Czy jesteś przygotowany? 175. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Czy jesteś przygotowany? 

 

 

175.

Czy jesteś przygotowany do wydarzeń na Ziemi? Zbliża się do ciebie fala energetyczna czterdziesto metrowa, zmiecie wszystkie ciemne duchy, zmiecie wszystkie śmieci będące jeszcze na Ziemi, wszystko, co staje na drodze ŚWIATŁA i stawia opór, siłą energii zostanie wypalone natychmiast.

Przerażenie, jakie ciebie ogarnie w wyniku wydarzeń bez możliwości porównania do przeżyć i doświadczeń, jakie miałeś ludzki duchu do dziś i w twojej pamięci z całego bytu twego ducha.

Bez chcenia jesteś słuchać głosu swego wewnętrznego, to trzeba teraz ponieść konsekwencje tego, swojego zdania podtrzymania.

Będziecie nienawidzić siebie, swojego rozumu, za takie podjęte decyzje, za takie rozumowe rozbieranie, zamykanie się na Prawdę, na wszystko, co daje PAN  STWORZYCIEL wam, ludzkim duchom na Ziemi.

Człowiecze, to twoja wina, że się zatraciłeś, że prawa PANA STWORZYCIELA odrzuciłeś, że ciągle i uporczywie przekraczałeś prawa, że stoisz po stronie ciemnych i lepkimi mackami starasz się ściągać na swój poziom innych, dlatego jest to twoje przekleństwo, że jesteś tu i teraz na Ziemi.

Zawężałeś się rozumowo i bez chcenia jesteś odczuć  najprostszych uczuć, najprostszych zachowań, zgodnych z PRAWDĄ, przyjmujesz wszystko, co ziemskie, wszystko, co ciężkie i trudne, bo rozumowe, a dla ducha ludzkiego wszystko jest proste, łatwe, jasne i zawsze zrozumiałe.

Straciłeś zdrowie w ziemskim ciele, bo oblepiłeś ducha ciemnymi energiami, twój rozum bez dopuszczania do ducha Miłości duchowej, pada na rozum cień i już duch bez widzenia Światła, już duch jest spętany, okłamujesz sam siebie, że jest dobrze i wszystko w porządku, to są kłamstwa, wreszcie powiedz sobie PRAWDĘ i uwolnij ducha z pułapki rozumu, którą sobie sam zastawiłeś i do której sam sobie wpadłeś z powodu lenistwa, wygód i ciągłego uporczywego dążenia do władzy i pieniędzy.

Fala energetyczna wymiecie i wypali wszystko, co jest ciemne, twoja aura powinna świecić kolorami tęczy, kolorami czystymi pastelowymi, bez żadnych fałszywych przebarwień i zabrudzeń.

Twój mózg będzie rozsadzał twoją głowę, bo rozum będzie się palił, będzie bolało i piekło, musisz to odczuć na swoim ziemskim ciele, że źle wybrałeś człowiecze.

Ciemności zostaną unicestwione na zawsze, już bez ciemnego i ciemnoty rozumowej, na Ziemi zapanuje ŚWIATŁO, Światłe wartości i prawa PANA STWORZYCIELA.

Fala czterdziesto metrowa się zbliża, przygotuj się solidnie, trzymaj się wiary z przekonania w Pana Stworzyciela, żyj zgodnie z prawami Pana Stworzyciela i bądź zawsze czujny, przygotowany do rozwoju duchowego, do odbiorów duchowych, czytaj mowę Pana Stworzyciela w stworzeniu i zawsze kieruj do PANA STWORZYCIELA podziękowania, wyrażaj uczucia w słowach, zawsze idź drogą w kierunku Światła, bądź wzorem do naśladowania i czerp najwięcej ile się da ze Źródła Miłości duchowej, pielęgnuj ją, sprzątaj po sobie tak jak sprząta się dom, odkurzaj i zachowaj w pamięci duchowej to, co jest korzystne dla ciebie i twojego partnera ziemskiego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Chcieć to móc 174. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Chcieć to móc

 

 

174.

Chcieć to móc zrobić wszystko, co właściwe jest i zgodne z twoim wnętrzem, duch wie wszystko, co jest korzystne dla ciebie, aby odczytać wszystkie podpowiedzi i wyciągnąć wnioski z twoich doświadczeń, musisz się bardzo dobrze przygotować do wydarzeń, jakie dzieją się coraz bardziej intensywnie na Ziemi.

Mija 1 września jak co rok, wszyscy uczniowie podkreślają, że czas na zmiany już nastał, a młody otwarty i chłonny duchowości człowiek odbiera bardzo dobrze, bo wszystko musi się zmienić na lepsze, promieniowania narastają, a wam będzie łatwiej przyswoić wiedzę o duchu, Prawdy coraz więcej w mediach.

Brak możliwości uciec przed swoim ja i przed ostatecznym rozliczeniem siebie, będziecie wewnętrznie walczyć, ma zwyciężyć duch, bo rozum musi przegrać i całkowicie podporządkować się duchowi, abyś mógł, jako duch służyć bezgranicznie PANU STWORZYCIELOWI.

Masz do przerobienia tyle ile potrafisz i jesteś w stanie przepracować z całego bytu z wszystkich inkarnacji na Ziemi, problem tkwi w twoim lenistwie duchowym z twojej winy, z braku wiedzy duchowej, tu jest potrzebne twoje wielkie chcenie, które zostanie w czyn wprowadzone.

Duchu buchaj Miłością duchową, stań się czysty, rozwojowy, a czujność i odbiory z wnętrza pokażą ci właściwą dla ciebie drogę.

Czas wydarzeń zbliża się bardzo szybko i to wy musicie być przygotowani, to wy musicie chcieć zrozumieć swoje doświadczenia na Ziemi, wykorzystać je do wzlotu duchowego, by iść duchowo do góry zamiast na całkowite zatracenie.

Wasza obecna sprawiedliwość, kłamstwa i obłuda, oparte o wasze ego i o waszą pychę musi zmienić się w pokorę do PANA STWORZYCIELA, wszystko musicie oprzeć o PRAWDĘ.

To wy powinniście służyć na Ziemi PANU STWORZYCIELOWI i codziennie czcić SŁOWO, tak jak należna jest cześć i chwała Panu Stworzycielowi.

Wasze rozumowe blokady i zawężanie się do problemów powoduje, że jesteście prowadzeni przez ciemności na szafot, tylko wy możecie się sami z tych rozumowych węzłów uwolnić, raz na zawsze iść drogą w kierunku ŚWIATŁA, albo razem z ciemnościami upadniecie całkowicie i bez prawa powrotu, staniecie się nieświadomymi samego siebie zarodkami duchowymi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Procesy na Ziemi zachodzą 173. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Procesy na Ziemi zachodzą 

 

 

173.

Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do końca by upaść i nigdy się już bez podniesienia, brak takiej możliwości aby ciemności  nad Ziemią zapanowały.

Ludzki duch rozwinięty żyjący w prawach jest wzmocniony i może iść do ludzi ziemskich by głosić PRAWDĘ, na swoim przykładzie pokazać innym jak żyć na Ziemi zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA, bez możliwości izolowania się od ziemskich ludzi, trzeba im pomóc wejść na drogę PRAWDY, by wrócili na drogę w  kierunku ŚWIATŁA.

Ludzie jesteście duchowo martwi, bo żyjecie w kłamstwie a brak wam PRAWDY, brak wam rozwoju duchowego, bo Miłości duchowej w sobie rozpalić bez chcenia jesteście.

Rozwój duchowy to eliminowanie swoich słabości, to praca wyłącznie ze sobą duchem, przez całe ziemskie życie, poprzez wiarę z przekonania wypracować sobie brak wątpliwości, powinniście chcieć iść na drogę w kierunku ŚWIATŁA, chcieć być duchowo żywym duchem w stworzeniu, bo jest tak dla was najbardziej korzystnie.

Skrywacie w swoim wnętrzu kłamstwo i obłudę, hołdujecie dogmatom, mało wytłumaczalnym tezom, prawa PANA STWORZYCIELA są jasne proste i wytłumaczalne, bez potrzeby sobie wiarę udowadniać, wystarczy logicznie pomyśleć.

Duchu ludzki otwórz swoje serce na Miłość duchową, jedyną Miłość dla ciebie korzystną, to właśnie jest życie na Ziemi.

Wszystko tobie duchowi zostanie zapomniane, gdy otworzysz się na Miłość duchową, gdy odnowi i wzmocni się połączenie ze ŚWIATŁEM, gdy zaczniesz żyć zgodnie z prawem PANA STWORZYCIELA, gdy będziesz pracował nad sobą i całkowitą zmianą swojego ja, będziesz duchowy, wtedy poczujesz, co to jest Miłość.

Most zwodzony jest już podnoszony i będziesz musiał wykonać skok by doskoczyć do duchowych, inaczej zostaniesz po stronie ciemnych.

Duch szlocha i płacze, że rozum twój panuje nad tobą, duch wie, że rozum musi służyć duchowi i podpowiedziom z ducha.

Palą się energetycznie ciemności wokół ciebie ducha i zostaniesz zmuszony do podjęcia decyzji dla ciebie korzystnej, dla ciebie właściwej, zgodnej z prawami PANA STWORZYCIELA, tu na Ziemi, w najgęstszej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Pan Jezus Chrystus część Pana STWORZYCIELA 172. OWB E. Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Pan Jezus Chrystus część Pana STWORZYCIELA   

172.

Pan Jezus Chrystus część Pana, jest dziś część Pana STWORZYCIELA świetlista, biała, czysta, przeźroczysta, połączone z Panem Stworzycielem, jako jedno, świetlistość i czystość ze znakiem Prawdy na Nim i w Nim Wola PANA się wypełnia na Ziemi, stoi w Sile i wypełnia wszystko, co PAN STWORZYCIEL daje ludzkim duchom.

Przyszedł na Ziemię Pan Jezus Chrystus część Pana Stworzyciela by rozliczyć albo poprowadzić duchy, które się obudzą, będą chciały iść drogą Prawdy, budować nowe Królestwo.

Wszystko się połączyło, czas na wypełnienie się zapowiadanej apokalipsy, odebranej 2000 lat temu przez ucznia Jana, który dziś pozostał bez obudzenia siebie ducha, choć sygnały były i miał podpowiedzi by kierować się wnętrzem. 

Pan Jezus Chrystus, na Ziemi, Król jest między wami w Polsce, choć macie podpowiedzi i wizje senne, pełna podana informacja, to dajecie się zamknąć w pułapkę rozumu, jesteście leniwi duchowo, jesteście wygodni i brak wam wiary w Pana Stworzyciela, brak wam wiary w siebie.

Pan Jezus Chrystus część Pana Stworzyciela oddziaływa na każdego ducha na Ziemi, jesteście mocno energetycznie zmuszani do podejmowania właściwych wyborów, albo z Panem Jezusem Chrystusem do góry, na drogę w kierunku Światła, do poziomu duchowego lub zatracenie całkowite bez możliwości odwrotu od procesów.

Każdy duch na Ziemi całej odczuwa mocne promieniowania Pana Jezusa Chrystusa część Pana Stworzyciela i będzie odczuwał coraz mocniej, aż dokona właściwego wyboru to odczuje w swoim duchu, albo upadnie łącznie z utratą gęsto materialnego ciała, wszystkie  mało właściwe wybory i wszystkie ciemności muszą być wypalone ogniem Bożym, który działa poprzez Pana Jezusa Chrystusa część Pana Stworzyciela.

Połączyła się Miłość z Prawdą i Wolą Bożą, działa, jako jedno, tu na Ziemi, poprzez Część Pana świetlisto białą, najczystsza energia płynąca od PANA STWORZYCIELA.

Ciemne duchy natychmiast idą do leja rozkładu i wracają do góry, jako zarodki bez świadomości, patrz i bądź czujny abyś był po stronie ŚWIATŁA, zamiast jak dotychczas po stronie ciemności.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przepowiednia się wypełnia 171. OWB Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przepowiednia się wypełnia

 

 

171.

Wydarzenia rozpoczną się jednocześnie w wielu miejscach na Ziemi, apokalipsa trwa, Żywioły ze wzmożoną siłą działają zgodnie z prawami PANA STWORZYCIELA.

Skala i zakres działania żywiołów będzie tak duży, tak mocny, że z wielu miejsc na Ziemi, na przykład ze Stanów Zjednoczonych zostaną tylko dwie wyspy o małym znaczeniu międzynarodowym, będą swoją społeczność budować od nowa.

Woda, ogień, tornada, huragany, trzęsienia ziemi, wszystko na raz się nasili, ludzie ziemscy bez możliwości będą aby się przygotować, wszystko rozprzestrzeni się bardzo szybko dalej, choć ludziom ziemskim to mało będzie pasowało, ale jest to korzystne dla wszystkich duchów będących na Ziemi.

Stracicie panowanie swojego rozumu, stracicie jego ciemne formy, stracicie wszystko, co wam przeszkadza w rozwoju duchowym, wszystko stracicie, co staje wam na drodze do wiary z przekonania w Pana Stworzyciela.

 Siła żywiołów doprowadzi was do Królestwa Tysiącletniego, bo plan PANA STWORZYCIELA na Ziemi musicie wykonać, był czas na zmiany 2000 lat, to wasza wina ewidentna, że pozostaliście bez przyjęcia Prawdy i posła Bożego tu na Ziemi z Woli PANA STWORZYCIELA, czas na powrót do praw Bożych, jak będzie bez waszego chcenia dobrowolnie to zostaniecie zmuszeni.

 Wy mówicie; że to koniec świata, a to jest koniec panowania ciemności i ciemnoty, koniec tym, którzy służyli ciemnościom na Ziemi, to jest ostateczny koniec dla ciemnoty kościelnej i ich popleczników, a Ziemia oczyszcza się z tych form, które oni tworzyli.

 Oczyści się od tych, którzy służą ciemnościom zamiast PANU STWORZYCIELOWI, którzy SĄ BEZ chcenia przyjąć oczywistych i jasnych praw.

 Przestrzegać Prawa Pana Stworzyciela zamiast tych stworzonych przez ludzkie ciemne duchy, to wy pozostajecie bez wiary w doskonałość PANA STWORZYCIELA, to wy bez wiary w doskonałość Praw Pana STWORZYCIELA, musicie za swoje błędy i błędne wybory ponieść konsekwencje, to wy macie chcieć dążyć do PRAWDY i praw danych ludzkim duchom z Woli Bożej na Ziemię.

 Ziemia zostaje podniesiona w wyższe wibracje, mózgi rozumowców roztrzaskają się o Światło, jeżeli pozostaną bez współbrzmienia z prawem i Wolą Bożą.

 Myślicie, że macie rację, ta wasza racja prowadzi was prosto do zatracenia, jesteście bez wiedzy duchowej, bez potrafienia tą wiedzą żyć tu na Ziemi, ta wasza wiedza rozumowa musi zostać rozbita, abyście zrozumieli, co sobie robicie, pozostajecie bez poznania mocy słów, bez poznania mocy myśli, tylko stajecie w ciemnościach i za ciemnościami idziecie bez sprawdzania czegokolwiek, idziecie w ciemno.

 A gdzie wasza wzmożona czujność?

 Musicie za to zapłacić najwyższą cenę.

 Żywioły już działają ostatecznie, bez możliwości odwrócenia czy zatrzymania, to konsekwencje waszych decyzji!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas