Obrazy duchowe 218. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Obrazy duchowe   

 

 

218.

Zobaczymy, kto pierwszy przekaże objawienia o Panu Jezusie Chrystusie na Ziemi polskiej, kto pierwszy da świadectwo Prawdy na wizji i pokaże Prawdę światu, kto będzie tak interesowny lub otwarty duchowo, że przyjmie w swe wnętrze objawienia moje Immanuela i Pana Jezusa Chrystusa, kto będzie tak odważny, aby w starych układach kościelnych zrobić trzęsienie ziemi w informacjach, faktach i wiadomościach.

Przekazywane informacje przez księży w kościołach, nazywających siebie sługami PANA, to ja się was pytam ludzie co to za Pan, który toleruje homoseksualizm i pedofilię, co to za Pan co toleruje kłamstwa i mordowanie ludzi, co to za Pan co toleruje machloje finansowe i manipulację duchami, gromadzenie bogactw typowo ziemskich, kłamią, ponieważ boją się o swoje ziemskie majątki, które przywłaszczono sobie bezprawnie, bronią swojego leniwego życia w martwocie, w kłamstwie i obłudzie.

Większość ludzi na Ziemi opiera się o autorytety księży, którzy całe wieki trzymali ster władzy, dobrze i wygodnie sobie żyli, nauczyli ludzi złości i nienawiści, wprowadzili rywalizację poprzez ego, a Prawdę zafałszowali tak dalece, że dziś są bez wiedzy co to objawienia, o co chodzi w objawieniach.

Czytając SŁOWO PANA STWORZYCIELA; Wielką Księgę Objawień i Objawienia Woli Bożej pokazują się obrazy bardzo realistyczne i wszystkie objawienia są logiczne i proste, bardzo jasne, tak jak prawa PANA  STWORZYCIELA  dane ludzkim duchom na Ziemię.

Ci, co mają serca otwarte na Miłość duchową szybko odczują, kto mówi Prawdę i brak możliwości wmówić  im ciemnotę, tylko ślepo wierzący w religię, kościoły, budynki, ołtarze, figury i obrazy, będą dalej ślepo wierzyć i zadzieje im się według ich wiary.

Przychodzi czas dla Kajfasza, musi określić się dziś zgodnie z prawem skutku zwrotnego, musi wyrównać się energia z przed 2000 lat, jasno określone stanowisko, czy stanie przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, czy zrozumie swoją rolę na Ziemi, odpracuje swoje winy z przeszłości i przyjmie PRAWDĘ w Polsce kraju wybranym przez Pana Stworzyciela.

Wszystko, co się dzieje w Polsce w Opolu jest realne i prawdziwe, a wy, każdy z was osobno, musicie się określić, po której stronie stoicie i czy PRAWDĘ do swego serca wpuściliście.

Kto pierwszy zadzwoni dzwonem z góry, aby obudzić drzemiące duchy, które z lenistwa oglądają telewizję.

Kto pierwszy uwierzy lub zaryzykuje, aby w przyszłości zebrać największe laury.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wszystko wiecie??? 217. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Wszystko wiecie???  

 

 

217.

Zastanówcie się; czy wszystko można wiedzieć, wszystko wie wyłącznie PAN STWORZYCIEL, a wy stoicie na progu między wiedzą, a brakiem wiedzy i mogę wam powiedzieć; że brak w was wiedzy duchowej, inaczej powiem; brak w was chcenia przyjęcia wiedzy duchowej, bardzo przed Prawdą się bronicie, bardzo od Prawdy uciekacie, nawet od informacji, które mogą zapobiec waszemu upadkowi i poważnej chorobie, wymyślacie różne dziwne historie, im bardziej fantazyjne i kłamliwe tym bardziej przez was słuchane, te dziwne historie przekazywane dalej już z dodatkami pikantnymi, brak w nich Prawdy, tak wy żyjecie na Ziemi, bez żadnych wartości.

Teorie bez pokrycia w praktyce, wymysły rozumu, zło tworzone przez kościół i religie przez wieki, w tym mocno tkwicie i bez chcenia jesteście słuchać, bez chcenia wiedzieć ile sobie wytworzyliście mitów i różnych banalnych historii, które budują energię ZŁA, CIEMNOTY i NIENAWIŚCI, ale o to chodziło wysłannikom ciemności religiom i kościołowi katolickiemu.

Wiedza bez przeżycia to tylko informacje bez pokrycia, musi się wszystko przeżyć i sprawdzić na własnej drodze życia, taka bez przeżycia wiedza szkodzi innym ludziom, potwierdzono już wielokrotnie, że leki chemiczne bardziej szkodzą niż pomagają człowiekowi ziemskiemu, ale wy i tak je łykacie, w każdej informacji o leku pisze ile jest przeciwwskazań i skutków ubocznych, brak dobrych efektów, nawet po latach leczenia, ale wtedy gdy ten lek rzeczywiście byłby potrzebny w skrajnych przypadkach, bez działania bo jesteście lekomanami.

Z PRAWDĄ jest tak samo, mówicie; to Prawda, ale bez życia jesteście zgodnie z PRAWDĄ i stale wracacie do obłudy i kłamstwa, brak przyjęcia PRAWDY, choć doskonale wiecie, że PRAWDA jest jedna i oczywista, a ciągle kłamiecie.

Szukacie magików, wróżbitów i dziwnych pseudo jasnowidzów, którzy was okłamują, schlebiając wam i mówiąc to, co wy chcecie usłyszeć, co chcecie przyjąć do swojego umysłu, bo o duchu brak wam wiedzy, dalej tkwicie w sferze braku wiedzy stojąc na progu, bo tak wam wygodnie i leniwie, bez potrzeby się wysilać, wpadliście w pułapkę, którą sami na siebie zastawiliście, musiałoby być bardzo mocne wasze chcenie, aby przyjść i domagać się PRAWDY, ale wy ze swojej nory bez wystawiania nawet nosa, bez chęci i zamiaru jesteście szukać PRAWDY, a przecież jak wam się coś podoba, coś ziemskiego to z pod Ziemi to wykopiecie, bardzo się staracie, ale jak chodzi o waszego ducha to już bez realizacji pozostajecie tylko chowacie się do swojej nory i koniec.

Duch leży i musicie leżącego siebie ducha uwolnić i zrozumieć, że jest jedna droga prowadząca do PRAWDY, wyłącznie poprzez wasz rozwój duchowy, waszą wiarę przeżytą, wiarę z przekonania.

Można wydarzenia na Ziemi nazwać różnie, ale i tak ta droga jest dla każdego z was, musicie wszystko na sobie odczuć, przeżyć i zrozumieć, że od zawsze chodziło o życie ziemskiego człowieka w prawach PANA STWORZYCIELA, radosne i szczęśliwe, a wasz rozum musi być podporządkowany duchowi, zamiast przez rozum podporządkowanie ciemnocie i ciemnościom.

Musicie wiedzieć, że wasz rozwój i wszystko wokół was, musi być zbudowane od nowa na zdrowych duchowych zasadach, wszystko oparte o NURT ZE ŚWIATŁA i wtedy jest dobrze.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Duch ziemskiego człowieka 212. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Duch ziemskiego człowieka 

 

 

212.

Duch ziemskiego człowieka po pozostawieniu gęsto materialnego ciała krąży po Ziemi, z braku informacji duchowych i z powodu długiego opłakiwania przez ziemskie rodziny, zatrzymują ducha przy Ziemi, bez pozwolenia jemu odjeść drogą w kierunku ŚWIATŁA.

Duch schodząc na Ziemię zapomniał o wszystkim, że musi się rozwijać duchowo, szukać PRAWDY i żyć zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, rozbudował sobie rozum i ego, a zapomniał o Miłości duchowej i bez chcenia jest o niej wiedzieć.

Bez dania  sobie duchowi szansy przejawić się, aby mógł korzystać ze źródła energii, jakim jest sam PAN Stworzyciel, o procesach duchowych pozostajecie bez wiedzy, dbacie wyłącznie o swoje ziemskie ciało i to z marnym skutkiem, bo macie chore ciało, ponieważ bez korzystania z natury ani z podpowiedzi i prowadzenia duchowego.

Zapomnieliście, że schodząc na Ziemię duch przynosi sobie karmę ze wszystkich inkarnacji do przepracowania, dość że pozostajecie bez przepracowania przyniesionej, to jeszcze nawiązujecie nowe włókna i tworzycie sobie dodatkowo nowe tematy i problemy dużo większe niż karmiczne, wasz bagaż duchowy rośnie, a powinien maleć, to, co robicie na Ziemi jest wbrew prawom Pana Stworzyciela, a wy PRAWDY bez żądania i bez szukania, dlatego ciągle brniecie coraz głębiej w przepaść rozumową.

Ciemne formy energetyczne przez was stworzone tak mocno was przytłaczają i mocno wam ciążą, jak duży ciemny plecak, który ciągnie was do tył i w dół, już sami bez możliwości jesteście sobie z tym poradzić i toniecie sami z własnej inicjatywy, ciemność was zatopi bez waszej świadomości duchowej, bo bez chcecie jesteście poznać Prawdy i Miłości duchowej, życia prawdziwie duchowego.

Taki duch przy Ziemi pozostający bez ciała ziemskiego szuka sobie żywiciela, aby mógł przetrwać, a wy o tym bez wiedzy jesteście, lub zbyt przekłamaną macie, uważacie, że straszy i się boicie, a powinniście wiedzieć, że ten duch w taki sposób woła o pomoc, aby jego odprowadzić prostą drogą w kierunku Światła tam, gdzie powinien być po pozostawieniu gęsto materialnego ciała.

Wasza wina, że brak w was życia zgodnego z Prawami Pana Stworzyciela, potrzeby bycia duchowym, dlatego po odejściu ducha z ciała, bez wiedzy pozostajecie, co macie robić, bez wiedzy jesteście, co się z wami dzieje, bez możliwości pojęcia, trzymacie się rodziny ziemskiej, choć was bez słyszenia są i bez widzenia, trzymacie się gęstej materii, jest to szkodzenie sobie duchowi i innym duchom.

Brak podstawowej wiedzy duchowej obwinia was całkowicie, to wasz obowiązek poszukiwania PRAWDY.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Świadomość duchowa to WOLNOŚĆ 556. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Świadomość duchowa to WOLNOŚĆ

556.

Obecnie zmianom na Ziemi Światło drogę toruje, a żywioły przygotowują Ziemię do wydarzeń, aby ludzkie duchy mogły poprzez doświadczanie wejść na drogę prowadzącą do PRAWDY poprzez Miłość duchową czyli uczucia wewnętrzne.

  Żywioły ludzkie duchy po twarzach smagają, tym sposobem upominają się o uwolnienie przez ludzkie duchy uczuć, gdyż żywioły to armia Pana Stworzyciela, która stoi na straży praw Pana Stworzyciela obowiązujących na Ziemi.

   Gdy ciemności od was ducha odpadną, wtedy uruchomicie uczucia, a wasza wiara stanie się przekonaniem, wyłącznie w przekonaniu jest WOLNOŚĆ duchowa, moc duchowa, siła do pokonania negatywnych doświadczeń jakie was spotykają na ziemskiej drodze, tu i teraz.

   PRAWDA poruszy tych, którzy chcą się zmienić i poszukują Prawdy, są bez ślepej zgody na fałsz i kłamstwa wokół nich, to zalążek uczuć.

 Uczono ludzi poprzez religie; nienawidzieć, zazdrościć, nauczono; zła, opilstwa, wyuzdanego seksu, gwałtu i przemocy, żądzy pieniądza, rozwinięto terroryzm by na siłę przywiązać ludzkie duchy do religii, z tym na Ziemi KONIEC!!!

 Przekłamano całkowicie historię Polski, przekłamano wiedzę duchową, sprowadzono ludzki rozum do tego, że był narzędziem ciemności, zamiast narzędziem ducha, przekłamano Prawa Pana Stworzyciela, przekłamano znak PRAWDY, wyłącznie po to by panować nad ludzkimi duchami.

 Wiedza duchowa jest dla ducha ludzkiego drogą do wolności, drogą do pokonania każdego ducha, który stanie po stronie ciemności, do pokonania strachu i stresu, do pokonania wszelkich pokus i słabości, złych nawyków i wszelkich nałogów.

  Zeszło na Ziemię 300 000 Ismanów, duchów przygotowywanych przez wiele pokoleń do pomocy przy budowie Królestwa Tysiącletniego, większość zawiodła, lecz gdy rozwijają się zwykłe ludzkie duchy, zapracują sobie na wejście na wyższy poziom, staną się Ismanami, nawet ci co upadli w poprzednich inkarnacjach, a byli Ismanami mają szansę powrotu na poziom Ismana.

  Ismani, którzy upadli w obecnej inkarnacji już bez możliwości powrotu na poziom Ismana, zostaną upadłymi duchami, to będzie jak plama na duchu, będą też tacy, którzy po obecnym upadku po całkowitym odpracowaniu karmy odejdą jako nieświadome siebie ducha zarodki duchowe, rozpoczną swoją drogę duchową od początku od zera, bez poprzedniej świadomości.

 Szans podniesienia się duchowego było wiele, wiele możliwości i czasu na to aby doświadczyć i odczuć Miłość duchową i Prawdę, dostaliście 100 dowodów, to mówiliście jeszcze jeden bo 100 to za mało, gdy było 1000 dowodów, rozum wasz chciał jeszcze jeden, było milion dowodów, ale ciągle wątpiący rozum wołał MAŁO DOWODÓW, wtedy przez rozum wykopywaliście się sami, wasz wybór, wasze konsekwencje wyboru, to katastrofalny dla ducha upadek.

 Uczucia to wiara z przekonania bo wszystko można odczuć, a rozum to ciągłe wątpliwości, brak zrozumienia uczuć przez rozum, gdyż uczucia to cecha ducha, duch widzi co będzie w przyszłości, widzi przeszłość i tu i teraz, funkcjonuje w subtelnej materii, a rozum jest ograniczony do tego co widzi ziemskie oko, do tego co można dotknąć ziemskim ciałem czyli gęsto materialny świat, bez uczuć, rozum jest wyłącznie po to by myśleć logicznie, kojarzyć fakty i wyciągać wnioski z doświadczeń na zlecenie ducha, rozum został stworzony jako narzędzie dla ducha, natomiast rozum poddał się ciemnościom i stał się narzędziem dla ciemności, co doskonale wykorzystywały tą sytuację wszelkie religie, sekty, oraz różne organizacje religijne na Ziemi.

  Żywioły i prawa Pana Stworzyciela są sprzymierzeńcem każdego ducha, który podąża drogą Prawdy, rozwija się zgodnie z duchową Miłością i Prawdą.

  Duchy kierujące się ezoteryką, rozumową wiedzą, fałszem wszelkiego rodzaju religii, to żywioły i prawa Pana Stworzyciela natychmiast będą rozliczać po odpracowaniu całkowicie karmy, z jaką przyszli na Ziemię, następnie czekają ich młyny Boże zwane inaczej lejem rozkładu, po to był sąd ostateczny i po sądzie całkowite rozliczenie, każdy duch co czynił w poprzednich inkarnacjach to wszystko teraz otrzymuje spotęgowane.

  Upadłym duchom jest odebrane wszystko, imię duchowe, narzędzia duchowe, dary z jakimi zszedł na Ziemię zanikają, gdyż u tych duchów prym wiedzie rozum, bez zrozumienia są uczuć i wiedzy duchowej, kierując się rozumem sami sobie zamykają drogę do PRAWDY, następuje zawężenie wyłącznie do rozumu, choć im się wydaje, że się rozwijają.

  Polska dla Polaków, Francja dla Francuzów, Rosja dla Rosjan, Izrael dla Żydów, Syria dla Syryjczyków, każdy kraj ma swoich rodowitych mieszkańców, można tu wymieniać wszystkie kraje na Ziemi, tak jak Polacy walczyli o swoją ojczyznę i zawsze będą walczyli, tak samo powinni walczyć inni zamiast uciekać, polityka imigracyjna to celowe działania ludzi którzy zarządzali na Ziemi. 

  Tu i teraz człowiek zabija człowieka, jak to możliwe aby lekarz, Polak, szczepił  śmiercionośnymi szczepionkami swoich rodaków, dzieci swoich rodaków, przepisywał dużą ilość leków i różnych medykamentów, które powodują kalectwo oraz powolną agonię, jak to możliwe abyście dla pieniędzy zabijali innych, jak to możliwe!!!

  Jak to możliwe aby obywatele innych Państw podstępnie zarządzali finansami i polityką Polski, działali wbrew zdrowiu i życiu Polaków, wbrew logice, rujnowali gospodarkę Polski, rujnowali w każdej dziedzinie naród Polski, choć wszyscy się na to zgadzają, to taki proceder musi się zakończyć wyłącznie z waszej woli.

   Wasza WOLNOŚĆ zależy wyłącznie od was, od waszej świadomości duchowej, trzeba być wolnym od rozumu, rozumowej wiedzy, także od nałogów i nawyków, wtedy zrozumiecie o czym mówię, co wam podaje tutaj na Ziemi Pan Stworzyciel, uwolnicie się od wszystkich religii, organizacji oraz od gęstej materii, wtedy wszystko się zadzieje w materii, gdyż wasza świadomość duchowa zrealizuje plan z jakim zeszło 300 000 Ismanów na Ziemię, otrzymają pomoc żywiołów armii Pana Stworzyciela, ogromne wsparcie energetyczne, ciemnota upadnie całkowicie i na zawsze.

  Królestwo Tysiącletnie jest po to aby wszystkie duchy, które pozostaną po wydarzeniach przez kilka pokoleń nauczyły się prawdziwie duchowego życia na Ziemi, brak innej możliwości, brak już tolerowania morderstw wysłanników ze ŚWIATŁA, tym razem UWAGA!!! Ziemia rozpadła by się na kawałki, ŚWIATŁO całkowicie kontroluje Ziemię.

  MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI, albo GIŃCIE.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 

Wiara ziemskiego człowieka 105. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Wiara ziemskiego człowieka

 

 

105.

Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie, o wnioski wyciągane zawsze z doświadczeń, przeżywanych tu na Ziemi przez ziemskiego ducha, wiara ślepa to ciągłe wątpliwości, bez możliwości ogarnięcia wiary z przekonania rozumem, bo to rodzące się ciągle pytania rozumu ziemskiego człowieka, brak takiej możliwości aby rozumem ogarnąć uczucia i odczuwanie, bo dla rozumu ta sfera jest zamknięta, gdyż rozum służy człowiekowi do logicznego myślenia i kojarzenia faktów, dlatego ludzie ziemscy wszystko muszą dotknąć, ponieważ są bez  odbierania uczuć z siebie ducha, bo siebie ducha tak zablokowali, skuli kajdanami, że jest martwy i jest już bez odczuwania.

Świadoma wiara w Pana Stworzyciela i życie zgodne z prawami Pana Stworzyciela, to życie w czujności, w czystości, z radosnymi uczuciami w Miłości duchowej.

Rozwijanie swoich darów i zawsze parcie do przodu, do PRAWDY, to służenie Światłu, na luzie bez stresu i strachu, bo to niszczy uczucie, tworzy kanały do negatywnych przepływów energii.

Rozum ciągnie do ziemi, do materii, do gromadzenia materialnych majątków, do wielu dziwnych mało logicznych zachowań ziemskich ludzi, do zbierania kamieni w domach i przydomowych ogrodach, wieszają sobie suche formy, bo sami są martwi duchowo.

Jak ożyjecie, to zmienicie się wy duch i wtedy będziecie sobie stawiać żywe kwiaty, bo sami duchowo będziecie żywi, a to, co martwe wyrzucicie.

Czas wam między palcami ucieka, bo ciągle dla siebie ducha za mało macie czasu, ciągle mówicie; że wszystkiego wam brakuje i szukacie materialnych najniższych energii.

Brak wam szacunku do siebie ducha, jesteście bez wiary w moc Słowa, dlatego zawsze wasza wiara była, jest i będzie ślepa, bez przekonania, bo żyjecie na Ziemi bez wierzenia sobie duchowi, bez zaufania swoim uczuciom, okłamujecie siebie, mówicie na wszelki wypadek jak wszyscy wierzą w kościół, to wy też tam idziecie, choć wiecie, że jest to złe i brak macie przekonania, bo bez wierzenia sobie duchowi, w swoje uczucia, dlatego kierujecie się kłamstwem, idziecie za obłudą, bo ciągniecie do jednorodnych sobie ziemskich ludzi, ani dobrych, ani złych, po prostu letnich.

Jesteście jak obłąkani, mówicie, co innego, a robicie, co innego. To gdzie wasza wiara w siebie ducha i w swoje odczucia?

Brak wam wiary w Pana Stworzyciela, wierzycie wyłącznie w pieniądze, bo je macie w dłoni, a siebie ducha bez odczuwania, to mówicie; że go brak i w ciemności wierzyliście, to tak jak byście o sobie powiedzieli; że jesteście już martwi, że już bez życia, bo ziemskie ciało bez ducha jest martwe.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Podziękowania dla PANA STWORZYCIELA 104. OBW Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Podziękowania dla PANA STWORZYCIELA

 

 

104.

Człowiek ziemski powinien codziennie dziękować Panu Stworzycielowi za dane w stworzenie prawa, dzięki którym człowiek ziemski funkcjonuje prawidłowo z Miłością duchową tu w gęstej materii na Ziemi.

Dziękować powinien za; zdrowie, pożywienie, pracę, dom, samochód i za wszystko, co zostało jemu dane w używanie tu na Ziemi i za wszystkie dobra, jakie człowiek ziemski otrzymał od Pana Stworzyciela.

Człowiek ziemski tak mocno rozumowo zapatrzył się w materię i pieniądze, że dziś już ma zero wiedzy o sobie duchu, wyłącznie zapatrzył się w swój rozum, wszystko chce badać rozumowo, a jest bez możliwości rozumem pojąć uczuć, można je wyłącznie odczuć duchem.

Na samą nazwę człowiek ziemski trzeba sobie zasłużyć tu na Ziemi, trzeba być duchowym i pozwolić duchowi się przejawić, muszą myśli, słowa oraz czyny być czyste, wszystko musi być oparte o PRAWDĘ.

Życie na Ziemi bez możliwości być gonitwą za pieniędzmi, bez ducha, obojętne i bezinteresowne trwanie w lenistwie duchowym, brak współbrzmienia z rodziną ziemską i z naturą w prawach stworzenia, oskarżanie, krytykowanie, biadolenie i ciągłe nieustanne prośby do Pana Stworzyciela o ziemskie majątki.

Każdy duch schodząc na Ziemię ma obowiązek szukać PRAWDY, odkryć, po co przyszedł na Ziemię, jakie jest jego zadanie do wykonania tu na Ziemi, dokąd zmierza, jakie są prawa Pana obowiązujące na Ziemi, samemu żyć zgodnie z tym prawem i uczyć wszystkich życia w PRAWDZIE, zgodnie z prawem BOŻYM.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Skutek zwrotny dla Ziemi 96. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Skutek zwrotny dla Ziemi 

96.


Skutek zwrotny dla Ziemi się wypełnia, wszyscy bez przyjęcia PRAWDY, ludzie bez podążania za ŚWIATŁEM, wszystko już się rozlicza, otrzyma to, na co sobie zapracowało solidnie.

Wszystko dziś jasne, ŚWIATŁO oświetla wszystkich, duchy z Ziemi bez osądzenia to bez możliwości wyjścia, każdy duch osadza się sam, kto bez duchowości to rozliczenie, wyłącznie wyjdą tacy, którzy są fioletowi z najwyższego poziomu duchowo istotnego dla ducha ludzkiego.

Mówicie; Pan Jezus Chrystus jest Miłością i powinien wszystkim wybaczyć, powinien być pobłażliwy, litościwy i podchodzić do wszystkich bardzo delikatnie, wy wszyscy, co tak mówicie bardzo się mylicie, pobłażliwość i litość, to cechy ciemnych i leniwych duchów tu na Ziemi, Pan Jezus Chrystus jest wymagający i sprawiedliwy, a to jest dla was mało wygodne, dlatego bez przyjęcia jesteście wysłannika ze Światła, części Pana Stworzyciela tu na Ziemi po raz drugi.

Jesteście leniwi duchowo, bez chcenia się rozwijać to pójdziecie w rozkład, sami swoimi decyzjami i rozumowymi dogmatami powtarzanymi po kościelnych, ściągacie się w bagno ciemności, wydarzenia na Ziemi jasno określą wam wasze prawa i obowiązki, jakie będziecie musieli wykonać, jak zostaniecie tu w gęstej materii, w Królestwie Tysiącletnim.

Każdy, kto wydarzenia przeżyje, natychmiast otworzy się duchowo, przyjmie wszystkie informacje, które są dziś przekazywane przez część Pana Stworzyciela i jego uczniów.

Wszystko będzie jasne, wszyscy zaczną prawidłowo odczuwać, zaczną żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, będą kierować się wyłącznie Miłością wymagającą i sprawiedliwą.

Siedem praw Pana BOGA i trzy prawa zawarte w krzyżu Prawdy dane w stworzenie zaczną mieć najważniejsze znaczenie dla każdego ducha będącego po wydarzeniach na Ziemi, tu w gęstej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Usypiają was ciemności 79. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Usypiają was ciemności

 

 

79.

Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam; plusiczka, buziaczka lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna bez możliwości odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć są bez znaczenia, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was podłączona jest ciemność.

Zwodzą waszą czujność, wprowadzają pomału w fałsz, obłudę, kolejne macki się kleją, a wy bez widzenia i odczucia tego, rozum wasz wam wytłumaczy, że wszyscy tak samo robią, to jest dobre i już twoja czujność jest uśpiona.

Wciągają was w bagno, pomalutku, ale systematycznie, byliście mało czujni, zwątpiliście w siebie i już jest choroba, dostaniecie sterydy, następnie stres, potem nowotwór i już bez możliwości uratowania, ciemny dół.

Chodzicie potem od spotkania, do spotkania i szukacie kawy, za darmo, a może dadzą jakiś gadżet, może powiedzą miłe słówko, to jest dla was uśpienie, daliście się złapać w pułapkę ciemności.

Na własne życzenie z powodu zwyrodnienia rasy ludzkiej, w temacie wychowania i Miłości duchowej, brak jakichkolwiek zdrowych nawyków, brak moralności, to wszystko bez współbrzmienia w prawach PANA STWORZYCIELA.

Odwracam twarz, bo mdli z obrzydzenia z powodu waszych zachowań.

W niedzielę biegniecie do kościoła i udajecie skromnych i moralnych, sądzicie, że odkupicie swoje winy, tamci was też potraktują jak na to zasługujecie, dajecie im pieniądze i płacicie za kolejne ciemne macki do przepracowania, oparte na kłamstwie, pomruczycie ciemne ich modlitwy, spadacie coraz niżej i głębiej.

Czy sądzicie, że to wystarczy żeby być czystym? Absolutnie NIE!

A my was pożegnamy na zawsze!

Ciemności się wyżywają, muszą do końca, już ostatnie sekundy was dzielą przed sądem ostatecznym, tu w Królestwie Tysiącletnim brak miejsca dla zwyrodnialców.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Rozum mało reformowalny! 66. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Rozum mało reformowalny!

66.

Rozum mało reformowalny, tak zwany; umysł ziemskiego człowieka, to jest efekt wybujałego ego i braku odczuwania, kierowanie się wyłącznie rozumowymi wywodami, tezami i doświadczeniami innych ludzi, gdy brak swoich doświadczeń.

To brak logicznego pojmowania podstaw, rozum odrzuca całkowicie PRAWDĘ, bo wie, że zostanie zrzucony z tronu, a duch słucha i wie, że to jest PRAWDA, ale jest tak skrępowany przez rozum, że do dziś był bez szans.

Rozum jest mocno przez ziemskiego człowieka rozbudowany, jak GURU nad wami wszystkimi stoi, uważa się za najważniejszego a jest tylko narzędziem ciemności.

Pobudzany przez cielesne pożądania, wzmacnia się ciemnymi nurtami i od razu ma błoto energetyczne, będąc w błocie już bez widzenia siebie i innych podobnych, co najgorsze, bez chcenia poznania Prawdy, rośnie jemu ciemny bagaż, bardzo szybko i mocno.

Trudno to dziś przerobić, a z godziny na godzinę coraz trudniej, bo wydarzenia ostateczne coraz bliżej.

Nieuchronny akt, zapowiadany od wieków na Ziemi, wisi jak topór, spadnie z zaskoczenia, choć wszystkie duchy mają taką świadomość, zetnie wiele głów, ale to ich wina, bez zasługiwania na inny los, bo są mało czujni, bez słuchania siebie ducha, choć często mówią; czuję, że coś wisi w powietrzu, ale na tym się kończy, co niektórzy mówią; co ma być, to będzie.

Brak takiej wiedzy ze swojej wyłącznie winy, że to wszystko, co się stanie, zależało i zależy tylko od ich działań i promieniowań zewnętrznych w tej inkarnacji i z poprzednich inkarnacjach, brak rozwoju duchowego, bez mówienia o ciemnej i mało logicznej ezoteryce.

Trzeba widzieć, jakie to są formy ogromne i co potrafią złego uczynić, trzeba je natychmiast unicestwić i odrzucić, przyjąć PRAWDĘ.

Musicie uczyć się żyć na nowo, by już takich form bez tworzenia było, a wręcz odwrotnie tworzyć tylko pozytywne formy i całkowicie odrzucić rozumowe mało logiczne, fałszywe dogmaty, cuda, ideologie zgodne z ciemnościami zamiast z naturą i odczuwaniem duchowym.

Rozum wszystko ograniczał, ściągał do gęsto materialnych form, bo ma ograniczenia w czasie i przestrzeni, rozum bez ogarniania odczuwania, bo to jest wyłącznie właściwość ducha, dla porównania podam, że rozum działa jak dziecko trzyletnie, które tylko, co nauczyło się chodzić i jest bez żadnych doświadczeń, musi wszystko dotknąć by to odczuć, a duchowość to jak dojrzały 50-cio latek, który ma dużo doświadczeń jest otwarty na nowe doświadczenia, kieruje się intuicją, jest odważny, uważa, iż stworzenie mową Pana Stworzyciela,  korzysta z duchowych obrazów i objawień, bez popełnia już tych samych błędów, bo wyciąga wnioski ze swoich doświadczeń, wie, co Jest dobre, a złe natychmiast odrzuca.

Czy da się porównać 3-y latka z 50-cio latkiem???

Strach tworzy tylko rozum, duch korzysta z prowadzenia Pana, bez żadnych ograniczeń, bo stoi w ŚWIETLE.

Rozum działa tylko w namacalnym ziemskim świecie, w ramach widzenia ziemskiego oka, na jawie.

Otwarty duch poprzez widzenie duchowe, porusza się w obu światach, w gęsto materialnym i widzi świat subtelno materialny, oba poziomy współpracują, wszystko jest zawarte w prawach Pana Stworzyciela, świat subtelno materialny jest tak samo realny, a nawet bardziej realny, tu dzieją się procesy energetyczne,  bez widzenia okiem ziemskim, ale widzialne dla trzeciego oka, duchowego, ktoś, kto bez widzenia duchowego, może doskonale to odczuć energetycznie.

Twój rozum duchowe odrzuca, bo jest gęsto materialny by służyć duchowi do logicznego myślenia, typowo ziemskiego.

To zależy od ciebie; czy dasz się zwieść przez swój rozum, czy otworzysz się na energetyczne procesy, dasz się poprowadzić Panu Stworzycielowi prostą drogą w kierunku Światła, zdrowego radosnego życia ziemskiego, czy krętą drogą rozumu przez stare ciemne korytarze w dół i dasz się skuć w kajdany umysłu i cielesnych doznań.

Trzeba sobie samemu odpowiedzieć; czy to jest globalne ocieplenie, czy to są wydarzenia Sądu Ostatecznego, oczyszczenie Ziemi.

Wydarzeń na Ziemi coraz więcej, czy to normalne, czy wreszcie czas, aby usłyszeć i zrozumieć ostrzeżenia, jeszcze dziś są, ale jutro może przyjść wszystko z zaskoczenia, że bez zdążenia ciebie ostrzec, bo sam jesteś bez chcenia wiedzieć o wydarzeniach, bo też mogą zawieść urządzenia pomiarowe.

To ty duch, bo rozum to sługa ducha, musisz wybrać, za czym pójdziesz, czy dalej chcesz być mało świadomy wydarzeń wokół ciebie?.

A może trzeba przejrzeć na oczy, podjąć decyzję i wyjść z miejsc zagrożonych, zawalczyć o siebie, by było bez uderzenia w plecy, a trzeba wszystko sprawdzić i doświadczyć, by wyjść z wydarzeń cało.

Duchu poczuj to!!! Bo rozum może cię zawieść i wystraszyć, bo rozum tego bez możliwości odczuć.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Energetyczne przygotowanie 369.
 Oceń wpis
   

 Energetyczne przygotowanie

369.

Największe rozżarzenie osiągnęła część Pana Jezus Chrystus i Wola Boża w ogniu Bożym, połączenie Trójjedyności w części Pana pozwala na przyjęcie największych energii przesyłanych na Ziemię przez Pana do swoich części, tu na Ziemi.

Czas na pojednanie ducha ze Światłem, lub dla tych, co przeciw Światłu - unicestwienie duchowe, największa kara dla ducha wracającego z Ziemi do poziomów duchowych, bez swojej świadomości, to rozkład tego ja, musi swoją świadomość budować od nowa.

Podaję wam z poziomu duchowo istotnego dla was informacje, czytajcie lub słuchajcie, wszystko to, co jest zawarte w tych objawieniach, dla was jest teraz najcenniejsze i najważniejsze.

Bez Źródła energii, jakim jest PAN, czeka was tu tylko zagłada, czeka was tu z ciemnościami zatracenie.

Wszystko przygotowane już świt w wydarzeniach się rozpoczyna, a dzień was zastanie w całkowitym zaskoczeniu, gdy wieczór nastanie, wtedy przyjdzie czas na was, wracają duchy do poziomu duchowo istotnego odarte z ciemnych otoczek, czyste zarodki, wracajcie do domu.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |