RELIGIJNE JARZMO 558. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

RELIGIJNE JARZMO

558.

 Każda religia stworzona przez człowieka na Ziemi jest odzwierciedleniem zła jakie siedzi w człowieku, te rozumowe organizacje można śmiało nazwać sektami, idealnie pasują do encyklopedycznego opisu, brakuje w nich uczucia, Miłości, a jasno pokazane są ich żądze rozumu i ciała ziemskiego.

   To zwykli przebierańcy, mężczyźni ubrani w sukienki jak w średniowieczu i w bardzo dawnych czasach, upiory starożytności, zacofania i obłudy, brak w nich pokory do PRAWDY i PRAW PANA STWORZYCIELA.

   Nakładają na was ludzie kody hipnotyczne, klątwy, uroki, czary i stosują rytuały wu du, wyłącznie dlatego że wy na to pozwalacie, bierzecie z nich przykład i tak samo kłamliwie żyjcie, gdybyście byli czyści energetyczne, mówili PRAWDĘ, oni by byli bez możliwości wam cokolwiek zrobić a tak to wy sami na to im zezwalacie swoim postępowaniem, mówieniem i myśleniem.

   Każde przyjście na Ziemię wysłannika Pana Stworzyciela kończyło się morderstwem, wiedza pozostawiona ludziom, przerobiona przez sprytnych kleryków i tym podobnych pod ich potrzeby, tak dalece wypaczono prawa Pana Stworzyciela, że kobieta która jest pół stopnia wyżej od mężczyzny, stała się niewolnicą zachcianek seksualnych wielu tak zwanych kapłanów, własnością mężczyzny, dzieci zabierane rodzicom są gwałcone i molestowane w wielu ośrodkach danych pod opiekę organizacjom religijnym.

   Wiele religii przyznaje się że gwałcenie dzieci jest tradycją w ich kraju, ufff, jak nisko upadł człowiek na Ziemi, jakimi niskimi pobudkami się kieruje, ludzie na Ziemi plasują się poniżej poziomu zwierząt, brak możliwości inaczej tego nazwać jak zwyrodnialstwo, to i tak bardzo skromnie ocenione.

   Po to dostał duch ludzki na Ziemi uczucia, wolną wolę, prawo wyboru i świadomość siebie ducha aby właściwie wybierał, kierował się uczuciem, bez krzywdzenia innych, a jeszcze dzieci, są słabsze od dorosłych, wiadomo że jest to też rozliczenie karmy, ale przecież macie wybór, możecie wybrać to co dobre zamiast krzywdzić innych.

  Szukacie daleko tego co macie bardzo blisko, tego co jest w was, dajecie się motać ciemnymi energiami, hipnozą, dajecie sobie blokować centra energetyczne, blokują wam uczucia, a wy nadal szukacie w innych krajach, na innych kontynentach, szamanów, czarowników, dziwnych kapłanów, i innych, w krajach które energetycznie upadły, szukacie poza sobą, a to wy potrzebujecie się zmienić, wtedy znajdziecie to czego szukacie, w sobie duchu.

  Czy potrzebuje ktoś kto głosi PRAWDĘ PANA STWORZYCIELA przebierać się w jakieś dziwne szaty, to jego czystość wewnętrzna będzie świecić, gdyście się kierowali uczuciem doskonale odczuwalibyście i widzieli jego czyste świecenie, bez potrzeby przebierać się za kogoś kim bez bycia  się jest.

  Hipnoza i te wszystkie religijne rytuały blokują wam duchowe odczuwanie, wtedy ziemskimi oczami widzicie to co oni chcą abyście widzieli, jeszcze do tego kilkanaście tabletek dziennie i już  blokada gotowa, na tym pracowano całe wieki aby zapanować nad ludzkością na Ziemi, stąd interwencja Pana Stworzyciela poprzez żywioły, taki plan ciemności musi upaść, wyłącznie liczą się Prawa Pana Stworzyciela.

   Upadek religii, wszystkich przebierańców, na całej Ziemi, musi być totalny, bezwzględny!!!, wszyscy ludzie już widzą, jacy są, co sobą reprezentują, coraz więcej widać, to co dawali ludziom jak jest maluczkie, jak wielki jest to fałsz i obłuda, proces następuje upadku zła religijnego, skrzywiona wiara na Ziemi, człowiek staje się prawdziwie duchowy, aby kierował się wyłącznie uczuciem, potrzeba aby było całkowite odstąpienie od religii wszelkiego rodzaju.

  Żywioły armia Pana Stworzyciela pokazuje wam co się wydarzy na Ziemi gdy ludzie będą nadal zamiast w Pana Stworzyciela wierzyli w bożki, figury, ołtarze, budynki, wiara jest wewnętrzna, kierowanie się podpowiedziami Pana Stworzyciela, najlepsza droga ducha na Ziemi.

  Na Ziemi pozostanie 8% ludzi a w Polsce kraju wybranym pozostanie 13%, co się wydarzyło, że tak bardzo zmniejsza się ilość ludzi którzy rokują nadzieje na zmienę, co wy czynicie że tak mało ludzi pozostanie aby budować KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE, Pan Stworzyciel czuwa aby ciemności raz na zawsze znikły z Ziemi, brak innej możliwości.

  Religijne jarzmo jak uzda założona na ducha, wyłącznie dla pieniędzy, kontroli wszystkich i wszystkiego na Ziemi, KONIEC tego, obecnie rozliczenie karmy następuje z całego bytu, zło wyżywa się do końca, czas wydarzeń na całej Ziemi coraz bliższy, szykujcie się duchy.

  

  

    Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Mądry Polak po szkodzie 220. O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Mądry Polak po szkodzie  

 

 

220.

Mądry Polak po szkodzie, to jedna z prawd powtarzanych od wieków, ale wy bez wyciągania wniosków z czegokolwiek, ani z waszego życia na Ziemi, ani z leczenia medyków, również wasza wiara bez przekonania, oparta jest o kłamstwa i obłudę, ciągle od zawsze oddajecie siebie i swoje decyzje we władanie ciemnościom, innym ziemskim duchom oraz szukacie w innych autorytetów, brak coś lepszego w innych niż jest w was, tak samo żyją, bez wyleczenia was lekarz, który jest sam chory, bez potrafienia pomóc sobie, bez potrafienia pomóc komukolwiek, bez poprowadzenia was na drogę duchową, ktoś, kto sam jest ciemny, kto bez życia sam zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, ktoś, kto kłamie i manipuluje ludzkimi duchami, zobaczcie to wreszcie i zacznijcie zmiany od siebie ducha.

Politycy, posłowie, rządzący okłamują was wielokrotnie, a wy i tak ich wybieracie, na nich głosujecie, jak bez pójścia jesteście głosować, to też godzicie się na taki wybór, popieracie tych, co wybierają, to znaczy, że im wierzycie, bo sami tak robicie, więc cały czas osądzacie wszystko i wszystkich według swojego postępowania i według tego jak żyjecie.

Najpierw trzeba dostać mocno po głowie, to dopiero wtedy po szkodzie robicie tak jak mieliście podpowiedzi z siebie ducha i bez szkody mogliście mieć to, co was tak mocno doginało.

Dziś już będzie bez możliwości podjąć decyzję po raz drugi, ponieważ w godzinie sądnej raz jest możliwość podjąć decyzję, brak drugiej możliwości, dlatego były przez wiele lat ostrzeżenia na Ziemię płynące, wszystko się zakończy dla was raz na zawsze i dobrze się zastanówcie, co zrobicie, abyście pozostali po stronie tych, co się kierują prawami PANA STWORZYCIELA i odczuwaniem, wewnętrznymi podpowiedziami.

Mądrości po szkodzie już brak, bo czas już swój zmarnowaliście, a ciągle wierzycie w te cuda religii i kościołów, to znaczy, że popieracie te kłamstwa i fałszerstwa, brak innego wytłumaczenia, musicie codziennie czcić Pana Stworzyciela i żyć zgodnie z prawami.

Trzeba być czystym energetycznie 100%, bo 99% to za mało, aby być czystym, to świadczy o tym, że ten 99% jest brudny energetycznie, musi zostać odrzucony, za mało się wysilacie, aby poznać i zrozumieć podstawy wiary w Pana Stworzyciela, za mało się wysilacie, aby wejść na drogę do Prawdy, za mało się wysilacie, aby rozwijać się duchowo, to oznacza, że jesteście leniwi i zmarnowaliście czas dany wam na rozwój siebie ducha, jesteście martwi i traficie do leja rozkładu, bo możecie takim postępowaniem ściągać innych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Oczekiwanie 203. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Oczekiwanie

 

 

203.

Ludzie na co czekacie, kierujcie się uczuciami wewnętrznymi, dziś jest potrzeba aby uczucia stały się przewodnią siłą człowieka na Ziemi, wszystko musi się zmienić abyście zamiast rozumem kierowali się uczuciem.

Czekacie aż się całkowicie zatracicie, tu trzeba pracować, zmienić siebie i swoje negatywne nałogi i nawyki.

Czekacie, aż czas dla was przeznaczony przeminie bezpowrotnie i pozostaniecie w ciemnościach i ciemnocie rozumu, choć czytacie SŁOWO, ale rozumowo zamiast uczuciem, gdybyście wprowadzali je codziennie w swoje ziemskie życie, wtedy staniecie się duchowi, duchowość uchroni was przed wydarzeniami, a wy czytacie i czekacie, a więc pozostajecie w tych samych czarnych energiach, czy coś się samo zmieni? - NIE ponieważ zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA trzeba być duchowym, żyć na Ziemi zgodnie z prawami. 

Czy tak trudno dostrzec że jesteście na dnie, że brak wam logiki w działaniu, brak wyciągania wniosków z doświadczeń, brak uczuć, choć wy sądzicie że z wami wszystko bardzo dobrze, ale tak jak popatrzycie poprzez uczucia to toniecie w ciemnocie rozumu.

Zacznijcie żyć Słowem i prawami PANA STWORZYCIELA a natychmiast poprzez uczucie rozpoznacie co jest prawdziwe a co przekłamane, co dobre a co złe.

To wam duchom brak pokory do Pana Stworzyciela, ponieważ brak wam uczuć, Pan Stworzyciel dla was powinien być na pierwszym miejscu, a dziś dla was na pierwszym miejscu są pieniądze i gęsta materia, czyli samochody, domy i inne bogactwa ziemskie.

Na Ziemi przekłamano prawdziwe procesy energetyczne, to co ważne dla ducha na Ziemi, to co ma być do przepracowania, bo ciemności zasłoniły wam PRAWDĘ, a wy to chętnie przyjęliście dla własnej wygody, dla usprawiedliwienia rozumowego negatywnych czynów waszych.

Dziś procesy energetyczne poszły tak daleko, iż czas jest przyspieszony, a ciągle się pytacie, więc odpowiedz macie.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czas kłamstw zakończony 196. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Czas kłamstw zakończony  

 

 

196.

Czas kłamstw zakończony, musicie się ludzie dowiedzieć Prawdy, z kim przy stole siedzicie i że to wasze ziemskie życie jest zero warte.

Musicie się dowiedzieć; co ma wartość dla ziemskiego człowieka, co przekłamano od zawsze, wasza polityka to stek kłamstw, to, co w sklepach to niech w nich zostanie na zawsze, szkodzi człowiekowi, przez te śmieci chorujecie, potrzeba abyście zderzyli się sami ze sobą i poznali PRAWDĘ.

Jak wam żywioły zabiorą bliskich, jak wam żywioły zabiorą dom i wasze bogactwa, waszą firmę, która często działa przeciwko drugiemu człowiekowi, przeciwko prawom PANA STWORZYCIELA.

Wtedy otworzycie się uczuciowo i będziecie w stanie przyjąć to co daje Pan Stworzyciel tu na Ziemię.

Opieracie wszystko o pieniądze i pozostaliście bez odczuwania czy to jest dobre, czy złe.

Opieracie swoje życie na Ziemi na energii zniszczenia i cierpienia.

Wasze domy i wasze bogactwa ziemskie już energetycznie płoną, energetycznie już to czujecie, ale pozostajecie bez zrozumienia, bo cały czas trzymacie się ciemnego nurtu i sług ciemności, co mówią; że służą PANU, tylko jakiemu Panu? w czynach pokazują, że służą ciemnościom, które posadzili sobie na tronie i wynieśli na ołtarze, kłamstwa, czary i magię, manipulują ludzkimi duchami.

Sprzedajecie się ciemnościom za parę srebrników, lubicie słuchać pochlebstw, zamiast poznać PRAWDĘ, a to droga, która prowadzi prosto do przepaści ciemności, bardzo głębokiej.

Rozwój duchowy to praca nad sobą, pozbycie się  negatywnych nawyków, które nauczyli was ciemni i ciemne ziemskie duchy, ale to wy na to przystaliście bez sprzeciwu i sami daliście się złapać w pułapkę, brak w was światłych wartości, brak wewnętrznego uczucia, brak w was czystości, jesteście smutni i chorzy, bez chcenia jesteście aby wam pomóc bo sobie sami już jesteście bez możliwości pomocy, za daleko zaszło kształcenie rozumu i kłamstwa wszelkich religii.

Wasze chcenie może wam pomóc wejść na duchowe prowadzenie, bo choć mieliście takie możliwości aby wykorzystać narzędzia dane od Pana Stworzyciela przez 2000 lat, to przez wasze wygodne życie i żądze rozumu pozostały bez wykorzystania, dziś potrzeba wielkiego wysiłku aby ponownie wejść na drogę rozwoju duchowego i wiary z przekonania.

Dlatego potrzeba mocnych przeżyć, wydarzeń apokaliptycznych abyście zrozumieli kto jest wartością najwyższą i dlaczego jest potrzeba kierowania się uczuciem, potrzeba wiary z przekonania w Pana Stworzyciela zamiast w budynki, ołtarze, figury, religie, sekty, kościelne organizacje, czczenie morderstwa z przed 2000 lat Pana Jezusa Chrystusa Nazareńskiego.

Dzwońcie, pytajcie, szukajcie logicznie w swoich uczuciach, w swoim wnętrzu, Pan Jezus Chrystus i ja Immanuel tu w Polsce, w Opolu czekamy na was, przyszliśmy na Ziemię aby wam pomóc zrozumieć i wejść na drogę PRAWDY PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dzieje się na Ziemi 195. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Dzieje się na Ziemi 

195.

Dzieje się na Ziemi, wszystko już upada, takie wydarzenia nawet najbardziej zwariowanym ziemskim duchom bez możliwości przyjścia do świadomości dziennej, nawet w najgorszym scenariuszu, byliby bez potrafienia wymyślić swoim umysłem, wyobraźnia człowieka jest ograniczona rozumem.

Zamknięte drzwi do windy, szyb jest pusty bez windy, wpadniesz do głębokiego szybu, tam gdzie jest twoja wiara głęboka.

Dramatyczna walka ducha z ciemnościami, ale rozum twój przegra każdą potyczkę, pozostajesz bez odczuwania, bez rozumienia, wolisz wpadać do szybu windy, bo to znasz, choć stamtąd dla ciebie bez możliwości wyjścia, ale boisz się iść do góry, bo to dla ciebie coś nowego, choć bardzo logiczne i tutaj są same Prawdy oczywiste.

Męczysz sam siebie, a ciemność na to czeka i natychmiast wykorzysta sytuacje.

Namawia cię rozum do skoku, bo mówi, że wszyscy skaczą, skoczyłeś i co? Już koniec, bez możliwości odwrotu, wpadłeś w przepaść ciemności i ciemnoty na zawsze w ciemne nurty.

 Sam wybrałeś, miałeś swoje pięć minut na podjęcie decyzji, a że źle wybrałeś to szansę straciłeś bezpowrotnie, taka szansa trafia się wyłącznie raz.

Możesz zostać przykładem dla innych, pozostałeś bez chcenia iść prostą drogą w kierunku Światła, w kierunku Pana Stworzyciela, to sam się zatraciłeś.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Szacunek do siebie ducha 193. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Szacunek do siebie ducha 

 

 

193.

Szacunek do siebie ducha jest wtedy, gdy my sami siebie szanujemy myśleniem, mową czystą i czystym działaniem, rozpoczynamy od wysyłania energii w kołobieg stworzenia, rozpoczyna się proces tworzenia gęsto materialny.

Jeżeli duch ludzki bardzo czegoś pragnie, a jest to zgodne z prawami PANA STWORZYCIELA i drogą tego ducha na Ziemi, to wszystko płynnie się tworzy i zaraz macie realizację tego, czego pragniecie i potrzebujecie do wsparcia procesów duchowych na Ziemi.

Jeżeli są to ciemne nurty, wtedy można przyrównać do wykąpania się w szambie, za chwilę ta osoba już bez odczucia, że jest w szambie, a rozum natychmiast usprawiedliwia wszystko, nawet bardzo mało logiczne zachowania i gdy partner używa wulgarnych słów przeciwko swojej partnerce, dochodzi również do rękoczynów, rozum usprawiedliwi natychmiast i podpowie; że to czyni z miłości.

Jasny czysty duch postąpił by właściwie zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, bo szacunek do partnera ziemskiego z Miłości duchowej bez usprawiedliwienia takiego czynu, obojętnie, jaka jest sytuacja, zawsze należy na drodze spokojnego dialogu wszystko rozwiązać, nawet bardzo trudne tematy.

Do takich ludzi ziemskich, którzy dziś krzyczą i używają swoich rąk do tłumaczenia miłości, bez możliwości usprawiedliwić, bo czynem gęsto materialnym potwierdzili, że zawiedli i bez możliwości im zaufać, w każdej chwili mogą wbić nóż w plecy, następnie powiedzą; że to z miłości.

Brak zaufania potwierdza, że brak tu miłości, brak nawet przyjaźni, wszystko oparte jest wyłącznie o korzyść materialną i przyziemne żądze, taki duch ludzki w każdej chwili jak coś pójdzie inaczej niż po jego myśli użyje swojej siły do tłumaczenia, ponieważ jest usprawiedliwiany i tolerowany przez partnerkę, poprzez jej rozum i jej chciejstwa, partnerzy wykorzystują słabość i litościwość partnerek, jest to oszukiwanie siebie nawzajem, ale partnerka jest bez chcenia to widzieć, dopiero, kiedy stanie się tragedia będzie już za późno na wyciąganie wniosków.

Partnerki po takich czynach gęsto materialnych z szacunku do siebie muszą wiedzieć, iż taki duch ludzki zawsze będzie używał siły, a czy się zmieni czy będzie jeszcze gorszy, to zależy wyłącznie od przyzwolenia partnerki, ale jak partnerka siebie bez szanowania, to jej rozum szybko zapomni takie czyny mało właściwe, aż do następnego razu, ale każdy następny raz jest o wiele, wiele mocniejszy w negatywnym pojęciu.

Usprawiedliwianie, że zrobił to z miłości, całkowicie kasuje takiego ducha ludzkiego, ponieważ partnerka jest z nim jednorodna, czyni tak samo, toleruje takie zachowania, dopiero, gdy sama się zmieni i odrzuci fałszywą miłość a pasożyta pożegna, wtedy znajdzie się partner z jej poziomu, który będzie darzył ją prawdziwą miłością duchową, bo do tej pory partner był pasożytem, korzystał z naiwności partnerki.

Litując się nad partnerem wyrządzała jemu krzywdę, poprzez swoje rozumowe pojęcie miłości staje się żywicielem energetycznym i gęsto materialnym, jeżeli jest tego świadoma wtedy mocno odczuje to w swoim gęsto materialnym ciele, taki partner przynosi bardzo negatywne energie i bez możliwości zmiany czy rozwoju, co udowodnił po czynach swoich.

Każdy wybiera sam, lecz zawsze opierajcie się o prawdziwą miłość duchową, która jest wymagająca i sprawiedliwa, a kto wybiera rozumowo, w stresie lub strachu, to jest zawężenie rozumowe i zawsze źle wybierzecie, kierujcie się uczuciem i wybierajcie na podstawie podpowiedzi wewnętrznych czystych i jasnych, bo to głos uczucia.

Zły wybór, to tak jak powrót do starej choroby, której bez możliwości wyleczenia.

To, co zostało już uczynione bez możliwości odwrócenia.

 

 

Człowieka ziemskiego głoszącego PRAWDĘ po czynach jego poznacie, czystych 

i właściwych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 192. OWB E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 

 

 

192.

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła wisi nad waszymi głowami, ze stu zostanie, trzynastu, reszta odejdzie, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe do góry.

Wszystkie żywioły systematycznie się przygotowują i będą gotowe do działania na Ziemi, jako akt Sprawiedliwości, zmiecione zostaną doszczętnie ciemności, wszystko, co ciemne zostanie rozerwane na strzępy i trafi do leja rozkładu, baczcie abyście byli po stronie Światła, abyście byli czyści energetycznie, swoim chceniem nawet w ostatniej sekundzie zdążyli się ocknąć z letargu i uśpienia, aby pozostać bez trafienia do leja rozkładu, trzeba się zmienić i podążać drogą w kierunku Światła, do poziomu duchowego, poprzez Miłość będącą dziś na Ziemi.

Zasłużyliście ludzie ziemscy na lej rozkładu i jak pozostaniecie tacy sami to tam traficie, brak miejsca dla ciemności i ciemnych w nowym Królestwie Tysiącletnim.

Każdy kto zasłuży sobie swoim działaniem znajdzie się w Księdze Życia na Ziemi, aby wszystko, co przeżywał duch do tej pory mało właściwe, mógł odpracować.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jesteście na skraju wydarzeń 186. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Jesteście na skraju wydarzeń

 

 

186.

Jesteście na skraju wydarzeń, wszystko, co się wokół przejawia, pokazuje ostatnie chwile, jakie dzielą was od gęsto materialnych procesów, tak zwanych kataklizmów.

Przepaść dzieli was od ziemskich duchów, którzy są bez chcenia widzieć zmian w sobie, chcą pozostać tacy jacy są, chcą, aby ich prosić o wszystko, tak, aby PAN  STWORZYCIEL natychmiast spełniał życzenia wszystkich duchów na Ziemi, ale to są ich życzenia bez możliwości spełnienia, ponieważ to wy musicie przestrzegać praw danych przez Pana Stworzyciela ludzkim duchom, to wy macie się wysilać, to wy macie się podporządkować PANU STWORZYCIELOWI na Ziemi.

To już koniec energetycznych procesów, czekacie już na przejawienie się w gęstej materii, wszystko rozsypie się w pył, czas na refleksję waszą się kończy, a wy wciąż myślicie, ale pozostajecie bez uczynienia czegokolwiek właściwego aby się zmienić pozytywnie, u was brak odczuwania, bez rejestracji zmian energetycznych, a wszystko krzyczy dookoła; wydarzenia blisko, wszystko woła; szykujcie się na apokalipsę, brak możliwości aby ciemności przetrwały, muszą upaść!

Królestwo Tysiącletnie oparte jest wyłącznie o prawa PANA STWORZYCIELA, Siedem Praw Pana Stworzyciela i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY.

Wszystko, co martwe utracicie na zawsze, a ty duchu odejdziesz bez świadomości samego siebie.

PAN STWORZYCIEL stworzył stworzenie i żąda od stworzenia przestrzegania praw na Ziemi, stworzenie całe słucha i żyje w prawach, tylko ziemski człowiek wyłamał się od przestrzegania praw i rozumowo się zablokował, spowodował tym zniszczenie Ziemi, skutki zwrotne dosięgają ziemskiego człowieka, wszystko to, co czyniliście i czynicie, co jest mało zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA, wróci do was po zatoczeniu koła we wszechświecie, zbierze podobne energie i nad wami zawiśnie miecz sprawiedliwości, przejawi się wydarzeniami, nawet do utraty przez was waszego gęsto materialnego ciała ziemskiego.

Jeszcze dziś, gdy duchu się obudzisz, twój rozum podporządkuje się duchowi, przyjmiesz PRAWDĘ, możesz się uratować, to wyłącznie twoje chcenie, bo chcieć to móc wejść na drogę prowadzącą prosto w kierunku Światła, prosto do PRAWDY, do PANA STWORZYCIELA.

Nadchodzi czas na zawsze dla PRAWDY i życia zgodnego z prawami i planem Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Płynie Miłość 177. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Płynie Miłość   

 

 

177.

Płynie Miłość od PANA STWORZYCIELA, do was płynie duchy z Ziemi, cieszcie się lub drżyjcie, bo płynie Miłość, co was obudzi z letargu ciemnego, lub zabierze was na zawsze do siebie, jako zupełnie nieświadomych, jako zupełnie nowe i czyste zarodki.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje siłę duchową wszystkim na Ziemi, czystym dodaje energii i błogiego spokoju, radości ducha i suto nakryty stół.

Ciemnym zabiera wszystko łącznie z gęsto materialnym ciałem i jego mózgiem, zostaje tylko czysty duch nieświadomy sam siebie i swojego istnienia.

Cieszy się stworzenie całe, Miłość od PANA STWORZYCIELA otrzymuje i PANU STWORZYCIELOWI dziękuje wyrażając uczucia w czynach, stworzenie żyjąc w prawach ma wszystko, co trzeba do życia na Ziemi.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje duchom na Ziemi wszystko, co duchy potrzebują do rozwoju ducha, a duchy odrzuciły wszystko, co daje PAN STWORZYCIEL, duchy bez chcenia iść do poziomu duchowego, do domu swego duchowego, lecz chcą iść w rozkład.

Z Miłości PANA STWORZYCIELA otrzymaliście duchy na Ziemi wszystkie znaki, aby rozpoznać część Pana Stworzyciela wysłannika Bożego, a wy ludzie ziemscy pozostaliście bez przyjęcia PRAWDY, odrzucacie wszystkie informacje, żywego przemawiania do ludzkiego ducha na Ziemi.

Ludzie Ziemscy ze wstydu przed Miłością PANA Stworzyciela będziecie się chcieli schować, ale wszystkie zakamarki już rozświetla Światło.

Zostawcie już tą całą martwotę i jak najszybciej przyjmijcie PRAWDĘ Pana Stworzyciela w płynącej Miłości od PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przepowiednia się wypełnia 171. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przepowiednia się wypełnia

 

 

171.

Wydarzenia rozpoczną się jednocześnie w wielu miejscach na Ziemi, apokalipsa trwa, Żywioły ze wzmożoną siłą działają zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA.

Skala i zakres działania żywiołów będzie tak duży, tak mocny, że z wielu miejsc na Ziemi, na przykład ze Stanów Zjednoczonych zostaną tylko dwie wyspy o małym znaczeniu międzynarodowym, będą swoją społeczność budować od nowa.

Woda, ogień, tornada, huragany, trzęsienia ziemi, wszystko na raz się nasili, ludzie ziemscy bez możliwości będą aby się przygotować, wszystko rozprzestrzeni się bardzo szybko dalej, choć ludziom ziemskim to mało będzie pasowało, ale jest to korzystne dla wszystkich duchów będących na Ziemi.

Stracicie panowanie swojego rozumu, stracicie jego ciemne formy, stracicie wszystko, co wam przeszkadza w rozwoju duchowym, wszystko stracicie, co staje wam na drodze do wiary z przekonania w Pana Stworzyciela.

 Siła żywiołów doprowadzi was do Królestwa Tysiącletniego, bo plan PANA STWORZYCIELA na Ziemi musicie wykonać, był czas na zmiany 2000 lat, to wasza wina ewidentna, że pozostaliście bez przyjęcia Prawdy i posła Bożego tu na Ziemi z Woli PANA STWORZYCIELA, czas na powrót do praw Bożych, jak będzie bez waszego chcenia dobrowolnie to zostaniecie zmuszeni.

 Wy mówicie; że to koniec świata, a to jest koniec panowania ciemności i ciemnoty, koniec tym, którzy służyli ciemnościom na Ziemi, to jest ostateczny koniec dla ciemnoty kościelnej i ich popleczników, a Ziemia oczyszcza się z tych form, które oni tworzyli.

 Oczyści się od tych, którzy służą ciemnościom zamiast PANU STWORZYCIELOWI, którzy SĄ BEZ chcenia przyjąć oczywistych i jasnych praw.

 Przestrzegać Prawa Pana Stworzyciela zamiast tych stworzonych przez ludzkie ciemne duchy, to wy pozostajecie bez wiary w doskonałość PANA STWORZYCIELA, to wy bez wiary w doskonałość Praw Pana STWORZYCIELA, musicie za swoje błędy i błędne wybory ponieść konsekwencje, to wy macie chcieć dążyć do PRAWDY i praw danych ludzkim duchom z Woli Bożej na Ziemię.

 Ziemia zostaje podniesiona w wyższe wibracje, mózgi rozumowców roztrzaskają się o Światło, jeżeli pozostaną bez współbrzmienia z prawem i Wolą Bożą.

 Myślicie, że macie rację, ta wasza racja prowadzi was prosto do zatracenia, jesteście bez wiedzy duchowej, bez potrafienia tą wiedzą żyć tu na Ziemi, ta wasza wiedza rozumowa musi zostać rozbita, abyście zrozumieli, co sobie robicie, pozostajecie bez poznania mocy słów, bez poznania mocy myśli, tylko stajecie w ciemnościach i za ciemnościami idziecie bez sprawdzania czegokolwiek, idziecie w ciemno.

 A gdzie wasza wzmożona czujność?

 Musicie za to zapłacić najwyższą cenę.

 Żywioły już działają ostatecznie, bez możliwości odwrócenia czy zatrzymania, to konsekwencje waszych decyzji!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

1 | 2 | 3 | 4 | 5 |