Upadła cywilizacja 139. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Upadła cywilizacja

 

 

 

139.

 

Chiny były potęgą, lecz dziś to miny, które na Ziemi wybuchną i wszystko się rozpocznie, cała Ziemia płonąć będzie od wschodu do zachodu Słońca, od południa do północy.

Kontrolować wszystko może Wyłącznie Pan Stworzyciel, a wy ziemscy ludzie chcecie mieć wszystko pod kontrolą, to poczujecie, kto jest Wielki i komu należy się podporządkować, na Ziemi, duchy ludzkie muszą się podporządkować prawom Pana Stworzyciela, żyć zgodnie z  prawami.

To, co robicie jest mało korzystne dla was, sami siebie zabijacie i niszczycie, interwencja Pana Stworzyciela jest konieczna i uzasadniona, rozwój i Miłość duchowa jest wszystkim dla duchów obecnych w gęstej materii, korzystne dla nich jest odrzucić wszystko, co związane z bogactwem materialnym, żądzą posiadania a skupić się na rozwoju siebie ducha.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Czystość w duchowym 138. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Czystość w duchowym

 

 

138.

Czystość w ziemskim pojęciu kościelni sprowadzili do części ciała żeńskiego, a gdzie czystość ciała męskiego?

Ludzie na Ziemi pomylili całkiem pojęcia ważnych dla ludzi odczuć i informacji duchowych z cielesnymi ziemskimi doznaniami.

Czystość duchowa bez wspólnych cech z żadną częścią ciała ludzkiego.

Czystość na poziomach duchowych i w Miłości duchowej przejawiającej się na Ziemi to; czyste myśli, czyste serce i czyste czyny, co w sercu to na ustach wyrażone w uczuciach

Dotyczy to wszystkich ludzi na Ziemi, każdego jednakowo, bez rozgraniczenia do kobiety, ani do mężczyzny.

Czystych duchowo rozpoznacie uczuciem, po ich czystych słowach i czynach, będą dla was pozytywnym przykładem.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Duchowe wartościowanie 553. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Duchowe wartościowanie

553.

Człowiek na Ziemi miał się nauczyć odróżniać dobro od zła, ale nauki rozumowe, teoria wtłaczana w ziemskich szkołach doprowadziła do blokady uczuć, już od dziecka nad tym się pracuje, aby zablokować duchowe odczuwanie, potrzebne aby duch na Ziemi mógł odpracować karmę.

  Karma, to co duch złego uczynił we wszystkich swoich inkarnacjach, będąc wielokrotnie na Ziemi, w różnych krajach i w różnych sytuacjach, jako bogacz i jako żebrak lub niewolnik, po to przychodzi aby nauczyć się Miłości duchowej, nauczyć się ją dawać oraz przyjmować, nauczyć się wspierać mieszkańców Ziemi i samą Ziemię, do dziś zamiast wspierać było niszczone.

  Przypadków brak, wszystko się dzieje ponieważ jako duchy podejmujecie takie decyzje i wszystko to co się tu i teraz na Ziemi dzieje jest konsekwencją waszych wyborów, konsekwencją waszego myślenia, mówienia i czynienia, ze wszystkich waszych inkarnacji, pobytów na Ziemi, czyli z całego bytu.

  Mało kto rozumie co to jest byt, co to jest inkarnacja, co to jest zejście na Ziemię, o duchu myśli się w kategorii czegoś co straszy i nawiedza biednego człowieka na Ziemi, bo przez wiele pokoleń, przez całe 2 000 lat pracowano nad tym aby sfałszować waszą świadomość duchową, ale jest też tak, że wy jako duchy bez sprzeciwu to przyjęliście, dlatego tak się stało, że straciliście swoją duchową świadomość.

  Świadomość duchowa to też wiedza o tym, że ci co kiedyś w poprzedniej inkarnacji molestowali dzieci, to w następnej inkarnacji, będą dziećmi które molestują inni, lub ci co byli molestowani, to jest skutek zwrotny, ponieważ bez możliwości przepracowania w jednej inkarnacji, to się to odbywa w dwu inkarnacjach lub jeszcze w kilku następnych.

  Karma to jest odpracowanie tego co się czyniło, odbiera się zapłatę w zależności od tego co się dawało innym.

  Trzeba to odpracować tak, aby duch poznał obie strony, jak molestował, to trzeba aby poczuł duch drugą stronę jak to jest być molestowanym, przeżywa to tyle razy ile jest potrzebne aby jego działania na Ziemi się zmieniły na pozytywne, przestał czynić zło.

  Obecnie ludzkie duchy żyły wprowadzone w strach i stres, bez odpracowywania karmy, bo zakłócono całkowicie odczuwanie duchowe, takie działania powodują blokady ducha i karma ciągle się powiększała, obecnie jest jej całkowite rozliczenie, na Ziemi jest po raz pierwszy Sąd ostateczny, po to aby zakończyć proces odpracowywania karmy i rozpocząć całkowicie nowy proces na Ziemi, proces świadomości duchowej, wolności duchowej opartej całkowicie o Miłość duchową.

  Potrzebne tu jest zaufanie do Pana Stworzyciela w 100%, innej opcji brak, bo 99% to zbyt mało aby się zrealizowało w 100% wasze przekonanie w wierze, bez przekonania to będzie ciągłe utykanie, ciągle chcenie podeprzeć się rozumem, a rozum to powierzchowność i wątpliwość, to brak wiary, to ciągłe wątpliwości, miliony pytań bez sensu, przekonywanie swojego rozumu, że tak jest, choć duch wie, dlatego jest w was ciągła walka wewnętrzna, bo brak przekonania i oparcia w PANU STWORZYCIELU.

  Czy chcielibyście aby wam zamieniono wasz piękny nowy samochód na stary rower, a wasz piękny nowy dom na stary kurnik?, tak wy zamieniliście Prawdę, Miłość duchową, wiarę w Pana Stworzyciela i odczuwanie duchowe na wiarę poprzez dogmaty w kościoły i różne religie, zamieniliście uczucie na to, co widzicie wzrokiem ziemskim, na to, co możecie dotknąć, figury i ołtarze, fałsz i kłamstwa, a to wielki błąd.

  Zaszczepiono w was samą negację wszystkiego, zahipnotyzowano, by wami dało się manipulować, abyście wykonywali wszystko jak wam nakażą inni, bo to rozum wam rozbudowano zamiast uczucie duchowe.

  Dlatego potrzebne są wydarzenia abyście wreszcie z tej ślepej drogi zawrócili i weszli na drogę, która prowadzi w kierunku Pana Stworzyciela bez żadnych pośredników, osób które same zbłądziły, a chcą uczyć innych.

  Trzeba nauczyć się patrzeć tak aby najpierw zobaczyć u siebie te wszystkie fałszywe stare programy, nauczyć się je eliminować, nauczyć się najpierw pomóc sobie, dopiero wtedy na bazie własnych doświadczeń będziecie mogli pomóc innym.

  Wielu myśli, że po kilku szkoleniach ezoterycznych jest już mistrzem międzynarodowym, bo ma taki papierek międzynarodowy, są w wielkim błędzie, dlatego wielu tak choruje, ponieważ tu nawet jeżeli mają taki dar, to potrzeba ten dar rozwijać ale duchowo, zamiast ezoterycznie, ale żeby to zrozumieć, potrzeba wiele lat oczyszczania ducha z tego co sobie nazbierali z całego bytu, trzeba jak dziecko uczyć na nowo życia duchowego, dotykania, uczucia, zrozumienia świadomości duchowej.

  Żeby nauczyć się być duchowym to najpierw trzeba nauczyć się słuchać, zamiast bulwersować, pokazywać ego, to najcenniejszy dar człowieka, zamiast dużo mówić to słuchać, podstawa do przyjęcia wiedzy duchowej, to rozum klepie po próżnicy jęzorem.

  Skutki zwrotne są natychmiast, dlatego trzeba mocno się zastanowić co się myśli, mówi i czyni, co dajecie to dostajecie, zwielokrotnione i to 10 000 razy.

  Na Ziemi obecnie kontroluje wszystko Światło, a więc działają doskonałe prawa Pana Stworzyciela, obojętnie czy je znacie czy nie, wszystko precyzyjnie zadziała, bo tak jest w Prawach PANA STWORZYCIELA, co zasiejesz to zbierzesz.

  Wartościowanie, to oddzielanie plew od ziarna, to wy macie chcieć się rozwijać duchowo w PRAWDZIE, doświadczać duchowo, uczyć się przyjmować i dawać Miłość duchową opartą o waszą wiarę z przekonania, bez wiary z przekonania jesteście tym pustym ciałem co jeździ rowerem i mieszka w kurniku, bez uczuć, bez PRAWDY, wyłącznie w rozumowej powierzchowności.

  Tu potrzeba wiele zmian w was, aby móc pozostać tu i teraz na Ziemi w Nowym Królestwie Tysiącletnim, móc na nowo się narodzić, duchowo w Świetle, w Prawdzie i Miłości duchowej, jeżeli pozostaniecie tacy jacy jesteście to lej rozkładu zassie te ciemne energie, które są w was, oblepiają was ducha, wtedy odejdziecie razem z ciemnościami, jeżeli rozwój duchowy ma być bez waszej woli i chęci, to bez możliwości aby odbyło się to na siłę, ale wtedy odejdziecie z ciała ziemskiego, całkowicie się rozliczycie, dlatego odejdzie 85% duchów z Ziemi, aby tu mógł zapanować duchowy porządek.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

 

WOJNA RELIGII TRWA 552. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

WOJNA RELIGII TRWA

552.

Nadszedł czas na zmiany, wojna religii trwa, ciemności wciąż uparcie dążą do depopulacji ludzkości na Ziemi, aby mieć kontrolę nad tymi co pozostaną, ciemne nurty walczą między sobą, bo są jednorodni we wszystkim co czynią, dlatego w prawach Pana Stworzyciela upadek religii i wszystkich kościołów rozpoczęty, bo to największe ciemności i ciemnota jaką chcą ludziom wtłoczyć w rozum religie wszelkiego rodzaju.

    Każda religia to ciemne wibracje, powodujące upadek ducha ludzkiego, zamiast się rozwijać i dać przykład czynieniem w prawach Pana Stworzyciela, to tolerują zboczenia seksualne i morderstwa, gwałt fizyczny i psychiczny, akceptują i podsycają do wojen, finansowe malwersacje, interwencje zbrojne na tle religijnym i finansowym, popierają dyskryminację kobiet i dzieci płci żeńskiej, gwałcą i mordują dzieci obu płci, występują przeciwko PRAWDZIE, MIłości duchowej oraz Woli Bożej, pozostają kompletnie poza prawami PANA STWORZYCIELA.

   Pod płaszczykiem wiary w Pana Stworzyciela i w Pana Jezusa Chrystusa zniewalają hipnozą ludzkie duchy, manipulują poprzez hipnozę duchem ludzkim, manipulują SŁOWEM, kłamstwem i fałszem wprowadzonym po zamordowaniu Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, pozostają po stronie ciemnoty i zakłamania.

   Wprowadza się celowo ludzi w błąd, podając fałszywe informacje, aby błądzili, aby bez możliwości pozostali bronić się przed ciemnościami.

  Fanatyzm, wyrachowanie i zaślepienie władców religijnych, władzą absolutną spowodowało wojny i wyniszczanie się człowieka przez człowieka.

   PAN STWORZYCIEL dał duchowi na Ziemi wolną wolę i prawo wyboru, świadomość siebie samego jako ducha, to jest WOLNOŚĆ DUCHOWA, możliwość decydowania o sobie, swojej wierze, przynależności, wiedzy i świadomości duchowej.

    PAN STWORZYCIEL chce widzieć ducha ludzkiego szczęśliwego, radosnego, kierującego się uczuciami, swoim wnętrzem, korzystającego z suto nakrytego przez Pana Stworzyciela stołu, oraz żyjącego w prawach natury, bez wojen, gwałtów, mordowania się nawzajem, rozumowej żądzy pieniądza, mamy przed sobą budowanie Królestwa Tysiącletniego w prawach Pana Stworzyciela.

   Moc ducha ludzkiego jest ogromna, ale bez wiedzy duchowej, bez uczuć, zniewolony przez ciemności poprzez wiedzę rozumową czyli teoretyczną całkowicie błądzi, im więcej wiedzy teoretycznej wkuwanej na pamięć tym bardziej zblokowany i zniewolony duch ludzki w klatce rozumu.

  Duch ludzki bez potrzeby szukania Pana Stworzyciela, gdyż jest poprzez centrum korony podłączony do jedynego źródła energii jakim jest sam Pan Stworzyciel, poprzez poziomy duchowe, płynie energia dla was życiodajna i od was zależy czy z płynącej energii skorzystacie w 100% czy tylko w 1%, po to duch ma wolną wolę i prawo wyboru.

  Ktokolwiek wam mówiąc: szukajcie Pana Stworzyciela wprowadza was w błąd, okłamuje by wyłącznie wami manipulować, obecnie wszystkie działania kościelnych braci są całkowicie eliminowane, dlatego coraz więcej ludzi ziemskich pojmują ten fałsz i zakłamanie, odchodzą z tych sekt.

   Zafałszowały religie całkowicie historię, dziś jest nadal fałszowana, wszystko utajniane, skrywane, zafałszowane wyłącznie po to by manipulować ludzkimi duchami, sami  chcą opływać w dostatku, reszta zaganiana jest do pracy i najlepiej całymi dniami, zniewala się ludzi nałogami i już łatwy człowiek do manipulowania oraz sterowania.

  Każdy duch jest traktowany przez Pana Stworzyciela tak samo, według praw jakie Pan Stworzyciel stworzył i dał do przestrzegania duchom, natomiast duchy traktują siebie nawzajem bardzo wrogo, mordują się, gwałcą, okradają, okłamują, trują, niszczą Ziemię i mieszkańców Ziemi.

  W tym wszystkim przekroczyli ludzie na Ziemi wszelkie normy zwykłego naturalnego zachowania, zachłanność i chciwość, nienawiść i złość, brak zwykłych ludzkich odruchów, brak jakichkolwiek norm moralnych, jak najgorsza dzicz, brak Miłości duchowej i uczuć spowodowało zdziczenie człowieka na Ziemi.

  Wartościowanie dobra i zła zostało mocno zakłócone przez blokadę uczuć, a duch przychodzi na Ziemię aby nauczyć się odróżniać dobro od zła, bez uczuć brak takiej możliwości.

  Teraz na Ziemi każdy duch, będzie się kierował uczuciami, obojętnie kobieta czy mężczyzna, już proces uwalniania uczuć w ludziach następuje, dlatego wychodzi tyle dewiacji i zboczeń, gdyż ci którzy bez rokowania na uwolnienie uczuć po rozliczeniu całkowitym karmy natychmiast się rozliczają z pobytu tu na Ziemi i odchodzą przez lej rozkładu, czyli młyny Pana Stworzyciela.

  Ta wojna pomiędzy ciemnościami, pomiędzy ugrupowaniami religijnymi, to najstraszniejsza wojna jaka kiedykolwiek była na Ziemi, wszystkie żądze i wymysły rozumu wyżyją się do końca i upadną bez możliwości powrotu, to koniec dla ciemności i ciemnoty rozumu, rozum ma służyć jako narzędzie dla ducha.

  Ciemne duchy odejdą w całkowite zapomnienie, każdy duch będzie świadomy sam siebie i pobytu tu w gęstej materii na Ziemi, wolny duchowo i samodzielny, brak możliwości powrotu w stare, bo skutki zwrotne natychmiast jego odwołają z pobytu na Ziemi.

  Wywiady, kontrwywiady, wojsko, interwencje zbrojne przestaną istnieć, manipulacja człowieka przez człowieka, każdy będzie żył w spokoju, radośnie i szcześliwie, wspierając się nawzajem, wspierając naturę i Ziemię, ludzi na Ziemi będzie mało i oni podporządkują się całkowicie prawom Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Jesteście cały czas atakowani 137. OBW Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Jesteście cały czas atakowani

 

 

137.

Jesteście cały czas atakowani przez ciemności, a wy jesteście bez wiedzy o tym, choć czasami dobrze odczuwacie, ale wasz rozum natychmiast was uspokaja, ucisza i ciemność panuje nad wami.

Trzymacie sobie w domu, w swoim wnętrzu dużo martwych form, sztuczne kwiaty, ciemne dziwne obrzydliwe obrazy, dużo kurzu i ciemne kolory ścian oraz figury czczone jak bożki przeszłości, całkowity brak życia, pozostajecie bez akceptacji sami siebie.

Zegar tyka, czas upływa dla was na zawsze, a wy jak kulawi i ślepi, bez prowadzenia przez Pana Stworzyciela, błądzicie i dajecie prowadzić się przez ciemność w przepaść, jesteście bez chęci tego zobaczyć ani odczuć.

Popatrzcie, takie ostrzeżenia i informacje do was idą, a wy nawet bez potrafienia cokolwiek zapytać, napisać, ani jedynego słowa, śpicie, a przecież dużo ludzi czyta i co wy czujecie, czy potraficie na takie zawołanie Pana Jezusa Chrystusa i mnie Immanuela odpowiedzieć, choć jedno słowo, choć jedno pytanie, żeby samemu odczuć, co jest Prawdziwe, co jest dla was dobre i pójść za Żywym Słowem, za PRAWDĄ.

Zobaczcie, każdy wokół siebie i logicznie pomyślcie; co jest PRAWDĄ, a co jest kłamstwem, co jest do przyjęcia a co nie, choć wasze ego będzie się buntowało, to odczujcie siebie, swoje ja, wtedy dokładnie poczujecie PRAWDĘ i Miłość duchową, wasza intuicja wszystko wam pokaże, bo to jest głos ducha i bucha jak ogniste płomienie, słuchaj ducha, a dobrze na tym wyjdziesz, zawalczcie o siebie ducha.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ludzie jesteście na brzegu 136. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Ludzie jesteście na brzegu

 

 

136.

Ludzie jesteście na brzegu, skrajna sytuacja, jest wyłącznie jedna droga, proces oczyszczania Ziemi trwa, a wy musicie wybrać swoją drogę, jesteście przymuszani Światłem do podjęcia dla was właściwej decyzji, właściwej drogi, prowadzącej poprzez indywidualny rozwój duchowy prosto na drogę w kierunku Światła.

Bez chcenia jesteście współbrzmieć w Woli BOŻEJ, to Pan Stworzyciel bez proszenia was, pójdziecie do rozkładu zgodnie z doskonałymi prawami Pana Stworzyciela.

 

 

Wiadomo od 2000 lat, przepowiednie mówią; człowiek będzie szedł kilometrami, aby spotkać drugiego człowieka.

Pomyślcie logicznie, co się musi wydarzyć na Ziemi, żeby 85% ludzi z Ziemi odeszło, zapytajcie swoich rodziców czy dziadków, będzie człowiek na Ziemi tak samotny, że będzie całował ślady, ciesząc się, że jest jeszcze ktoś obok niego tu na Ziemi.

Oddalacie PRAWDĘ od siebie, oddalacie wszystko, co jest logiczne, proste i jasne, wzburzacie się i słuchacie ciemnych i mało logicznych dogmatów.

Popatrzcie punkt kulminacyjny się zbliża i musicie ten swój upadek przeżyć, wyłącznie pozostaną jasne duchy, ci, co ze sobą pracują, będą mieli zaszczyt budowania odblasku KRÓLESTWA BOŻEGO tu na Ziemi i wy jeszcze możecie uczestniczyć w budowie, jak się zaczniecie rozwijać duchowo, codziennie się zmieniać na lepsze, pracować ze sobą, czytać Słowo zawsze o 21.00, a po czytaniu robić wglądy duchowe, bez wymuszania lub przywoływania rozumem obrazów, lecz wyłącznie odbieranie z poziomu duchowego dla was informacji, ostrzeżeń, wtedy zobaczycie swój rozwój duchowy, opierajcie zawsze wszystko, co czynicie o Miłość duchową, dawanie wszystkiego, co jest dla was korzystne, choć mało przyjemne, ale po czasie wszyscy mówicie; trzeba było walić mnie po głowie, może prędzej bym zrozumiał, tu chodzi o to, by każdy wybrał sam bez zmuszania, to wy macie się wysilić i chcieć iść drogą w kierunku Pana Stworzyciela, podporządkować się prawom danym na Ziemię duchom będącym tu w gęstej materii.

To wy macie być czujni i dokładnie widzieć duchowym wzrokiem, kto jest dla was toksyczny, a z kim można rozmawiać, miejsca ciemne koniecznie omijać i wiedzieć, co jest PRAWDĄ, a co jest kłamstwem, co dobre, a co złe, teraz doświadczacie i uczycie się odczuwać.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Umowa minutowa 135. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Umowa minutowa

 

 

135.

 

Umowa minutowa dla duchów na Ziemi, domowa retoryka bez rozgłosu, bez medialnego sukcesu, indywidualnie.

Duch już odlicza swój czas, a twój rozum płata ci figla.

Dobrze odczuwasz, ale twój rozum podzielił włos na czworo i sam ze sobą walczysz wewnętrznie.

Jest jeszcze czas dla ciebie na odwrót, na całkowity wewnętrzny bojkot rozumu na rzecz jasnego odczuwania i ducha.

Twój twardy dysk z powodu nadmiernego myślenia mocno się grzeje, jak będziesz bez zakończenia rozumowych wzlotów, to dysk twój się przepali, a ty skończysz swój lot na śmietniku, jak już zepsuta część, z energetycznego koszyka Pana Stworzyciela wypadniesz na dno.

Wszystko by zagrało jak w szwajcarskim zegarku, gdyś się rozwiał duchowo, ale twój rozum i twoje ego cię zawiodło na całej linii.

Umowa się kończy, minuty już są odliczane ostatnie, zegar tyka, a twój rozum rozrabia i słyszysz ciemnotę, wokoło płynie muzyka PRAWDY, a twój rozum dalej jak szalony wciąż produkuje miliony myśli rozwścieczonych, świat taki piękny, a wy odejdziecie, jako nieświadome samego siebie zarodki, czy tego chcecie?

Czy jesteście tego procesu świadomi?

Cała Ziemia, cała natura, wszystko wokoło żyje już w nowym KRÓLESTWIE TYSIĄCLETNIM.

A ty człowiecze, czy wiesz gdzie jesteś?

Rozum twój sądzi, że jesteś w starym, a ja Immanuel Elżbieta Gas ci powiadam; że żyjesz już na kredyt, odsetki rosną, a ty dalej uparcie tkwisz w starym, wydarzenia na Ziemi uderzą cię mocno jak się okaże że dalej duchowo śpisz.

Jak zaczniesz iść drogą w kierunku ŚWIATŁA, zaczniesz żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, wszystko tobie się właściwie poukłada.

Rozum twój płonie, wewnętrznie walczysz sam ze sobą, jak pozostaniesz bez zrozumienia gdzie idziesz, to upadniesz razem z ciemnotą i kościelnymi, zostanie oczyszczona Ziemia, nawet twoja rodzina pozostanie bez wspominania ciebie, bo jesteś całkowicie w ciemnościach, spętałeś ducha, wyłącznie ciemnota przez twój rozum jak wąż pełznie do końca, zżerają was wewnętrznie, po prostu zgnilizna.

Myślicie, że jesteście dobrzy, bo się litujecie nad innymi i w niedzielę biegniecie nabyć za pieniądze sobie odkupienie do kościoła, to są właśnie ciemności, kłamstwa, obłuda, utajanie PRAWDY, tam oszukujecie siebie, słuchając kazań ciemnych, chorych i opętanych ludzi ziemskich, którzy wywyższają się dla władzy i dla pieniędzy.

Zrozumcie, że na Ziemi już wyłącznie kontroluje Światło, chodzi o PRAWDĘ, ciemnota i kościelni upadają bo ciemności w swoich wnętrzach trzymają, ich droga prowadzi w przeciwnym kierunku jak do Pana Stworzyciela do Prawdy do Światła.

Zacznijcie wreszcie sami mówić PRAWDĘ!

PRAWDA jest bardzo blisko was i mieszka wśród was, będziecie zaskoczeni, wszystko musi być PRAWDZIWE i jasne.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Gdy orkiestra zagra 134. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Gdy orkiestra zagra

 

 

134.

A orkiestra zagra, instrumenty wszystkie mają, czekają na znak Pana Jezusa Chrystusa, na specjalne wydarzenia zgodne z planem Pana Stworzyciela.

Wszystko przygotowane ostatni akord ma zagrać, pozostajecie bez przyjęcia informacji z góry, wszystko odrzucacie, to już czekacie na apokaliptyczne baty.

Czy sądzicie, że Pan Stworzyciel z was żartuje, czy sądzicie, że to fałsz? To co podaje Pan Stworzyciel jest Prawdziwe i oczywiste.

To wy musicie się wysilić, chcieć poznać PRAWDĘ, chcieć pracować ze sobą duchem bez wytchnienia z przekonaniem, czekanie na was odpada, każdy zmierzy się energetycznie ze Świetlistym mieczem i wszystko, co jest ciemne zostanie energetycznie spalone, zostaje ŚWIATŁO, światłe nurty.

Żywe SŁOWO woła cały czas do was na Ziemi; obudźcie się ludzkie duchy, najwyższy czas już mija, czyste wasze chcenie może wszystko odwrócić.

Świetliste bicze już w oddali słychać jak strzelają, a wy dalej jak osły trzymacie się ciemności i bez chcenia jesteście by ze sobą zrobić porządek, rozwijać się duchowo, iść drogą w kierunku ŚWIATŁA.

Coraz mocniej, coraz więcej czujecie, ale rozum was, bardziej w cugle spina, mocniej ŚWIATŁO was dogina.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas