organizm jest w stanie przepracować.

Taki tłuszcz jak margaryna sztucznie wyprodukowana w wielu różnych procesach chemicznych, jest zła i bez nadawania się do spożywania w żadnej postaci, a w procesie podgrzewania margaryny i olejów wytłoczonych z rośliny stają się klejące, przyklejają się do jelit od środka tworząc złogi trudne do oczyszczenia, przez te złogi w jelitach organizm bez przyswajania witamin i potrzebnych składników oraz całkowity brak trawienia.

Jak już koniecznie chcecie smażyć to najwłaściwsze dla człowieka ziemskiego są tłuszcze zwierzęce.

Dziecko powinno pić mleko matki, zawiera witaminę A i D3 potrzebną do wzrostu i prawidłowego funkcjonowania kręgosłupa oraz dla waszych oczu, mleko matki wytwarza przeciwciała przeciwko wszystkim chorobom, bakteriom i wirusom.

Trzeba jeść dwa razy w tygodniu fasolę i groch, najlepiej same czyste, same bez wzdymania jak są oczyszczone jelita, lecz z innymi produktami pomieszane powodują wzdęcia w jelitach.

Fasola i groch mają składniki, których brak w innych produktach.

Mięso jest potrzebne w organizmie, bo w nim jest najwięcej żelaza, ale mięso, które jest hodowane w gospodarstwach,  gdzie zwierzęta karmione naturalnie, bez sztucznych pasz.

Kurczaki z ferm bez nadawania się do jedzenia, same te kurczaki są chore, to i ludzie, którzy będą je jedli będą tak samo chorzy, słabe kości i słabe mięśnie.

Mięso najlepiej dusić w sosie własnym lub smażyć, ale bez tłuszczu, mięso ma swój tłuszcz i bez potrzeby dokładać, natomiast smażenie powoduje przypalenie tłuszczu i wytwarza się akroleina, która zatruwa wasz organizm.

Samo smażenie w 300C jest szkodliwe i w domu wdychacie związki toksyczne, które wytwarzają się w procesie smażenia w wysokiej temperaturze.

Dobre i dobrze przygotowane pożywienie daje ludzkiemu ciału energię do funkcjonowania na Ziemi, a duchowi możliwość przejawienia się oraz ogrzania się w porze zimowej.

Wszystkie związki chemiczne dodawane do żywności, aby dłużej stał ten produkt w sklepie, powodują, iż to pożywienie bez nadawania się do jedzenia, bo konserwanty i polepszacze smaku i zapachu bardzo mocno osłabiają pracę nerek i wątroby, powoduje to osłabienie całego systemu odpornościowego i skłonność do chorób wszelkiego rodzaju, producenci leków się cieszą.

Bardzo mocno zanieczyszcza się układ krążenia i staje się mało wydolny, co doprowadza nawet do pozostawienia przez ducha ciała ziemskiego.

Produkty wysoko przetworzone również bez nadawania się do jedzenia, tak bardzo są zanieczyszczone, iż organizm ma problemy z wyrzuceniem tych związków chemicznych na zewnątrz i stajecie się najlepszym klientem dla apteki, nazywam te produkty śmieciami rynkowymi, takich śmieci bez jadzenia, bo mój żołądek potrzebuje najlepszych produktów, wasz też.

Bardzo dobrym dla organizmu magazynem wszelkiego rodzaju witamin i mikroelementów są kasze, np.; kasza jaglana, kasza kuskus, kasza gryczana bez palenia zwana białą lub zieloną, kasze jęczmienne i wszelkiego rodzaju nasiona, suszone owoce same bez soli, bez moczenia w cukrze i oleju.

Dla organizmu potrzebne są zupy warzywne gotowane bez kości i mięsa, same warzywa, a do zupy bez dodawania tłuszczu, w warzywach jest wszystko, co jest potrzebne do przyswajania wszystkich potrzebnych składników w organizmie.

Wszystkie produkty zawierają tyle soli ile potrzebuje wasz organizm, nadmiar soli jest bardzo szkodliwy, a w każdym produkcie jest sól, tyle ile potrzeba.

Bardzo potrzebne są również surowe warzywa i owoce, ale najbardziej polecam produkty, bardziej jednorodne i jak najmniej pomieszane w jednym posiłku, warzywa i owoce należy dobierać i równoważyć zasadowe z kwasowymi, aby było bez przekwaszania organizmu.

Całkowicie powinno odrzucić się picie nałogowe kawy naturalnej, ponieważ kawa pita codziennie, kilka filiżanek dziennie powoduje ogromne przekwaszenie oraz poważy ubytek witamin, może doprowadzić do poważnych problemów ze stawami i kręgosłupem.

Również ciasta, ciastka i słodycze zagościły w jadłospisach, na co dzień, brak w słodyczach walorów odżywczych, są wyłącznie walory smakowe, jak często się je zjada, to stają się nałogiem i szczególnie szkodliwe wszystkim dzieciom, należy im podawać owoce i warzywa, które zaspokoją zapotrzebowanie organizmu na witaminy i mikroelementy w czasie największego wzrostu młodego organizmu, w owocach i warzywach jest tyle cukru ile potrzebuje każdy organizm.

Podawanie dzieciom sztucznych witamin i antybiotyków powoduje osłabienie systemu odpornościowego i rośnie kaleka, przystosowany do łykania leków z apteki, bez zdolności do funkcjonowania bez prochów, to się nazywa lekomania.

Prawidłowo rozwijające się dziecko musi dostać naturalne produkty żywnościowe, a wtedy będzie zdrowe i radosne, będzie się dobrze rozwijało, będzie miało mocne kości i zęby, będzie miało prosty kręgosłup.

Jesteście tym, co jecie, jesteście tym, co pijecie, bardzo ważna jest czysta woda bez żadnych ciężkich metali i różnych dziwnych dodatków, bardzo szkodliwa woda w plastikach tak zwana mineralna, gazowana lub niegazowana, bez polecenia ani jednej ani drugiej, najlepsze są filtry oczyszczające wodę do picia, pijcie zupełnie czystą woda, która bardzo dobrze oczyszcza nerki i cały organizm.

Należy natychmiast odrzucić wszelkiego rodzaju przyprawy do żywności, wszystko, co zawiera polepszacz smaku i zapachu, glutaminian sodu, który powoduje utratę wzroku, kumuluje się w organizmie w wielu miejscach, osłabia prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Aspartam tak powszechnie stosowany, jako słodzik w produktach lekkich i dla cukrzyków, we wszystkich gumach do żucia, to jest najgroźniejsza trucizna podawana nawet dzieciom, musi być zakazana w stosowaniu, jako dodatek do żywności.

Takie produkty jak jogurt, i podobne produkty, które są całkowicie sztuczne, bez służenia zdrowiu, schłodzony organizm będzie podatniejszy na wszelkiego rodzaju przeziębienia.

Owoce najlepsze są z tego terenu, w jakim mieszkacie, ponieważ cytrusy rosną w ciepłych krajach służą do schładzania organizmu, a my mieszkamy w klimacie, w którym należy organizm rozgrzewać i to jest prawidłowe, schłodzony organizm w czasie zimy będzie bardzo źle funkcjonował, schłodzone nerki spowodują schłodzenie nadnerczy w dalszej konsekwencji zachwianie pracy hormonów i gospodarki wodnej w organizmie, można bardzo się rozchorować, wyniki badań medycyny akademickiej będą dobre medycyna akademicka bez możliwości zarejestrowania schłodzonego organizmu a Uzdrowiciel Jasnowidz może zobaczyć przerwy w aurze i schłodzenie.

Zanim coś położycie na swój i swojej ziemskiej rodziny talerz, sprawdźcie sami czy to nadaje się do jedzenia, producenci bez podawania prawdziwych składników, jakie stosują do produkcji wielu różnych wysoko przetworzonych produktów żywnościowych.

Wasze zdrowie w waszych rekach.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Oczekiwanie 203. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Oczekiwanie

 

 

203.

Ludzie na co czekacie, kierujcie się uczuciami wewnętrznymi, dziś jest potrzeba aby uczucia stały się przewodnią siłą człowieka na Ziemi, wszystko musi się zmienić abyście zamiast rozumem kierowali się uczuciem.

Czekacie aż się całkowicie zatracicie, tu trzeba pracować, zmienić siebie i swoje negatywne nałogi i nawyki.

Czekacie, aż czas dla was przeznaczony przeminie bezpowrotnie i pozostaniecie w ciemnościach i ciemnocie rozumu, choć czytacie SŁOWO, ale rozumowo zamiast uczuciem, gdybyście wprowadzali je codziennie w swoje ziemskie życie, wtedy staniecie się duchowi, duchowość uchroni was przed wydarzeniami, a wy czytacie i czekacie, a więc pozostajecie w tych samych czarnych energiach, czy coś się samo zmieni? - NIE ponieważ zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA trzeba być duchowym, żyć na Ziemi zgodnie z prawami. 

Czy tak trudno dostrzec że jesteście na dnie, że brak wam logiki w działaniu, brak wyciągania wniosków z doświadczeń, brak uczuć, choć wy sądzicie że z wami wszystko bardzo dobrze, ale tak jak popatrzycie poprzez uczucia to toniecie w ciemnocie rozumu.

Zacznijcie żyć Słowem i prawami PANA STWORZYCIELA a natychmiast poprzez uczucie rozpoznacie co jest prawdziwe a co przekłamane, co dobre a co złe.

To wam duchom brak pokory do Pana Stworzyciela, ponieważ brak wam uczuć, Pan Stworzyciel dla was powinien być na pierwszym miejscu, a dziś dla was na pierwszym miejscu są pieniądze i gęsta materia, czyli samochody, domy i inne bogactwa ziemskie.

Na Ziemi przekłamano prawdziwe procesy energetyczne, to co ważne dla ducha na Ziemi, to co ma być do przepracowania, bo ciemności zasłoniły wam PRAWDĘ, a wy to chętnie przyjęliście dla własnej wygody, dla usprawiedliwienia rozumowego negatywnych czynów waszych.

Dziś procesy energetyczne poszły tak daleko, iż czas jest przyspieszony, a ciągle się pytacie, więc odpowiedz macie.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Lichwa pada na kolana 166. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Lichwa pada na kolana 

 

 

166.

Lichwa pada na kolana przed PRAWDĄ, kolos finansowy na gumowych nogach już upada, klęczy, ludzie przejrzyjcie na oczy, lichwiarskie firmy na całym świecie upadną i przestaną istnieć, bez możliwości ich dofinansowywać.

Bez możliwości jesteście aby coś na to poradzić, wasz fałszywy i oparty na kłamstwie system fałszywego, wirtualnego, napompowanego pieniądza leży na łopatkach.

Ludzie musicie poznać PRAWDĘ o wszystkich operacjach finansowych, o systemie, który był dla was mało korzystny, system, który popierał mało ruchliwe martwe molochy, które wpędzały ludzi w pułapkę finansową.

Wszystkie firmy finansowe są ciemnymi energetycznymi formami na Ziemi, które muszą się oczyścić z tych ciemnych form, przestać gnębić ludzkie duchy.

Lichwiarstwo jest karalne przez ziemskie prawo, a tu bankowy system wręcz posiada uprawnienia do lichwiarstwa, zgodnie z ziemskim prawem.

 

 

Ludzie nabywacie wszystko na kredyt, wasze domy, samochody, cały sprzęt i wszystko, tu w KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI też jesteście na kredyt, bo brak u was życia zgodnie z prawami PANA Stworzyciela, pozwalacie panoszyć się w waszym rozumie ciemnościom, wpędzacie innych w pułapki finansowe, to w skutku zwrotnym sami wpadacie w te pułapki, bo kto, pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Wszyscy musicie żądać PRAWDY o systemie finansowym, prawdziwych informacji o sytuacji w systemie finansowania i dofinansowywania prywatnych systemów bankowych z waszych podatków, bo te firmy będą żądać od was lichwiarskich odsetek.

Należy dofinansować firmy rodzinne produkujące naturalne ręcznie wykonane produkty, które służą zdrowiu i życiu tu w gęstej materii.

Wszystko musi być oparte o prawa PANA STWORZYCIELA, również system finansowy, musi być oparty o zdrowe  bez krzywdzenia kogokolwiek, nowe relacje finansowe, realne wartości rynkowe, oparte o ŚWIATŁO zgodnie z planem Pana Stworzyciela.

To, co dziś widzicie na giełdach to wierzchołek góry lodowej, która się rozpada, wszystko musi wrócić do wartości nabywczych, do wartości takich jak w sam raz, ani za dużo ani za mało, wyłącznie tyle ile się należy, każdy powinien dostać za swoją pracę należną jemu wypłatę, bez możliwości być tak, że jeden ma dużo za dużo, a drugi dużo za mało, każdy ma dostać tyle, aby mógł godnie żyć w prawach PANA STWORZYCIELA na Ziemi, korzystać z suto nakrytego stołu, bo on jest dla wszystkich, którzy żyją w prawach.

Wszystko, co jest na Ziemi dostaliście w używanie, bez możliwości jest być cokolwiek własnością człowieka, wszystko na Ziemi jest własnością PANA STWORZYCIELA.

Ludzie, wszystko na Ziemi zostanie odarte z ciemności, wy zostaniecie odarci z kłamstw, oszustw, z życia na kredyt, będziecie musieli się rozliczyć ze wszystkich ciemnych waszych skłonności, staniecie w ŚWIETLE, będzie was piekło z gorąca i zarazem będzie was trzęsło z zimna, musicie zostać nadzy i odarci z fałszywych poglądów, by móc przyjąć PRAWDĘ, ponieważ jesteście bez chcenia dobrowolnie, to zostaniecie przymuszeni.

Wszyscy mieli równe szanse, swoje 5 minut na to, by zawrócić z drogi do rozliczenia, pozostaliście bez  skorzystania, to musicie poznać wszystko i poczuć na sobie.

Ludzie to jest apokalipsa finansowa, najbardziej zależy wam na pieniądzach, to je najszybciej stracicie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Energetyczne zależności 156. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Energetyczne zależności  

 

156.

Energetyczne zależności dotyczą bezpośrednio ludzi ziemskich, ich rodzin, całych narodów, państw i kontynentów oraz całej Ziemi.

Gdyście ludzie chcieli poznać zależności energetyczne procesów zachodzących wokół was spowodowanych waszym myśleniem, mówieniem i czynieniem. Powiem że od razu natychmiast zmienilibyście swoje postępowanie na Ziemi, natychmiast żądalibyście przestrzegania praw PANA STWORZYCIELA od innych, a sami wprowadzilibyście prawa PANA STWORZYCIELA w swoje życie, natychmiast żądalibyście PRAWDY od wszystkich i odpowiadania za swoje myśli, mowę i czyny.

Zawsze jest tak, że zależności energetyczne wymuszają podporządkowanie się słabszego energetyczne mocniejszemu energetycznie.

Siła ŚWIATŁA wymusi na ciemnościach całkowity upadek, ponieważ wszyscy muszą się podporządkować ŚWIATŁU, bo ŚWIATŁO to Pan Stworzyciel i każdy, kto będzie bez chcenia podporządkować się, będzie służył ciemnościom,  musi runąć i roztrzaskać się o ŚWIATŁO, będzie musiał bardzo mocno odczuć upadek na swoim ziemskim ciele, pieczenie i ból, ale jest to korzystne i właściwe dla ducha będącego na Ziemi.

ŚWIATŁO wypali na tym duchu wszystko, co jest bez współbrzmienia z prawami Pana Stworzyciela, nawet to, co jest świadomością, taki wróci do góry, jako nieświadomy sam siebie zarodek, to jest energetyczna zależność od Praw danych w stworzenie.

PAN STWORZYCIEL stworzył stworzenie, dał w nie prawa, których sam bez możliwości zmiany, w które jest bez ingerencji, działają doskonale i samoczynne, zależne od praw są  duchy tu w gęstej materii w stworzeniu.

Każdy duch schodzący na Ziemię powinien podporządkować się prawom danym przez Pana Stworzyciela, prawa działają, choć wy o prawach jesteście bez chcenia wiedzieć, ale skutki zwrotne działają cały czas, to wy sami na siebie ściągacie wszystko, co się z wami dzieje, to wy wybraliście sami osobiście służenie ciemnościom, ale Siła ŚWIATŁA działa, Moc działania coraz większa, co przejawia się coraz mocniejszą pracą żywiołów.

Miłość duchowa leczy, koi ból, działa uspokajająco i oczyszczająco oraz daje bezpieczeństwo duchowi, jeżeli choć raz ktoś poczuje moc energii Miłości duchowej, będzie tęsknił zawsze, bo tego odczucia z wysoka, tak mocnego bez możliwości zapomnienia, bez możliwości porównać do czegoś innego, to Siła i Moc MIŁOŚCI PANA STWORZYCIELA, zawsze mocniejszy was przyciągnie Miłością, lecz ktoś, kto jest ciemny jest palony ogniem Bożym i przed nim ściana, mur ze Światła, dla ciemnego brak możliwości przejścia, roztrzaska się o świetlisty mur.

W Królestwie Bożym jest miejsce dla duchowych, dla tych, którzy swą wielką czystą chęcią i czynem będą się rozwijać, będą się kierować uczuciem, a nad rozumem zapanują jak nad rękami i nogami.

Duchy ludzkie, które kierują się rozumem są słabe energetycznie, są bardzo nisko, najniżej jak to możliwe, poprzez rozum kierowani są przez ciemność i ciemnotę, bo duch ludzki rozwijający się jest energetycznie podnoszony wyżej i to są prawidłowe zależności energetyczne.

Dlatego mocny przyciągnie mocnego, a słaby przyciągnie słabego, brak innych zależności, zawsze jak będziesz mocny będziesz miał wszystko, zawsze będziesz korzystał z suto nakrytego stołu, a ten, co jest słaby, to jeszcze traci energetycznie, będzie jeszcze słabszy.

Powiadam wam; każdy duch na Ziemi ma takie same szanse, a to, co on wybiera od niego zależy, dlatego wybierajcie właściwie.

Zależności energetyczne wymuszają prawa i porządek energetyczny zgodny z prawami PANA STWORZYCIELA, zawsze bardzo korzystny dla wszystkich duchów ludzkich na Ziemi.

To sam człowiek ziemski ściąga się poprzez działanie swoje, to przyczyna i skutek, jaki sam wytworzył, to jest odpowiedzialność w pełni za swoje myśli, słowa i czyny.

PAN STWORZYCIEL to ogromna Siła i Moc działania, PAN STWORZYCIEL leczy i wszystko daje ludzkim duchom tu na Ziemię, każdy poczuje, jeżeli będzie chciał się otworzyć i podłączyć do Źródła.

Świat subtelno materialny, którego jesteście bez widzenia ziemskim wzrokiem, ale dokładnie możecie go odczuć poprzez splot słoneczny, bez odczucia świata subtelno materialnego jak będziecie zablokowani, musicie się otworzyć na przepływy i prawa PANA STWORZYCIELA, odchodzi duch jak przerywa się połączenie, wychodzi z ziemskiego ciała, tutaj są procesy energetyczne, które może zarejestrować jasnowidz trzecim okiem, wzrokiem duchowym, a w świecie gęsto materialnym jest ciało ziemskie otoczka dla ducha, tutaj jesteś teraz, podłączony do energii poprzez centra energetyczne, jak się stresujesz i boisz, blokujesz przepływy i stajesz się jednoprocentowym człowiekiem ziemskim, to jest właśnie skutek twojego lenistwa duchowego, a jesteście stworzeni do widzenia i odczuwania, każdy duch schodzący na Ziemię powinien odkryć swój talent, z jakim przyszedł tu, aby odpracować swoją karmę służąc innym duchom tu w gęstej materii.

Zależności energetyczne dotyczą wszystkich inkarnacji, bo w wielu przypadkach energia wyrównuje się dopiero w następnej inkarnacji, bo w tej już było bez możliwości, ale Siła i prawa PANA STWORZYCIELA zawsze działają tak samo bez zmian od milionów lat, od zawsze, tylko duchy ludzkie poprzez rozum swój ściągają się do najniższych energii i chcą rozumowo podporządkować sobie wszystko, nawet chcieliby podporządkować sobie  Pana Stworzyciela i prawa dane w stworzenie, ale są bez takiej możliwości.

Każdy duch na Ziemi będący korzysta ze Źródła i musi przyporządkować się prawom, czcić Pana Stworzyciela cały czas, jako duch w stworzeniu, wyłącznie wasz rozum zbłądził, odciął się od Źródła i upada całkowicie.

Możecie ze złej drogi zawrócić, przyjąć PRAWDĘ i prawa PANA STWORZYCIELA, podjąć właściwe decyzje dotyczące waszego duchowego i ziemskiego życia tu i teraz w gęstej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wyleczenie ziemskiego ciała 150. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Wyleczenie ziemskiego ciała 150.

Całkowite wyleczenie ziemskiego ciała waszego, zależy  wyłącznie od was, od oczyszczania waszego ciała z toksyn, cukru, trucizn, tłuszczu, soli i szczawianów, oraz ducha z negatywnych energii, jakie gromadzą się na waszej aurze i wewnątrz aury.

  Takie oczyszczenie ducha i ciała ziemskiego, pojazdu dla ducha, powinno następować jednocześnie, wtedy jest najlepszy skutek działania oczyszczania.

Wasze codzienne jedzenie śmieci i różnych dziwnych produktów, suplementów diety oraz medykamentów, które są dla was toksyczne, powodują zatrucie ziemskiego ciała.

 Wy jednak uważacie, że zdrowo się żywicie, sami się stresujecie i zatrzymujecie tym wyrzucanie naturalne i normalne przez organizm wszystkich wewnątrz różnych związków, sztucznych tłuszczy oraz trucizn.

Strach, jaki jest w was, bo dajecie się wszystkim straszyć, ktoś tupnie, a wy już trzęsiecie się ze strachu, bo jesteście bez potrafienia wziąć odpowiedzialności za siebie, co natychmiast powoduje brak trawienia w żołądku a następnie w jelitach, wątroba ma od razu dużo trudniej, słabo odtoksycznia wasz organizm, można już zaobserwować blokadę splotu słonecznego na duchu, zostaje przerwane połączenie ducha i ciała ziemskiego, ziemski duch staje się 1% energetycznie ,zaczyna chorować ciało, bo zatrzymują się wszystkie śmieci, wtedy zaczyna ciało zwiększać swoją objętość, stajecie się słabi, ciągle wam mało snu, śmieci w organizmie jest coraz więcej, a wasz organizm jest coraz słabszy i już jest bez siły, aby samodzielnie uruchomić oczyszczanie, radzić sobie z wyrzucaniem śmieci.

System limfatyczny jest tak zapchany, w żyłach krążą śmieci, we wszystkich słabych miejscach organizm wrzuca wszystko, co jest bez możliwości natychmiastowego wyrzucenia na zewnątrz.

 Bez możliwości jest sam sobie poradzić, tym bardziej że starsze śmieci skumulowane zaczynają gnić i rak gotowy.

Jesteście tym, co jecie, tym, co pijecie i tym, co oddychacie, wszystkie te produkty potrzeba aby były naturalne i czyste ekologicznie.

Przekonujecie, że to, co jecie jest dobre, bo wam smakuje, zwracacie uwagę na walory smakowe, a kto z was zwraca uwagę na walory odżywcze?, nikt, to, co dla ziemskiego ciała najważniejsze.

Zwracacie uwagę na piękne ciało ziemskie, a jesteście bez zwracania uwagi na pięknego i rozwiniętego ducha.

Pijecie codziennie kilka filiżanek kawy, która bardzo przekwasza organizm, palicie papierosy, które są dla was i dla ludzi w waszym otoczeniu trujące, zamiast zjeść śniadanie, które będzie paliwem i energią dla ciała ziemskiego.

Z wygody i lenistwa biegniecie do medyków akademickich, boicie się wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, dokładają wam trochę leków i jeszcze jesteście bardziej chorzy o skutki uboczne działania leków, co jawi się jak ciemnota i ciemności, ponieważ o waszym zdrowiu medycyna bez mówienia wam PRAWDY.

Wasz organizm oczyści się natychmiast jak zrozumiecie, że najważniejszy jest Pan Stworzyciel i życie w prawach Pana Stworzyciela, jak zrozumiecie, że jesteście dla siebie ważniejsi i zaczniecie codziennie dziękować wyrażaniem uczuć w słowach do Pana Stworzyciela za wszystko, co macie, skończycie biadolić i narzekać, zaczniecie żyć w radości, dbać należycie o siebie ducha i swoje ciało ziemskie, natychmiast zacznie następować prawidłowe oczyszczanie organizmu, nastąpi wewnętrzna równowaga.

Zrozumiecie, że jesteście najważniejsi i wasze zdrowie, reszta to narzędzia do rozwoju duchowego i dodatek do was, to przyjęcie PRAWDY o was.

Każdy ziemski człowiek rozumie to wtedy, kiedy jest już za późno, kiedy duch szykuje się do odejścia z ciała ziemskiego, kiedy to ciało ziemskie jest już tak słabe i przez medycynę akademicką pokaleczone, to wtedy łapiecie się za głowę i mówicie, jaki ja byłem głupi, bo wszystko było dla was ważniejsze, od was ducha.  

 Natomiast gdy jest za późno wtedy rozumiecie że należy się skierować do Miłości duchowej i najważniejszy jest Pan Stworzyciel, prowadzi człowieka ziemskiego najlepszą dla niego drogą, to kierowanie się intuicją, podpowiedziami z ducha.

Brak innej drogi do zdrowia, dobrego samopoczucia, do pielęgnowania siebie ducha, jedyna droga poprzez oczyszczanie organizmu ziemskiego z tych wszystkich śmieci i w tym samym czasie rozwój duchowy, całkowita równowaga ziemskiego i duchowego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czy ktoś wam pomoże? 143. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Czy ktoś wam pomoże?

 

 

143.

Czy ktoś wam pomoże? Nikt, sami możecie pomóc sobie, bo każdy kto chciały wam pomóc, upadkiem skończyć może, zaprzepaściliście swoją szansę daną wam przez Pana Stworzyciela, daną przed 2000 lat.

Mogliście pomóc sobie sami, ale lenistwo i wygodnictwo wasze wybrało ciemne nurty, szare i głębokie jak grób.

Ciemne nurty czekają tylko na to, ale wy swoimi czynami na takie niskie wibracje zasłużyliście sobie, codziennie słuchając podszeptów ciemności.

Zakaz pomocy wam już w procesach oczywisty, mieliście bardzo dużo czasu i dużo możliwości odczynienia sobie wszystkiego, a teraz wszystko przez swoje lenistwo duchowe tracicie.

Budźcie się ludzie i podążajcie do PRAWDY, sami musicie podejmować decyzję, bo to wy poniesiecie jej konsekwencje, to wasze ma być chcenie i ducha czyszczenie.

Budźcie się ludzie, byście zdążyli się obudzić  przed wydarzeniami, przed apokalipsą, bo bardzo mocne wydarzenia końcowe zaskoczą was, wtedy już może być za późno na wasze budzenie.

Na siłę pomóc, to wymuszanie, bez takiej możliwości, wy sami taki akt chcenia powinniście w sobie rozbudzić inaczej marnujecie swoją ostatnią szansę, ostatnie minuty dzielą was od wydarzeń na Ziemi, ale wy jesteście bez chcenia słyszeć i widzieć, dalej jesteście bez wiary w to, co się do was krzyczy już bardzo głośno, a wy myślicie; że jesteście bezpieczni.

Sami mówicie o sobie; my jesteśmy leniwi i bez chcenia rozwijania się, wolimy oglądać telewizję, siedzieć przy grillu jeść kiełbaski,- które się wam w jelitach przewracają i z tego choroby macie, patrzycie na walory smakowe, a na odżywcze zero, w was to samo na, zewnątrz jaki taki wygląd, a w środku zgnilizna i martwota.

Nic dla siebie, ale wszystko na pokaz, ten wygląd dla innych, dla innych też na pokaz żyjecie, wierzycie w to co widzicie ziemskimi oczami, uczucia całkowicie zablokowane, sami sobie dół kopiecie i do niego sami wskakujecie.

Przepowiednie były kiedyś w domach czytane i przekazywane z pokolenia na pokolenie, aby na przychodzące wydarzenia wszyscy byli przygotowani, ale waszemu rozumowi się zdaje, że to mało możliwe, więc musicie to poczuć bardzo mocno na sobie, na swoim ziemskim ciele, żeby wiedzieć, kim jest PAN STWORZYCIEL i że największym wyrażaniem uczuć w słowach jest czyn, a klepanie jęzorem bez sensu to głupota rozumowa.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Kierujcie się do PANA STWORZYCIELA 141.OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Kierujcie się do PANA STWORZYCIELA 

 

 

141.

Kierujcie się do Pana Stworzyciela, słuchajcie Pana Stworzyciela, oddajcie się w całkowite prowadzenie dla was najlepsze i najkorzystniejsze, pomińcie wszystkie ziemskie duchy, które chcą wejść na poziom bez przeznaczenia dla nich, chcą się wywyższyć ponad wszelką Świętość, a nawet przyrównać się do PANA STWORZYCIELA, muszą zostać brutalnie zrzuceni, dłużej ludzki duchu tak być bez możliwości.

Zobacz duchu ludzki; ty duchu wołasz o pomoc, a się zablokowałeś i już bez odczucia Miłości I Prawdy, twoje ego bez chcenia zejść z tronu bałwochwalstwa, musisz zrzucić z tronu rozum i ego, a wreszcie zrozumieć i w swoim wnętrzu zbudować tron dla ducha, dla Twoich uczuć.

Każde ziemskie ciało ducha ludzkiego na Ziemi jest jedyne, niepowtarzalne, a kierując się rozumem ściągasz ciało i ducha do dołu ciemności i pokazujesz wszystkim, jaki jesteś do nich podobny, bez chcenia być indywidualistą, chcesz się do ciemności upodobnić, a przecież jesteś indywidualny i powinieneś starać się o to, aby zawsze być innym, niepowtarzalnym w każdym względzie.

Duchy ludzkie bez rozumowych dywagacji bądźcie duchowi, jeszcze macie chwilkę na zmianę na rozwój duchowy, wykorzystajcie ją i stańcie się indywidualistami duchowymi, samodzielnie odczuwającymi, wystąpcie z wszelkich organizacji, sekt, i religii, samodzielnie logicznie myślcie i odczuwacie to co dla was właściwe.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Umowa minutowa 135. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Umowa minutowa

 

 

135.

 

Umowa minutowa dla duchów na Ziemi, domowa retoryka bez rozgłosu, bez medialnego sukcesu, indywidualnie.

Duch już odlicza swój czas, a twój rozum płata ci figla.

Dobrze odczuwasz, ale twój rozum podzielił włos na czworo i sam ze sobą walczysz wewnętrznie.

Jest jeszcze czas dla ciebie na odwrót, na całkowity wewnętrzny bojkot rozumu na rzecz jasnego odczuwania i ducha.

Twój twardy dysk z powodu nadmiernego myślenia mocno się grzeje, jak będziesz bez zakończenia rozumowych wzlotów, to dysk twój się przepali, a ty skończysz swój lot na śmietniku, jak już zepsuta część, z energetycznego koszyka Pana Stworzyciela wypadniesz na dno.

Wszystko by zagrało jak w szwajcarskim zegarku, gdyś się rozwiał duchowo, ale twój rozum i twoje ego cię zawiodło na całej linii.

Umowa się kończy, minuty już są odliczane ostatnie, zegar tyka, a twój rozum rozrabia i słyszysz ciemnotę, wokoło płynie muzyka PRAWDY, a twój rozum dalej jak szalony wciąż produkuje miliony myśli rozwścieczonych, świat taki piękny, a wy odejdziecie, jako nieświadome samego siebie zarodki, czy tego chcecie?

Czy jesteście tego procesu świadomi?

Cała Ziemia, cała natura, wszystko wokoło żyje już w nowym KRÓLESTWIE TYSIĄCLETNIM.

A ty człowiecze, czy wiesz gdzie jesteś?

Rozum twój sądzi, że jesteś w starym, a ja Immanuel Elżbieta Gas ci powiadam; że żyjesz już na kredyt, odsetki rosną, a ty dalej uparcie tkwisz w starym, wydarzenia na Ziemi uderzą cię mocno jak się okaże że dalej duchowo śpisz.

Jak zaczniesz iść drogą w kierunku ŚWIATŁA, zaczniesz żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, wszystko tobie się właściwie poukłada.

Rozum twój płonie, wewnętrznie walczysz sam ze sobą, jak pozostaniesz bez zrozumienia gdzie idziesz, to upadniesz razem z ciemnotą i kościelnymi, zostanie oczyszczona Ziemia, nawet twoja rodzina pozostanie bez wspominania ciebie, bo jesteś całkowicie w ciemnościach, spętałeś ducha, wyłącznie ciemnota przez twój rozum jak wąż pełznie do końca, zżerają was wewnętrznie, po prostu zgnilizna.

Myślicie, że jesteście dobrzy, bo się litujecie nad innymi i w niedzielę biegniecie nabyć za pieniądze sobie odkupienie do kościoła, to są właśnie ciemności, kłamstwa, obłuda, utajanie PRAWDY, tam oszukujecie siebie, słuchając kazań ciemnych, chorych i opętanych ludzi ziemskich, którzy wywyższają się dla władzy i dla pieniędzy.

Zrozumcie, że na Ziemi już wyłącznie kontroluje Światło, chodzi o PRAWDĘ, ciemnota i kościelni upadają bo ciemności w swoich wnętrzach trzymają, ich droga prowadzi w przeciwnym kierunku jak do Pana Stworzyciela do Prawdy do Światła.

Zacznijcie wreszcie sami mówić PRAWDĘ!

PRAWDA jest bardzo blisko was i mieszka wśród was, będziecie zaskoczeni, wszystko musi być PRAWDZIWE i jasne.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |