Czas kłamstw zakończony 196. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Czas kłamstw zakończony  

 

 

196.

Czas kłamstw zakończony, musicie się ludzie dowiedzieć Prawdy, z kim przy stole siedzicie i że to wasze ziemskie życie jest zero warte.

Musicie się dowiedzieć; co ma wartość dla ziemskiego człowieka, co przekłamano od zawsze, wasza polityka to stek kłamstw, to, co w sklepach to niech w nich zostanie na zawsze, szkodzi człowiekowi, przez te śmieci chorujecie, potrzeba abyście zderzyli się sami ze sobą i poznali PRAWDĘ.

Jak wam żywioły zabiorą bliskich, jak wam żywioły zabiorą dom i wasze bogactwa, waszą firmę, która często działa przeciwko drugiemu człowiekowi, przeciwko prawom PANA STWORZYCIELA.

Wtedy otworzycie się uczuciowo i będziecie w stanie przyjąć to co daje Pan Stworzyciel tu na Ziemię.

Opieracie wszystko o pieniądze i pozostaliście bez odczuwania czy to jest dobre, czy złe.

Opieracie swoje życie na Ziemi na energii zniszczenia i cierpienia.

Wasze domy i wasze bogactwa ziemskie już energetycznie płoną, energetycznie już to czujecie, ale pozostajecie bez zrozumienia, bo cały czas trzymacie się ciemnego nurtu i sług ciemności, co mówią; że służą PANU, tylko jakiemu Panu? w czynach pokazują, że służą ciemnościom, które posadzili sobie na tronie i wynieśli na ołtarze, kłamstwa, czary i magię, manipulują ludzkimi duchami.

Sprzedajecie się ciemnościom za parę srebrników, lubicie słuchać pochlebstw, zamiast poznać PRAWDĘ, a to droga, która prowadzi prosto do przepaści ciemności, bardzo głębokiej.

Rozwój duchowy to praca nad sobą, pozbycie się  negatywnych nawyków, które nauczyli was ciemni i ciemne ziemskie duchy, ale to wy na to przystaliście bez sprzeciwu i sami daliście się złapać w pułapkę, brak w was światłych wartości, brak wewnętrznego uczucia, brak w was czystości, jesteście smutni i chorzy, bez chcenia jesteście aby wam pomóc bo sobie sami już jesteście bez możliwości pomocy, za daleko zaszło kształcenie rozumu i kłamstwa wszelkich religii.

Wasze chcenie może wam pomóc wejść na duchowe prowadzenie, bo choć mieliście takie możliwości aby wykorzystać narzędzia dane od Pana Stworzyciela przez 2000 lat, to przez wasze wygodne życie i żądze rozumu pozostały bez wykorzystania, dziś potrzeba wielkiego wysiłku aby ponownie wejść na drogę rozwoju duchowego i wiary z przekonania.

Dlatego potrzeba mocnych przeżyć, wydarzeń apokaliptycznych abyście zrozumieli kto jest wartością najwyższą i dlaczego jest potrzeba kierowania się uczuciem, potrzeba wiary z przekonania w Pana Stworzyciela zamiast w budynki, ołtarze, figury, religie, sekty, kościelne organizacje, czczenie morderstwa z przed 2000 lat Pana Jezusa Chrystusa Nazareńskiego.

Dzwońcie, pytajcie, szukajcie logicznie w swoich uczuciach, w swoim wnętrzu, Pan Jezus Chrystus i ja Immanuel tu w Polsce, w Opolu czekamy na was, przyszliśmy na Ziemię aby wam pomóc zrozumieć i wejść na drogę PRAWDY PANA STWORZYCIELA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dzieje się na Ziemi 195. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Dzieje się na Ziemi 

195.

Dzieje się na Ziemi, wszystko już upada, takie wydarzenia nawet najbardziej zwariowanym ziemskim duchom bez możliwości przyjścia do świadomości dziennej, nawet w najgorszym scenariuszu, byliby bez potrafienia wymyślić swoim umysłem, wyobraźnia człowieka jest ograniczona rozumem.

Zamknięte drzwi do windy, szyb jest pusty bez windy, wpadniesz do głębokiego szybu, tam gdzie jest twoja wiara głęboka.

Dramatyczna walka ducha z ciemnościami, ale rozum twój przegra każdą potyczkę, pozostajesz bez odczuwania, bez rozumienia, wolisz wpadać do szybu windy, bo to znasz, choć stamtąd dla ciebie bez możliwości wyjścia, ale boisz się iść do góry, bo to dla ciebie coś nowego, choć bardzo logiczne i tutaj są same Prawdy oczywiste.

Męczysz sam siebie, a ciemność na to czeka i natychmiast wykorzysta sytuacje.

Namawia cię rozum do skoku, bo mówi, że wszyscy skaczą, skoczyłeś i co? Już koniec, bez możliwości odwrotu, wpadłeś w przepaść ciemności i ciemnoty na zawsze w ciemne nurty.

 Sam wybrałeś, miałeś swoje pięć minut na podjęcie decyzji, a że źle wybrałeś to szansę straciłeś bezpowrotnie, taka szansa trafia się wyłącznie raz.

Możesz zostać przykładem dla innych, pozostałeś bez chcenia iść prostą drogą w kierunku Światła, w kierunku Pana Stworzyciela, to sam się zatraciłeś.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Brak odwagi waszej 194. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Brak odwagi waszej  

 

 

194.

Brak odwagi waszej stanąć przed PRAWDĄ lub zadzwonić i porozmawiać o PRAWDZIE, kiedy wychodzi się z szarego tłumu, z mas.

Łatwo wam w tłumie krzyczeć, łatwo wam krytykować i oceniać, ale bez potrafienia jesteście podpisać się pod tym, co mówicie i piszecie swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Brak w was zapotrzebowania na Prawdę, ukrywacie wszystko i wolicie obłudę, żeby ładnie wyglądało, brak zapotrzebowania na rozwój duchowy, to wy pozostajecie bez chcenia ze sobą pracować, wolicie ciepłe i wygodne szambo, wciąż myślicie, że to wy macie rację, bo tak wszyscy mówią i czynią, to wy też tak mówicie i czynicie, pozostajecie bez badania rzeczowo, zwyczajnie głupoty opowiadacie, bez sprawdzania opieracie się na starych tradycjach i autorytetach, inaczej mówiąc; dajecie sobie wciskać ciemnotę, bez waszego sprzeciwu, a nawet z waszą aprobatą.

Brak w was rozsądku i siły, bo mądrość życiowa opiera się o doświadczenia życiowe i wyciągnięte wnioski z tych doświadczeń, kierowanie się intuicją i odczuwaniem, a wy kierujecie się rozumem, brak w was mądrości życiowej, brak wyciągania wniosków z doświadczeń, jesteście cały czas na stresie, a wtedy podpowiada rozum, wtedy opieracie się o te ciemne autorytety, bo sami jesteście zablokowani przez stres i strach.

Rozumowcy zatajają przed wami PRAWDĘ, bo wy lubicie się okłamywać, słodzić sobie, to lepiej wam w błocie, w grobie, odrzuciliście prawdziwe duchowe życie na Ziemi.

Duchowi brak możliwości przejawienia się, bo wy jesteście bez zainteresowania się budowaniem drogi prosto w kierunku Światła.

Wasze nawyki, to już nałogi tak mocne, że bez potrafienia jesteście się od tego uwolnić i odciąć, a coraz więcej nawyków macie i ciemnych nałogów, coraz trudniej wam myśleć logicznie, o odczuwaniu nawet bez myślenia, brak pojęcia w was o intuicji, o wewnętrznym odbiorze, idziecie wyłącznie w rozwoju rozumu, to poprzez dotyk, bo uczucie to bardzo subtelne energie i bez możliwości zrozumieć rozumowo, tu potrzeba konkretnych decyzji, dużych zmian w sobie, bo jak wy się zmienicie, to i wasze otoczenie się zmieni, dostosuje się do was pozytywnych, energetycznych i duchowych.

Zajmijcie się każdym wypowiadanym przez was słowem, aby każde było pozytywne i służyło drugiemu człowiekowi ziemskiemu.

Wszystko, co robicie przeciwko Światłu i PANU STWORZYCIELOWI, będziecie musieli przeżyć na sobie i to ze wzmocnioną siłą, to, co wysyłacie wróci do was i w was uderzy, mocno was przygniecie, abyście wiedzieli, kogo atakowaliście i co odrzuciliście.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Szacunek do siebie ducha 193. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Szacunek do siebie ducha 

 

 

193.

Szacunek do siebie ducha jest wtedy, gdy my sami siebie szanujemy myśleniem, mową czystą i czystym działaniem, rozpoczynamy od wysyłania energii w kołobieg stworzenia, rozpoczyna się proces tworzenia gęsto materialny.

Jeżeli duch ludzki bardzo czegoś pragnie, a jest to zgodne z prawami PANA STWORZYCIELA i drogą tego ducha na Ziemi, to wszystko płynnie się tworzy i zaraz macie realizację tego, czego pragniecie i potrzebujecie do wsparcia procesów duchowych na Ziemi.

Jeżeli są to ciemne nurty, wtedy można przyrównać do wykąpania się w szambie, za chwilę ta osoba już bez odczucia, że jest w szambie, a rozum natychmiast usprawiedliwia wszystko, nawet bardzo mało logiczne zachowania i gdy partner używa wulgarnych słów przeciwko swojej partnerce, dochodzi również do rękoczynów, rozum usprawiedliwi natychmiast i podpowie; że to czyni z miłości.

Jasny czysty duch postąpił by właściwie zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, bo szacunek do partnera ziemskiego z Miłości duchowej bez usprawiedliwienia takiego czynu, obojętnie, jaka jest sytuacja, zawsze należy na drodze spokojnego dialogu wszystko rozwiązać, nawet bardzo trudne tematy.

Do takich ludzi ziemskich, którzy dziś krzyczą i używają swoich rąk do tłumaczenia miłości, bez możliwości usprawiedliwić, bo czynem gęsto materialnym potwierdzili, że zawiedli i bez możliwości im zaufać, w każdej chwili mogą wbić nóż w plecy, następnie powiedzą; że to z miłości.

Brak zaufania potwierdza, że brak tu miłości, brak nawet przyjaźni, wszystko oparte jest wyłącznie o korzyść materialną i przyziemne żądze, taki duch ludzki w każdej chwili jak coś pójdzie inaczej niż po jego myśli użyje swojej siły do tłumaczenia, ponieważ jest usprawiedliwiany i tolerowany przez partnerkę, poprzez jej rozum i jej chciejstwa, partnerzy wykorzystują słabość i litościwość partnerek, jest to oszukiwanie siebie nawzajem, ale partnerka jest bez chcenia to widzieć, dopiero, kiedy stanie się tragedia będzie już za późno na wyciąganie wniosków.

Partnerki po takich czynach gęsto materialnych z szacunku do siebie muszą wiedzieć, iż taki duch ludzki zawsze będzie używał siły, a czy się zmieni czy będzie jeszcze gorszy, to zależy wyłącznie od przyzwolenia partnerki, ale jak partnerka siebie bez szanowania, to jej rozum szybko zapomni takie czyny mało właściwe, aż do następnego razu, ale każdy następny raz jest o wiele, wiele mocniejszy w negatywnym pojęciu.

Usprawiedliwianie, że zrobił to z miłości, całkowicie kasuje takiego ducha ludzkiego, ponieważ partnerka jest z nim jednorodna, czyni tak samo, toleruje takie zachowania, dopiero, gdy sama się zmieni i odrzuci fałszywą miłość a pasożyta pożegna, wtedy znajdzie się partner z jej poziomu, który będzie darzył ją prawdziwą miłością duchową, bo do tej pory partner był pasożytem, korzystał z naiwności partnerki.

Litując się nad partnerem wyrządzała jemu krzywdę, poprzez swoje rozumowe pojęcie miłości staje się żywicielem energetycznym i gęsto materialnym, jeżeli jest tego świadoma wtedy mocno odczuje to w swoim gęsto materialnym ciele, taki partner przynosi bardzo negatywne energie i bez możliwości zmiany czy rozwoju, co udowodnił po czynach swoich.

Każdy wybiera sam, lecz zawsze opierajcie się o prawdziwą miłość duchową, która jest wymagająca i sprawiedliwa, a kto wybiera rozumowo, w stresie lub strachu, to jest zawężenie rozumowe i zawsze źle wybierzecie, kierujcie się uczuciem i wybierajcie na podstawie podpowiedzi wewnętrznych czystych i jasnych, bo to głos uczucia.

Zły wybór, to tak jak powrót do starej choroby, której bez możliwości wyleczenia.

To, co zostało już uczynione bez możliwości odwrócenia.

 

 

Człowieka ziemskiego głoszącego PRAWDĘ po czynach jego poznacie, czystych 

i właściwych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 192. OWB E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła 

 

 

192.

Miecz Sprawiedliwości prosto ze Światła wisi nad waszymi głowami, ze stu zostanie, trzynastu, reszta odejdzie, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe do góry.

Wszystkie żywioły systematycznie się przygotowują i będą gotowe do działania na Ziemi, jako akt Sprawiedliwości, zmiecione zostaną doszczętnie ciemności, wszystko, co ciemne zostanie rozerwane na strzępy i trafi do leja rozkładu, baczcie abyście byli po stronie Światła, abyście byli czyści energetycznie, swoim chceniem nawet w ostatniej sekundzie zdążyli się ocknąć z letargu i uśpienia, aby pozostać bez trafienia do leja rozkładu, trzeba się zmienić i podążać drogą w kierunku Światła, do poziomu duchowego, poprzez Miłość będącą dziś na Ziemi.

Zasłużyliście ludzie ziemscy na lej rozkładu i jak pozostaniecie tacy sami to tam traficie, brak miejsca dla ciemności i ciemnych w nowym Królestwie Tysiącletnim.

Każdy kto zasłuży sobie swoim działaniem znajdzie się w Księdze Życia na Ziemi, aby wszystko, co przeżywał duch do tej pory mało właściwe, mógł odpracować.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Szacunek do każdego Słowa 191. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Szacunek do każdego Słowa  

 

 

191.

Szacunek do każdego Słowa, jakie wypowiadacie, co chwilę, często paplacie, sami jesteście bez wiedzy, co mówicie, ponieważ kierujecie się rozumem zamiast uczuciem, zwyczajnie paplacie, co rozum wam podsunie, wszystko, co bez zrozumienia, czego pojąć bez możliwości jesteście.

Siła słowa każdego wypowiadanego przez ziemskiego człowieka jest tak ogromna, że gdyby człowiek ziemski zrozumiał i poczuł, co mówi szybko by zamilkł, a wy jeszcze ciągle występujecie przeciwko drugiemu człowiekowi ziemskiemu, oceniacie, krytykujecie, szkalujecie, rzucacie słowa na wiatr i pozostajecie bez dotrzymywania wypowiadanych obietnic, ciągle i tak lekko wam przychodzi kłamstwo i usprawiedliwiacie kłamców, bo sami kłamiecie, mówicie; że kłamiecie w dobrej wierze, to jeszcze gorsze kłamstwo, bo z premedytacją.

Czy zastanawiacie się nad tym, co krzyczycie, używacie często wulgarnych słów, tym szkodzicie sobie i swoim bliskim, bo was bliscy tolerują, następnie dochodzi do rękoczynów, bo już brakuje miejsca na te ciemne energie, jesteście bez panowania nad sobą, bo panuje nad wami ciemność, ale skutki zwrotne natychmiast was dosięgną.

Ciemności rządzą wami jak chcą, a wy dajecie się wciągać w takie prowokacje, to już ciemny duch, który rzuca się do bicia drugiego i to słabszego od siebie, bez usprawiedliwienia takich czynów, taki akt przemocy to nawet brak jest zgodności z ziemskim prawem, a tym bardziej brak zgodności z prawami PANA STWORZYCIELA.

Nazywacie siebie chrześcijanami, a bez pojęcia jesteście, że każdy, kto wierzy w Pana Stworzyciela i część Pana Stworzyciela, Pana Jezusa Chrystusa, żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, zna wszystkie prawa i przeżywa je codziennie, jego wiara jest żywa wewnętrznie, pozostaje bez przynależenia do jakichkolwiek organizacji, religii ani sekt, to jest wewnętrzna wiara każdego ducha indywidualnie.

Każdy duch na Ziemi, którego wiara jest WIELKA i ŻYWA, natychmiast rozpozna część Pana Stworzyciela, Pana JEZUSA CHRYSTUSA po znakach, jakie były zapowiadane w apokalipsie ucznia Jana, w przepowiedniach czytanych codziennie kiedyś w domach.

Pana Jezusa Chrystusa również można energetycznie odczuć, ale jak jesteście przez swój rozum zablokowani, pozostajecie bez możliwości odczucia, bo bez przepływu przez was energia, jesteście martwi duchowo, z waszych ust wypływają martwe słowa, brak w nich energetycznego znaczenia.

Wasze czyny są mało zgodne z prawami Pana Stworzyciela, bo rozum wasz służył ciemnościom.

Stres, strach, litość, to oznaki ciemnych, na takich energiach pracują kościelni, zastraszają ludzi ziemskich, to wasza wina, że pozostajecie bez dążenia do Prawdy, tylko idziecie za ciemnymi, kierując się strachem, za to każdy, kto manipuluje innymi poniesie konsekwencje czynów swoich.

Każdy czysty duch by wiedział, że wszelkie religie i kościoły oraz inne podobne miejsca, a w nich służących ludzi ziemskich należy z daleka omijać.

Sami słuchacie innych, którzy krzyczą, iż Pan Jezus Chrystus nie mógł się normalnie narodzić, to niemożliwe mówią, a to oznacza, że ich wiara w doskonałość prawa PANA STWORZYCIELA jest ślepa, że brak w nich poznania PRAWDY i życia zgodnego z  prawami Pana Stworzyciela.

Jedyna szansa dla ludzi na Ziemi, to natychmiastowy zwrot z drogi do ciemności i ciemnoty, trzeba natychmiast zacząć żyć z żądaniami PANA STWORZYCIELA, zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA tu w gęstej materii.

 

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Miliony upadną 190. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Miliony upadną  

 

 

190.

Miliony upadną całkowicie, chcą cudów, chcą kłamstw i obłudy, chcą czegoś, co wymyślił rozum ziemskiego człowieka, czegoś, co w prawach Pana Stworzyciela bez możliwości zaistnienia, rozumowe wymyślone w dogmatach ciemnych, w ich księgach krzywe zwierciadła, ciemnoty rozumowców, zobaczycie w nich swoje ciemne myśli, zobaczycie swoje wszystkie ciemne powiązania, ciemne rozważania, wszystko poczujecie, wszystko musicie przeżyć, abyście wiedzieli, co jest PRAWDĄ, a co zostało przez rozum wymyślone.

Wszystkie ciemności w was zostaną wypalone, a wy zostaniecie odesłani do domu, do poziomu duchowo istotnego, ale już, jako czyste bez świadomości siebie zarodki duchowe.

PRAWDA musi na zawsze wejść i zagościć w sercach duchów ziemskich, a w PRAWDZIE zawarta jest Miłość duchowa.

Płoną domy, ludzkie ziemskie wnętrza, rozsypują się w wielkie gruzowiska, wszystko ginie, pali się ziemia, płomienie sięgają nieba, widzę domy, wypalone okna, stoją ściany zewnętrzne jak widma zagłady ludzkości, jak z filmów grozy, wszystko upadło, oczyszczenie następuje, idzie nawałnica, woda i powietrze oczyszczą resztę, co zostało jeszcze, jest do oczyszczenia wszystko, co jest gęstą materią aby przestało być przeszkodą w rozwoju ducha ludzkiego, do zniszczenia wszystko, co bez służenia duchowi w gęstej materii.

Droga do PRAWDY jest już przetarta, krocząc tą drogą jest wam łatwiej, jest wam wszystko pokazane, idąc bez potrzeby potykania się, brak na waszej drodze przeszkód.

Jedyną przeszkodą dla was jest wasz własny rozum ziemski, zawężał was i ograniczał w podążaniu do PRAWDY.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas