Ognisko myśli 151. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ognisko myśli 

 

 

151.

Ognisko waszych myśli trzymajcie w czystości, pozostańcie bez ściągania na siebie negatywnych energii, dziś skutki zwrotne są natychmiast, spotęgowane do 10 000 razy.

Myśli mają moc twórczą i ważne, aby myśli wasze zawsze tworzyły pozytywne i dobre energie.

Przemawiam do tych, którzy chcą słuchać, do tych, którzy chcą się rozwijać duchowo, odrzucam leniwych,  ciemnych i nijakich, bez przemawiania do nich, gdyż oni i tak idą na zatracenie, trzeba omijać ciemne miejsca i omijać ciemnych z daleka, oni są już martwi, brak w nich duchowego życia, przejdą przez młyny Boże, aby się oczyścić z ciemności, wrócą jako nowe wolne i duchowe ja bez poprzedniej świadomości.

Ludzkie duchy usiądźcie wygodnie w fotelu, zamknijcie oczy, potrzebny jest luz i zacznijcie odbierać obrazy, które będą dla was podpowiedziami duchowymi, jak żyć i czym się kierować tu na Ziemi, którą drogą będzie wam lepiej pokierować się na drogę w kierunku Światła, jak prowadzić działalność, aby przynosiła zyski i była zgodna z prawami Pana Stworzyciela. 

Każdy duch na Ziemi ma możliwość odbioru, bo to cecha ducha, nazwana przez ludzi na Ziemi intuicją, mówicie: że jesteście bez predyspozycji do widzenia, prawda jest taka że daliście się zablokować kościelnym kodami hipnotycznymi i pozwalacie aby wami manipulowali.

Staliście się leniwi, dajecie się okłamywać, pozostaliście bez chcenia widzieć PRAWDĘ, ciemności wami rządzą, macie wymówkę do tego by pozostać bez rozwoju duchowego, bez pracy duchowej.

Kościelna ciemnota dogmatami was okłamuje, bo jest wam tak wygodnie oddać się w ich ręce, prowadzą was jak barany na rzeź.

Spędzacie czas na samych ciemnych przyjemnościach, marnujecie czas dany wam na rozwój duchowy na ciemne skłonności, w tym czasie kościelni zakładają wam kody hipnotyczne i mamią was mówieniem o tym, o czym wy chcecie usłyszeć.

Od wieków torturowali, mordowali i palili na stosach ludzi, mają ręce umoczone we krwi swoich ofiar, czy kościelna brać jest w stanie nauczyć was duchowej Miłości?

Musicie sami wziąć swój rozwój duchowy w swoje ręce, nad sobą zapanować, a jest to początek rozwoju duchowego, wejście na pierwszy stopień pracy duchowej w subtelnych energiach.

Myśli wasze jak bumerang wrócą do was i uderzą w was bardzo mocno gdy pozostaną bez opanowania, więc wołam do was; trzymajcie ognisko swoich myśli w czystości, aby skutki zwrotne wracały do was wyłącznie pozytywne, abyście mogli uczestniczyć w budowie KRÓLESTWA BOŻEGO tu na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wyleczenie ziemskiego ciała 150. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Wyleczenie ziemskiego ciała 150.

Całkowite wyleczenie ziemskiego ciała waszego, zależy  wyłącznie od was, od oczyszczania waszego ciała z toksyn, cukru, trucizn, tłuszczu, soli i szczawianów, oraz ducha z negatywnych energii, jakie gromadzą się na waszej aurze i wewnątrz aury.

  Takie oczyszczenie ducha i ciała ziemskiego, pojazdu dla ducha, powinno następować jednocześnie, wtedy jest najlepszy skutek działania oczyszczania.

Wasze codzienne jedzenie śmieci i różnych dziwnych produktów, suplementów diety oraz medykamentów, które są dla was toksyczne, powodują zatrucie ziemskiego ciała.

 Wy jednak uważacie, że zdrowo się żywicie, sami się stresujecie i zatrzymujecie tym wyrzucanie naturalne i normalne przez organizm wszystkich wewnątrz różnych związków, sztucznych tłuszczy oraz trucizn.

Strach, jaki jest w was, bo dajecie się wszystkim straszyć, ktoś tupnie, a wy już trzęsiecie się ze strachu, bo jesteście bez potrafienia wziąć odpowiedzialności za siebie, co natychmiast powoduje brak trawienia w żołądku a następnie w jelitach, wątroba ma od razu dużo trudniej, słabo odtoksycznia wasz organizm, można już zaobserwować blokadę splotu słonecznego na duchu, zostaje przerwane połączenie ducha i ciała ziemskiego, ziemski duch staje się 1% energetycznie ,zaczyna chorować ciało, bo zatrzymują się wszystkie śmieci, wtedy zaczyna ciało zwiększać swoją objętość, stajecie się słabi, ciągle wam mało snu, śmieci w organizmie jest coraz więcej, a wasz organizm jest coraz słabszy i już jest bez siły, aby samodzielnie uruchomić oczyszczanie, radzić sobie z wyrzucaniem śmieci.

System limfatyczny jest tak zapchany, w żyłach krążą śmieci, we wszystkich słabych miejscach organizm wrzuca wszystko, co jest bez możliwości natychmiastowego wyrzucenia na zewnątrz.

 Bez możliwości jest sam sobie poradzić, tym bardziej że starsze śmieci skumulowane zaczynają gnić i rak gotowy.

Jesteście tym, co jecie, tym, co pijecie i tym, co oddychacie, wszystkie te produkty potrzeba aby były naturalne i czyste ekologicznie.

Przekonujecie, że to, co jecie jest dobre, bo wam smakuje, zwracacie uwagę na walory smakowe, a kto z was zwraca uwagę na walory odżywcze?, nikt, to, co dla ziemskiego ciała najważniejsze.

Zwracacie uwagę na piękne ciało ziemskie, a jesteście bez zwracania uwagi na pięknego i rozwiniętego ducha.

Pijecie codziennie kilka filiżanek kawy, która bardzo przekwasza organizm, palicie papierosy, które są dla was i dla ludzi w waszym otoczeniu trujące, zamiast zjeść śniadanie, które będzie paliwem i energią dla ciała ziemskiego.

Z wygody i lenistwa biegniecie do medyków akademickich, boicie się wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, dokładają wam trochę leków i jeszcze jesteście bardziej chorzy o skutki uboczne działania leków, co jawi się jak ciemnota i ciemności, ponieważ o waszym zdrowiu medycyna bez mówienia wam PRAWDY.

Wasz organizm oczyści się natychmiast jak zrozumiecie, że najważniejszy jest Pan Stworzyciel i życie w prawach Pana Stworzyciela, jak zrozumiecie, że jesteście dla siebie ważniejsi i zaczniecie codziennie dziękować wyrażaniem uczuć w słowach do Pana Stworzyciela za wszystko, co macie, skończycie biadolić i narzekać, zaczniecie żyć w radości, dbać należycie o siebie ducha i swoje ciało ziemskie, natychmiast zacznie następować prawidłowe oczyszczanie organizmu, nastąpi wewnętrzna równowaga.

Zrozumiecie, że jesteście najważniejsi i wasze zdrowie, reszta to narzędzia do rozwoju duchowego i dodatek do was, to przyjęcie PRAWDY o was.

Każdy ziemski człowiek rozumie to wtedy, kiedy jest już za późno, kiedy duch szykuje się do odejścia z ciała ziemskiego, kiedy to ciało ziemskie jest już tak słabe i przez medycynę akademicką pokaleczone, to wtedy łapiecie się za głowę i mówicie, jaki ja byłem głupi, bo wszystko było dla was ważniejsze, od was ducha.  

 Natomiast gdy jest za późno wtedy rozumiecie że należy się skierować do Miłości duchowej i najważniejszy jest Pan Stworzyciel, prowadzi człowieka ziemskiego najlepszą dla niego drogą, to kierowanie się intuicją, podpowiedziami z ducha.

Brak innej drogi do zdrowia, dobrego samopoczucia, do pielęgnowania siebie ducha, jedyna droga poprzez oczyszczanie organizmu ziemskiego z tych wszystkich śmieci i w tym samym czasie rozwój duchowy, całkowita równowaga ziemskiego i duchowego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Pan Stworzyciel uzdrawia 149. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Pan Stworzyciel uzdrawia

 

 

149.

Pan Stworzyciel uzdrawia energią Miłości duchowej, poprzez duchy przygotowane energetycznie do oczyszczania ducha darem otrzymanym od Pana Stworzyciela, ludzkim duchom, którzy swoim chceniem mają szansę odczynienia wszystkiego, co jest nagromadzone z poprzednich inkarnacji, tak zwaną przez ziemskich ludzi karmę, przez duchy ludzkie pracujące nad swoimi myślami, słowami i czynami, wszystko, co robią musi być zgodne z prawami Pana Stworzyciela zawartymi w krzyżu Prawdy oraz siedmioma prawami Pana Stworzyciela, danymi w stworzenie tu w najgęstszą materię.

   Ludzkie duchy są bez możliwości zmiany praw danych przez Pana Stworzyciela na Ziemię, nawet modyfikowanie pod swoje ziemskie potrzeby jest poważnym przekroczeniem.

Duchy ludzkie, to wasza musi być inicjatywa i interesowność dotarcia do Prawdy, proszenie czy czekanie na was bez możliwości takiej,  wysyłanie do was ostrzeżeń zakończone, to wy musicie udowodnić, że chcecie się uzdrowić i pracować ze sobą, to wy musicie udowodnić, że chcecie przyjąć PRAWDĘ i żyć w Miłości duchowej, być 100% w przyjmowaniu energii i jej przesyłaniu dalej, aby kołobieg w stworzeniu był zachowany na każdym poziomie, jaki stworzycie poprzez swoje zewnętrzne promieniowania, oraz poprzez wasz wysiłek wydobycia talentu i odkrycia misji, z jaką zeszliście tu na Ziemię, aby się dalej uczyć, aby duch doświadczał.

Jeżeli odrzucicie stanowczo waszego rozumu wariacje i całkowity stres ciała ziemskiego, przestaniecie się bać i słuchać podszeptów ciemności i ciemnoty, a oprzecie się w swych uczuciach o Światło, dojdziecie w rozwoju duchowym wysoko, najwyżej jak może ludzki duch, do poziomu duchowo istotnego.

Staniecie się wolni duchowo, staniecie się mocni energetycznie i będzie wasza wiara przekonaniem, to wszystko wokół was będzie kwitło, będzie się wszystko rozwijało, będziecie bogaci duchowo, ale ziemsko też, co jest korzystne dla was i jest Miłością duchową, wtedy wasze promieniowania będą działać na wszystko, co jest wokół was, wspierać będziecie energetycznie naturę.

Walczcie o siebie, poczujcie jak dobrze być duchowym, stańcie się mocni energetycznie, a będziecie wiedzieli, co to jest szczęście, bogactwo duchowe i ziemskie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ludzkie duchy ludzkim duchom 148. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ludzkie duchy ludzkim duchom

 

 

148.

Ludzkie duchy ludzkim duchom zgotowały ten los, chciwość, żądza władzy, chęć posiadania dużych pieniędzy i majątków ziemskich, pcha do zabijania innych ludzi.

To trzecia wojna światowa, o którą wielcy tego świata zabiegają, uzurpują sobie prawo do decydowania i ingerowania w suwerenne narody i państwa, a to początek interwencji Pana Stworzyciela, bo wy ludzie ziemscy byście się pozabijali nawzajem, aby udowodnić całemu światu, kto tu jest większy i mocniejszy, to ich chore ego, tu ludzie ziemscy bez opiekowania się innymi, wyłącznie ich żądze, od zawsze odkąd duch ludzki zszedł na Ziemię, zawsze umieliście się wyłącznie zabijać i zagarniać to wszystko, co było pod ręką i się spodobało, tym bardziej jak było czyjąś własnością.

Przez rozum, mózg przedni, ciemność wchodzi ze swoimi żądzami, sam ludzki duch jest bez siły by się od ciemności wyzwolić i podążać drogą w kierunku Światła.

Każdego dnia, w każdej godzinie, sekundzie, musicie być czujni i bez dania się ściągnąć do przepaści ciemności, to wasz interes, aby stać się duchowym, tak jak i stać się bogatym we wszystko, co jest potrzebne do rozwijania się duchowego, tu i wyżej na wszystkich poziomach.

Wszystko, co ciemne musicie wypalić ogniem duchowym w waszym rozumie i wokół was, potrzeba na nowo podłączyć się do źródła, stać się nowym człowiekiem ziemskim, wyrażać uczucia w słowach do Pana Stworzyciela, czystym czynem codziennym poprzez pracę duchową, oraz odrzucenie wszystkiego, co przeszkadza wam w rozwoju.

Trzecia wojna światowa, to spełnia się kolejna przepowiednia obecnie na Ziemi.

Bez możliwości aby jeden ziemski duch zniewalał bezprawnie innego ducha, tylko on sam może decydować o sobie, inaczej to gwałt na innych wbrew prawom Pana Stworzyciela, całkowicie sprzeczne z Miłością duchową.

Wy sami musicie zdecydować, dokąd zmierzacie, czy prostą drogą do Pana Stworzyciela, czy będziecie przechodzić coraz większe kłody, aż wpadniecie w przepaść ciemności, a  ponieważ ciemności giną i upadają to wy też zginiecie na zawsze.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ludzie, co robicie! 147. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ludzie, co robicie!  

 

147.

Ludzie, co robicie! Nad żywiołami zapanować chcecie, sami na siebie tornado ściągnęliście, obserwując przydaliście uwagę i trąba powietrzna uderzyła prosto w was, dostaliście po nosie, cieszcie się, że żyjecie, przekażcie wszystkim ludziom, że żartowanie z żywiołów to głupota, to brak pokory do samego Pana Stworzyciela.

  Zapamiętajcie, że żywioły to armia Pana Stworzyciela, działa tam gdzie dosięgają ludzi skutki zwrotne ich decyzji i działań.

Chcieliście przeżyć i doświadczyć na sobie, o to prosiliście i otrzymaliście natychmiast, dlaczego dziwicie się, że tak się dzieje, to jest normalny proces energetyczny, energia w was tworzy, czy znacie PRAWDĘ o energiach czy nie.

Ziemscy ludzie bez możliwości są zapanować nad żywiołem, ale możecie się zmienić i zacząć gorliwie przestrzegać prawa Pana Stworzyciela z pokorą do ŻYWIOŁÓW.

Należy jak najprędzej oddalić się od miejsca, gdzie pokazuje się żywioł, obserwowanie z autobusu pełnego ludzi, 50-60 osób, to od was popłynęła energia z uczuciem do obserwowanej trąby powietrznej i jak bumerang wróciła wzmocniona żywiołem i uderzyła precyzyjnie w autobus, choć chcieliście uciekać, byliście bez żadnych szans, bo sami energetycznie wyciągnęliście rękę do żywiołu.

Ludzie wszyscy na Ziemi wyciągajcie wnioski z tego zdarzenia, przyjmijcie Żywe Słowo będące dziś na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ziemskie tak zwane święta 146. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ziemskie tak zwane święta 

 

 

146.

Ziemskie tak zwane święta, są fałszywe, te czczone przez ziemskiego człowieka, wymyślone rozumowo przez kapłanów pogańskich po zamordowaniu Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka.

  Powielane do dziś przez religie, różne sekty i organizacje kościelne ziemskie, aby przyciągnąć i zniewolić ludzkiego ducha, choć to jego wina ewidentna, że dał się rozumowo zniewolić i przyporządkować religiom, sektom, organizacjom i kościołom.

 Bał się człowiek wziąć odpowiedzialność za swój rozwój duchowy, odpowiedzialność za swoje życie duchowe i za swoje zdrowie, ponosić konsekwencje za swoje czyny, tu na Ziemi w najgęstszej materii.

Pan Stworzyciel dał na Ziemię duchom ludzkim trzy Święta, o których ziemskim ludziom brak wiedzy, bo wiedzieć bez chcenia są i nadal z powodów komercyjnych, wyłącznie dla pieniędzy służą ciemnym ołtarzom, figurom i bożkom stworzonym przez rozum ich twórców, jest to działanie przeciwko siedmiu prawom Pana Stworzyciela.

Komercja, wygodne życie, chęć władzy, chęć zdobywania dużej materii pcha kościoły i sekty w wyciąganie od duchów ludzkich pieniędzy, a w zamian dzielą się z nimi ciemnymi demonicznymi energiami.

Tam gdzie biegniecie, co niedzielę, w tych przybytkach zwanych kościołami, brak jest Pana Stworzyciela, są za to ołtarze, obrazy i figury, które były i zawsze będą pogańskimi zwyczajami kapłanów magów czyli czarowników, to jest bluźnierstwo przeciwko samemu Panu Stworzycielowi, przeciwko ŚWIATŁU.

ŚWIĘTY JEST wyłącznie PAN BÓG, a ludzki duch jest bez prawa wywyższać siebie, ani inne duchy ludzkie, żadne ołtarze, figury, obrazy ani inne rzeczy gęsto materialne, bo to najwyższe przekroczenie prawa Pana Stworzyciela.

Służycie ziemskie duchy ludzkie ciemnościom poprzez swój rozum.

Służenie Panu Stworzycielowi to bezpośrednie połączenie, największe i najczystsze wyrażanie uczuć w słowach bez żadnych ciemnych pośredników, to mówienie PRAWDY, czyste myśli, słowa i czyny, największym wyrażaniem uczuć w słowach jest czysty wasz czyn skierowany do innych duchów.

Duchy ludzkie w kościołach mruczycie dziwne modlitwy znaczące tyle co kody hipnotyczne, zbyt mało o nich wiecie aby się przed nimi obronić, daliście się prowadzić przez ciemnych i ciemności jak barany na rzeź.

Opamiętajcie się ludzkie duchy w swych działaniach na Ziemi, bo ponosicie konsekwencje swoich decyzji i działań, natychmiast.

Święta dane przez Pana Stworzyciela na Ziemię to: Danie siły w stworzenie 30 kwietnia, 1 września; Święto Lilii, Czystości, 7 września 2007 roku powstało Tysiącletnie Królestwo Czystości i Trójjedyności, a 23 stycznia; Święto Róży, bez mylenia z różańcem, bo Święto Róży to święto Miłości i Prawdy a różaniec to upadek całkowity ducha ludzkiego.

Pan Stworzyciel chce widzieć ducha ludzkiego szczęśliwego, radosnego, w Miłości duchowej żyjącego w Prawach, a wy jesteście chorzy, klęczący i biadolący przeciwko sobie duchowi, wstańcie natychmiast z kolan, zrzućcie z ramion fałszywe krzyże i zacznijcie wierzyć wyłącznie w PRAWDĘ, w Pana Stworzyciela, Pan Stworzyciel dał wszystkim duchom szansę, skorzystajcie z tej szansy.

Zmianę siebie zacznijcie od przeczytania Konstytucji ze ŚWIATŁA, natychmiastowe przestrzeganie praw Pana Stworzyciela, to życie w prowadzeniu przez PRAWDĘ, oparcie w ŚWIETLE.

Duchu ludzki jest jedna droga do poziomu duchowo istotnego, inne drogi to ciemności, a wiara w Pana Stworzyciela przeżywana stanie się przekonaniem,  w doświadczaniu tu na Ziemi, wtedy zobaczycie co jest prawdziwe.

Ślepa wiara jest ślepa i brak możliwości stania się wiarą z przekonania, bo to wiara z rozumu, powierzchowna, dlatego potrzebne są świecidełka, obrazy, figury i ołtarze by przekonać siebie pokazujecie na zewnątrz, bo brak wam wiary wewnątrz.

 Przekonaniem stanie się wiara wewnętrzna z własnych przeżyć i doświadczeń z uczucia, z ducha, bez potrzeby udowadniania sobie, bo jest w was, to odczuwacie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ciemności są niszczone 145. Objawienia Woli Bożej Elż. Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Ciemności są niszczone 

 

 

145.

 Większość bez znaczenia, bez znaczenia ile macie ziemskich dyplomów, ile macie szkół ziemskich ukończone, bez znaczenia jak bardzo jesteście bogaci w materialny ziemski sposób, bez znaczenia wasze ziemskie dobra socjalne, wasze wartości i wspieranie się materią, bez znaczenia, jakie macie znajomości, czy jesteście majętni czy biedni, czy w hierarchii kościelnej wysoko stoicie, bez znaczenia, jakim dogmatom hołdujecie, bez znaczenia, kogo macie w rządzie z ziemskiej rodziny, jakimi jesteście fachowcami czy naukowcami w ziemskiej dziedzinie, bez znaczenia czy jesteście rasy białej, żółtej czy czarnej, bez znaczenia, na jakim kontynencie mieszkacie, w jakiej części Ziemi, bez znaczenia ile macie lat, czy jesteście dzieckiem czy starcem, wszystko traci fałszywe znaczenie, wszystko co jest bez ŚWIATŁA, liczy się wyłącznie Pan STWORZYCIEL, liczy się wyłącznie rozwój ciebie ducha, liczą się wyłącznie żywi duchowo, tacy, którzy dają się poznać po czynach swoich, swym działaniem i bez znaczenia gdzie tacy, którzy kierują się prawami Pana Stworzyciela będą, bo wszędzie będą bezpieczni, takie duchy ludzkie kierują się prowadzeniem Pana Stworzyciela i zostaną ostrzeżeni przed wydarzeniami, kierując się podpowiedziami ominą wszystkie mało bezpieczne miejsca i nawet w wydarzeniach, gdzie wszystko się poprzewraca, duchowi będą bezpieczni.

Żadne pieniądze, żadne bunkry, wysoko budowane budynki, specjalnie wzmocnione, bo dla Żywiołów wszystko co jest na Ziemi jest maluczkie i żywioły armia Pana Stworzyciela da sobie z tym radę doskonale, bez ominięcia tych co ciemni, wszystkie ciemności i ciemni  sfiksowani, podający się za ziemskich ludzi, zostaną zniszczeni raz na zawsze. odejdą z Ziemi jako nieświadomi, jako czyste zarodki.

Muszą ponownie inkarnować na Ziemię, ale jako duchowi.

Wasze pieniądze i wartości materialne są przeszkodą w rozwoju duchowym.

Wszystkie duchy na Ziemi zostaną, każdy z osobna rozliczeni, każdy prześwietlony przez Prawa Pana Stworzyciela, są bez możliwości ukrycia swoich cech, muszą stanąć w ŚWIETLE, wszystko się okaże, jacy są prawdziwi, jakim prawem kierowaliście się i czy jesteście żywi duchowo w stworzeniu.

To wszystko, co macie mało czy dużo, bez żadnego znaczenia, bo swoim działaniem doprowadziliście do zabrania wam rzeczy materialnych, abyście mogli odczuć, co jest dla was ważne i co ma znaczenie dla ducha będącego w gęstej materii.

Na pierwszym miejscu dla was musi stać wyłącznie PAN STWORZYCIEL i prawa dane przez Pana Stworzyciela na Ziemię, na pierwszym planie PRAWDA i zawarta w niej MIŁOŚĆ duchowa, wtedy jesteście prowadzeni właściwą drogą, jesteście duchowi i wolni.

Codzienne dziękowanie za wszystko, co macie i otrzymujecie od Pana Stworzyciela, czytanie Słowa oraz odbieranie obrazów i tekstów, stała czujność na wszystkie swoje słabości, wzmacnianie dobrych cech i wzajemna bezinteresowność poprzez Miłość wymagającą i sprawiedliwą, dawanie wyłącznie w prawach Pana Stworzyciela korzystnych wibracji.

Pomimo wielkich korporacji, ochrony i przedsięwzięć zapobiegających katastrofie, za miliardy, bez ochrony są ciemności wszędzie upadną i to jest jedyna słuszna droga.

Może, gdy własnym chceniem uchwycicie się SŁOWA PRAWDY i praw Pana Stworzyciela wtedy uda się wam wzlecieć do góry, poznanie wasze będzie czyste, szczere i z uczuciem.

Innej drogi brak, jak wyłącznie poprzez rozwój duchowy, bramą jest Pan Jezus Chrystus i  ja Immanuel, musicie do części Pana Stworzyciela trafić, żadna władza, żadne układy, żadne znajomości bez dania wam ochrony, bez dania wam pomocy, nawet tacy, którzy będą chcieli ominąć prawa Pana Stworzyciela, natychmiast poniosą konsekwencje swoich działań tu na Ziemi.

Wszyscy poprzez prawa Pana Stworzyciela sami się osądzą i rozumowe rządy muszą upaść, ciemność i ciemnota zginie raz na zawsze.

Z Woli BOŻEJ ludzki duchu wszystko się już dzieje na Ziemi, a wy szukajcie dróg do Pana Jezusa Chrystusa i  mnie Immanuela działajcie w prawach, zawsze czyńcie dobro.

Zawalą się wszystkie mosty, wszystkie drogi, które prowadzą ciemności, zostaną zniszczone wszystkie budowle, zmienią swoje koryta rzeki, morza zmienią swoją powierzchnię i ziemskie góry się przemieszczą, wszystko dla oczyszczenia Ziemi z ciemności.

NOWE KRÓLESTWO CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI już się rozbudowuje na nowych fundamentach opartych o ŚWIATŁO i prawa Pana Stworzyciela.

Dziś już wszystko co ciemne utraciło znaczenie, mają znaczenie prawa Pana Stworzyciela i życie zgodne z prawami.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas