Polityczne bagno 128. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Polityczne bagno 

 

 

128.

 

Polityczne bagno wokół się przejawia, chroniczny brak etyki, solidności, uczciwości wobec wyborców, najbliższych i wobec siebie, brak PRAWDY, kłamstwo podawane ludziom na złotej tacy bez zająknięcia, bezwstydne, dziś bez twarzy jest każdy polityk, oszczerstwa, pomówienia, żonglowanie prawem ziemskim pod potrzeby siebie, władzy, ci, co jeszcze chcieliby coś zrobić dobrego, natychmiast są odsuwani od steru władzy, ściągają tego polityka do najniższych wibracji, podnieść się po takim upadku jest trudno, pomówienia choć są kłamstwem to bez możliwości oczyszczenia, więc wielu solidnych odsuwają się sami od steru władzy.

Jeżeli polityk oficjalnie kłamie, to jego kariera powinna być natychmiast zakończona i zmuszony powinien być przez innych do dymisji.

Ludzie bez reakcji są na takie zachowania, to jest dowód na to, że wszyscy wokół kłamią i dlatego tolerują u innych takie zachowania, przyzwala się takim ludzkim duchom na oszustwa, media podgrzewają temperaturę, ale też jak widać sami mają brudne ręce, więc kręci się wszystko w bagnie, ciemność osiąga sukces w polityce, ster władzy trzymał Lucyfer, poprzez rozum i żądze, władzy absolutnej ziemskiego człowieka.

Bez widzenia i bez słyszenia już są, tylko i wyłącznie taplają się w błocie, sądzą, że wszystko im się upiecze, że pozostaną bez poniesienia konsekwencji, obrzucają konkurentów politycznych błotem, ciągle krytykując i oceniając, kłamią na potęgę.

Blokada na PRAWDĘ totalna, to ciemnota tak rządzi, rozum zbudował sobie żelazny tron, jest tak ciężki, że osiągnął dno, bez możliwości się odbić od dna, zostanie na zawsze w otchłani ciemności.

Kościelni łapią, co się da, ponieważ są jednorodni do tej władzy ziemskiej, oni też chcą władzy i pieniędzy, u nich brak mowy o Panu Stworzycielu, są wyłącznie ołtarze ciemności i ciemnoty rozumowej.

Jasny i czysty człowiek ziemski takie miejsca omija z daleka, bez dania się zwieść im ciemnym fałszywym dogmatom, wiedzą te czyste duchy ludzkie, że kłamią i oszukują by przyciągnąć ludzkie duchy do kościołów.

Ciemni mało logiczni kłamcy muszą się wyżyć do końca, do ostatniej czarnej, ciemnej energii i odpadną na zawsze, zobaczą w swoich oczach napis; KONIEC, odejdą, pójdą z własnego wyboru w otchłań ciemności.

Kwestia chwili, PRAWDA musi dojść do głosu, wejść na TRON, aby wszystko stało się czyste, jasne i wreszcie rozum ma służyć duchowi.

Ludzki duch na Ziemi ma żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, prawo ziemskie być powinno zgodne i współbrzmieć z prawami Pana Stworzyciela, wszystko ma się wspierać wzajemnie.

Objaw ataku ciemności na ciemność, jest bardzo dobrym sygnałem, ponieważ ciemni zwalczają się nawzajem, wszystko dziś stoi w Świetle i ma się pokazać takie, jakie jest naprawdę, bez dania się przez was zwieść kiełbasie wyborczej, bez dania się zwieść ciemnościom, wybierajcie PRAWDĘ, wszystko, co jest jasne i czytelne, da się prosto wytłumaczyć, coś, co jest tajne, ukryte i zagmatwane, bez możliwości prostego wytłumaczenia, to oznacza że macie do czynienia z bagnem, brud polityczny, to ciemnota, jaką chcą wam wcisnąć ci, co tacy są jak to bagno, jednorodni, należy ich odrzucić.

Jasny duch zawsze mówi PRAWDĘ, wszystko jawne bez ukrywania czegokolwiek, on świeci PRAWDĄ, wszystko logicznie wytłumaczy, zawsze opiera się o Prawdy oczywiste, jest pokorny, skromny, uczciwy, zna swoją wartość, zawsze trzeźwy, omija ciemnotę i ciemne miejsca z daleka.

Wyobraźcie sobie żebraka grzebiącego w śmieciach, tak właśnie energetycznie wyglądają dziś politycy u steru władzy, jak żebracy grzebiący w szambie energetycznym, obrzydzenie!

Na to wszystko mają wasze przyzwolenie, na to wszystko waszą aprobatę, pozostajecie bez żądania od nich PRAWDY, wszyscy takie zachowania tolerują, sprawdźcie koniecznie czy na swoim poziomie działacie tak samo, a może gorzej?

Jeżeli dojdziecie do wniosku, że działacie tak samo, to natychmiast się zmieńcie, wasza zmiana wymusi energetycznie, że wszyscy wokół będą musieli się do was dostosować, choć ziemsko będą wyżej i będą to ludzie u steru władzy.

Czyńcie dobro, a wróci do was dobra energia zwielokrotniona.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Zapytanie! 127. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Zapytanie!

 

 

127.

Czy jest ktoś na Ziemi, kto sam się bez przymusu przybliży i wejdzie na drogę w kierunku Światła, przyjmie wszystko sam, bez rozumowych deformacji każdego Słowa?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto sam będzie się tak wysilał, iż wszystko wokół zagra akordem PRAWDY w nim duchu?

Czy jest ktoś na Ziemi choćby jedyny, kto sam bez prowadzenia przyjmie energię Miłości duchowej i przekaże ją dalej innym?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto będzie chciał sercem całym w energetycznym uniesieniu rozwijać się duchowo i czcić Pana Stworzyciela dziękowaniem i wysyłaniem uczuć w słowach, przez cały swój ziemski żywot bez żadnych ograniczeń?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto będzie uczestniczył świadomie w procesach energetycznych odbierając objawienia w obrazach, samodzielnie je tłumacząc i przekazując innym ludzkim duchom, jako ostrzeżenia przed wydarzeniami?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto w całym swoim bycie był i jest świadomy, czysty duchowo, gorliwie wypełnia prawa dane przez Pana Stworzyciela w stworzenie?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto uzdrawia w Prawdzie duchy ludzkie tu w gęstej materii w Miłości duchowej, jest wymagający i sprawiedliwy, dając innym wyłącznie to, co jest korzystne dla nich?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto zna prawa dane przez Pana Stworzyciela w stworzenie, potrafi je zinterpretować i wyjaśnić innym?

Czy jest ktoś na Ziemi, kto kieruje się  wyłącznie prowadzeniem poprzez duchowe czyste podpowiedzi, intuicją i uczuciem?

Jeżeli jest gdzieś taki ziemski duch; wzywam go!!!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Mała iskierka 126. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Mała iskierka  

 

 

126.

 

Wystarczy jedna mała iskierka PRAWDY tobie duchowi dana, a ty duchu masz zadanie z tej iskierki rozpalić ognisko, aby buchało we wszystkie strony, abyś wszystkim wokół dawał ciągle bez przerw tą jedyną małą iskierkę, by mogli też zapłonąć ogniskiem.

Ale możecie tą jedyną małą iskierkę przekazać dalej i dalej, musi zatoczyć koło i wrócić do wysyłającego, każdy, kto wysyła otrzyma wszystko, to, co jemu duchowi jest potrzebne do życia na Ziemi.

Dziś płynie z góry od Pana Stworzyciela bez przerw energia czysta, świetlista, przeźroczysta i wzmocniona, jest już bardzo duże przyspieszenie procesów energetycznych, dlatego wszystko dzieje się szybciej i coraz szybciej, oczyszczenie coraz mocniejsze pod kontrolą Pana Stworzyciela.

Skutki zwrotne działań na Ziemi ducha też przyspieszone, wszystko wraca, co podajecie dalej i innym natychmiast, jest zwielokrotnione, przyciąga się na zasadzie prawa jednorodności.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Energetycznie wszystko przyspiesza! 125. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Energetycznie wszystko przyspiesza! 

 

 

125.

Cierpliwie doczekam się, choć widzę i wiem że wyłącznie mocne wydarzenia mogą dokonać w was zmian i wiem że wszytko się odmieni pozytywnie dla was, choć dziś jeszcze brak w was chcenia wiedzy o PRAWDZIE, brak w was odczuwania, choć jak wam się wszystko pokaże i opowie, to przyznajecie rację i o Prawdach oczywistych też dużo wiecie.

  Zrozumiecie jak wyryje się na duchu pieczęć zmian w wyniku mocnych katastrofalnych wydarzeń na Ziemi w erze uczuć i Miłości.

 Wiem że jesteście mocno rozumowo zablokowani, że odczucia są bez możliwości zarejestrowania, rozum wam natychmiast produkuje milion wątpliwości i już ciemność łapie was w pułapkę waszych blokad rozumowych.

Trzeba was nauczyć żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, jakie obowiązują na Ziemi, ale wy musicie je najpierw poznać, z nimi nauczyć się żyć tu w gęstej materii, powtarzam; musicie, czy wam się to podoba, czy nie, Pan Stworzyciel poprzez żywioły zaprowadza na Ziemi porządek, raz na zawsze.

Brak znajomości praw Pana Stworzyciela obwinia was ducha, myślicie że jesteście bez odpowiedzialności za to, to bardzo się mylicie, a i tak was prawa na Ziemi dotyczą czy je znacie, czy nie, czy je stosujecie, czy nie.

Wszyscy na Ziemi zostaną według praw Pana Stworzyciela rozliczeni.

Codziennie na was widać działanie praw, wszystko wokół współbrzmi i tak ponosicie konsekwencje swoich myśli, słów i czynów, kto bez współbrzmienia w prawach, to skutki zwrotne odczuje natychmiast.

Biegacie ciągle za czymś, gdzieś się spieszycie, ale jak was się pyta; gdzie tak biegniecie, gdzie tak się spieszycie, to jesteście bez potrafienia odpowiedzieć; gdzie i po co.

O sobie też mało potraficie powiedzieć, ciągle litujecie się nad innymi, mówicie; że im się dzieje wielka krzywda, a jesteście bez chcenia zrozumieć, że wszystko jest w prawach, każdy otrzymuje swoją zapłatę za swoje czyny.

Duch i ciało ducha na Ziemi podlega prawom, w które Pan Stworzyciel bez ingerencji.

Swoim myśleniem, mówieniem i działaniem ściągacie na siebie problemy sami, ktoś inny bez pomagania wam w tym, wyłącznie sami ponosicie konsekwencje swoich decyzji.

Ponieważ sami na to zapracowaliście, bez pomyślenia o konsekwencjach, to teraz musicie odczuć konsekwencje na swoim ciele cierpiąc, bo inaczej pozostajecie bez wyciągnięcia wniosków ze swoich działań mało zgodnych z prawami Pana Stworzyciela.

A tak może po takich batach zrozumiecie; co to są wartości duchowe.

Mogłabym stanąć na środku ulicy i krzyczeć do was, CO ROBICIE!, ale czy wtedy ktoś z was by chciał się zmieniać, pewnie nie, bo wygodnie rozumowi tak leniwie trwać, być letnim czyli nijakim i tak pozostajecie dalej bez zrobienia czegokolwiek.

Gdybym krzyczała do was to co najwyżej uznano by mnie za pomyloną lub chorą psychicznie, a nawet okrzyknięto wariatką, a przecież to jest dla was bardzo ważne, bo ja Prawdę mam zawartą w sobie, a co się dzieje z wami dokładnie widzę.

Życzę wielu duchom na Ziemi wzlotów duchowych i doznań, które bez możliwości porównania do odczuć zabiegania o dobra materialne, które są niczym porównując do Miłości duchowej, która dla człowieka jest wszystkim.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Duchowa przyjaźń 124. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Duchowa przyjaźń 

124.

Przyjaciel to duch ziemski, na którego zawsze można liczyć w potrzebie, to taki duch, który bez litowania jest nad swoim przyjacielem, daje jemu z prawdziwej duchowej Miłości to, co jest korzystne, a to co wygodne i miłe odrzuca, bo to złe dla ducha.

 Zawsze z Miłości swej pomaga bezinteresownie, ale wie, że wszystko musi zostać wyrównane, zawsze też sam może liczyć na bezinteresowną pomoc od przyjaciela takiego jedynego, wszystko musi być zrównoważone energetycznie, taka przyjaźń może być wzorem dla innych ziemskich ludzi, bo współbrzmi w prawach Pana Stworzyciela.

Przyjaciel powinien mieć energetyczne potwierdzenie, iż jest z tego samego poziomu energetycznego, co ty, bez możliwości być niżej ani wyżej, ponieważ promieniowania zewnętrzne bardzo szybko pokażą różnice i słaby energetycznie musi odpaść, taka jest moc energetycznych promieniowań, to jest energetyczne zrównoważenie wewnętrznych promieniowań obydwu na tym samym poziomie duchowym.

Jeżeli któryś jest niżej energetycznie, to przyjaciel może bezinteresownie pomóc przyjacielowi w jego rozwoju duchowym tak, aby wszedł na wyższy poziom i pomóc jemu wejść na właściwą drogę, bez patrzenia na opinie z zewnątrz, tak, aby sam był bezpieczny.

Jeżeli czujesz, że masz przyjaciela i potrzebujesz pomocy, gorąco z uczuciem poproś o tą pomoc, ale musisz wiedzieć, że uczciwość i PRAWDA zawsze jest na pierwszym miejscu, w prawdziwej przyjaźni, upływa czas bez współzawodnictwa, bez pomówień, ani żadnego ego, jest za to pokora i Miłość duchowa.

Przyjaźń bez możliwości aby była jednostronna, ani egoistyczna, wtedy przestaje być przyjaźnią, kogoś, kto bez odwzajemnia procesów energetycznych odpada. 

Ciągle nadużywanie przyjaźni w negatywnym tego słowa znaczeniu powoduje natychmiast odrzucenie i trzeba odciąć się od takiej osoby, wtedy ona może bardzo szybo wyciągnąć wnioski i wrócić na ten poziom energetyczny z korzyścią dla niej i dla ciebie, zacznie współbrzmieć w prawach Pana Stworzyciela.

Prawdziwa przyjaźń trwa tak długo, jak długo wy będziecie ją pielęgnować, bez żadnych ograniczeń, jest żywa, szlachetna i wypełniona Miłością duchową.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ty duchu 123. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ty duchu  

123.

Ty duchu cały czas wołasz do swojego rozumu; zejdź z tronu dla ducha i zacznij się podporządkowywać duchowi, to nieustanna całkowita codzienna praca nad sobą, z odczuwaniem w Miłości duchowej, abyś ty duchu wszedł na wyżyny duchowe, stopnie odczuwania, był zawsze czujny i żywy duchem w stworzeniu, musisz się rozwijać.

Ducha widzicie trzecim okiem wzrokiem duchowym, a ciało to otoczki ducha, są widoczne dla ziemskiego oka.

Wiedz człowiecze ziemski, jaki jesteś maluczki do tego, co się dzieje wokół, zobacz, co możesz zrobić ze sobą, jak będziesz się rozwijał, jak będziesz codziennie sam siebie kontrolował w każdej sekundzie, minucie i godzinie, od teraz na zawsze, jest to konieczne, abyś przyjął PRAWDĘ do serca swego i czynem udowodnił sobie, że jesteś duchowy, komuś innemu udowadniać bez potrzeby, patrz na siebie, co powiedzą sąsiedzi to mało ważne, co powie rodzina ziemska to ich temat, to jest wyłącznie dla ciebie ważne, bo ty sam jesteś dla siebie najważniejszy.

PRAWDA ciebie wyciągnie z szamba, PRAWDA poprowadzi cię drogą prowadzącą w kierunku Pana Stworzyciela, do bramy, do Miłości duchowej.

Wyłącznie ty sam możesz odczuć i zobaczyć; co jest wokół ciebie, co ciebie blokuje i co ciebie zamyka na wołanie z góry.

Ciągłe biadolenie i narzekanie, oskarżanie i krytykowanie w waszym życiu ziemskim to zło codzienne, o Miłości duchowej pozostajecie bez wiedzy i wiedzieć też pozostajecie bez chcenia, wolicie biadolić i narzekać na wszystkich i wszystko wokół.

Od tego biadolenia i narzekania wszyscy uciekają, ci którzy jeszcze trochę zdrowego rozsądku mają, aby was traktować poważnie, potrzeba abyście wy sami siebie traktowali poważnie.

Bomba Miłości wasz energetyczny rozum rozwali, przestaniecie wtedy narzekać i biadolić.

Twój nos się wykrzywia, bo już bez możliwości wdychania tego zapachu z tych negatywnych myśli, słów i twoich czynów.

Ty duchu chcesz wyjść z tego padołu, a rozum tworzy wycieczki do ciemności, twój duch chce abyś ty duch wszedł na górę w kierunku Światła, doszedł do swojego prawdziwego domu, poziomu duchowo istotnego.

Życzę wam abyście wszyscy weszli na wyżyny duchowe, aby rozum wasz jak kalafior ugotował się w sosie własnych myśli i odpuścił wszystkie ciemności, koniecznie zaczął służyć duchowi.

Taka jest Wola Pana STWORZYCIELA, podążaj drogą Miłości wyłącznie do góry, idź i pracuj ze sobą, praca uszlachetnia, przestrzegaj siedem praw Pana Stworzyciela i praw zawartych w krzyżu Prawdy, bądź duchowy i czysty, żyj w prawach, w Miłości do stworzenia, nieś swoje objawienia innym, bądź wzorem do naśladowania dla innych.

Słuchaj siebie ducha czystego, zawsze odbieraj obrazy i teksty, to podpowiedzi, które pokażą ci właściwą drogę w kierunku ŚWIATŁA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Energetyczne oczyszczanie 122.Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Energetyczne oczyszczanie 

 

 

122.

Każda osoba na najniższych swoich skłonnościach w danej chwili przyciąga sobie osobę do tych skłonności jednorodną, na początku wszystko pasuje; wspaniały przyjaciel, całuski, buziaczki, miłe słówka itp., itd. Skłonności przechodzą, wraca osoba do normy i już zaczynają się problemy energetyczne, zaczyna się przez nowo poznaną osobę ściąganie w dół, na początku jest to mało widoczne, następnie coraz bardziej ta osoba jest tymi energiami oplątana i już trudno takiej osobie samej sobie pomóc, sama tego bez widzenia, zaczyna podupadać na zdrowiu, bardzo zła energia w domu, zaczynają się kłótnie i same problemy, oczywiście wszystko dzieje się bez przypadków, każdy swoimi myślami, słowami i czynami na taką sytuację sobie ciężko zapracował.

W domu, pracy czy w firmie to samo, problemy finansowe.

Natychmiast jak odkryjemy taką sytuację, należy oczyścić siebie i wszystko wokół z tych energii, również dom i samochód, koniecznie należy tej osobie powiedzieć; koniec znajomości, bardzo radykalnie i wszystko poodcinać, bezpowrotnie do tak toksycznych osób, ale jeżeli są to demoniczne energie, to natychmiast konieczny egzorcyzm.

Przyjmują ludzie takie negatywne energie poprzez przydawanie tej osobie uwagi, poprzez wysłuchiwanie narzekania i ciągłego biadolenia oraz krytykowanie innych, plotki, również litowanie się nad innymi, bo jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardy zadek do przyjmowania skutków zwrotnych litości...

Ponieważ energia litości jest najniżej w energiach, to te energie są bardzo ciemne.

Prawdziwa Miłość jest wymagająca i sprawiedliwa, dajecie drugiej osobie wyłącznie to, co jest korzystne, a przyjemne, nie. Miłość jest oparta na centrum serca, kolor zielony.

Jeżeli koleżanka drugiej coś zazdrości, to taką osobę trzeba pożegnać, nawet bez jakichkolwiek znajomości z taką osobą.

Spotykać należy się wyłącznie z osobami pozytywnymi, rozwijającymi się duchowo i osobami, które pracują nad sobą, takie, które mają cel podobny do waszego, aby ta znajomość i przyjaźń wnosiła w wasze życie, wyłącznie dobre pozytywne energie.

Natomiast przyjaciel, to jest ktoś szczególny, na kogo zawsze można liczyć, oczywiście to działa w dwie strony i tak samo powiem; przyjaciółka która zazdrości, która rzuca uroki i inne dziwne zachowania, to największy wróg.

Oczyszczanie polega na niszczeniu form negatywnych, które przylepiają się do ludzi i zwierząt, do przedmiotów, domów mieszkań i terenów, tam gdzie ludzie pozostawią takie negatywne energie, tam one są i należy koniecznie je oczyszczać.

Za oczyszczeniem idzie praca nad sobą, ponieważ trzeba to fizycznie w swoim ciele ziemskim doprowadzić do normy, tu w gęstej materii, ja Immanuel Elżbieta Gas oczyszczam ducha i subtelne energie, to resztę według wskazówek każdy musi sam wykonać ze swojej własnej inicjatywy i chęci.

Każdy przypadek jest tak indywidualny, tak inny, jak każdy człowiek na Ziemi, brak dwóch takich samych osobników i brak dwóch takich samych przypadków.

Można wyobrazić sobie złoty pierścionek z przyczepioną do niego negatywną formą, która spowoduje negatywną rewolucje w życiu osoby, która go założy, można mnożyć przykłady różnych przedmiotów i form, do tych przedmiotów przyczepionych, sposób na to jest jeden; oczyszczenie.

Problemy finansowe w firmie małej czy dużej bez znaczenia, wszystko się oczyszcza, ponieważ właściciel i jego problemy się łączą, przenosi się negatywna energia wszędzie, dom, rodzina i firma.

Egzorcyzmy polegają na tym, iż ducha, który pozostał na Ziemi należy koniecznie odprowadzić na poziom duchowo istotny, a osobę nawiedzoną czy opętaną oczyścić, co spowoduje powrót do normalnego życia i wtedy należy pracować nad sobą i swoimi złymi skłonnościami, aby pozostać bez przyciągania podobnych sytuacji i negatywnych energii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas