Ogień płynie na Ziemię 208. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Ogień płynie na Ziemię

 

 

208.

Ogień płynie na Ziemię szeroko, działanie żywiołów bardzo się wzmocniło, a wy ludzie ziemscy jesteście daleko za duchami z trzeciego świata w rozwoju siebie ducha, brak wam pokory i rozsądku, jako duch świadomi jesteście zagrożenia waszego na Ziemi w wydarzeniach, wasz rozum - nie, dlatego duchowo upadacie bo rozum was ściąga.

  Ogień pali wszystko, co ciemne, a wy sami jesteście ciemni i jeszcze zadajecie się z ciemnościami, najniższe żądze krzyczą; władzy nam dajcie nad wami, a my już was załatwimy na czarno

 Największa sekta na Ziemi to religie i wszystkie kościoły, zakłamana i na komercję nastawiona, przez wieki całe u steru władzy, mordowano, palono na stosie, wojny w imię PANA STWORZYCIELA, tortury, wyzyskiwano i manipulowano ludźmi ziemskimi, zresztą do dziś na wsiach taki proceder jest ujawniany.

Jakby było tego mało, to jeszcze spowodowali skutki zwrotne na całej Ziemi za zamordowanie 2000 lat temu części Pana Stworzyciela, Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, dziś też głową kościoła w Polsce mógł zostać Kajfasz, który dwa tysiące lat temu wystąpił przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi Nazarejczykowi, dziś może wszystko odczynić.

A wy ziemscy ludzie, gdzie wtedy byliście, gdzie byli uczniowie, pozwoliliście na taki bestialski mord, karma musi się wyrównać, skutki zwrotne wam ludzkie duchy za taki czyn się przejawiają, a wy jak osły uparcie powtarzacie te same podawane wam dogmaty i różne dziwne tezy oparte o ciemnotę rozumu i te wszystkie kłamstwa.

Naród Jerozolimski zawiódł całkowicie, kapłani również całkowicie zawiedli, szerzą tylko głupotę i okłamują ludzi ziemskich, a wy chodzicie do kapłanów,  do kościoła, do ciemnych rozumowców i ich religii, chorych i niereformowalnych, propagujących wiedzę średniowiecza, zaciemnioną i zagmatwaną, szerzącą herezje, utrzymując ludzkie duchy w ciemnocie i na uwięzi, jak w kieracie wokół nich chodzicie i ich kłam przyjmujecie, ale to wasza wina, bo na to sami się zgadzacie.

Sami siebie z tej głupoty będziecie rozliczać, ślepo im wierzycie, bo sami tak postępujecie; kłamiecie i oszukujecie, staliście się do nich jednorodni, już dziś chodzi wam o władzę i o pieniądze, liczą się dla was bogactwa ziemskie.

Pan Jezus Chrystus nawołuje do PRAWDY i praw PANA Stworzyciela jak zawsze, do życia w czystości, a wy krzyczycie; że wam to nie pasuje, przecież to wasza sprawa, to wy poniesiecie konsekwencje.

Dziś media wysyłane przez niereformowalnych kapłanów i ich popleczników, mocno zachodzą w swój rozum, bo bez potrafienia tego odczuć uczuciem ani się kierować duchem, to rozumowo i ze strachu występują jak faryzeusze 2000 lat temu, szukają sensacji, a media widząc Pana Jezusa Chrystusa, określają Jego, jako normalnego o dużej wiedzy, bez potrafienia są na czymś negatywnym się oprzeć, same pozytywy, konsekwencja wypowiedzi i wszystko bardzo logiczne, wytłumaczalne, brak negatywnej sensacji, dla rozumowców zbyt proste, prosty człowiek swoim odczuwaniem i intuicją może zrozumieć.

Tu zakotwiczyło ŚWIATŁO na Ziemi, wszystko jasne i proste, stojąc w Świetle część Pana Stworzyciela i Jego uczniowie są całkowicie normalni, brak niekonsekwencji i nieścisłości, redaktorzy sami czują doskonale, że jest wszystko prawdziwe i uczniowie całkiem normalni ludzie ziemscy, trudno tu doszukać się sensacji, brak możliwości w jakikolwiek sposób, na czymkolwiek znaleźć medialną sensację, co najbardziej jest oglądalne w telewizji.

Media stają po stronie faryzeuszy i ciemności, określając jasno swoje stanowisko.

A wy ludzie, pomimo PRAWDY stojącej przed wami, stoicie jak słupy soli i już się w ogniu palicie, wątpicie we wszystko, lecicie tylko na sensacje, to się spalicie.

A to jest dla was jedyna szansa i obojętnie, co robicie; czy to redaktor z telewizji, czy z gazety, czy dyrektor, czy sprzątaczka, lekarz czy bankowiec, żebrak czy bogacz, drugiej takiej szansy brak dla was, raz się staje przed PRAWDĄ i trzeba wybrać, obojętnie, co zrobicie, to wasz wybór, ale ogień na Ziemię i tak płynie, najbardziej wypali ciemnych i ciemne miejsca.

Ziemia jest zamknięta i nic, co ciemne i szare się bez wydostania, muszą wszyscy przejść, przez bramę, jaką jest Słowo, martwi duchowo i żywi duchowo, obojętne.

Wszystko się wypełnia, przyspieszenie bardzo duże, a was minuty dzielą od wydarzeń, od oczyszczenia Ziemi, budźcie się duchy, abyście byli w tych 13% pozostających na Ziemi po wydarzeniach żywych duchowo.

Atlantyda wydobędzie swoje bogactwa, niektóre lądy się zatopią, inne pokażą się na nowo, PRAWDA MUSI SIĘ PRZEJAWIĆ.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Don Pedro Karramba 207. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Don Pedro Karramba  

 

 

207.

Don Pedro Karramba, szpieg z krainy deszczowców, bajkowa postać, ale lubicie się pod takimi negatywnymi postaciami ukrywać, to całkowicie anonimowy ludzki duch, który dużo krzyczy, dużo narzeka, wypisuje różne bzdury i żąda natychmiastowej odpowiedzi, ale sam jest NN, zdaje jemu się, że jest nieuchwytny i bardzo sprytny, gdyby podpisał się swoim imieniem i nazwiskiem pisał by zupełnie inaczej, ponieważ strach w was powoduje, że jak się jest sobą to najlepiej milczeć, brak w was cywilnej odwagi aby wypowiedzieć głośno swoje zdanie.

Ale Don Pedro Karramba wszystko pasuje nawet wulgaryzmy, które używa, również występuje pod różnymi nickami, brak cywilnej odwagi, aby podpisać się z imienia i nazwiska oraz podać swój dokładny adres pod tymi paszkwilami, które się wypisuje.

Fałsz i obłuda, bez potrafienia jesteście wziąć odpowiedzialności za to, co mówicie i piszecie, umiecie pisać anonimy, paszkwile, krytykować i oczerniać innych, brak w was uczucia, to rozum wasz tu się przejawia i płata wam figle, wybudował wam ogromne ego i myślicie, że macie rację, myślicie i ciągle myślicie, aż wam włosy wypadają.

Zapędziliście się z pytaniami to wam odpowiadam, pełne moje dane możecie znaleźć w profilu, ja bez ukrywania się, jako NN, podaję swoje dane, podaję wam, co odbieram z poziomu duchowego dla wszystkich ziemskich ludzi, może dziś jeszcze ktoś się ocknie na tych Słowach i zacznie podążać drogą PRAWDY.

Brak odpowiadania na wasze głupie pytania, a jest ich coraz więcej, jak chcecie porozmawiać, to tylko i wyłącznie na logiczne, wytłumaczalne argumenty oraz Prawdy oczywiste, ale wtedy miejcie odwagę podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, żebyście przestali być anonimowi i będzie wiadomo, z kim się rozmawia, a tak to idzie do kosza i koniec dyskusji, szkoda waszego czasu, bez rozmowy z takimi NN i głupolami, rozmawiam z poważnie poszukującymi PRAWDY i ludźmi duchami, którzy chcą się rozwijać duchowo.

Jeżeli pozostanie na Ziemi 13% ludzi, to pozostajecie bez zrozumienia procesów energetycznych, to tak jak tłumaczenie osłowi; że pod górę jemu będzie lekko.

Co to jest na Ziemi ciemność i co to jest zatracenie się z ciemnościami?

Co to jest apokalipsa?

Dlaczego muszą być wydarzenia?

Dlaczego wy bez kierowania się intuicją i podpowiedziami z ducha?

Pytań jest wiele, ale to wy musicie je zadawać, bo ja codziennie widzę w obrazach wydarzenia i codziennie widzę na Ziemi ile się dzieje i jak mocno narastają zdarzenia różnego rodzaju, ale wy bez chcenia tego słuchać, kierujecie się strachem, a to bardzo zły doradca.

Ukrywanie się pod nickiem uwalnia w was wasze negatywne emocje i żądze rozumu, prawa PANA STWORZYCIELA celująco trafią w tego, kto wysyła takie paszkwile, przed prawem skutku zwrotnego bez możliwości ucieczki, co dajecie to dostaniecie z powrotem tylko zwielokrotnione 10000 razy, po włóknach jakie sobie takim działaniem podpinacie, które tworzycie, wszystko do was wróci bardzo wzmocnione.

Dziś wydarzenia i kataklizmy są daleko od was, już wkrótce przyjdzie taki moment, że brak będziecie w was wątpliwości, jakie dziś macie, jak wydarzenia dotkną was bezpośrednio będziecie wiedzieli gdzie się udać i co trzeba zrobić, choć dziś udajecie głupiego, że was to bez dotyczenia.

Każdy osobiście przeżyje swój dramat, według tego, co czyni i jak żyje na Ziemi, choć byliście tak blisko PRAWDY, to rozum was zablokował, ale i tak będziecie krzyczeć; że za mało informacji, ja nie wiedziałem i będziecie mieli pretensje, że za mało byliście poinformowani, choć dziś w Internecie informacji jest bardzo dużo ogólnodostępnej.

Choć dziś się śmiejecie i używacie wulgaryzmów, to jutro będzie skamleć ze swojej głupoty, odważni jesteście, jako anonimowi, a jeszcze bardziej jak jesteście w grupie to chcecie pokazać swoją odwagę i to jest właśnie najgłupsze, a to tylko ego wasze się wydęło i rozum zakipiał, już brniecie w ciemne nurty.

Jest siedem praw Pana Stworzyciela mówiące o wszystkim, dla wszystkich ludzi na Ziemi, wystarczy się nimi kierować, bez potrzeby uczyć się ich na pamięć, bezmyślnie klepać, to każdy głupi potrafi, ale je stosować i żyć zgodnie z nimi, to potrafią jednostki, dlatego pokierujcie się w swoim życiu prawami PANA STWORZYCIELA i dajcie przykład innym.

Taką właśnie wiarę pustą i bezmyślną reprezentujecie, popartą religijnymi dogmatami i cudami bez możliwości realizacji ich zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA.

Po co wam te szkoły i kilka fakultetów, jak brak wam odczuwania i logicznego myślenia zgodnego z Prawdą, rozwinęliście tylko wasz rozum i umysł, dużo teorii niepotwierdzonej w praktyce, rozum jak wielki pusty balon, jak się go przebije, to pozostanie pustka, tylko trochę frędzli i tak samo z waszym rozumem, okazuje się, że jest całkowicie pusty.

Cuda są dla ciemnoty, a wy przecież jesteście wykształceni, co bardzo podkreślacie, a sami ciemnocie dajecie się prowadzić i ze strachu do kościoła biegniecie, mówicie: no, bo może to tak jest, a ja mówię; że to wszystko wielkie kłamstwa i to wy musicie wybrać.

Wszystko macie bardzo prosto wytłumaczone w Objawieniach Woli Bożej i w Wielkiej Księdze Objawień poproście, a otrzymacie do czytania, SŁOWO jest samo w sobie oczyszczające, czytajcie i przyjmujcie PRAWDĘ, odrzucajcie ciemnych i ich ciemnotę, zacznijcie logicznie myśleć i zacznijcie opierać się o Światło, odrzućcie opieranie się o ciemnych i ich dziwne dzieła, a zobaczycie, że ta droga jest najwłaściwsza ze wszystkich, droga prowadząca prosto w kierunku Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Makijaż 206. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Makijaż 

 

 

206.

Makijaż, to nałożenie na twarz maski z różnych kremów i pudru, tak wy ziemscy ludzie idąc na sylwestra i karnawał, nałożycie na siebie kuse odzienie i zrobicie sobie maski, żeby na tą chwilę być kimś innym i pozostać bez wstydzenia się za siebie, stać się kimś z tłumu, bo jak nadużyjecie alkoholu i wpadniecie pod stół, żeby siebie okłamać; że to ktoś inny, to ten z maską, ten drugi.

Bez możliwości was porównać do człowieka, porównanie do zwierzęcia, to ujma dla zwierzaka, jesteście ludzkimi karykaturami, którzy ukrywają swoją prawdziwą twarz pod maską, mają nika, zamiast swoje prawdziwe imię i nazwisko, wszystko po to by być schowanym, ukrytym, wychodzą najgorsze żądze, chore instynkty, jesteście martwi, bo człowiek ziemski, to taki, co się rozwija duchowo, żyje w prawach PANA STWORZYCIELA, idzie prowadzony Świetlistą drogą, zawsze kieruje się prawami w stworzeniu, czy by się tak zachowywał?, NIE, bo wie, że taki bale są ku czci ciemności, zamiast trzeźwo i świadomie zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA.

Wszystko jest dla ludzi ziemskich, ale zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i szacunkiem do siebie, zgodnie z prawami obowiązującymi na Ziemi.

Wszystko macie pozakrywane takimi maskami, ta cała wasza polityka, to jedno wielkie kłamstwo, żądze władzy, czy ktoś liczy się z waszym dobrem, typowe dorobkiewiczostwo, ziemskie najniższe energie, brak wzlotów, tu się tylko mówi, brak czynów, górnolotne słowa bez pokrycia, a to kłamstwo, bo jeżeli są świadomi tego, co mówią, a bez uczynienia pozostają, z całą premedytacją okłamują cały naród, w skutku zwrotnym to do nich wróci.

Producenci na swoich metkach piszą kłamstwa, o swoich produktach, skutki zwrotne dosięgną każdego, bez czynienia drugiemu, co tobie jest złe, ponieważ wszędzie kłamiecie, to też w skutkach zwrotnych jesteście okłamywani, błyszczą wam w oczach pieniądze, bez chcenia jesteście widzieć więcej.

Nagle zostaniecie zatrzymani w tej swej gonitwie i obmyci z makijażu, z tej ciemnej maski, jaką nałożyliście sobie sami, zostaną wam wypalone ciemne energie i zobaczycie napis; koniec, ale już wiecie, że ten koniec to dla was, zamiast jak myślicie że dla Ziemi, bo zapomnieliście w tej gonitwie, że jest PAN STWORZYCIEL, tak samo jak Atlanci. Musicie obmyć twarz z tego makijażu i stać się sobą w 100%, iść na drogę rozwoju duchowego, musi to być zwrot w waszym życiu, jedyny prawidłowy wybór.

Zbyt obszerna maska i za mocny makijaż może doprowadzić do pozostawienia gęsto materialnego ciała ziemskiego, na Ziemi wszystko wróci do normy, tylko was już bez bycia będzie.

Wiele razy ziemscy ludzie próbowali przechytrzyć Pana Stworzyciela i zawsze na tym tracili, lecz zawsze ziemski człowiek pozostał bez wyciągnięcia z tych doświadczeń wniosków, a dziś na Ziemi jest tak samo, jak zawsze zawodzicie samych siebie, bo brak wam logicznego myślenia, od zawsze wybieracie dobra materialne, zamiast siebie ducha, bogactwa zawsze pozostaną dla was narzędziami w odpracowywaniu karmy, to jest gęsta materia, którą duch i tak pozostawia na Ziemi, odchodzi pozostawiając to wszystko, bo tam gdzie idzie są jemu bez potrzeby, tam ma bardziej realny świat niż na Ziemi, oparty wyłącznie o Miłość duchową.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Zakończenie roku 205. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Zakończenie roku 

 

 

205.

Zakończenie roku 2008, dla ludzkich duchów na Ziemi, rozliczenie całego bytu i całkowite rozliczenie między duchami, wszystko zostało pobudzone energetycznie, dobro i zło, każdy duch będący na Ziemi, odczuje rozliczenie gęsto materialnie na swoim ziemskim ciele.

Wasze dobre i złe cechy charakteru też zostały wzmocnione, musicie wybrać swoje dobre cechy i iść włściwą drogą, drogą PRAWDY, a koniecznie eliminować swoje złe cechy charakteru, a jak wybierzecie zło, to musicie upaść całkowicie, staniecie się ciemni.

Droga jest jedna w górę lub do leja rozkładu, jeszcze dziś gdybyście bardzo się wysilili i zechcieli się rozwijać duchowo, to natychmiast zostaniecie wyniesieni awansem wysoko na poziom fioletowy na poziomie podstawy, będzie to w dobrej intencji, to macie szansę choć bardzo małą, ale jest i możecie dojść prosto do bramy Królestwa Czystości i Trójjedyności.

Żywioły bardzo dokładnie uderzą tych, co na to zasługują, to jest jeszcze przez was bez odczynienia tak zwana karma z poprzednich inkarnacji, rozliczenie energetyczne duchów z całego bytu tu i teraz w obecnym czasie w godzinie sądnej.

Do Polski inkarnowały duchy, które były przygotowywane i chronione do czasu spotkania się z Panem Jezusem Chrystusem wysłannikiem Pana Stworzyciela, były przygotowywane do odrzucenia całkowicie ciemności i ciemnoty, wymuszanej na siłę poprzez hipnozę i wu du przez religie i wszelkiego rodzaju kapłanów, całe tysiąclecia.

Mieli odrzucić fałsz, obłudę i faryzeuszy, a byli przygotowywani do przyjęcia PRAWDY i MIŁOŚCI na Ziemi w osobie Pana Jezusa Chrystusa, części PANA STWORZYCIELA, bo wy ziemscy ludzie jesteście z poziomu duchowo istotnego, bo duch ludzki wyżej dość już bez możliwości.

Cała wiedza zawarta jest w duchu, jak będziecie się rozwijać w Miłości duchowej, możecie bardzo mocno wszystko odczuwać i wtedy duch sobie wszystko przypomni, przypomni wam wasze inkarnacje poprzednie oraz imię ducha tak jak macie imię i nazwisko ciała ziemskiego.

Wszystkie szlachetne duchy jak Maria Magdalena pierwszy uczeń Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, uczniowie Jan, Piotr, Szymon, Paweł i Noe, jest tu Juri Heo i wiele, wiele innych szlachetnych duchów, którzy dziś są bez obudzenia.

Śpią tak mocno, iż uważają, że Pan Jezus Chrystus to iluzja naszego rozumu, mówią; dajcie mi spokój, ja chcę tu na Ziemi spokojnie żyć, całkowicie się zatracili w materii, leniwym i wygodnym życiu, brak dla nich tutaj miejsca, zostaną rozliczeni z każdego ciemnego czynu, całej karmy z każdej decyzji podjętej i niepodjętej, związanej z duchem i rozwojem duchowym, bo pozwolili sobie aby nad nimi zapanowała ciemność, przez rozum, do dziś nosicie emblematy Lucyfera, diabła, demonów i piekła na swoim ciele, jako tatuaże, lub na swoich ubiorach, jako malowidła całe.

Wydarzeń, które doprowadzą do rozliczenia wszystkich duchów z Ziemi, które pozostały bez rozwoju duchowego, jest coraz więcej i ten wasz pozorny spokój zostanie zakłócony, to wasze sielankowe życie zakończone, gdyż jest to dla was najbardziej korzystne, choć wy o tym bez chcenia jesteście wiedzieć, ale raz na zawsze ciemność się zatraci, a wy razem z nią.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas