Most duchowy 64. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Most duchowy  

64.

Rozmowa o SŁOWIE, jak najbardziej, to jest obowiązek, by w pokorze ludzki duchu przekazywać i tłumaczyć Słowo, ale zamiast rozumowo, to duchowo.

Zmiana i manipulacja, to jest przekroczenie, wszystko musi być przekazywane takie, jakie jest z odbiorów czystych i duchowych, z Woli Bożej, dla ciebie duchu.

Most duchowy, to odbiór obrazów i objawień z poziomu duchowego, o czym wszystko napisane jest w Wielkiej Księdze Objawień i w Objawieniach Woli Bożej.

Bardzo prosto i przez Pana Stworzyciela tobie duchu dane Słowo byś je w obrazach zobaczył, a duchy ludzkie chcą obrazy przyjąć rozumowo, są bez takiej możliwości.

Obrazy i objawienia mogą być zobaczone przez trzecie oko w pełnym rozluźnieniu i spokoju.

Otwarcie ciebie ducha otworzy twój odbiór z góry, zgodnie z planem BOŻYM na Ziemi.

Most duchowy trzeba oczyścić i uzdrowić odbiorem.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Brak współczucia 63. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Brak współczucia

63.

Brak współczucia dla tych, którzy są bez chcenia poznać PRAWDĘ, przekręcają Wielką Księgę Objawień i Objawienia Woli Bożej pod swoje potrzeby, tu na Ziemi, bo są ślepi i głusi.

Oczyszczanie ziemi z rozumowców, sług ciemności, musi się odbyć jak najprędzej, ponieważ i tak u nich brak zrozumienia, choć podane mają bardzo prosto i jasno, badajcie Słowo i wszystko wokół siebie, kierujcie się odczuwaniem, a rozum odstawcie.

Objawienia doskonale tłumaczą, jakie wszystko jest ciemne, a stojąc w ŚWIETLE zostaje obnażone z oparcia ciemności, mimo to wraca do starych ram, tapla się dalej wygodnie w błocie.

Panie Boże, w swej Wielkiej Miłości do stworzenia, daj Panie wszystkim duchom na Ziemi, wszystko, co jest dla nich korzystne, bo oni sami już tego bez widzenia są, oni bez chcenia się nawet wysilić, aby Panie, Twoją część Pana Jezusa Chrystusa rozpoznać tu na Ziemi.

Ci, co powinni Słowo badać i rzeczowo do wszystkiego podchodzić, zgodnie z objawieniami, wszystko bez zrozumienia, bez wysilania się wcale, a wręcz odwrotnie, dają świadectwo swojej wiary w ciemność, w najniższe żądze.

Dla nich mało znaczą prawa Pana Stworzyciela, dalej oskarżają o różne dziwne sprawy, to całkowicie potwierdza, że są bez rozpoznania prawdziwego przesłania w Panu Jezusie Chrystusie i Immanuelu, bez przestrzegania praw w stworzeniu, a jeszcze nawołują innych aby wystąpili przeciwko prawom Pana.

Dalej oskarżają i pomawiają pomimo upomnień, przedstawiają siebie w najgorszym nurcie i sami tego bez widzenia są, że robią mało właściwie, jeżeli tak twierdzą, że ich to bez dotyczenia, to niech idą własną przez siebie wybraną drogą, zobaczymy za chwilę, kto jaki jest, komu służy.

Czysty jasny duch zajmuje się sobą, swoim rozwojem duchowym, pomaga duchom jak odczuwać, daje innym to, co jest dla nich korzystne, bez zajmowania się pomawianiem i lżeniem innych, bo przestrzega; siedem praw Pana i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY.

Buduje wszystkich i wszystko wokół siebie Miłością duchową, podpowiada jak żyć, aby było to zgodne z prawami Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Uzdrawianie kolorami 62. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Uzdrawianie kolorami 

62.

Życie na Ziemi bez możliwości bycia bajką, to twarda walka każdego ducha, o swój byt tu w gęstej materii.

Wołam do ducha będącego obecnie na Ziemi, rozum i ciało ziemskie to tylko otoczki dla ducha.

Cztery najważniejsze układy w ciele ziemskim łączą się na splocie słonecznym, układ nerwowy, łączy się z układem krwionośnym, układem trawienia i układem odpornościowym.

Centra energetyczne człowieka ziemskiego, to łączenie ducha i ciała ziemskiego, jedno bez drugiego bez możliwości zaistnienia tu na Ziemi.

Oko ziemskie bez rejestracji ducha, widzi tylko ziemskie ciało będące otoczką gęsto materialną dla ducha, ducha można tylko odczuć energetycznie, lub zobaczyć wzrokiem duchowym.

Światło tęczy płynące od Pana Stworzyciela jako połączenie wchodzi przez centrum korony, przechodzi przez wszystkie centra, kotwiczy w Ziemi i wraca do góry, do Pana, wtedy, kiedy żyjesz zgodnie z prawami stworzenia i wszystko jest w równowadze.

Wszystkie centra napełniają się kolorami tęczy, bo każdy kolor to przypisane do niego organy, gdy brakuje jakiegokolwiek koloru z tęczy, to znaczy; że się stresujesz, jesteś bez życia zgodnego z prawami natury, tym blokujesz swoje duchowe odczuwanie.

To przepływ energetyczny płynący przez twoje naczynie z energią Miłości, byś odczuł, byś słuchał podpowiedzi Pana Stworzyciela co masz do przepracowania ze wszystkich inkarnacji na Ziemi.

Zablokowane energie na splocie słonecznym, to twoje centrum energetyczne jest martwe, słabniesz, brak ci powietrza, ciągle jesteś zmęczony, śpiący, idziesz do fachowca ziemskiego medyka, wyniki badań, które robią są tak zwane dobre, a ty dalej słabniesz, bierzesz dziwne leki i to już jest kara za głupotę, bo sam się zablokowałeś, sam spowodowałeś osłabienie, dlatego karzą cię lekami, bo jesteś bez chcenia sam się wyleczyć, wszystko jest w tobie od zawsze.

Dostałeś od Pana doskonałe naczynie; ziemskie ciało, w którym wszystkie komórki mają system samoleczenia, samouzdrawiania i samooczyszczania, trzeba tylko słuchać swojego wnętrza w każdej chwili, siebie ducha i odczuć, tu potrzebna jest równowaga wewnętrzna, twoim obowiązkiem jest zadbać należycie o darowane przez Pana naczynie.

Trzeba dać ziemskiemu ciału odpowiednie odżywiane, gdyż to utrzyma ciało w dobrej kondycji, jak się zjada śmieci to się jest takim śmietnikiem w ziemskim ciele.

Czerwony, kolor centrum podstawy, pobudzający, kolor, który rozpali ducha, bez używania bezpośrednio na zapalenie, bo je wzmocni i będzie gorzej.

Duch ludzki, który ma za dużo czerwieni, jest ciągle pobudzony, rozpalony i podenerwowany, trzeba wyrównać kolory kolorem przeciwstawnym niebieskim.

Pomarańczowy, kolor centrum krzyżowego, pobudza organy do pracy, zastój limfatyczny i układ krążenia też ruszy, aby była harmonia wewnętrzna, prawidłowe ciśnienie.

Żółty, kolor splotu słonecznego, tu są procesy stabilizujące organizm, to kolor łagodny, uniwersalny, wszystkim potrzebny, jak słońce na niebie.

To jest centralne zarządzanie całym organizmem, mózg jak dyrektor pilnuje wszystkiego i wydaje decyzje, wie, co należy natychmiast uruchomić, a co można odłożyć na później, aby wszystko w ciele człowieka sprawnie działało, duch pilnuje uczucia i podpowiada.

Zielony kolor to centrum serca, to centrum Miłości duchowej, brak koloru zielonego to brak w organizmie prawidłowego oczyszczania, brak koncentracji, zielony wycisza i uspokaja, łagodzi ból serca, leczy płuca, oczyszcza nerki, wątrobę i układ krwionośny.

Niebieski, kolor przeciwzapalny, centrum gardła, związane z mówieniem PRAWDY.

Chłodzi i leczy stany zapalne, przeciwstawny do koloru czerwonego, to równowaga wewnętrzna, 50% niebieskiego i 50% czerwonego.

Można uśpić leniwego, a uspokoić rozdrażnionego.

Indygo kolor, centrum trzeciego oka, symbol jasnowidzenia, leczący uszy, zatoki, zęby, działa kojąco na kolana i rany na ciele ziemskim.

Fioletowy kolor to centrum korony, wpływa energia, to kolor rozwoju duchowego i chorego układu nerwowego, aby go wyleczyć trzeba dużo fioletu, bez stresu, pełny luz, najważniejszy jest rozwój duchowy, wolny duch i odbiory z ducha, PRAWDA, w której zawarta jest MIŁOŚĆ.

Wypełniają się prawa Pana na Ziemi, bądźcie zdrowi i szczęśliwi, bądźcie wolni i duchowi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Faryzeusze dziś 61. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Faryzeusze dziś 

61.

Faryzeusze dziś krzyczą jeszcze głośniej niż 2000 lat temu, są bez chcenia zobaczyć PRAWDĘ, po raz drugi, są za kotarą ciemności, w innym świecie, opierają się na fałszu, na fałszywych danych, na pomówieniach wymyślonych przez ciemności, skrajnych sytuacjach podobnych do dzisiejszej gazety, z małej sprawy, która już rozwiązana, można zrobić duży dym i nic więcej.

Opluwanie to w ich stylu, są bez badania Słowa, tylko zajmują się osobą, tak długo aż dostaną cios prosto w nos w skutku zwrotnym.

TO WSTYD TAK KŁAMAĆ I OCZERNIAĆ!

Tak ciągle krzyczeć, dziś już innymi słowami, bo formy się zmieniły, choć duchy te same, w innej formie występują, bo i procesy inne i inne czasy.

Każdy duch na Ziemi musi się określić; czy jest przy Świetle, służbie Panu Stworzycielowi, czy stanie po przeciwnej stronie, po stronie ciemności.

Wielu próbowało rozwoju duchowego przy Jezusie Chrystusie i mnie Immanuelu, lecz trzeba jasno patrzeć w przyszłość, trzymać się mocno odbiorów i dać się poprowadzić w przyszłość, bez grzebania się w  starych śmieciach.

Bo to ciemność, czarne wizje, rozum ogranicza czasem i przestrzenią, należy kierować się uczuciami, odrzucić powierzchowne kierowanie się cielesnymi doznaniami, a kierować się wyłącznie wewnętrznymi odbiorami, które na początku są bardzo subtelne, ale jak się ich przytrzymacie, to następnie wszystko się zmienia z minuty na minutę, jest łatwo, trzeba mieć silną wolę i mocny charakter, trzeba się ciągle uczyć wszystkiego na nowo, to, co było jest mało ważne, jest tylko to, co jest dziś, TU i TERAZ.

Jestem dumna z codziennych doświadczeń, bo to są moje perły, jesteście bez możliwości mi je odebrać, .tym trudniej gdyż jesteście wrogami PRAWDY.

Krzyczcie sobie, aż się wam znudzi, ja się będę zajmować sobą, idę drogą do Światła by tu wypełnić misję czy to się wam podoba, czy nie.

Nauczyłam się odróżniać puste mówienie faryzeuszy i im podobnych, od SŁOWA Pana  Stworzyciela napełnionego Miłością, wiem, co jest korzystne dla mnie.

Krzyki faryzeuszy mnie już omijają, oni już widzą że ich wysiłek idzie na marne, okłamują siebie, są dalecy od Prawdy, łudzą się, że sobie wszystko nabędą za pieniądze.

 

 

Mówienie; ja chcę zostać przy starym, bo ja chcę wiedzieć co innego, to farsa. Jak chcecie żyć w pogardzie do siebie i ułudzie, że was wydarzenia ominą, to wasza sprawa, ja i tak będę nawoływać; obudźcie się już teraz, bo czas najwyższy, potem będzie już za późno.

To jest moje zadanie na Ziemi: dać Świadectwo PRAWDY, tutaj w najgęstszej materii, choćby tylko jeden się obudził i uratował dzięki mnie, to już będzie sukces ogromny, za to będę dziękować Panu, że mogę tak pracować, głosić PRAWDĘ od dziś na zawsze.

Ludzie opowiadacie się po stronie ciemności, drzwi przycięły wam palce, które sami osobiście sobie zatrzasnęliście, pozostając na zewnątrz, jesteście bez kluczy, bo je oddaliście sami, siedem zamków, którymi jest zamknięta Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej. 

Dla was są zamknięte, ciemność usiłuje zawładnąć kolejnymi duchami, wy bez widzenia tego, PRAWDĘ odrzucacie od siebie.

 Ludzkie duchy mocno wierzące w Pana Stworzyciela pozostaną obojętne, co faryzeusze napiszą, a odejdą ci, co ślepo wierzą w kościoły i religie, to ich sprawa, ich wiara w siebie jest słaba, życzę im zawsze wzlotów duchowych, porzucenia ciemności, oraz podciągnięcia na wyżyny, rodzin ziemskich, aby wszyscy szli do PRAWDY.

Wielka Księga Objawień i Objawienia Woli Bożej są dane ludzkim duchom, mają służyć do rozwoju duchowego wszystkim duchom w materii, dla ciemności i faryzeuszy objawienia to ogień Boży ich wypalający. 

Szlaban już się przejawia, widać coraz mocniej.

Pan wie wszystko i widzi wszystko, w każdym momencie, w każdej chwili, każdego z was obowiązuje to samo prawo, obowiązujące dla wszystkich duchów na Ziemi, każdy dostanie to, co według trzech praw sobie wypracował w pocie czoła.

Jak wam brak argumentów do Słowa Bożego to występujecie przeciwko, bulwersujecie się i krzyczycie słowami wymagającymi cenzury, ludzkie duchy omijajcie takich ludzi z daleka.

Ja Immanuel Elżbieta Gas przechodzę obojętnie obok faryzeuszy, bo są bez wiedzy, co sobie czynią.

Choć są mało świadomi praw Pana i tak działają, a śmieje się ten, kto śmieje się ostatni.

Faryzeuszom zawsze powiem; wara ode mnie i koniec!

Jestem daleka  od rozmów z takimi ziemskimi ludźmi, brak tematów, tym bardziej, że każdy się określił.

ŻEGNAJCIE!!!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ja Immanuel Elżbieta Gas 60. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Ja Immanuel Elżbieta Gas  

60.

W tęsknocie do czystości energetycznej i ziemskiej przeszłam wiele różnych sytuacji dobrych i złych, moje doświadczenia jak perły w koronie lśnią, to one otworzyły mi drogę do uświadomienia sobie siebie, to ja sama kierując się uczuciami odrzucałam po kolei wszystkie fałszywe drogi, wszystkich ziemskich ludzi kierujących się materią, zarabianiem pieniędzy, pieniądze są potrzebne do życia na Ziemi, ale dla mnie zawsze były tylko narzędziem.

Wiedziałam, że doświadczając skrajnych sytuacji, uczę się i czekam na coś wyjątkowego, a to przecież podstawa rozwoju duchowego, potrzebne każdemu duchowi, który jest na Ziemi.

Schodząc na Ziemię musiałam sama doświadczać, aby móc pomóc innym, trzeba samemu przeżyć różne sytuacje, trzeba dostać samemu baty, aby móc doradzać i prowadzić innych  wyłącznie poprzez mocne przeżycia.

Im bardziej otwarty duch, tym mocniejsze połączenie z duchowym poziomem, najwyżej ziemski duch może osiągnąć poziom duchowy, wyżej by się spalił w ogniu Bożym

Duch ludzki z Bożego poziomu bez możliwości odbioru, jest częścią Stworzenia, brak możliwości bycia nawet cząstką Pana Boga, bez możliwości porównania się do Pana Stworzyciela, to bałwochwalstwo.

Energetycznie mocny duch, to dar od Pana, bez rozwijania staje się klątwą, a rozwijany daje ogromne możliwości pomocy chorym ludzkim duchom, prowadzenie ich drogą Prawdy.

Ja Immanuel Elżbieta Gas uzdrawiam i prowadzę tych, co się zgubili, są już bez możliwości odnalezienia drogi prowadzącej w kierunku Pana Stworzyciela.

Prowadzę, jako Wola Boża poprzez PRAWDĘ i MIŁOŚĆ do Pana, po to by iść najczystszą drogą wiary z przekonania.

Ja Immanuel Elżbieta Gas prowadzę na Ziemi duchy ludzkie, ponieważ zgubili drogę rozumowo tu na Ziemi, są bez możliwości odnalezienia właściwej duchowej drogi.

Nauczam Ismanów, by mogli oni prowadzić ludzkie duchy, nauczać tak jak ja życia w prawach Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Marnujesz czas swój 59. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Marnujesz czas swój 

59.

Duchu ludzki twoja ostatnia szansa, ostatnia sekunda do podjęcia decyzji się kończy, marnujesz czas przeznaczony na rozwój duchowy, to była okazja dla ciebie ducha, aby się stać duchowym, służyć Panu Stworzycielowi, tu w najgęstszej materii.

Duchu wołam do ciebie; przejrzyj na oczy, byś zdążył poznać PRAWDĘ przed wydarzeniami, które coraz mocniej działają na Ziemi, wypalając codziennie najciemniejsze miejsca, wypalają ciemne bagaże na głowie czy karku ludzkich duchów, te ciemne formy, które są bez możliwości oczyszczenia, kieruj się do PRAWDY, inni poszli w dół, brak im pokory, brak jakichkolwiek światłych wartości, tylko ciemności widzą i bez widzenia więcej, bez wyściubiania nosa ponad to, siedzą w bagnie po czubek głowy, a stamtąd bez możliwości zobaczenia czegokolwiek poza błotem.

Wszystkimi ludzkimi duchami na Ziemi kieruje strach, przed czymś, co wymyślił rozum poprzez ciemności, boją się wyłącznie swojego cienia, już jest taki ciemny, że bez widzenia różnicy między sobą, a cieniem, który za nimi stoi i straszy.

PRAWDA jest jasna, świetlista, czysta, każdy, kto da się poprowadzić PRAWDZIE, będzie kierował się uczuciem, śpi spokojnie, czuje się bezpiecznie, taki duch jest odważny i mocny.

Na złodzieju czapka gore, śpi jak zając pod miedzą, czuje się ciągle zagrożony, bo piętno kłamstwa i oszustw wypala pieczęć na twarzy, a skradzione rzeczy palą ręce i ciało, ciągle musi uciekać przed ludźmi, bo się ich boi, że się upomną o swoje pieniądze i produkty.

Kłamstwo popędza kłamstwo, już sami bez wiedzy, co jest prawdą, a co kłamstwem, wszystko zmyślone, ciemne, ukrywane, na strachu jadą szybciej w dół do rozkładu.

Dlatego wołam do was; materia bez liczenia się, liczy się tylko wolny duch, którego celem jest powrót do domu, do poziomu duchowo istotnego.

Materia jest potrzebna do wspierania procesów duchowych nawet dla najbogatszych ludzkich duchów na Ziemi.

Żywy duch świeci promieniami Miłości duchowej, to otwarcie na wszystko, co dobre i potrzebne, to bogactwo duchowe, a rozum to martwota, brak energii, jest ograniczony, to bieda duchowa.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Pamięć duchowa 58.. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Pamięć duchowa

58..

Pamięć duchowa to wszystko to, co zapamiętał twój duch we wszystkich inkarnacjach, to, co przerobił, przeżył, duch wie wszystko o Prawdzie i Miłości, o prawach Pana Stworzyciela, ale spętany kajdanami rozumu bez możliwości tobie podpowiedzieć, bo jest zablokowany przez rozum, stara ci się wszelkimi sposobami podpowiadać, ale twój rozum i tak jest bez chcenia  słuchać podpowiedzi i działasz tak jak twój rozum ci każe, rozum powinien służyć duchowi, ale twój rozum służy ciemnościom, bo przerwałeś połączenie duchowe.

Każdy człowiek ziemski otrzyma to, na co zasłużył, ducha trzeba koniecznie słuchać, bez możliwości słuchania rozumu, gdyż rozum jest ograniczony czasem i przestrzenią, bo dzieli włos na czworo, produkuje różne dziwne myśli i wciąga w pułapkę stresu, strachu i paniki, co doprowadza ciało ziemskie do choroby, a ducha do upadku.

Z tego samego źródła płynie do ducha z poziomu duchowego wszystko, co jest korzystne dla całości, czyli dla ducha i jego ziemskiego pojazdu - ciała.

Rozum bez odbierania duchowego, może tylko wymyślać lub wymuszać obrazy, które są przekazem z chciejstw rozumu, chceniem ziemskiego ciała i jego instynktów najniższych.

Pan prowadzi każdego ducha ludzkiego poprzez podpowiedzi, lub kłody rzucane pod nogi, stworzenie mową PANA i wiadomo, że słuchając, kierując się tak zwaną intuicją idziecie najlepszą drogą dla was, z góry widać najlepiej, co jest dobre, a co mało właściwe.

Rozum bez podpowiadania, tylko kusi pokusami, bo jest mało logiczny sam w sobie, powinien służyć duchowi i wyciągać logiczne wnioski, gdy słuchasz siebie ducha z pamięci duchowej doskonale wiadomo, co jest PRAWDĄ, a co jest fałszem.

Ciemność poprzez rozum, jako narzędzie blokuje ciebie ducha, wtedy ciało w stresie boi się tego, co rozum tworzy ze strachu, powoduje panikę, formy te nabierają kształtów demonów i form tak ogromnych, że strach się bać.

Taki ziemski człowiek już się topi w bagnie swoich rozumowych form i energii negatywnych, brak było możliwości rozróżnić, co jest dobre, a co złe, przez rozum dotarł do człowieka Lucyfer i już miał w pułapce ducha, mocno go trzymał, zrobi wszystko, aby spętać, będzie jemu wciąż produkował wątpliwości i stworzy jemu panikę, aby był bez odczuć, nawet logicznie pomyśleć, wpada w labirynt ciemności, a to już jest przepaść, trudno się wydostać, tylko poprzez bardzo mocne chcenie i pracę nad sobą, czyli rozwój ducha.

Takie są fakty, ale ten, co jest blokowany przez rozum bez możliwości odczuć prawdziwej Miłości, ponieważ jest bez słyszenia siebie ducha, bez słuchania podpowiedzi z poziomu duchowego, nosi okulary, bo jest bez chcenia widzieć PRAWDĘ.

Boi się ciemność, że zostanie odkryta i odrzucona.

Każdy, kto wykuwa na pamięć różne naukowe wywody i tezy naukowców, bez badania poprzez doświadczanie czy to jest prawdziwe i dobre, kieruje się małym wycinkiem rozumowej wiedzy innych i sam tak rozwija swój rozum by dostać jakiś papierek, który daje ziemskie stanowiska, choć ta wiedza innych bez przydania się jemu w życiu, wręcz odwrotnie tym blokuje siebie ducha i przerywa połączenie duchowe, szkodzi sobie i innym, jest w pułapce wiedzy naukowej rozumu, który działa wbrew prawom natury, co niszczy ciało ziemskie i niszczy wokół siebie naturę, a powinien ją wspierać żeby wszystko współbrzmiało w prawach Pana.

Człowiek ziemski gdyby się rozwijał duchowo zaszedłby w rozwoju techniki o wiele, wiele wyżej, niż jest dziś, bez szkody naturze, a służyłoby to we wszechświecie wszystkim wszystko by kwitło, a jest odwrotnie, ziemski człowiek powoduje samozagładę Ziemi.

Szerzy się zło, wojny, terroryzm, choroby, głód i bieda, a wszystkim rządzi pieniądz, bo ciemności rozdawały karty poprzez sprzedajnego człowieka zablokowanego duchowo.

Tylko wolne duchowo narody, suwerenne powinny ze sobą współpracować, wspierać się wzajemnie, bez możliwości napadania, rabowania i kontrolowania ich dóbr materialnych, wszyscy mają prawo do rozwoju duchowego, zgodnego z prawami Pana, tam gdzie są na Ziemi, zgodnego z nim duchem i z tym, po co przyszedł do materii.

Wszystkich wołam; idźcie i szukajcie PRAWDY, żyjcie zgodnie z prawami Pana, bramą dla was jest Pan JEZUS CHRYSTUS i Pani IMMANUEL, ale to wy musicie się wysilić, by to subtelnie odczuć, kierujcie się duchowym odczuwaniem, odrzucicie rozumowe wariacje!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Prawdziwe znaki w stworzeniu 57. OBJAWIENIA WOLI BOŻEJ
 Oceń wpis
   

Prawdziwe znaki w stworzeniu          

57.

Prawdziwe znaki w stworzeniu, to znak PRAWDY BOŻEJ - złoty krzyż równoramienny w kole, w którym zawarta jest MIŁOŚĆ, cztery zielone serca w krzyżu.

Współbrzmienie męskości - ramię pionowe, z żeńskością - ramię poziome, w prawach stworzenia w MIŁOŚCI duchowej, wzajemne wspieranie, szacunek, to jest szczęście i radość.

Takie prawdziwe znaki są w wielu miejscach na Ziemi, ale dziś ludzie bez pamiętania, co oznaczają, że jest to znak PRAWDY BOŻEJ.

Pana Jezusa Chrystusa można rozpoznać właśnie po znaku PRAWDY i gołębicy - symbol WOLI BOŻEJ w stworzeniu.

Pan Jezus Chrystus stoi w Sile i w Prawdzie, osoba odczuwająca lub widząca może Pana Jezusa Chrystusa po tych właśnie znakach rozpoznać.

Kielich, to symbol ziemskiego ciała Pana Jezusa Chrystusa, będącego obecnie na Ziemi.

Trwa budowa Królestwa Tysiącletniego, Czystości i Trójjedyności od 07.09.2007Roku.

Trójjedyność Pana STWORZYCIELA, to znak piramidy, a w niej oko wszechwidzące i wszechobecne.

Znak do dziś w wielu miejscach obecny, ale źle odczytany, rozumowo bez uczucia poprzez różne dziwne ludzkie duchy, które bez służenia Panu Bogu.

Pamiętaj ludzki duchu służenie Panu; to czyste myśli, czyste słowa i czyste czyny, to przestrzeganie wszystkich praw w stworzeniu 100%, 99% to za mało, żeby dojść do bramy, do PANA Jezusa Chrystusa, by zostać tu na Ziemi i żyć w nowym Królestwie Tysiącletnim.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Fałszywe znaki 56. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Fałszywe znaki  

56.

Fałszywe znaki wznoszą się wysoko, ponad głowami ziemskich ludzi, zaznaczając te miejsca, gdzie na fałszywych poglądach wciskanych z poziomu strachu i litości zarabia się duże pieniądze, manipuluje się duchami poprzez hipnozę, ci co to robią chcą leniwie żyć, na zasadach i prawach ciemności, wymyśla się rozumowo różne mało logiczne cuda, by straszyć, hipnotyzować, czyścić z pieniędzy tych, którzy się dają, tych, którzy sobie na to zasłużyli, pranie mózgu, ale to dla nich skutki zwrotne z poprzednich inkarnacji, jednych i drugich.

Energia litości jest z poziomu energii morderstwa, dlatego jak się ma miękkie serce trzeba mieć twardy zadek do przyjęcia kopniaków.

Ci, którzy wieszają sobie na szyi fałszywy znak dają informacje o sobie, są zaznaczeni tym, czym się na zewnątrz kierują, takich należy odrzucić, a miejsca, które mają fałszywe znaki omijać z daleka.

Jeżeli taki fałszywy znak wisi w twoim domu, to znaczy, że kierujesz się fałszywymi kościelnymi dogmatami, zamiast prawami Pana Stworzyciela, to znaczy że swoje ziemskie życie opierasz na ciemnocie religii i tych, którzy takie znaki propagują, to ciemnogród.

Pan w PRAWDZIE pokazuje ludzkim duchom jasne, czyste prawa, świetliste drogi, tu wszystko jest oparte o MIŁOŚĆ, ponieważ Pan Stworzyciel to ŚWIATŁO, a w ŚWIETLE wszystko pokazuje się takie, jakie jest prawdziwe, dobre lub złe, ciemnota i ciemności teraz wyżywają się do końca.

PRAWDA wreszcie zaprowadza tu i teraz na Ziemi porządek zgodny z prawami w stworzeniu.

Bez możliwości przyjęcia, aby ci, co ograbiali i ograbiają innych, żyją na fałszywych poglądach, sprawiali władzę na Ziemi, ponieważ ziemski człowiek na takie sytuacje pozwolił sam, to zaszło już tak daleko, iż dziś jest potrzebna interwencja Pana Stworzyciela, żeby przywrócić na Ziemi naturalny porządek, zgodny z prawami Pana

Rozum człowieka tak dalece się zapędził w kozi róg, że już bez możliwości oddzielenia ziarna od plew, plewy są serwowane przez różnych rozumowców, tylko po to, żeby mieć jeszcze więcej pieniędzy i absolutną władzę, choć i tak mają bardzo dużo, że sami są bez możliwości z tego skorzystać, chęć zawładnięcia materią jest jak nałóg, są bez  przestrzegania praw Pana, które obowiązują na Ziemi, dlatego jest konieczna i uzasadniona interwencja Pana Stworzyciela.

Zmienicie się na nowo, każdy ziemski człowiek  nauczy się być duchowym, żyć zgodnie z PRAWDĄ i MIŁOŚCIĄ, wtedy wszyscy na Ziemi będą Szczęśliwi, zdrowi, syci i bogaci duchowo i ziemsko, co jest dobre by żyć w prawach Pana na Ziemi, bez smyczy i przywiązywania się do materii, bo to jest mało właściwe, pęta ducha ludzkiego.

Przez chciwość człowieka i jego rozbudowane ego przez rozum, królowała do tej pory ciemność, podszeptywał Lucyfer, ale dziś już KONIEC! Powiadam wam; koniec tego panowania!

Ponieważ jesteście bez chcenia dobrowolnej zmiany siebie, Pan Stworzyciel żąda od was posłuszeństwa, jeżeli bez realizacji posłuszeństwa jesteście, to zostanie wymuszone posłuszeństwo, bo to jest korzystne dla wszystkich duchów ludzkich, z prawdziwej MIŁOŚCI dostaniecie wszystko, na co zasłużyliście zgodnie z waszą wiarą, prawa Pana i żywioły przywołają wszystkich do porządku, aby budowa nowego Królestwa na Ziemi była oparta wyłącznie o MIŁOŚĆ i PRAWDĘ.

Wszystko, co złe zostanie odcięte, zniszczone całkowicie, zamienione w pył, każdy, kto będzie bez chcenia zmiany siebie, musi odejść, aby ci, którzy zechcą się zmienić, mogli zbudować na mocnych fundamentach wszystko na nowo oparte o prawa Pana, wszystko musi stać w ŚWIETLE, w czystości i być skierowane do PRAWDY.

Wszystkie fałszywe znaki runą, ponieważ mają źródło energii w morderstwie i kłamstwie, wokół jest fałsz, mają pieczęć zbrodni!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Kobieta ważniejsza 545. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Kobieta ważniejsza

545.

W stworzeniu kobiety odgrywają kluczową rolę, oczywiście bez tych co ściągają siebie żyjąc wbrew prawom Pana Stworzyciela, zmieniają swoje oblicze poprzez malowanie, używają wulgaryzmów, piją, palą i imprezują, bez szacunku do siebie ducha.

Kobieta jest bardziej wrażliwa, delikatna i uczuciowa, choć dzisiejszej kobiecie wiele brakuje do takiego wzorca, to i tak walczyć może na równi z mężczyzną, to kwestia wyszkolenia.

Od zamordowania Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka na Ziemi mężczyźni rolę kobiety sprowadzili do posługiwania mężczyznom w każdej postaci, od wtedy rozpoczęły religie dyskryminację kobiet.

Kościoły i religie, w ich prawach kobietę sprowadzili do pojęcia rzecz, własność mężczyzny, do zaspokajania żądz seksualnych i rozumowych, do usługiwania, do sprzątania i bawienia dzieci.

Gwałt na kobiecie przez jednego lub zgraję mężczyzn, to zbrodnia, musi być surowo ukarana, aby następni zapamiętali, że to zbrodnia.

Największa dyskryminacja była i jest we wszystkich religiach, organizacjach kościelnych i sektach, dlatego STOP wszelkim zrzeszeniom i wspólnotom kościelnym wszelkich religii.

Magowie i czarownicy pogańscy oraz religijni kapłani potrzebowali kobiet do posługi i jako nałożnic, również do zabawiania tych panów, bali się kobiet ze względu na uczucia bo wiedzieli, że kobiety bardziej subtelne więc odczują ich spisek przeciwko PRAWDZIE i prawom PANA STWORZYCIELA.

Kobiety będąc w łonie matki już są przygotowywane do posługi mężczyznom, to największy przekręt na Ziemi człowieka przeciwko człowiekowi, duch ludzki przeciwko duchowi.

W prawach Pana Stworzyciela jako duchy kobieta czy mężczyzna są traktowani jednakowo, kobieta jest o pół stopnia wyżej od mężczyzny, gdyż ma most duchowy po którym schodzi duch gdy kobieta jest w połowie ciąży, jest też przez to bardziej wrażliwa, związane to jest z macierzyństwem.

Aby zbudować Królestwo Tysiącletnie, duchy które inkarnowały by pomóc w tym zadaniu otrzymały od Pana Stworzyciela dary, kobieta stała się bardziej gęsto materialna, mając dużą wrażliwość, mężczyzna jest gęsto materialny, a otrzymał większą wrażliwość aby móc dobrze wewnętrznie z uczuciem funkcjonować tak jak kobieta.

Dlaczego więc ludzie na Ziemi są bez przestrzegania prawa Pana Stworzyciela, są bez traktowania kobiety na równi z mężczyzną

Najbardziej w dyskryminacji kobiet przodują religie wszelkiego rodzaju, religijne organizacje, religijne sekty.

Czy kobieta jest gorsza od mężczyzny? NIE! Dlaczego więc kobiety mają mniej płatne za pracę, którą wykonują lepiej od mężczyzn, dlaczego są mordowane, bite, gwałcone, poniewierane, traktowane jak rzecz w domu?

W prawach Pana Stworzyciela wszyscy są równi i tak samo przez prawa traktowani, obojętnie czy to kobieta, czy mężczyzna.

Mężczyźni mówią; to moja kobieta, absurd, to klasyczne zniewolenie, żaden duch na Ziemi będący bez bycia własnością kogokolwiek, każdy duch czy kobiety, czy mężczyzny jest wolny, ma wolną wolę, i prawo wyboru, KONIEC Z TAKIM ZNIEWOLENIEM.

Boi się brać kościelna, że kobiety odkryją te wszystkie kłamstwa i matactwa religii i kościołów, pogoniły by takie bractwa i wspólnoty kościelne gdzie pieprz rośnie.

Prawda zaczyna królować na Ziemi, wypływa jak oliwa, wszystko co fałszywe przestaje istnieć, wyżyje się do końca i upadnie po wyrównaniu karmy ze wszystkich inkarnacji.

Mydlenie oczu ludzkim duchom zakończone, teraz wszystko co złe musi się wyjawić, oczyścić, kto do wyrównania energetycznego, to otrzyma zapłatę, dlatego drżyjcie ciemności i ciemne duchy, drżyjcie ludzkie duchy, które żyją wbrew prawom Pana Stworzyciela.

Upadajcie albo się zmieniajcie natychmiast, dzwońcie i piszcie, PAN STWORZYCIEL czeka, a duchy ludzkie zwlekają.

 

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas