Woda strugami się z nieba leje 47. Objawienia Woli Bożej E.
 Oceń wpis
   

 Woda strugami się z nieba leje

47.
Woda strugami się z nieba leje, paraliżując miasta i dzielnice, miejsca najciemniejsze ogień dogina coraz częściej, a ty ludzki duchu dalej jesteś bez widzenia tego, uważasz, że to globalne ocieplenie, tkwisz dalej w swoim fałszu, tak głęboko, że rozum twój bez dopuszczania do ciebie ducha PRAWDY.
Kto był największym uzdrowicielem na Ziemi?
Wiesz przecież, każdy wie, to oczywiste; Jezus Chrystus, a czy wiesz, że dziś też Jezus Chrystus jest największym uzdrowicielem ze Światła, przyszedł do was na Ziemię od PANA, by pomóc ziemskim duchom odnaleźć drogę do PRAWDY, do prawdziwej duchowej Miłości.
Dziś jest żałoba narodowa, ale z powodu zdrady narodu wybranego, który  bez przyjęcia jest wysłannika PANA, podpowiedzi bez odczytywania, znaków na Ziemi i niebie bez odbierania jesteście, wniosków żadnych z wydarzeń jesteście bez wyciągania.
Wszystkie ostrzeżenia i napomnienia oraz żądania PANA ignorujecie, w skutkach zwrotnych coraz mocniej dostajecie po głowach.
A i tak jesteście bez zrozumienia procesów jakie dzieją się na Ziemi w czasach ostatecznych, obowiązkiem waszym żyć zgodnie z prawami PANA, bez proszenia was, to jest żądanie, które ma być natychmiast wykonane.
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Duchu musisz wiedzieć! 46. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Duchu musisz wiedzieć! 

 

 

46.

Duchu musisz wiedzieć, że ty sam zezwalasz na takie ciemne prowadzenie, na wszystko, co się wokół ciebie dzieje, cała magia ciemnego lotu ciebie ducha, to twój rozum ci zrealizował, już jesteś bez widzenia siebie, mówisz; ja to znam, ja to wiem, ja to dotykam, to twoje ego przemawia przez ciebie, zamiast twoja czystość ducha.

Odgrodziłeś się od PRAWDY tłumacząc wszystkich i siebie, że jest trudno, bardzo trudno, a ja mówię; że kłamiesz, to tylko lenistwo ciebie ducha, to brak pokory, szukasz tylko leniwego życia w dobrobycie, a to jeszcze bardziej osłabia czujność ducha, bo w każdej sekundzie twojego życia to walka z ciemnościami ostateczna, powinieneś wiedzieć, że im ciężej, tym więcej doświadczeń, tym lepiej dla ciebie.

Rozliczenie musi nastąpić ostateczne, już czas nadszedł.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Zdrada!!! 45. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Zdrada!!!

 

 

45.

Zdrada! - Powiedział Jezus Chrystus, zdradziliście ludzkie duchy ŚWIATŁO, zdradziliście Stworzyciela.

Jesteście bez przyjęcia Prawdy, brak odczuwania, ciemności w waszym rozumie tak mocno zapuściły korzenie, że trudno je wyrwać, żeby fałsz wykorzenić trzeba mocnych wstrząsów.

To wasza wina i tylko wasza!

Duchy ludzkie tak mocno mają zaciśnięte kajdany, że już są bez słyszenia zawołań Jezusa Chrystusa, tak wszystko sobie zaciemnili, że duchowym wzrokiem są bez widzenia świecenia MIŁOŚCI, która zeszła na Ziemię, by wskazać właściwą drogę do PRAWDY, do PRAW BOŻYCH.

To najwłaściwsze słowo; zdrada! Dziś już brak możliwości inaczej nazwać obojętności ziemskich ludzi na Słowo Prawdy i Sprawiedliwość płynących po promieniach MIŁOŚCI od STWORZYCIELA poprzez JEZUSA CHRYSTUSA i IMMANUELA na Ziemię.

Mają tylko złotówki w oczach, a przez te złotówki bez widzenia są PRAWDY tylko pieniądze, pieniądze, taki obrali sobie cel, dla nich liczą się tylko pieniądze o reszcie zapomnieli bo mają pieniędzmi zasłonięte oczy.

Apokalipsa coraz mocniej dogina martwych duchowo ludzi, dlatego brama się dla nich zamknęła, zaraz będziecie wiedzieć, choćby przez sekundę, że przepowiednia jest prawdziwa i że naprawdę działa, ale dopiero wtedy, kiedy was to osobiście dotknie.

Mieliście wszyscy szansę, ale zdradziliście Pana i tutaj JEZUS CHRYSTUS ma rację, to największa i najcięższa zdrada.

Ale każdy powinien wiedzieć, że sam zdradził siebie ducha, rozumem się zakopał w ciemność, w największą otchłań, a stamtąd, przez labirynt fałszu, bardzo trudno wyjść do PRAWDY, prawie bez możliwości wyjścia, trzeba zdjąć z oczu złotówki i popatrzeć w górę, bardzo chcieć zrozumieć przepowiednię daną już 2000 lat temu, żeby ziemskie duchy się obudziły i podążały za MIŁOŚCIĄ, Żywym Słowem, Jezusem Chrystusem i Immanuelem

Wysilcie się, posłuchajcie siebie, swoich uczuć, o co wciąż wołacie, o co prosicie, a zobaczycie w swoich słowach martwotę, brak pokory do Stworzyciela.

Jezusa Chrystusa wy wciąż wzywacie, wielokrotnie w dzień i w nocy, pokazuje się wam w objawieniach i krzyczy do was; TU JESTEM! TU JESTEM!!! Ale wy macie wybudowany fałszywy obraz Jezusa Chrystusa, więc jesteście bez chcenia zobaczenia żywego w ciele ziemskim.

Na Ziemi w prawach Pana brak cudów, jest za to wymyślony przez religie fałsz i kłamstwa,  należało by się przyznać do mało właściwych zachowań, ego tak się panoszy w was, ponieważ przykrywacie swoje złe czyny.

Wasza pamięć duchowa bez możliwości przebicia się do świadomości dziennej, aby umieć właściwie ocenić swoje czyny, wyciągnąć z nich wnioski, iść tylko drogą PRAWDY w kierunku ŚWIATŁA.

To dla was będą skutki zwrotne za ślepotę kurzą i brak uczuć, za zdradę.

Napis koniec jest coraz bliższy, Ziemia da sobie doskonale radę, tylko dla ludzkiego ducha koniec, by wrócił na poziom duchowo istotny, jako czysty zarodek, wróci wszystko do normy, do Praw PANA, narodzi się nowe ja wolne od zła i uprzedzeń, nowy duch ludzki żyjący w prawach stworzenia, zgodnie z naturą.

Trzeba się nauczyć żyć i współbrzmieć z naturą, plan zagłady Ziemi zakończony i bez możliwości powrotu.

Ziemski człowiek niszczył do tej pory wszystko wokół siebie, teraz już bez możliwości wyrzucenia śmieci za płot i powiedzenia, że to za płotem to śmieci innych, bo te śmieci do niego wrócą w działaniu zwrotnym tylko dużo, dużo więcej, tu może się zakopać, mocno te śmieci go przygniotą, to jest zapłata, którą dostanie za swoje słowa, myśli i czyny.


Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Do ludzi ziemskich 44. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Do ludzi ziemskich

 

 

44.

Ja Immanuel Elżbieta Gas przyjmuje wszystko, co przychodzi z góry, bez możliwości zapatrzenia się w ziemskie, odrzucam wszystko co mnie łączy z gęstą materią.

Wy ludzie ziemscy jesteście bez możliwości zrozumienia, bo przyjmujecie wszystko, co produkuje wasz rozum ziemski, a odrzucacie z ducha płynące obrazy i objawienia.

Z dołu bez widzenia jest tego, co jest wyżej, ale z góry widać wszystko, co jest niżej i na dole, trudno zrozumieć znaczenia obrazów i mowy Pana w stworzeniu, bez przeżywania uczuciem, ponieważ, aż się prosi o zmianę z logicznego myślenia na z ducha płynące.

Doskonale wyczuwacie ludzie, to apokalipsa, tu i teraz dzieją się na Ziemi potężne energetyczne procesy, na co czekają wszyscy kościelni i ludzie na Ziemi, choć są mało świadomi na co czekają, ale to ich wina, że są bez szukania PRAWDY, doskonale wiedzą, że może ich ominąć wszystko, co wiąże się z ziemskimi materialnymi zyskami i kontrolą rozumową nad procesem, tworzycie sobie energetyczną przepaść bez możliwości przeskoczenia rozumowo tu można  przeskoczyć tylko duchowo.

PAN wszystko pokazuje wszystkim duchom będącym w ciele ziemskim, ale odbierają tylko ci którzy kierują się uczuciem, rozumowców służących ciemnościom odrzuca ich czysta energia, oni czekają tylko na ziemskie zyski, rozumowo przekręcają SŁOWO dane przez Pana na Ziemię odszczepieńcom.

Wszystko się pokazuje takie, jakie jest i musi się jasno określić, a tylko czysty duch może to zrozumieć.

Brak możliwości zabronienia Jezusowi Chrystusowi służyć SŁOWEM, ponieważ te osoby, które staną na drodze i będą zabraniać, zostaną energetycznie zmiażdżeni przez ŚWIATŁO, przez PRAWDĘ, takim ziemskim ludzkim duchom należy powiedzieć; żegnaj!

Zrozumieć trzeba, że wszyscy tu są bo chcą być, każdy musi udowodnić, iż idzie dobrą drogą w czynach swoich potwierdzając właściwie wybrane światłe wartości.

Tutaj każdy musi się wykazać solidną pracą duchową ze sobą i prowadzącą jego PRAWDĄ, inaczej już go żegnamy, nawet tych, co wydaje się im że się rozwijają, natychmiast odpadają, idą w przeszłość.

To jest ogromna walka z ciemnościami, o której pisze Jezus Chrystus w Wielkiej Księdze Objawień, i ja Immanuel w Objawieniach Woli Bożej, ludzie wszystko co piszecie, zaświadczacie o sobie, jacy jesteście, że pętacie rozumem swoje uczucia i chcecie je kontrolować, wszystko, czego już rozumem bez możliwości pojęcia, no to próbujecie opluwać, ale skutek zwrotny dziś działa natychmiast, co przejawia się w ziemskim waszym ciele, ponieważ pętacie kajdanami siebie ducha i jeszcze chcecie ściągać innych.

Ludzie martwcie się o siebie, uwolnijcie siebie ducha, wszystko kontrolować można tylko duchowo, rozumowo bez możliwości, bo rozum jest ograniczony i wtedy wszystko się zaciemnia, wreszcie ludzie zrozumcie; iż ja Immanuel Elżbieta Gas sama pisze objawienia, za siebie odpowiadam, jestem wolna wewnętrznie i ziemsko, mnie trzyma tylko PRAWDA, dziś już wiem, że wielki majątek to tylko i wyłącznie wartości duchowe związane tylko z częścią Pana, Jezusem Chrystusem, obecnie będącym w Opolu, z tego bardzo się cieszę, przyszłam tu na Ziemię po to by was uczyć życia duchowego, o którym ludzie wam nawet bez śnienia jest, tak Bardzo zablokowaliście się duchowo, a teraz już tylko możecie się sami wyplątać z tych włókien opisanych dokładnie w Objawieniach Woli Bożej i Wielkiej Księdze Objawień, na które ciągle się powołujecie, tylko, że tak jak wam pasuje, a ma być tak jak podaje Stworzyciel.

Objawienia odebrane przeze mnie Immanuela Elżbietę Gas są ostatnim wołaniem do was, ludzie obudźcie się, bo zaśpicie, wszystko, co może się wydarzyć dobrego dla was ducha, odrzućcie wszystkie żale i uprzedzenia, bo nastąpią mało odwracalne procesy, na które już bez możliwości wpływu przez was, a potem nawet gdybyście już chcieli bardzo się zmienić, to wtedy już brak możliwości będzie.

Tylko wolny duch, może zostać i pomóc budować nowe Królestwo na Ziemi z Jezusem Chrystusem i ze mną Immanuelem.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)