Informacja 116. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Informacja

 

 

116.

Na Ziemi dzieje się każdemu według jego zasług i jego działania, myślenia, mówienia i czynienia zgodnego z prawami Pana Stworzyciela, każdy sam musi uderzyć się w piersi i sam sobie odpowiedzieć, tak jak w sądzie, jestem winny lub bez winny, ale pamiętajcie, że mówi się wyłącznie PRAWDĘ i zawsze PRAWDĘ.

Miejcie świadomość w sobie, że jak wy o prawach Pana STWORZYCIELA wiedzieć jesteście bez chcenia, to wszystko was ominie i pozostaniecie bez poniesienia konsekwencji waszego lenistwa duchowego i ziemskiego, waszych czynów, że ominą was wydarzenia, bo będziecie chcieli powiedzieć, że wy byliście bez wiedzy duchowej, to jest kłamstwo i brak na to usprawiedliwienia.

Duch ma wiedzę ze wszystkich swoich inkarnacji, będąc wielokrotnie na Ziemi, będąc raz bogaczem, raz żebrakiem, w wielu różnych sytuacjach i w wielu krajach, a wy tu na Ziemi wiedzę blokujecie rozumem.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Kataklizmy na Ziemi 115. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Kataklizmy na Ziemi  

 

 

115.

Wydarzenia w Birmie i Chinach to dla was podpowiedzi, abyście zobaczyli jak wygląda człowiek pozbawiony dóbr materialnych, zobaczcie jak wygląda życie bez duchowych wartości.

Pan Stworzyciel woła do was, ostrzega, a wy bez chcenia usłyszeć, bez chcenia wiedzieć, to sobie oglądajcie do woli, tyle razy ile trzeba byście uczuciem to na sobie doznali i wreszcie zrozumieli, że czas na pracę duchową ostateczny, jak sąd ostateczny, musicie do praw Pana  Stworzyciela być pokorni, zacząć mocno i gorąco z uczuciem, gorliwie z żarem Miłości duchowej zacząć wreszcie wierzyć w Pana Stworzyciela, tak jak duch przysięgał służyć ŚWIATŁU.

Wszystko na Ziemi się już spełnia, zobaczcie jak walą się domy, wasze ciemne wygodne życie, w szufladkach na piętrach wieżowców, z których nawet bez chcenia wam się  wychodzić, po towary jedziecie samochodem.

Zobaczcie, że życie bez praw Pana Stworzyciela tak się kończy, zobaczcie jak błoto wszystko zalewa, duch musi się rozwijać, jest bez innej alternatywy, bez innego wyjścia, musicie wcześniej czy później to zrozumieć, jak będzie bez chcenia waszego dobrowolnego, to zostanie wam zabrany przez was wybudowany cielec, ciągnie was do dna, a musicie wyciągnąć się do góry, na drogę w kierunku ŚWIATŁA, do PRAWDY.

Zobaczcie jak wygląda życie bez wygód, bez majątków, bez tego wszystkiego, co was wciąga w ciemność, macie pranie mózgu, bo jesteście bez chcenia uznać PRAWDĘ i iść za częścią Pana Stworzyciela, Panem Jezusem Chrystusem, robicie wszystko by udowodnić sobie, że to jest fałszywe, że to bzdura, że to jest inaczej niż tak zwyczajnie, tak po prostu i już.

Szukacie mocnych dowodów, najlepiej żeby każdy, kto zechce otrzymał certyfikat autentyczności i potwierdzenie oryginału, no i jeszcze było podpisane przez samego Pana Stworzyciela, wtedy byście szukali, czegoś innego.

Wy musicie się wysilić, rozpoznać Pana Jezusa Chrystusa, wy sami, każdy musi odczuć za siebie, czekanie na was bez możliwości wejścia w rachubę, to wasz wysiłek i wasza sprawa.

INNEJ DROGI BRAK, to sami zobaczycie, jest wyłącznie jedna jedyna droga, to brama, jedyne przejście, samodzielnie lub obok bez możliwości przejść, każdy trafi dokładnie do bramy MIŁOŚCI, WOLI BOŻEJ do Pana JEZUSA CHRYSTUSA i  mnie IMMANUELA.

Po wydarzeniach będziecie się cieszyć, że żyjecie i dziękować Panu Stworzycielowi za wszystko, co dostaniecie, każdy ma jeszcze szansę się zmienić, uznać część Pana Stworzyciela, Pana Jezusa Chrystusa, wskaże wam drogę prowadzącą do Prawdy i w kierunku Światła, do praw, jakimi trzeba zacząć żyć, to od was zależy gdzie będziecie, co będziecie robić w nowym Królestwie, jak będziecie się rozwijać duchowo, to będziecie blisko Światła, a jak nie, to czeka was rozliczenie, lub będziecie daleko wykonywać najgorsze prace, na samym końcu, tam też są potrzebni pracownicy.

Ci, co pozostaną będą robić wszystko, po tym, co zobaczą i przeżyją.

Przyjrzyjcie się uważnie, zobaczcie, co mogą zrobić ci ludzie, którzy się uratowali, wyszli z budynków tak jak stali, to wydarzyło się w dzień, trzeba się przygotować, że może zaskoczyć ziemskich ludzi w nocy.

Musicie zrobić wszystko z całych sił swoich, aby zmienić promieniowania zewnętrzne i natychmiast zacząć pracować nad sobą, przestańcie udowadniać sobie, że macie rację, bo to jest mało właściwe, brak pokory, musicie iść za PRAWDĄ i Żywym Słowem, to jest dla was korzystne.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dar jasnowidzenia 114. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Dar jasnowidzenia

 

 

114.

Dar jasnowidzenia należy używać na Ziemi zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, głównie dla zdrowia ducha ludzkiego, odbiera się podpowiedzi i ostrzeżenia płynące prosto od przewodnika duchowego,  wróżka, szaman przepowiadający przyszłość, jest bez możliwości pokazania człowiekowi ziemskiemu jego drogi, ponieważ wszystko od tego ziemskiego ducha zależy, czy on wybierze tą jemu pokazaną ścieżkę, czy wybierze inną, bardziej dla niego korzystną, jeżeli przełamie w sobie swoje ograniczenia, to zaskoczy sam siebie, zobaczy, że może zrobić bardzo dużo w swoim ziemskim życiu, odnaleźć właściwą drogę na Ziemi.

 Odkryć w sobie duchu misję z jaką duch przyszedł tu w gęstą materię.

    Sami swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem, wykuwacie codziennie swój los na Ziemi, od was zależy, co będzie jutro i pojutrze, jesteście tu i teraz, jutro będzie jutro, jutro zależy całkowicie od waszych wyborów, po to macie wolną wolę i prawo wyboru.

Jesteście dziś na Ziemi podczas sądu ostatecznego i jasnowidz wykonuje bardzo potrzebną pracę, aby wszystkim duchom na Ziemi dać świadectwo Prawdy i przekazywać ostrzeżenia płynące z góry od Pana Stworzyciela.

Dziś już wiadomo, że wydarzenia muszą wyczyścić Ziemię z ciemności i ciemnoty, co było przekazywane w przepowiedniach i apokalipsie.

Jasnowidz również zobaczy w obrazach odbieranych z ducha przyczynę twoich chorób, blokad ducha twego, oczyści i uzdrowi twoje przepływy energetyczne, bardzo ważne oczyszczenie dla każdego ducha ludzkiego na Ziemi, który chce podążać drogą do Prawdy, duchy dostaną siłę i energię Miłości duchowej do tego, by się otworzyć, przyjąć ją oraz podawać dalej.

Ciemności czyhają na was w każdym miejscu, to wy musicie być czujni, tak żyć na Ziemi aby szerokim łukiem unikać pułapek zastawianych przez ciemności i ciemnotę rozumu.

Wszystko, co robicie musi być zgodne z prawami Pana Stworzyciela, bo inaczej upadniecie, po włóknach ściągnie was ciemność w przepaść, będzie już bez możliwości pomocy, a jak będziecie czujni, to wszystko wokół wesprze was energetycznie, będzie jasne i czyste.

Jasnowidz zobaczy i odczuje wasze zewnętrzne promieniowania, tu wszystko pokazuje się prawdziwe, bo ukrywanie to ciemność, a jasnowidz to wzrokiem duchowym widzi, to są podpowiedzi z ducha.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Poziomy świadomości 551. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Poziomy świadomości

551.

Świadomość człowieka ziemskiego jest bardzo uboga bo ograniczona do rozumu, bez uczuć, odczuwania, człowiek błądzi, bez podpowiedzi przewodnika duchowego upada, decyzje i ziemskie kroki prowadzą do blokad ducha będącego w ciele ziemskim, to ciągły labirynt bez możliwości wyjścia, stresy, emocje negatywne, strach.

   Emocje, stresy, ego bez możliwości opanowania, co to za duchowość jak wchodzicie przez swoje negatywne emocje w najniższe wibracje, człowiek duchowy zawsze panuje nad swoimi emocjami, pozostaje bez oceniania innych, jest zawsze opanowany bez możliwości dać się sprowokować komukolwiek, to negatywne energie, kradzież energii, odrazu skutki zwrotne.

   Ezoteryka na której się opieracie, to kościelne różańce, koronki, medytacje, to wszystko kody hipnotyczne, wy bez pomagania sobie, wręcz bardzo sobie szkodzicie, duch bez prawa głosu, bo u was rozum rządzi, a duch kona.

   Świadomość to wiedza duchowa, a wiedza to władza nad swoją wolnością duchową, przecież sami mówicie; że są kody w podświadomości, którą wam stworzono byście błądzili, brak w duchowości pojęcia takiego jak podświadomość czy nadświadomość, to określenie rozumu, tak daliście się zaszeregować w rozumie, a to koniec  duchowości, rozum to upadek.

   Bez możliwości połączenia ciemnych praktyk, czarów i rytuałów kościelnych i ezoterycznych z wiedzą duchową, gdyż wiedza kościelna i ezoteryczna całkowicie przeczy wiedzy duchowej.

   Wiedza ezoteryki to teoria, którą kościół  i ezoterycy bez wprowadzenia w swoje ziemskie życie, poprzez doświadczanie, bo gdyby ją przeżywali wiedzieliby, że ta wiedza jest fałszywa, płytka i powierzchowna.

   Żeby powiedzieć; że coś jest dobre, smakuje nam, trzeba to skosztować i najeść się tego do syta, wtedy możemy powiedzieć; że to jest dobre i nam smakuje, ale żeby stwierdzić, że jest to dobre i przynosi nam zdrowie, to już trzeba uruchomić uczucia i wewnętrznie sprawdzić, inaczej będziecie się opierać wyłącznie na zdaniu innych, a inni za pieniądze mogą napisać opinię zupełnie inną, odbiegającą od Prawdy, więc po to jest świadomość duchowa aby nauczyć się uczuciem wybierać to co jest dla was DOBRE i ODŻYWCZE, zamiast wyłącznie walory smakowe.

   Walory smakowe wybiorą ludzie o najniższej świadomości, ale świadomi duchowo, będą szukać walorów bardziej odżywczych, a dopiero potem smakowych.

   Świadomy duchowo człowiek zna prawa natury, zna prawa dane przez Pana Stworzyciela, to jest szacunek do siebie i innych, do natury, do otoczenia, zawsze w spokoju, radości, zawsze mówi PRAWDĘ, bez nałogów i dziwnych zachowań.

  Dojść do świadomości samego siebie, do wiedzy skąd się przyszło na Ziemię, jaką się ma misje na Ziemi do wykonania, co ma się do przepracowania, dokąd odejdzie się po wyjściu ducha z ciała ziemskiego, jakie były poprzednie inkarnacje, co z nich wynika, dlaczego było się w tych inkarnacjach, co się przepracowało, a co nie, to jest wiele lat pracy z sobą duchem, wyczyszczenie wszystkich otoczek ducha i aury oraz całego bytu, czyli wszystkie inkarnacje.

   Jest siedem poziomów świadomości duchowej, tak jak siedem kolorów tęczy, siedem centr energetycznych, siedem poziomów duchowych, w każdym poziomie  duchowym  jest siedem pod poziomów, wszystko oparte o 7 czyli cyfrę Woli Bożej.

   Pierwszym poziomem świadomości jest to świadomość rozumu, tak zwany małpi rozum, działanie w sferze czerwonego koloru i niżej, poniżej wszelkich poziomów energetycznych;najeść się, napić się, seks, alkohol, narkotyki, wszystkie używki, nałogi i najniższe instynkty.

   Drugi poziom, to świadomość ziemska, świadomość gęstej materii; dużo pieniędzy, majątki, dobra materialne i wszystko oparte na analizach, i przeliczaniu na pieniądze.

   Trzeci poziom świadomości, to świadomość materii, jest wiadomo, że jest gęsta materia ale tu jest świadomość, że jest jeszcze coś więcej, że jest duch i ciało ziemskie pojazd dla ducha, gęsto materialna otoczka.

   Czwarty poziom, to poziom świadomości Miłości duchowej opartej na centrum serca, kolor zielony, odczuwa się się wszystko poprzez Miłość, to jest najważniejsze, uczucia.

   Piąty poziom świadomości, to świadomość wyrażania uczuć w słowach, zawsze i wszędzie mówienie PRAWDY, bez skrępowania, to co się odczuwa, to się mówi.

   Szósty poziom świadomości, to świadomość jasnowidzenia, odbierania obrazów płynących od Pana Stworzyciela poprzez poziomy duchowe, przez przewodnika duchowego.

   Siódmy poziom świadomości, to świadomość samego siebie, odbieranie poprzez uczucia całego ciała ziemskiego i ducha energetycznie, najlepsza droga tu na Ziemi.

   Każdy duch pozostający w Królestwie Tysiącletnim osiągnie świadomość duchową siebie samego aby wszystko na Ziemi odmieniło się na prawdziwe duchowe życie w prawach Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ziemskie życie 113. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Ziemskie życie

 

 

113.

Wasze ziemskie życie, to smutek i gorycz waszych emocji związanych z energetycznym upadkiem ducha, jesteście bez żadnych wartości, bez krzty radości, wszyscy są wokół winni tylko wy, nie.

Ponosicie konsekwencje swoich decyzji i swoich działań, wszystko związane z waszymi tworzonymi smutnymi chwilami w ziemskim życiu, jeszcze spotęgowanymi wielokrotnie, oskarżacie ciągle o wszystko innych, uważacie; że wy jesteście dobrzy, a wszyscy wokół są źli.

Prawda jest taka, że to wy sami jesteście tacy jak to, co mówicie o innych, bo mówicie wyłącznie o sobie, o pomoc woła spętany duch, wasze ciało dokładnie o tym wam mówi, dlatego jesteście tacy zablokowani energetycznie i chorzy, biegacie po medykach, bierzecie chemiczne medykamenty, które was codzienne trują jeszcze bardziej, brak wam pokory i połączenia z Panem Stworzycielem do życia w prawach na Ziemi.

Biegniecie rano do pracy, potem szybko żywienio podobny obiad, następnie do wieczora oglądanie telewizji, znów jecie produkty mało podobne do żywności i idziecie spać, od rana to samo i tak codziennie bez celu, bez wiedzy, po co żyjecie na Ziemi, leniwie, wygodnie, nudno i martwo, sprzecznie z prawami Pana Stworzyciela.

Całe stworzenie żyje zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, wyłącznie ziemski człowiek ciągle chce podporządkować wszystko sobie, swojemu rozumowi, truje naturę, niszczy wszystko wokół siebie, zaśmieca wszystko i zmienił prawa dane przez Pana Stworzyciela, przez wasze myślenie rozumowe manipuluje wami ciemność, zawężając wasze patrzenie do waszych problemów, dogmatów i spraw materialnych.

Większość ludzi ziemskich bez sprawdzania czegokolwiek, są mało czujni, idą ślepo zapatrzeni w innych, idą za rozumem i rozumowcami, zapatrzeni w przeszłość, w stare fałszywe pół prawdy.

Wyłącznie wy sami musicie się wysilać i poprzez swoje doświadczenia wszystko sprawdzić, czy to jest logiczne i dobre dla was, jakie tego będą konsekwencje, należy to odczuć, trzeba się kierować wyłącznie na drogę w kierunku Pana Stworzyciela, oddać się w prowadzenie Panu Stworzycielowi, wyłącznie poprzez siebie ducha i odczuwanie, poprzez intuicję, idźcie za PRAWDĄ i MIŁOŚCIĄ DUCHOWĄ.

Większość modli się do figur i obrazów, w ciemno idą za organizacjami religijnymi w samozagładę, idą do zatracenia całkowitego, ślepo wierząc w religie i różne wyznania, ziemscy chrześcijanie rozumowo pozmieniali życie ziemskie Pana Jezusa Chrystusa z Nazaretu, ułożyli wszystko w ramy ograniczeń rozumowych, uważają, że mają wyłączność na wiedzę o życiu części Pana Stworzyciela na Ziemi, dali sobie sami upoważnienie do decydowania o wszystkim, co jest związane z PRAWDĄ i życiem duchowym na Ziemi.

PRAWDA jest taka; że każdy człowiek na Ziemi tak samo musi przestrzegać prawa i podporządkować się prawom Pana Stworzyciela, każdy duch ma obowiązek odczuwania i rozwoju duchowego indywidualnego, bezpośrednio bez jakichkolwiek pośredników kierować się na drogę w kierunku Pana Stworzyciela, to wy sami będziecie się na sądzie ostatecznym rozliczać bez pośredników i bez pieniędzy, liczyć się będą wasze czyste myśli, słowa i czyny, prosto mówiąc; czystość i czysty duch.

Ciemne duchy idą do zatracenia całkowitego, wrócą, jako zarodki bez świadomości siebie, aby w kołobiegu stworzenia wszystko wróciło tam skąd wyszło,  zatoczyło koło.

Z Miłości do stworzenia Pan Stworzyciel daje szanse równe każdemu, każdy duch ma szansę swoim chceniem wysilić się mocno, aby wyjść z ciemności i rozwijać się duchowo, to wy musicie podporządkować się bezgranicznie Panu Stworzycielowi i prawom danym w stworzenie, koniecznie jak najszybciej zacząć żyć zgodnie z Prawami, wydarzenia na Ziemi pokazują wyraźnie, jakie są wartości najcenniejsze dla ziemskiego człowieka.

Rozum tak zwany umysł bardzo człowieka zawęża do tego, co ziemskim okiem można zobaczyć, a duch i odczuwanie ducha to poszerzenie maksymalne waszego widzenia duchowego waszym wzrokiem duchowym.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

ERA DUCHOWEGO OŚWIECENIA 550. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

 

ERA DUCHOWEGO OŚWIECENIA

550.

Duch ludzki będący w ciele ziemskim, powinien być wolny pod każdym względem, ale najważniejsza jest wolność duchowa, taką wolność duchową trzeba wypracować poprzez zmienianie siebie ducha, poprzez pracę ze sobą systematyczną, sam człowiek do dziś bez zrobienia czegokolwiek, a nawet stał się jeszcze bardziej ciemny niż był.

   Dlatego wszystkie zmiany na Ziemi są pod kontrolą Pana Stworzyciela, zgodnie z prawami, zgodnie z naturą i ze stworzeniem, człowiek musi być podprowadzony na właściwą drogę, kontrolowany przez prawa, gdyż sam błądzi jeszcze bardziej.

   Mija czas wszelkiego rodzaju religii, kościołów, organizacji religijnych, gdyż to całkowite zniewolenie ducha ludzkiego, a czas na wewnętrzne uczucia, czas PRAWDY i wolności duchowej, duch ludzki pod naciskiem Światła zmienia się wewnętrznie, trwa proces podnoszenia Ziemi na wyższe wibracje, stąd tyle zmian na Ziemi i kataklizmów.

      Moc ducha w ludziach i ich świadomość duchowa upadła, poprzez zniewolenie kodami hipnotycznymi, to manipulowanie poprzez rozum, wszystkie religie i organizacje kościelne pozostały po ciemnej stronie, są w wojnie z PRAWDĄ, obecnie trwa wojna religii, ciemności wyżywają się do końca, już miedzy sobą. 

  Zmiany we wszystkim będą tak duże, że przerastają wyobrażenia ludzkiego umysłu, wszystko musi się w czystości duchowej odrodzić, każda rzecz którą wykonacie, będzie świecić uczuciem, pozytywnej energii, wykonane naturalne i całkowicie z naturalnych materiałów.

  Odbudowanie zaufania człowieka do człowieka, wzajemna pomoc na wszystkich płaszczyznach, głównie chodzi o duchowość i świadomość duchową, życie w prawach Pana Stworzyciela, bo świadomy człowiek jest wolny duchowo, czyni wyłącznie dobro, wie co go czeka gdy złamie prawo dane na Ziemię przez Pana Stworzyciela.

   Prawa Pana STWORZYCIELA określają wszystko bardzo dokładnie, każdy duch na Ziemi będący doskonale wie co dobre, a co złe, duch bez dopuszczania kompromisów, bo kompromisy to omijanie prawa, omijanie prawa to specjalność rozwiniętego ponad miarę rozumu ludzkiego, w prawach Pana Stworzyciela jasne jest co dobre, a co złe, tak lub nie, brak ale.

   Określanie wszystkiego skrupulatnie, na zasadzie: ktoś ma brudny palec, rozum by powiedział: że jest trochę brudny, a tu w prawach należy jasno określić, albo jest się całkowicie czystym, a jak jest brudny palec to jest się brudnym, trzeba się umyć, czy ktoś ukradnie złotówkę czy milion, tak samo jest złodziejem, szkodliwość społeczna taka sama, jest to energetycznie takie samo zło, bez możliwości tolerowania takich zachowań.

   Tolerowanie takich zachowań to zgadzanie się na kłamstwa, oszustwa, złodziejstwo, manipulowanie społecznością, budowanie nadmiernego ego, strach i stres, z tym koniec.

   Twarde zasady, jasno określone, by dać kres osobom jęczącym, biadolącym, leniwym duchowo, tym którzy pozostają bez chcenia zmian, praca uszlachetnia każdego.

    Odbudowanie Miłości duchowej opartej wyłącznie na centrum serca, seks jest zawarty w Miłości, ale jest częścią jej, sam w sobie jest energetycznie nisko.

     Każde SŁOWO wypowiadane przez człowieka tu i teraz na Ziemi będzie prawdziwe i oparte o PRAWDĘ.

   Proste i jasne prawa Pana Stworzyciela wytyczą właściwą drogę dla wolności duchowej, opierającej się wyłącznie na uczuciach i logicznym myśleniu będącym narzędziem ducha, każda próba rozumowego funkcjonowania natychmiast upadnie, taki duch będzie bez możliwości zrobienia nawet kroku.

   Wszystko tutaj jest jasne i proste, ale dla wielu skomplikowane, dlatego że tu wyłącznie uczuciami można sprawdzić wszystko, rozum jest ograniczony w swym pojmowaniu do gęstej materii, uczuciami wchodzimy w sferę energii czyli odczuwania, właśnie uczuciem, dla kogoś kto pojmuje i kieruje się gęstą materią sfera uczuć to fantazja, to wyłącznie wrażenia powierzchowne, płytkie, to co widzi oko ziemskie.

   Sfera uczuć dla wielu zamknięta, sami wybrali sobie taką drogę na Ziemi, nawet mocne wydarzenia apokaliptyczne bez możliwości zmiany, bo to za daleko zaszło kształcenie rozumu, tak rozbudowany, wygodnie nastawiony na konsumpcję, bez takiej możliwości aby przetrwał, gdyż przed nami budowa Królestwa Tysiącletniego.

   Możemy gdybać, wymyślać, a płynący nurt Światła wymusi na was zmiany poprzez pracę, na początek trzeba rozpocząć od siebie, całkowicie przenicować z jęczenia i biadolenia na konstruktywne działania, dające pozytywne efekty w całym funkcjonowaniu ducha na Ziemi, tu i teraz.

   Nauka duchowości musi być rozpoczęta od podstaw, podstawowa wiedza wprowadzona w ziemskie jestestwo, teraz, za chwilę może być za późno, to jest te 5 minut do wykorzystania, zostawcie ezoterykę, to wymysł kościoła i religii, taki sam fałsz i obłuda, zamotane, tajemne czarne energie, im prędzej się od tego odetniecie i zaczniecie od podstaw zmiany w sobie duchu tym lepiej dla was.

   Wasza przyszłość jest zależna wyłącznie od was samych, waszych wyborów, waszego myślenia, mówienia i czynienia, pozytywnych programów, fałsz i kłamstwa trzeba całkowicie odciąć, wtedy dopiero ruszycie w największą i najlepszą dla was drogę do ERY DUCHOWEGO OŚWIECENIA.

    Każdy ISMAN, gdy odejdzie z ciała ziemskiego to natychmiast wraca, bez odchodzenia do poziomów duchowych, natychmiast z poczekalni dla duchów, jak najszybciej to możliwe, gdyż każdy Isman jest potrzebny tu przy budowie Królestwa Tysiącletniego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas   


 

Dobro i zło 112. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Dobro i zło 

 

 

112.

Dobro i zło na Ziemi stoi obok siebie, czas już na to, aby zło i ciemność całkowicie upadły, roztrzaskały się o ŚWIATŁO.

W tęczy, połączeniu Pana Stworzyciela ze stworzeniem brak miejsca na zło i złe nawyki, muszą być wypalone, wyczyszczone ze wszystkich zakamarków ciebie ducha, musicie dążyć do dobra i wzmacniać wszystkie swoje dobre nawyki, wszystkie swoje dobre cechy.

Dobro w was oparte ma być o Miłość duchową, macie być wymagający i sprawiedliwi, zawsze szukajcie dobra, budujcie wszystko nawet od 1% dobra, wypalajcie ogniem wszystko, co złe i ciemne, budujcie ciągle od nowa, mówcie PRAWDĘ, zawsze pomagajcie tym, co chcą iść drogą w kierunku Światła.

Takim, którzy chcą się rozwijać, pracować ze sobą solidnie, potrzebują pomocy, to wy dajcie im świadectwo Prawdy, swoim przykładem, dajcie im to, co jest dla nich najkorzystniejsze.

Wszystko, co jest wokół będzie was wspierać, macie do pomocy płynący nurt Światła, macie wiedzę i doświadczenie, wszystko wam sprzyja jak prawa w naturze i w stworzeniu.

Pomagajcie tym, co chcą, tym, którzy się wysilą i będą ze sobą pracowali wytrwale, takim, którzy będą pytać i pójdą drogą w kierunku Światła.

Dziś wiara w Pana Stworzyciela jest najważniejsza!

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dane prawa w stworzenie 111. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Dane prawa w stworzenie 

 

 

111.

Dane prawa w stworzenie przez Pana Stworzyciela ludzkim duchom tu na Ziemi, działają prawa bez ingerencji Pana Stworzyciela.

Wszystko doskonale stworzone, doskonale i precyzyjnie działa, bo wszystko tu na Ziemi od was ludzkie duchy zależy, wszystko, co sami czynicie do was wraca spotęgowane, dobro czy zło w zależności od waszego czynienia w gęstej materii.

Pan Stworzyciel dał prawa, bez nagradzania i bez karania jakiegokolwiek ducha na Ziemi, to wy swoim działaniem się nagradzacie lub karzecie, tworzycie szczęście lub cierpienie, to wszystko, co się wokół was dzieje jest wynikiem waszych decyzji podjętych lub nie, waszych działań dobrych lub złych, każdy sam jest kowalem swojego losu, każdy duch jest w tym miejscu, na jakie sobie zapracował swoim czynieniem, to, co czynicie to dostajecie, pozostańcie bez obwiniania innych za to co sami tworzycie, co się wokół was dzieje, to konsekwencja waszych decyzji.

To wy wielokrotnie oskarżacie Pana Stworzyciela lub prosicie o nagrodę albo karę dla siebie lub innego ducha, jest to złe, ponieważ wyłącznie swoim działaniem i podjęciem decyzji zgodnej z prawami Pana Stworzyciela możecie sobie pomóc, to wy ponosicie konsekwencje tego, co czynicie, to wy to musicie zrozumieć i odczuć.

Ludzki duchu możesz być bez chcenia tego widzieć, możesz być bez chcenia wiedzieć o tym, możesz sobie założyć ciemne okulary, klapki na oczy i na szyję założyć sobie uzdę, dać się prowadzić ciemnościom, ale i tak prawa dane przez Pana Stworzyciela na Ziemię są i obowiązują całe stworzenie, obojętnie czy to akceptujesz czy nie, czy się z nimi zgadzasz czy nie, prawa i tak działają, ponosisz w prawach konsekwencje swojego myślenia, mówienia i czynienia.

Martwota duchowa w was, jesteście chodzące ciała po Ziemi bez siły, bez połączenia z energią, bo jesteście bez życia zgodnego z prawem Pana Stworzyciela, ciągle błądzicie po omacku w ciemnościach, zasłaniacie sobie oczy ziemskie, dlatego siebie ducha bez widzenia jesteście wzrokiem duchowym.

Jak wam strach zajrzy w oczy, to może wtedy zmusi was do życia duchowego i odczuwania, wtedy zrozumiecie, co to jest duch, jak wielu obok wyzionie ducha, to wy zrozumiecie, na czym polega rozwój duchowy i co to są prawa Pana Stworzyciela dane w stworzenie, wtedy sobie przypomnicie wszystko i zaczniecie szukać PRAWDY, szukać części Pana będącej dziś na Ziemi.

Zaczniecie dziękować Panu Stworzycielowi, że wam darował ziemskie życie.

Krzyczycie ciągle i wołacie o sprawiedliwość, wołacie o pomstę do nieba, a to wy swoim czynieniem wypracowujecie swoją sprawiedliwość, każdy duch codziennie czy to dziecko czy dorosły w ziemskim ciele przerabia dziś energię i karmę ze wszystkich swoich inkarnacji ziemskich. 

Czy może was ktoś na Ziemi uwolnić od działania praw Pana Stworzyciele? NIE. 

Wyłącznie wy sami swoją codzienną pracą ze sobą duchem i rozwojem siebie ducha, ale indywidualnym, pomijając wszystkie dziwne organizacje, religie i sekty, przez te wszystkie organizacje działa na was ciemność pętając was ducha, manipulując wami i waszą świadomością.

W tej obecnej inkarnacji dostaliście od Pana Stworzyciela jeszcze ostatnią szansę, aby całą karmę odpracować swoją pracą indywidualną odpracowując wszystko, bądźcie bez złudzeń, że coś dostaniecie bez pracy, wszystko przypilnujcie sami solidnie do końca.

Mogliście mieć łatwiej, praca duchowa polega na podpowiedziach i prowadzeniu przez Pana Stworzyciela, ale wy skrępowaliście ducha w kajdany, zakneblowaliście i chcecie żeby za was ktoś to odpracował albo jeszcze najlepiej gdyby wam zabrał karmę, bez takiej możliwości gdyż każdy swoją karmę odpracowuje osobiście sam.

Wszystko musi być zgodne z prawami, więc dajcie się odblokować, aby zacząć widzieć, odczuwać i umocnić swoją wiarę w Pana Stworzyciela, prawa są doskonałe i doskonale zawsze działają, wszystko wokół was wyłącznie od was zależy, od waszego czystego działania w stworzeniu.

Przejrzyjcie na oczy ziemskie, zacznijcie odczuwać wewnętrznie, idźcie za swoją intuicją.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Ofiara i jej kat 110. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ofiara i jej kat 

 

 

110.

Ofiara i jej kat, koneksja zależy od was, ponieważ sami z rozumowego pojmowania praw Pana Stworzyciela, daliście się ściągnąć do poziomu ofiary, to natychmiast znajduje się kat, poprzez rozum, z którego działa na was ciemność, ale to wyłącznie wy sami podaliście rękę ciemnościom i ustawiliście się jako ofiara, wtedy natychmiast znajduje się kat, wy mówicie; że każdy nosi krzyż i musi cierpieć, to fałsz, cierpicie wyłącznie z własnej głupoty, cierpicie z własnego wyboru, idziecie jak na sznurku prowadzeni za fałszywymi znakami, fałszywymi poglądami innych oraz za dogmatami kościelnych i ich klech.

Idziecie jak głusi, ślepi i obłąkani za klątwą, słuchacie ciemnoty i ciemnych, to brak logiki, a wielu ziemskich ludzi chwali się, że są po ziemskich studiach, a nawet po kilku fakultetach, lecz mimo wszystko dajecie się prowadzić ślepym i mało wiarygodnym dogmatom, ślepo wierzącym w kłamliwe teorie o cudach wymyślonych przez ciemne ludzkie duchy, wymyślone pod ich ziemskie potrzeby, obalające całkowicie prawa Pana Stworzyciela.

A gdzie logiczne i jasne myślenie?

Gdzie odczuwanie ducha?

Apokalipsa ucznia Pana Jezusa Chrystusa Jana wyraźnie mówi o wydarzeniach, jakie mają oczyścić Ziemię z ciemności na zawsze, a przecież wiele z apokalipsy zostało zmienione rozumowo przez ciemności, po to by zastraszyć ziemskich ludzi, a Prawda jest taka, że wszystko musi się oczyścić z Woli Pana Stworzyciela i wy duchy dokładnie o tym wiecie, ale wasz ciemny rozum bez dopuszczenia do logicznego i jasnego myślenia, odczuwania PRAWDY.

Pan Stworzyciel chce widzieć na Ziemi duchy radosne, szczęśliwe, żyjące prosto, jasno, czysto w doskonałych prawach Pana Stworzyciela.

Za chwilę sami będziecie wiedzieli, co jest do przyjęcia, a co jest do odrzucenia, potrzeba całkowitej zmiany życia ziemskiego i duchowego, w pokorze pracując ze sobą duchem.

Ofiara i kat, obydwoje tak samo winni, ofiara zgadza się sama na takie traktowanie, a kat z powodu promieniowań i przyzwolenia ofiary staje się coraz większym katem, kat wyczuwa, że tu jest ofiara i natychmiast przejawia się swoim działaniem, efekt przyczyny i skutku.

Jak ofiara przestanie być ofiarą, zmieni swoje myślenie i czynienie, natychmiast kat odbierze informacje poprzez promieniowania energetyczne, zmieni swoje postępowanie, kat odpadnie energetycznie, ponieważ temat został przeżyty i przepracowany.

Musi ofiara mocno chcieć zmienić swój ziemski los i zacząć intensywnie pracować ze sobą duchem,  rozwijać się duchowo, aby zacząć żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela w oparciu o Miłość duchową, aby duch mógł wrócić na poziom duchowo istotny, tam skąd wyszedł.

Możecie trwać w lenistwie duchowym, jako ofiara i wtedy wszędzie, gdzie się pojawicie będzie się pojawiał kat, w domu, w pracy, dostaniecie mocno po głowie, włącznie z utratą ziemskiego ciała, albo bardzo szybko wyciągniecie wnioski z waszych działań i natychmiast odrzucicie chęć bycia ofiarą, wtedy staniecie się wolni duchowo.

Rozwój duchowy każdego ducha na Ziemi jest obowiązkowy po zejściu ducha na Ziemię, martwota duchowa to powrót do ciemnoty rozumu, blokada uczuć, gdy będziecie bez rozwoju siebie ducha, wrócicie jako zarodek duchowy pozbawiony świadomości, to unicestwienie siebie ducha.

Taki duch, który bez rozwoju duchowego, zostanie oczyszczony ze wszystkich nagromadzonych ciemnych energii, ze wszystkich inkarnacji w młynach Bożych, wraca na poziomy duchowe czysty, aby równowaga została zachowana, mało ważne czy ten duch jest świadomy sam siebie, czy bez otoczki świadomości, wtedy wszystko pozostanie zgodne z prawami Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas