Wszystko wiecie??? 217. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Wszystko wiecie???  

 

 

217.

Zastanówcie się; czy wszystko można wiedzieć, wszystko wie wyłącznie PAN STWORZYCIEL, a wy stoicie na progu między wiedzą, a brakiem wiedzy i mogę wam powiedzieć; że brak w was wiedzy duchowej, inaczej powiem; brak w was chcenia przyjęcia wiedzy duchowej, bardzo przed Prawdą się bronicie, bardzo od Prawdy uciekacie, nawet od informacji, które mogą zapobiec waszemu upadkowi i poważnej chorobie, wymyślacie różne dziwne historie, im bardziej fantazyjne i kłamliwe tym bardziej przez was słuchane, te dziwne historie przekazywane dalej już z dodatkami pikantnymi, brak w nich Prawdy, tak wy żyjecie na Ziemi, bez żadnych wartości.

Teorie bez pokrycia w praktyce, wymysły rozumu, zło tworzone przez kościół i religie przez wieki, w tym mocno tkwicie i bez chcenia jesteście słuchać, bez chcenia wiedzieć ile sobie wytworzyliście mitów i różnych banalnych historii, które budują energię ZŁA, CIEMNOTY i NIENAWIŚCI, ale o to chodziło wysłannikom ciemności religiom i kościołowi katolickiemu.

Wiedza bez przeżycia to tylko informacje bez pokrycia, musi się wszystko przeżyć i sprawdzić na własnej drodze życia, taka bez przeżycia wiedza szkodzi innym ludziom, potwierdzono już wielokrotnie, że leki chemiczne bardziej szkodzą niż pomagają człowiekowi ziemskiemu, ale wy i tak je łykacie, w każdej informacji o leku pisze ile jest przeciwwskazań i skutków ubocznych, brak dobrych efektów, nawet po latach leczenia, ale wtedy gdy ten lek rzeczywiście byłby potrzebny w skrajnych przypadkach, bez działania bo jesteście lekomanami.

Z PRAWDĄ jest tak samo, mówicie; to Prawda, ale bez życia jesteście zgodnie z PRAWDĄ i stale wracacie do obłudy i kłamstwa, brak przyjęcia PRAWDY, choć doskonale wiecie, że PRAWDA jest jedna i oczywista, a ciągle kłamiecie.

Szukacie magików, wróżbitów i dziwnych pseudo jasnowidzów, którzy was okłamują, schlebiając wam i mówiąc to, co wy chcecie usłyszeć, co chcecie przyjąć do swojego umysłu, bo o duchu brak wam wiedzy, dalej tkwicie w sferze braku wiedzy stojąc na progu, bo tak wam wygodnie i leniwie, bez potrzeby się wysilać, wpadliście w pułapkę, którą sami na siebie zastawiliście, musiałoby być bardzo mocne wasze chcenie, aby przyjść i domagać się PRAWDY, ale wy ze swojej nory bez wystawiania nawet nosa, bez chęci i zamiaru jesteście szukać PRAWDY, a przecież jak wam się coś podoba, coś ziemskiego to z pod Ziemi to wykopiecie, bardzo się staracie, ale jak chodzi o waszego ducha to już bez realizacji pozostajecie tylko chowacie się do swojej nory i koniec.

Duch leży i musicie leżącego siebie ducha uwolnić i zrozumieć, że jest jedna droga prowadząca do PRAWDY, wyłącznie poprzez wasz rozwój duchowy, waszą wiarę przeżytą, wiarę z przekonania.

Można wydarzenia na Ziemi nazwać różnie, ale i tak ta droga jest dla każdego z was, musicie wszystko na sobie odczuć, przeżyć i zrozumieć, że od zawsze chodziło o życie ziemskiego człowieka w prawach PANA STWORZYCIELA, radosne i szczęśliwe, a wasz rozum musi być podporządkowany duchowi, zamiast przez rozum podporządkowanie ciemnocie i ciemnościom.

Musicie wiedzieć, że wasz rozwój i wszystko wokół was, musi być zbudowane od nowa na zdrowych duchowych zasadach, wszystko oparte o NURT ZE ŚWIATŁA i wtedy jest dobrze.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Zakończenie roku 205. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Zakończenie roku 

 

 

205.

Zakończenie roku 2008, dla ludzkich duchów na Ziemi, rozliczenie całego bytu i całkowite rozliczenie między duchami, wszystko zostało pobudzone energetycznie, dobro i zło, każdy duch będący na Ziemi, odczuje rozliczenie gęsto materialnie na swoim ziemskim ciele.

Wasze dobre i złe cechy charakteru też zostały wzmocnione, musicie wybrać swoje dobre cechy i iść włściwą drogą, drogą PRAWDY, a koniecznie eliminować swoje złe cechy charakteru, a jak wybierzecie zło, to musicie upaść całkowicie, staniecie się ciemni.

Droga jest jedna w górę lub do leja rozkładu, jeszcze dziś gdybyście bardzo się wysilili i zechcieli się rozwijać duchowo, to natychmiast zostaniecie wyniesieni awansem wysoko na poziom fioletowy na poziomie podstawy, będzie to w dobrej intencji, to macie szansę choć bardzo małą, ale jest i możecie dojść prosto do bramy Królestwa Czystości i Trójjedyności.

Żywioły bardzo dokładnie uderzą tych, co na to zasługują, to jest jeszcze przez was bez odczynienia tak zwana karma z poprzednich inkarnacji, rozliczenie energetyczne duchów z całego bytu tu i teraz w obecnym czasie w godzinie sądnej.

Do Polski inkarnowały duchy, które były przygotowywane i chronione do czasu spotkania się z Panem Jezusem Chrystusem wysłannikiem Pana Stworzyciela, były przygotowywane do odrzucenia całkowicie ciemności i ciemnoty, wymuszanej na siłę poprzez hipnozę i wu du przez religie i wszelkiego rodzaju kapłanów, całe tysiąclecia.

Mieli odrzucić fałsz, obłudę i faryzeuszy, a byli przygotowywani do przyjęcia PRAWDY i MIŁOŚCI na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, części PANA STWORZYCIELA, bo wy ziemscy ludzie jesteście z poziomu duchowo istotnego, bo duch ludzki wyżej dość już bez możliwości.

Cała wiedza zawarta jest w duchu, jak będziecie się rozwijać w Miłości duchowej, możecie bardzo mocno wszystko odczuwać i wtedy duch sobie wszystko przypomni, przypomni wam wasze inkarnacje poprzednie oraz imię ducha tak jak macie imię i nazwisko ciała ziemskiego.

Wszystkie szlachetne duchy jak Maria Magdalena pierwszy uczeń Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, uczniowie Jan, Piotr, Szymon, Paweł i Noe, jest tu Juri Heo i wiele, wiele innych szlachetnych duchów, którzy dziś są bez obudzenia.

Śpią tak mocno, iż uważają, że Pan Jezus Chrystus to iluzja naszego rozumu, mówią; dajcie mi spokój, ja chcę tu na Ziemi spokojnie żyć, całkowicie się zatracili w materii, leniwym i wygodnym życiu, brak dla nich tutaj miejsca, zostaną rozliczeni z każdego ciemnego czynu, całej karmy z każdej decyzji podjętej i niepodjętej, związanej z duchem i rozwojem duchowym, bo pozwolili sobie aby nad nimi zapanowała ciemność, przez rozum, do dziś nosicie emblematy Lucyfera, diabła, demonów i piekła na swoim ciele, jako tatuaże, lub na swoich ubiorach, jako malowidła całe.

Wydarzeń, które doprowadzą do rozliczenia wszystkich duchów z Ziemi, które pozostały bez rozwoju duchowego, jest coraz więcej i ten wasz pozorny spokój zostanie zakłócony, to wasze sielankowe życie zakończone, gdyż jest to dla was najbardziej korzystne, choć wy o tym bez chcenia jesteście wiedzieć, ale raz na zawsze ciemność się zatraci, a wy razem z nią.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Szacunek do siebie ducha 193. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Szacunek do siebie ducha 

 

 

193.

Szacunek do siebie ducha jest wtedy, gdy my sami siebie szanujemy myśleniem, mową czystą i czystym działaniem, rozpoczynamy od wysyłania energii w kołobieg stworzenia, rozpoczyna się proces tworzenia gęsto materialny.

Jeżeli duch ludzki bardzo czegoś pragnie, a jest to zgodne z prawami PANA STWORZYCIELA i drogą tego ducha na Ziemi, to wszystko płynnie się tworzy i zaraz macie realizację tego, czego pragniecie i potrzebujecie do wsparcia procesów duchowych na Ziemi.

Jeżeli są to ciemne nurty, wtedy można przyrównać do wykąpania się w szambie, za chwilę ta osoba już bez odczucia, że jest w szambie, a rozum natychmiast usprawiedliwia wszystko, nawet bardzo mało logiczne zachowania i gdy partner używa wulgarnych słów przeciwko swojej partnerce, dochodzi również do rękoczynów, rozum usprawiedliwi natychmiast i podpowie; że to czyni z miłości.

Jasny czysty duch postąpił by właściwie zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, bo szacunek do partnera ziemskiego z Miłości duchowej bez usprawiedliwienia takiego czynu, obojętnie, jaka jest sytuacja, zawsze należy na drodze spokojnego dialogu wszystko rozwiązać, nawet bardzo trudne tematy.

Do takich ludzi ziemskich, którzy dziś krzyczą i używają swoich rąk do tłumaczenia miłości, bez możliwości usprawiedliwić, bo czynem gęsto materialnym potwierdzili, że zawiedli i bez możliwości im zaufać, w każdej chwili mogą wbić nóż w plecy, następnie powiedzą; że to z miłości.

Brak zaufania potwierdza, że brak tu miłości, brak nawet przyjaźni, wszystko oparte jest wyłącznie o korzyść materialną i przyziemne żądze, taki duch ludzki w każdej chwili jak coś pójdzie inaczej niż po jego myśli użyje swojej siły do tłumaczenia, ponieważ jest usprawiedliwiany i tolerowany przez partnerkę, poprzez jej rozum i jej chciejstwa, partnerzy wykorzystują słabość i litościwość partnerek, jest to oszukiwanie siebie nawzajem, ale partnerka jest bez chcenia to widzieć, dopiero, kiedy stanie się tragedia będzie już za późno na wyciąganie wniosków.

Partnerki po takich czynach gęsto materialnych z szacunku do siebie muszą wiedzieć, iż taki duch ludzki zawsze będzie używał siły, a czy się zmieni czy będzie jeszcze gorszy, to zależy wyłącznie od przyzwolenia partnerki, ale jak partnerka siebie bez szanowania, to jej rozum szybko zapomni takie czyny mało właściwe, aż do następnego razu, ale każdy następny raz jest o wiele, wiele mocniejszy w negatywnym pojęciu.

Usprawiedliwianie, że zrobił to z miłości, całkowicie kasuje takiego ducha ludzkiego, ponieważ partnerka jest z nim jednorodna, czyni tak samo, toleruje takie zachowania, dopiero, gdy sama się zmieni i odrzuci fałszywą miłość a pasożyta pożegna, wtedy znajdzie się partner z jej poziomu, który będzie darzył ją prawdziwą miłością duchową, bo do tej pory partner był pasożytem, korzystał z naiwności partnerki.

Litując się nad partnerem wyrządzała jemu krzywdę, poprzez swoje rozumowe pojęcie miłości staje się żywicielem energetycznym i gęsto materialnym, jeżeli jest tego świadoma wtedy mocno odczuje to w swoim gęsto materialnym ciele, taki partner przynosi bardzo negatywne energie i bez możliwości zmiany czy rozwoju, co udowodnił po czynach swoich.

Każdy wybiera sam, lecz zawsze opierajcie się o prawdziwą miłość duchową, która jest wymagająca i sprawiedliwa, a kto wybiera rozumowo, w stresie lub strachu, to jest zawężenie rozumowe i zawsze źle wybierzecie, kierujcie się uczuciem i wybierajcie na podstawie podpowiedzi wewnętrznych czystych i jasnych, bo to głos uczucia.

Zły wybór, to tak jak powrót do starej choroby, której bez możliwości wyleczenia.

To, co zostało już uczynione bez możliwości odwrócenia.

 

 

Człowieka ziemskiego głoszącego PRAWDĘ po czynach jego poznacie, czystych 

i właściwych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Budujemy duchowość 187. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Budujemy duchowość  

 

 

187.

Budujemy duchowość, nowe Tysiącletnie Królestwo, a wy ludzie ziemscy, gdzie będziecie, czy zastanawialiście się, choć raz, gdzie jesteście, kim naprawdę jesteście i co tu na Ziemi robicie?

Czy wy zdążycie się zmienić?

Bo dziś 13% ludzi na Ziemi rokuje nadzieje na zmianę i pozostanie w nowym Królestwie Tysiącletnim, czy zdążycie uwierzyć, że Pan Jezus Chrystus jest jak najbardziej prawdziwy, najprawdziwszy na Ziemi, część PANA STWORZYCIELA, zszedł w najgęstszą materię, aby was ziemscy ludzie poprowadzić w nowe Królestwo Tysiącletnie lub do leja rozkładu, to od was zależy gdzie chcecie iść, sami prosiliście o przyjście Pana Jezusa Chrystusa, sami prosiliście o nowe Królestwo, które na Ziemi ma być bez końca, część Pana Stworzyciela przyszedł rozliczyć żywych i umarłych duchowo, przecież wiecie o przepowiedniach.

Sami ludzie ziemscy swoim rozumem wypaczyliście prawa PANA STWORZYCIELA, wymyśliliście różne fałszywe cuda, dlatego wasz rozum jest już bez możliwości przyjęcia PRAWD oczywistych, trudno wam zrozumieć wszystko, co jest proste i do wytłumaczenia, uważacie, że za proste, wasze usta ciągle kłamią, bo już jesteście bez możliwości zapanować nad tym, co myślicie i co mówicie, czyny wasze są dziwne i mało zrozumiałe, bo opieracie się o swój ciemny rozum.

Coraz więcej wydarzeń na Ziemi, a wy wyszukujecie ciemnych usprawiedliwień, dajecie się okłamywać, bo wam tak jest wygodnie i bez potrzeby przez was się wysilać, aby eliminować swoje słabości i dziwne nawyki, które stały się nałogami, w waszym mniemaniu trudnymi do przepracowania.

Będziecie krzyczeć mocno i głośno, będziecie się kłócić, że was zmuszano, powiecie że byliście bez takiej wiedzy, bo wszyscy tak mówią i robią, to wy też tak samo robicie, brak wytłumaczenia dla takiego działania, bo czy ktoś was skuwał w kajdany, was prowadził na siłę, nie, to wy sami z własnej woli podejmujecie decyzję i poniesiecie jej konsekwencje,  swoich decyzji, nic więcej.

Ludzie brak przez was wyciągania wniosków z doświadczeń.

Dziś ludzie czekacie na wydarzenia i zobaczycie, co się z wami stanie, jak pozostaniecie bez zrozumienia i przyjęcia Prawdy, jak pozostaniecie bez rozwoju duchowego i tak musicie trafić do bramy, jaką jest na Ziemi Pan Jezus Chrystus.

Czy ktoś będzie was wspominał, nie, bo ciemni i ciemności muszą ostatecznie się zatracić, aby już było  bez powrotu do królowania rozumu.

My budujemy z Panem Jezusem Chrystusem nowe Królestwo, a wy, czy możecie powiedzieć gdzie będziecie?

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Słucha natura praw Bożych 158. Objawienia Woli Bożej E.Gas
 Oceń wpis
   

Słucha natura praw Bożych

 

158.

 

Słucha natura praw Bożych, a ty człowiecze wracasz do ciemnych, wszystkie energie wymagają uregulowania, wyrównania, jak idziesz to pracy to żądasz uregulowania wynagrodzeniem za pracę, to jest wyrównanie, tak samo jak jesteś uzdrawiany, to praca którą trzeba wynagrodzić.

Sam wyciągasz rękę z pełną świadomością do ciemnego, dlatego dostajesz od ciemnego jeszcze więcej do dźwigania ciemnych energii, które bardzo mocno ci ciążą i jeszcze więcej masz skutków zwrotnych, upadasz, zamiast iść drogą w kierunku Światła, żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, być wzorem dla wszystkich, a ty jesteś wręcz jak głupol, bez przyjęcia PRAWDY pozostałeś.

Rozumowo blokujesz sobie przepływ energetyczny, połączenie ze Światła tęczą poprzez centra energetyczne, bo za dużo myślisz, a za mało robisz, dlatego słabniesz, dlatego twoje ziemskie ciało choruje, cierpisz z własnej głupoty i tak musisz trafić na drogę, świadomy lub nie, zależy to od ciebie, czy chcesz być świadomy siebie ducha, czy chcesz odejść, jako nieświadomy siebie ducha, nowy zarodek wolny od przeżyć i całkowicie czysty.

Tylko czysty duch może tobie pokazać drogę do Światła podpowiadając gdzie iść, ale ty musisz słuchać ducha i mocno chcieć iść drogą PRAWDY, czystą, świetlisto białą przeźroczystą prosto do budowy Królestwa Czystości i Trójjedyności na Ziemi.

Spełnia się na Ziemi dana obietnica przez Pana STWORZYCIELA ludzkim duchom schodzącym w gęstą materię, by móc odpracować to, co duch BYŁ BEZ przepracowania w poprzednich inkarnacjach.

Wszystko, co w was jest stare i fałszywe musi upaść, a PRAWDA wreszcie dojść do głosu, zapanować w waszej świadomości i w waszym ziemskim życiu.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ziemskie tak zwane święta 146. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ziemskie tak zwane święta 

 

 

146.

Ziemskie tak zwane święta, są fałszywe, te czczone przez ziemskiego człowieka, wymyślone rozumowo przez kapłanów pogańskich po zamordowaniu Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka.

  Powielane do dziś przez religie, różne sekty i organizacje kościelne ziemskie, aby przyciągnąć i zniewolić ludzkiego ducha, choć to jego wina ewidentna, że dał się rozumowo zniewolić i przyporządkować religiom, sektom, organizacjom i kościołom.

 Bał się człowiek wziąć odpowiedzialność za swój rozwój duchowy, odpowiedzialność za swoje życie duchowe i za swoje zdrowie, ponosić konsekwencje za swoje czyny, tu na Ziemi w najgęstszej materii.

Pan Stworzyciel dał na Ziemię duchom ludzkim trzy Święta, o których ziemskim ludziom brak wiedzy, bo wiedzieć bez chcenia są i nadal z powodów komercyjnych, wyłącznie dla pieniędzy służą ciemnym ołtarzom, figurom i bożkom stworzonym przez rozum ich twórców, jest to działanie przeciwko siedmiu prawom Pana Stworzyciela.

Komercja, wygodne życie, chęć władzy, chęć zdobywania dużej materii pcha kościoły i sekty w wyciąganie od duchów ludzkich pieniędzy, a w zamian dzielą się z nimi ciemnymi demonicznymi energiami.

Tam gdzie biegniecie, co niedzielę, w tych przybytkach zwanych kościołami, brak jest Pana Stworzyciela, są za to ołtarze, obrazy i figury, które były i zawsze będą pogańskimi zwyczajami kapłanów magów czyli czarowników, to jest bluźnierstwo przeciwko samemu Panu Stworzycielowi, przeciwko ŚWIATŁU.

ŚWIĘTY JEST wyłącznie PAN BÓG, a ludzki duch jest bez prawa wywyższać siebie, ani inne duchy ludzkie, żadne ołtarze, figury, obrazy ani inne rzeczy gęsto materialne, bo to najwyższe przekroczenie prawa Pana Stworzyciela.

Służycie ziemskie duchy ludzkie ciemnościom poprzez swój rozum.

Służenie Panu Stworzycielowi to bezpośrednie połączenie, największe i najczystsze wyrażanie uczuć w słowach bez żadnych ciemnych pośredników, to mówienie PRAWDY, czyste myśli, słowa i czyny, największym wyrażaniem uczuć w słowach jest czysty wasz czyn skierowany do innych duchów.

Duchy ludzkie w kościołach mruczycie dziwne modlitwy znaczące tyle co kody hipnotyczne, zbyt mało o nich wiecie aby się przed nimi obronić, daliście się prowadzić przez ciemnych i ciemności jak barany na rzeź.

Opamiętajcie się ludzkie duchy w swych działaniach na Ziemi, bo ponosicie konsekwencje swoich decyzji i działań, natychmiast.

Święta dane przez Pana Stworzyciela na Ziemię to: Danie siły w stworzenie 30 kwietnia, 1 września; Święto Lilii, Czystości, 7 września 2007 roku powstało Tysiącletnie Królestwo Czystości i Trójjedyności, a 23 stycznia; Święto Róży, bez mylenia z różańcem, bo Święto Róży to święto Miłości i Prawdy a różaniec to upadek całkowity ducha ludzkiego.

Pan Stworzyciel chce widzieć ducha ludzkiego szczęśliwego, radosnego, w Miłości duchowej żyjącego w Prawach, a wy jesteście chorzy, klęczący i biadolący przeciwko sobie duchowi, wstańcie natychmiast z kolan, zrzućcie z ramion fałszywe krzyże i zacznijcie wierzyć wyłącznie w PRAWDĘ, w Pana Stworzyciela, Pan Stworzyciel dał wszystkim duchom szansę, skorzystajcie z tej szansy.

Zmianę siebie zacznijcie od przeczytania Konstytucji ze ŚWIATŁA, natychmiastowe przestrzeganie praw Pana Stworzyciela, to życie w prowadzeniu przez PRAWDĘ, oparcie w ŚWIETLE.

Duchu ludzki jest jedna droga do poziomu duchowo istotnego, inne drogi to ciemności, a wiara w Pana Stworzyciela przeżywana stanie się przekonaniem,  w doświadczaniu tu na Ziemi, wtedy zobaczycie co jest prawdziwe.

Ślepa wiara jest ślepa i brak możliwości stania się wiarą z przekonania, bo to wiara z rozumu, powierzchowna, dlatego potrzebne są świecidełka, obrazy, figury i ołtarze by przekonać siebie pokazujecie na zewnątrz, bo brak wam wiary wewnątrz.

 Przekonaniem stanie się wiara wewnętrzna z własnych przeżyć i doświadczeń z uczucia, z ducha, bez potrzeby udowadniania sobie, bo jest w was, to odczuwacie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Martwe życie 129. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Martwe życie 

 

 

129.

Martwe życie tu na Ziemi to chłodne nastroje, chłodna miłość, lodowe uczucia, lodowe rozmowy czczone przez ziemskie głowy, rozum lodowy, tak zwany umysł ziemskiego człowieka chłodny wzrok, pozostają zmrożone uczucia, zapukajcie do drzwi takiego lodowego człowieka i poproście o pomoc, z powodu chłodu w tym domu pozostaniecie bez otrzymania pomocy, nawet dobrego słowa, nic, co ciepłe, uczucia brak, więc bez otrzymania go, nawet uśmiech ma lodowy, brr zimno i nic więcej.

Pan Stworzyciel zsyła na Ziemię ogień, aby roztopić te lody, te ciemne duchy, które niczego odczuć już bez możliwości, ale ogień poczują i wszystko możliwe, że w wyniku roztopów się zmienią, pod wpływem mocnych gorących przeżyć, otworzą się i będą żyć zgodnie z Wolą Pana Stworzyciela, zgodnie z prawami Bożymi tu na Ziemi w gęstej materii.

Jak widać ogień jest koniecznie potrzebny.

Wszystkie chłodne rodzinne układy muszą się skończyć, czas na Prawdę, czas na gorące uczucie i logiczne myślenie, rozwój ciebie ducha. 

Czy ktoś na Ziemi pyta; dlaczego tak jest, że jesteście tacy chorzy, że jesteście tacy smutni i zamknięci w złotych klatkach.

Zdaje się wam, że jesteście bogaci i lepsi, to wyłącznie się wam zdaje, bo jak to wszystko stracicie, to będziecie tacy sami jak wszyscy, zobaczycie wtedy, że bogactwo to tylko duch czysty i wolny, to życie zgodne z prawami Pana Stworzyciela, to są prawdziwe wartości, których wy bez poznania, bo jesteście bez chcenia, dlatego musicie wszystko odczuć, abyście zdążyli się zmienić lub poszli w rozkład, jako nieświadome zarodki.

SUKCES dla ziemskiego człowieka, to wolny otwarty duch na prawa Pana Stworzyciela, duch, który doszedł wysoko w rozwoju duchowym do poziomu duchowego, na sam szczyt duchowy, a wy myślicie, że sukces to kolejny zarobiony milion w tym miesiącu, to upadek ducha prosto w bagno.

Oczywistą rzeczą jest, iż dobra materialne są potrzebne, aby wspierać ciebie w procesach duchowych, bez możliwości bogactwa odrzucać, ale koniecznie należy się rozwijać duchowo i korzystać pokornie z suto nakrytego stołu przez Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas