Fanatykom religijnym mówimy stop 239.
 Oceń wpis
   

  

Fanatykom religijnym mówimy stop

239.

Fanatykom religijnym mówimy stop, tu nie ma miejsca na rozumowe dogmaty, tutaj Prawda króluje i żywego ducha buduje, a martwotę duchową unicestwia.

Jeżeli jesteś gotowy przyjąć Prawdę do siebie ducha, do swojego serca, stań do służby Światłu tu na Ziemi, wszystko resztę nie jest ważne, żadne materialne rzeczy, ty duchu jesteś tutaj najważniejszy, sam podążając drogą PRAWDY sprawdzisz, że PRAWDA jest jedna i zawsze ta sama, tylko rozumowcy wciskają ciemnotę, że jest inaczej, nigdy nie było inaczej, tylko kościelni i religie mają swoje półprawdy i oni uważają, że dali sobie wyłączność na ich prawdę.

PRAWDA PANA nie ma nic wspólnego z religiami i kościołami, PRAWDA nie ma nic wspólnego z kłamstwami, tajną kościelną rozumową wiedzą.

Dziś tak samo jak przed 2000 lat stają przeciwko Prawdzie, przeciwko Jezusowi Chrystusowi, dziś również wysyłają na spotkania faryzeuszy, tylko dziś to są media, którymi się posługują, aby ośmieszyć i oczernić część Pana, a to już występowanie przeciwko samemu PANU, takimi czynami się sami osądzacie, sami sobie stawiacie mur energetyczny nie do przebycia w żaden sposób, dążycie do całkowitego rozliczenia siebie ducha..

Tylko wasz rozum wam podpowiada; że to nie możliwe, bo religie i kościelni wymyślili wszystko, aby wszelkimi sposobami utrzymać się przy władzy, dobrze i leniwie sobie żyć w martwocie duchowej.

Tutaj PAN was wzywa w Bożych prawach i w SŁOWIE.

Gdzie wasza intuicja, gdzie wasze odczuwanie, nie odczuwacie?

To ostatnie minuty przed wydarzeniami, nie odczuwacie, że topór wisi już w powietrzu nad waszymi głowami, czyżby to odczytanie tych znaków było dla was takie trudne, że nie potraficie już logicznie pomyśleć.

Każdy ludzki duch otrzymuje informacje od PANA na Ziemi, czytelne i jasne w wizjach sennych i na jawie.

PAN podpowiada każdemu, lecz wy kompletnie nie odbieracie żadnych informacji, nic nie odczytujecie, wystarczy trochę wyobraźni i logicznego myślenia i już jest obraz odczytany i informacja jest dla ducha jak podążać drogą życia najlepszą dla was.

No chyba, że wy chcecie odejść z Ziemi raz na zawsze.

Mówi się dużo o różnych bzdurnych rzeczach, nic nie znaczących, a bardzo mało o PRAWDZIE, o prawach PANA, to nie jest żadna religia, to jest obowiązek każdego ducha na Ziemi przestrzegać praw PANA, a prawa PANA wszystkich obowiązują tak samo, obojętnie kim jest bogaczem czy żebrakiem.

Fanatycy religijni to pierwsi, którzy nie przestrzegają praw PANA, co chwilę się słyszy jak kalają imię PANA, bez żadnego zrozumienia, brak pokory do Praw Pana tym ludzkim duchom.

Wystarczy aby wszyscy ludzie ziemscy zaczęli stosować w swoim życiu na Ziemi prawa Pana, to natychmiast wszystko wokół nich by się zmieniło pozytywnie, ale trzeba się wysilić i popracować, a wam się nie chce jesteście leniwi.

Większość fanatyków religijnych zna prawo wymyślone przez kościelnych na pamięć, wykute rozumowo, nic z tego nie przyjęli i nie zrozumieli, a Prawa Pana trzeba przeżyć w sobie duchu i zrozumieć, stać się wierzącym z przekonania, bo ślepa wiara prowadzi do piekła wymyślonego przez kościelnych i przez nich zmaterializowanego, dla tych co w nie wierzą.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Prawda o religiach i kościelnych... Dla każdego apokalipsa 512.
Najnowsze komentarze
2013-12-26 00:04
Jak się pozbyć cellulitu:
Krytykujecie SŁOWO PANA 341.
Wiara jest dla wierzącego, nie rozumiem ludzi, którzy atakują czyjąś wiarę.
2013-12-22 00:34
wokol.dziecka:
16-latka przywiązana do łóżka przez 12 godzin.
pozdrowienia :)
2013-11-26 16:30
annakalina:
BEZLITOSNY I KRWAWY CHRZEŚCIJANIZM !!! ZARYS HISTORYCZNY
Wiele osób już zapomniało o świętej inkwizycji... która miała co udowodnić?
O mnie
Gas Elżbieta
Uzdrowiciel egzorcysta jasnowidz, +48604571288
Kategorie
Ogólne