ZADANIE Ismanów 554. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

ZADANIE Ismanów

554.

SIŁA w stworzenie płynie prosto od Pana STWORZYCIELA, coraz większą Siłą dysponujecie w tworzeniu swojej rzeczywistości, w mocy ducha, w waszej wierze z przekonania, w mocy SŁOWA, od was zależy czy dziś tą SIŁĘ będziecie w stanie przepracować w znaczeniu pozytywnym i podnieść się na poziom uczucia albo upadniecie, a to oznacza przejście do rozliczenia całkowitego.

  Przyszliście na Ziemię z własnej woli aby doświadczać, po to aby móc pomóc innym duchom , ażeby pomóc innym to trzeba samemu to przeżyć, przepracować i wyjść z tego labiryntu ciemnego rozumu, każdy kto jest gotowy by przyjąć Prawdę stanie przed nami, spotka się z nami a wszystko dzieje się bez przypadku, ale inicjatywa do was należy, to ma być wasze chcenie.

  Każdy Isman zapracował sobie w poprzednich inkarnacjach na miano Isman, to duch który kierował się uczuciem, ale tu i teraz na Ziemi wielu Ismanów tak mocno rozbudowało w sobie chęć posiadania gęstej materii, że uczucia głęboko zakopali rozumem i zamiast pomagać innym sami motają się w labiryncie głupoty.

  Rozum zawsze był i będzie narzędziem dla ducha, a to oznacza posłuszeństwo duchowi, służenie duchowi wiernie w logicznym myśleniu, kojarzeniu faktów i wyciąganiu wniosków z doświadczeń, reszta to małpi rozum.

  Ludzie na Ziemi spowodowali że rozum stał się narzędziem ciemnoty, strach, stres, panika, dlatego Ismanie zamiast pomagać innym sami potrzebują pomocy, błądzą, podejmują mało właściwe decyzje, ponieważ wiara ich w Pana Stworzyciela jest słaba, albo jej całkowicie brak, brak przekonania w wierze, a  wiara z przekonania to 100% sukcesu w uczuciach gdy jesteście przekonani do tego co robicie, że właściwą drogą idziecie, bez uczuć jak sprawdzicie co jest prawdziwe a co fałszywe, bez uczuć brak takiej możliwości bo górę weźmie strach i panika. 

  Panika zamyka logiczne myślenie, a to już upadek dla Ismana, strach blokuje splot słoneczny i bez możliwości odczucia wewnętrznego, rozum natychmiast pokaże wam to co będą chciały ciemności abyście zobaczyli, a wtedy idziecie już ciemną drogą w dół zamiast jasną w kierunku Pana Stworzyciela, dlatego tak ważne są uczucia i luz wewnętrzny.

  Z każdej sytuacji jest wyjście w drodze prowadzącej w kierunku Światła, w każdej chwili macie podpowiedzi płynące od Pana Stworzyciela, trzeba oddać się w prowadzenie, wtedy każda podjęta decyzja jest właściwa.

  A tak gdy pieniądze stają się celem, gdy ego wybujałe ponad miarę panuje nad duchem, wtedy rozum buduje wam drogę upadku z zatraceniem całkowitym, jak młyny Pana Stworzyciela zgodnie z prawami złapią włókna tego ducha to brak możliwości ratunku, żadne zasługi wcześniejsze, wszystko liczy się tu i teraz, tamto było i się skończyło a wy bez wyciągnięcia z lekcji właściwych wniosków.

  Przyszliście tutaj na Ziemię wykonać zadanie, wspierać nas tutaj w budowaniu Królestwa Czystości i Trójjedyności, przyszliście tutaj by pomóc duchom wejść na drogę prowadzącą do PRAWDY, by nauczyć duchy życia w naturze, aby narodzili się na nowo, dać świadectwo PRAWDY, w Prawdzie nauczyć ich życia na Ziemi.

  Zadanie wydaje się łatwe, ale wtedy gdy zapanujecie nad swoim wybujałym ponad miarę rozumem, wtedy gdy uwierzycie w Pana Stworzyciela całą mocą ducha, to wtedy macie sukces, inaczej upadek, bez możliwości powrotu, to zdrada siebie ducha, to koniec drogi rozwoju duchowego, nawet bycie blisko pomoże wam się szybciej rozliczyć, choć wy myślicie że to wam pomoże, zawsze zanim podejmiecie decyzję, zobaczcie jej konsekwencje, są w podpowiedziach Pana Stworzyciela, zamiast się burzyć i pokazywać EGO nauczcie się słuchać, każde EGO buzuje tak samo, to najgorszy doradca, ponieważ to ROZUM.

  Duch wie a rozum nie, duch widzi wszystko w przeszłości, w przyszłości oraz tu i teraz wzrokiem duchowym a rozum wyłącznie to co gęsto materialne oczami ziemskimi, jest ograniczony do ziemskiego.

  Każdy Isman tu na Ziemi najpierw powinien nauczyć się panować nad sobą i swoim rozumem, jak najszybciej nauczyć się słuchać, inaczej, jak wielu pozostanie wyłącznie mdłym wspomnieniem.

  Podstawa to spontaniczna radość, bez analizowania kto co mi powiedział, co zrobił, jak mocno mnie obraził i zranił, mówicie: jak on śmiał mi zwrócić uwagę, a wy czy możecie innym zwracać uwagę?

  Wszystko działa jak lustro i każde działanie ma skutek zwrotny, dobry lub zły, to co dajecie to samo otrzymujecie, ale już zwielokrotnione abyście odebrali lekcje, a tu trzeba nauczyć się koniecznie czytania stworzenie mową Pana Stworzyciela.

  Pytacie czy moglibyście nauczyć się sami, jakby tak było to po co była by potrzeba naszego przyjścia na Ziemię, wiele przez Ismanów podjętych było prób zmian na Ziemi, zawsze kończyły się fiaskiem, jak Pan Jezus Chrystus zszedł po raz pierwszy został zamordowany, moje wielokrotne przyjścia i budowanie życia w naturze i pokoju kończyło się brutalnie, zawsze morderstwem.

  Tym razem to skończyło by się brutalnie dla mieszkańców Ziemi, gdyż ten proces powrotu na drogę PRAWDY na Ziemi, doprowadzony będzie do końca z całkowitym powodzeniem.

  Dla każdego ducha na Ziemi jest jedyna droga, droga rozwoju duchowego, brak innej możliwości, albo się rozwijacie albo lej rozkładu, WASZ WYBÓR!

 

Uzdrowiciel Immanuel Elżbieta Gas

 

 

 

 

 

Szumi dokoła las 144. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Szumi dokoła las 

 

 

144.

Szumi dokoła las, a Pan Jezus Chrystus czyta Wielką Księgę Objawień, wszystko już krzyczy dokoła; czytaj, czytaj nam SŁOWO, bo my chcemy posłuchać i żyć w Prawach, chmury na niebie też się zatrzymały na minutkę i słuchają SŁOWA Bożego tu na Ziemi.

Wszystko jest takie piękne, lato w pełni, spokój, Miłość duchowa, to czas na dziękowanie codzienne Panu Stworzycielowi tu na łonie natury w lesie.

Dziś tu ludzkich duchów brak, ale za chwilę będą chcieli słuchać i prosić będą o służenie Panu Stworzycielowi.

Świetlisty nurt płynący z góry zasila świetlistą cześć Pana Stworzyciela Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela, Siła płynie do stworzenia, wyłącznie wy ludzie ziemscy bez przyjmowania, Słowa i siły.

Ale tu w naturze brak przymusu, zwierzęta wiedzą, że należy żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela i wszystko żyje  w zgodzie z naturą.

Głos w naturze brzmi jak echo, jest donośny i pełen Miłości, tu też płynie energia do stworzenia czysta, biała i świetlista.

Wszystko dojrzało do doskonałości, czas na pracę z ludźmi ziemskimi, za chwilę będą tysiące prosić o SŁOWO, o poradę, o uzdrowienie.

Blisko mnie Immanuela i Pana Jezusa Chrystusa będą wyłącznie ci, co pracują ze sobą, ci, co się rozwijają duchowo, prześmiewców żegnamy idą do rozkładu.

Słyszę jak wszystko śpiewa w lesie i pieśń Miłości mnie i Panu Jezusowi Chrystusowi niesie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czy ktoś wam pomoże? 143. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Czy ktoś wam pomoże?

 

 

143.

Czy ktoś wam pomoże? Nikt, sami możecie pomóc sobie, bo każdy kto chciały wam pomóc, upadkiem skończyć może, zaprzepaściliście swoją szansę daną wam przez Pana Stworzyciela, daną przed 2000 lat.

Mogliście pomóc sobie sami, ale lenistwo i wygodnictwo wasze wybrało ciemne nurty, szare i głębokie jak grób.

Ciemne nurty czekają tylko na to, ale wy swoimi czynami na takie niskie wibracje zasłużyliście sobie, codziennie słuchając podszeptów ciemności.

Zakaz pomocy wam już w procesach oczywisty, mieliście bardzo dużo czasu i dużo możliwości odczynienia sobie wszystkiego, a teraz wszystko przez swoje lenistwo duchowe tracicie.

Budźcie się ludzie i podążajcie do PRAWDY, sami musicie podejmować decyzję, bo to wy poniesiecie jej konsekwencje, to wasze ma być chcenie i ducha czyszczenie.

Budźcie się ludzie, byście zdążyli się obudzić  przed wydarzeniami, przed apokalipsą, bo bardzo mocne wydarzenia końcowe zaskoczą was, wtedy już może być za późno na wasze budzenie.

Na siłę pomóc, to wymuszanie, bez takiej możliwości, wy sami taki akt chcenia powinniście w sobie rozbudzić inaczej marnujecie swoją ostatnią szansę, ostatnie minuty dzielą was od wydarzeń na Ziemi, ale wy jesteście bez chcenia słyszeć i widzieć, dalej jesteście bez wiary w to, co się do was krzyczy już bardzo głośno, a wy myślicie; że jesteście bezpieczni.

Sami mówicie o sobie; my jesteśmy leniwi i bez chcenia rozwijania się, wolimy oglądać telewizję, siedzieć przy grillu jeść kiełbaski,- które się wam w jelitach przewracają i z tego choroby macie, patrzycie na walory smakowe, a na odżywcze zero, w was to samo na, zewnątrz jaki taki wygląd, a w środku zgnilizna i martwota.

Nic dla siebie, ale wszystko na pokaz, ten wygląd dla innych, dla innych też na pokaz żyjecie, wierzycie w to co widzicie ziemskimi oczami, uczucia całkowicie zablokowane, sami sobie dół kopiecie i do niego sami wskakujecie.

Przepowiednie były kiedyś w domach czytane i przekazywane z pokolenia na pokolenie, aby na przychodzące wydarzenia wszyscy byli przygotowani, ale waszemu rozumowi się zdaje, że to mało możliwe, więc musicie to poczuć bardzo mocno na sobie, na swoim ziemskim ciele, żeby wiedzieć, kim jest PAN STWORZYCIEL i że największym wyrażaniem uczuć w słowach jest czyn, a klepanie jęzorem bez sensu to głupota rozumowa.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Rynek śmieciami zasypany 142. O W B Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Rynek śmieciami zasypany

 

 

142.

Rynek śmieciami zasypany, wszystkie produkty importowane to chińszczyzna, produkty najczęściej o najniższych walorach użytkowych, bardzo słabe materiały, to po prostu rynkowe śmieci, kto ma z nich pożytek? nikt, a jeszcze bardzo często jednorazowego użytku, lub odzież do pierwszego prania.

  To co tanie zawsze jest słabej jakości, coś co jest dobre ma swoją cenę.

Sami Polacy niszczą swoje miejsca pracy nabywając produkty importowane, niszczycie swoje zakłady pracy, nabywając te produkty dajecie innym pracę, dajecie innym zarobić pieniądze, wspieracie rynki obce, a polską produkcję niszczycie, a to co polskie jest najlepsze dla Polaka, to popieranie naszego rynku, to Polsce się będzie lepiej wiodło i wtedy wam też.

Wszystkie produkty polskie są najlepsze na Ziemi, brak lepszych, ale musicie nauczyć się szanować siebie i wszystko wokół to, co polskie.

Chińczycy śmieci produkują, to śmieciami zostaną zarzuceni, mamią ludzi tańszymi produktami, mało wartościowymi, a to jest oszukiwanie.

To tanie jest złej jakości i tak jest dużo droższe od tego co polskie i bardzo dobre, bo dla Chińczyka są najlepsze ich produkty, a dla was wasze są właściwe energetycznie.

Trzeba mieć świadomość, że jak nabędę polski produkt to bardzo dobry produkt i popieram swoją ojczyznę, Polaków, miejsca pracy i polskie firmy, zyski pozostaną w Polsce i tu zostaną zainwestowane, to jest dla waszej ojczyzny najwłaściwsze.

Wtedy Polacy i Polska będzie piąć się w górę.

Każdy, kto coś produkuje musi wiedzieć, że jak nabędę polskie produkty dla siebie, to jego produkty też będą się sprzedawały, to skutek zwrotny jego pozytywnych działań, ale trzeba znać Prawa Pana Stworzyciela żeby wiedzieć jak działają.

Twórzcie polskie produkty najlepsze na świecie i nabywajcie te same polskie najlepsze, budujcie wszystko wokół, bo to dobre, bo polskie.

Kto by te śmieci importował jak byście ich w sklepach bez nabywania byli, tylko sprawdzali i nabywali polskie, każdy w sklepie miałby towar dobrej jakości jak byście takich towarów sami żądali, sami jesteście sobie winni, że na Polskim rynku jest coraz mniej polskich produktów, ale możecie od dziś zacząć szukać wyłącznie polskich i wszystko się odwróci, to od was zależy, od was klientów.

Zacznijcie od siebie, produkować i pracować najlepiej jak się da, twórzcie polskie firmy i produkujcie najlepsze polskie produkty, wszystko zgodnie z prawami w stworzeniu.

Jest przepowiednia cytuję: żółta rasa zaleje świat, ludzie ziemscy pomyślcie logicznie, czy tak jest? sami na to pozwoliliście aby ta rasa żółta was zalała takimi śmieciami.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Kierujcie się do PANA STWORZYCIELA 141.OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Kierujcie się do PANA STWORZYCIELA 

 

 

141.

Kierujcie się do Pana Stworzyciela, słuchajcie Pana Stworzyciela, oddajcie się w całkowite prowadzenie dla was najlepsze i najkorzystniejsze, pomińcie wszystkie ziemskie duchy, które chcą wejść na poziom bez przeznaczenia dla nich, chcą się wywyższyć ponad wszelką Świętość, a nawet przyrównać się do PANA STWORZYCIELA, muszą zostać brutalnie zrzuceni, dłużej ludzki duchu tak być bez możliwości.

Zobacz duchu ludzki; ty duchu wołasz o pomoc, a się zablokowałeś i już bez odczucia Miłości I Prawdy, twoje ego bez chcenia zejść z tronu bałwochwalstwa, musisz zrzucić z tronu rozum i ego, a wreszcie zrozumieć i w swoim wnętrzu zbudować tron dla ducha, dla Twoich uczuć.

Każde ziemskie ciało ducha ludzkiego na Ziemi jest jedyne, niepowtarzalne, a kierując się rozumem ściągasz ciało i ducha do dołu ciemności i pokazujesz wszystkim, jaki jesteś do nich podobny, bez chcenia być indywidualistą, chcesz się do ciemności upodobnić, a przecież jesteś indywidualny i powinieneś starać się o to, aby zawsze być innym, niepowtarzalnym w każdym względzie.

Duchy ludzkie bez rozumowych dywagacji bądźcie duchowi, jeszcze macie chwilkę na zmianę na rozwój duchowy, wykorzystajcie ją i stańcie się indywidualistami duchowymi, samodzielnie odczuwającymi, wystąpcie z wszelkich organizacji, sekt, i religii, samodzielnie logicznie myślcie i odczuwacie to co dla was właściwe.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Pogromcy demonów 140. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Pogromcy demonów

 

 

140.

Pogromcy demonów jak z filmu, tytuł szokujący, ale i temat jest bardzo wyjątkowy, trzeba dziś ludzkim duchom na Ziemi PRAWDY o energiach, jaką sobie sami tworzą swoimi myślami, swoją mową i swoim działaniem.

Każdy duch przychodzi w najgęstszą materię nauczyć się życia zgodnego z prawami Pana Stworzyciela w radości i Miłości duchowej, lecz poprzez rozum ludzki ciemności blokują ducha, produkują jemu ciągle miliony wątpliwości, rozum zamyka od razu w klatce uczucia na kłódkę, a pamięć duchową wyśmiewa i zaczyna śmiać się sam z siebie, staje się martwotą duchową, wtedy chodzi po Ziemi zablokowane ciało sterowane przez ciemności, blade, chore i bez kolorów.

Pan daje ziemskiemu człowiekowi wszystko, co jest potrzebne, by móc prawidłowo funkcjonować tu na Ziemi, a rozum odcina się od suto nakrytego stołu, dlaczego tak fałszywie żyjecie, myślicie, mówicie i czynicie, wbrew prawom Pana Stworzyciela.

Duch ludzki jest tak zablokowany, przez swój rozum zakneblowany, co jest tego powodem?, odpowiedzcie sobie sami.

Ciemność poprzez rozum ściąga człowieka w bagno, w błoto, z przepaści ciemności łatwo się wydostać, ale na skłonnościach rozumu i nałogach łatwo wpaść, płacz i lament tu już bez możliwości pomocy, ale czy słuchać  chcecie? nie, przed wami wszystko, przed wami możliwości ogromne, ale i tak odrzucacie PRAWDĘ.

Boi się i krzyczy wyłącznie ten, kto tkwi w ciemności, jest w przepaści, takiemu już bez możliwości pomocy, bo on bez słuchania ostrzeżeń, chciał być mądrzejszy.

Dziś jest już chwila ostateczna na wasze wzloty duchowe, bo ciało to wyłącznie naczynie dla ducha, tu na Ziemi zostanie, a duch jak będzie fioletowy świadomy siebie, to popłynie do góry, do poziomu fioletowego, tam gdzie jest miejsce dla rozwiniętych duchowo, czerwony duch bardzo materialny zostanie oczyszczony i jako nieświadomy zarodek też popłynie do góry, ale bez świadomości siebie ducha.

Sami w swoim rozumie tworzycie demony i energie demoniczne, te formy czasami wychodzą poza wyobrażenie ziemskiego człowieka, tworzone ze strachu w ogromnym stresie, boicie się iść do przodu, boicie się dnia następnego, wiara w Pana Stworzyciela powierzchowna, rozumowa, bez uczucia, bez wiary jesteście w prawo dane ludzkim duchom w stworzenie.

Boicie się własnego cienia, ponieważ lęk nagromadzony przez was samych na splocie słonecznym, zamyka was ducha w klatce rozumu, macie na oczach ciemne okulary i pokazujecie, iż chronicznie brakuje wam ŚWIATŁA, dlatego ślepniecie i stajecie się martwi.

To wyłącznie wasza wielka wina, że słuchacie ciemności, odeszliście od PRAWDY na zawsze, szukacie ciemnych mało logicznych akademickich rozumowych nauk, które bardzo łatwo jasnym duchom podważyć i udowodnić co jest prawdziwe i logiczne.

Mówcie, co chcecie, ale i tak PRAWDA jest jedna jedyna i zawsze oczywista, PRAWDA to Pan STWORZYCIEL, w PRAWDZIE zawarta jest Miłość i Sprawiedliwość, musicie wyjść z tej przepaści, dlatego demoniczne energie bez możliwości wygonienia, należy je całkowicie i skutecznie zniszczyć, aby również były bez możliwości trafienia do kogoś innego.

To jest duchowa walka o życie, brak zabawy, ostrzegam wszystkich tych, co wchodzą w energie, gdzieś, gdzie są bez widzenia i bez pojęcia gdzie wchodzą, mogą wyrządzić krzywdę sobie i innym duchom, którym chcą rzekomo pomóc.

Bądźcie duchowi i czyści, uczcie się przyjmować Prawdę a odchodźcie od ciemności.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas