Polska to kraj wybrany 90.Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Polska to kraj wybrany

 

 

90.

Polska to kraj wybrany przez Pana Stworzyciela na Ziemi, który ma przyjąć części Pana tutaj w gęstej materii.

Kraj, który w wydarzeniach najmniej ucierpi, najmniej zniszczeń, tutaj najwięcej ludzi, którzy rokują nadzieje na nawrócenie z drogi ciemności, na drogę w kierunku Światła, prosto z prawami Bożymi obowiązującymi na Ziemi do nowego Królestwa Tysiącletniego.

Tu w Polsce inkarnowały wszystkie duchy, które miały największe szanse odpracować energię za zamordowanie Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka 2000 lat temu.

W Polsce najwięcej jest duchów ludzkich kierujących się do Pana Stworzyciela i jest szansa na ich oczyszczenie poprzez wydarzenia.

Aby mogli zacząć budowę KRÓLESTWA TYSIĄCLETNIEGO, jako czyste i wolne duchy, odblask KRÓLESTWA BOŻEGO obiecanego przez Pana Stworzyciela duchom.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Owładnięty żądzą pieniądza 89. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Owładnięty żądzą pieniądza

 

 

89.

Owładnięty żądzą pieniądza, jest jak kukła na sznurkach, martwe duchy, pieniądz pociąga ciągle wszystkie sznurki, wszystko od pieniądza zależy, dzięki żądzy do pieniądza żyją te ziemskie ciała, to jedyny cel dla wielu ludzi tu w najgęstszej materii.

Jedne ciała zależą od drugich ciał i już są w pułapce ciemności, błoto coraz gęstsze, tak są związani, że jak wpadną w te sieci, bez możliwości uwolnienia się, tak głęboko wciągają włókna zależności, czasami uwalniają się poprzez wyjście ducha z ciała, zostają zamordowani, za dużo wiedzieli o innych, ich żądzach i ich ciemnych sprawach.

Zanim gdzieś wdepniesz ziemski człowiecze, odczuj sam czy to jest dobre dla ciebie, czasami warto stracić trochę pieniędzy, aby uwolnić się od ciemnych włókien zależności.

Energetycznie pieniądz jest narzędziem do wymiany za towar i nic więcej, im bardziej puszczamy w ruch pieniądze, tym prędzej zataczają koło i wracają pomnożone.

Jeżeli będziemy oszczędzać i ściskać pieniądze, to energetycznie będą się skracać, będzie ich coraz mniej, człowiek ziemski będzie miał coraz mniej pieniędzy.

Żądza pieniądza, to poważna choroba rozumu ziemskiego człowieka, jego wybujałego ego, to zaglądanie do ogrodu sąsiada, już ego chce mieć więcej i koniecznie chce być lepszym od sąsiada, a to jeszcze inna choroba, ale również oparta o pieniądze, bo kto może mieć więcej od ciebie?, żądza rozumu i żądza ciała ziemskiego, z duchem bez wspólnych cech, duch potrzebuje Miłości duchowej, a pieniądze tylko, jako jedno z narzędzi potrzebnych do bycia ducha na Ziemi.

Za dużo pieniędzy powoduje, iż zaczyna się pilnowanie pieniędzy, zatraca się czujność duchową i już martwota duchowa gotowa.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Oczekiwanie na przyjście 88. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Oczekiwanie na przyjście

 

 

88.

Paruzja - dziwne słowo wymyślone rozumowo, znaczy dosłownie; oczekiwanie na przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, mało zrozumiałe słowo po to, by zwykły prosty człowiek bez wiedzy był, co ono znaczy, o co chodzi.

Wszystkie religie i kościoły czekają na ponowne przyjście na Ziemię Pana Jezusa Chrystusa, lecz myślą, że ponownie narodzi się w państwie Izraelskim, zapomniała ludzkość, iż ten naród zawiódł, Pan Jezus Chrystus 2000 lat temu w tym narodzie został zamordowany.

Szukają uzdrowiciela, lecz tego prawdziwego bez zobaczenia są, woleliby, żeby niebo się rozstąpiło i Pan Jezus Chrystus zszedł na Ziemię po schodach na dół, najlepiej podczas ważnych uroczystości kościelnych, chcieli by nadal manipulować wiedzą i rządzić w fałszu na Ziemi.

Stworzyli sobie na swoje potrzeby Pana Jezusa cudotwórcę, spełniającego wszystkie ziemskie zachcianki ludzi, uległego i litościwego, obraz fałszywy i urągający duchom będącym na Ziemi, ludziom na Ziemi z chciwości powywracało się całkowicie w głowach, wszystko stoi do góry nogami, chcieli by rządzić Panem Stworzycielem.

We wszystkich religiach i w kościołach w Pana Boga są bez wiary, wierzą tylko w religie, kościoły, figury i obrazy.

Prawa Pana Stworzyciela są tak doskonałe, są tak proste, sam Pan Stworzyciel ich bez możliwości zmiany a część Pana Stworzyciela musi się normalnie narodzić, bez cudownych zapłodnień przez wiatr, żadnych cudów a wszystko następuje naturalnie w prawach Pana Stworzyciela.

A wy myślicie, że tutaj działają jakieś cuda i że to mało możliwe żeby tak zwyczajnie się narodził.

Narodziny części Pana na Ziemię następują całkowicie normalnie i naturalnie, tym bardziej muszą  przejawić w prawach Pana Boga.

Bardzo się mylicie, myśląc inaczej, sprawdzić może każdy duch tylko poprzez uczucie, duchowo, inaczej bez możliwości sprawdzenia, rozumem swoim jesteście  w stanie pojąć i zobaczyć gęstą materię a tu uczucie trzeba uwolnić bo inaczej pozostaniecie bez zrozumienia.

Oczekiwanie na przyjście, to znaczy, że trzeba być czujnym, ponieważ Pan Jezus Chrystus jest bramą dla każdego ducha, każdy duch ma jedną szansę, takie dane 5 minut, idzie za SŁOWEM, albo wybiera drogę w ciemność, innej alternatywnej drogi brak.

Można odczuć osobiście swoim odbiorem siebie ducha, bo rozumem i ziemskimi oczami bez możliwości rozpoznania i zrozumienia procesów dziejących się wokół każdego ziemskiego człowieka.

Wszystkie religie i kościoły czekają na przyjście Pana Jezusa Chrystusa zapowiadanego od 2000 lat, tylko, że tak mocno wszystko zafałszowano, wiedzą że trzeba by było powiedzieć PRAWDĘ wszystkim ludziom na Ziemi i przyznać się do popełnionych błędów, do wielu intryg i kłamstw, wszystkie dobra materialne oddać ludziom, bo są ich własnością.

Trzeba było by się przyznać do niepotrzebnych wojen w imię Pana Stworzyciela, do palenia na stosie, mieszania się do polityki, żądni władzy, do zabijania, co potwierdza wiele filmów historycznych a przede wszystkim do zamordowania  Pana Jezusa Chrystusa 2000 lat temu.

Wszyscy wiedzą że w Watykanie jest skrywana PRAWDA, czas abyście się ludzie o PRAWDĘ upomnieli.

Polska jest krajem wybranym i mamy polskie słowa jak oczekiwanie na przyjście i należy takie słowo jak paruzja wykreślić ze słownika języka polskiego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ziemskie wychowanie 87. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ziemskie wychowanie

 

 

87.

Ziemskie wychowanie musi być oparte o Miłość duchową, o prawa Pana Stworzyciela, a Miłość prawdziwa jest wymagająca i sprawiedliwa, daje to, co jest korzystne, dobre dla ziemskiego ducha.

Dobre wychowanie, mówią ziemscy ludzie, opierając je o uległości, prezenty, słuchanie tego, co mówią inni, często zamiast pracy w domu ziemscy rodzice każą się dzieciom uczyć, to jest ambicja ziemskich rodziców, a dzieci nie, rodzicom się bez spełnienia ich marzeń, to zmuszają swoje ziemskie dzieci do realizacji ich zachcianek,  .

Każdy ziemski duch musi rozwijać dane przez Pana talenty, aby odczynił swoją karmę służąc innym, swoimi zdolnościami rozwiniętymi poprzez pracę.

Prawdziwe ziemskie wychowanie musi jednoznacznie opierać się wyłącznie o prawa dane przez Pana Stworzyciela w stworzenie, zgodne z naturą, z PRAWDĄ i korzystanie z przykładów, jakie dają rodzice ziemscy żyjąc zgodnie z prawami Pana Stworzyciela tu na Ziemi.

SŁOWO Pana Stworzyciela musi być codziennie przeżywane, to codzienne dziękowanie i wyrażanie uczuć w słowach do Pana Stworzyciela za wszystko, z czego ziemski człowiek korzysta będąc tu w gęstej materii.

Cała ziemska rodzina współbrzmi w prawach stworzenia w Miłości duchowej, radości, cieszą się zdrowiem i równowagą wewnętrzną oraz szacunkiem do Pana Stworzyciela, całego stworzenia w pokorze i wychowaniem w PRAWDZIE.

Między dzisiejszą prawdą, a prawdziwym obrazem PRAWDY BOŻEJ jest przepaść, przyszedł czas najwyższy, aby ziemscy ludzie jak najszybciej zbliżyli się do PRAWDY i praw BOŻYCH tu na Ziemi za wszelką cenę, bo to jedyna słuszna droga dla ducha do PRAWDY, wejście na drogę w kierunku ŚWIATŁA, w kierunku Pana Stworzyciela.

Wychowanie w PRAWDZIE to dobieranie słów, bo słowa mają ogromne znaczenie, zgodnie z siedmioma prawami Pana Stworzyciela i trzema prawami zawartymi w krzyżu Prawdy, uczenie się pracy ze sobą duchem oraz uczestniczenia w budowie Królestwa Tysiącletniego, uczenia ziemskich dzieci współbrzmienia z naturą i naturalną medycyną, słuchania siebie ducha, korzystania z darów natury by je uszlachetniać, a niszczenie natury jest złe, trzeba naturę wzmacniać, a co za tym idzie poprzez naturalny pokarm, wyeliminowanie wszelkich sztucznych mało korzystnych dla ziemskiego człowieka rzeczy.

Należy szanować wszystkie rośliny i zwierzęta, całą naturę, wzmacniać je energetycznie, wszystko uszlachetniać, rozwijać duchowo, wszystkie duchy na Ziemi mają być wolne.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas