A was ciemności zabierają 78. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

A was ciemności zabierają

 

 

78.

A was ciemności zabierają, ogień Boży codziennie leci do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie.

Ciemne tło i wilk, to mówi wszystko o człowieku, to jego obraz, awatara, to tak jak facjata jego portretu ziemskiego ciała, nic dodać nic ująć.

Wilk sam bez atakowania, szuka sobie stada, tak samo ciemne jak i on, przyciąga jednorodne, ciemne stado wilczyc, które wyją tak samo jak on.

Z burka podwórkowego przerobił się w ciemnego wilka, szaro-ciemne ubarwienie, trzeba walczyć z takimi ciemnościami.

Dobrze piszecie; na was tylko egzorcyzmy są potrzebne i to codziennie, najlepsza dla mnie szkoła, najlepsza nauka, żeby pomóc tym, co rozumieją; co jasne, a co ciemne i jak trzeba się wysilać o swoje wnętrze walczyć, żeby się ciemnych nurtów pozbyć i z tego się wydobyć.

Jesteście bez pojęcia, że stajecie przeciwko Panu STWORZYCIELOWI, przeciwko SŁOWU, ale jak poczujecie na własnej skórze, to będziecie wiedzieli, że te formy negatywne, te potwory, odbijają się od nas i trafią was dokładnie prosto w serce, wtedy przekonacie się, co to jest ogień Boży, który bezbłędnie trafia w środek czoła i rozwali wam ten ciemny rozum, te ciemne formy, które tworzycie.

Jesteście bez najmniejszego pojęcia, co sobie tworzycie, jak bardzo was to uderzy, ale może musicie na sobie doświadczyć, żeby wiedzieć, potem tacy szukają pomocy i usprawiedliwiają się, że oni byli bez takiej wiedzy, ale wy już wiecie, co sobie tworzycie,  pretensje możecie mieć do siebie za takie działania i decyzje.

Ciemne nurty tak oplątują swoją ofiarę jak to widać w waszych obrazach i tekstach, trzeba ogromnej siły, mocy ducha, aby się z tego uwolnić, choć wielu u siebie już tego bez widzenia, że są tak oplątani, tak omotani przez ciemność.

Wszystko dziś wraca w skutkach zwrotnych natychmiast, energia wyrównuje się od razu, brak czasu na oczekiwanie.

Rozwijajcie się duchowo to dla was priorytet.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ziemskie życie i zdrowie 77. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Ziemskie życie i zdrowie

 

 

77.

Ludzkie duchy tak o siebie mało dbają, bo sprawy sobie mało zdają, iż poprzez lekarstwa może ich ktoś zabijać, poprzez nadużywane nagminnie przepisywane medykamenty.

Coraz częściej się o tym mówi, pisze w prasie, ponieważ Prawda musi się przejawić, a wy musicie wybrać, co będziecie chcieli zrobicie ze swoim zdrowiem i ze swoim ziemskim życiem, wy sami ponosicie konsekwencje tego, co w strachu i stresie wybieracie.

Czy może ktoś za was zdecydować? nie, tylko wy sami, ponieważ jest to też wyrównanie energetyczne z poprzednich inkarnacji, wy to czyniliście innym, dziś ponosicie konsekwencje.

W prawach Pana Stworzyciela wszystko się wyrównuje, jeżeli komuś coś złego uczyniłeś dostaniesz zapłacone w skutku zwrotnym otrzymujesz dziesięć tysięcy razy tyle, jeżeli coś dobrego uczynicie to otrzymacie dziesięć razy tyle dobrej energii.

Utrzymacie ziemskie drowie wtedy gdy będziecie duchowi, przyczyna każdej chory ziemskiego ciała ma przyczynę zawsze w duchu, usuniecie przyczynę z ducha ustąpi choroba w ciele ziemskich, wszystko co się z wami dzieje zależy od waszego życia duchowego tu i teraz na Ziemi.

Każdy duch w ciele czy bez ciała obowiązany jest przestrzegać prawa Pana Stworzyciela i żyć zgodnie z naturą, Miłością duchową w Prawdzie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Pomyśl logicznie człowiecze 76. Objawienia Woli Bożej E.Gas
 Oceń wpis
   

Pomyśl logicznie człowiecze 

 

 

76.

Pomyśl logicznie człowiecze ziemski jak Pan STWORZYCIEL ma ciebie zawiadomić o wydarzeniach na Ziemi, które są dla wszystkich najważniejsze.

Jak można dać wam podpowiedzi o rozwoju duchowym, jak wy się kierujecie strachem, a podpowiedzi z ducha wyśmiewacie.

Innej drogi informacji brak, jest JEDNA DROGA przez objawienia, są to wglądy duchowe, obrazy, teksty i przez stworzenie, które jest mową Pana Stworzyciela, wszystko wokół do ciebie krzyczy, a ty ubierasz ciemne okulary i jesteś bez chcenia myśleć logicznie, wolisz dopasowywać fakty i okłamywać siebie, że wszystko jest w porządku, to mnie bezpośrednio bez dotyczenia, lub mówisz; to się dzieje daleko.

Wszystkie podpowiedzi i objawienia, to bardzo ważne informacje dla ciebie, bo jak wydarzenia przyjdą tutaj, będzie już bez możliwości, aby tobie pomóc.

Ziemski człowiek, którego duch jest wysłany z zadaniem na Ziemię, jako wybrany, musi się obudzić duchowo, inaczej będzie bardzo mocno cierpiał i będą jemu rzucane takie kłody pod nogi, których będzie bez możliwości przejścia, aż się obudzi wcześniej czy później w wyniku doświadczeń.

Odbiory duchowe z nurtu Światła to jedyna droga, najlepsza i najczystsza dla duchów będących na Ziemi, to obrazy i teksty z wglądów duchowych od Pana Stworzyciela na Ziemię.

Natomiast podpowiedzi są wokół was, ale trzeba nauczyć się ich czytać, czy ktoś z was dąży do szukania właściwej drogi? nie, odczytywania znaków i informacji z właściwego źródła, też NIE, to są podpowiedzi z ducha, które są jedynym kontaktem z Panem Stworzycielem i najwłaściwsze prowadzenie, najlepszą dla was drogą do PRAWDY.

Kierowanie się podpowiedziami z ducha, logicznym myśleniem, bo rozum musi być podporządkowany duchowi.

Popatrzcie na wszystkich, którzy byli wysłannikami ŚWIATŁA, jak odbierali informacje, jak były przekazywane z góry dla ludzkich duchów na Ziemię.

Na przykład: Mojżesz odebrał siedem praw Pana w formie tekstu i w ten sam sposób odebrał komentarze do praw Pana Stworzyciela, ponieważ był w nurcie Światła.

Wszystkie takie odbiory duchowe są czyste i są wyłącznie z nurtu ŚWIATŁA.

Jesteś zgubiony jak kierujesz się rozumem, należy kierować się podpowiedziami z ducha, obrazami i tekstami, pochodzącymi wyłącznie z nurtu Światła i wtedy należy logicznie myśleć.

To wy macie się pilnować aby bez możliwości było zwieść się pięknym słówkom mówionym przez ciemności, bez dania się przez was zwieść kłamstwom, chcą cię uśpić, musisz być czujny i bez paniki, trzeba się wewnętrznie przygotować do wydarzeń, trzeba pójść za PRAWDĄ, a bez dania się zatracić za trochę fałszywego spokoju.

Jak ktoś jest bez potrafienia wytłumaczyć, obronić rzeczowo, logicznie swojego zdania, to znaczy, że kłamie, bez opierania się na wewnętrznym przeżywaniu, tylko na mało logicznych fałszywych dogmatach, które można bardzo szybko obalić, ponieważ trzeba badać SŁOWO, bez zajmowania się ludzkim ciałem, tu jest ważny duch, a ciało ziemskie to otoczka, pojazd dla ducha.

Obecnie najważniejszy jest PAN STWORZYCIEL i wszystkie objawienia!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

 

Telewizja 75. Objaiewienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Telewizja

 

 

75.

Telewizja, to rozumowe płytkie szufladki i ramy, duży budynek, wielu krzątających się ludzi ziemskich, wszystko poukładane, już zaszeregowane, bez możliwości zmiany, bo nikt i nic przyjąć już jest bez chcenia, pieniądze i tylko pieniądze się liczą, wszystko bez światłych wartości, tylko bardzo mocne negatywne energie.

Kamery, zamki, szyfry, sztuczna ziemska ochrona, przed negatywnymi energiami pełne otwarcie, ochrony energetycznej brak, a przez podawanie ręki przekazywane bardzo mocne ciemne nurty, samo dno.

Każdy, kto da się skamerować, od razu musi się zgodzić na miksowanie, idzie w eter tylko negatywna energia, to, co dobre natychmiast wycinane, ktoś, kto jest inny, bez mieszczenia się w tych ramach, jest zagadką, jest mało zrozumiały, bo PRAWDA jest bez dopuszczenia do głosu, tam wszyscy panicznie boją się PRAWDY, uciekają, bez słuchania.

To, co ogląda widz, to jest już zmiksowana negacja wszystkiego i litości, widz przed telewizorem musi utożsamić się z występującym w telewizji, wchodzi w najgorsze jego energie i już ma dodatkową bardzo negatywną energię do przerobienia, ten, co widzowi to przekazał przez ekran w skutku zwrotnym dostanie jeszcze więcej i koło się napędza, wszystko musi być pod pieniądze, bo inaczej dla nich bez efektu.

Mieszanka piorunująco-porażająca idzie do odbiorcy, nadawca jest bez chcenia wiedzieć, że to się odbija, po drodze zbiera jednorodne, wraca zwielokrotnione i uderza z ogromną siłą w nadawcę.

Wypadek samochodowy, prędkość 200km/h, ogień oczyszcza, jeden duch już się rozlicza, drugi walczy o ziemskie życie, połączenie ducha z ziemskim ciałem bardzo słabe, trzeba koniecznie wzmocnić połączenie, kilka zabiegów energetycznych, będzie przebudzenie, trzeba podłączyć do źródła energii, bo to są skutki zwrotne działań ducha na Ziemi, przypadków brak, dostaje tylko ten, co sobie na to zasłużył, swoim działaniem, każdy staje codziennie przed wyborem, trzeba być czujnym, wybierać tylko to, co jest pozytywne i zgodne z prawami Pana Stworzyciela.

W studio każdy jest ciekawy, ale każdy bez wychylania się poza wyznaczone ramy, siedzą w ciepłym ciemnym ubranku i ściągają sobie wszystko, co jest takie samo jednorodne do nich i ich ciemnych energii, bez możliwości przepracowania, powiększają sobie karmę.

Codziennie to samo, tylko nowi ziemscy ludzie przywożący z różnych miejsc swoje pomyje i je tutaj wylewają, na tych ludzi pracujących, to ich wina, sami się na to zgadzają, sami je przyjmują, za wszystko każdy odpowie, z powodu własnych wyborów i decyzji.

Fabryka pieniędzy, bez ducha, bez uczuć, wszystko wyrachowane od początku do końca, każde pytanie, każda wypowiedz z góry ustalona, jak mało im pasuje, to się ją miksuje lub wycina i po krzyku.

Wszystko da się zrobić, a że jest to fałszywe, to mało szkodzi mówią, ale to jest oglądalne.

Tutaj manipuluje się ludzkimi ziemskimi ciałami, tu jest ziemskość a nic duchowego, jak można szybko kogoś wypromować, to tak samo, jak komuś jest mało wygodny, to się go niszczy.

Trzeba być bardzo mocnym energetycznie, żeby się móc obronić przed tak negatywnymi energiami, ale żeby wiedzieć trzeba tego doświadczyć, choć to przykre i boli energetycznie.

Wszystko wokół jest martwe, sztuczne i same umizgi, mówi się; jak pani dziś pięknie wygląda, a myśli się całkiem, co innego, to jest obłuda, po to tylko żeby się pokazać na wizji, dla innych, nic z tego dla siebie ducha.

Wszystko robi się dla publiki, a że to jest fałszywe i wymyślone, ale zarabia się duże pieniądze, mówią; to się podoba, liczy się tylko oglądalność.

Skąd wiedzą, ile osób ogląda?

Czyżby ten ekran miał dwie strony? Dwa oblicza?

Wszyscy w studio stremowani, wystraszeni, wewnątrz produkują się śmieci rozumowe, a język klepie głupoty, oni są bez panowania nad sobą duchem, co się mówi, jest to jeszcze podsycane, bo widownia dopinguje.

A przerywnik w formie reklamy działa jak wirus na ziemskiego człowieka, wkręca się w rozum, już jest pranie mózgu, pranie z pieniędzy.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Popatrzcie wszyscy! 74. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Popatrzcie wszyscy!

 

 

74.

Popatrzcie wszyscy! Wokół coraz więcej pożarów, coraz więcej powodzi, mróz i śnieg w miejscach na Ziemi, gdzie jest gorąco, coraz więcej wychodzi na jaw dewiacji i zboczeń, palące się samochody, giną ludzie ziemscy.

A wy piszecie; że Pan Stworzyciel powinien kochać te wszystkie duchy które są bez podobieństwa do ludzi ziemskich, to gdzie tu mieści się odpowiedzialność każdego ducha za myśli, słowa i czyny, w waszych otwartych listach to brzmi jak uległość i pobłażliwość Pana Stworzyciela do ludzkiego ducha, to gdzie przestrzeganie praw Pana Stworzyciela?

To gdzie wy te prawa zaszeregowaliście? W których rozumowych ramach, w ograniczonej ziemskiej miłości, opartej o fałszywe poglądy, czy wasze życie bez przestrzegania siedmiu praw Pana Stworzyciela i trzech praw zawartych w krzyżu PRAWDY, jest z czymkolwiek zgodne?

Każdy, kto darzy uczuciami zgodnie z prawami Pana Stworzyciela mówi PRAWDĘ i ostrzega innych ziemskich ludzi o nadchodzących wydarzeniach.

Pan Stworzyciel żąda od was przestrzegania praw danych w stworzenie, zawartych w znaku PRAWDY!

Jeżeli sądzicie, że Pan Stworzyciel ingeruje w stworzenie i może zmieniać prawa, to wy jesteście bez wiary w doskonałość, czystość, skuteczność, sprawiedliwość i moc praw Pana  BOGA danych w stworzenie.

Pan Stworzyciel stworzył stworzenie, dał w stworzenie prawa i sam bez ingerencji w stworzenie i prawa, tu w stworzeniu wszystko działa samoczynnie i doskonale, osądzacie się sami.

W waszych słowach pisanych brak pokory i przestrzegania prawa, to strach, litość nad sobą duchem,to brak wiedzy duchowej, całkowicie pozostajecie bez zrozumienia Wielkiej Księgi Objawień i Objawień Woli Bożej.

To, co piszecie, to dokładnie o sobie, mocno urażona duma i wybujałe mało rozumiejące ego.

Możecie powiedzieć, że jesteście bez chcenia tego słuchać lub czytać, to dobrze, czytajcie to co chcecie to wasz wybór, bez zmuszania was do czytania, róbcie to, co uważacie za stosowne, ale do siebie, innych trzeba zostawić w spokoju, każdy musi doświadczać sam, ale pozostańcie bez oceniania i opluwania innych, bo to jest mało zgodne z prawami Pana  Stworzyciela i jest złe dla wszystkich.

Kobieto, piszesz, że świat ci się zawalił, a weź się do pracy duchowej, zacznij dbać o siebie ducha, bez ściągania w dół innych, bo za to dostaniesz zapłatę w skutkach zwrotnych.

Takim pisaniem listów otwartych potwierdzacie, że idę bardzo dobrą drogą, a was strach obleciał, boicie się wydarzeń ostatecznych, ponieważ doskonale wiecie, co się stanie, co przyniesie wszystkim duchom na Ziemi czas wyznaczony przez Pana Stworzyciela, czas rozliczeń ostatecznych, wydarzenia wokół intensywnie narastają.

Czas na was wziąć się do pracy duchowej, podążać drogą rozwoju siebie ducha po to by tu pozostać i budować nowe życie na Ziemi ale już duchowe, martwota i ciemnota upada bezpowrotnie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ostatnie minuty 73. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ostatnie minuty

 

 

73.

Cieszcie się z ostatnich minut, jakie wam zostały na Ziemi.

Wierzyliście ślepo w cielca wybudowanego przez ciemności, bez dania sobie powiedzieć PRAWDĘ, bez chcenia dać sobie wytłumaczyć, wszystko ignorujecie i tak też zostaniecie zignorowani.

Zmarnowaliście czas wam dany na Ziemi do odnalezienia drogi w kierunku Światła, a jeszcze bardziej zagubiliście się, jesteście bez chcenia słuchać, żeby można było was doprowadzić do celu, wy macie inny cel, związany tylko z materią, związany tylko z fałszem, z ziemskim ciałem, krzywdzicie siebie i innych, jak jesteście bez uwierzenia i odczucia w procesy energetyczne w waszym organizmie, to porównajcie sobie z telewizorem, przez który płynie energia i on gra, pokazuje wam obrazy, a gdy wyłączcie jego z kontaktu, czy gra?

Wy sami odłączyliście się od źródła energii, jakim jest Pan STWORZYCIEL.

Na Ziemi zostanie cały jeden dom, dom w Świetle, przeznaczony do przemiany Siły dla ziemskich duchów, które pozostaną i przejdą przez wydarzenia.

Będziecie musieli swoje domy wybudować od nowa, na fundamencie PRAWDY!

Ludziom na Ziemi najbardziej brakuje Prawdy, jak rybie wody.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Opinie i komentarze 72. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Opinie i komentarze

 

 

72.

Piszecie opinie i komentarze, uważacie, że im więcej tym lepiej, a przecież oceniacie innych według swojego postępowania.

Energetycznie to mało właściwie, jak ukrywacie się pod dziwnymi nazwami i obrazami potworów, podajcie swoje imię i nazwisko, bo inaczej wchodzicie w energie tych potworów i ściągacie z nich energię a następnie musicie tą energię przepracować.

Czyżby każdy z was miał do ukrycia swoje prawdziwe oblicze, swoje prawdziwe ja, siebie ducha, a może jest tak szkaradne jak te obrazy, które pokazujecie.

Opinie puste, brak Miłości duchowej, to tak jakbyś częstował gościa swojego czymś, co bez istnienia jest, pustą torebką bez zawartości.

Czy znacie siedem praw Pana Boga?

Czy żyjecie zgodnie z tymi prawami?

Czy wiecie, co te prawa oznaczają?

Jak je znacie i jesteście bez życia zgodnego z siedmioma prawami Pana Stworzyciela, to dokładnie tak wygląda, że są przepisy drogowe i każdy na drodze jechał by według swojego uznania bez przestrzegania prawa drogowego.

Co by było na drodze?

Odpowiem wam, jeden wielki chaos i dużo wypadków.

Taki sam chaos energetyczny jest w życiu ludzi, którzy żyją na Ziemi bez przestrzegania praw Pana Stworzyciela.

A gdzie czyn i przyjęcie tego, co daje Pan Stworzyciel wam ziemskim duchom tu w gęstej materii.

Czy chcecie mieć owoce, czy tylko puste torebki?

Owoce to duchowe rozwijanie, odbiory, duchowe prowadzenie.

Pusta torebka, to puste ziemskie ciało, puste naczynie bez żywego ducha, to tak jak pusty samochód bez kierowcy, bez kierowcy bez możliwości jazdy.

Wasze ziemskie życie to puste naczynia bez żadnych wzniosłych wartości, bez duchowego celu, bez Miłości duchowej, bez Prawdy, puste mało znaczące stare pudło.

O czym wy piszecie?

Ble, ble, ble, oceniacie, krytykujecie, bez badania słowa, o co chodzi, dlaczego tak, tylko od razu atakujecie, według swojego postępowania, tacy, jacy jesteście.

Stańcie do rozmowy przedstawiając się z imienia i nazwiska na konkretne argumenty.

Napełniajcie się prawami Pana Stworzyciela, stańcie się żywi duchowo, bądźcie radośni i szczęśliwi, napełniajcie wszystko Miłością duchową.

Czy jest tu ktoś, kto podejmie rzeczową rozmowę na rzeczowe argumenty i podyskutuje konkretnie na temat Prawd oczywistych i tego, co sam czuje, bez strachu i stresu, bez fałszywego wstydu.

Czy jak wszyscy będą skakać z 11 piętra, to wy też będziecie skakać?

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas