Wyścig szczurów 121. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Wyścig szczurów 

 

 

121.

 

Wyścig szczurów trwa na Ziemi do gęsto materialnych dóbr, do pieniędzy, do wszystkiego, co jest im potrzebne do osiągnięcia martwego leniwego życia.

Dlaczego tak się ścigają?

Bo są żądni władzy i pieniędzy, dlatego tak się prześcigają, jeden drugiego, każdy chce więcej i jeszcze więcej, na zewnątrz bez zainteresowania czymś innym, są martwi, bez życia, wyłącznie ich wyścig trwa bez zdrowego rozsądku, rozum ma żądze.

Wiedzą za czym gonią, mają jeden cel, żadnych moralnych zdrowych odruchów, moralności zwyczajnie brak, ta gonitwa jest wbrew prawom Pana Stworzyciela, jest wyłącznie chory wyścig, po coś, czego chce ego, po coś, co ciągle im ucieka, gonią za ułudą, gonią za fałszem, gonią za swoim upadającym coraz głębiej ja.

Są bez słyszenia i widzenia otoczenia, wpadli w zaklęty krąg, z którego bez możliwości już wyskoczyć, bo wyścig szczurów trwa i trwa, bez końca.

Szczur, to gryzoń, co wszystko i wszystkich podgryza, należy się wystrzegać takich gryzoni, błędny wzrok, szary i szczurkowaty wygląd, ciągle się rozgląda, wszystko uważa za zagrożenie, każdego za wroga, bez wiary w siebie, to bez wiary w innych, sztuczny uśmiech tylko na widok pieniędzy działa jak maszyna bez indywidualnych odruchów.

Szczur, to taki martwy duch, martwe oczy, mało śpi, ciągle się spieszy, mało czasu dla siebie, niszczy wszystko wokół, bez rozwoju duchowego, szuka wciąż pieniędzy.

Jedzą wszystko, żyją stadnie, potrzebują przywódcę, który napędza wyścig i stado szczurów już gna do przodu i wyścig trwa.

Ziemia wchodzi w wyższe wibracje energetyczne, wszystko przyśpiesza bardzo mocno, a szczury już odpadają, wyścig szczurów dobiega do mety, kończy się czas głupoty i szczurzych bezmyślnych wyścigów za pieniądzem, podgryzania, martwoty duchowej, uciekania z tonącego okrętu, czas mija dla takich szczurów, nastaje era duchowości.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ciemnota ciemności 120. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ciemnota ciemności 

 

120.

Ciemnota ciemności, to brak kompletny logicznego myślenia, trzymanie się materii, to zło, które upada już na zawsze.

Każdy, kto wybiera inną drogę niż z PRAWDĄ, musi się zatracić, ponieść konsekwencje swoich mało logicznych i ciemnych decyzji, wydarzenia potrzebne są na Ziemi, aby całkowicie zniszczyć ciemnotę, ciemności, fałsz i kłamstwa.

Koniecznie potrzeba już Prawdy, musi PRAWDA dojść do głosu, bez dania się zaskoczyć ŚWIATŁO.

Ciemność upada już całkowicie.

Ludzkie duchy, co wy robicie, do kogo wy uczucia swoje kierujecie, skąd taka martwota w was, gdzie wasza logika, co trzeba wam pokazać abyście wyciągnęli z tego, co widzicie wnioski?

Z zastanych bez ruchu waszych kości, z waszej nienawiści i złości, jaką w sobie ciągle nosicie, ciągle kłamiecie, ciągle biadolicie, imię Pana Stworzyciela kalacie, za co chcecie mieć odpuszczenie, za co chcecie mieć wybaczone, czyżby za lenistwo, za głupotę, za picie, balowanie, za modlenie się do figur i ołtarzy, do cielców i obrazów, za te wasze cuda wymyślone, co jeszcze wymyślicie by przysłonić głupotę i zakłamanie, to jest ciemnota rozumu.

Macie ukończone różne ziemskie szkoły i uniwersytety, macie dyplomy i certyfikaty, a zachowujecie się mało logicznie i martwo, jak te ludzkie duchy, bez skruchy, bez uczucia, brak wam serca, ciągle żądacie dowodów.

Pytam; czego?

Zażądajcie dowodów na czystość i naturalność waszego pożywienia!

Zażądajcie dowodów na czystość powietrza, którym oddychacie!

Zażądajcie dowodów na czystość wody, którą pijecie!

Zacznijcie wymagać od ludzi, którzy są na stanowiskach, odpowiedzialności, powinni się rozliczać ze swojej działalności, należy wymagać od fachowców solidnej pracy, etyki i PRAWDY.

Ponieważ sami kłamiecie, to jesteście okłamywani, ale wy już tego bez widzenia jesteście, to jest właśnie ciemnota i zacofanie, to jest ślepe zawierzanie dogmatom, to jest ciągłe usprawiedliwianie, krytykowanie i ocenianie, weszło wam w nawyk, dziś stało się naturalne i normalne, tutaj ciemnota polega na tym, że mało wierzycie sobie, swoim uczuciom i sobie duchowi, kierujecie się tradycjami o wątpliwych korzeniach.

Jak się przyglądniecie PRAWDZIE i wyciągniecie wnioski, to się okaże, że daliście się wodzić za nos wiele lat i pokoleń, jak również wasi przodkowie byli prowadzeni fałszywą drogą całkowicie mijającą się z PRAWDĄ.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ludzi wiedza 118. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ludzi wiedza 

 

 

118.

Ludzie jak wy na tematy duchowe mało wiecie, to wasza wina ewidentna, bo pozostajecie bez żądania PRAWDY od tych co kłamią, bo sami kłamiecie, siebie oszukujecie, a i o PRAWDZIE też mało powiedzieć potraficie.

Czy istnieje odpowiedzialność za kłamstwa? Tak, w prawach Pana Stworzyciela, skutek zwrotny, za decyzje, za czyny, za rządzenie Polską, za leczenie latami bez żadnych rezultatów, za zabijanie powoli drugiego człowieka, wydaje się wam że bez żadnych konsekwencji, NIE.

 Tak to może wygląda, tak się za waszym przyzwoleniem dzieje, choć wszyscy wiedzą, że takie leczenie jest bez efektów, powinno się płacić za wyleczenie, a płacicie za leczenie, to jesteście leczeni latami bez efektu.

Ludzie litujecie się nad sobą i dlatego coraz mocniej ponosicie konsekwencje swoich działań, dostajecie coraz mocniej po głowie.

Przyjmujecie wszystkie kłamstwa, jakimi was karmią i ciemnotę, jaką cały czas wam wrzucają, przyjmujecie wszystko bez sprawdzania, czy to jest prawdziwe, jesteście mało czujni, od razu idziecie w ciemność.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Logiczne myślenie 119. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Logiczne myślenie 

 

 

119.

Ty duch wołasz do swojego rozumu, daj mi czas, choć chwilkę na zastanowienie, na logiczne skonsultowanie rozumu ze sobą duchem.

Poprzez logiczne myślenie i kojarzenie faktów, poprzez wyciąganie właściwych wniosków można dojść do odczuwania i do wiary z przekonania.

Tak mocno was strach trzęsie, już się boicie, duch wie co się wydarzy, a rozum nie, już wszystko chowacie, siebie ducha tak zagrzebaliście, że go ani widać ani słychać.

Jak by się coś wydarzyło pewnie byście wszystko pozamykali od zewnątrz, a sami głowę schowali w piasek, a ze strachu już możecie wyłącznie krzyczeć i nic więcej, jak mały piesek, co ze strachu szczeka na wszystko i wszystkich.

 Stoicie w ciemności, stoicie po stronie ciemnych i nawet bez wiedzy jesteście że rządzą wami ciemności, że można i trzeba służyć Światłu, bo jak coś się dzieje to i tak zwracacie się do Pana Stworzyciela o pomoc.

Jak ciemni was wzywają to wy bez sprawdzania, od razu skaczecie w przepaść ciemności.

Jeden ciemny coś krzyknie, najczęściej kłamstwa kolejne, jesteście bez wiedzy o co chodzi, a już biegniecie, dobre czy złe to wy im się podlizujecie, wszystko bez sprawdzania, tylko od razu skaczecie im w ramiona.

A po co wam mówić o PRAWDZIE jak wy i tak bez chcenia słuchać, bez chcenia sprawdzać, nękają was koszmary, bo wy doskonale wiecie, co się wokół dzieje.

Możecie jeszcze z tej ciemnej drogi zawrócić, iść na drogę w kierunku Światła, ale to musi być wasze chcenie, praca ze sobą duchem, długa droga, gdyż zdegenerowanie nastąpiło zbyt daleko.

Pan Stworzyciel wzywa, przyjdźcie natychmiast na rozliczenie, na Sąd Ostateczny, bo czas wasz już mija, szykujcie się na szybkie zakończenie procesów energetycznych na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Tęczowy most 117. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Tęczowy most

 

 

117.

Tęczowy most dla duchów ludzkich, którzy się rozwijają duchowo, tacy są radośni, szczęśliwi, budują wszystko, co jest na Ziemi zawsze na nowo.

Budują siebie ducha i swoje zewnętrzne promieniowania, ten duch jest bardzo mocny, jest duchowo żywy, zawsze uśmiechnięty, zawsze dziękujący Panu Stworzycielowi za prowadzenie i wszystko, co otrzymuje tu na Ziemi, że może korzystać zawsze z suto nakrytego stołu Pana Stworzyciela.

Umacnia się energetycznie, pracuje cały czas nad sobą duchem zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, wszystko, co robi współbrzmi w prawach i jest zgodne z obowiązującymi na Ziemi prawami Pana Stworzyciela.

Świadomy duch wie, po co przyszedł tu na Ziemię, wie, że ma do odpracowania swoją karmę przyniesioną z wcześniejszych inkarnacji.

Taki duch przekazuje wszystkim to, co daje wszystkim korzyść, aby korzystne energie do niego wróciły.

Żywy duch odbiera obrazy, czyta wokół siebie mowę Pana Stworzyciela w stworzeniu, aby żyć tu na Ziemi bez popełniania błędów, idzie najlepszą dla siebie drogą poprzez prowadzenie przez Pana Stworzyciela, wie, że jak wszystko tu na Ziemi odpracuje, będzie mógł wrócić do poziomu duchowo istotnego zgodnego z jego rozwojem, wróci do domu, będzie jemu dużo łatwiej.

Każdy, kto dziś pracuje nad sobą, to w nowym Królestwie Tysiącletnim będzie miał swoje miejsce, będzie miał dużo pracy, aby uczyć wszystkich tych, którzy pozostaną po wydarzeniach na Ziemi, uczyć życia zgodnego z prawami Pana Stworzyciela, zgodnie z naturą, wszystko wokół musi być wybudowane współbrzmiąc z prawem i naturą, ma wspierać energetycznie wszystko, co jest naturalne i zdrowe, dobre dla duchów pozostających na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas