Przychodzą ludzie do uzdrowiciela 159. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przychodzą ludzie do uzdrowiciela 

 

 

159.

Przychodzą ziemscy ludzie do uzdrowiciela i oczekują natychmiastowego uzdrowienia, natychmiastowego zabrania im wszystkich śmieci, jakie sobie sami swoim czynieniem na Ziemi przyciągnęli, pracując latami z ciemnymi energiami, siedząc w ciemnocie rozumu.

Teraz chcecie natychmiast się tego pozbyć i to tak, aby to było dla was miłe i dla was wygodne, za to chcecie pozostać w tej ciemnocie z kościelnymi, bez takiej możliwości, abyście od Pana Stworzyciela otrzymali energię, i nadal pozostali w swoich ciemnych energiach, służyli ciemnościom, ale chcielibyście, aby wam to cudownie i natychmiast odczynić, uporządkować cały wasz świat, według waszych kłamstw, według waszego wygodnego porządku, według starych dogmatów i fałszywego kościelnego życia na Ziemi.

Mało wygodna jest wam PRAWDA, mało wygodne są wam zmiany, jest wam trudno dostosować się do praw PANA STWORZYCIELA obowiązujących na Ziemi.

Chcecie wyłącznie, aby wam zabrać natychmiast to, co was męczy i dręczy, to, co wam dokucza, jesteście nawet bez chcenia słuchać tego, że to w was leży przyczyna, kompletnie bez chcenia jesteście się zmienić, aby się oczyścić, uzdrowić i wzmocnić, trzeba stare odrzucić, wreszcie poznać PRAWDĘ i porządek prawny na Ziemi zgodny z prawami PANA STWORZYCIELA.

Bez chcenia jesteście nawet przed sobą przyznać się do kłamstw na każdym kroku, tak jak wam jest to wygodne, aby było miło, tak jak w amoku, kompletnie bez szanowania praw PANA STWORZYCIELA.

Nawet pozostaliście bez potrafienia żyć zgodnie według praw, jakie sobie sami ustanowiliście na Ziemi, a co dopiero mówić o życiu zgodnym z prawami PANA STWORZYCIELA, a jak się was pyta; czy znacie siedem praw Pana Stworzyciela, to milczycie, powiedzieć bez potrafienia jesteście, a o trzech prawach zawartych w krzyżu PRAWDY kompletnie bez wiedzy, żyliście w kościelnej ciemnocie i zakłamaniu.

Czcicie krzyż fałszywy znak, znak Szatana, czcicie morderstwo i energie cierpienia, to cierpicie z waszej woli i z waszego wyboru, o cierpienie i krzyż prosicie Pana Stworzyciela, to dostajecie.

Przyjmujecie wyłącznie to, co jest dla was wygodne, podporządkowane rozumowi i pieniądzom, a bez przyjmowania korzystnych dla was energii, dlatego dostajecie energetyczne baty.

Przyjęcie praw Pana Stworzyciela spowodowałoby korzystne dla was zmiany, było by to dla was o tysiąc razy lepsze na Ziemi, łatwiejsze życie w radości i łatwiejsze doświadczenia, choć PAN STWORZYCIEL wam gwarantuje zdrowie i odpracowanie waszych win z całego bytu i obecnej inkarnacji, jak natychmiast zaczniecie się rozwijać duchowo i przyjmiecie PRAWDĘ.

Choć przyznajecie, że prawdy oczywiste to PRAWDA, mówicie; tak jest, ale sami PRAWDY bez przyjęcia, bo trzeba było by się całkowicie zmienić, a wy bez chcenia zmian na lepsze, jesteście wygodni i leniwi, wam się  chce ale pójść na drogę ciemnoty, bez wiary sobie,  to i bez wiary i szacunku do PANA STWORZYCIELA.

Jesteście coraz bardziej przyciskani przez Światło i będziecie coraz mocniej, innej drogi brak, PRAWDA jest jedna, jedyna i dla was korzystna, korzystne życie ziemskie was czeka, ale zgodnie z tym, co robicie takie czeka was sprzężenie zwrotne, coraz was mocniej będą przywoływać żywioły, coraz mocniej będziecie podupadać zdrowotnie, aż zrozumiecie albo pozostawicie gęsto materialne ciało i odejdziecie, jako nieświadomi, lub jeszcze do pracy nad sobą w innym wymiarze, ale będzie dużo gorzej niż tu na Ziemi.

Wasze zadanie, to rozwój duchowy, pozbycie się wszelkich nałogów i natręctw, to całkowita zmiana na lepsze, na ziemskiego ducha żyjącego zgodnie z planem Pana Stworzyciela, to ziemski duch oczyszczony z ciemnych energii, to nowo narodzony duch ludzki na Ziemi, inaczej być bez możliwości, bo takie jest prawo BOŻE, korzystne dla wszystkich obecnych dziś na Ziemi tu w najgęstszej materii.

Jak się wam PRAWDĘ mówi prosto w oczy, to bardzo was to boli i razi, że natychmiast się buntujecie i w swój ciemny dół uciekacie, jeszcze gorsze energie sobie ściągacie, znów wracacie do uzdrowiciela, bo uważacie, że macie pecha, a ja wam powiadam; że brak przypadków i wszystko to, co was spotyka i dociska jest przyciągane przez was, przez wasze czynienie i przez to, że jesteście bez przyjęcia PRAWDY.

Wręcz musicie wołać o PRAWDĘ i żądać PRAWDY od wszystkich spotkanych ludzi na waszej drodze życia.

Kole was PRAWDA w oczy, bo wy ludzie ciągle kłamiecie, ciągle siebie oszukujecie, żyjecie w obłudzie w pochlebstwach lepkich i obślizgłych, lubicie się okłamywać i swoich bliskich, dawać sobie prezenciki i małe kłamstwa, które czynią wiele złego w waszym ziemskim życiu, ale wy o tym jesteście bez chcenia wiedzieć, uważacie to za pewnik, bo tak żyją inni, patrzcie  na siebie i na swoją rodzinę, bo czy inni wam coś dają, ale was w dół ściągają, będą was rozliczać z takiego życia wygodnego prawa PANA STWORZYCIELA, bo to jest dla was korzystne i dobre.

Ciemności poprzez wasz rozum, poprzez wasze myśli pchają się wszędzie, nawet w wasze ziemskie życie, ale to wy musicie odczuć, co dobre, a co złe i całe zło odrzucić, kierować się wyłącznie do PANA Stworzyciela, do praw PANA STWORZYCIELA i natychmiast żyć zgodnie z prawami.

Uzdrowiciel ma dar przyjmowania i podawania dalej energii Miłości duchowej od PANA  Stworzyciela płynącej, to PAN was uzdrawia, ale wy musicie się wysilić, natychmiast się zmienić, zacząć współpracę energetyczną z uzdrowicielem, trzeba wyzbyć się swoich nałogów, przyjąć PRAWDĘ i odrzucić fałszywe poglądy, od razu żyć w prawach PANA STWORZYCIELA, życie hulaszcze zmienić na czyste, czyste myśli, czyste serce i czysty czyny, trzeba się tak wysilić, aby wejść na drogę w kierunku ŚWIATŁA.

 Przyjąć PRAWDĘ, życie w prawach poprzez swój przykład dla innych ziemskich ludzi tu na Ziemi w swoim środowisku, w swojej pracy i wszędzie gdzie się przebywa, prostowanie fałszu i obłudy, mówiąc ludziom PRAWDĘ zgodną z prawami PANA STWORZYCIELA.

Codzienne czytanie Słowa to bezpośrednie bycie w nurcie ŚWIATŁA, ziemskie biadolenie trzeba zamienić w wysyłanie uczuć w słowach, w budowanie pozytywnych energii w swoim domu, pracy, w środowisku, pielęgnowanie Miłości duchowej i dawanie wszystkim wokół to, co jest dla nich korzystne i prawdziwe, czy im się to podoba, czy nie, jest to korzystne dla wszystkich.

Trzeba nauczyć się przyjmować PRAWDĘ z pokorą, korzystną dla was i waszych bliskich.

Człowiecze, jak ty sam się wzmocnisz energetycznie, będziesz mocny, wtedy twoje promieniowania będą mocne, jak będziesz żył zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, pokaż dla innych wszystko to, co jest dla nich korzystne, bez zmiany kogokolwiek na siłę lub podporządkowywać sobie pod swoje potrzeby, dziwne układy i dogmaty, należy pozostawić prawo wyboru każdemu jego drogi, zmuszanie do posłuszeństwa jest złe, bez dania dobrych rezultatów, wyłącznie poprzez dobre przykłady, poprzez czyste czynienie, swoim życiem w prawach PANA Stworzyciela.

Idźcie i żyjcie zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, dajcie przykład swojej rodzinie ziemskiej i w swoim środowisku, podawajcie energię Miłości duchowej dalej.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Słucha natura praw Bożych 158. Objawienia Woli Bożej E.Gas
 Oceń wpis
   

Słucha natura praw Bożych

 

158.

 

Słucha natura praw Bożych, a ty człowiecze wracasz do ciemnych, wszystkie energie wymagają uregulowania, wyrównania, jak idziesz to pracy to żądasz uregulowania wynagrodzeniem za pracę, to jest wyrównanie, tak samo jak jesteś uzdrawiany, to praca którą trzeba wynagrodzić.

Sam wyciągasz rękę z pełną świadomością do ciemnego, dlatego dostajesz od ciemnego jeszcze więcej do dźwigania ciemnych energii, które bardzo mocno ci ciążą i jeszcze więcej masz skutków zwrotnych, upadasz, zamiast iść drogą w kierunku Światła, żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, być wzorem dla wszystkich, a ty jesteś wręcz jak głupol, bez przyjęcia PRAWDY pozostałeś.

Rozumowo blokujesz sobie przepływ energetyczny, połączenie ze Światła tęczą poprzez centra energetyczne, bo za dużo myślisz, a za mało robisz, dlatego słabniesz, dlatego twoje ziemskie ciało choruje, cierpisz z własnej głupoty i tak musisz trafić na drogę, świadomy lub nie, zależy to od ciebie, czy chcesz być świadomy siebie ducha, czy chcesz odejść, jako nieświadomy siebie ducha, nowy zarodek wolny od przeżyć i całkowicie czysty.

Tylko czysty duch może tobie pokazać drogę do Światła podpowiadając gdzie iść, ale ty musisz słuchać ducha i mocno chcieć iść drogą PRAWDY, czystą, świetlisto białą przeźroczystą prosto do budowy Królestwa Czystości i Trójjedyności na Ziemi.

Spełnia się na Ziemi dana obietnica przez Pana STWORZYCIELA ludzkim duchom schodzącym w gęstą materię, by móc odpracować to, co duch BYŁ BEZ przepracowania w poprzednich inkarnacjach.

Wszystko, co w was jest stare i fałszywe musi upaść, a PRAWDA wreszcie dojść do głosu, zapanować w waszej świadomości i w waszym ziemskim życiu.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Świadomość duchowa 157. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Świadomość duchowa 

 

 

157.

Świadomość duchowa ziemskiego człowieka dziś jest zerowa, przymuszani Światłem musicie otworzyć się na indywidualny rozwój duchowy by uświadomić sobie swoje ja, skąd przyszło i dokąd zmierza, co ma do przepracowania, do zrealizowania tu na Ziemi w najgęstszej materii.

Świadomość duchowa siebie to przyjęcie PRAWDY i otwarcie się na przepływy energetyczne, jest to podłączenie do źródła i oddanie się w prowadzenie PANA STWORZYCIELA, oraz życie w czystości zgodne z prawami PANA STWORZYCIELA, tu najniżej, bo tu na Ziemi może się spotkać jasny duch z ciemnym duchem i jasny musi ciemnego odczuć i odrzucić, potrzebna jest czujność całą dobę, cały czas na zawsze dla was od teraz.

Cel wysoki duchowy, dążenie do poziomu duchowego i pomoc w budowie Królestwa tu na Ziemi, aby było zawsze i cały czas, bez końca.

Przewodnikiem jest część Pana, Pan Jezus Chrystus obecnie na Ziemi w Polsce w Opolu.

Bierzcie się do pracy duchowej, bo jak będziecie bez chcenia to obudzicie się podczas wydarzeń, wtedy wszyscy będą w świadomości duchowej się rozwijać natychmiast, jak mocno ich bezpośrednio wydarzenia dotkną, im mocniej tym szybciej zrozumieją, brak innej drogi, martwe i wygodne życie odpada całkowicie, zostaniecie przymuszeni do otwarcia się na Prawdę i przymuszeni do przyjęcia praw Bożych, abyście byli świadomie wierzącymi w Pana Stworzyciela.

Po oczyszczeniu Ziemi wszystko się odmieni i wszyscy będą codzienne czcić Pana STWORZYCIELA, świadomie codziennym wysyłaniem uczuć w słowach będą się kierować do PANA STWORZYCIELA, żyć jak wszystkie duchy na Ziemi w prawach.

Musicie rozpocząć wzlot do poziomu duchowego i żyć Miłością duchową, pełnią możliwości ducha na Ziemi.

Statek duchowy czeka na was, płynąć trzeba do duchowo istotnego, iść już z planem Pana Stworzyciela do pełnego życia duchowego, wypełnionego uczuciem, radością, szczęściem i otwarciem się na bogactwa, które są na suto nakrytym stole przez Pana Stworzyciela.

Czcijcie Słowo na Ziemi, to jest dla was bogactwo największe.

Już nadszedł dla was czas, gdy będziecie prosić, aby choć na Pana JEZUSA CHRYSTUSA z daleka popatrzeć, a przecież mogliście być blisko, w najbliższej otoczce, uczyć się Miłości duchowej w całej wielkiej materii przekazywanej wszystkim.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Energetyczne zależności 156. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Energetyczne zależności  

 

156.

Energetyczne zależności dotyczą bezpośrednio ludzi ziemskich, ich rodzin, całych narodów, państw i kontynentów oraz całej Ziemi.

Gdyście ludzie chcieli poznać zależności energetyczne procesów zachodzących wokół was spowodowanych waszym myśleniem, mówieniem i czynieniem. Powiem że od razu natychmiast zmienilibyście swoje postępowanie na Ziemi, natychmiast żądalibyście przestrzegania praw PANA STWORZYCIELA od innych, a sami wprowadzilibyście prawa PANA STWORZYCIELA w swoje życie, natychmiast żądalibyście PRAWDY od wszystkich i odpowiadania za swoje myśli, mowę i czyny.

Zawsze jest tak, że zależności energetyczne wymuszają podporządkowanie się słabszego energetyczne mocniejszemu energetycznie.

Siła ŚWIATŁA wymusi na ciemnościach całkowity upadek, ponieważ wszyscy muszą się podporządkować ŚWIATŁU, bo ŚWIATŁO to Pan Stworzyciel i każdy, kto będzie bez chcenia podporządkować się, będzie służył ciemnościom,  musi runąć i roztrzaskać się o ŚWIATŁO, będzie musiał bardzo mocno odczuć upadek na swoim ziemskim ciele, pieczenie i ból, ale jest to korzystne i właściwe dla ducha będącego na Ziemi.

ŚWIATŁO wypali na tym duchu wszystko, co jest bez współbrzmienia z prawami Pana Stworzyciela, nawet to, co jest świadomością, taki wróci do góry, jako nieświadomy sam siebie zarodek, to jest energetyczna zależność od Praw danych w stworzenie.

PAN STWORZYCIEL stworzył stworzenie, dał w nie prawa, których sam bez możliwości zmiany, w które jest bez ingerencji, działają doskonale i samoczynne, zależne od praw są  duchy tu w gęstej materii w stworzeniu.

Każdy duch schodzący na Ziemię powinien podporządkować się prawom danym przez Pana Stworzyciela, prawa działają, choć wy o prawach jesteście bez chcenia wiedzieć, ale skutki zwrotne działają cały czas, to wy sami na siebie ściągacie wszystko, co się z wami dzieje, to wy wybraliście sami osobiście służenie ciemnościom, ale Siła ŚWIATŁA działa, Moc działania coraz większa, co przejawia się coraz mocniejszą pracą żywiołów.

Miłość duchowa leczy, koi ból, działa uspokajająco i oczyszczająco oraz daje bezpieczeństwo duchowi, jeżeli choć raz ktoś poczuje moc energii Miłości duchowej, będzie tęsknił zawsze, bo tego odczucia z wysoka, tak mocnego bez możliwości zapomnienia, bez możliwości porównać do czegoś innego, to Siła i Moc MIŁOŚCI PANA STWORZYCIELA, zawsze mocniejszy was przyciągnie Miłością, lecz ktoś, kto jest ciemny jest palony ogniem Bożym i przed nim ściana, mur ze Światła, dla ciemnego brak możliwości przejścia, roztrzaska się o świetlisty mur.

W Królestwie Bożym jest miejsce dla duchowych, dla tych, którzy swą wielką czystą chęcią i czynem będą się rozwijać, będą się kierować uczuciem, a nad rozumem zapanują jak nad rękami i nogami.

Duchy ludzkie, które kierują się rozumem są słabe energetycznie, są bardzo nisko, najniżej jak to możliwe, poprzez rozum kierowani są przez ciemność i ciemnotę, bo duch ludzki rozwijający się jest energetycznie podnoszony wyżej i to są prawidłowe zależności energetyczne.

Dlatego mocny przyciągnie mocnego, a słaby przyciągnie słabego, brak innych zależności, zawsze jak będziesz mocny będziesz miał wszystko, zawsze będziesz korzystał z suto nakrytego stołu, a ten, co jest słaby, to jeszcze traci energetycznie, będzie jeszcze słabszy.

Powiadam wam; każdy duch na Ziemi ma takie same szanse, a to, co on wybiera od niego zależy, dlatego wybierajcie właściwie.

Zależności energetyczne wymuszają prawa i porządek energetyczny zgodny z prawami PANA STWORZYCIELA, zawsze bardzo korzystny dla wszystkich duchów ludzkich na Ziemi.

To sam człowiek ziemski ściąga się poprzez działanie swoje, to przyczyna i skutek, jaki sam wytworzył, to jest odpowiedzialność w pełni za swoje myśli, słowa i czyny.

PAN STWORZYCIEL to ogromna Siła i Moc działania, PAN STWORZYCIEL leczy i wszystko daje ludzkim duchom tu na Ziemię, każdy poczuje, jeżeli będzie chciał się otworzyć i podłączyć do Źródła.

Świat subtelno materialny, którego jesteście bez widzenia ziemskim wzrokiem, ale dokładnie możecie go odczuć poprzez splot słoneczny, bez odczucia świata subtelno materialnego jak będziecie zablokowani, musicie się otworzyć na przepływy i prawa PANA STWORZYCIELA, odchodzi duch jak przerywa się połączenie, wychodzi z ziemskiego ciała, tutaj są procesy energetyczne, które może zarejestrować jasnowidz trzecim okiem, wzrokiem duchowym, a w świecie gęsto materialnym jest ciało ziemskie otoczka dla ducha, tutaj jesteś teraz, podłączony do energii poprzez centra energetyczne, jak się stresujesz i boisz, blokujesz przepływy i stajesz się jednoprocentowym człowiekiem ziemskim, to jest właśnie skutek twojego lenistwa duchowego, a jesteście stworzeni do widzenia i odczuwania, każdy duch schodzący na Ziemię powinien odkryć swój talent, z jakim przyszedł tu, aby odpracować swoją karmę służąc innym duchom tu w gęstej materii.

Zależności energetyczne dotyczą wszystkich inkarnacji, bo w wielu przypadkach energia wyrównuje się dopiero w następnej inkarnacji, bo w tej już było bez możliwości, ale Siła i prawa PANA STWORZYCIELA zawsze działają tak samo bez zmian od milionów lat, od zawsze, tylko duchy ludzkie poprzez rozum swój ściągają się do najniższych energii i chcą rozumowo podporządkować sobie wszystko, nawet chcieliby podporządkować sobie  Pana Stworzyciela i prawa dane w stworzenie, ale są bez takiej możliwości.

Każdy duch na Ziemi będący korzysta ze Źródła i musi przyporządkować się prawom, czcić Pana Stworzyciela cały czas, jako duch w stworzeniu, wyłącznie wasz rozum zbłądził, odciął się od Źródła i upada całkowicie.

Możecie ze złej drogi zawrócić, przyjąć PRAWDĘ i prawa PANA STWORZYCIELA, podjąć właściwe decyzje dotyczące waszego duchowego i ziemskiego życia tu i teraz w gęstej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Kolejna rocznica 155. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Kolejna rocznica  

 

 

155.

Kolejna rocznica KRÓLESTWA CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI, 07 września 2007 roku  powstało na Ziemi w Polsce, dziś uroczystość, martwy duchowo człowiek odchodzi w przeszłość, wszyscy martwi muszą się rozliczyć, zostaną rokujący nadzieję na zmianę na duchowych, którzy będą pracować i budować odblask Królestwa Bożego tu na Ziemi, bez możliwości bycia inaczej.

Ciemni zostaną odrzuceni poprzez swoje ciemne promieniowania, wszystko, co jest inne mało zgodne z prawem i planem Pana Stworzyciela, musi zostać unicestwione na Ziemi, przejdzie przez młyny Boże.

Coraz więcej się rozlicza duchów, spowodowane jest to poprzez wzmocnioną pracę żywiołów, to skutek zwrotny, są bez współbrzmienia te ludzkie duchy z prawem Bożym, wręcz żyją dając się prowadzić ciemnościom, dzieje się to wyłącznie za ich przyzwoleniem.

Sąd ostateczny zakończony, żyjecie po to byście mieli wszyscy równe szanse i zobaczyli na własne oczy gdzie jesteście z kim trzymacie, komu daliście się prowadzić jak barany na rzeź, byliście i jesteście mało czujni, dlatego upadniecie razem z ciemnościami.

Każdy duch może jeszcze zmienić prowadzenie na właściwe, skierować się do PANA STWORZYCIELA, wejść na drogę w kierunku Światła.

W Królestwie Czystości i Trójjedyności może pozostać taki duch, który wierzy w Pana Stworzyciela z przekonania, bez wiary jest w ślepe i kłamliwe dogmaty, kłamstwa i obłudę różnych religii, ufa wyłącznie sobie i swoim czystym odczuciom, kto wierzy w innych, ich wywody i dogmaty oparte o fałszywe autorytety, wyniesione wysoko ponad ich jakiekolwiek możliwości, przeinaczonym przez nich Słowie, poprzez religie i sekty, upadnie razem z ciemnościami i religiami.

Każdy z was ma podpowiedzi z ducha, intuicję, ale wasz rozum natychmiast was zaciemnia, ogranicza i zamyka w fałszu.

Duch i rozwój duchowy to prostota, jasne i proste odczuwanie, to jasne, proste i logiczne myślenie oparte o PRAWDĘ i BOŻE prawa.

Każdy z was ma swoją szansę, takie dane pięć minut na podjęcie decyzji, żeby natychmiast zacząć się rozwijać duchowo, ale wy bez chcenia jesteście skorzystać ze swojej szansy, wielu z was poszło w zupełnie inną stronę, poszliście do upadku razem z ciemnościami, marnujecie swoje możliwości i szanse, marnujecie dany wam duchom czas na Ziemi.

PAN STWORZYCIEL pomimo wielu prób danym wszystkim duchom na Ziemię do powrotu na drogę w kierunku Światła, do światłych wartości, daje jeszcze szansę, choć wszystkie te duchy wyparły się PRAWDY, posła Bożego bez przyjęcia na Ziemi w Polsce, wyzuły się z właściwych odczuć, na rzecz władzy, pieniędzy, religii i wielu różnych przekłamanych teorii.

Ślepo wierzycie w waszych przywódców i fałszywych autorytetów, mało sprawdzonych przez uczucia, na ślepo przyjętych, jako Prawdę, to wasz błąd, za który każdy z was płaci, ale zapłaci jeszcze więcej swoim ja.

Brak waszego pojęcia o PRAWDZIE, wszystko przyjmujecie od ciemnoty religijnej bez badania, ślepo idziecie za ślepcami religijnymi, którzy służą ciemnościom i ciemnocie, choć mają ziemskie dyplomy, ukończyli ziemskie uniwersytety za to potęgują swoją i waszą winę.

W KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI brane są pod uwagę duchy wyłącznie rozwijające się duchowo poprzez pracę nad sobą, swoimi talentami oraz darami, jakie duch sobie przyniósł schodząc w gęstą materię.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jesień rozpocznie wydarzeniami 154. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Jesień rozpocznie wydarzeniami

 

 

154.

Jesień rozpocznie wydarzeniami, trąby powietrzne w Polsce bez przejawiania się, a tu proszę i to 150 domów zniszczonych, trzy duchy już się rozliczają.

Co zrobili ci ludzie ziemscy?

Musicie sobie zadać to pytanie; dlaczego tych ludzi takie skutki zwrotne uderzają, popatrzcie wyłącznie od strony praw Pana STWORZYCIELA.

Co będzie, gdy połowa domów w Polsce zostanie zniszczonych przez kataklizmy, albo i więcej, skąd rząd weźmie pieniądze na odbudowę lub na pomoc tym wszystkim duchom poszkodowanym przez żywioły.

Jesteście bez przyjęcia praw PANA STWORZYCIELA, żyliście na Ziemi zgodnie z prawami ciemności, nadszedł czas abyście zaczęli żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, wiedzieć kim się jest, skąd się przyszło i co się tutaj na Ziemi ma do zrealizowania.

Dla kogo są na Ziemi prawa PANA STWORZYCIELA?

Kogo prawa mają obowiązywać?

Kto powinien praw PANA STWORZYCIELA przestrzegać?

Odpowiedzcie sobie sami na te pytania i wyciągnijcie właściwe dla was wnioski.

Chodzicie po Ziemi jak ślepi i głusi, bez stosowania praw Pana Stworzyciela, bo jest w was martwota duchowa, bluźnicie przeciwko PANU STWORZYCIELOWI, cały czas nadużywacie siedmiu praw Pana Stworzyciela, musicie wiedzieć, że jesteście złymi ludźmi, gdybyście byli duchowi i żywi w stworzeniu, żyjący w prawach Pana Stworzyciela, to Pan Jezus Chrystus byłby bez potrzeby po raz drugi schodzić na Ziemię.

Pan Jezus Chrystus zszedł na Ziemię z powodu braku w was Miłości duchowej, wiary z przekonania w Pana Stworzyciela, waszego lenistwa duchowego, zajmujecie się wyłącznie gonitwą za władzą, pieniędzmi i wygodnym leniwym życiem w dobrobycie na kredyt.

Brak miejsca na Ziemi dla takich duchów ludzkich.

Fortepian gra, akord czarno biały się kończy, ostanie się wszystko, co białe, wszystko, co czarne musi roztrzaskać się o mur świetlisty, czysto biały, zbudowany z cegieł Światła o zaprawie fioletowej, wszystko współbrzmi w prawie Pana Stworzyciela.

Już natychmiast możecie zatęsknić za czysto białym kolorem, czeka na was duchowość.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Światło wszystko wypali 153. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Światło wszystko wypali 

 

 

153.

Światło wszystko wypali, we wszystkich przepaściach energetycznych brak już ciemności, bo zostały wypalone, raz na zawsze unicestwione, wszystko mocno rozświetlone, samo stoi w Świetle.

Pokazuje się w Świetle takie jakie jest, wszystko zło musi wyżyć się do wydarzeń, wszystko, co ciemne musi się całkowicie zatracić.

Ci, co pozostaną na Ziemi po wydarzeniach, Światłem przymuszeni poznają zależności energetyczne, co do nich dziś się mówi, a przecież mogli pójść na drogę w kierunku Światła dobrowolnie, swoim chceniem, ale oni jeszcze bez wiary są i myślą, że Pan Jezus Chrystus jest z innej historii, jeszcze patrzą i czekają na coś, wszystko przeżyją na sobie bardzo mocno, zostaną wyłącznie ludzkie duchy, które zaczną bardzo szybko w wyniku wydarzeń ze sobą pracować, zmienią całkowicie swoje postępowanie i zaczną od życia w prawach Pana Stworzyciela.

Dopiero w wyniku indywidualnego rozwoju duchowego zaszeregują się na odpowiednim poziomie, wykonywać będą prace im nakazane, aby żyć w nowym Królestwie trzeba całkowicie się zmienić i przyjąć duchowe wartości, zgodne z planem Pana Stworzyciela, to wy macie się podporządkować Panu Stworzycielowi, naturalnie i samoistnie stracicie swoje agresywne zapędy, bo inaczej roztrzaskacie się o ŚWIATŁO.

Ludzie ziemscy musicie wiedzieć, że jak tworzycie złe energie wokół siebie, jak czynicie zło, to dostaniecie zapłatę zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, każdy otrzyma zapłatę, bez oszczędzania kogokolwiek, to, co jemu się należy to dostanie, wszystkie zależności muszą się wyrównać ostatecznie, naturalnie muszą się wyrównać wszystkie energie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Żywioły was doprowadzą 152. Objawienia Woli Bożej e. Gas
 Oceń wpis
   

Żywioły was doprowadzą 

 

 

152.

Żywioły was doprowadzą do korzystnych dla was zależności energetycznych, podporządkowanych pod prawa Pana Stworzyciela, życie w czystości.

Brak innej drogi, jest jedyna droga do Prawdy, poprzez siedem praw Pana Stworzyciela i trzy prawa zawarte w krzyżu Prawdy.

Żywioły przywołają was poprzez doświadczanie do prawidłowego prawego porządku  Pana Stworzyciela.

Czy ktoś z was szuka w sobie winy w swoim działaniu,  nie! za to, cały czas oskarżacie wszystkich i wszystko wokół, jeszcze jak by wam było mało tego oskarżania, to w swoje brudy mieszacie Pana Stworzyciela.

Dlatego Żywioły trafiają do tych, co żyją bez prawa Pana Stworzyciela, bardzo precyzyjnie, jesteście bez możliwości ucieknięcia od praw Pana Stworzyciela, wcześniej czy później musicie trafić do wysłanników Pana Stworzyciela i rozliczyć się ze swoich działań tu na Ziemi, brak innej możliwości.

Oj będziecie szlochać, oj będziecie błagać by was zrozumieć, choć dziś się śmiejecie i wyszydzacie, ale jak już sami poczujecie gdzie jesteście, gdzie stoicie, wtedy zrozumiecie, jakie błędy na Ziemi popełnialiście, oby jeszcze był czas dla was na zmianę.

Obyście zdążyli jeszcze rozwinąć się duchowo i podążać drogą PRAWDY.

 

 

Czasu macie coraz mniej, to jest wasza sprawa i to wy poniesiecie konsekwencje swojej głupoty, ale i tak musicie poznać PRAWDĘ, ją przeżyć na sobie do końca, abyście wiedzieli, co wybraliście, dlaczego żywioły zabierają wam wasze materialne majątki, jak to mówicie: dorobek waszego życia.

To wy zajmujecie się wyłącznie ciałem swoim i doznaniami ciała, a całkowicie zapominacie o doznaniach duchowych, Miłości duchowej, dlatego dostaniecie precyzyjnie to, na co całkowicie zasłużyliście sobie swoim materialnym podejściem do całego ziemskiego życia, żebyście zrozumieli trzeba pozbawić was ziemskich spraw, abyście poczuli jak jesteście martwi i zablokowani, bo wy sami już tego jesteście bez  widzenia.

Brniecie po uszy w bagnie i w błocie, ciemności wyznaczały wam drogę, bo wy odrzucacie PRAWDĘ, a jesteście zobowiązani do szukania PRAWDY i życia zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, schodząc tu na Ziemię w  gęstą materię.

Dlatego wszystko musi zostać wam zabrane to co materialne, wszystko jest własnością Pana Stworzyciela, dopiero wtedy zrozumiecie, gdzie siedzicie i z kim się zadajecie.

Rozum wasz musi być prowadzony przez ducha, wtedy korzystacie z suto nakrytego stołu Pana Stworzyciela, a jak wy uważacie, że rozum wasz was prowadzi, to natychmiast zawężacie się do waszych problemów ziemskich.

 Stajecie się ludźmi ograniczonymi do pojmowania rozumowego, bez doznania uczuć jak  ludzie duchowi.

Uczuciem dziesięciokrotnie mocniej czują i przeżywają wszystko, co dobre, dla duchowych bardzo wzmocnione, bardziej szlachetne, ale rozumowcy bez możliwości są nawet tego pojąć rozumem ani zrozumieć, bo rozum ich ogranicza do doznań ziemskich, ograniczają was ciemnota i ciemności.

Każdy duch musi być wolny i mieć możliwość rozwoju duchowego, ciało ziemskie musi być prowadzone przez ducha, inaczej jest blokada ducha, zaczyna się choroba ciała.

Ciało ziemskie jak samochód, sam bez możliwości prowadzenia się, musi być kierowca, dla ciała to duch jest kierowcą, jeżeli duch - kierowca zablokowany, bez zarządzania ciałem, to wszystko jest powywracane do góry nogami, żyje duch bez praw Pana Stworzyciela, brak suto nakrytego stołu i brak podstawowych rzeczy, brak pieniędzy na płacenie rachunków.

Wszystko i ludzkie duchy na Ziemi muszą żyć w prawach, sami będziecie chcieli, wtedy wszystko wróci do normy a Ziemia się oczyści sama.

Prawa na Ziemi działają samoczynnie i precyzyjnie Pan Stworzyciel bez ingerencji, to wy ludzie sami swoim  myśleniem, mówieniem i działaniem wymierzacie sobie sprawiedliwość.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas