Cukier gorszy od soli 222. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

 

 

Cukier gorszy od soli  

 

 

222.

Cukier gorszy od soli, pustoszy organizm wszystkich ludzi ziemskich w tak zwanym cywilizowanym świecie, a to oznacza, iż ten wasz cywilizowany świat was zabija, dokładnie, systematycznie i codziennie, specjaliści bez mówienia wam Prawdy o was samych, o waszym zdrowiu, o tym, co jecie i pijecie, wystarczy jedna kawa dziennie i do tego ciastko, batonik, czekolada lub coś słodkiego i już jesteście chorzy.

   Po kilku latach można stwierdzić poważne schorzenia układu pokarmowego, duże przekwaszenie organizmu, chory układ krążenia, wysokie ciśnienie i osłabiony system odpornościowy. 

 Zaraz wam wmówią; że macie cukrzycę lub coś gorszego, a przy tak dużej ilości cukru w organizmie wszystkie narządy oczyszczające z toksyn słabiej pracują, organizm bez możliwości przerobić tak dużej ilości cukru, tych dodatków sztucznych oraz konserwantów, których codziennie dokładacie coraz więcej do swojego ziemskiego ciała i już hodujecie sobie różne dziwne schorzenia, grzyby i czujecie się coraz gorzej.

Karmicie słodyczami swoje dzieci, od momentu, kiedy taki maluch już siada i może uchwycić patyk w swoją rękę, dajecie lizaki i różne dziwne słodycze, które dla dziecka są trucizną bardzo szkodliwą, taki lizak to tylko dużo cukru, walory smakowe, brak walorów odżywczych, dziecku całkowicie zbędny, organizm dziecka bez możliwości przepracowania takiego cukru złożonego, zaczyna chorować, katar, przeziębienia, angina, a to nic innego jak obrona organizmu, zaczyna oczyszczać się z tych toksycznych związków, poprzez te schorzenia.

Każde dziecko dostawać powinno owoce i warzywa, powinno być bez takiej wiedzy, że są słodycze, dla dziecka w warzywach i owocach oraz czystym mięsie i kaszach są składniki potrzebne w rozwoju jego ciała ziemskiego.

Cukrem karmicie sobie drożdżaki, które potrafią pozbawić ducha ziemskiego ciała, a dziś 80% populacji ludzi na Ziemi ma kandydozę, gniją od środka, fermentacja w jelitach, tworzą się duże złogi, wszystko z powodu nadmiernej ilości cukru w organizmie, duży brzuch i bulgotanie w brzuchu, w jelitach, to maszyna, która produkuje gazy i związki toksyczne, do tego złe odżywianie, stres i strach, rozum natychmiast was blokuje, stajecie się najlepszym, stałym klientem do apteki, o zdrowiu już bez możliwości nawet wspominać, daliście się złapać w pułapkę ciemnoty, wegetujecie z dnia na dzień i pozostajecie bez wiedzy po co przyszedł duch na Ziemię.

Zajmujecie się przyziemnymi sprawami, a resztę uważacie za mało ważne, ciągle boicie się, że stracicie swoje majątki i pieniądze na kontach w banku.

Jesteście powoli mordowani przez tą waszą cywilizację, każdy patrzy, aby więcej zarobić, czy ktoś patrzy na was, na wasze zdrowie, na wasze życie, NIE ponieważ wy sami pozostajecie bez dbania o siebie, ponieważ wy sami jesteście bez szanowania siebie i swoich najbliższych, pozostajecie bez poznania praw PANA STWORZYCIELA, o skutkach zwrotnych, jesteście bez takiej świadomości, bo gdybyście mieli, zupełnie inaczej byście postępowali.

Przede wszystkim zacznijcie dbać o siebie ducha, duch woła; odrzuć rozumowe rozważania i obłudę, natychmiast przyjmij Prawdę.

Wtedy odkryjecie co to jest uczucie i duchowe wnętrze, wtedy życie staje się radosne i szczęśliwe, korzystacie z suto nakrytego stołu przez Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Nosicie bogactwo ducha w sobie 221. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Nosicie bogactwo ducha w sobie 

 

 

221.

Nosicie bogactwo ducha w swoim ziemskim ciele, bez możliwości porównać do bogactw ziemskich, nawet za biliony bez możliwości jesteście nabyć bogactwo ducha, bogactwo ducha jest w was, ale wy zamknęliście się na wszelkie bogactwo duchowe, spokój wewnętrzny, pełny luz i dany przez Pana Stworzyciela stan bezpieczeństwa, po prostu jestem tu i teraz i wszystko jest mało ważne, najważniejsze dla mnie to mój rozwój duchowy, sprawne, zdrowe i mocne moje ziemskie ciało, pojazd dla ducha.

Brak takiej możliwości aby na mnie Immanuela Elżbietę Gas ktoś wpływał, bez możliwości jesteście nakazania mi czegoś, również bez możliwości ktokolwiek decydowania za mnie.

A wy, czy potraficie stać się mocnym i patrzeć na siebie, by żyć w oparciu o NURT Światła i prawa PANA STWORZYCIELA?

Czy potraficie, choć przez jeden dzień żyć bez stresu i strachu?

Czy potraficie zaufać PANU STWORZYCIELOWI i oddać się w całkowite prowadzenie?

Czy potraficie dziś żyć kierując się intuicją i czystym odczuwaniem?

Czy potraficie oddzielić fałsz od Prawdy i przyjąć PRAWDĘ do siebie ducha?

Czy wiecie, że ciągle przyjmujecie te kłamstwa i w nie wierzycie?

Wasze ziemskie życie potwierdza, iż ciągle jesteście w stresie i boicie się wszystkiego, ktoś tupnie, a wy jesteście już pod stołem, ze strachu się trzęsiecie, bez potrafienia jesteście wziąć odpowiedzialność za własne życie, zdrowie i swoje decyzje, bez wiary jesteście w Pana Stworzyciela i prawa dane w stworzenie.

Okłamują was, bez powiedzenia wam Prawdy o wydarzeniach dziejących się na Ziemi, byście byli bez wiedzy takiej, abyście duchowo martwi byli bez wpadania w panikę, spokojnie żyli sobie w kłamstwie, mało świadomi, iż wydarzenia się zbliżają nieuchronnie, a tylko, dlatego, że wy sobie tego życzycie, to tak jak w sklepie jest taki towar, jaki nabywają i zamawiają klienci, kto sprowadzi towar, który będzie stał na półkach, bez sprzedaży, sprowadzi tylko to, co wy ludzie nabywacie, tak samo jest wokół was, wy tych kłamstw po prostu oczekujecie, aby przed wami ukrywano Prawdę, bo wy się boicie Prawdy słuchać, macie zapotrzebowanie na te kłamstwa, na ciemne energie i dziwne ziemskie związki rodzinne i rodzinne koligacje.

Spółkujecie z partnerami waszych przyjaciół i waszych ziemskich znajomych, uważając to za normalne.

A gdzie w waszym życiu ziemskim mają zastosowanie prawa PANA STWORZYCIELA, jak wy robicie wszystko na opak i tworzycie tym energetyczne luki w aurze, sami wpuszczacie ciemne energie i się blokujecie na energię ze źródła prosto od PANA Stworzyciela, bez chcenia jesteście o tym słyszeć, bo jest to dla was bardzo mało wygodne, trzeba by się przyznać do błędu i natychmiast wziąć się do solidnej pracy duchowej.

Trudno by wam było wyzbyć się ciemnych nawyków i nałogów oraz dziwnych przyzwyczajeń, przecież to takie proste i oczywiste.

Nauczyliście się żyć na Ziemi wbrew wszelkim prawom i codziennie wchodzicie w coraz ciemniejsze energie, ciągle chcecie dyktować wszystkim, co mają robić, oceniacie i krytykujecie, wszystkich i wszystko chcecie podporządkować pod siebie, swoje ego, a to są puste wartości, kompletnie pozostajecie bez wykorzystania darów, jakie otrzymaliście od PANA STWORZYCIELA, jesteście bez rozwijania swoich talentów i bogactw, jakie może wam dać wasz rozwój duchowy, to potężne bogactwo duchowe przez was wykorzystywane może w 1%.

My tu wam damy, to, na co najbardziej czekacie, PRAWDĘ.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

RELIGIJNE JARZMO 558. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

RELIGIJNE JARZMO

558.

 Każda religia stworzona przez człowieka na Ziemi jest odzwierciedleniem zła jakie siedzi w człowieku, te rozumowe organizacje można śmiało nazwać sektami, idealnie pasują do encyklopedycznego opisu, brakuje w nich uczucia, Miłości, a jasno pokazane są ich żądze rozumu i ciała ziemskiego.

   To zwykli przebierańcy, mężczyźni ubrani w sukienki jak w średniowieczu i w bardzo dawnych czasach, upiory starożytności, zacofania i obłudy, brak w nich pokory do PRAWDY i PRAW PANA STWORZYCIELA.

   Nakładają na was ludzie kody hipnotyczne, klątwy, uroki, czary i stosują rytuały wu du, wyłącznie dlatego że wy na to pozwalacie, bierzecie z nich przykład i tak samo kłamliwie żyjcie, gdybyście byli czyści energetyczne, mówili PRAWDĘ, oni by byli bez możliwości wam cokolwiek zrobić a tak to wy sami na to im zezwalacie swoim postępowaniem, mówieniem i myśleniem.

   Każde przyjście na Ziemię wysłannika Pana Stworzyciela kończyło się morderstwem, wiedza pozostawiona ludziom, przerobiona przez sprytnych kleryków i tym podobnych pod ich potrzeby, tak dalece wypaczono prawa Pana Stworzyciela, że kobieta która jest pół stopnia wyżej od mężczyzny, stała się niewolnicą zachcianek seksualnych wielu tak zwanych kapłanów, własnością mężczyzny, dzieci zabierane rodzicom są gwałcone i molestowane w wielu ośrodkach danych pod opiekę organizacjom religijnym.

   Wiele religii przyznaje się że gwałcenie dzieci jest tradycją w ich kraju, ufff, jak nisko upadł człowiek na Ziemi, jakimi niskimi pobudkami się kieruje, ludzie na Ziemi plasują się poniżej poziomu zwierząt, brak możliwości inaczej tego nazwać jak zwyrodnialstwo, to i tak bardzo skromnie ocenione.

   Po to dostał duch ludzki na Ziemi uczucia, wolną wolę, prawo wyboru i świadomość siebie ducha aby właściwie wybierał, kierował się uczuciem, bez krzywdzenia innych, a jeszcze dzieci, są słabsze od dorosłych, wiadomo że jest to też rozliczenie karmy, ale przecież macie wybór, możecie wybrać to co dobre zamiast krzywdzić innych.

  Szukacie daleko tego co macie bardzo blisko, tego co jest w was, dajecie się motać ciemnymi energiami, hipnozą, dajecie sobie blokować centra energetyczne, blokują wam uczucia, a wy nadal szukacie w innych krajach, na innych kontynentach, szamanów, czarowników, dziwnych kapłanów, i innych, w krajach które energetycznie upadły, szukacie poza sobą, a to wy potrzebujecie się zmienić, wtedy znajdziecie to czego szukacie, w sobie duchu.

  Czy potrzebuje ktoś kto głosi PRAWDĘ PANA STWORZYCIELA przebierać się w jakieś dziwne szaty, to jego czystość wewnętrzna będzie świecić, gdyście się kierowali uczuciem doskonale odczuwalibyście i widzieli jego czyste świecenie, bez potrzeby przebierać się za kogoś kim bez bycia  się jest.

  Hipnoza i te wszystkie religijne rytuały blokują wam duchowe odczuwanie, wtedy ziemskimi oczami widzicie to co oni chcą abyście widzieli, jeszcze do tego kilkanaście tabletek dziennie i już  blokada gotowa, na tym pracowano całe wieki aby zapanować nad ludzkością na Ziemi, stąd interwencja Pana Stworzyciela poprzez żywioły, taki plan ciemności musi upaść, wyłącznie liczą się Prawa Pana Stworzyciela.

   Upadek religii, wszystkich przebierańców, na całej Ziemi, musi być totalny, bezwzględny!!!, wszyscy ludzie już widzą, jacy są, co sobą reprezentują, coraz więcej widać, to co dawali ludziom jak jest maluczkie, jak wielki jest to fałsz i obłuda, proces następuje upadku zła religijnego, skrzywiona wiara na Ziemi, człowiek staje się prawdziwie duchowy, aby kierował się wyłącznie uczuciem, potrzeba aby było całkowite odstąpienie od religii wszelkiego rodzaju.

  Żywioły armia Pana Stworzyciela pokazuje wam co się wydarzy na Ziemi gdy ludzie będą nadal zamiast w Pana Stworzyciela wierzyli w bożki, figury, ołtarze, budynki, wiara jest wewnętrzna, kierowanie się podpowiedziami Pana Stworzyciela, najlepsza droga ducha na Ziemi.

  Na Ziemi pozostanie 8% ludzi a w Polsce kraju wybranym pozostanie 13%, co się wydarzyło, że tak bardzo zmniejsza się ilość ludzi którzy rokują nadzieje na zmienę, co wy czynicie że tak mało ludzi pozostanie aby budować KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE, Pan Stworzyciel czuwa aby ciemności raz na zawsze znikły z Ziemi, brak innej możliwości.

  Religijne jarzmo jak uzda założona na ducha, wyłącznie dla pieniędzy, kontroli wszystkich i wszystkiego na Ziemi, KONIEC tego, obecnie rozliczenie karmy następuje z całego bytu, zło wyżywa się do końca, czas wydarzeń na całej Ziemi coraz bliższy, szykujcie się duchy.

  

  

    Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Mądry Polak po szkodzie 220. O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Mądry Polak po szkodzie  

 

 

220.

Mądry Polak po szkodzie, to jedna z prawd powtarzanych od wieków, ale wy bez wyciągania wniosków z czegokolwiek, ani z waszego życia na Ziemi, ani z leczenia medyków, również wasza wiara bez przekonania, oparta jest o kłamstwa i obłudę, ciągle od zawsze oddajecie siebie i swoje decyzje we władanie ciemnościom, innym ziemskim duchom oraz szukacie w innych autorytetów, brak coś lepszego w innych niż jest w was, tak samo żyją, bez wyleczenia was lekarz, który jest sam chory, bez potrafienia pomóc sobie, bez potrafienia pomóc komukolwiek, bez poprowadzenia was na drogę duchową, ktoś, kto sam jest ciemny, kto bez życia sam zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, ktoś, kto kłamie i manipuluje ludzkimi duchami, zobaczcie to wreszcie i zacznijcie zmiany od siebie ducha.

Politycy, posłowie, rządzący okłamują was wielokrotnie, a wy i tak ich wybieracie, na nich głosujecie, jak bez pójścia jesteście głosować, to też godzicie się na taki wybór, popieracie tych, co wybierają, to znaczy, że im wierzycie, bo sami tak robicie, więc cały czas osądzacie wszystko i wszystkich według swojego postępowania i według tego jak żyjecie.

Najpierw trzeba dostać mocno po głowie, to dopiero wtedy po szkodzie robicie tak jak mieliście podpowiedzi z siebie ducha i bez szkody mogliście mieć to, co was tak mocno doginało.

Dziś już będzie bez możliwości podjąć decyzję po raz drugi, ponieważ w godzinie sądnej raz jest możliwość podjąć decyzję, brak drugiej możliwości, dlatego były przez wiele lat ostrzeżenia na Ziemię płynące, wszystko się zakończy dla was raz na zawsze i dobrze się zastanówcie, co zrobicie, abyście pozostali po stronie tych, co się kierują prawami PANA STWORZYCIELA i odczuwaniem, wewnętrznymi podpowiedziami.

Mądrości po szkodzie już brak, bo czas już swój zmarnowaliście, a ciągle wierzycie w te cuda religii i kościołów, to znaczy, że popieracie te kłamstwa i fałszerstwa, brak innego wytłumaczenia, musicie codziennie czcić Pana Stworzyciela i żyć zgodnie z prawami.

Trzeba być czystym energetycznie 100%, bo 99% to za mało, aby być czystym, to świadczy o tym, że ten 99% jest brudny energetycznie, musi zostać odrzucony, za mało się wysilacie, aby poznać i zrozumieć podstawy wiary w Pana Stworzyciela, za mało się wysilacie, aby wejść na drogę do Prawdy, za mało się wysilacie, aby rozwijać się duchowo, to oznacza, że jesteście leniwi i zmarnowaliście czas dany wam na rozwój siebie ducha, jesteście martwi i traficie do leja rozkładu, bo możecie takim postępowaniem ściągać innych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czas kłamstw zakończony 196. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Czas kłamstw zakończony  

 

 

196.

Czas kłamstw zakończony, musicie się ludzie dowiedzieć Prawdy, z kim przy stole siedzicie i że to wasze ziemskie życie jest zero warte.

Musicie się dowiedzieć; co ma wartość dla ziemskiego człowieka, co przekłamano od zawsze, wasza polityka to stek kłamstw, to, co w sklepach to niech w nich zostanie na zawsze, szkodzi człowiekowi, przez te śmieci chorujecie, potrzeba abyście zderzyli się sami ze sobą i poznali PRAWDĘ.

Jak wam żywioły zabiorą bliskich, jak wam żywioły zabiorą dom i wasze bogactwa, waszą firmę, która często działa przeciwko drugiemu człowiekowi, przeciwko prawom PANA STWORZYCIELA.

Wtedy otworzycie się uczuciowo i będziecie w stanie przyjąć to co daje Pan Stworzyciel tu na Ziemię.

Opieracie wszystko o pieniądze i pozostaliście bez odczuwania czy to jest dobre, czy złe.

Opieracie swoje życie na Ziemi na energii zniszczenia i cierpienia.

Wasze domy i wasze bogactwa ziemskie już energetycznie płoną, energetycznie już to czujecie, ale pozostajecie bez zrozumienia, bo cały czas trzymacie się ciemnego nurtu i sług ciemności, co mówią; że służą PANU, tylko jakiemu Panu? w czynach pokazują, że służą ciemnościom, które posadzili sobie na tronie i wynieśli na ołtarze, kłamstwa, czary i magię, manipulują ludzkimi duchami.

Sprzedajecie się ciemnościom za parę srebrników, lubicie słuchać pochlebstw, zamiast poznać PRAWDĘ, a to droga, która prowadzi prosto do przepaści ciemności, bardzo głębokiej.

Rozwój duchowy to praca nad sobą, pozbycie się  negatywnych nawyków, które nauczyli was ciemni i ciemne ziemskie duchy, ale to wy na to przystaliście bez sprzeciwu i sami daliście się złapać w pułapkę, brak w was światłych wartości, brak wewnętrznego uczucia, brak w was czystości, jesteście smutni i chorzy, bez chcenia jesteście aby wam pomóc bo sobie sami już jesteście bez możliwości pomocy, za daleko zaszło kształcenie rozumu i kłamstwa wszelkich religii.

Wasze chcenie może wam pomóc wejść na duchowe prowadzenie, bo choć mieliście takie możliwości aby wykorzystać narzędzia dane od Pana Stworzyciela przez 2000 lat, to przez wasze wygodne życie i żądze rozumu pozostały bez wykorzystania, dziś potrzeba wielkiego wysiłku aby ponownie wejść na drogę rozwoju duchowego i wiary z przekonania.

Dlatego potrzeba mocnych przeżyć, wydarzeń apokaliptycznych abyście zrozumieli kto jest wartością najwyższą i dlaczego jest potrzeba kierowania się uczuciem, potrzeba wiary z przekonania w Pana Stworzyciela zamiast w budynki, ołtarze, figury, religie, sekty, kościelne organizacje, czczenie morderstwa z przed 2000 lat Pana Jezusa Chrystusa Nazareńskiego.

Dzwońcie, pytajcie, szukajcie logicznie w swoich uczuciach, w swoim wnętrzu, Pan Jezus Chrystus i ja Immanuel tu w Polsce, w Opolu czekamy na was, przyszliśmy na Ziemię aby wam pomóc zrozumieć i wejść na drogę PRAWDY PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jesteście na skraju wydarzeń 186. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Jesteście na skraju wydarzeń

 

 

186.

Jesteście na skraju wydarzeń, wszystko, co się wokół przejawia, pokazuje ostatnie chwile, jakie dzielą was od gęsto materialnych procesów, tak zwanych kataklizmów.

Przepaść dzieli was od ziemskich duchów, którzy są bez chcenia widzieć zmian w sobie, chcą pozostać tacy jacy są, chcą, aby ich prosić o wszystko, tak, aby PAN  STWORZYCIEL natychmiast spełniał życzenia wszystkich duchów na Ziemi, ale to są ich życzenia bez możliwości spełnienia, ponieważ to wy musicie przestrzegać praw danych przez Pana Stworzyciela ludzkim duchom, to wy macie się wysilać, to wy macie się podporządkować PANU STWORZYCIELOWI na Ziemi.

To już koniec energetycznych procesów, czekacie już na przejawienie się w gęstej materii, wszystko rozsypie się w pył, czas na refleksję waszą się kończy, a wy wciąż myślicie, ale pozostajecie bez uczynienia czegokolwiek właściwego aby się zmienić pozytywnie, u was brak odczuwania, bez rejestracji zmian energetycznych, a wszystko krzyczy dookoła; wydarzenia blisko, wszystko woła; szykujcie się na apokalipsę, brak możliwości aby ciemności przetrwały, muszą upaść!

Królestwo Tysiącletnie oparte jest wyłącznie o prawa PANA STWORZYCIELA, Siedem Praw Pana Stworzyciela i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY.

Wszystko, co martwe utracicie na zawsze, a ty duchu odejdziesz bez świadomości samego siebie.

PAN STWORZYCIEL stworzył stworzenie i żąda od stworzenia przestrzegania praw na Ziemi, stworzenie całe słucha i żyje w prawach, tylko ziemski człowiek wyłamał się od przestrzegania praw i rozumowo się zablokował, spowodował tym zniszczenie Ziemi, skutki zwrotne dosięgają ziemskiego człowieka, wszystko to, co czyniliście i czynicie, co jest mało zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA, wróci do was po zatoczeniu koła we wszechświecie, zbierze podobne energie i nad wami zawiśnie miecz sprawiedliwości, przejawi się wydarzeniami, nawet do utraty przez was waszego gęsto materialnego ciała ziemskiego.

Jeszcze dziś, gdy duchu się obudzisz, twój rozum podporządkuje się duchowi, przyjmiesz PRAWDĘ, możesz się uratować, to wyłącznie twoje chcenie, bo chcieć to móc wejść na drogę prowadzącą prosto w kierunku Światła, prosto do PRAWDY, do PANA STWORZYCIELA.

Nadchodzi czas na zawsze dla PRAWDY i życia zgodnego z prawami i planem Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Płynie Miłość 177. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Płynie Miłość   

 

 

177.

Płynie Miłość od PANA STWORZYCIELA, do was płynie duchy z Ziemi, cieszcie się lub drżyjcie, bo płynie Miłość, co was obudzi z letargu ciemnego, lub zabierze was na zawsze do siebie, jako zupełnie nieświadomych, jako zupełnie nowe i czyste zarodki.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje siłę duchową wszystkim na Ziemi, czystym dodaje energii i błogiego spokoju, radości ducha i suto nakryty stół.

Ciemnym zabiera wszystko łącznie z gęsto materialnym ciałem i jego mózgiem, zostaje tylko czysty duch nieświadomy sam siebie i swojego istnienia.

Cieszy się stworzenie całe, Miłość od PANA STWORZYCIELA otrzymuje i PANU STWORZYCIELOWI dziękuje wyrażając uczucia w czynach, stworzenie żyjąc w prawach ma wszystko, co trzeba do życia na Ziemi.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje duchom na Ziemi wszystko, co duchy potrzebują do rozwoju ducha, a duchy odrzuciły wszystko, co daje PAN STWORZYCIEL, duchy bez chcenia iść do poziomu duchowego, do domu swego duchowego, lecz chcą iść w rozkład.

Z Miłości PANA STWORZYCIELA otrzymaliście duchy na Ziemi wszystkie znaki, aby rozpoznać część Pana Stworzyciela wysłannika Bożego, a wy ludzie ziemscy pozostaliście bez przyjęcia PRAWDY, odrzucacie wszystkie informacje, żywego przemawiania do ludzkiego ducha na Ziemi.

Ludzie Ziemscy ze wstydu przed Miłością PANA Stworzyciela będziecie się chcieli schować, ale wszystkie zakamarki już rozświetla Światło.

Zostawcie już tą całą martwotę i jak najszybciej przyjmijcie PRAWDĘ Pana Stworzyciela w płynącej Miłości od PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przepowiednia się wypełnia 171. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przepowiednia się wypełnia

 

 

171.

Wydarzenia rozpoczną się jednocześnie w wielu miejscach na Ziemi, apokalipsa trwa, Żywioły ze wzmożoną siłą działają zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA.

Skala i zakres działania żywiołów będzie tak duży, tak mocny, że z wielu miejsc na Ziemi, na przykład ze Stanów Zjednoczonych zostaną tylko dwie wyspy o małym znaczeniu międzynarodowym, będą swoją społeczność budować od nowa.

Woda, ogień, tornada, huragany, trzęsienia ziemi, wszystko na raz się nasili, ludzie ziemscy bez możliwości będą aby się przygotować, wszystko rozprzestrzeni się bardzo szybko dalej, choć ludziom ziemskim to mało będzie pasowało, ale jest to korzystne dla wszystkich duchów będących na Ziemi.

Stracicie panowanie swojego rozumu, stracicie jego ciemne formy, stracicie wszystko, co wam przeszkadza w rozwoju duchowym, wszystko stracicie, co staje wam na drodze do wiary z przekonania w Pana Stworzyciela.

 Siła żywiołów doprowadzi was do Królestwa Tysiącletniego, bo plan PANA STWORZYCIELA na Ziemi musicie wykonać, był czas na zmiany 2000 lat, to wasza wina ewidentna, że pozostaliście bez przyjęcia Prawdy i posła Bożego tu na Ziemi z Woli PANA STWORZYCIELA, czas na powrót do praw Bożych, jak będzie bez waszego chcenia dobrowolnie to zostaniecie zmuszeni.

 Wy mówicie; że to koniec świata, a to jest koniec panowania ciemności i ciemnoty, koniec tym, którzy służyli ciemnościom na Ziemi, to jest ostateczny koniec dla ciemnoty kościelnej i ich popleczników, a Ziemia oczyszcza się z tych form, które oni tworzyli.

 Oczyści się od tych, którzy służą ciemnościom zamiast PANU STWORZYCIELOWI, którzy SĄ BEZ chcenia przyjąć oczywistych i jasnych praw.

 Przestrzegać Prawa Pana Stworzyciela zamiast tych stworzonych przez ludzkie ciemne duchy, to wy pozostajecie bez wiary w doskonałość PANA STWORZYCIELA, to wy bez wiary w doskonałość Praw Pana STWORZYCIELA, musicie za swoje błędy i błędne wybory ponieść konsekwencje, to wy macie chcieć dążyć do PRAWDY i praw danych ludzkim duchom z Woli Bożej na Ziemię.

 Ziemia zostaje podniesiona w wyższe wibracje, mózgi rozumowców roztrzaskają się o Światło, jeżeli pozostaną bez współbrzmienia z prawem i Wolą Bożą.

 Myślicie, że macie rację, ta wasza racja prowadzi was prosto do zatracenia, jesteście bez wiedzy duchowej, bez potrafienia tą wiedzą żyć tu na Ziemi, ta wasza wiedza rozumowa musi zostać rozbita, abyście zrozumieli, co sobie robicie, pozostajecie bez poznania mocy słów, bez poznania mocy myśli, tylko stajecie w ciemnościach i za ciemnościami idziecie bez sprawdzania czegokolwiek, idziecie w ciemno.

 A gdzie wasza wzmożona czujność?

 Musicie za to zapłacić najwyższą cenę.

 Żywioły już działają ostatecznie, bez możliwości odwrócenia czy zatrzymania, to konsekwencje waszych decyzji!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ogień strawi wszystko 167. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ogień strawi wszystko 

 

 

167.

Ogień, wokół was wszystko się pali, ludzie ziemscy biegają, ale ugasić już bez możliwości są, bo wszystko w ogniu płonie i dym wysoko się unosi, łunę nad miastem widać z kilometrów wielu.

Wiele miast tak płonie, ogień pali wszystko, co bez współbrzmienia w prawach stworzenia, bez życia już jesteście na Ziemi, bo duchowo martwi jesteście to ogień was strawi, a dym zadusi.

Dym nad miastem się unosi wysoko, wielu bez uchronienia się przed żywiołem ognia.

Sąd ostateczny się zakończył i rozliczenie z ziemskimi duchami czas zacząć, dość cierpliwości, dość już waszych ciemnych wymówek, wszyscy już jesteście gotowi przyjąć ogień Boży.

Spalicie się w swoich ciemnych wywodach, w swojej ciemnej zakłamanej ślepej wierze, spalicie się w ogniu całkowicie, duch wasz odejdzie do poziomu duchowo istotnego bez świadomości siebie samego, bez świadomości dziejących się procesów duchowych na Ziemi.

Godzina sądna nastała czy jesteście gotowi, do całkowitych rozliczeń, do przyjęcia Prawdy?

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |