Dar od Pana STWORZYCIELA 86. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Dar od Pana STWORZYCIELA

 

 

86.

Dar od Pana Stworzyciela otrzymuje każdy duch schodzący na Ziemię.

Dla jednego ducha darem jest zdolność i talent do hodowania i opiekowania się zwierzętami domowymi, hodowanie i pielęgnowanie kwiatów i roślin, ktoś inny jest wspaniałym matematykiem lub nauczycielem, również muzykiem, wyliczając dalej można dać przykład wszystkich zawodów będących obecnie na Ziemi, pozostanę bez oceniania fabryk produkujących sztuczne produkty, które szkodzą człowiekowi, mówię tylko o naturze i całkowicie naturalnych produktach i otrzymanych od Pana Stworzyciela talentach.

Każdy duch otrzymuje dar po to, by mógł służyć na Ziemi innym ziemskim ludziom, odpracować karmę z poprzednich inkarnacji oraz utrzymać się gęsto materialnie, czyli zarobić pieniądze, żeby płacić wszystkie rachunki i utrzymać swoją ziemską rodzinę.

Każda wykonana praca na rzecz innego ziemskiego ducha musi być energetycznie zrównoważona zapłatą pieniędzmi lub za waszą zgodą wymianą towarową.

Brak możliwości robienia czegokolwiek za darmo, bo będzie bez równowagi energetycznej, wykonana praca na rzecz kogoś, kto bez zapłaty jest, bez zrównoważenia energetycznego pozostaje bez działania, a nawet działa na szkodę obydwu.

Uzdrowiciel musi przyjąć zapłatę za wykonaną pracę energetyczną na rzecz innego ducha, bo inaczej będzie bez działania albo zaszkodzi temu duchowi.

Jeżeli idziemy do sklepu i nabywamy jakiś towar, to płacimy za niego, idziemy do szewca, za naprawę butów również płacimy, za darmo to znaczy źle i byle jak.

Każda wykonana praca musi być należycie wyceniona i należycie wynagrodzona, zgodnie z tym, jaką ma wartość, bez bycia ani za mało, ani za dużo, najlepiej ma być jak w sam raz, złoty środek.

Jeżeli ktoś jest bez pieniędzy, to może zapłacić w towarze, swoimi wyrobami lub wykonać pracę w formie zapłaty ale to za zgodą obydwu stron.

Zrównoważenie zawsze musi nastąpić.

Jeżeli swój talent będziecie rozwijać, uczyć się w tym kierunku, wykonywać swoją pracę coraz lepiej z Miłością duchową, wtedy wszystko będzie się rozwijać, wszystko będzie kwitło, będziecie zdrowi, radośni, szczęśliwi a pieniądze będą same lgnąć do was.

Człowiek ziemski pracujący w prawach Pana Stworzyciela tu na Ziemi jest radosny, szczęśliwy, zawsze działa w oparciu o prawa Pana Stworzyciela na pożytek swój i innych, tworzy dobro.

Człowiek wierzący gorliwie w Pana Boga to bogaty duchowo i ziemsko, a żebrak pełzający na kolanach, chory, biedny w ostatniej sukience to ślepo wierzący w religie, noszący krzyż kościelny na ramionach bo tak jego nauczono, mający fałsz i obłudę wymyśloną przez kościoły.

Pan Stworzyciel chce widzieć ludzi radosnych i szczęśliwych, żyjących w prawach Pana  Stworzyciela danych ludziom na Ziemię.

Rozwijajcie swoje dary i talenty, aby w prawach Pana Stworzyciela współbrzmieć z innymi ziemskimi duchami tu i teraz na Ziemi.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Pan Jezus Chrystus 85. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Pan Jezus Chrystus 

 

 

85.

Pan Jezus Chrystus część Pana przyszedł na Ziemię po raz drugi, przyszedł rozliczyć wszystkie duchy z całego pobytu ze wszystkich inkarnacji ziemskich, nauczyć tych co pozostaną w Królestwie Tysiącletnim życia w oparciu o prawa Pana Stworzyciela, duchowego bycia tu i teraz, duchowej świadomości.

  Ci Którzy pójdą za ciemnościami, już się sądzą sami, według tego, co myślą, mówią i czynią, to co piszecie to otrzymacie!

Powiadam wam BŁĄDZICIE!!!

Zapragnęliście zabrnąć w ciemność, to otrzymacie zgodnie z prawami Pana Boga skutek zwrotny!

Występując przeciwko mnie Immanuelowi Elżbiecie Gas występujecie przeciwko Panu Stworzycielowi! Przeciwko PRAWDZIE i MIŁOŚCI, przeciwko WOLI BOŻEJ tu na Ziemi.

Przestańcie się dziwić że są powodzie, mocne i częste trzęsienia ziemi, mocne opady i osuwiska ziemi, lawiny błotne, wulkany czekają na znak do wybuchu, wiele jest przygotowanych na sygnał, bo przecież żywioły to armia Pana Stworzyciela.

Dają wam informację abyście się przygotowali duchowo na ten ostatni akord.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Krzykacze!!! 84. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Krzykacze!!!

 

 

84.

Krzykacze krzyczą, robią dym i już się robi duże zamieszanie, bez wiedzy wszyscy o co chodzi, a dym został.

Jeden krzyczał, a reszta bez wiedzy dlaczego, ale też krzyczą, inni po prostu przypadkowi słuchacze.

Kompletnie głupieją, dlaczego tamci robią dym, piszą i straszą, przypadkowi słuchacze już bez pamięci; kto był pierwszy, a kto ostatni, a REKLAMA dla nas działa rewelacyjnie, skutek bardzo dobry.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Popatrz na siebie 83. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Popatrz na siebie

 

 

83.

Popatrz na siebie, co robisz, co czynisz drugiemu, skąd wiesz, kto ma rację, myślisz, że jak 14 lat czytasz tą księgę Szatana to już wszystko wiesz. Wszystko wie tylko PAN STWORZYCIEL!

Skąd wiesz, co prawdziwe, a co fałszywe?

Krzyczysz z nienawiści do MIŁOŚCI, co zrobisz, gdy okaże się, że racja po stronie części Pana Stworzyciela.

Czy wiesz, dlaczego 2000 lat temu zamordowano Pana Jezusa Chrystusa, Nazarejczyka?

Czy wiesz, że; Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka zamordowali kapłani?

Czy wiesz ziemski człowieku, że czynisz tak samo jak ci kapłani?

Jesteś przekonany, że masz rację?

Mów Prawdę, bez zmyślania czegoś, co jest fałszywe, bo jutro do ciebie będą krzyczeć, tylko, że to będzie wzmocnione w skutku zwrotnym i odczujesz to bardzo mocno.

Twoja nienawiść odbije się od MIŁOŚCI, od części Pana Stworzyciela i trafi ciebie dokładnie, co wtedy zrobisz, co wtedy będziesz wyczyniał, aby odszczekać, to, co dziś wydaje się tobie bo masz wrażenie mózgu przedniego, że jest normalne.

Zobaczysz za chwilę jak ogień i woda będzie się z nieba wylewać na twoją materię, przekonasz się, gdzie jest PRAWDA!!!, Gdzie są twoje przekleństwa i twoje kłamstwa, obelgi, dajesz się złapać w pułapkę ciemności.

To, co pokazujecie innym, to obraz tego, to robicie sami, to informacja o was, co sobą reprezentujecie,  bez możliwości z takimi osobami rozmawiać.

Denerwujecie się, atakujecie, bo to wszystko macie do przerobienia, boicie się PRAWDY, bo trzeba by było się wziąć do pracy i się zmienić, odrzucić wygodnictwo, ponieść konsekwencje tego, co się myśli, mówi i czyni, chcecie zobaczyć drzazgę w oku drugiego, a bez widzenia belki w swoim oku!

Panie Stworzycielu, oni są bez wiedzy, co sobie czynią!!!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

RACHUNEK siebie ducha 82. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

RACHUNEK siebie ducha

 

 

82.

Rachunek siebie ducha ostateczny dla wszystkich na Ziemi, martwi duchowo odpadną całkowicie, zostaną wykreśleni z Księgi Życia, ci, co zostaną na Ziemi po wydarzeniach, będą służyć PANU Stworzycielowi całym bytem swoim w Miłości duchowej, natychmiast odejdą od czczenia materii.

Z Woli BOŻEJ na Ziemię inkarnował po raz drugi Pan Jezus Chrystus, ma prowadzić ludzkie duchy do Królestwa Tysiącletniego, pomimo apokalipsy Jana i przepowiedni, ludzkie duchy bez przyjęcia na Ziemi części Pana Stworzyciela, rozumowe blokady są tak mocne, że ziemskie duchy bez rozpoznania znaków, bez rozpoznania PRAWDY.

Wszystko wiadomo, wydarzenia narastają systematycznie, na Ziemi jest coraz mocniej, choć ludzkie duchy bez widzenia jeszcze i bez odczuwania.

Wydarzenia szybko rozprawią się z materią, ponieważ wszystko, co jest na Ziemi, jest dane w użytkowanie, bez prawa własności.

Wszystko na Ziemi jest własnością PANA BOGA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Gry komputerowe 81. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Gry komputerowe

 

 

81.

Gry komputerowe dla dzieci, to ciemne energie dla tego ducha, gdybyście zobaczyli swoimi oczami jak swoje dzieci ziemskie wystawiacie na atakowanie w świecie subtelno materialnym, to byście natychmiast wyrzucili je do śmieci!

   A ciemności się cieszą, że sami swoje dzieci oddajecie w ciemne prowadzenie, poprzez pozwolenie grania w tak ciemnych i demonicznych grach, które stają się też mocnym uzależnieniem.

To wy wiecie i powinniście dać im to, co dobre i korzystne, gdy ich kochacie.

Te gry, to ciągłe uczenie nawyku grania i zabijania, to tworzenie kanału, którym codziennie płynie do tego ducha energia negatywna potężnych rozmiarów, to się zbiera i dziecko jest napełnione tą ciemną energią, wtedy strach z tego powodu zabiera spokojny dziecięcy wypoczynek, duch boi się, ma koszmary senne, zaczyna się stres, to już zaczyna się poważna choroba, uzależnienie od komputera, ten mały człowiek jest bez świadomości co jemu z tego powodu grozi.

Świat materialny te wszystkie energie zbiera i gromadzą się wokół ziemskiego ciała, przejawiają się coraz mocniej chorobą.

Nazbierane energie muszą mieć ujście, muszą się wyżyć, dziecko staje się wybuchowe i agresywne, może nawet spowodować odejście ducha z ciała drugiego człowieka ziemskiego, bo jemu się zdaje, że on zaraz wstanie tak jak w grze komputerowej, szok jest wtedy, gdy ten człowiek bez wstania, dalej leży, bo to stało się naprawdę na jawie i na zawsze odszedł z ciała.

Pomieszanie życia na jawie z życiem komputerowym, brak kontroli rodziców, brak miłości do dziecka.

Przyjrzycie się, co robią duchy oddane wam w opiekę, bo wam najważniejszy jest świat materialny.

Czy nauczyliście wasze dziecko pracy w domu?, NIE, uczy się leniuchować i ciągle żądać, tylko całymi dniami siedzi przed komputerem i gra w gry komputerowe, to jest wina rodziców ziemskich, ponieważ na to zezwalają swoim dzieciom.

Poczujcie to sami, wy rodzice, co sobie też tworzycie, skutek zwrotny was dosięgnie.

Tylko praca i rozwój talentu danego przez Pana Stworzyciela uszlachetnia tego ducha, reszta to zło, które przestaje już panować nad Ziemią, jest już kasowane.

Komputer służyć powinien, jako narzędzie do pracy, ziemskiemu człowiekowi, oraz w kontakcie z innymi, a stał się narzędziem ciemności, w internecie jest bardzo dużo ciemnych energii, trzeba uważać, w co się wchodzi i co się otwiera, jakie strony.

Ciemne obrazy, ciemne postacie, to, co tam jest bez możliwości opisania, bo brak w ludziach ziemskich moralności duchowej, wyżywają się ci, co zakrywają swoje prawdziwe dane, pod przykrywką komputera, pokazują swoje najciemniejsze cechy bez jakichkolwiek ograniczeń, im się zdaje, że ludzie bez możliwości zobaczenia ich i rozpozna, a tu da się ustalić każdego i to bardzo szybko, to największa baza danych na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Gdybyście! 80. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Gdybyście!

 

 

80.

Gdybyście bardzo się starali, nawet stawali na głowie gdybyście opowiadali nowe kłamstwa i te wasze pomówienia, to i tak po waszej stronie brak żywego ducha, z którym warto by było podyskutować lub przyjąć jego teorię, sprawdzić ją czy jest warta tego by się nią pokierować.

Brak z waszej strony wzbudzania w nas zainteresowania, kręcicie się wokół swojego ogona.

Wy bez sprawdzania wszystkiego, tylko ze strachu krzyczycie i wulgaryzmów używacie, to świadczy o tym, że brakuje wam konkretnych argumentów godnych uwagi.

Od sekt wyzywacie i uporczywie bez sprawdzenia informacji bzdury powtarzacie po kościelnych.

A tym samym udowadniacie, iż to wy do największej sekty należycie, którą zalegalizowano prawnie, dlatego tak głośno krzyczycie bo się ich boicie, chcą skompromitować ludzi głoszących SŁOWO, ze strachu przed PRAWDĄ i tak zostaną rozliczeni a wy razem z nimi.

Wy tego co oni mówią bez sprawdzania a powtarzacie po nich, wchodzicie w te same ciemne ich pomówienia i stajecie przeciwko PRAWDZIE, dlatego zaczyna wam się wszystko psuć i zaczynacie chorować, ponieważ występujecie przeciwko Panu Stworzycielowi i przeciwko prawom Pana Stworzyciela i ponosicie konsekwencje tych swoich wystąpień.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Usypiają was ciemności 79. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Usypiają was ciemności

 

 

79.

Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam; plusiczka, buziaczka lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna bez możliwości odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć są bez znaczenia, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was podłączona jest ciemność.

Zwodzą waszą czujność, wprowadzają pomału w fałsz, obłudę, kolejne macki się kleją, a wy bez widzenia i odczucia tego, rozum wasz wam wytłumaczy, że wszyscy tak samo robią, to jest dobre i już twoja czujność jest uśpiona.

Wciągają was w bagno, pomalutku, ale systematycznie, byliście mało czujni, zwątpiliście w siebie i już jest choroba, dostaniecie sterydy, następnie stres, potem nowotwór i już bez możliwości uratowania, ciemny dół.

Chodzicie potem od spotkania, do spotkania i szukacie kawy, za darmo, a może dadzą jakiś gadżet, może powiedzą miłe słówko, to jest dla was uśpienie, daliście się złapać w pułapkę ciemności.

Na własne życzenie z powodu zwyrodnienia rasy ludzkiej, w temacie wychowania i Miłości duchowej, brak jakichkolwiek zdrowych nawyków, brak moralności, to wszystko bez współbrzmienia w prawach PANA STWORZYCIELA.

Odwracam twarz, bo mdli z obrzydzenia z powodu waszych zachowań.

W niedzielę biegniecie do kościoła i udajecie skromnych i moralnych, sądzicie, że odkupicie swoje winy, tamci was też potraktują jak na to zasługujecie, dajecie im pieniądze i płacicie za kolejne ciemne macki do przepracowania, oparte na kłamstwie, pomruczycie ciemne ich modlitwy, spadacie coraz niżej i głębiej.

Czy sądzicie, że to wystarczy żeby być czystym? Absolutnie NIE!

A my was pożegnamy na zawsze!

Ciemności się wyżywają, muszą do końca, już ostatnie sekundy was dzielą przed sądem ostatecznym, tu w Królestwie Tysiącletnim brak miejsca dla zwyrodnialców.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas