Usiądź sobie wygodnie w fotelu 170. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Usiądź sobie wygodnie w fotelu  

 

 

170.

Usiądź sobie wygodnie w fotelu, rozluźnij się całkowicie, zamknij oczy i zacznij odbierać obrazy, jak jesteś wewnętrznie czysty są dla ciebie przygotowane z poziomu duchowego.

Bez wymuszania obrazów, bez wyobrażania sobie czegokolwiek, pełny luz, wymuszanie obrazów to będzie medytacja, a medytacja jest zła, ty masz mieć wgląd duchowy, z poziomu duchowego odbierać obrazy.

Praca w rozwoju duchowym, to przede wszystkim przyjęcie Prawdy, logiczne myślenie i czyste odczuwanie, rozwój duchowy polega na pracy ze sobą, na eliminowaniu wszystkich swoich słabości, wszystkich swoich ciemnych zachowań, to poprawność mowy i wymowy oraz dążenie do doskonałości poprzez prawa PANA STWORZYCIELA, to czyste myśli bez zaśmiecania ciemnościami, wyrażaj uczucia w słowach do PANA STWORZYCIELA czystym czynem, bo czysty czyn to największe wyrażanie uczuć ducha będącego na Ziemi.

Godne uwagi są czyste odbiory z nurtu Światła, od czystego rozwijającego się ducha, żadne kursy ezoteryczne, żadna wiedza wam bez pomocy jak jest z worka ciemności zwanych ezoteryką, porwie was tylko w rozkład całkowity.

Wyłącznie natychmiastowa praca ze sobą i wprowadzanie w czyn wiedzy duchowej zawartej w waszej pamięci duchowej, doprowadzi was do prawidłowych promieniowań ducha na Ziemi.

Duża wrażliwość pozwala doskonale odczuć duchowi wszystkie dziejące się wokół procesy energetyczne, bo jak skupicie się na ziemskich sprawach, to zostaniecie ściągnięci przez ciemności do błahostek, które urosną do rangi tragedii, należy je szybko zrealizować bez roztrząsania rozumowego, bo tak to ciemności wciągną was w otchłań bez możliwości odwrotu.

Strach i stres może doprowadzić do utraty gęsto materialnego ciała i tu karma pozostanie bez przepracowania, a wręcz odwrotnie jeszcze więcej duch sobie naprzeciąga negatywnych energii i całkowicie zatraci się w materii.

Prawda jest w was, trzeba się otworzyć i odbierać, jak jesteście bez wiedzy to dzwońcie i piszcie, potrzeba rozwijać się duchowo.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Subtelno materialny świat 169. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Subtelno materialny świat 

 

169.

Subtelno materialny świat, subtelno materialna płynąca energia, to poziom duchowy subtelna materia, ziemskim okiem bez możliwości zobaczenia, można tylko odczuć poprzez ducha, uczuciem. 

  Albo odczuwacie energię, albo jesteście martwi, bo brak w was odczuwania, bo macie blokady przepływów energetycznych, macie kody hipnotyczne.

  Martwi słuchają wyłącznie martwych, żywi duchowo będą dążyć do drogi w kierunku Światła, będą szukać sobie podobnych duchowo ludzi ziemskich.

  Jest jedyne źródło energii dla ducha ludzkiego na Ziemi Pan STWORZYCIEL, to jest wasze odczuwanie, ponieważ Pana Stworzyciela bez możliwości zobaczenia, możecie zarejestrować uczuciem energię, duch to wie a rozum jest ograniczony.

 Dla ducha na Ziemi subtelna energia zawsze były odczuwalna, brak możliwości aby rozumowo to pojąć, można uczuciem odebrać bardzo delikatne wibracje na splocie słonecznym, również płynie przez centrum korony lub dłonie, wszystko od was zależy, na co się otworzycie.

Bez możliwości komuś, kto był bez kierowania się uczuciem, kazać odczuwać, ten ludzki duch jest zablokowany, może się jeszcze bardziej zablokować, natomiast ktoś, kto odczuwa subtelne energie bez zrozumienia tego, kto bez odczuwania energii, bo odczuwanie jest tak proste i jasne, że bardzo łatwo zrozumieć.

Taka osoba która bez odczuwania swoich uczuć,  kieruje się rozumem, jest bez możliwości zrozumieć odczuwających że ktoś tak prosto odbiera jasne i czyste sygnały od PANA STWORZYCIELA, ponieważ rozum jest ograniczony i ogranicza ducha ludzkiego tylko do dotyku, do gęstej materii.

Zamykacie sobie sami drogę do swoich uczuć, do PRAWDY, do subtelnych energii.

Sami odrzuciliście prostą i jasną drogę w kierunku Światła, zablokowaliście sobie Miłość duchową, która otwiera drogę do uczuć, do waszego prawdziwego domu, do poziomu duchowego, drogę prowadzącą w kierunku PANA STWORZYCIELA.

Duch który pozostanie w pojmowaniu rozumowym, w sferze ciemności i ciemnoty rozumu, odejdzie pozbawiony świadomości duchowej, lub przejdzie na inne galaktyki by uczyć się nadal odczuwania.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Gęsto materialny świat 168. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Gęsto materialny świat 

 

 

168.

Gęsto materialny świat, to wszystko to co was otacza, co dotyczy ciała ziemskiego i jego rozumu, wszystko widzialne ziemskim okiem, co można dotknąć, cała gęsta materia najbliżej Ziemi, ziemskie dobra i ziemskie majątki.

Dom, samochód, odzież, wszystko duchu ludzki, co jest wokół ciebie, a co możesz zobaczyć, wszystko, co tworzysz swoimi rękami.

Ażeby nauczyć się żyć duchowo musisz stracić tą gęstą materię, musi być wam zabrana abyście wiedzieli, dlaczego musicie rozwijać się duchowo, dlaczego musicie żyć zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, trzeba być na Ziemi świadomym samego siebie, musicie wiedzieć skąd duch przyszedł, co ma do przepracowania na Ziemi i dokąd ma wrócić, jak wyjdzie z gęsto materialnej otoczki, czyli z ciała ziemskiego.

Bogactwo człowieka duchowego na Ziemi to BOGACTWO DUCHOWE, natomiast gęsta materia zaprowadziła człowieka do upadku, choć jest potrzebna do wsparcia rozwoju duchowego, ale bez możliwości aby wiązała ducha w kajdany rozumu, czyli żądze posiadania.

Gęsta materia, bogactwa ziemskie są potrzebne do rozwoju duchowego, jako wspieranie procesów, jako narzędzia, które bez możliwości bycia celem, celem ma być wyłącznie rozwój duchowy, powrót do poziomu duchowo istotnego każdego ducha będącego tu na Ziemi.

Pieniądze służą po to, by zapewnić duchowi potrzebne narzędzia do pracy w służbie PANU STWORZYCIELOWI, pełnego komfortu ducha w pracy duchowej, wszystkiego czego tu potrzebuje by żyć dostatnio i odpracowywać karmę.

Majątki ziemskie to bogactwo gęsto materialne, to zabieganie wyłącznie o doznania cielesne i cielesne przyjemności, to lenistwo duchowe, zabiegacie o coraz więcej i więcej materii, ciągle wam wszystkiego gęsto materialnego za mało, a pozostajecie bez zabiegania o rozwój duchowy.

Zabierane wam ciemne energie z materialnymi rzeczami zmuszą was do podejmowania właściwych decyzji i czynów zgodnych z duchem.

Całkowite oczyszczenie was z ciemnych energii następuje i wy ziemscy ludzie będziecie w gęsto materialnym ciele coraz mocniej dociskani, wasze uczucia muszą zostać odblokowane, bo podstawą do życia w duchowości są uczucia, rozum jest sługą ducha.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ogień strawi wszystko 167. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ogień strawi wszystko 

 

 

167.

Ogień, wokół was wszystko się pali, ludzie ziemscy biegają, ale ugasić już bez możliwości są, bo wszystko w ogniu płonie i dym wysoko się unosi, łunę nad miastem widać z kilometrów wielu.

Wiele miast tak płonie, ogień pali wszystko, co bez współbrzmienia w prawach stworzenia, bez życia już jesteście na Ziemi, bo duchowo martwi jesteście to ogień was strawi, a dym zadusi.

Dym nad miastem się unosi wysoko, wielu bez uchronienia się przed żywiołem ognia.

Sąd ostateczny się zakończył i rozliczenie z ziemskimi duchami czas zacząć, dość cierpliwości, dość już waszych ciemnych wymówek, wszyscy już jesteście gotowi przyjąć ogień Boży.

Spalicie się w swoich ciemnych wywodach, w swojej ciemnej zakłamanej ślepej wierze, spalicie się w ogniu całkowicie, duch wasz odejdzie do poziomu duchowo istotnego bez świadomości siebie samego, bez świadomości dziejących się procesów duchowych na Ziemi.

Godzina sądna nastała czy jesteście gotowi, do całkowitych rozliczeń, do przyjęcia Prawdy?

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Lichwa pada na kolana 166. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Lichwa pada na kolana 

 

 

166.

Lichwa pada na kolana przed PRAWDĄ, kolos finansowy na gumowych nogach już upada, klęczy, ludzie przejrzyjcie na oczy, lichwiarskie firmy na całym świecie upadną i przestaną istnieć, bez możliwości ich dofinansowywać.

Bez możliwości jesteście aby coś na to poradzić, wasz fałszywy i oparty na kłamstwie system fałszywego, wirtualnego, napompowanego pieniądza leży na łopatkach.

Ludzie musicie poznać PRAWDĘ o wszystkich operacjach finansowych, o systemie, który był dla was mało korzystny, system, który popierał mało ruchliwe martwe molochy, które wpędzały ludzi w pułapkę finansową.

Wszystkie firmy finansowe są ciemnymi energetycznymi formami na Ziemi, które muszą się oczyścić z tych ciemnych form, przestać gnębić ludzkie duchy.

Lichwiarstwo jest karalne przez ziemskie prawo, a tu bankowy system wręcz posiada uprawnienia do lichwiarstwa, zgodnie z ziemskim prawem.

 

 

Ludzie nabywacie wszystko na kredyt, wasze domy, samochody, cały sprzęt i wszystko, tu w KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI też jesteście na kredyt, bo brak u was życia zgodnie z prawami PANA Stworzyciela, pozwalacie panoszyć się w waszym rozumie ciemnościom, wpędzacie innych w pułapki finansowe, to w skutku zwrotnym sami wpadacie w te pułapki, bo kto, pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Wszyscy musicie żądać PRAWDY o systemie finansowym, prawdziwych informacji o sytuacji w systemie finansowania i dofinansowywania prywatnych systemów bankowych z waszych podatków, bo te firmy będą żądać od was lichwiarskich odsetek.

Należy dofinansować firmy rodzinne produkujące naturalne ręcznie wykonane produkty, które służą zdrowiu i życiu tu w gęstej materii.

Wszystko musi być oparte o prawa PANA STWORZYCIELA, również system finansowy, musi być oparty o zdrowe  bez krzywdzenia kogokolwiek, nowe relacje finansowe, realne wartości rynkowe, oparte o ŚWIATŁO zgodnie z planem Pana Stworzyciela.

To, co dziś widzicie na giełdach to wierzchołek góry lodowej, która się rozpada, wszystko musi wrócić do wartości nabywczych, do wartości takich jak w sam raz, ani za dużo ani za mało, wyłącznie tyle ile się należy, każdy powinien dostać za swoją pracę należną jemu wypłatę, bez możliwości być tak, że jeden ma dużo za dużo, a drugi dużo za mało, każdy ma dostać tyle, aby mógł godnie żyć w prawach PANA STWORZYCIELA na Ziemi, korzystać z suto nakrytego stołu, bo on jest dla wszystkich, którzy żyją w prawach.

Wszystko, co jest na Ziemi dostaliście w używanie, bez możliwości jest być cokolwiek własnością człowieka, wszystko na Ziemi jest własnością PANA STWORZYCIELA.

Ludzie, wszystko na Ziemi zostanie odarte z ciemności, wy zostaniecie odarci z kłamstw, oszustw, z życia na kredyt, będziecie musieli się rozliczyć ze wszystkich ciemnych waszych skłonności, staniecie w ŚWIETLE, będzie was piekło z gorąca i zarazem będzie was trzęsło z zimna, musicie zostać nadzy i odarci z fałszywych poglądów, by móc przyjąć PRAWDĘ, ponieważ jesteście bez chcenia dobrowolnie, to zostaniecie przymuszeni.

Wszyscy mieli równe szanse, swoje 5 minut na to, by zawrócić z drogi do rozliczenia, pozostaliście bez  skorzystania, to musicie poznać wszystko i poczuć na sobie.

Ludzie to jest apokalipsa finansowa, najbardziej zależy wam na pieniądzach, to je najszybciej stracicie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas