Kobiety, kobiety! 165. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Kobiety, kobiety!

 

 

165.

Kobiety na własnej piersi wyhodowałyście sobie żmijki, takich mężczyzn, którzy chcą wygodnie żyć bez żadnych komplikacji i bez odpowiedzialności, mieć wszystko, co najlepsze i jeszcze więcej.

To wy kobiety tolerujecie i pozwalacie same na takie ich zachowania, to jest popieranie takich czynów i dziwnych nawyków.

Ci mężczyźni tak wami sterują, tak wami manipulują, że robicie wszystko, co oni chcą, dajecie im nawet swoje pieniądze, bo oni bez potrafienia na siebie zarobić i wziąć odpowiedzialność w swoje ręce za siebie i partnerkę ziemską.

Są tacy, co przychodzą raz w tygodniu przez 15 lat, mówiąc; że to moja przyjaciółka, bo im tak wygodnie dochodzić do ciepłego łóżka do ciepłej dziewczyny bez żadnych zobowiązań codziennie odwiedzać inną, to prawie jak harem, na którego bez potrzeby dawania pieniężnych wyrównań, wszystko się dostaje za darmo, odpowiedzialność pozostawiona innym, a ma się, co najlepsze, ale wyłącznie ziemskie i gęsto materialne.

Kobiety, brak wam prawdziwej Miłości duchowej, to chcecie sobie kupić seks.

Każdy ma to, na co pozwala sobie i innym, takie traktowanie, jakie wymagania względem siebie i innych.

Na własne życzenie i własne chcenie nabywacie sobie miłość ziemską najniższych lotów, najniższych instynktów wiążącym się z pustym bez uczuć nabywanym za pieniądze seksem.

A gdzie szacunek do siebie, bo jak będziecie szanować siebie to i mężczyzna będzie was szanował, wtedy będzie z wami ktoś, kto będzie was darzył uczuciem prawdziwej Miłości duchowej, będziecie współbrzmieć w prawach PANA STWORZYCIELA.

Zamykacie sobie i takiemu partnerowi drogę do wzlotu i do rozwoju duchowego, ponieważ to kobieta jest bramą do poziomu duchowo istotnego lub do upadku, innej drogi brak.

Same jesteście bez trawienia takiego zachowania, ale brak wam siły by się z tego wyzwolić, wreszcie powiedzieć; dość i zacząć iść drogą do PRAWDY, myślicie; że brak innej możliwości, kierujecie się rozumem, a uczuciem nie, każda kobieta gdyby kierowała się odczuwaniem subtelno materialnym wiedziałaby, że takie zachowania i traktowanie jest mało właściwe i bardzo krzywdzące obie strony.

Ja Immanuel Elżbieta Gas wam powiadam, że jedyna właściwa droga jest poprzez Miłość duchową, a prawdziwa Miłość to dawanie partnerowi to, co dla niego jest korzystne, a przyjemne trzeba odrzucić, bo jest złe dla obu stron, bo to, co jest miłe jest ciemne.

Ponosicie konsekwencje swoich decyzji i działań, ponieważ dajecie partnerom martwotę, zamiast subtelnych uczuć i subtelno materialnych energii oraz kierowania się intuicją, prowadzeniem przez Pana Stworzyciela.

Głupota bez granic, wszystko jest postawione na głowie, przenicowane uczucia, Miłość z centrum serca ściągnięta do wyrafinowanego seksu do centrum podstawy, wszystkim steruje rozum, zamiast ducha, dlatego zachwiały się wszystkie relacje, bo są oparte o kłamstwa, a muszą być oparte o PRAWDĘ.

To wy same tolerujecie i zgadzacie się na kłótnie i awantury, pijaństwo i rozpustę, na zazdrość i nienawiść ze strony partnerów, zamiast wzniosłej Miłości duchowej, dałyście się zniewolić przez słabszego energetycznie.

Bez przypadku, jako jednorodnych przyciągnęłyście sobie na swoich najniższych skłonnościach takich partnerów, macie do przerobienia to, co was najbardziej denerwuje w partnerze, bo widzi się drzazgę w oku drugiego, a bez widzenia  kłody w swoim oku, partner w tym wypadku jest lustrem i pokazuje wam wasze cechy negatywne.

Zajrzycie z uczuciem w siebie ducha, a przekonacie się, że Prawda jest oczywista, krzywdzicie siebie i partnera ziemskiego, odczujcie to w subtelno materialnych energiach, a zobaczycie to tu w gęstej materii, to jest złe dla was i tak samo złe dla partnera, czas na Prawdę i konkretne decyzje.

Doskonale będziecie wiedziały, co trzeba zrobić jak oddacie się w prowadzenie PANA STWORZYCIELA, jak pokierujecie się uczuciem, a rozum odrzucicie, ważne decyzje są przed wami wybierajcie właściwie, zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, ma to być korzystne dla wszystkich, ale przede wszystkim dla was, musicie patrzeć na siebie, bez oglądania się na kogokolwiek.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wszystko musi upaść 164. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Wszystko musi upaść

 

 

164.

Wszystko musi upaść, aby zawrócić was z drogi upadku, z drogi do całkowitego zatracenia, wszystko musi wam zostać zabrane, byście to zrozumieli i zaczęli żyć zgodnie z planem PANA STWORZYCIELA, choć wam się podoba inaczej, choć wam pasuje inaczej, ale to prowadzi do całkowitej zagłady Ziemi, to prowadzi do zniewolenia człowieka przez człowieka, to droga upadku, mało właściwa, mało zgodna nawet z logiką, musi zapanować na Ziemi Miłość duchowa, muszą wrócić korzystne relacje między ludzkimi duchami tu w najgęstszej materii.

Gdyby wszyscy ludzie na Ziemi żyli zgodnie z siedmioma prawami Pana Stworzyciela i trzema prawami zawartymi w krzyżu PRAWDY, wszyscy byli by syci, brak było by biednych, chorych, wszyscy żyli by na Ziemi w pokoju, byli by bogaci we wszystko, co daje PAN  STWORZYCIEL ziemskim ludziom na suto nakrytym stole, zgodnie z prawami.

Wszyscy ludzie żyliby zgodnie w Miłości duchowej pomagając sobie nawzajem, dziękowaliby Panu Stworzycielowi codziennie wysyłając uczucia w słowach.

Brak było by na Ziemi; alkoholików, narkomanów, zboczeńców, morderców, chorych, złych ludzi, świadomość ducha ludzkiego bez pozwalania jemu czynić zło, świadomy ludzki duch idzie prosto na drogę do służenia PANU STWORZYCIELOWI obojętnie gdzie jest wszędzie obowiązują te same prawa PANA STWORZYCIELA, potrzebne byłyby proste zasady ruchu drogowego i nic więcej, prawa PANA mówią o wszystkim, należy się kierować nimi.

Wszystkie ludzkie duchy będąc tu na Ziemi w pełnej swej świadomości czynić będą wyłącznie dobro i to, co jest korzystne wszystkim, każdy mówił by Prawdę bez wpędzania w pułapki finansowe.

Ludzie wszystko, dokładnie wszystko musi upaść, obojętnie ile pieniędzy wpompujecie w chory układ finansowy na świecie, czy 700 miliardów czy bilonów, te zabiegi na nic i tak wszystko upada.

Musicie już dziś zająć się sobą i zacząć się rozwijać duchowo, ale to wy musicie dostrzec, obojętnie gdzie siedzicie, obojętnie, co robicie, obojętnie ile pieniędzy macie, wszystko to, co jest mało właściwe i bez współbrzmienia w prawach PANA STWORZYCIELA musi upaść, zabierane jest wam wszystko, co przeszkadza wam w rozwoju duchowym i w kierowaniu się do PANA STWORZYCIELA.

Przestańcie kierować się korzyściami finansowymi, a zacznijcie żyć zgodnie z prawami Pana obowiązującymi na Ziemi, róbcie porządek wokół siebie zgodny z prawami PANA STWORZYCIELA, to jest wasz obowiązek, każdy z was pozostaje bez zwolnienia z tego obowiązku.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Żywi duchowo 163. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Żywi duchowo

 

163.

Żywi duchowo na Ziemi, wracają na poziom duchowo istotny, by ponownie zejść na Ziemię w nowe ciało ziemskie, przychodzą po to by doświadczać, po to by nauczyć się PRAWDY i MIŁOŚCI.

Wybraliście rozkład, świadomie czy nie to wasz wybór, pozostaliście bez chcenia przyjęcia PRAWDY na Ziemi, to tak jak dzieci przez Ojca zostaniecie przywołani do porządku.

Zamknęliście się na wszystko, co dobre, zapatrzyliście się w materię i zeszliście w najniższe wibracje energetyczne, służycie ciemnościom poprzez religie i kościoły.

Cały rozkład rynku finansowego był do przewidzenia, martwe duchy są ślepe na wszystko, nawet na zdrowe relacje finansowe, tworzycie, jako martwi duchowo, martwy rynek finansowy, martwe pieniądze, bo sami zezwalacie na oszukiwanie was i okradanie.

Ludzie ziemscy dążcie do doskonałości, zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, doskonały jest wyłącznie Pan Stworzyciel.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Król wielkiej materii 162. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Król wielkiej materii

 

162.

 

Król całej Ziemi, król wielkiej materii!!!

Ludzie!!! Czy wiecie, że jest wśród was na Ziemi?!

Ludzie, wy wysłannika, Część Pana Stworzyciela, Pana Jezusa Chrystusa jesteście bez przyjęcia, co wy robicie?

Już tak jesteście martwi duchowo, że nawoływania was do przyjęcia Prawdy pozostają bez skutku, słuchać o Prawdzie jesteście bez chcenia, to wasz obowiązek by zbliżyć się do PRAWDY, przyjąć PRAWDĘ bez ograniczeń, bez żadnych wątpliwości, bez krytyki i komplikacji, jasno i czysto jak na duchy przystało, które schodząc na Ziemię przysięgały służyć Światłu, PANU STWORZYCIELOWI tu w najgęstszej materii.

Wołam do wszystkich duchów obecnych tu; obudzicie się i kierujcie się bezpośrednio do PANA STWORZYCIELA, zostawcie wszystkie dziwne organizacje, religie i sekty, zostawcie wszystkie cuda wymyślone przez rozumowych ludzi, którzy działają wbrew prawom PANA STWORZYCIELA, natychmiast zacznijcie żyć zgodnie z KONSTYTUCJĄ ze ŚWIATŁA, to jest prawo obowiązujące na Ziemi, dane przez Pana Stworzyciela w nowe KRÓLESTWO CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI, obowiązuje na Ziemi od 7 września 2007 roku.

Czy wiecie, że żyjecie już w nowym KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI?

Tu królem jest PAN JEZUS CHRYSTUS, król wielkiej materii, który przyszedł na Ziemię zakończyć sąd ostateczny i budować odblask Królestwa Bożego tu na Ziemi.

Przyszedł po raz drugi by was ludzkie duchy poprowadzić do PRAWDY, a Królestwo Jego będzie bez końca.

Duchy ludzkie, gdzie jesteście?

Duchy ludzkie, co robicie?

Dlaczego króla wielkiej materii będącego na Ziemi odrzucacie!?

Czyżby wyłącznie wydarzenia na Ziemi zapowiadane w apokalipsie przez ucznia Jana mogły was obudzić!?

Ludzie będziecie bardzo się wstydzić waszych dzisiejszych zachowań, waszej ślepoty i martwoty.

Zamykacie sobie sami jedyną drogę do Światła, jedyną drogę do PANA STWORZYCIELA, krzyczycie, wyzywacie, dziś, bez zastanawiania się, że to, co robicie, jutro wam samym wyda się głupie, sami będziecie następnie robić wszystko żeby wam wybaczyć, tylko, że jutro może być już za późno i bez możliwości zmiany tej decyzji, wtedy możecie mieć pretensje wyłącznie do siebie, że wszystko przeszło wam koło nosa i upadacie.

To, co dziś wam się wydaje że bez możliwości przyjęcia, to jutro może się okazać bardzo realne i prawdziwe, ale trzeba to przyjąć dziś, bo jutro będzie bez takiej możliwości.

Dlatego wołam do was zanim coś powiecie, zanim coś zrobicie, sto razy się zastanówcie i poczujcie to czy jest to dla was dobre i jakie będą konsekwencje każdego waszego czynu, każdej waszej wypowiedzi i każdej waszej myśli.

Czasami lepiej ugryźć się w język, aby następnie było bez potrzeby żałowania tego co się powiedziało, pomyślało i uczyniło, żeby bez potrzeby było żałowania  tego, co się myśli, mówi i czyni.

Myśli mają moc twórczą, dlatego trzeba zawsze czysto myśleć i zawsze mówić PRAWDĘ.

Człowiek świadomy siebie ducha, to taki, który wie, po co tu zszedł na Ziemię, co ma do zrobienia i gdzie odejdzie po odejściu ducha z ciała.

Świadomy duch praw PANA STWORZYCIELA, trzyma ognisko swoich myśli w czystości, jego mowa jest czysta i jest świadom swoich czystych czynów.

Taki ludzki duch mało mówi, pozostaje bez oceniania i bez obrażania innych, głosi Słowo Pana Stworzyciela, żyje zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA radośnie i szczęśliwie, wysyła uczucia w słowach, w każdej sekundzie będąc na Ziemi.

Pozostaje bez potrzeby zrzeszania się w dziwnych organizacjach, religiach czy sektach, jest sam świadom swojej wewnętrznej pracy duchowej i swojej wiary bezpośrednio do PANA STWORZYCIELA, taki duch ma oparcie w prawach, w ŚWIETLE i całkowicie oddaje się w prowadzenie przez Pana STWORZYCIELA.

MIŁOŚĆ, PAN JEZUS CHRYSTUS, część Pana, jest wśród was, a wy jesteście ślepi na Moc i Siłę uzdrawiającej Miłości duchowej.

Ludzie, to największy dar dla duchów dany przez Pana Stworzyciela na Ziemię.

Zbłądziliście i zeszliście z drogi PRAWDY, jesteście bez poznania praw PANA STWORZYCIELA, to wyłącznie wasza wina.

Rozwój duchowy należy rozpocząć od poznania praw PANA STWORZYCIELA, trzeba aby każdy z osobna doświadczył na swoim ciele i duchu, to, co jest dla was korzystne, powinniście poznać prawa i przyjąć prawdziwe wartości.

Oczyśćcie się z tych brudów wokół was, od kłamstw i fałszu, zmieńcie się na lepsze całkowicie od podstaw, przede wszystkim przyjmijcie odpowiedzialność za swoje ziemskie życie, stańcie się pozytywni energetycznie i duchowo, dajcie się prowadzić przez króla, Pana Jezusa Chrystusa tu, dziś, na Ziemi!!!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jacy Polacy taka Polska 555. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Jacy Polacy taka Polska

555.

Wydarzenia systematycznie narastają, czas wydarzeń bliski, wojna religii trwa, a wy mówicie: że tak zawsze było, po raz pierwszy na Ziemi jest całkowite rozliczenie z całości karmy, ze wszystkich inkarnacji z całego bytu ducha, to koniec na Ziemi fałszu i obłudy.

  Wielkimi krokami zbliża się czas PRAWDY, czas w którym każdy duch, który pozostanie będzie całkowicie z własnej woli podporządkowany prawom Pana Stworzyciela, będą duchy ludzkie prosić o PRAWDĘ i żyć na Ziemi w prawach i Miłości duchowej, tak jak powinno być, skutki zwrotne są tak mocne dziś, że każdy wasz fałszywy krok, będzie natychmiast was przywoływał do wejścia na właściwą drogę rozwoju siebie ducha.

  Cała ezoteryka już upada, cała medycyna istnieje wyłącznie na bazie komercji, brak dbania medycyny akademickiej o zdrowie, sądownictwo tak skrzywione jak i te ziemskie prawa, nauka pozostaje wyłącznie po to by nauczyć ludzi myśleć zamiast odczuwać uczuciem, nastawione wszystko na zablokowanie centr energetycznych, głównie trzeciego oka i splotu słonecznego, reszta centr sama już ulegnie zblokowaniu, gdyż strach o dobra materialne narasta w człowieku.

  Wszystko postawione na głowie, specjalnie truje się ludzi i blokuje aby dało się nimi manipulować by pozostali wyłącznie wyrobnikami, cywilizacja w obecnej formie zabija skutecznie ludzi na Ziemi, przyzwala się na dziwne produkty w żywności, które skutecznie doprowadzają ludzi do choroby, bez zabijania szybkiego ale powoli i systematycznie, co powoduje powolną agonię, a przy tym medycyna akademicka zarabia krocie.

  Wszystko na Ziemi postawione na głowie, teraz nastaje czas w którym skutki zwrotne i żywioły naprowadzą ludzi na Ziemi na właściwą drogę, drogę rozwoju siebie ducha, odwróci się wartościowanie, z gęsto materialnego na duchowe, zacznie mieć wartość bogactwo duchowe, zamiast tak jak dziś bogactwo materialne, typowo ziemskie.

  Duch przychodzi na Ziemię po to by odpracować karmę, po to by doświadczać uczuć i Miłości, nauczyć się pracować, bo praca uszlachetnia ducha, reszta jest dodatkiem do rozwoju duchowego jako narzędzia aby się móc szybciej i lepiej podnosić energetycznie zamiast jak dziś przyjście na Ziemię powoduje całkowity upadek ducha.

  Działania ludzi na Ziemi doprowadziły dziś do skażenia ziemi, wody i powietrza, potrzeba aby wiele się zadziało i ziemia się wyczyściła z tych śmieci.

  Polska to kraj wybrany przez Pana Stworzyciela do przejawienia się części Pana Stworzyciela aby wydarzenia mogły doprowadzić do punktu kulminacyjnego, aby bez przeszkód mogło na Ziemi funkcjonować KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE, z Polski wypływa na całą Ziemię Prawda, Miłość duchowa i duchowa moralność.

  Energetycznie już się dzieje gdyż skutki zwrotnie tak potężne i działające natychmiast wymuszą w prawach zmianę duchów ludzkich, bardzo pozytywnie.

  Król Wielkiej Materii, Pan Jezus Chrystus zarządza już w Królestwie Czystości i Trójjedyności, wszystko zaplanowane, Pan Stworzyciel realizuje poprzez prawa i armię swoją, żywioły.

  Polacy jako naród wybrany otrzymali siłę, otrzymali odpowiednie dary, otrzymali odpowiednie przygotowanie do wypełnienia misji na Ziemi, tu do Polski zeszło 300 000 Ismanów, po to aby budować duchowość wsród duchów ludzkich na całej Ziemi.

  W Polsce miało pozostać aż 55% duchów ludzkich, dziś już wiadomo wyłącznie pozostanie 25%, na całej Ziemi miało pozostać 25% pozostanie wyłącznie 13%, to rzeczywiście będzie szedł człowiek kilometrami aby spotkać drugiego człowieka, ale życie w pokorze do Pana Stworzyciela zbuduje w duchu pełną świadomoć siebie ducha.

  Wiedza duchowa to władza nad sobą duchem, rozum wróci na swoje miejsce aby służyć duchowi, skończy się niszczenie Ziemi, zacznie się budowa i wspieranie Ziemi oraz natury.

  Przez 1000 lat to kilka pokoleń duchów, potężna zmiana, wszystko się zmieni na lepsze, duch będzie przychodził na Ziemię po to aby odpracować karmę nauczyć się funkcjonować duchowo.

  Ziemia stanie się dla duchów ludzkich miejscem do nauki, zmiany siebie, aby po powrocie do domu dla ducha na poziom duchowo istotny duch mógł prawidłowo funkcjonować w Miłości i Prawdzie

  Walka o władzę trwa, zachłanność rozumu ludzkiego przerosła zdrowy rozsądek, sami Polacy dopuścili do władzy ludzi, którzy powodują upadek moralności i wiary z przekonania w Pana Stworzyciela, dziś ludzie wierzą ślepo w kościoły, religie, w budynki, figury, ołtarze, kłamstwa, obłudę i pieniądze. 

  Myślenie nadmierne, analizowanie rozumem wszystkiego powoduje; brak logiki, brak zdrowego rozsądku, zatrucie lekami, cukrem, solą, toksynami dodawanymi do żywności, powoduje całkowite podrażnianie układu nerwowego, zablokowanie układu odpornościowego, brak oczyszczania organizmu to powolna agonia, takim duchem ludzkim kierującym się rozumem i chorym łatwo manipulować.

  Technika idzie do przodu, a medycyna akademicka się cofa, jak to możliwe aby pójście do lekarza wiązało się wyłącznie z przypisaniem do lekarstw zamiast wyleczenie skuteczne człowieka.

  Stwierdzono już, że szczepienia są szkodliwe, dlaczego działa się więc na szkodę małych dzieci już od urodzenia, dlaczego ludzie tolerują aby ich dzieci były doprowadzane do kalectwa, do choroby.

  Bardzo ważne jest odżywianie od urodzenia, każdego, jeżeli jest żywność jak to ją nazywają organiczną w sklepach ze zdrową żywnością, to co to jest ta cała reszta żywności, która bez bycia organiczną?

  Można mnożyć przykłady sprzeczności, sami ludzie sobie sporządzają takie pożywienie, leje się w ziemię i rośliny różne chwastobójcze płyny rośliny to wchłaniają, ludzie to spożywają takie skażone, po tej ziemi skażonej chodzą dzieci i dorośli na bosaka, kąpią się w skażonej wodzie, to paruje więc też oddychają skażonym powietrzem.

  Rodzą się chore dzieci, jeszcze ciągle karmi się je antybiotykami, lekami, syropami, witaminami sztucznymi.

  Pan Stworzyciel dał wszystko w naturze co potrzebne człowiekowi aby być zdrowym na ciele i duchu, bez potrzeby sztucznych nawozów, bez potrzeby sztucznych leków, bez potrzeby sztucznych ubrań, wszystko to co potrzebne człowiekowi na Ziemi to jest w naturze, WSZYSTKO!!!

  W obozach koncentracyjnych dla zwierząt karmi się je dziwnymi sztucznymi paszami, maltretuje je, można śmiało powiedzieć, że to katowanie, zabija mordując je, to wszystko co robi człowiek na Ziemi uwłacza człowieczeństwu, dość że pozwala zabijać siebie, to jeszcze zabija wszystko wokół siebie.

  Jacy jesteście tak się wam przejawia, biadolenie, ciągłe narzekanie, kłamstwa na każdym kroku, to co robicie i mówicie, to bez możliwości słuchania tego.

  Bez zrozumienia jesteście; co to jest szacunek do siebie i do swojego ciała ziemskiego, pojazdu dla ducha, dlatego jecie te śmieci i mówicie; jakie to smaczne, wszystko na odwrót, brak w was poczucia istnienia siebie ducha, bo brak wiedzy duchowej powoduje gonitwę za pieniędzmi, ale one i tak wam uciekają, trzeba być bogatym duchowo aby pieniądze same się do was garnęły, trzeba to poczuć uczuciem, rozum sprowadza was do usługiwania innym, tak daliście się nauczyć.

  Polska to kraj wybrany, bogaty we wszystko co potrzebne duchom na Ziemi aby w Królestwie Tysiącletnim duchowi mogli spokojnie wypełnić zadanie z jakim zeszli na Ziemię.

  Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dokładnie 2000 lat temu 161. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Dokładnie 2000 lat temu 

 

 

161.

Dokładnie 2000 lat temu było łatwiej wam zrozumieć rozwój duchowy, wtedy ludzie ziemscy byli bardziej otwarci, a wtedy zrozumiało Przesłanie Pana Jezusa Chrystusa kilka osób, choć Pan Jezus Chrystus chodził od wsi do wsi, od miasta do miasta, to mało osób zrozumiało i przekazywało PRAWDĘ dalej, choć były znaki na niebie i na Ziemi przed narodzinami Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, wszyscy, którzy doznali zaszczytu zobaczenia i odczucia znaków i energii przepływających, uczuciami bez rozpoznania pozostali wysłannika Pana Stworzyciela na Ziemi.

Wszyscy ci ludzie, którzy widzieli znaki łącznie z rodzicami ziemskimi Pana Jezusa Chrystusa, bardzo szybko zapomnieli o znakach, jakie mieli w zapowiedziach narodzin części Pana Stworzyciela.

Dopiero gdy Pan Jezus Chrystus miał 33 lata, sam osiągnął świadomość siebie samego, kim jest i po co tu przyszedł na Ziemię, zaczął nauczać ludzi PRAWDY, jak żyć na Ziemi w Miłości duchowej.

Choć dziś na Ziemi wszyscy ludzie wiedzą, że część Pana Stworzyciela, Pan Jezus Chrystus przynoszący ludzkim duchom na Ziemię Miłość duchową i PRAWDĘ został bestialsko bez żadnych skrupułów zamordowany w więzieniu, upokorzony przez ludzkie duchy, aż do odejścia z Ziemi.

Przekazywane przez różne organizacje, religie i sekty, że bestialski czyn, morderstwo z premedytacją odczyniło winy ludzi ziemskich, to kłamstwo powielane od 2000 lat, z pokolenia na pokolenie.

Ludzie czas na PRAWDĘ!!!

Ludzie czy oddalibyście swoich synów na męczeńską śmierć na za winy tych dziwnych i marnych ludzkich duchów na Ziemi?

Uderzcie się w piersi i odpowiedzcie sobie na to pytanie sami!

A wy śmiecie jeszcze żądać od PANA STWORZYCIELA, aby wam ten czyn wybaczył, to, co zrobiliście 2000 lat temu, dziś jest kara za ten czyn nad Ziemią, choć PAN STWORZYCIEL w swej wielkiej Miłości dał szansę wszystkim duchom na odpracowanie poprzez rozwój duchowy i SŁOWO oraz przyjęcie PRAWDY na Ziemi.

Dlatego dziś są na Ziemi te wszystkie duchy które były 2000 lat temu i uczestniczyły w tym morderstwie.

Ziemski ludzki duch jakby chciał zrozumieć, co jest dla niego korzystne i dobre, wybierałby właściwie, zamiast podążać ślepo za ciemnymi, różnymi religiami, organizacjami kościelnymi i sektami, ich energiami, które ich oblepiają swoimi ciemnymi mackami.

Wasze duchy i wasze ciała tak oblepione, a wy bez dania sobie sami rady wyzwolić się z tych kłamstw i ciemnych energii was oblepiających, jak będziecie bez zrozumienia i chcenia rozwoju duchowego, oraz całej PRAWDY na Ziemi, zostaniecie unicestwieni jak ciemności.

Do dziś hipnotyzuje się duchy ludzkie i uprawia na ludzkich duchach wu du, ale dziś już mocno osłabione działanie, na tych co tam z własnej woli chodzą bez osłabienia, trzeba aby to sami odrzucili.

Każda religia na Ziemi to dyskryminacja kobiet, gdyż kobiety mają most duchowy i większą wrażliwość, która opiera się o macierzyństwo, na tej podstawie szybko odkryły by kłamstwa religii i kościołów.

Budźcie się duchy ludzkie, dzwońcie i piszcie, proście o oczyszczenie ducha, zdrowiejcie, rozwijając się duchowo, Wola Boża, Prawda i Miłość czekają na was.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Popełniacie błędy 160. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Popełniacie błędy   

 

 

160.

Tak łatwo wam popełniać błędy, ale mało łatwo wam się do nich przyznać, zacząć iść drogą bez błędów, popełnianych przez wasz rozum.

Stworzyliście sobie imitację życia, wirtualny świat komputerowy, karmicie tym siebie i swoje dzieci, imitację jedzenia, trujecie siebie i swoją rodzinę, macie imitację wody, ciągle z plastików pijecie jakieś błoto i za to błoto jeszcze dużo płacicie, zrobiliście sobie chemiczne plastikowe ubrania, pełna imitacja natury, trzymacie sobie w swoich domach imitację kwiatów, sztuczne martwe plastikowe kwiaty, wasza wiara stworzyła imitację PANA STWORZYCIELA, stworzyliście sobie ołtarze, figury i obrazy, kompletna martwota i ciemnota wasza, wasze ciała chodzące po Ziemi to imitacja życia i duchowości waszej.

Spieracie się i kłócicie, że wasze martwe życie to wasze bogactwo, to wasz raj na Ziemi.

Wszystko, co robicie to błędy, jakie popełniacie, to całkowita imitacja waszej prawdy, musicie się z tego wyzwolić i zacząć żyć duchowo prawdziwie.

Wszystko, co potraficie powiedzieć, to wyłącznie usprawiedliwianie wygodnego, leniwego życia prawie identycznego z naturalnym, ale fałszywego, wszystko jest sztuczne i zakłamane, brak natury, jest wyłącznie martwota duchowa.

Miłość duchową zastąpiliście imitacją seksu bez jakichkolwiek uczuć, zaspokajanie najniższych instynktów i doznań.

Wszystko, co robicie jest sprzeczne z rozwojem duchowym, to jeden wielki błąd, musicie to przeżyć i rozpoznać, oraz zrozumieć, aby móc odrzucić.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas