Wszystko wiecie??? 217. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Wszystko wiecie???  

 

 

217.

Zastanówcie się; czy wszystko można wiedzieć, wszystko wie wyłącznie PAN STWORZYCIEL, a wy stoicie na progu między wiedzą, a brakiem wiedzy i mogę wam powiedzieć; że brak w was wiedzy duchowej, inaczej powiem; brak w was chcenia przyjęcia wiedzy duchowej, bardzo przed Prawdą się bronicie, bardzo od Prawdy uciekacie, nawet od informacji, które mogą zapobiec waszemu upadkowi i poważnej chorobie, wymyślacie różne dziwne historie, im bardziej fantazyjne i kłamliwe tym bardziej przez was słuchane, te dziwne historie przekazywane dalej już z dodatkami pikantnymi, brak w nich Prawdy, tak wy żyjecie na Ziemi, bez żadnych wartości.

Teorie bez pokrycia w praktyce, wymysły rozumu, zło tworzone przez kościół i religie przez wieki, w tym mocno tkwicie i bez chcenia jesteście słuchać, bez chcenia wiedzieć ile sobie wytworzyliście mitów i różnych banalnych historii, które budują energię ZŁA, CIEMNOTY i NIENAWIŚCI, ale o to chodziło wysłannikom ciemności religiom i kościołowi katolickiemu.

Wiedza bez przeżycia to tylko informacje bez pokrycia, musi się wszystko przeżyć i sprawdzić na własnej drodze życia, taka bez przeżycia wiedza szkodzi innym ludziom, potwierdzono już wielokrotnie, że leki chemiczne bardziej szkodzą niż pomagają człowiekowi ziemskiemu, ale wy i tak je łykacie, w każdej informacji o leku pisze ile jest przeciwwskazań i skutków ubocznych, brak dobrych efektów, nawet po latach leczenia, ale wtedy gdy ten lek rzeczywiście byłby potrzebny w skrajnych przypadkach, bez działania bo jesteście lekomanami.

Z PRAWDĄ jest tak samo, mówicie; to Prawda, ale bez życia jesteście zgodnie z PRAWDĄ i stale wracacie do obłudy i kłamstwa, brak przyjęcia PRAWDY, choć doskonale wiecie, że PRAWDA jest jedna i oczywista, a ciągle kłamiecie.

Szukacie magików, wróżbitów i dziwnych pseudo jasnowidzów, którzy was okłamują, schlebiając wam i mówiąc to, co wy chcecie usłyszeć, co chcecie przyjąć do swojego umysłu, bo o duchu brak wam wiedzy, dalej tkwicie w sferze braku wiedzy stojąc na progu, bo tak wam wygodnie i leniwie, bez potrzeby się wysilać, wpadliście w pułapkę, którą sami na siebie zastawiliście, musiałoby być bardzo mocne wasze chcenie, aby przyjść i domagać się PRAWDY, ale wy ze swojej nory bez wystawiania nawet nosa, bez chęci i zamiaru jesteście szukać PRAWDY, a przecież jak wam się coś podoba, coś ziemskiego to z pod Ziemi to wykopiecie, bardzo się staracie, ale jak chodzi o waszego ducha to już bez realizacji pozostajecie tylko chowacie się do swojej nory i koniec.

Duch leży i musicie leżącego siebie ducha uwolnić i zrozumieć, że jest jedna droga prowadząca do PRAWDY, wyłącznie poprzez wasz rozwój duchowy, waszą wiarę przeżytą, wiarę z przekonania.

Można wydarzenia na Ziemi nazwać różnie, ale i tak ta droga jest dla każdego z was, musicie wszystko na sobie odczuć, przeżyć i zrozumieć, że od zawsze chodziło o życie ziemskiego człowieka w prawach PANA STWORZYCIELA, radosne i szczęśliwe, a wasz rozum musi być podporządkowany duchowi, zamiast przez rozum podporządkowanie ciemnocie i ciemnościom.

Musicie wiedzieć, że wasz rozwój i wszystko wokół was, musi być zbudowane od nowa na zdrowych duchowych zasadach, wszystko oparte o NURT ZE ŚWIATŁA i wtedy jest dobrze.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Prawda was kole w oczy211.Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Prawda was kole w oczy  

 

 

211.

Prawda was kole w oczy, Prawda o wszystkim; dotycząca waszego zdrowia, waszego życia i wszystkiego, co wam bez pasowania tu na Ziemi, nauczono was podpasowywać wszystko pod swoje potrzeby, lecz te wasze potrzeby są bardzo przyziemne, bardzo materialne, również rozumowo specjalnie pod zyski materialne zmieniono dla was PRAWDĘ.

Tak, aby wam pasowało, aby wasz rozum zaakceptował, chcieliście, aby PAN STWORZYCIEL spełniał natychmiast wszystkie wasze życzenia i wasze zachcianki, aby PAN STWORZYCIEL stał za rogiem i zaskakiwał was miłymi dla was niespodziankami, wszystkie wasze prośby muszą być natychmiast zrealizowane, bo jak nie, to wy się obrazicie, przestaniecie wierzyć w Pana Stworzyciela, taka jest wasza wiara, wyobrażenia i życzenia.

Brak pokory do Pana Stworzyciela i praw danych w stworzenie.

Wiarę w Pana Stworzyciela podporządkowaliście rozumowi i myślicie, że wystarczy raz na tydzień pójść do kościoła, odmruczeć z obowiązku te ich modlitwy, posłuchać kazania, zrobić znak pokoju, oczywiście wszystkim sąsiadom się pokazać, że przecież wy jesteście wierzący.

Tylko pytam was; w co wy wierzycie?

Wierzycie w mury kościelne, ołtarze, figury, obrazy, obrazki, fałszywe krzyże.

Przecież wy w każdej chwili swojego życia na Ziemi bez życia zgodnego z prawami obowiązującymi, danymi wam przez Pana Stworzyciela.

Pozostajecie bez czczenia SŁOWA danego przez Pana Stworzyciela, pozostajecie bez czczenia PANA STWORZYCIELA samego, wasze życie dalece odbiega od życia w czystości.

Grzyby was rozkładają od środka, choroba na zewnątrz i drąży was stres i strach.

Żyjecie pędząc za pieniądzem na ciemnych błędach waszych, całego waszego ziemskiego życia.

Mówicie; lepiej krótko, a dobrze żyć, a przecież tutaj też kłamiecie, żyjecie źle, bo jesteście chorzy i smutni, prawdą jest, że krótko, bo sami sobie zgotowaliście taki los w materii, duch ma wolną wolę i prawo wyboru, więc to wasze wybory, sami sobie kujecie każdą sekundę swojego ziemskiego życia, bo całkowicie zapomnieliście o duchu i rozwoju duchowym, będąc na Ziemi bez chcenia jesteście wiedzieć wszystko o sobie duchu.

Ćma rozumowa całkowicie was rozłożyła.

Próbujecie interweniować z prośbą u PANA STWORZYCIELA, jak człowiek jest bez wiary w Pana Stworzyciela to te prośby bez przebicia się wyżej, pozostają przy ziemi, wy sami bez chcenia się zmienić pozytywnie, a ciągle żądacie od PANA STWORZYCIELA różnych gęsto materialnych rzeczy, ale bez wymagania najpierw od siebie.

To wy MUSICIE się podporządkować prawom PANA Stworzyciela i oddać się w całkowite prowadzenie, rozpocząć pracę ze sobą duchem, aby całkowicie siebie zmienić na ducha żyjącego zgodnie z prawami i służącego PANU STWORZYCIELOWI tu w gęstej materii, to jest droga dla ducha najniżej tutaj w gęstej materii, brak innej drogi!

Miłość duchowa i sprawiedliwość według prawa PANA STWORZYCIELA.

A sprawiedliwość sami sobie wymierzacie codziennie według tego, co sami robiliście, co robicie i co będziecie robić tutaj żyjąc w gęstej materii na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Prawidłowy sposób odżywiania 204. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Prawidłowy sposób odżywiania  

 

 

204.

Prawidłowy sposób odżywiania dla ludzkich duchów na Ziemi, aby pojazd, ziemskie ciało prawidłowo funkcjonowało, aby duch do swojego pojazdu tankował najlepsze paliwo dla tego ciała ziemskiego.

Czyste bez żadnych związków chemicznych, jak najbardziej proste, jednorodne, jak najbardziej potrzebne, bogate w naturalne składniki potrzebne do rozwoju prawidłowego i regeneracji komórek w każdym organizmie, witaminy, mikroelementy, metale, naturalne  tłuszcze, które twój organizm jest w stanie przepracować.

Taki tłuszcz jak margaryna sztucznie wyprodukowana w wielu różnych procesach chemicznych, jest zła i bez nadawania się do spożywania w żadnej postaci, a w procesie podgrzewania margaryny i olejów wytłoczonych z rośliny stają się klejące, przyklejają się do jelit od środka tworząc złogi trudne do oczyszczenia, przez te złogi w jelitach organizm bez przyswajania witamin i potrzebnych składników oraz całkowity brak trawienia.

Jak już koniecznie chcecie smażyć to najwłaściwsze dla człowieka ziemskiego są tłuszcze zwierzęce.

Dziecko powinno pić mleko matki, zawiera witaminę A i D3 potrzebną do wzrostu i prawidłowego funkcjonowania kręgosłupa oraz dla waszych oczu, mleko matki wytwarza przeciwciała przeciwko wszystkim chorobom, bakteriom i wirusom.

Trzeba jeść dwa razy w tygodniu fasolę i groch, najlepiej same czyste, same bez wzdymania jak są oczyszczone jelita, lecz z innymi produktami pomieszane powodują wzdęcia w jelitach.

Fasola i groch mają składniki, których brak w innych produktach.

Mięso jest potrzebne w organizmie, bo w nim jest najwięcej żelaza, ale mięso, które jest hodowane w gospodarstwach,  gdzie zwierzęta karmione naturalnie, bez sztucznych pasz.

Kurczaki z ferm bez nadawania się do jedzenia, same te kurczaki są chore, to i ludzie, którzy będą je jedli będą tak samo chorzy, słabe kości i słabe mięśnie.

Mięso najlepiej dusić w sosie własnym lub smażyć, ale bez tłuszczu, mięso ma swój tłuszcz i bez potrzeby dokładać, natomiast smażenie powoduje przypalenie tłuszczu i wytwarza się akroleina, która zatruwa wasz organizm.

Samo smażenie w 300C jest szkodliwe i w domu wdychacie związki toksyczne, które wytwarzają się w procesie smażenia w wysokiej temperaturze.

Dobre i dobrze przygotowane pożywienie daje ludzkiemu ciału energię do funkcjonowania na Ziemi, a duchowi możliwość przejawienia się oraz ogrzania się w porze zimowej.

Wszystkie związki chemiczne dodawane do żywności, aby dłużej stał ten produkt w sklepie, powodują, iż to pożywienie bez nadawania się do jedzenia, bo konserwanty i polepszacze smaku i zapachu bardzo mocno osłabiają pracę nerek i wątroby, powoduje to osłabienie całego systemu odpornościowego i skłonność do chorób wszelkiego rodzaju, producenci leków się cieszą.

Bardzo mocno zanieczyszcza się układ krążenia i staje się mało wydolny, co doprowadza nawet do pozostawienia przez ducha ciała ziemskiego.

Produkty wysoko przetworzone również bez nadawania się do jedzenia, tak bardzo są zanieczyszczone, iż organizm ma problemy z wyrzuceniem tych związków chemicznych na zewnątrz i stajecie się najlepszym klientem dla apteki, nazywam te produkty śmieciami rynkowymi, takich śmieci bez jadzenia, bo mój żołądek potrzebuje najlepszych produktów, wasz też.

Bardzo dobrym dla organizmu magazynem wszelkiego rodzaju witamin i mikroelementów są kasze, np.; kasza jaglana, kasza kuskus, kasza gryczana bez palenia zwana białą lub zieloną, kasze jęczmienne i wszelkiego rodzaju nasiona, suszone owoce same bez soli, bez moczenia w cukrze i oleju.

Dla organizmu potrzebne są zupy warzywne gotowane bez kości i mięsa, same warzywa, a do zupy bez dodawania tłuszczu, w warzywach jest wszystko, co jest potrzebne do przyswajania wszystkich potrzebnych składników w organizmie.

Wszystkie produkty zawierają tyle soli ile potrzebuje wasz organizm, nadmiar soli jest bardzo szkodliwy, a w każdym produkcie jest sól, tyle ile potrzeba.

Bardzo potrzebne są również surowe warzywa i owoce, ale najbardziej polecam produkty, bardziej jednorodne i jak najmniej pomieszane w jednym posiłku, warzywa i owoce należy dobierać i równoważyć zasadowe z kwasowymi, aby było bez przekwaszania organizmu.

Całkowicie powinno odrzucić się picie nałogowe kawy naturalnej, ponieważ kawa pita codziennie, kilka filiżanek dziennie powoduje ogromne przekwaszenie oraz poważy ubytek witamin, może doprowadzić do poważnych problemów ze stawami i kręgosłupem.

Również ciasta, ciastka i słodycze zagościły w jadłospisach, na co dzień, brak w słodyczach walorów odżywczych, są wyłącznie walory smakowe, jak często się je zjada, to stają się nałogiem i szczególnie szkodliwe wszystkim dzieciom, należy im podawać owoce i warzywa, które zaspokoją zapotrzebowanie organizmu na witaminy i mikroelementy w czasie największego wzrostu młodego organizmu, w owocach i warzywach jest tyle cukru ile potrzebuje każdy organizm.

Podawanie dzieciom sztucznych witamin i antybiotyków powoduje osłabienie systemu odpornościowego i rośnie kaleka, przystosowany do łykania leków z apteki, bez zdolności do funkcjonowania bez prochów, to się nazywa lekomania.

Prawidłowo rozwijające się dziecko musi dostać naturalne produkty żywnościowe, a wtedy będzie zdrowe i radosne, będzie się dobrze rozwijało, będzie miało mocne kości i zęby, będzie miało prosty kręgosłup.

Jesteście tym, co jecie, jesteście tym, co pijecie, bardzo ważna jest czysta woda bez żadnych ciężkich metali i różnych dziwnych dodatków, bardzo szkodliwa woda w plastikach tak zwana mineralna, gazowana lub niegazowana, bez polecenia ani jednej ani drugiej, najlepsze są filtry oczyszczające wodę do picia, pijcie zupełnie czystą woda, która bardzo dobrze oczyszcza nerki i cały organizm.

Należy natychmiast odrzucić wszelkiego rodzaju przyprawy do żywności, wszystko, co zawiera polepszacz smaku i zapachu, glutaminian sodu, który powoduje utratę wzroku, kumuluje się w organizmie w wielu miejscach, osłabia prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych.

Aspartam tak powszechnie stosowany, jako słodzik w produktach lekkich i dla cukrzyków, we wszystkich gumach do żucia, to jest najgroźniejsza trucizna podawana nawet dzieciom, musi być zakazana w stosowaniu, jako dodatek do żywności.

Takie produkty jak jogurt, i podobne produkty, które są całkowicie sztuczne, bez służenia zdrowiu, schłodzony organizm będzie podatniejszy na wszelkiego rodzaju przeziębienia.

Owoce najlepsze są z tego terenu, w jakim mieszkacie, ponieważ cytrusy rosną w ciepłych krajach służą do schładzania organizmu, a my mieszkamy w klimacie, w którym należy organizm rozgrzewać i to jest prawidłowe, schłodzony organizm w czasie zimy będzie bardzo źle funkcjonował, schłodzone nerki spowodują schłodzenie nadnerczy w dalszej konsekwencji zachwianie pracy hormonów i gospodarki wodnej w organizmie, można bardzo się rozchorować, wyniki badań medycyny akademickiej będą dobre medycyna akademicka bez możliwości zarejestrowania schłodzonego organizmu a Uzdrowiciel Jasnowidz może zobaczyć przerwy w aurze i schłodzenie.

Zanim coś położycie na swój i swojej ziemskiej rodziny talerz, sprawdźcie sami czy to nadaje się do jedzenia, producenci bez podawania prawdziwych składników, jakie stosują do produkcji wielu różnych wysoko przetworzonych produktów żywnościowych.

Wasze zdrowie w waszych rekach.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Oczekiwanie 203. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Oczekiwanie

 

 

203.

Ludzie na co czekacie, kierujcie się uczuciami wewnętrznymi, dziś jest potrzeba aby uczucia stały się przewodnią siłą człowieka na Ziemi, wszystko musi się zmienić abyście zamiast rozumem kierowali się uczuciem.

Czekacie aż się całkowicie zatracicie, tu trzeba pracować, zmienić siebie i swoje negatywne nałogi i nawyki.

Czekacie, aż czas dla was przeznaczony przeminie bezpowrotnie i pozostaniecie w ciemnościach i ciemnocie rozumu, choć czytacie SŁOWO, ale rozumowo zamiast uczuciem, gdybyście wprowadzali je codziennie w swoje ziemskie życie, wtedy staniecie się duchowi, duchowość uchroni was przed wydarzeniami, a wy czytacie i czekacie, a więc pozostajecie w tych samych czarnych energiach, czy coś się samo zmieni? - NIE ponieważ zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA trzeba być duchowym, żyć na Ziemi zgodnie z prawami. 

Czy tak trudno dostrzec że jesteście na dnie, że brak wam logiki w działaniu, brak wyciągania wniosków z doświadczeń, brak uczuć, choć wy sądzicie że z wami wszystko bardzo dobrze, ale tak jak popatrzycie poprzez uczucia to toniecie w ciemnocie rozumu.

Zacznijcie żyć Słowem i prawami PANA STWORZYCIELA a natychmiast poprzez uczucie rozpoznacie co jest prawdziwe a co przekłamane, co dobre a co złe.

To wam duchom brak pokory do Pana Stworzyciela, ponieważ brak wam uczuć, Pan Stworzyciel dla was powinien być na pierwszym miejscu, a dziś dla was na pierwszym miejscu są pieniądze i gęsta materia, czyli samochody, domy i inne bogactwa ziemskie.

Na Ziemi przekłamano prawdziwe procesy energetyczne, to co ważne dla ducha na Ziemi, to co ma być do przepracowania, bo ciemności zasłoniły wam PRAWDĘ, a wy to chętnie przyjęliście dla własnej wygody, dla usprawiedliwienia rozumowego negatywnych czynów waszych.

Dziś procesy energetyczne poszły tak daleko, iż czas jest przyspieszony, a ciągle się pytacie, więc odpowiedz macie.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ludzie pielęgnujcie język polski 199. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ludzie pielęgnujcie język polski 

 

199.

Ludzie pielęgnujcie język polski, bo to będzie po wydarzeniach język obowiązujący na całej Ziemi, po uproszczeniach, po oczyszczeniu z makaronizmów, wszyscy ludzie w Królestwie Tysiącletnim będą mówić po polsku, Polacy nauczcie się należycie posługiwać czystą polszczyzną, nauczcie się należycie dbać o wypowiadane słowa, aby były w języku polskim i na przykład nie ok., ale dobrze, jest wiele takich zamienników.

Ciemność zaśmieca język polski, bo doskonale wie, że część Pana Stworzyciela, Pan Jezus Chrystus narodził się w Polsce, w narodzie wybranym, mieszka obecnie w Opolu, chciałyby ciemności abyście zostali po stronie ciemności, ale wy z tego amoku zostaniecie wyrwani, tak mocno wstrząśnięci, że aż odpadną od was wszystkie ciemne skorupy i strupy, zostanie czysty duch, który musi się zmienić całkowicie, by mógł budować z Panem Jezusem Chrystusem na Ziemi nowe Królestwo Czystości i Trójjedyności.

Uczcie się czystego języka polskiego od nowa, uczcie swoje dzieci mówić czysto po polsku, a ci, co są poza granicami Polski, kraju wybranego, uczcie innych języka polskiego, aby łatwiej było im się porozumieć z tymi, którzy pozostaną po wydarzeniach na Ziemi, dbajcie o to, aby jak najczyściej mówić po polsku, dajcie innym duchom na Ziemi dobry przykład i budźcie się natychmiast, wzlatujcie wysoko, jak najwyżej może ludzki duch.

Każdy, kto świadom wydarzeń, powinien natychmiast wracać do Polski, bo dla Polaków, narodu wybranego najbezpieczniej jest w Polsce, Polska najmniej ucierpi w wydarzeniach.

Polacy, narodzie wybrany, trzymajcie ognisko waszych myśli w czystości, mówcie czysto po Polsku, mówcie PRAWDĘ a czyny wasze pozostaną czyste, jesteście na świeczniku i świećcie jasno na całej kuli ziemskiej.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miliony wątpliwości 197. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Miliony wątpliwości

 

 

197.

Miliony wątpliwości waszych produkuje rozum, w każdej minucie, ściąga was w przepaść energetyczną, a wy biegniecie do szkoły by kształcić swój rozum.

Rozum się natychmiast włącza, od razu produkuje wyliczenia, tabelki, wykresy i różne dziwne porównania, całkowita analiza, czy to jest potrzebne? NIE, bo te przewidywania robią wam psikusa i zawsze wydarza się inaczej niż te wasze przewidywania, wystarczy odczuć i wszystko jest wiadome, bez udziału rozumu, duchowo uczuciem.

Wciąż siebie i innych usprawiedliwiacie, a z uczuć waszych jesteście bez korzystania, prowadzenie Pana Stworzyciela odrzucacie, rozumem zakuliście się w kajdany.

Choć czasami coś słyszycie, to rozum natychmiast wyprodukuje milion wątpliwości i burzy logiczne podpowiedzi przewodnika duchowego.

To wasz interes, aby odbierać podpowiedzi od Pana Stworzyciela i kroczyć po Ziemi najlepszą drogą dla was, oczywiście pomiędzy waszymi wyborami.

Ale bez intuicji, bez podpowiedzi ducha, wasze wybory są złe, więc kroczycie bardzo krętymi drogami i wciąż wracacie do tego samego miejsca, z waszych doświadczeń pozostajecie bez wyciągania wniosków, dlatego wasza droga jest fałszywa, kręcicie się wokół własnego ogona.

Fałszywa, bo mało zgodna z prawami PANA STWORZYCIELA, brak wam pokory i brak uczucia.

Brak wam Miłości duchowej, bo na krętej drodze wszystko jest pokręcone i fałszywe, pozostajecie bez poznania tego co dobre dla ducha, co byłoby dobre dla waszego ziemskiego ciała, brak równowagi wewnętrznej.

PAN STWORZYCIEL daje duchom schodzącym na Ziemię narzędzia do prawidłowego rozwoju ducha w prawach Pana Stworzyciela, aby uczyć się odczuwać, ale wy schodząc na Ziemię bez chcenia jesteście szukać Miłości duchowej, bez chcenia jesteście szukać Prawdy, natychmiast zabijacie w sobie wszystko, co zacznie kiełkować żywego, bo wasz rozum woli martwotę, a duch chce być żywy. 

Konflikt wewnętrzny rozumowo-duchowy, dlatego rozum zamyka ducha szczelnie, bez dania duchowi żadnych szans przebicia do świadomości dziennej, rozum cały czas pilnuje i wszystko pali się na panewce, ciemność się cieszy, że kolejny raz wasz rozum sługa ciemności wygrywa z waszym rozsądkiem, a wy toniecie w bagnie, wydarzenia blisko i już po was, bo się pożegnacie ze swoim ziemskim ciałem, odejdziecie uczyć się dalej, lub do leja rozkładu.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dzieje się na Ziemi 195. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Dzieje się na Ziemi 

195.

Dzieje się na Ziemi, wszystko już upada, takie wydarzenia nawet najbardziej zwariowanym ziemskim duchom bez możliwości przyjścia do świadomości dziennej, nawet w najgorszym scenariuszu, byliby bez potrafienia wymyślić swoim umysłem, wyobraźnia człowieka jest ograniczona rozumem.

Zamknięte drzwi do windy, szyb jest pusty bez windy, wpadniesz do głębokiego szybu, tam gdzie jest twoja wiara głęboka.

Dramatyczna walka ducha z ciemnościami, ale rozum twój przegra każdą potyczkę, pozostajesz bez odczuwania, bez rozumienia, wolisz wpadać do szybu windy, bo to znasz, choć stamtąd dla ciebie bez możliwości wyjścia, ale boisz się iść do góry, bo to dla ciebie coś nowego, choć bardzo logiczne i tutaj są same Prawdy oczywiste.

Męczysz sam siebie, a ciemność na to czeka i natychmiast wykorzysta sytuacje.

Namawia cię rozum do skoku, bo mówi, że wszyscy skaczą, skoczyłeś i co? Już koniec, bez możliwości odwrotu, wpadłeś w przepaść ciemności i ciemnoty na zawsze w ciemne nurty.

 Sam wybrałeś, miałeś swoje pięć minut na podjęcie decyzji, a że źle wybrałeś to szansę straciłeś bezpowrotnie, taka szansa trafia się wyłącznie raz.

Możesz zostać przykładem dla innych, pozostałeś bez chcenia iść prostą drogą w kierunku Światła, w kierunku Pana Stworzyciela, to sam się zatraciłeś.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 192. OWB E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 

 

 

192.

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła wisi nad waszymi głowami, ze stu zostanie, trzynastu, reszta odejdzie, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe do góry.

Wszystkie żywioły systematycznie się przygotowują i będą gotowe do działania na Ziemi, jako akt Sprawiedliwości, zmiecione zostaną doszczętnie ciemności, wszystko, co ciemne zostanie rozerwane na strzępy i trafi do leja rozkładu, baczcie abyście byli po stronie Światła, abyście byli czyści energetycznie, swoim chceniem nawet w ostatniej sekundzie zdążyli się ocknąć z letargu i uśpienia, aby pozostać bez trafienia do leja rozkładu, trzeba się zmienić i podążać drogą w kierunku Światła, do poziomu duchowego, poprzez Miłość będącą dziś na Ziemi.

Zasłużyliście ludzie ziemscy na lej rozkładu i jak pozostaniecie tacy sami to tam traficie, brak miejsca dla ciemności i ciemnych w nowym Królestwie Tysiącletnim.

Każdy kto zasłuży sobie swoim działaniem znajdzie się w Księdze Życia na Ziemi, aby wszystko, co przeżywał duch do tej pory mało właściwe, mógł odpracować.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miliony upadną 190. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Miliony upadną  

 

 

190.

Miliony upadną całkowicie, chcą cudów, chcą kłamstw i obłudy, chcą czegoś, co wymyślił rozum ziemskiego człowieka, czegoś, co w prawach Pana Stworzyciela bez możliwości zaistnienia, rozumowe wymyślone w dogmatach ciemnych, w ich księgach krzywe zwierciadła, ciemnoty rozumowców, zobaczycie w nich swoje ciemne myśli, zobaczycie swoje wszystkie ciemne powiązania, ciemne rozważania, wszystko poczujecie, wszystko musicie przeżyć, abyście wiedzieli, co jest PRAWDĄ, a co zostało przez rozum wymyślone.

Wszystkie ciemności w was zostaną wypalone, a wy zostaniecie odesłani do domu, do poziomu duchowo istotnego, ale już, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe.

PRAWDA musi na zawsze wejść i zagościć w sercach duchów ziemskich, a w PRAWDZIE zawarta jest Miłość duchowa.

Płoną domy, ludzkie ziemskie wnętrza, rozsypują się w wielkie gruzowiska, wszystko ginie, pali się ziemia, płomienie sięgają nieba, widzę domy, wypalone okna, stoją ściany zewnętrzne jak widma zagłady ludzkości, jak z filmów grozy, wszystko upadło, oczyszczenie następuje, idzie nawałnica, woda i powietrze oczyszczą resztę, co zostało jeszcze, jest do oczyszczenia wszystko, co jest gęstą materią aby przestało być przeszkodą w rozwoju ducha ludzkiego, do zniszczenia wszystko, co bez służenia duchowi w gęstej materii.

Droga do PRAWDY jest już przetarta, krocząc tą drogą jest wam łatwiej, jest wam wszystko pokazane, idąc bez potrzeby potykania się, brak na waszej drodze przeszkód.

Jedyną przeszkodą dla was jest wasz własny rozum ziemski, zawężał was i ograniczał w podążaniu do PRAWDY.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Procesy na Ziemi zachodzą 173. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Procesy na Ziemi zachodzą 

 

 

173.

Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do końca by upaść i nigdy się już bez podniesienia, brak takiej możliwości aby ciemności  nad Ziemią zapanowały.

Ludzki duch rozwinięty żyjący w prawach jest wzmocniony i może iść do ludzi ziemskich by głosić PRAWDĘ, na swoim przykładzie pokazać innym jak żyć na Ziemi zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, bez możliwości izolowania się od ziemskich ludzi, trzeba im pomóc wejść na drogę PRAWDY, by wrócili na drogę w  kierunku ŚWIATŁA.

Ludzie jesteście duchowo martwi, bo żyjecie w kłamstwie a brak wam PRAWDY, brak wam rozwoju duchowego, bo Miłości duchowej w sobie rozpalić bez chcenia jesteście.

Rozwój duchowy to eliminowanie swoich słabości, to praca wyłącznie ze sobą duchem, przez całe ziemskie życie, poprzez wiarę z przekonania wypracować sobie brak wątpliwości, powinniście chcieć iść na drogę w kierunku ŚWIATŁA, chcieć być duchowo żywym duchem w stworzeniu, bo jest tak dla was najbardziej korzystnie.

Skrywacie w swoim wnętrzu kłamstwo i obłudę, hołdujecie dogmatom, mało wytłumaczalnym tezom, prawa PANA STWORZYCIELA są jasne proste i wytłumaczalne, bez potrzeby sobie wiarę udowadniać, wystarczy logicznie pomyśleć.

Duchu ludzki otwórz swoje serce na Miłość duchową, jedyną Miłość dla ciebie korzystną, to właśnie jest życie na Ziemi.

Wszystko tobie duchowi zostanie zapomniane, gdy otworzysz się na Miłość duchową, gdy odnowi i wzmocni się połączenie ze ŚWIATŁEM, gdy zaczniesz żyć zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA, gdy będziesz pracował nad sobą i całkowitą zmianą swojego ja, będziesz duchowy, wtedy poczujesz, co to jest Miłość.

Most zwodzony jest już podnoszony i będziesz musiał wykonać skok by doskoczyć do duchowych, inaczej zostaniesz po stronie ciemnych.

Duch szlocha i płacze, że rozum twój panuje nad tobą, duch wie, że rozum musi służyć duchowi i podpowiedziom z ducha.

Palą się energetycznie ciemności wokół ciebie ducha i zostaniesz zmuszony do podjęcia decyzji dla ciebie korzystnej, dla ciebie właściwej, zgodnej z prawami PANA STWORZYCIELA, tu na Ziemi, w najgęstszej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

1 | 2 |