Mądry Polak po szkodzie 220. O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Mądry Polak po szkodzie  

 

 

220.

Mądry Polak po szkodzie, to jedna z prawd powtarzanych od wieków, ale wy bez wyciągania wniosków z czegokolwiek, ani z waszego życia na Ziemi, ani z leczenia medyków, również wasza wiara bez przekonania, oparta jest o kłamstwa i obłudę, ciągle od zawsze oddajecie siebie i swoje decyzje we władanie ciemnościom, innym ziemskim duchom oraz szukacie w innych autorytetów, brak coś lepszego w innych niż jest w was, tak samo żyją, bez wyleczenia was lekarz, który jest sam chory, bez potrafienia pomóc sobie, bez potrafienia pomóc komukolwiek, bez poprowadzenia was na drogę duchową, ktoś, kto sam jest ciemny, kto bez życia sam zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, ktoś, kto kłamie i manipuluje ludzkimi duchami, zobaczcie to wreszcie i zacznijcie zmiany od siebie ducha.

Politycy, posłowie, rządzący okłamują was wielokrotnie, a wy i tak ich wybieracie, na nich głosujecie, jak bez pójścia jesteście głosować, to też godzicie się na taki wybór, popieracie tych, co wybierają, to znaczy, że im wierzycie, bo sami tak robicie, więc cały czas osądzacie wszystko i wszystkich według swojego postępowania i według tego jak żyjecie.

Najpierw trzeba dostać mocno po głowie, to dopiero wtedy po szkodzie robicie tak jak mieliście podpowiedzi z siebie ducha i bez szkody mogliście mieć to, co was tak mocno doginało.

Dziś już będzie bez możliwości podjąć decyzję po raz drugi, ponieważ w godzinie sądnej raz jest możliwość podjąć decyzję, brak drugiej możliwości, dlatego były przez wiele lat ostrzeżenia na Ziemię płynące, wszystko się zakończy dla was raz na zawsze i dobrze się zastanówcie, co zrobicie, abyście pozostali po stronie tych, co się kierują prawami PANA STWORZYCIELA i odczuwaniem, wewnętrznymi podpowiedziami.

Mądrości po szkodzie już brak, bo czas już swój zmarnowaliście, a ciągle wierzycie w te cuda religii i kościołów, to znaczy, że popieracie te kłamstwa i fałszerstwa, brak innego wytłumaczenia, musicie codziennie czcić Pana Stworzyciela i żyć zgodnie z prawami.

Trzeba być czystym energetycznie 100%, bo 99% to za mało, aby być czystym, to świadczy o tym, że ten 99% jest brudny energetycznie, musi zostać odrzucony, za mało się wysilacie, aby poznać i zrozumieć podstawy wiary w Pana Stworzyciela, za mało się wysilacie, aby wejść na drogę do Prawdy, za mało się wysilacie, aby rozwijać się duchowo, to oznacza, że jesteście leniwi i zmarnowaliście czas dany wam na rozwój siebie ducha, jesteście martwi i traficie do leja rozkładu, bo możecie takim postępowaniem ściągać innych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Będziecie bardzo zdziwieni 219. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Będziecie bardzo zdziwieni  

 

 

219.

Że wszystko takie proste i jasne, a wasz rozum bez możliwości tego pojąć, bo zawężaliście się do czynności rozumowych.

Wszystko to, co publikujemy w objawieniach ludzie ziemscy kiedyś czytali codziennie w domach, o przepowiedni, o apokalipsie Jana, o wydarzeniach, o prawach PANA STWORZYCIELA, zapytajcie starszych ludzi, a wam o tym opowiedzą, niektórzy pamiętają, dziś wam telewizja pokazuje sensacje i filmy rodem z piekła, które również zagościły w bajkach dla dzieci, pokazują wam i waszym dzieciom negatywne formy wzbudzające emocje z życia innych ludzi, skupiacie się i żyjecie sensacjami innych, pokazywanych w mediach o pikantnym podłożu, a musicie się zająć własnym duchem, całkowicie odeszliście od praw PANA  STWORZYCIELA danych wam do przestrzegania na Ziemi, do przeżywania Słowa codziennie, dlatego, że sami jesteście bez życia zgodnego z prawami to pozostajecie bez doceniania ludzi o wysokich wartościach, cenicie tych, którzy w czarny sposób wpływają na wasze ziemskie życie, ciągną was do ciemności, którzy są brudni energetycznie i brak im szacunku do Słowa, o takich czytacie w prasie najbardziej pikantne wycinki z ich prywatnego życia.

Zapominacie o sobie duchu, zapominacie o służeniu PANU STWORZYCIELOWI w czystych czynach poprzez waszą czystość.

2000 lat temu bez pojęcia byli ludzie misji i Objawień Pana Jezusa Chrystusa, czy choć jeden zrozumiał do końca po co przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus? NIE i choć był zapowiadany przed urodzeniem wszyscy ludzie zapomnieli włącznie z ziemskimi opiekunami.

Dziś chodź było zapowiadane ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, części Pana to i tak wszyscy ludzie rozumowo z niedowierzaniem, pozostali bez badania Słowa napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa, zajmują się Jego ziemskim ciałem i Jego ziemskim życiem w tej inkarnacji, co zupełnie jest bez znaczenia, znaczenie ma wyłącznie Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej, napisana osobiście przez Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, objawienia czerpane z wnętrza części Pana Stworzyciela, czyste, jasne i proste, mówiące o Prawdzie, jaką jest sama część Pana Stworzyciela, czysta Miłość duchowa, każdy, kto raz usłyszy głos Pana Jezusa Chrystusa będzie ciągle do tych wibracji wracał i albo przyjmie Prawdę do siebie ducha i pójdzie za żywym Słowem Panem Jezusem Chrystusem, lub odrzuci, ale i tak będzie go tak energetycznie ciągnęło za sobą, że będzie zmuszony występować przeciwko części Panu, co spowoduje poważne skutki zwrotne, adekwatne do tego, co czyni przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi, a tym samym przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, ponieważ każdy musi się określić jednoznacznie; idzie za Słowem i żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, lub opowiada się jednoznacznie po stronie ciemności staje się wrogiem PANA STWORZYCIELA, którego część jest obecnie na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, co oznacza całkowite zatracenie z ciemnościami, koniec  panowania ciemności na Ziemi, dlatego jest to ważne dla każdego ducha w materii, to jest być albo bez bycia dla samego ja, siebie ducha.

Za jedną małą chwilę wszyscy ludzie na Ziemi będą wiedzieli, co wybrali i za czym się opowiedzieli, komu służą i czym to będzie skutkowało w ich życiu ziemskim i duchowym.

Będziecie dokładnie wiedzieli, jakie to było proste, jasne i oczywiste, ale wtedy dla was będzie już za późno aby wam pomóc.

Przyjmujecie do siebie to, co jest dla waszego ucha przyjemne, usypiające, wyciszające wasze mocno dobijające się uczucia, dlatego bez dowierzania prawdom oczywistym i sobie duchowi.

Musi wszystko dokonać się w prawach i brak odstępstwa dla kogokolwiek na Ziemi, każdy dostanie to, na co sobie zapracował swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem.

Każde wasze słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu człowiekowi skutkować będzie prawem skutku zwrotnego, musicie to odczuć na sobie bardzo dokładnie, za każde ocenianie innych każecie się sami, według praw PANA STWORZYCIELA.

Wasza wina, choć bez wiedzy jesteście, co sobie czynicie!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czas kłamstw zakończony 196. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Czas kłamstw zakończony  

 

 

196.

Czas kłamstw zakończony, musicie się ludzie dowiedzieć Prawdy, z kim przy stole siedzicie i że to wasze ziemskie życie jest zero warte.

Musicie się dowiedzieć; co ma wartość dla ziemskiego człowieka, co przekłamano od zawsze, wasza polityka to stek kłamstw, to, co w sklepach to niech w nich zostanie na zawsze, szkodzi człowiekowi, przez te śmieci chorujecie, potrzeba abyście zderzyli się sami ze sobą i poznali PRAWDĘ.

Jak wam żywioły zabiorą bliskich, jak wam żywioły zabiorą dom i wasze bogactwa, waszą firmę, która często działa przeciwko drugiemu człowiekowi, przeciwko prawom PANA STWORZYCIELA.

Wtedy otworzycie się uczuciowo i będziecie w stanie przyjąć to co daje Pan Stworzyciel tu na Ziemię.

Opieracie wszystko o pieniądze i pozostaliście bez odczuwania czy to jest dobre, czy złe.

Opieracie swoje życie na Ziemi na energii zniszczenia i cierpienia.

Wasze domy i wasze bogactwa ziemskie już energetycznie płoną, energetycznie już to czujecie, ale pozostajecie bez zrozumienia, bo cały czas trzymacie się ciemnego nurtu i sług ciemności, co mówią; że służą PANU, tylko jakiemu Panu? w czynach pokazują, że służą ciemnościom, które posadzili sobie na tronie i wynieśli na ołtarze, kłamstwa, czary i magię, manipulują ludzkimi duchami.

Sprzedajecie się ciemnościom za parę srebrników, lubicie słuchać pochlebstw, zamiast poznać PRAWDĘ, a to droga, która prowadzi prosto do przepaści ciemności, bardzo głębokiej.

Rozwój duchowy to praca nad sobą, pozbycie się  negatywnych nawyków, które nauczyli was ciemni i ciemne ziemskie duchy, ale to wy na to przystaliście bez sprzeciwu i sami daliście się złapać w pułapkę, brak w was światłych wartości, brak wewnętrznego uczucia, brak w was czystości, jesteście smutni i chorzy, bez chcenia jesteście aby wam pomóc bo sobie sami już jesteście bez możliwości pomocy, za daleko zaszło kształcenie rozumu i kłamstwa wszelkich religii.

Wasze chcenie może wam pomóc wejść na duchowe prowadzenie, bo choć mieliście takie możliwości aby wykorzystać narzędzia dane od Pana Stworzyciela przez 2000 lat, to przez wasze wygodne życie i żądze rozumu pozostały bez wykorzystania, dziś potrzeba wielkiego wysiłku aby ponownie wejść na drogę rozwoju duchowego i wiary z przekonania.

Dlatego potrzeba mocnych przeżyć, wydarzeń apokaliptycznych abyście zrozumieli kto jest wartością najwyższą i dlaczego jest potrzeba kierowania się uczuciem, potrzeba wiary z przekonania w Pana Stworzyciela zamiast w budynki, ołtarze, figury, religie, sekty, kościelne organizacje, czczenie morderstwa z przed 2000 lat Pana Jezusa Chrystusa Nazareńskiego.

Dzwońcie, pytajcie, szukajcie logicznie w swoich uczuciach, w swoim wnętrzu, Pan Jezus Chrystus i ja Immanuel tu w Polsce, w Opolu czekamy na was, przyszliśmy na Ziemię aby wam pomóc zrozumieć i wejść na drogę PRAWDY PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jesteście na skraju wydarzeń 186. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Jesteście na skraju wydarzeń

 

 

186.

Jesteście na skraju wydarzeń, wszystko, co się wokół przejawia, pokazuje ostatnie chwile, jakie dzielą was od gęsto materialnych procesów, tak zwanych kataklizmów.

Przepaść dzieli was od ziemskich duchów, którzy są bez chcenia widzieć zmian w sobie, chcą pozostać tacy jacy są, chcą, aby ich prosić o wszystko, tak, aby PAN  STWORZYCIEL natychmiast spełniał życzenia wszystkich duchów na Ziemi, ale to są ich życzenia bez możliwości spełnienia, ponieważ to wy musicie przestrzegać praw danych przez Pana Stworzyciela ludzkim duchom, to wy macie się wysilać, to wy macie się podporządkować PANU STWORZYCIELOWI na Ziemi.

To już koniec energetycznych procesów, czekacie już na przejawienie się w gęstej materii, wszystko rozsypie się w pył, czas na refleksję waszą się kończy, a wy wciąż myślicie, ale pozostajecie bez uczynienia czegokolwiek właściwego aby się zmienić pozytywnie, u was brak odczuwania, bez rejestracji zmian energetycznych, a wszystko krzyczy dookoła; wydarzenia blisko, wszystko woła; szykujcie się na apokalipsę, brak możliwości aby ciemności przetrwały, muszą upaść!

Królestwo Tysiącletnie oparte jest wyłącznie o prawa PANA STWORZYCIELA, Siedem Praw Pana Stworzyciela i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY.

Wszystko, co martwe utracicie na zawsze, a ty duchu odejdziesz bez świadomości samego siebie.

PAN STWORZYCIEL stworzył stworzenie i żąda od stworzenia przestrzegania praw na Ziemi, stworzenie całe słucha i żyje w prawach, tylko ziemski człowiek wyłamał się od przestrzegania praw i rozumowo się zablokował, spowodował tym zniszczenie Ziemi, skutki zwrotne dosięgają ziemskiego człowieka, wszystko to, co czyniliście i czynicie, co jest mało zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA, wróci do was po zatoczeniu koła we wszechświecie, zbierze podobne energie i nad wami zawiśnie miecz sprawiedliwości, przejawi się wydarzeniami, nawet do utraty przez was waszego gęsto materialnego ciała ziemskiego.

Jeszcze dziś, gdy duchu się obudzisz, twój rozum podporządkuje się duchowi, przyjmiesz PRAWDĘ, możesz się uratować, to wyłącznie twoje chcenie, bo chcieć to móc wejść na drogę prowadzącą prosto w kierunku Światła, prosto do PRAWDY, do PANA STWORZYCIELA.

Nadchodzi czas na zawsze dla PRAWDY i życia zgodnego z prawami i planem Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Płynie Miłość 177. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Płynie Miłość   

 

 

177.

Płynie Miłość od PANA STWORZYCIELA, do was płynie duchy z Ziemi, cieszcie się lub drżyjcie, bo płynie Miłość, co was obudzi z letargu ciemnego, lub zabierze was na zawsze do siebie, jako zupełnie nieświadomych, jako zupełnie nowe i czyste zarodki.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje siłę duchową wszystkim na Ziemi, czystym dodaje energii i błogiego spokoju, radości ducha i suto nakryty stół.

Ciemnym zabiera wszystko łącznie z gęsto materialnym ciałem i jego mózgiem, zostaje tylko czysty duch nieświadomy sam siebie i swojego istnienia.

Cieszy się stworzenie całe, Miłość od PANA STWORZYCIELA otrzymuje i PANU STWORZYCIELOWI dziękuje wyrażając uczucia w czynach, stworzenie żyjąc w prawach ma wszystko, co trzeba do życia na Ziemi.

Miłość PANA STWORZYCIELA daje duchom na Ziemi wszystko, co duchy potrzebują do rozwoju ducha, a duchy odrzuciły wszystko, co daje PAN STWORZYCIEL, duchy bez chcenia iść do poziomu duchowego, do domu swego duchowego, lecz chcą iść w rozkład.

Z Miłości PANA STWORZYCIELA otrzymaliście duchy na Ziemi wszystkie znaki, aby rozpoznać część Pana Stworzyciela wysłannika Bożego, a wy ludzie ziemscy pozostaliście bez przyjęcia PRAWDY, odrzucacie wszystkie informacje, żywego przemawiania do ludzkiego ducha na Ziemi.

Ludzie Ziemscy ze wstydu przed Miłością PANA Stworzyciela będziecie się chcieli schować, ale wszystkie zakamarki już rozświetla Światło.

Zostawcie już tą całą martwotę i jak najszybciej przyjmijcie PRAWDĘ Pana Stworzyciela w płynącej Miłości od PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przepowiednia się wypełnia 171. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przepowiednia się wypełnia

 

 

171.

Wydarzenia rozpoczną się jednocześnie w wielu miejscach na Ziemi, apokalipsa trwa, Żywioły ze wzmożoną siłą działają zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA.

Skala i zakres działania żywiołów będzie tak duży, tak mocny, że z wielu miejsc na Ziemi, na przykład ze Stanów Zjednoczonych zostaną tylko dwie wyspy o małym znaczeniu międzynarodowym, będą swoją społeczność budować od nowa.

Woda, ogień, tornada, huragany, trzęsienia ziemi, wszystko na raz się nasili, ludzie ziemscy bez możliwości będą aby się przygotować, wszystko rozprzestrzeni się bardzo szybko dalej, choć ludziom ziemskim to mało będzie pasowało, ale jest to korzystne dla wszystkich duchów będących na Ziemi.

Stracicie panowanie swojego rozumu, stracicie jego ciemne formy, stracicie wszystko, co wam przeszkadza w rozwoju duchowym, wszystko stracicie, co staje wam na drodze do wiary z przekonania w Pana Stworzyciela.

 Siła żywiołów doprowadzi was do Królestwa Tysiącletniego, bo plan PANA STWORZYCIELA na Ziemi musicie wykonać, był czas na zmiany 2000 lat, to wasza wina ewidentna, że pozostaliście bez przyjęcia Prawdy i posła Bożego tu na Ziemi z Woli PANA STWORZYCIELA, czas na powrót do praw Bożych, jak będzie bez waszego chcenia dobrowolnie to zostaniecie zmuszeni.

 Wy mówicie; że to koniec świata, a to jest koniec panowania ciemności i ciemnoty, koniec tym, którzy służyli ciemnościom na Ziemi, to jest ostateczny koniec dla ciemnoty kościelnej i ich popleczników, a Ziemia oczyszcza się z tych form, które oni tworzyli.

 Oczyści się od tych, którzy służą ciemnościom zamiast PANU STWORZYCIELOWI, którzy SĄ BEZ chcenia przyjąć oczywistych i jasnych praw.

 Przestrzegać Prawa Pana Stworzyciela zamiast tych stworzonych przez ludzkie ciemne duchy, to wy pozostajecie bez wiary w doskonałość PANA STWORZYCIELA, to wy bez wiary w doskonałość Praw Pana STWORZYCIELA, musicie za swoje błędy i błędne wybory ponieść konsekwencje, to wy macie chcieć dążyć do PRAWDY i praw danych ludzkim duchom z Woli Bożej na Ziemię.

 Ziemia zostaje podniesiona w wyższe wibracje, mózgi rozumowców roztrzaskają się o Światło, jeżeli pozostaną bez współbrzmienia z prawem i Wolą Bożą.

 Myślicie, że macie rację, ta wasza racja prowadzi was prosto do zatracenia, jesteście bez wiedzy duchowej, bez potrafienia tą wiedzą żyć tu na Ziemi, ta wasza wiedza rozumowa musi zostać rozbita, abyście zrozumieli, co sobie robicie, pozostajecie bez poznania mocy słów, bez poznania mocy myśli, tylko stajecie w ciemnościach i za ciemnościami idziecie bez sprawdzania czegokolwiek, idziecie w ciemno.

 A gdzie wasza wzmożona czujność?

 Musicie za to zapłacić najwyższą cenę.

 Żywioły już działają ostatecznie, bez możliwości odwrócenia czy zatrzymania, to konsekwencje waszych decyzji!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ogień strawi wszystko 167. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ogień strawi wszystko 

 

 

167.

Ogień, wokół was wszystko się pali, ludzie ziemscy biegają, ale ugasić już bez możliwości są, bo wszystko w ogniu płonie i dym wysoko się unosi, łunę nad miastem widać z kilometrów wielu.

Wiele miast tak płonie, ogień pali wszystko, co bez współbrzmienia w prawach stworzenia, bez życia już jesteście na Ziemi, bo duchowo martwi jesteście to ogień was strawi, a dym zadusi.

Dym nad miastem się unosi wysoko, wielu bez uchronienia się przed żywiołem ognia.

Sąd ostateczny się zakończył i rozliczenie z ziemskimi duchami czas zacząć, dość cierpliwości, dość już waszych ciemnych wymówek, wszyscy już jesteście gotowi przyjąć ogień Boży.

Spalicie się w swoich ciemnych wywodach, w swojej ciemnej zakłamanej ślepej wierze, spalicie się w ogniu całkowicie, duch wasz odejdzie do poziomu duchowo istotnego bez świadomości siebie samego, bez świadomości dziejących się procesów duchowych na Ziemi.

Godzina sądna nastała czy jesteście gotowi, do całkowitych rozliczeń, do przyjęcia Prawdy?

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Lichwa pada na kolana 166. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Lichwa pada na kolana 

 

 

166.

Lichwa pada na kolana przed PRAWDĄ, kolos finansowy na gumowych nogach już upada, klęczy, ludzie przejrzyjcie na oczy, lichwiarskie firmy na całym świecie upadną i przestaną istnieć, bez możliwości ich dofinansowywać.

Bez możliwości jesteście aby coś na to poradzić, wasz fałszywy i oparty na kłamstwie system fałszywego, wirtualnego, napompowanego pieniądza leży na łopatkach.

Ludzie musicie poznać PRAWDĘ o wszystkich operacjach finansowych, o systemie, który był dla was mało korzystny, system, który popierał mało ruchliwe martwe molochy, które wpędzały ludzi w pułapkę finansową.

Wszystkie firmy finansowe są ciemnymi energetycznymi formami na Ziemi, które muszą się oczyścić z tych ciemnych form, przestać gnębić ludzkie duchy.

Lichwiarstwo jest karalne przez ziemskie prawo, a tu bankowy system wręcz posiada uprawnienia do lichwiarstwa, zgodnie z ziemskim prawem.

 

 

Ludzie nabywacie wszystko na kredyt, wasze domy, samochody, cały sprzęt i wszystko, tu w KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI też jesteście na kredyt, bo brak u was życia zgodnie z prawami PANA Stworzyciela, pozwalacie panoszyć się w waszym rozumie ciemnościom, wpędzacie innych w pułapki finansowe, to w skutku zwrotnym sami wpadacie w te pułapki, bo kto, pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Wszyscy musicie żądać PRAWDY o systemie finansowym, prawdziwych informacji o sytuacji w systemie finansowania i dofinansowywania prywatnych systemów bankowych z waszych podatków, bo te firmy będą żądać od was lichwiarskich odsetek.

Należy dofinansować firmy rodzinne produkujące naturalne ręcznie wykonane produkty, które służą zdrowiu i życiu tu w gęstej materii.

Wszystko musi być oparte o prawa PANA STWORZYCIELA, również system finansowy, musi być oparty o zdrowe  bez krzywdzenia kogokolwiek, nowe relacje finansowe, realne wartości rynkowe, oparte o ŚWIATŁO zgodnie z planem Pana Stworzyciela.

To, co dziś widzicie na giełdach to wierzchołek góry lodowej, która się rozpada, wszystko musi wrócić do wartości nabywczych, do wartości takich jak w sam raz, ani za dużo ani za mało, wyłącznie tyle ile się należy, każdy powinien dostać za swoją pracę należną jemu wypłatę, bez możliwości być tak, że jeden ma dużo za dużo, a drugi dużo za mało, każdy ma dostać tyle, aby mógł godnie żyć w prawach PANA STWORZYCIELA na Ziemi, korzystać z suto nakrytego stołu, bo on jest dla wszystkich, którzy żyją w prawach.

Wszystko, co jest na Ziemi dostaliście w używanie, bez możliwości jest być cokolwiek własnością człowieka, wszystko na Ziemi jest własnością PANA STWORZYCIELA.

Ludzie, wszystko na Ziemi zostanie odarte z ciemności, wy zostaniecie odarci z kłamstw, oszustw, z życia na kredyt, będziecie musieli się rozliczyć ze wszystkich ciemnych waszych skłonności, staniecie w ŚWIETLE, będzie was piekło z gorąca i zarazem będzie was trzęsło z zimna, musicie zostać nadzy i odarci z fałszywych poglądów, by móc przyjąć PRAWDĘ, ponieważ jesteście bez chcenia dobrowolnie, to zostaniecie przymuszeni.

Wszyscy mieli równe szanse, swoje 5 minut na to, by zawrócić z drogi do rozliczenia, pozostaliście bez  skorzystania, to musicie poznać wszystko i poczuć na sobie.

Ludzie to jest apokalipsa finansowa, najbardziej zależy wam na pieniądzach, to je najszybciej stracicie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jacy Polacy taka Polska 555. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Jacy Polacy taka Polska

555.

Wydarzenia systematycznie narastają, czas wydarzeń bliski, wojna religii trwa, a wy mówicie: że tak zawsze było, po raz pierwszy na Ziemi jest całkowite rozliczenie z całości karmy, ze wszystkich inkarnacji z całego bytu ducha, to koniec na Ziemi fałszu i obłudy.

  Wielkimi krokami zbliża się czas PRAWDY, czas w którym każdy duch, który pozostanie będzie całkowicie z własnej woli podporządkowany prawom Pana Stworzyciela, będą duchy ludzkie prosić o PRAWDĘ i żyć na Ziemi w prawach i Miłości duchowej, tak jak powinno być, skutki zwrotne są tak mocne dziś, że każdy wasz fałszywy krok, będzie natychmiast was przywoływał do wejścia na właściwą drogę rozwoju siebie ducha.

  Cała ezoteryka już upada, cała medycyna istnieje wyłącznie na bazie komercji, brak dbania medycyny akademickiej o zdrowie, sądownictwo tak skrzywione jak i te ziemskie prawa, nauka pozostaje wyłącznie po to by nauczyć ludzi myśleć zamiast odczuwać uczuciem, nastawione wszystko na zablokowanie centr energetycznych, głównie trzeciego oka i splotu słonecznego, reszta centr sama już ulegnie zblokowaniu, gdyż strach o dobra materialne narasta w człowieku.

  Wszystko postawione na głowie, specjalnie truje się ludzi i blokuje aby dało się nimi manipulować by pozostali wyłącznie wyrobnikami, cywilizacja w obecnej formie zabija skutecznie ludzi na Ziemi, przyzwala się na dziwne produkty w żywności, które skutecznie doprowadzają ludzi do choroby, bez zabijania szybkiego ale powoli i systematycznie, co powoduje powolną agonię, a przy tym medycyna akademicka zarabia krocie.

  Wszystko na Ziemi postawione na głowie, teraz nastaje czas w którym skutki zwrotne i żywioły naprowadzą ludzi na Ziemi na właściwą drogę, drogę rozwoju siebie ducha, odwróci się wartościowanie, z gęsto materialnego na duchowe, zacznie mieć wartość bogactwo duchowe, zamiast tak jak dziś bogactwo materialne, typowo ziemskie.

  Duch przychodzi na Ziemię po to by odpracować karmę, po to by doświadczać uczuć i Miłości, nauczyć się pracować, bo praca uszlachetnia ducha, reszta jest dodatkiem do rozwoju duchowego jako narzędzia aby się móc szybciej i lepiej podnosić energetycznie zamiast jak dziś przyjście na Ziemię powoduje całkowity upadek ducha.

  Działania ludzi na Ziemi doprowadziły dziś do skażenia ziemi, wody i powietrza, potrzeba aby wiele się zadziało i ziemia się wyczyściła z tych śmieci.

  Polska to kraj wybrany przez Pana Stworzyciela do przejawienia się części Pana Stworzyciela aby wydarzenia mogły doprowadzić do punktu kulminacyjnego, aby bez przeszkód mogło na Ziemi funkcjonować KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE, z Polski wypływa na całą Ziemię Prawda, Miłość duchowa i duchowa moralność.

  Energetycznie już się dzieje gdyż skutki zwrotnie tak potężne i działające natychmiast wymuszą w prawach zmianę duchów ludzkich, bardzo pozytywnie.

  Król Wielkiej Materii, Pan Jezus Chrystus zarządza już w Królestwie Czystości i Trójjedyności, wszystko zaplanowane, Pan Stworzyciel realizuje poprzez prawa i armię swoją, żywioły.

  Polacy jako naród wybrany otrzymali siłę, otrzymali odpowiednie dary, otrzymali odpowiednie przygotowanie do wypełnienia misji na Ziemi, tu do Polski zeszło 300 000 Ismanów, po to aby budować duchowość wsród duchów ludzkich na całej Ziemi.

  W Polsce miało pozostać aż 55% duchów ludzkich, dziś już wiadomo wyłącznie pozostanie 25%, na całej Ziemi miało pozostać 25% pozostanie wyłącznie 13%, to rzeczywiście będzie szedł człowiek kilometrami aby spotkać drugiego człowieka, ale życie w pokorze do Pana Stworzyciela zbuduje w duchu pełną świadomoć siebie ducha.

  Wiedza duchowa to władza nad sobą duchem, rozum wróci na swoje miejsce aby służyć duchowi, skończy się niszczenie Ziemi, zacznie się budowa i wspieranie Ziemi oraz natury.

  Przez 1000 lat to kilka pokoleń duchów, potężna zmiana, wszystko się zmieni na lepsze, duch będzie przychodził na Ziemię po to aby odpracować karmę nauczyć się funkcjonować duchowo.

  Ziemia stanie się dla duchów ludzkich miejscem do nauki, zmiany siebie, aby po powrocie do domu dla ducha na poziom duchowo istotny duch mógł prawidłowo funkcjonować w Miłości i Prawdzie

  Walka o władzę trwa, zachłanność rozumu ludzkiego przerosła zdrowy rozsądek, sami Polacy dopuścili do władzy ludzi, którzy powodują upadek moralności i wiary z przekonania w Pana Stworzyciela, dziś ludzie wierzą ślepo w kościoły, religie, w budynki, figury, ołtarze, kłamstwa, obłudę i pieniądze. 

  Myślenie nadmierne, analizowanie rozumem wszystkiego powoduje; brak logiki, brak zdrowego rozsądku, zatrucie lekami, cukrem, solą, toksynami dodawanymi do żywności, powoduje całkowite podrażnianie układu nerwowego, zablokowanie układu odpornościowego, brak oczyszczania organizmu to powolna agonia, takim duchem ludzkim kierującym się rozumem i chorym łatwo manipulować.

  Technika idzie do przodu, a medycyna akademicka się cofa, jak to możliwe aby pójście do lekarza wiązało się wyłącznie z przypisaniem do lekarstw zamiast wyleczenie skuteczne człowieka.

  Stwierdzono już, że szczepienia są szkodliwe, dlaczego działa się więc na szkodę małych dzieci już od urodzenia, dlaczego ludzie tolerują aby ich dzieci były doprowadzane do kalectwa, do choroby.

  Bardzo ważne jest odżywianie od urodzenia, każdego, jeżeli jest żywność jak to ją nazywają organiczną w sklepach ze zdrową żywnością, to co to jest ta cała reszta żywności, która bez bycia organiczną?

  Można mnożyć przykłady sprzeczności, sami ludzie sobie sporządzają takie pożywienie, leje się w ziemię i rośliny różne chwastobójcze płyny rośliny to wchłaniają, ludzie to spożywają takie skażone, po tej ziemi skażonej chodzą dzieci i dorośli na bosaka, kąpią się w skażonej wodzie, to paruje więc też oddychają skażonym powietrzem.

  Rodzą się chore dzieci, jeszcze ciągle karmi się je antybiotykami, lekami, syropami, witaminami sztucznymi.

  Pan Stworzyciel dał wszystko w naturze co potrzebne człowiekowi aby być zdrowym na ciele i duchu, bez potrzeby sztucznych nawozów, bez potrzeby sztucznych leków, bez potrzeby sztucznych ubrań, wszystko to co potrzebne człowiekowi na Ziemi to jest w naturze, WSZYSTKO!!!

  W obozach koncentracyjnych dla zwierząt karmi się je dziwnymi sztucznymi paszami, maltretuje je, można śmiało powiedzieć, że to katowanie, zabija mordując je, to wszystko co robi człowiek na Ziemi uwłacza człowieczeństwu, dość że pozwala zabijać siebie, to jeszcze zabija wszystko wokół siebie.

  Jacy jesteście tak się wam przejawia, biadolenie, ciągłe narzekanie, kłamstwa na każdym kroku, to co robicie i mówicie, to bez możliwości słuchania tego.

  Bez zrozumienia jesteście; co to jest szacunek do siebie i do swojego ciała ziemskiego, pojazdu dla ducha, dlatego jecie te śmieci i mówicie; jakie to smaczne, wszystko na odwrót, brak w was poczucia istnienia siebie ducha, bo brak wiedzy duchowej powoduje gonitwę za pieniędzmi, ale one i tak wam uciekają, trzeba być bogatym duchowo aby pieniądze same się do was garnęły, trzeba to poczuć uczuciem, rozum sprowadza was do usługiwania innym, tak daliście się nauczyć.

  Polska to kraj wybrany, bogaty we wszystko co potrzebne duchom na Ziemi aby w Królestwie Tysiącletnim duchowi mogli spokojnie wypełnić zadanie z jakim zeszli na Ziemię.

  Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Słucha natura praw Bożych 158. Objawienia Woli Bożej E.Gas
 Oceń wpis
   

Słucha natura praw Bożych

 

158.

 

Słucha natura praw Bożych, a ty człowiecze wracasz do ciemnych, wszystkie energie wymagają uregulowania, wyrównania, jak idziesz to pracy to żądasz uregulowania wynagrodzeniem za pracę, to jest wyrównanie, tak samo jak jesteś uzdrawiany, to praca którą trzeba wynagrodzić.

Sam wyciągasz rękę z pełną świadomością do ciemnego, dlatego dostajesz od ciemnego jeszcze więcej do dźwigania ciemnych energii, które bardzo mocno ci ciążą i jeszcze więcej masz skutków zwrotnych, upadasz, zamiast iść drogą w kierunku Światła, żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, być wzorem dla wszystkich, a ty jesteś wręcz jak głupol, bez przyjęcia PRAWDY pozostałeś.

Rozumowo blokujesz sobie przepływ energetyczny, połączenie ze Światła tęczą poprzez centra energetyczne, bo za dużo myślisz, a za mało robisz, dlatego słabniesz, dlatego twoje ziemskie ciało choruje, cierpisz z własnej głupoty i tak musisz trafić na drogę, świadomy lub nie, zależy to od ciebie, czy chcesz być świadomy siebie ducha, czy chcesz odejść, jako nieświadomy siebie ducha, nowy zarodek wolny od przeżyć i całkowicie czysty.

Tylko czysty duch może tobie pokazać drogę do Światła podpowiadając gdzie iść, ale ty musisz słuchać ducha i mocno chcieć iść drogą PRAWDY, czystą, świetlisto białą przeźroczystą prosto do budowy Królestwa Czystości i Trójjedyności na Ziemi.

Spełnia się na Ziemi dana obietnica przez Pana STWORZYCIELA ludzkim duchom schodzącym w gęstą materię, by móc odpracować to, co duch BYŁ BEZ przepracowania w poprzednich inkarnacjach.

Wszystko, co w was jest stare i fałszywe musi upaść, a PRAWDA wreszcie dojść do głosu, zapanować w waszej świadomości i w waszym ziemskim życiu.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |