Przyjdą takie dni 71. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Przyjdą takie dni

 

 

71.

Przyjdą takie dni.

Człowiecze mówisz; że wszystko przejdzie bardzo delikatnie, spokojnie bez ucierpienia wszyscy, wejdziemy tylko w wyższe wibracje energetyczne, to ja Immanuel Elżbieta Gas tobie powiem; że to tylko życzenia twojego rozumu, życzenia twojego umysłu blokujące prawdziwe odbiory z ducha.

Ty duch doskonale wiesz, co się stanie, tylko rozum bez dopuszczania do odbioru, doskonale duch pamięta, co Pan Stworzyciel zapowiada dla leniwych ziemskich ciał tu na Ziemi, dla cielca, jakiego sobie stworzył ziemski człowiek.

Wydarzenia na Ziemi będą bardzo mocne, przejdą najśmielsze oczekiwania ziemskich ludzi, wiele filmów nakręconych i przepowiedni przekazywanych bez oddania mocy wydarzeń nawet w części, które bardzo szybko nastąpią i przejdą przez całą Ziemię, oczyszczą z ciemności wszystkie zakamarki, oczyszczą z fałszywych znaków i energii ciemnych.

Jeszcze dziś się pokazuje wszystko takie, jakie jest, aby można było oddzielić plewy od ziarna, zasiane ziarno da pożądane przez Pana Stworzyciela zbiory w postaci czystych duchów pracujących w prawach stworzenia, będą szli przez ziemskie wcielenie prowadzeni przez duchowe podpowiedzi.

Wydarzenia będą bardzo krótko, ale intensywność działań będzie bardzo duża, aby każdy duch, który pozostanie dziękował Panu Stworzycielowi za to, że dostał możliwość przejawienia siebie ducha, tu w nowym Królestwie na Ziemi.

Żadne ostrzeżenia, podpowiedzi przez was są bez odbioru, dlatego trzeba każdym wstrząsnąć tak mocno, aby wszystko, co ciemne odpadło, a reszta zostanie wypalona energetycznie.

Wszystkie wydarzenia są tak mocne w wyniku waszych działań, jest już tak dużo śmieci, że trzeba wreszcie dokładnie po ciemnościach oczyścić i wysprzątać wszystko, nawet to, co stawia opór.

Bez ochrony kogokolwiek, bez możliwości schowania się, ci, co dziś bez wiary są, poczują jeszcze mocniej, zostanie im wypalona pieczęć w pamięci duchowej na wszystkie inkarnacje, żeby do starych rozumowych nawyków było bez powrotu, wasz rozumowy tron rozbije się w pył i wypali się wszystko, co fałszywe, pozostanie PRAWDA i prawa Pana Stworzyciela.

Skąd chcieliście wiedzieć, że jest już na Ziemi nowe Królestwo, kto miał was poinformować, jak jesteście bez przyjmowania informacji, że część Pana  Pan Jezus Chrystus w ziemskim ciele Romualda Statkiewicza jest obecnie w kraju i narodzie wybranym w Polsce w Opolu.

Wiele duchów ludzkich było przygotowywanych do odbiorów duchowych informacji z góry w różnych miejscach w Polsce, ale śpią, zawiedli siebie, są bez wiary z przekonania, a wszystko mieli przygotowane na przyjście Żywego SŁOWA tu na Ziemię.

Wyłącznie czysty przekaz przez część Pana mógł być mostem do obudzenia się wybranych czystych, przygotowywanych duchów, mieli się kierować wyłącznie wskazówkami ze wszystkich objawień, jedyna droga informacji na Ziemię, inne drogi są fałszywe i rozumowe, tylko ta przez odczuwanie wnętrzem jest właściwa.

Będziecie żałować, że byliście bez pójścia za odczuwaniem, a daliście się złapać w pułapkę rozumu!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wszystko tracicie 70. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Wszystko tracicie

 

 

70.

Wszystko tracicie, wszystko, co macie materialnego, zostaniecie tylko ze swoimi myślami, ze swoimi rozumowymi wywodami, wyjdziecie tak jak stoicie, w tym, co będziecie mieli na sobie, bez zdążenia cokolwiek zabrać, tak zostaniecie zaskoczeni przez wydarzenia, że nawet brak będzie minuty na zastanowienie.

Tam gdzie zimno, zostaną w koszuli, inni wyskoczą bez odzienia, bo śpią nago, będą ratować tylko siebie ducha, jeszcze są bez wiedzy, dlaczego tak się dzieje, dopiero w wyniku wydarzeń duch się obudzi, każdy już będzie wiedział, o co chodzi, bo jest pamięć duchowa, natychmiast będą szukać drogi do Pana Jezusa Chrystusa, a wszystko jest w blogach, w Internecie.

Wielu zginie, a ci, co pozostaną, natychmiast muszą się zająć pracą ze sobą duchem, bez chwili wytchnienia, bez odpoczynku, aby ich rozum był bez czasu na rozmyślania i powrót do starego, pozostanie wyłącznie kierowanie się wnętrzem, uczuciem.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Prawda o nadchodzącej apokalipsie 69. Objawienia Woli Bożej
 Oceń wpis
   

Prawda o nadchodzącej apokalipsie  

69.

Mówienie prawdy o nadchodzących wydarzeniach, o apokalipsie, o przyjściu na Ziemię części Pana, mówicie że będzie panika, bo ludzie się wystraszą, a jak wydarzenia będą już faktem, czy dopiero wtedy zrozumiecie, że należało o nich krzyczeć, wtedy będziecie mieli pretensje, będziecie szukać winnych.

Możecie już od dziś mieć pretensje, ale tylko do siebie, że jesteście bez chcenia dziś słuchać i się śmiejecie.

Dwa trzęsienia Ziemi w Europie; Niemcy i Anglia, ale i tak powiecie jak zwykle to globalne ocieplenie, tak zawsze było, rozumowo wszystko można wytłumaczyć i powiedzieć; to wszystko takie normalne i wtedy uważacie, że lepiej być bez świadomości, to jest całkowite uśpienie czujności przez ciemności, odwrócenie uwagi, to cios nożem w plecy.

Wszystkie wydarzenia, które narastają codziennie, to już bez przypadku, ale to jeszcze informacje, dla ziemskich ludzi mało zrozumiałe, mało czytelne, nawet gdyby ktoś się nagle obudził i krzyczał, to byście jego do Szpitala Psychiatrycznego zamknęli, zawsze byliście bez wierzenia wysłannikom ze ŚWIATŁA.

To jest przykre, że sobie duchowi bez wierzenia jesteście, swoim odczuciom, że rozumowo i świadomie oddalacie od siebie PRAWDĘ, oddalacie informację o wydarzeniach, dziś się wyśmiewacie, wysłannika ŚWIATŁA wyszydzacie, a jutro będziecie płakać i lamentować, będziecie prosić o wysłuchanie.

Idziecie za kłamstwami, bo sami kłamiecie, PRAWDY bez przyjęcia, bo kłamstwa wolicie, pochlebstwa i umizgi.

Do PRAWDY wam zbyt daleko, bo trzeba się wysilić popracować ze sobą, a jest to trudne mówicie, więc łatwiej wam pozostać w znanym przez siebie starym błocie, choć bardzo mało wygodnym, sami potwierdzacie, że brudno i brzydki zapach, ale jak trzeba się zmienić, to mówicie; że bez takiej możliwości, to mało możliwe żebym sobie dał radę, mam słaby charakter i uciekacie tam skąd się już jest bez odwrotu, uciekacie w ciemność w otchłań, macie bilet na pociąg w jedną stronę, bez możliwości zmiany decyzji.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Modny strój 68. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Modny strój

68.

Modny strój, to wymysł ciemności, bez możliwości porównania do odzienia dla ludzkiego ciała.

Indywidualność całkowicie wyeliminowana, na ulicy wszyscy jak w mundurach, w tych samych modnych szarościach.

Jak modne obcasy, to wszystkie kobiety noszą takie same buty, choć się męczą nogi, kręgosłup boli, ale to na pokaz dla innych, dla pokus, tylko bez patrzenia na siebie, są bez pojęcia o indywidualnym wyglądzie, klasycznej modzie kobiecej i męskiej.

Dziś to spodnie biodrówki, gołe brzuchy, z tył widać pośladki, gołe piersi, gdzie czujność, umiar i rozsądek, gdzie duchowe odczuwanie.

Figura kobiety wypaczona, to most do przyjęcia ducha uszkodzony, zobacz się kobieto w lustrze, gdzie twoje wzorowe zachowanie, dama jest zawsze przyzwoicie ubrana, jak na żeńskość przystoi i matkę, wzór czystości na Ziemi powinien być. A co jest? Zgorszenie i nic więcej.

Mężczyzno, pozwoliłeś na to, aby twojej żeńskości ciało oglądali inni, sam chodzisz ubrany tak samo, dlatego pozwalasz na to żeńskości, swojej partnerce, swojej córce ziemskiej i matce ziemskiej.

To matryca, jeden szablon, wzór taki sam, szary kolor i dla wszystkich takie same ubrania.

Brak wyróżniania się ubiorem, zawsze czystym, wyprasowanym, wszystko zakryte pod odzieniem, by było bez kuszenia ciałem, aby widząc i myśląc było bez tworzenia ciemnych form, bo te formy uderzają też kuszącego.

Kolor odzienia to bardzo indywidualna preferencja, w zależności od rodzaju energii w organizmie, pastele i mocne kolory, jak najmniej szarości i czerni, wszystko powinno być dobrane do ekspresji i charakteru ziemskiego ducha, ważne to, co ma do przepracowania na Ziemi.

Szafa pęka w szwach tyle wisi w niej dziwnych ubrań, 121-wsza para butów i setna torebka, to są tylko atrapy prawdziwego odzienia z naturalnych materiałów.

Takie kuse ubrania, to brak szacunku do swojego ciała, wtedy również jest bez szacunku do ciebie twój partner ziemski.

Dama jest ubrana bez względu na pogodę od stóp po głowę, ma czyste myśli, dobiera słowa jak mówi, po czynach ją poznacie.

Wszystko, co robi zawarte jest w prawach Pana Stworzyciela, jest duchowa, prowadzi wszystkich na wyżyny duchowe, kieruje się tylko wewnętrznym odczuwaniem.

Moda jest bez żadnego wpływu na duchową żeńskość na Ziemi.

Bądźcie duchowe i zawsze indywidualne.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Obwieszczenie 67. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Obwieszczenie

67.

Obwieszczeń i ostrzeżeń jesteście bez przyjmowania, chcecie słuchać co innego, jak można was poinformować, kto jest dziś na Ziemi wieszczem a kto jest częścią Pana Stworzyciela?

Jak można obwieścić wszystkim, że Pan Jezus Chrystus jest na Ziemi?

Jak można was poprowadzić drogą do PRAWDY, do MIŁOŚCI, jak wy bez widzenia, jak ślepcy, jak możecie odczuć, gdy zamknęliście się na wszystko, co płynie z góry od Pana Stworzyciela?

Wszystko jest tak już wyraźnie podane, jak na tacy, a wy jesteście dalej martwi, to ma być wasze chcenie, zrobić wszystko co trzeba by to zmienić.

Abyście mogli zacząć żyć właściwie, dojść do MIŁOŚCI pełnej zawartej w prawach WOLI BOŻEJ, które dane były i obowiązują na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Rozum mało reformowalny! 66. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Rozum mało reformowalny!

66.

Rozum mało reformowalny, tak zwany; umysł ziemskiego człowieka, to jest efekt wybujałego ego i braku odczuwania, kierowanie się wyłącznie rozumowymi wywodami, tezami i doświadczeniami innych ludzi, gdy brak swoich doświadczeń.

To brak logicznego pojmowania podstaw, rozum odrzuca całkowicie PRAWDĘ, bo wie, że zostanie zrzucony z tronu, a duch słucha i wie, że to jest PRAWDA, ale jest tak skrępowany przez rozum, że do dziś był bez szans.

Rozum jest mocno przez ziemskiego człowieka rozbudowany, jak GURU nad wami wszystkimi stoi, uważa się za najważniejszego a jest tylko narzędziem ciemności.

Pobudzany przez cielesne pożądania, wzmacnia się ciemnymi nurtami i od razu ma błoto energetyczne, będąc w błocie już bez widzenia siebie i innych podobnych, co najgorsze, bez chcenia poznania Prawdy, rośnie jemu ciemny bagaż, bardzo szybko i mocno.

Trudno to dziś przerobić, a z godziny na godzinę coraz trudniej, bo wydarzenia ostateczne coraz bliżej.

Nieuchronny akt, zapowiadany od wieków na Ziemi, wisi jak topór, spadnie z zaskoczenia, choć wszystkie duchy mają taką świadomość, zetnie wiele głów, ale to ich wina, bez zasługiwania na inny los, bo są mało czujni, bez słuchania siebie ducha, choć często mówią; czuję, że coś wisi w powietrzu, ale na tym się kończy, co niektórzy mówią; co ma być, to będzie.

Brak takiej wiedzy ze swojej wyłącznie winy, że to wszystko, co się stanie, zależało i zależy tylko od ich działań i promieniowań zewnętrznych w tej inkarnacji i z poprzednich inkarnacjach, brak rozwoju duchowego, bez mówienia o ciemnej i mało logicznej ezoteryce.

Trzeba widzieć, jakie to są formy ogromne i co potrafią złego uczynić, trzeba je natychmiast unicestwić i odrzucić, przyjąć PRAWDĘ.

Musicie uczyć się żyć na nowo, by już takich form bez tworzenia było, a wręcz odwrotnie tworzyć tylko pozytywne formy i całkowicie odrzucić rozumowe mało logiczne, fałszywe dogmaty, cuda, ideologie zgodne z ciemnościami zamiast z naturą i odczuwaniem duchowym.

Rozum wszystko ograniczał, ściągał do gęsto materialnych form, bo ma ograniczenia w czasie i przestrzeni, rozum bez ogarniania odczuwania, bo to jest wyłącznie właściwość ducha, dla porównania podam, że rozum działa jak dziecko trzyletnie, które tylko, co nauczyło się chodzić i jest bez żadnych doświadczeń, musi wszystko dotknąć by to odczuć, a duchowość to jak dojrzały 50-cio latek, który ma dużo doświadczeń jest otwarty na nowe doświadczenia, kieruje się intuicją, jest odważny, uważa, iż stworzenie mową Pana Stworzyciela,  korzysta z duchowych obrazów i objawień, bez popełnia już tych samych błędów, bo wyciąga wnioski ze swoich doświadczeń, wie, co Jest dobre, a złe natychmiast odrzuca.

Czy da się porównać 3-y latka z 50-cio latkiem???

Strach tworzy tylko rozum, duch korzysta z prowadzenia Pana, bez żadnych ograniczeń, bo stoi w ŚWIETLE.

Rozum działa tylko w namacalnym ziemskim świecie, w ramach widzenia ziemskiego oka, na jawie.

Otwarty duch poprzez widzenie duchowe, porusza się w obu światach, w gęsto materialnym i widzi świat subtelno materialny, oba poziomy współpracują, wszystko jest zawarte w prawach Pana Stworzyciela, świat subtelno materialny jest tak samo realny, a nawet bardziej realny, tu dzieją się procesy energetyczne,  bez widzenia okiem ziemskim, ale widzialne dla trzeciego oka, duchowego, ktoś, kto bez widzenia duchowego, może doskonale to odczuć energetycznie.

Twój rozum duchowe odrzuca, bo jest gęsto materialny by służyć duchowi do logicznego myślenia, typowo ziemskiego.

To zależy od ciebie; czy dasz się zwieść przez swój rozum, czy otworzysz się na energetyczne procesy, dasz się poprowadzić Panu Stworzycielowi prostą drogą w kierunku Światła, zdrowego radosnego życia ziemskiego, czy krętą drogą rozumu przez stare ciemne korytarze w dół i dasz się skuć w kajdany umysłu i cielesnych doznań.

Trzeba sobie samemu odpowiedzieć; czy to jest globalne ocieplenie, czy to są wydarzenia Sądu Ostatecznego, oczyszczenie Ziemi.

Wydarzeń na Ziemi coraz więcej, czy to normalne, czy wreszcie czas, aby usłyszeć i zrozumieć ostrzeżenia, jeszcze dziś są, ale jutro może przyjść wszystko z zaskoczenia, że bez zdążenia ciebie ostrzec, bo sam jesteś bez chcenia wiedzieć o wydarzeniach, bo też mogą zawieść urządzenia pomiarowe.

To ty duch, bo rozum to sługa ducha, musisz wybrać, za czym pójdziesz, czy dalej chcesz być mało świadomy wydarzeń wokół ciebie?.

A może trzeba przejrzeć na oczy, podjąć decyzję i wyjść z miejsc zagrożonych, zawalczyć o siebie, by było bez uderzenia w plecy, a trzeba wszystko sprawdzić i doświadczyć, by wyjść z wydarzeń cało.

Duchu poczuj to!!! Bo rozum może cię zawieść i wystraszyć, bo rozum tego bez możliwości odczuć.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przestańcie być fanami 65.Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przestańcie być fanami

65.

Przestańcie być fanami, bądźcie duchowi, wtedy jest bez potrzeby szukania idola, ponieważ sami jesteście mocni, wtedy sami jesteście rozwojowi i perspektywiczni.

Patrzcie na siebie i tylko na siebie, bez wierzenia komukolwiek, uwierzcie w Stworzyciela z przekonania, wszystko przepuszczajcie przez siebie ducha, wasza decyzja podjęta przez was samych będzie dla was najlepsza, mówcie PRAWDĘ, a ona poprowadzi was na wyżyny ziemskie i duchowe.

Jak wszystko, co proste i jasne zrozumiecie, tak szybko do przodu pójdziecie, kroczyć będziecie drogą PRAWDY z podniesioną głową, z uśmiechem na twarzy, to będzie oznaczało; iż wreszcie odcięliście się od starej ciemnej tradycji szamańskich obrządków kościelnych.

Macie być samodzielni i samowystarczalni, jak jesteście już dorośli, to czas na was odpowiadać za swoje czyny, uciec spod parasola nadopiekuńczych ziemskich rodziców, macie nauczyć się żyć na bazie swoich doświadczeń, jak będziecie bez doświadczeń to będziecie błądzić, to was zuboży duchowo i ziemsko.

Im więcej doświadczycie za młodu, tym lepsze będzie wasze ziemskie życie, tym bardziej sobie poradzicie, to wszystko, co się wokół was będzie działo to was wzmocni, będziecie mieli dużo pracy ze sobą, gdy dacie się rodzicom ziemskim prowadzić jak na smyczy, to przegracie, oni swoje życie zmarnowali, to zmarnują i wasze, bo byli bez rozwoju siebie ducha, więc są bez doświadczenia, dostali wszystko gotowe i tak wam chcieli też dać.

Każdy ma swój bagaż doświadczeń i korzysta tylko z tego, co sam przeżył, bo to, co jest dobre dla innych może być złe dla was, każdy jest inny i ma inną karmę.

Bez brania czegokolwiek od kogokolwiek, bo to, co sami wykonacie, sami wypracujecie, to wam będzie najbardziej pasowało, najbardziej będzie was cieszyło, ponieważ to wasze wibracje, dla was najbardziej korzystne.

Swoje sprawy realizujcie sami, zmierzajcie się z problemami, natychmiast je rozwiązujcie, wszystko da się na poziomie rozmowy  właściwie poukładać, każdą sprawę, każdy problem.

Im szybciej zrozumiecie, co jest dla was korzystne, tym prędzej dojdziecie do właściwych wniosków, decyzję będziecie podejmować na bazie swoich doświadczeń, właściwe decyzje, świadome i mądre.

Każdy młody człowiek jest otwarty na uczucia, jest jeszcze bez skażenia rozumowym gmatwaniem sobie prostych procesów na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas