Ratunek dla każdego ducha 200. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ratunek dla każdego ducha

200.

Ratunek dla każdego ducha, który pozostaje bez rozwoju siebie ducha, to rozstanie się z gęsto materialnym ciałem na Ziemi i odejście jedyną drogą przez lej rozkładu, duch oczyszczony trafi tam skąd wyszedł, czysty i przeźroczysty, aby mógł ponownie inkarnować na Ziemię, ale już bez waszej świadomości, bo wasz rozum wybrał materię, bogactwa materialne, pieniądze, zabawę, a ciemność cały czas was wciąga w ciemne nurty, a wy się na to zgadzacie i prędko tam biegniecie, natychmiast podajecie rękę ciemnym energiom i kasujecie sami możliwość pomocy wam duchowi, bo wy tego bez życzenia jesteście.

Mogliście się rozwijać duchowo, ale dziś już ten czas przeznaczony dla was na rozwój duchowy bezpowrotnie minął, wydarzenia systematycznie narastają, to się dzieje na waszych oczach, a wy tego bez widzenia jesteście, jest coraz mocniej, tak narasta wszystko, aż walnie w was raz i wszystko co gęsto materialne przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie, gdy zostanie na Ziemi 13% ludzi ziemskich.

Dziś bez słuchania pozostajecie, stale we wszystko wątpicie, rozum was zatrzymuje, a ciemności was zastraszają, dajecie się, bez dostrzegania podstępu ciemności.

Z Woli BOŻEJ mieliście szansę się rozwijać, mieliście czasu aż 2000 lat, a dziś wasz czas się kończy, będziecie żałować, będziecie krzyczeć; trzeba było mocniej nas budzić, trzeba było mocniej na nas naciskać.

Mówicie; że ja Immanuel jestem pod wpływem Pana Jezusa Chrystusa, a gdyby to, co mówicie było prawdziwe, to w taki sam sposób można by było działać na całą ludzkość na Ziemi, aby się zmieniła i była też pod wpływem Pana Jezusa Chrystusa, wtedy wszyscy by się zmienili i słuchali Pana Jezusa Chrystusa.

To mało możliwe ponieważ jest wbrew prawom działającym na Ziemi, bo to wy musicie zrozumieć, bez żadnych nacisków, sami się macie określić, bez żadnego wymuszania, to ma być wasze chcenie podporządkowania się prawom PANA STWORZYCIELA i zależnościom energetycznym.

To ma być wasze zrozumienie procesów energetycznych, bo człowiek ziemski to pył we wszechświecie, to rozum wasz myśli, że jest wielki, żywioły wam pokażą, jacy jesteście maluczcy i gdzie musicie się zaszeregować, żyć zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, brak innej możliwości, bo jak będzie inaczej to traficie natychmiast do leja rozkładu.

Nadchodzi wielkimi krokami, WIELKA CHWILA dla Ziemi, czy o tym wiecie, że czas już nadszedł, a wy się szykujecie do zabawy, zamiast do wydarzeń.

Koniecznie chcecie pójść do leja rozkładu?

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

 

 

Ludzie pielęgnujcie język polski 199. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ludzie pielęgnujcie język polski 

 

199.

Ludzie pielęgnujcie język polski, bo to będzie po wydarzeniach język obowiązujący na całej Ziemi, po uproszczeniach, po oczyszczeniu z makaronizmów, wszyscy ludzie w Królestwie Tysiącletnim będą mówić po polsku, Polacy nauczcie się należycie posługiwać czystą polszczyzną, nauczcie się należycie dbać o wypowiadane słowa, aby były w języku polskim i na przykład nie ok., ale dobrze, jest wiele takich zamienników.

Ciemność zaśmieca język polski, bo doskonale wie, że część Pana Stworzyciela, Pan Jezus Chrystus narodził się w Polsce, w narodzie wybranym, mieszka obecnie w Opolu, chciałyby ciemności abyście zostali po stronie ciemności, ale wy z tego amoku zostaniecie wyrwani, tak mocno wstrząśnięci, że aż odpadną od was wszystkie ciemne skorupy i strupy, zostanie czysty duch, który musi się zmienić całkowicie, by mógł budować z Panem Jezusem Chrystusem na Ziemi nowe Królestwo Czystości i Trójjedyności.

Uczcie się czystego języka polskiego od nowa, uczcie swoje dzieci mówić czysto po polsku, a ci, co są poza granicami Polski, kraju wybranego, uczcie innych języka polskiego, aby łatwiej było im się porozumieć z tymi, którzy pozostaną po wydarzeniach na Ziemi, dbajcie o to, aby jak najczyściej mówić po polsku, dajcie innym duchom na Ziemi dobry przykład i budźcie się natychmiast, wzlatujcie wysoko, jak najwyżej może ludzki duch.

Każdy, kto świadom wydarzeń, powinien natychmiast wracać do Polski, bo dla Polaków, narodu wybranego najbezpieczniej jest w Polsce, Polska najmniej ucierpi w wydarzeniach.

Polacy, narodzie wybrany, trzymajcie ognisko waszych myśli w czystości, mówcie czysto po Polsku, mówcie PRAWDĘ a czyny wasze pozostaną czyste, jesteście na świeczniku i świećcie jasno na całej kuli ziemskiej.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Świadomość duchowa to WOLNOŚĆ 556. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

 

Świadomość duchowa to WOLNOŚĆ

556.

Obecnie zmianom na Ziemi Światło drogę toruje, a żywioły przygotowują Ziemię do wydarzeń, aby ludzkie duchy mogły poprzez doświadczanie wejść na drogę prowadzącą do PRAWDY poprzez Miłość duchową czyli uczucia wewnętrzne.

  Żywioły ludzkie duchy po twarzach smagają, tym sposobem upominają się o uwolnienie przez ludzkie duchy uczuć, gdyż żywioły to armia Pana Stworzyciela, która stoi na straży praw Pana Stworzyciela obowiązujących na Ziemi.

   Gdy ciemności od was ducha odpadną, wtedy uruchomicie uczucia, a wasza wiara stanie się przekonaniem, wyłącznie w przekonaniu jest WOLNOŚĆ duchowa, moc duchowa, siła do pokonania negatywnych doświadczeń jakie was spotykają na ziemskiej drodze, tu i teraz.

   PRAWDA poruszy tych, którzy chcą się zmienić i poszukują Prawdy, są bez ślepej zgody na fałsz i kłamstwa wokół nich, to zalążek uczuć.

 Uczono ludzi poprzez religie; nienawidzieć, zazdrościć, nauczono; zła, opilstwa, wyuzdanego seksu, gwałtu i przemocy, żądzy pieniądza, rozwinięto terroryzm by na siłę przywiązać ludzkie duchy do religii, z tym na Ziemi KONIEC!!!

 Przekłamano całkowicie historię Polski, przekłamano wiedzę duchową, sprowadzono ludzki rozum do tego, że był narzędziem ciemności, zamiast narzędziem ducha, przekłamano Prawa Pana Stworzyciela, przekłamano znak PRAWDY, wyłącznie po to by panować nad ludzkimi duchami.

 Wiedza duchowa jest dla ducha ludzkiego drogą do wolności, drogą do pokonania każdego ducha, który stanie po stronie ciemności, do pokonania strachu i stresu, do pokonania wszelkich pokus i słabości, złych nawyków i wszelkich nałogów.

  Zeszło na Ziemię 300 000 Ismanów, duchów przygotowywanych przez wiele pokoleń do pomocy przy budowie Królestwa Tysiącletniego, większość zawiodła, lecz gdy rozwijają się zwykłe ludzkie duchy, zapracują sobie na wejście na wyższy poziom, staną się Ismanami, nawet ci co upadli w poprzednich inkarnacjach, a byli Ismanami mają szansę powrotu na poziom Ismana.

  Ismani, którzy upadli w obecnej inkarnacji już bez możliwości powrotu na poziom Ismana, zostaną upadłymi duchami, to będzie jak plama na duchu, będą też tacy, którzy po obecnym upadku po całkowitym odpracowaniu karmy odejdą jako nieświadome siebie ducha zarodki duchowe, rozpoczną swoją drogę duchową od początku od zera, bez poprzedniej świadomości.

 Szans podniesienia się duchowego było wiele, wiele możliwości i czasu na to aby doświadczyć i odczuć Miłość duchową i Prawdę, dostaliście 100 dowodów, to mówiliście jeszcze jeden bo 100 to za mało, gdy było 1000 dowodów, rozum wasz chciał jeszcze jeden, było milion dowodów, ale ciągle wątpiący rozum wołał MAŁO DOWODÓW, wtedy przez rozum wykopywaliście się sami, wasz wybór, wasze konsekwencje wyboru, to katastrofalny dla ducha upadek.

 Uczucia to wiara z przekonania bo wszystko można odczuć, a rozum to ciągłe wątpliwości, brak zrozumienia uczuć przez rozum, gdyż uczucia to cecha ducha, duch widzi co będzie w przyszłości, widzi przeszłość i tu i teraz, funkcjonuje w subtelnej materii, a rozum jest ograniczony do tego co widzi ziemskie oko, do tego co można dotknąć ziemskim ciałem czyli gęsto materialny świat, bez uczuć, rozum jest wyłącznie po to by myśleć logicznie, kojarzyć fakty i wyciągać wnioski z doświadczeń na zlecenie ducha, rozum został stworzony jako narzędzie dla ducha, natomiast rozum poddał się ciemnościom i stał się narzędziem dla ciemności, co doskonale wykorzystywały tą sytuację wszelkie religie, sekty, oraz różne organizacje religijne na Ziemi.

  Żywioły i prawa Pana Stworzyciela są sprzymierzeńcem każdego ducha, który podąża drogą Prawdy, rozwija się zgodnie z duchową Miłością i Prawdą.

  Duchy kierujące się ezoteryką, rozumową wiedzą, fałszem wszelkiego rodzaju religii, to żywioły i prawa Pana Stworzyciela natychmiast będą rozliczać po odpracowaniu całkowicie karmy, z jaką przyszli na Ziemię, następnie czekają ich młyny Boże zwane inaczej lejem rozkładu, po to był sąd ostateczny i po sądzie całkowite rozliczenie, każdy duch co czynił w poprzednich inkarnacjach to wszystko teraz otrzymuje spotęgowane.

  Upadłym duchom jest odebrane wszystko, imię duchowe, narzędzia duchowe, dary z jakimi zszedł na Ziemię zanikają, gdyż u tych duchów prym wiedzie rozum, bez zrozumienia są uczuć i wiedzy duchowej, kierując się rozumem sami sobie zamykają drogę do PRAWDY, następuje zawężenie wyłącznie do rozumu, choć im się wydaje, że się rozwijają.

  Polska dla Polaków, Francja dla Francuzów, Rosja dla Rosjan, Izrael dla Żydów, Syria dla Syryjczyków, każdy kraj ma swoich rodowitych mieszkańców, można tu wymieniać wszystkie kraje na Ziemi, tak jak Polacy walczyli o swoją ojczyznę i zawsze będą walczyli, tak samo powinni walczyć inni zamiast uciekać, polityka imigracyjna to celowe działania ludzi którzy zarządzali na Ziemi. 

  Tu i teraz człowiek zabija człowieka, jak to możliwe aby lekarz, Polak, szczepił  śmiercionośnymi szczepionkami swoich rodaków, dzieci swoich rodaków, przepisywał dużą ilość leków i różnych medykamentów, które powodują kalectwo oraz powolną agonię, jak to możliwe abyście dla pieniędzy zabijali innych, jak to możliwe!!!

  Jak to możliwe aby obywatele innych Państw podstępnie zarządzali finansami i polityką Polski, działali wbrew zdrowiu i życiu Polaków, wbrew logice, rujnowali gospodarkę Polski, rujnowali w każdej dziedzinie naród Polski, choć wszyscy się na to zgadzają, to taki proceder musi się zakończyć wyłącznie z waszej woli.

   Wasza WOLNOŚĆ zależy wyłącznie od was, od waszej świadomości duchowej, trzeba być wolnym od rozumu, rozumowej wiedzy, także od nałogów i nawyków, wtedy zrozumiecie o czym mówię, co wam podaje tutaj na Ziemi Pan Stworzyciel, uwolnicie się od wszystkich religii, organizacji oraz od gęstej materii, wtedy wszystko się zadzieje w materii, gdyż wasza świadomość duchowa zrealizuje plan z jakim zeszło 300 000 Ismanów na Ziemię, otrzymają pomoc żywiołów armii Pana Stworzyciela, ogromne wsparcie energetyczne, ciemnota upadnie całkowicie i na zawsze.

  Królestwo Tysiącletnie jest po to aby wszystkie duchy, które pozostaną po wydarzeniach przez kilka pokoleń nauczyły się prawdziwie duchowego życia na Ziemi, brak innej możliwości, brak już tolerowania morderstw wysłanników ze ŚWIATŁA, tym razem UWAGA!!! Ziemia rozpadła by się na kawałki, ŚWIATŁO całkowicie kontroluje Ziemię.

  MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI, albo GIŃCIE.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 

Wszystko naturalne 198. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Wszystko naturalne

 

 

198.

Wszystko naturalne i czyste ekologicznie, wszystkie produkty, jakie spożywacie, pijecie, ubieracie na siebie, oraz tym, czym oddychacie musi być prawdziwie naturalne.

Wszystkie produkty, jakie są w sklepach, na targowiskach, w marketach, muszą się zamienić na produkty naturalne i zdrowe, produkowane najczyściej jak to możliwe aby służyło zdrowiu drugiemu człowiekowi.

Wszystko, co wkładacie do swoich ust powinno pochodzić z naturalnej produkcji, bo te produkty, co są w sklepach na półkach pójdą do śmietnika.

Już rolnik na polu powinien sypać naturalny nawóz a te sztuczne nawozy odrzucić, wszystkie pasze dla zwierząt bez możliwości zaakceptowania sztucznych, sama natura, to, co jest produkowane musi służyć ziemskiemu człowiekowi i jego zdrowiu, to, co mało właściwe zostanie odrzucone i skasowane, w wyniku wydarzeń oczyści się wszystko.

Dziś większość rzeczy materialnych wyprodukowane są w Chinach, coraz więcej afer i prawdy o tych tandetnych wyrobach.

Przepowiednia się wypełnia, dla Polaka najlepsze są i były zawsze polskie produkty, nauczcie się wyciągać wnioski i badajcie wszystkie produkty, za które płacicie, tanie mięso nawet psy bez jedzenia.

A wy musicie jeść zdrowe i naturalne produkty, aby wasze ciało mogło funkcjonować prawidłowo, bo trująca jest chemia, która jest w pożywieniu, te dodatki, jako polepszacze smaku i zapachu, konserwanty i barwniki, utleniacze oraz inne, które są bardzo szkodliwe w ciągłym stosowaniu, a ludzie zatracili już możliwość odczucia prawdziwego smaku i zapachu, nauczyli się jeść plastik, a to prowadzi do rozstania się ducha z gęsto materialnym ciałem.

Wszystko musi być oczyszczone, również naturalne odzienie, które nosicie, naturalnie barwione, ponieważ styka się bezpośrednio z waszym ciałem, ziemski człowiek oddycha całym ciałem i potrzebna jest oddychająca naturalna odzież.

Wełna ubrana bezpośrednio na ciało powoduje pobudzanie układu krążenia do prawidłowej pracy i organizm wraca do zdrowia.

Plastik może jest dla oka ładny, ale dla ciała ziemskiego mało właściwy i bardzo mało korzystny, wszystko, co naturalne da wam zdrowie, każde zjedzone nasiono, pielęgnowane w Miłości duchowej przez ducha ludzkiego, który je uprawia jest zdrowe, jest energetyczne, każdy, kto je będzie spożywał, będzie miał korzyść.

W Nowym Królestwie Tysiącletnim wszystko musi być oczyszczone i na nowo stworzone, czyste, jasne i proste, wszystko naturalne i zdrowe oparte wyłącznie o prawa PANA Stworzyciela.

Ci, którzy będą budować nowe Królestwo muszą sami narodzić się na nowo duchowo, aby wprowadzać w życie ziemskie to, co jest korzystne i właściwe, aby żyć naturalnie, zgodnie z prawami natury i prawami Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miliony wątpliwości 197. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Miliony wątpliwości

 

 

197.

Miliony wątpliwości waszych produkuje rozum, w każdej minucie, ściąga was w przepaść energetyczną, a wy biegniecie do szkoły by kształcić swój rozum.

Rozum się natychmiast włącza, od razu produkuje wyliczenia, tabelki, wykresy i różne dziwne porównania, całkowita analiza, czy to jest potrzebne? NIE, bo te przewidywania robią wam psikusa i zawsze wydarza się inaczej niż te wasze przewidywania, wystarczy odczuć i wszystko jest wiadome, bez udziału rozumu, duchowo uczuciem.

Wciąż siebie i innych usprawiedliwiacie, a z uczuć waszych jesteście bez korzystania, prowadzenie Pana Stworzyciela odrzucacie, rozumem zakuliście się w kajdany.

Choć czasami coś słyszycie, to rozum natychmiast wyprodukuje milion wątpliwości i burzy logiczne podpowiedzi przewodnika duchowego.

To wasz interes, aby odbierać podpowiedzi od Pana Stworzyciela i kroczyć po Ziemi najlepszą drogą dla was, oczywiście pomiędzy waszymi wyborami.

Ale bez intuicji, bez podpowiedzi ducha, wasze wybory są złe, więc kroczycie bardzo krętymi drogami i wciąż wracacie do tego samego miejsca, z waszych doświadczeń pozostajecie bez wyciągania wniosków, dlatego wasza droga jest fałszywa, kręcicie się wokół własnego ogona.

Fałszywa, bo mało zgodna z prawami PANA STWORZYCIELA, brak wam pokory i brak uczucia.

Brak wam Miłości duchowej, bo na krętej drodze wszystko jest pokręcone i fałszywe, pozostajecie bez poznania tego co dobre dla ducha, co byłoby dobre dla waszego ziemskiego ciała, brak równowagi wewnętrznej.

PAN STWORZYCIEL daje duchom schodzącym na Ziemię narzędzia do prawidłowego rozwoju ducha w prawach Pana Stworzyciela, aby uczyć się odczuwać, ale wy schodząc na Ziemię bez chcenia jesteście szukać Miłości duchowej, bez chcenia jesteście szukać Prawdy, natychmiast zabijacie w sobie wszystko, co zacznie kiełkować żywego, bo wasz rozum woli martwotę, a duch chce być żywy. 

Konflikt wewnętrzny rozumowo-duchowy, dlatego rozum zamyka ducha szczelnie, bez dania duchowi żadnych szans przebicia do świadomości dziennej, rozum cały czas pilnuje i wszystko pali się na panewce, ciemność się cieszy, że kolejny raz wasz rozum sługa ciemności wygrywa z waszym rozsądkiem, a wy toniecie w bagnie, wydarzenia blisko i już po was, bo się pożegnacie ze swoim ziemskim ciałem, odejdziecie uczyć się dalej, lub do leja rozkładu.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas