Ziemskie dowody 109. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Ziemskie dowody 

 

 

109.

Ziemskie dowody waszego lenistwa duchowego są już na Ziemi od dawna, wołacie; udowodnij mi, że to PRAWDA, przecież to tylko globalne ocieplenie, a ja wam powiadam; że to jest globalne, ale oczyszczenie z ciemności na Ziemi, chcecie dowodów, to na pewno o te dowody wołając każdy z osobna dostanie, jak wam mało tego, co jest wokół was.

 Codziennie już widać jak mocno wszystko się potęguje i jak wszystko się wzmacnia.

Ale ziemscy ludzie Miłość postawili do góry nogami, PRAWDĘ przenicowali pod swoje potrzeby, wszystko, co logiczne jest natychmiast atakowane, sami siebie częstujecie kłamstwami i obłudą, aż do obłędu, ze strachu się trzęsiecie.

Czy uważacie, że jest to dobre dla was i waszej rodziny ziemskiej?

Zobaczycie na własne oczy PRAWDĘ, zobaczycie wszystko takie, jakie jest, bez obłudy, bez kłamstw i upiększania, zostanie odarte z fałszu, pozostanie wyłącznie to, co prawdziwe i prawa Pana Stworzyciela.

Zostaną ci, którzy z wielkiej wiary, chęci swojej będą budować Królestwo Tysiącletnie tu na Ziemi, wszystko w sobie zmienią na nowe, bo stare upada już na zawsze, całkowicie stare i ciemne wypali się w ogniu Pana Stworzyciela.

Na Ziemi następuje już mocne oczyszczanie, dowodów na to jest wiele, ale jak macie ciemne okulary na oczach, to i tak tego bez zobaczenia jesteście, bo brak w was chcenia, trzeba się wysilić na tyle by pojąć i odczuć PRAWDĘ, kierować się wyłącznie do Pana Stworzyciela, zamiast do pogańskich ołtarzy, bo ołtarze to fałsz, to ciemnota i martwota, to kajdany rozumowe.

Jak wy bez przyjmowania, to jest już bez podawania wam dowodów, ostrzeżeń, wszystko, co się wokół was dzieje, z wami, jest wynikiem działań codziennych waszych, waszych rodzin ziemskich, całych narodów i całych kontynentów.

Nadchodzi dzień waszego sądu ostatecznego, w którym to wy będziecie musieli udowodnić, swoim ziemskim życiem, że w Miłości duchowej będziecie współbrzmieć w prawach Pana Stworzyciela i dać przykład innym swoją wiarą z przekonania i przykładnym ziemskim życiem.

Tak jak do dziś wybieraliście, tak jutro już wybór zostanie dokonany za was, dostaniecie to, co jest korzystne, a zabrane to co wygodne i leniwe, dostaniecie Prawdę i Miłość duchową, bo współbrzmią z prawami w stworzeniu i z naturą.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przed wami taki dzień 549. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Przed wami taki dzień

 

 

 

549.

 

Przed wami taki dzień, kiedy staniecie przed decydującym dla was wyborem, a rozum będzie wam produkował miliony wątpliwości, pamiętajcie, ciemności chcą was poprzez rozum ściągnąć do ich poziomu, do poziomu ciemności i ciemnoty, po to wam rozbudowano rozum zamiast uczucia, odrzućcie to, podpowiedź płynie do ducha od Pana Stworzyciela poprzez poziomy duchowe, ta pierwsza podpowiedz, płynie do wnętrza, do waszych uczuć.

    Rozum będzie chciał wam podpowiadać, pokazać pochlebstwa, będzie wam słodził i słał uwielbienia, służalczy i lizusowski rozum, będzie wam słał oklaski lub was straszył, odrzućcie to, PRAWDA jest wymagająca i sprawiedliwa, dzięki PRAWDZIE uwolnicie ducha i uczucia,  kierujcie się wyłącznie na drogę prowadzącą w kierunku Pana Stworzyciela, jest to potrzebne aby przetrwać apokalipsę, wydarzenia na Ziemi i pozostać w Nowym Królestwie Tysiącletnim.

    Daliście się zamknąć w złotych klatkach, w ograniczeniu rozumowym, bez uczuć, bez logiki, bez rozsądku, strach w was gra pierwsze skrzypce, a uczucia zablokowane na splocie słonecznym w klatce rozumu, powierzchowne, sprowadzone do doznań cielesnych, pewne macie wyłącznie to, że macie ciało ziemskie.

     Resztę tak wam zorganizowano, że ciągły strach przerasta wszystko, nawet ci co majątki posiadają i pieniędzy dużo mają, są w ciągłym strachu przed utratą tej gęstej materii, przyjrzyjcie się jak żywioły łatwo wam te dobra zabierają, wystarczy że trochę więcej deszczu spadnie, a już domy i samochody płyną ulicami, ale dla was ogromną wartością mają być te przeżycia, które są dla was bezcenne.

    Trzeba się nauczyć żyć na Ziemi, wyłącznie na bazie uczuć wewnętrznych, to jest właśnie wolność duchowa, gdybyście byli tacy rozwinięci jak mniemacie, to byście byli zdrowi, radośni i bogaci duchowo, to są dla was najwyższe wartości.

    Wiedza ezoteryki, religii wszelkiego rodzaju i różnych ziemskich organizacji jest wyłącznie w rozumie, teoria bez oparcia w doświadczeniach, w uczuciowym przeżywaniu, medytacje jak to mówicie, to rozumowe wymyślanie obrazu, są wglądy duchowe, informacje, które odbiera się wewnętrznie, podpowiedzi dla ducha, ciało to pojazd, a rozum narzędzie dla ducha.

   Rozum, bo na to pozwoliliście, pokaże wam wszystko co chcecie zobaczyć, wszystko aby uśpić waszą czujność duchową, tak aby mogły ciemności poprzez rozum wami sterować, wyłącznie wam się wydaje, że jesteście duchowi, to żałosne jak się na was patrzy wzrokiem duchowym.

    Jak to możliwe aby uzdrowiciele, bioenergoterapeuci, szamani, egzorcyści i im podobni ,którzy chceli by uzdrawiać innych sami są chorzy i leczą się u medyków akademickich, przecież od wieków wiadomo zdrowy duch, zdrowe ciało, bez możliwości być odwrotnie, gdyż przyczyna KAŻDEJ choroby jest w duchu, w waszym myśleniu, mowie i czynach.

     Ciało to pojazd dla ducha, bez ciała tu w gęstej materii duch ma problemy z pozyskaniem energii do funkcjonowania, jeżeli po odejściu z ciała ziemskiego pozostanie przy Ziemi, wtedy nawiedza duchy będące w ciele ziemskim, a najbliżej jemu do rodziny ziemskiej, wtedy problemy mają obydwa duchy.

     Ezoteryka i religie nawymyślały rozumowo różne rodzaje energii, gdyż bez uczuć, bez widzenia i odczuwania są energii płynącej od Pana Stworzyciela.

     Jest jedna energia płynąca przez poziomy energetyczne ze źródła jakim jest Pan Stworzyciel, a dopiero tu na Ziemi ciemności i ciemne duchy przerabiały tą energię pod ich potrzeby, dziś temat zakończony, ciemności są bez oparcia i bez możliwości przepracowania energii płynącej od Pana Stworzyciela, gdyż skutki zwrotne obecnie są natychmiast, wcześniej na skutki trzeba było poczekać, jeżeli dziś wykorzystacie energię w złych intencjach i złym celu, natychmiast uderzą w was skutki zwrotne.

    Dlatego tak istotne dla was są decyzje jakie podejmujecie, wszystkie, ważne czy mniej ważne, bo to budowanie rzeczywistości, tu trzeba pozytywną energię cały czas tworzyć i pozytywnie myśleć, mówić i czynić, zawsze w prawdzie.

    Teraz potrzebna jest wiara z przekonania w Pana Stworzyciela, zostawić ziemskich pośredników, religie i różnego rodzaju organizacje religijne i kościelne, oni wiarę skierowali w ciemności, w martwe ołtarze, martwe figury, wam jest potrzebna żywa wiara i wolność duchowa.  

     Zamiast oceniać i krytykować innych to weście się do pracy, bo praca uszlachetnia ducha, pozostawcie innych w spokoju.

     Gdy wykonujecie określoną pracę na rzecz kogoś innego, wykonajcie ją lepiej niż gdybyście wykonywali ją dla siebie, a gdy wykonujecie pracę dla siebie wykonajcie ją jeszcze lepiej jak wykonujecie na rzecz kogoś innego, pamiętając o tym, że zawsze mówicie PRAWDĘ.

    Zaczynając od siebie zmianę będziecie przykładem dla innych, wtedy staniecie się wzorem dla innych, też wszystko w życiu ułoży się wam właściwie, będziecie szanowani i właściwie doceniani, wtedy w prawach Pana Stworzyciela otworzy się dla was dostęp do suto nakrytego zawsze stołu przez Pana Stworzyciela.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

 

 

Odprowadzanie ducha 108. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Odprowadzanie ducha 

 

 

108.

Odprowadzanie ducha zwane na Ziemi Egzorcyzmem, to oczyszczanie i odprowadzanie na poziom duchowo istotny ducha ludzkiego, który pozostał na Ziemi w materii, a obowiązkiem jest jego odejść po pozostawieniu ciała ziemskiego, duch żyje i jest, powinien odejść do świata subtelno materialnego, na poziom, jaki sam swoim rozwojem osiągnął będąc na Ziemi, jeżeli swoim działaniem spowodował pozostanie tu przy Ziemi, to wyłącznie jego wina, musi wszystko odpracować i przeżyć na sobie duchu.

Duch żyje dalej, ale ciało ziemskie jest martwe, bez ducha bez życia, staje się prochem, bo ciało to wyłącznie pojazd dla ducha.

Duch zostawia otoczkę gęsto materialną, ciało ziemskie, idzie wyżej, aby się rozwijać i uczyć, to, co przeżył na Ziemi zostaje w pamięci duchowej i staje się jego doświadczeniem przeżytym i z każdego doświadczenia trzeba nauczyć się wyciągać wnioski.

Wszystkie dobra materialne, majątki i pieniądze duch zostawia na Ziemi, materia jest zbyt gęsta, aby przeszła w subtelną materię, duch odchodzi, wyłącznie ze swoimi doświadczeniami, wszystko co materialne bez możliwości zabrania ze sobą.

Opłakiwanie ciała ziemskiego pozostawionego przez ducha na Ziemi to ściąganie ducha do gęstej materii, rodzina ziemska płaczem i żalem zatrzymuje ducha przy Ziemi, bez pozwolenia jemu odejść, co jest wielkim błędem, ponieważ są bez duchowego rozwoju, czci się martwe ciało i duchową martwotę.

Przyszliście na Ziemię by cieszyć się rozwojem duchowym, a bez cieszenia się ziemskim życiem, przyszliście na Ziemię, aby doświadczać i rozwijać się duchowo, kierować się do PRAWDY.

Wyłącznie wy sami, swoim brakiem wiedzy duchowej i lenistwem duchowym, kierowaniem się fałszywymi znakami i dogmatami, których logicznie bez możliwości wytłumaczenia, pozwalacie siebie ducha ściągać do energetycznego dna i pozwalacie na opętanie was demonami, demonicznymi energiami, to wasze ciemne myśli, strach i ciągły stres, buduje takie formy, rozum sługa ciemności.

Usypiające i wygodne życie, pochlebstwa ego, to ślepa wiara ludzi zapatrzonych w mamonę, nurty, co dają ukojenie ciągle wątpiącemu rozumowi.

Wszystko odbywa się w szalonych zabawach, upojeniach alkoholowych, przygodnym seksie, dużym stresie i podczas operacji, kiedy zostajecie uśpieni, wtedy duch traci ochronę tak zwaną aurę i wszystko może sobie wejść, to, co jest i pozostało przy Ziemi, również bardzo ciemne duchy, które mogą zawładnąć ciałem tego ziemskiego człowieka, nazywacie to opętaniem, uwolnione ziemskie ciało od dodatkowego ducha lub kilku duchów, dochodzi do normy i wtedy należy wzmocnić aurę, prowadzić oczyszczonego do rozwoju duchowego, aby odpracował to, czym zawinił i wyciągnął wnioski, żeby zawsze już pozostał bez opętania i nawiedzenia przez obce duchy, bo zawsze to wy podawaliście rękę ciemnocie i po tym włóknie przechodzi ciemna energia do was.

Bezsensowna jest pomoc, gdy wy ziemscy ludzie pozostajecie bez rozwoju duchowego, gdy wy uparcie brniecie w kłamstwa wymyślone przez kościelnych, waszym obowiązkiem jest po zejściu ducha na Ziemię szukać Prawdy i zacząć się duchowo rozwijać, bo jak pomożecie sobie to będziecie potrafili pomóc innym.

Co czeka ducha ziemskiego człowieka, gdy pozostaną bez oczyszczenia i odprowadzenia intruza do poziomu duchowo istotnego, medycyna akademicka naszpikuje lekami i sterydami, zamkną do psychiatryka na oddział zamknięty, stanie się stałym klientem na leki już do końca ziemskiego życia, wtedy, gdy wyzionie ducha uwolnią się duchy, które weszły tymczasowo.

Pomóc takiemu duchowi ludzkiemu może wyłącznie uzdrowiciel jasnowidzący, który ma możliwość rozpoznania intruza i odprowadzenia go do poziomu duchowo istotnego, również taka oczyszczona osoba musi się wziąć do pracy i rozwoju siebie ducha, na początek skierowanie uczuć do Pana Stworzyciela pomijając różnych dziwnych pośredników, a przede wszystkim kościelnych, musi zacząć żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, aby bez możliwości dać się ponownie wciągnąć w takie same lub gorsze energie.

Brak możliwości odprowadzania ducha ma ktoś, kto jest bez jasnowidzenia i jasno odczuwania, ponieważ idzie na pole bitwy bez ochrony i uzbrojenia, więc szybko może sam zginąć lub pozbierać od wszystkich demoniczne energie, każdy, kto się zabiera do odprowadzania ducha powinien bardzo mocno się zastanowić; czy jest dobrze przygotowany, czy ma DAR i talent dany przez Pana Stworzyciela, aby pozostać bez szkodzenia innym i sobie, trzeba widzieć te procesy dziejące się obok i je zrozumieć.

Żadne dyplomy, certyfikaty czy ziemskie mianowanie bez dania ochrony przed konsekwencjami tego ducha, który jest bez predyspozycji i daru od Pana Stworzyciela do uzdrawiania, oczyszczania i odprowadzania duchów do poziomów duchowych, przy tym trzeba widzieć wzrokiem duchowym co się robi, jako jasnowidz.

Brak działania i pomagania osobom którym macha się fałszywymi znakami czy biblią, taka osoba może jedynie zebrać na siebie te duchy, demony i demoniczne energie, co w konsekwencji spowoduje bardzo poważne kłopoty zdrowotne, a nawet utratę ziemskiego ciała.

Jeżeli będzie to demon, to może narobić wiele szkody obecnym na tym egzorcyzmie duchom ludzkim, trzeba być bardzo mocnym energetycznie, aby sobie poradzić i żeby wszyscy uczestniczący w tym egzorcyzmie pozostali chronieni przed ciemnymi energiami.

Musicie wszyscy ci którzy biorą się za uzdrawianie i egzorcyzmy odczuć na sobie, że o procesach i rozwoju duchowym brak wiedzy w was i mało w tym temacie robicie, nawet ci, którzy nazywają się bioenergoterapeutami, uzdrowicielami, czy leczący energiami, sami potrzebujecie pomocy, to jak chcecie pomóc innym, jak jesteście bez potrafienia sobie pomóc, jak brak w was pokory przed Panem Stworzycielem, widzicie wyłącznie swój czubek nosa.

Żeby pomagać innym należy najpierw pomóc sobie, ciągle się uczyć, rozwijać się duchowo, bez potrzeby są dyplomy i certyfikaty, ziemskie papierki które bez dania wam siły, potrzebny jest koniecznie każdemu, kto chce pomagać innym jego własny rozwój duchowy i połączenie tęczą ze źródłem, którym dla ludzkiego ducha jest Pan Stworzyciel. 

Życie zgodne z prawami w stworzeniu, być przykładem dla innych, prowadzić innych na drogę do PRAWDY.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Majówka 107. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Majówka 

 

 

107.

Majówka kwiatem na drzewach wielu się manifestuje, wiosna znów, jak co rok od nowa naturę budzi do życia, wszystko szybko rośnie, śmieje się do was i woła, jest tak pięknie wokół, popatrzcie przyroda Miłością duchową was obdarowuje, co dzień.

Wszystko jest tak doskonale stworzone i współbrzmi ze sobą, ptaki tak pięknie śpiewają, dają wam swój wspaniały radosny świergot, tu pod drzewem można wypocząć i wesprzeć się energetycznie w naturze, na spacerze, w lesie, zamiast siedzieć przed telewizorem weźcie swoje ziemskie dzieci na spacer, dajcie im korzystne dla nich rzeczy, uczcie je współbrzmieć z naturą, telewizor służyć powinien wyłącznie do przekazywania prawdziwych informacji korzystnych dla wszystkich ludzi, a telewizor bez współbrzmienia z prawami Pana STWORZYCIELA, większość przekazywanych informacji jest fałszywa.

W naturze w lesie jest największe i najlepsze połączenie z Panem Stworzycielem, tu można się otworzyć na Prawdę i szacunek do przyrody, to początek dla młodych ludzi ziemskich dochodzenia do Prawd oczywistych, natura daje ziemskim ludziom wszystko, co jest potrzebne w ziemskim domu, to sprzęty i różne inne rzeczy, las daje schronienie wielu zwierzętom, na spacerze po lesie wzmocnicie swoje ziemskie ciało oraz nauczycie się oddychać, aby oczyścić sobie cały układ oddechowy.

Podczas spaceru pracuje cały twój organizm, wszystkie mięśnie, wasze centra też się oczyszczają i będziesz się lepiej odtoksyczniał ze wszystkich trucizn, jakie są w pożywieniu, a twoje całe ciało będzie się dobrze dotleniało.

Każdy ziemski człowiek dla dobrej kondycji ciała ziemskiego powinien codziennie spacerować około 8 km, to bardzo umożliwia utrzymanie wewnętrznej równowagi, na spacerze w lesie jest dużo zieleni i można się wyciszyć, co działa bardzo dobrze na cały układ nerwowy.

Idźcie na spacer współbrzmieć w prawach Pana Stworzyciela z naturą ze swoją całą ziemską rodziną.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elzbieta Gas

Tron rozumu odpada 106. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Tron rozumu odpada

 

 

106.

Tron rozumu się spalił, na tym miejscu stanie tron dla ducha, w ogniu Bożym oczyszczenie energetyczne następuje, aż do pełnego oczyszczenia wszystkich duchów na Ziemi, unicestwił się, naturalnie się rozłożył, rozum energetyczny, to wszystko i szybko się przejawi człowiekowi ziemskiemu w jego rozumie, musicie już to odczuć na sobie mocno.

Tron ducha jest ogromny i oparty o Prawdę, o Miłość duchową, to duchowa czystość, która się przejawi czystymi myślami, słowami i czystymi czynami.

Siła jak płynie z góry od Pana Stworzyciela wesprze wszystkie duchy, które dążą do Prawdy, żyją zgodnie z prawami Pana Stworzyciela.

Dziś wylanie siły w stworzenie, wyłącznie dla tych, co są otwarci i przyjmą Wolę Pana BOGA, to danie Miłości duchowej w całe stworzenie duchom, tworom, formom i nurtom sił.

Idźcie wszyscy ci w służbie Pana STWORZYCIELA i głoście SŁOWO BOŻE, głoście PRAWDĘ wszystkim i na zawsze.

Ci, którzy bez przyjęcia PRAWDY odejdą w przeszłość, choć wielu przez swoje doświadczenie w przeżyciach zmienią swoje przekonania, to wszystko zależy od nich, od ich chęci zmiany.

Wy musicie doświadczyć to wszystko, co sobie wytworzyliście, to wszystko, co wspieraliście myślami, słowami i czynami, sami będziecie siebie ducha sądzić wtedy, kiedy staniecie oko w oko z PRAWDĄ i z prawami Pana BOGA, które w skutkach zwrotnych w was samych uderzą mocno i jednoznacznie, bez pomyłek trafi wyłącznie tych, co sobie solidnie w czynach codziennie zasłużyli, wykuli w kamieniach swój los na Ziemi.

Polacy jesteście narodem wybranym i tutaj wszyscy poczujecie mocniejsze wezwanie do służenia Panu STWORZYCIELOWI, mieliście łatwiej niż na innej części kuli ziemskiej, w innym kraju, czy wykorzystacie swoją szansę, od was zależy.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

To co się miało 548. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

To co się miało

548.

 To co się miało, to się mało doceniało, bo się w głowie ludziom poprzewracało, zamiast się cieszyć tym co się ma, to chciwość i żądze zgubiły wielu, czas na refleksję, już za późno by się zmienić, było odczuwać uczuciem zamiast ciałem.

     Rozum zawiódł i zawodzi nadal, lecz brak wniosków z tych doświadczeń, powoduje że brniecie coraz mocniej w zawód, przez to upadacie, bez chcenia jesteście kojarzyć fakty, zmieniać się duchowo, jedni odcięli się od źródła sami, innych odcięto, efekt końcowy taki sam, odcięcie od narzędzi duchowych, również od imienia duchowego.

      Pozostało wyłącznie ciało i doznania cielesne, ziemskie, duchowo martwo przez rozum blokada, po odpracowaniu karmy w pełnym wymiarze jest rozliczenie siebie ducha, z całego bytu, ze wszystkich inkarnacji, pozostanie zarodek duchowy, sami sobie zgotowaliście taki los.

      Miejcie pretensje sami do siebie, nastąpiło zawężenie widzenia do ziemskiego, bo wglądy duchowe są dla duchowych, dla ziemskich to rozumowe powierzchowne tematy pozostały i z tego tytułu blokady.

      Rozum gdy zaczyna rządzić wychodzą najciemniejsze cechy, najgorsze żądze, ciemne atrybuty się ujawniają, wtedy EGO buzuje i ducha blokuje, wychodzi szydło z worka ciemności, rozum bez chcenia zobaczyć siebie, ocenia się innych według własnego postępowania, kradnie się im dobrą opinię.

     Wy sami jako duch oddaliście się w prowadzenie rozumowe, a poprzez rozum panują ciemności, choć to ich ostanie godziny, to łapią kogo się da, aby jeszcze zamieszać i ściągnąć w odchłań tych co siebie zawiedli.

     Nad ciemnościami przewagę ma ten co się uczuciem kieruje, czujność wzmożona 24 godziny na dobę, inaczej upadek was czeka i rozczarowanie, zawężenie do czynności ziemskich, powierzchownych.

     ZDRADA, najbardziej odpowiednie słowo, brak możliwości dania kolejnej szansy, było ich wiele, lecz rozum bez zauważenia zmian, wyłącznie uczucia rejestrują subtelne energie, inaczej to wrażenie rozumu i rejestrowanie gęstej materii.

     MOŻE pozostaniecie, a może NIE, to od was zależy co się stanie z wami, tu się raz zawodzi i koniec, taką wiedzę macie, do leja rozkładu przecie, po rozliczeniu i odpracowaniu karmy.

     Uzdrowicielem zostanie duch co ma wsparcie duchowe Pana Stworzyciela, inaczej bez narzędzi i imienia duchowego, bez wsparcia żadnych szans iść w tym kierunku, dar jaki duch otrzymał zanika, gdyż rozum blokuje wrażliwość, bo wrażliwość to cecha ducha, rozum bez takich cech.

     Rozum jest narzędziem ducha, do logicznego myślenia, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków z doświadczeń na Ziemi.

     Przestroga dla tych co na drodze rozwoju duchowego, bardziej uczuciowo się otwierajcie, rozumem można wyłącznie się ściągnąć, uczucia wewnętrze to przyszłość duchowa tu na Ziemi, ciemnota upada, przyszłość wyłącznie w uczuciach.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Koniec tajemnic na Ziemi 547. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Koniec tajemnic na Ziemi

547.

Jawność działania PRAWDY na Ziemi powoduje iż wiele tajemnic i kłamstw wyjdzie na jaw, ujrzą światło dzienne tajemnice pokoleń garstki ludzi na Ziemi, którzy chcieli manipulować całą ludzkością, ludzkim duchem, ale są bez takiej możliwości.

   Świadomość ziemska jak i świadomość duchowa z dnia na dzień rośnie, jest to wynikiem nacisku Światła, Ziemia jest podnoszona w wyższe wibracje, ale to powoduje, iż wzrasta przyspieszenie energetyczne i potęgują się skutki zwrotne, odpracowujecie karmę z poprzednich inkarnacji i z tej natychmiast, z całego bytu ducha.

   Na Ziemi pozostaną duchy rokujące nadzieję na zmianę na duchowych, około 15% populacji ludzi, 85% odejdzie by mogło powrócić gdy na Ziemi zapanuje porządek duchowy zgodny z prawami Pana Stworzyciela, a te duchy które odejdą po rozliczeniu się z ciemnych otoczek, będą mogły ponownie chceniem swoim wrócić od początku do świadomości duchowej i na nowo zbudować swoje ja, nową świadomość duchową wolną od ciemnych naleciałości.

   Ziemia da sobie radę bez was, ale wy bez Ziemi NIE, dlatego na Ziemi zapanuje Miłość i Prawda oraz Wola Boża, wtedy Objawienia staną się żywe w SŁOWACH wyrażone do waszych uczuć, przyjęcie będzie automatyczne.

   Wydarzenia to dla wielu ludzi, czas rozliczenia ducha, z całego bytu ze wszystkich inkarnacji, tego co przepracował i tego czego pozostał bez odpracowania, dlatego się rozliczy z pobytu na Ziemi.

   Bez możliwości aby pozostało tak jak jest teraz, bo byście ludzie zniszczyli Ziemię i jej mieszkańców z powodu braku rozsądku, z chciwości, żądzy władzy nad Ziemią i ludźmi.

   Rozliczenie karmy trwa, a po całkowitym rozliczeniu nastąpi godzina zero, wydarzenia apokaliptyczne zapowiadane od 2000 lat.

    Dostają duchy siłę po to aby ujawnić to co kiedyś było ukrywane, aby wszystko się pokazało takie jakie jest PRAWDZIWE, największe tajemnice.

   Jak to możliwe aby jeden człowiek okłamywał drugiego dla pieniędzy, dla zysku, aby opętanie było nazywane inną orientacją seksualną, to mogli wymyślać rozumem wyłącznie ci których opętały ciemne nurty, człowiek wewnętrznych uczuć świadomy praw Pana Stworzyciela wie co by jego czekało gdyby czynił zło, to jest świadomość duchowa.

    Koniec tajemnic to koniec kłamania, koniec obietnic bez pokrycia, to też kłamstwa, w Nowym Królestwie Tysiącletnim Prawda króluje a kłamstwa odchodzą z ciemnościami do leja rozkładu, w całkowite zapomnienie.

    Cywilizacje upadały na Ziemi wielokrotnie, ale było bez rozliczenia ostatecznego, obecnie duchy które pozostaną rozpoczną nową erę energetyczną wewnętrzną w każdym duchu, to będzie ERA DUCHOWEGO OŚWIECENIA.

     Przez 1000 lat ziemianie wykażą się duchowością, logicznym myśleniem, będą wyciągać wnioski ze swoich doświadczeń i z pobytu na Ziemi.

     Każdy duch będzie wiedział po co tu schodzi na Ziemię, co ma do odpracowania, pozna swoje poprzednie inkarnacje, wiedział będzie gdzie odejdzie po tak zwanej ziemskiej śmierci, duch żyje a pozostawia ciało ziemskie.

     Nauka duchowości rozpocznie się jak duch zejdzie na Ziemię a więc w połowie ciąży, do połowy ciąży w łonie kobiety jest puste naczynie, czyli ziemskie ciało utrzymywane przez matkę w gotowości do przyjęcia ducha.

    Od pierwszych ruchów w łonie matki można stwierdzić iż duch zszedł do tego przygotowanego dla niego ciała, matka utrzymuje wszystkie procesy życiowe do momentu narodzin.

    Obecnie cała karma z całego bytu jest rozliczana, więc ze wszystkich inkarnacji, to co jeszcze bez rozliczenia i odpracowania to obecnie się dokona.

    Przyjrzycie się ludzie jak zawodem bardzo intratnym stało się politykowanie, Polityk zawód dobrze opłacany, tu są ludzie wykształceni, profesorowie, prawnicy, nauczyciele akademiccy, inżynierowie, jak łatwo z ich ust kłamstwa płyną, odpowiedzialność za te kłamstwa zerowa, ponieważ uczuć zero, same rozumowe działania bez uczuć.

    Wszystko na Ziemi się zmieni albo lej rozkładu, całkowite rozliczenie, teraz trzeba się określić za  czym duch chce podążać, wolna wola i prawo wyboru pozwalają każdemu samodzielnie wybrać, najlepiej kierować się uczciem, wybrać to co dla nas dobre i korzystne, rozum w tym czasie trzeba wyłączyć, bo rozum to droga przez którą nad człowiekiem panują ciemności.

     Aby Pan Stworzyciel mógł wam pomóc i poprowadzić was najlepszą drogą trzeba oddać się w prowadzenie Panu Stworzycielowi i oddać się całkowicie pod opiekę Pana Stworzyciela, bo do dziś byliście pod panowaniem ciemnoty kościelnej i religijnej, czas na powrót do ŚWIATŁA, wyjść z tych ciemności.

     Polska opuści Unię Europejską, gdyż krach finansowy Unii Europejskiej da się mocno odczuć, a za Polską pójdą kraje bloku wschodniego, taka decyzja pozwoli Polsce i tym krajom przetrwać wszystkie kryzysy i krachy finansowe.

     Wojna religijna stanie się faktem, na granicy Polski staną straże graniczne a Polacy będą wpuszczać wyłącznie Polaków.

     Polacy naród wybrany, bez możliwości mieszania się z innymi nacjami, szczególnie z uchodźcami reprezentującymi całkowicie odmienne poglądy, gdyż naród Polski ma uwolnić Ziemię od wszelkiego rodzaju religii i nauczyć ludzkość na Ziemi wolności duchowej.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas