Wiara ziemskiego człowieka 105. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Wiara ziemskiego człowieka

 

 

105.

Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie, o wnioski wyciągane zawsze z doświadczeń, przeżywanych tu na Ziemi przez ziemskiego ducha, wiara ślepa to ciągłe wątpliwości, bez możliwości ogarnięcia wiary z przekonania rozumem, bo to rodzące się ciągle pytania rozumu ziemskiego człowieka, brak takiej możliwości aby rozumem ogarnąć uczucia i odczuwanie, bo dla rozumu ta sfera jest zamknięta, gdyż rozum służy człowiekowi do logicznego myślenia i kojarzenia faktów, dlatego ludzie ziemscy wszystko muszą dotknąć, ponieważ są bez  odbierania uczuć z siebie ducha, bo siebie ducha tak zablokowali, skuli kajdanami, że jest martwy i jest już bez odczuwania.

Świadoma wiara w Pana Stworzyciela i życie zgodne z prawami Pana Stworzyciela, to życie w czujności, w czystości, z radosnymi uczuciami w Miłości duchowej.

Rozwijanie swoich darów i zawsze parcie do przodu, do PRAWDY, to służenie Światłu, na luzie bez stresu i strachu, bo to niszczy uczucie, tworzy kanały do negatywnych przepływów energii.

Rozum ciągnie do ziemi, do materii, do gromadzenia materialnych majątków, do wielu dziwnych mało logicznych zachowań ziemskich ludzi, do zbierania kamieni w domach i przydomowych ogrodach, wieszają sobie suche formy, bo sami są martwi duchowo.

Jak ożyjecie, to zmienicie się wy duch i wtedy będziecie sobie stawiać żywe kwiaty, bo sami duchowo będziecie żywi, a to, co martwe wyrzucicie.

Czas wam między palcami ucieka, bo ciągle dla siebie ducha za mało macie czasu, ciągle mówicie; że wszystkiego wam brakuje i szukacie materialnych najniższych energii.

Brak wam szacunku do siebie ducha, jesteście bez wiary w moc Słowa, dlatego zawsze wasza wiara była, jest i będzie ślepa, bez przekonania, bo żyjecie na Ziemi bez wierzenia sobie duchowi, bez zaufania swoim uczuciom, okłamujecie siebie, mówicie na wszelki wypadek jak wszyscy wierzą w kościół, to wy też tam idziecie, choć wiecie, że jest to złe i brak macie przekonania, bo bez wierzenia sobie duchowi, w swoje uczucia, dlatego kierujecie się kłamstwem, idziecie za obłudą, bo ciągniecie do jednorodnych sobie ziemskich ludzi, ani dobrych, ani złych, po prostu letnich.

Jesteście jak obłąkani, mówicie, co innego, a robicie, co innego. To gdzie wasza wiara w siebie ducha i w swoje odczucia?

Brak wam wiary w Pana Stworzyciela, wierzycie wyłącznie w pieniądze, bo je macie w dłoni, a siebie ducha bez odczuwania, to mówicie; że go brak i w ciemności wierzyliście, to tak jak byście o sobie powiedzieli; że jesteście już martwi, że już bez życia, bo ziemskie ciało bez ducha jest martwe.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Podziękowania dla PANA STWORZYCIELA 104. OBW Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Podziękowania dla PANA STWORZYCIELA

 

 

104.

Człowiek ziemski powinien codziennie dziękować Panu Stworzycielowi za dane w stworzenie prawa, dzięki którym człowiek ziemski funkcjonuje prawidłowo z Miłością duchową tu w gęstej materii na Ziemi.

Dziękować powinien za; zdrowie, pożywienie, pracę, dom, samochód i za wszystko, co zostało jemu dane w używanie tu na Ziemi i za wszystkie dobra, jakie człowiek ziemski otrzymał od Pana Stworzyciela.

Człowiek ziemski tak mocno rozumowo zapatrzył się w materię i pieniądze, że dziś już ma zero wiedzy o sobie duchu, wyłącznie zapatrzył się w swój rozum, wszystko chce badać rozumowo, a jest bez możliwości rozumem pojąć uczuć, można je wyłącznie odczuć duchem.

Na samą nazwę człowiek ziemski trzeba sobie zasłużyć tu na Ziemi, trzeba być duchowym i pozwolić duchowi się przejawić, muszą myśli, słowa oraz czyny być czyste, wszystko musi być oparte o PRAWDĘ.

Życie na Ziemi bez możliwości być gonitwą za pieniędzmi, bez ducha, obojętne i bezinteresowne trwanie w lenistwie duchowym, brak współbrzmienia z rodziną ziemską i z naturą w prawach stworzenia, oskarżanie, krytykowanie, biadolenie i ciągłe nieustanne prośby do Pana Stworzyciela o ziemskie majątki.

Każdy duch schodząc na Ziemię ma obowiązek szukać PRAWDY, odkryć, po co przyszedł na Ziemię, jakie jest jego zadanie do wykonania tu na Ziemi, dokąd zmierza, jakie są prawa Pana obowiązujące na Ziemi, samemu żyć zgodnie z tym prawem i uczyć wszystkich życia w PRAWDZIE, zgodnie z prawem BOŻYM.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Wasze chcenie 103. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Wasze chcenie 

 

 

103.

Wasze chcenie musi być tak mocne i tak mocno musicie się postarać, jeżeli chcecie się rozwijać duchowo, bo wyłącznie radykalne działanie wasze może jeszcze wam pomóc, jest zbyt mało czasu na czekanie i mówienie; nie, nie szybko, ja tylko wolno, inaczej nie umiem, to już cofanie się, to już upadek, jest zbyt mało czasu na zwlekanie, konieczna decyzja ducha jednoznaczna; idę i to jak najszybciej, to jest jedyna właściwa droga, innej drogi brak, zwlekanie to brak wiary w siebie, swoje możliwości, to brak wiary w Pana Stworzyciela, tym razem droga się zamyka na zawsze.

Wasze chcenie to Panu Stworzycielowi służenie i służenie Światłu codziennie i w każdej sekundzie waszego życia, tu na Ziemi całym duchem i ziemskim ciałem.

Chcenie musi przekuć się w czyn, duch bez działania, traci swą moc chcenie i zostaje wszystko zatrzymane, bez czynu chcenie zostaje wyłącznie w sferze myśli,  cieszą się ciemności, to już cofanie i upadek.

Musisz zobaczyć i poczuć czy to chciejstwo twoje i nic więcej, brak realizacji tego, co chciałeś bez uczucia, to zamykanie ducha w kajdany rozumu i dzwonisz łańcuchami jak upiór, brak miłości, brak czynu powoduje blokadę na logiczne myślenie, intuicję i ducha słuchanie.

Jak masz smak na owoce, to idziesz do sklepu, nabywasz je i zjadasz, tu masz chcenie i czyn, to zrealizowanie chcenia.

Tak samo jest w rozwoju duchowym, trzeba wszystko to, co się mówi i myśli wprowadzić w czyn i zrealizować.

Prawda jest jedna i oczywista, musisz iść drogą Prawdy, półprawdy to ciemnota rozumu, bez bycia mojej czy twojej Prawdy, to jest obłuda.

Pan jest Jeden dla wszystkich i wszystkie duchy na Ziemi doskonale to wiedzą, ale lenistwo ducha wybiera wygodne wersje dla siebie ducha i już bez słuchania wołania Pana Stworzyciela.

Powiadam wam; wyłącznie wasze chcenie z uczuciem połączone i w czyn wprowadzone może was wysoko wynieść do waszego prawdziwego domu, do poziomu duchowo istotnego, ale czynem musicie potwierdzić swoją pracę nad sobą duchem, trzeba być świadomym siebie ducha by wrócić do domu, jako ja, dla was mało korzystne jak wrócicie jako nieświadomy zarodek.

Chciejcie tak mocno, aby wszystkie wasze kajdany popękały i idźcie jak najszybciej na drogę w kierunku ŚWIATŁA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Woda potrzebna człowiekowi 102. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Woda potrzebna człowiekowi

 

102.

Woda potrzebna człowiekowi do wypłukania wszystkich toksyn, szczawianów, metali ciężkich oraz plastików, gromadzących się w nerkach i jelitach, również odkładanych we wszystkich słabych miejscach w organizmie w formie złogów, musi być bardzo czysta, dosłownie czyste H2O.

Taka woda powinna zawierać potrzebne składniki przyswajane przez organizm człowieka, a trzeba odfiltrować ciężkie metale oraz związki chemiczne szkodzące człowiekowi, którymi obecnie się wodę uzdatnia dla wodociągów.

Człowiek przyswaja potrzebne związki, metale oraz mikroelementy z warzyw, owoców i kasz, wyłącznie z produktów naturalnych, coraz częściej pisze się o szkodliwym działaniu na organizm człowieka wyprodukowanych witamin i mikroelementów w sztuczny sposób lub ich modyfikowanie w dziwnych płynach zwanych suplementami diety, wręcz mogą doprowadzić nawet do odejścia ducha z ziemskiego ciała człowieka.

W człowieku nerki działają na zasadzie osmozy i wszystko, co zostanie bez wypłukania z nerek, zostaje w organizmie jako złogi i różne guzy.

Czystą wodę każdy człowiek powinien pić według jego potrzeb, aby wypłukiwać szczawiany wyprodukowane z powodu stresów.

Wszystkie te mało korzystne związki, które sobie każdy sam zjada w pożywieniu i piciu bardzo zanieczyszczonej wody z kranu lub z plastików tak zwanej mineralnej odkładają się w organizmie i sieją spustoszenie.

Woda czysta doprowadza do wewnętrznej czystości wszystkich komórek, organów i ich lepszej pracy, czyszczenia całego układu krążenia, doprowadza człowieka do zdrowia.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Duchowe połączenie 101.Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Duchowe połączenie

 

 

101.

Duchowe połączenie jest wyłącznie poprzez centra energetyczne, przez tęczę wszystko płynie z góry od Pana Stworzyciela, bez innej możliwości odbioru informacji oraz prowadzenia najlepszą dla ludzkiego ducha drogą duchowego rozwoju, wyłącznie codzienną ciągłą, pracą nad sobą, współbrzmienie w prawach stworzenia, zgodnego z naturalnymi procesami, naturalnym zrównoważeniem energii ducha i ciała ziemskiego.

Trzeba wszystko stare mało reformowalne odrzucić i zacząć wszystko od nowa, zgodnie z prawami natury, musi być prawdziwe i logiczne, oparte wyłącznie o Prawdę Pana Stworzyciela, Miłość duchową, która bez wspólnych cech z miłością w rozumieniu ziemskiego człowieka, opartą o centrum podstawy - kolor czerwony, Miłość duchowa opiera się o centrum serca - kolor zielony i to jest prawidłowe, zawsze pnijcie się do góry, do Miłości prawdziwie duchowej.

Takie połączenie duchowe przez centra energetyczne musi być czyszczone i równoważone, kolory zawsze uzupełniane, aby pojemniki były pełne, brak koloru powoduje słabą pracę organów na tym poziomie koloru i natychmiast chorobą ziemskiego ciała.

Najważniejsze dla ciebie ducha jest twój rozwój duchowy, Miłość do Pana Stworzyciela, zawsze równowaga wewnętrzna, twoje zdrowie i twojej ziemskiej rodziny.

Utrzymuj zawsze ognisko swoich myśli w czystości, kieruj się na drogę w kierunku  Pana Stworzyciela, dbaj o swoje ziemskie ciało, bo to twój obowiązek, zawsze czyść swoje centra energetyczne, trzymaj wysoki poziom kolorów w centrach energetycznych.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Depresja 100. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Depresja

 

 

100.

Depresja, to nagromadzone na twojej aurze demoniczne energie, ściągają w dół do ciemności, zmuszają do zabijania swojego ciała ziemskiego, a to jest morderstwo na swoim ciele, na energiach, które sam wytworzyłeś, swoim działaniem bardzo negatywnym, sam sobie je przyciągnąłeś.

Bez leków, ani medycznych terapii, które by pomogły, wyłącznie ogniem Bożym można je zniszczyć, a ty człowiecze ziemski musisz się wysilić, chcieć powalczyć o siebie, uwolnić siebie ducha, bo strach skumulowany w rozumie powoduje wpadanie w panikę nawet przy małym zagrożeniu, bo rozum straszy a demon cię atakuje, ty sam zawiniłeś, sam musisz zawołać o pomoc, w wyjątkowych wypadkach mogą o pomoc poprosić twoi najbliżsi w dobrej intencji, aby oczyścić twoje naczynie z demona i demonicznych energii, abyś mógł przyjąć w swoje wolne naczynie, wyłącznie Miłość duchową i zapomnieć o ciemnych energiach.

Przyczyna depresji, to szok duchowy, blokada całkowita nerek oraz splotu słonecznego, brak przepływów energetycznych, to martwota duchowa, od razu problemy materialne.

Rozum służy ciemnościom, wciąga w leniwe, bezwartościowe życie ziemskie, rozum to ograniczenia na Ziemi w materii.

Rozum widzi wyłącznie to, co ciężkie, da się dotknąć, to, co widać gołym okiem ziemskim, a duch to subtelna energia, wszystko, co lekkie, duchowe, unosi się do góry, bez uzależniania się od gęstej materii, widzi wyłącznie duchowe i energetyczne obrazy, to najlżejsze energie uzdrawiające, uwalniające ducha z ciemnych energii poprzylepianych do ziemskiego ciała.

Depresja, to spętanie przez rozum ziemskiego ciała i ducha, zablokowanie uczuć, bez pomocy bez możliwości podniesienia się, bez oczyszczenia zamyka się w sobie duchu, strach i panika się potęguje, przyciąga coraz więcej negatywnych energii.

Mały problem urasta do rangi kolosa, zaczyna rozum przygniatać ta energia, pogrąża się w ciemnościach, wbijają się jak klin w pień, zawęża sobie logiczne zrozumienie, zło gromadzi się dalej, bo kanał otwarty, demoniczne energie płyną, bo sam je wymyśla, ze strachu tworzy, te ciemne energie bardzo szybko się potęgują.

Każdy ludzki duch musi zrozumieć, że strach i stresy powodują takie ciemne sytuacje, należy być czujnym, aby bez dania się wciągać ciemnościom w taki stan depresji, bo z każdą chwilą jest ich coraz więcej, mnożą się, będzie coraz trudniej wyciągnąć ze skrajnych sytuacji ziemskiego człowieka będącego w depresji.

Wszystko co było złe bez możliwości pozostania po wydarzeniach tu na Ziemi, bo spali się w energii Miłości wszystko co ciemne i zostaną wyłącznie czyste, jasne energie jednorodne do Miłości duchowej.

Stań człowiecze ziemski w nurcie ŚWIATŁA, oczyść się, idź drogą PRAWDY i MIŁOŚCI.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Oddawanie czci Panu Stworzycielowi 99. O.W.B. Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Oddawanie czci Panu Stworzycielowi

 

99.

Trzy prawa Pana Stworzyciela, to przywoływanie ludzkiego ducha do oddawania czci wyłącznie Panu BOGU oraz hołdowanie najwyższym wartościom, reszta jest uzupełnieniem, a ludzie na Ziemi stworzyli sobie inne wartości w fałszywych poglądach, w fałszywych znakach, to wszystko musi upaść, musi zostać ruina, by każdy ziemski duch zrozumiał i budował wszystko na podstawie PRAWDY, na fundamencie prawdziwych znaków i prawdziwej duchowej Miłości.

Duchu ludzki odrzuć natychmiast wszystko, co tobie szkodzi a zacznij służyć Panu Stworzycielowi, odczuj na sobie i przyjmij Miłość duchową do siebie ducha.

To twoja wina, że dajesz się mamić słowo-podobnym tekstom literackim, pięknym słówkom pochlebiającym ego, opartych na rozumie, czyli ciemnościach, a odrzucasz czyste objawienia płynące prosto od Pana Stworzyciela.

Nawet naturę ziemski człowiecze chciałeś przerobić rozumowo w związki chemiczne szkodzące człowiekowi ziemskiemu, tworzy się różne dziwne sztuczne substancje niszczące wokół wszystko.

Spożywasz ziemski człowiecze różne dziwne żywienio podobne produkty, które blokują twój układ odpornościowy i oczyszczający, zaśmiecają twoje ciało.

Ziemia musi to wszystko przyjąć, całkowicie rozłożyć i oddać to prawidłowo bez ingerencji ludzkiego ducha oczyszczone, całkowicie odmienione i brzmiące w prawach Pana Stworzyciela.

A ty ludzki duchu taki zbuntowany idziesz w rozkład, giniesz, reprezentujesz ciemnotę rozumu, to jest wyłącznie przejaw ciemności.

Musisz przestać mruczeć modlitwy do dziwnych obrazów i ołtarzy, a zacząć dziękować Panu Stworzycielowi z uczuciem, bezpośrednio, pomijając wszelkie religie i sekty, dziwne organizacje oraz nowy kościół.

Święty jest wyłącznie Pan Stworzyciel, a ty ludzki duchu szukasz bożków w wielu dziwnych rzeczach i w ludziach na Ziemi, mrucząc do nich modlitwy, zamiast dziękować codziennie Panu Stworzycielowi za wszystko i wyrażać uczucia w słowach.

Chcesz zastąpić PRAWDY oczywiste półprawdami, to ciemności, ciągle w waszych rozumach mieszkające.

Już jesteś bez przyjęcia nawet logicznego rozumowania, więc Pan Stworzyciel wymusi posłuszeństwo, korzystne dla duchów na Ziemi Siłą, bo inaczej już dziś bez możliwości.

Ludzki duchu sam sobie podziękuj za wszystkie doświadczenia, na jakie sobie zasłużyłeś będąc tu na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Dawanie 98. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

 

Dawanie

 

98.

 

Dawanie w kołobiegu stworzenia, bardzo ważny akt przekłamany przez ziemskiego człowieka.

Błędne odczytywanie ciągłe obdarowywanie prezentami wszystkich wokół, szczególnie chodzi o dane wam w opiekę ziemskie dzieci, np.; prezenty za uczenie się lub prezenty za miłość ziemskiego dziecka, to wszystko, co można otrzymać, najważniejszy akt to dawanie Miłości duchowej zawartej w prawach Pana Stworzyciela, wymagającej i sprawiedliwej.

Dajecie wszystkim, wszystko tylko to, co jest korzystne dla drugiej osoby, rodziny, grupy osób, narodowości i itd.

Zanim coś dasz, poczuj; czy to jest dobre, czy będzie z tego aktu pożytek dla tej osoby, co do ciebie wróci w sprzężeniu zwrotnym.

Blokujesz drugą osobę, ty też zostaniesz zablokowany, litujesz się nad kimś, dostaniesz za to w sprzężeniu zwrotnym kopniaki, wszystko bardzo już spotęgowane, to też dawanie, pożyczasz pieniądze - poczuj czy w tym akcie dawania czynisz dobro, czy wyrządzasz krzywdę tej ziemskiej osobie, dajesz wypłatę pracownikowi - poczuj czy jest adekwatna do wykonanej pracy przez tą ziemską osobę, ciągłe kontrolowanie innych, zatrzymywanie w rozwoju, to też dawanie, to akt nadopiekuńczości, osoba bez możliwości rozwoju ducha, rozwijania swoich talentów i darów, to bardzo złe zachowanie.

Co dajesz to otrzymujesz, co zasiejesz to rządź będziesz, jedno z praw obowiązujących na Ziemi, prawa są doskonałe i niezmienne, zawsze działają tylko dla tego ducha, który taki akt czyni, dlatego zawsze czyń tylko dobro, wymagaj, bądź zawsze sprawiedliwy.

Dawanie to też przyjmowanie i bez litowania się na kimkolwiek, przyjmować wtedy, kiedy jest to dla tej osoby ziemskiej i dla was korzystne, należy się nauczyć przyjmować wszystko z pokorą i z podziękowaniem Panu Stworzycielowi za wszystkie dary, wszystko co dobre przyjmujesz, a złe odrzucasz.

Wszystko otrzymujesz od Pana Stworzyciela w darze i trzeba się nauczyć wszystko należycie szanować, o wszystko zadbać, aby zawsze kwitło wokół nas.

Dawanie to też dzielenie się wszystkim, co macie w nadmiarze z osobami, które współpracują z wami w prawach Pana Stworzyciela, zawsze to musi być korzystne dla wszystkich, dawane z Miłości duchowej.

Pobłażliwego, litościwego nauczyciela, czy ktoś pamięta? nie, a nauczyciela wymagającego i sprawiedliwego, każdy pamięta, wspomina do końca ziemskiego życia, taki nauczyciel daje uczniowi tylko to, co jest dla ucznia korzystne, dlatego jego nauki się pamięta, to jest prawdziwa Miłość duchowa.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Przyczyna choroby 97. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

Przyczyna choroby

 

97.

Organy wewnętrzne ziemskiego ciała człowieka to doskonałe, bardzo precyzyjnie ze sobą współpracujące narządy, aby ziemskie ciało mogło funkcjonować bez żadnych problemów.

Duch ziemskiego człowieka otrzymał w darze od Pana STWORZYCIELA pojazd, aby mógł tu być w gęstej materii na Ziemi, dla ducha gęsto materialna otoczka jest najważniejsza, jako ziemskie ciało.

Duch połączony jest z ziemskim ciałem siedmioma centrami energetycznymi, siedmioma kolorami tęczy, to jest połączenie z Panem Stworzycielem, poprzez poziomy duchowe.

Ziemski człowiek o to połączenie i ziemskie ciało bezwzględnie ma obowiązek należycie dbać, utrzymywać stałe połączenie przez wszystkie centra energetyczne, przez wszystkie kolory, jest to konieczne, aby utrzymywać 100% poziomu wszystkich kolorów i energii w organizmie, od których zależy praca wszystkich organów wewnętrznych, dobre samopoczucie ziemskiego człowieka.

Ciało dane w darze człowiekowi na Ziemi jest tak doskonale stworzone, przygotowane na wszystko, posiada wszystkie systemy samoleczenia, samouzdrawiania, samooczyszczania, szybkiego i radykalnego ostrzegania w razie zagrożeń i bardzo mocny system odpornościowy, który jest w stanie obronić ciało przed wszelkimi zagrożeniami tak groźnymi jak; wirusy, bakterie, grzyby, które powodują gnicie ziemskiego ciała od wewnątrz.

System oczyszczania jest w stanie wyrzucić wszystkie nagromadzone śmieci z organizmu, wątroba odtoksycznia i odtruwa całe ciało ziemskie człowieka.

Wszystko sprawnie działa, duch właściwie kieruje swoim ciałem, kiedy wszystkie centra energetyczne przyjmują i przekazują energię, są napełnione kolorami, jest równowaga wewnętrzna i pełny luz, wtedy kiedy traktujecie zdrowie i rozwój duchowy jako najważniejszy.

Jeżeli przerywa się połączenie energetyczne, wtedy duch opuszcza ciało, przestaje płynąć krew i ziemskie ciało idzie w rozkład, natomiast duch jest, wszystko odczuwa tak samo, jest tylko bez ciała ziemskiego, duch opuścił ciało.

Bardzo często opłakująca rodzina i dobra materialne pozostawione na Ziemi zatrzymują tego ducha tu w gęstej materii, po krótkim czasie energia potrzebna do odejścia zostaje wykorzystana, trzymają włókna i więzy rodzinne, taki duch po tym czasie bez możliwości odejścia tam, gdzie jest jego miejsce, następuje zachwianie równowagi energetycznej dla tego ducha i musi szukać pomocy, wtedy ziemscy ludzie mówią, że straszy, to tylko brak wiedzy i pomylone pojęcia, duch woła o pomoc w ten sposób, należy jemu pomóc, odprowadzić go na drogę w kierunku Światła, świadomego lub nie, ziemscy ludzie nazywają to egzorcyzmami.

Człowiek rozumowo wymyślił i nazwał wiele chorób ciała ziemskiego, natomiast narządów wewnętrznych wszyscy mamy tyle samo, wyłącznie brak równowagi w pracy tych narządów wewnętrznych powoduje choroby.  A przyczyna chorób zależy od funkcjonowania ducha tu na Ziemi między ludźmi ziemskimi, czyli najpierw trzeba usunąć przyczynę  duchową.

Stresy każdy sobie sam stwarza, strach zawęża ducha do problemów i już bez widzenia otoczenia, brak wiedzy duchowej i PRAWDY powoduje takie sytuacje, to lenistwo ducha, bo obowiązkiem jego jest szukanie PRAWDY, z własnego chcenia i czynu, to wyłącznie wina wasza, że  szukacie ciemnoty i ciemności, oddajecie się w manipulowanie innych ziemskich ludzi.

Jeszcze większa wasza wina jak wciągacie innych w manipulowanie, a szczególnie, gdy zmuszacie siłą do różnych dziwnych zachowań oddane wam w opiekę ziemskie dzieci, prowadzicie je drogą kłamstwa, fałszu i obłudy, dziś tak powszechnie uważanej za prawdę.

A jest to nic innego jak chowanie swoich mało właściwych czynów za obłudą i okłamywanie siebie ducha.

Każdy duch doskonale wie; co jest PRAWDĄ, a co jest kłamstwem, co jest dobre, a co jest złe.

Stres powoduje zatrzymywanie się śmieci w organizmie, te śmieci są wrzucane w słabe punkty w ciele ziemskim, zatrzymują się również przez brak przepływów energetycznych, sam się odłączasz, to tak jak wyciąganie wtyczki z kontaktu, przestaje płynąć energia.

Stres powoduje ściśnięcie nerek, wątroby, już choroba się zaczyna, brak wyrzucania śmieci powoduje gromadzenie ich, gdy ich jest zbyt dużo zaczynają gnić, to rak gotowy, mówienie że ma rak coś wspólnego z genami jest kłamstwem, naczynie dziedziczy wyłącznie osłabione organy takie jak u rodziców ziemskich, nic poza tym, to jest tylko i wyłącznie oczyszczanie organizmu, tu konieczne jest energetyczne oczyszczenie i pełny luz, aby umożliwić nerkom i wątrobie normalną pracę, te gnijące komórki zostaną wyrzucone z organizmu ziemskiego człowieka.

Bardzo mało właściwe jest mówienie tej osobie, że ma raka, często ta informacja zabija, a sam rak nie, należy człowieka ziemskiego poprowadzić drogą do PRAWDY, poprzez pomoc w rozwiązaniu przez niego jego problemu, którego on sam już bez widzenia, bo ograniczył swoje widzenie do swojego problemu,wyłącznie ktoś z boku widzący szeroko jasnowidz, może podpowiedzieć bardzo proste rozwiązanie jego problemu, czasami banalnie proste.

Wtedy potrzebne natychmiast oczyszczenie aury z energii, które sam sobie nagromadził, energetyczne wzmocnienie narządów wewnętrznych oraz oczyszczenie przepływów energetycznych, podłączenie do energii Pana Stworzyciela, źródła energetycznego dla ducha, to jest jedyna droga do zdrowia.

Dziś medycyna akademicka zeszła energetycznie na najniższy poziom, leczy wyłącznie ziemskie ciało, skutki i objawy, bardzo powierzchownie, bez usuwania prawdziwej przyczyny, a o duchowych procesach są bez pojęcia.

Jak usuniemy przyczynę i podłączymy człowieka energetycznie do źródła energii, to zdrowie przyjdzie, organizm uruchomi sam wszystkie dane przez Pana Stworzyciela systemy samouzdrawiania, wszystkie skutki same ustąpią bez żadnej chemii, leków, pigułek i dziwnych płynów, potrzeba tylko czasu, ponieważ leczy się bez cudów, a są procesy energetyczne w naszym organizmie, których bez widzenia jesteście ziemskim wzrokiem, wszystkie zależności są bardzo proste, ziemski człowiek woli oddać odpowiedzialność za swoje zdrowie w ręce innych, są to bardzo skomplikowane zależności związane z zarabianiem dużych pieniędzy, dobro drugiego człowieka kompletnie pominięto, za takie działania każdy otrzyma skutki zwrotne, ponieważ lekami i błędnymi diagnozami, działa się na szkodę drugiego ziemskiego człowieka.

Leczą się ziemscy ludzie latami u medyków akademickich, biorą garściami leki i różne pigułki, piją różne dziwne płyny, jako suplementy diety, a efektów takiego leczenia brak, działa to wręcz odwrotnie, czują się coraz gorzej, lecz brną w leki jeszcze bardziej, stają się lekomanami, zatrucie organizmu systematyczne, pomału zabijają siebie, wątroba i nerki przestają pracować, są to nieodwracalne skutki uboczne działania leków i pigułek.

Medycyna akademicka i naukowcy szukają przyczyn chorób rozumowo, mało logicznie, zwracając uwagę wyłącznie na objawy i skutki, wszystkie ziemskie badania robione aparatami za duże pieniądze, czasami nabywane za miliardy, pokazują wyłącznie chorobę, kiedy organ jest w około 60% już uszkodzony, wtedy, kiedy już bez możliwości cokolwiek zrobić, wyleczyć człowieka ziemskiego, wtedy operacja się udała, tylko pacjent odszedł z ciała ziemskiego.

Każdy ziemski człowiek ma receptory wszystkich narządów na stopach, na dłoniach, w oczach, na małżowinach usznych i na twarzy, bardzo łatwo jest na podstawie receptorów dłoni odczytać stan organów wewnętrznych, podać bezbłędnie przyczynę chorób w ciele ziemskim człowieka, można zapobiec wielu chorobom, ponieważ receptory pokazują zmiany, niewydolność lub nadczynność kilka lat wcześniej, przyczynę bardzo łatwo usunąć, a skutki same ustąpią.

To jest profilaktyczne działanie i zapobieganie wielu poważnym chorobom, czego ziemski człowiek bez widzenia jest, bez chcenia zobaczyć, wszystko jest jasne, proste i należy tak prosto przyjmować.

To wasze zdrowie i wasza sprawa, ja Immanuel Elżbieta Gas jestem uzdrowicielem, w czasie pięciu minut jestem w stanie podać, co jest przyczyną schorzeń w organizmie każdego ziemskiego człowieka.

Jako uzdrowiciel energetycznie uruchomić słabo pracujący organ lub energetycznie spowolnić nadczynność, doprowadzić do równowagi energetycznej, ściągnąć blokady, jakie sobie sami zakładacie.

Następnie musicie pracować z sobą duchem tak, aby się zmienić i już bez ściągania negatywnych energii na siebie, a iść wyłącznie drogą prowadzącą w kierunku Pana Stworzyciela zgodnie z prawami w stworzeniu.

Uzdrawiam za pomocą energii Miłości duchowej, która przepływa przeze mnie od Pana Stworzyciela do osoby potrzebującej pomocy, zostaje duch ziemski podłączony na nowo do Źródła, do ŚWIATŁA poprzez poziomy duchowe.

To wy musicie chcieć się wyleczyć, aby to wszystko utrzymać należy dążyć do PRAWDY, żyć zgodnie z prawami Pana BOGA, zawsze być czujnym, jeść wyłącznie naturalne produkty, które są budulcem dla organizmu, a wasz żołądek bez możliwości zostania śmietnikiem dla odpadów i sztucznych związków chemicznych, jesteś tym, co jesz, jak jesz chore kurczaki z ferm, to tak samo jesteś chory i tak wyglądasz jak ten kurczak.

Potrzebujemy bardzo prostych produktów, jak najmniej pomieszanych, rosnących na waszym terenie, kwas w żołądku trawi produkty jednorodne i proste, powinniście jeść owoce i warzywa, kasze, zdrowe mięso, pić czystą wodę, bez dodatkowych metali, która wypłucze nagromadzone toksyny.

Narkoza, omdlenie, mocny stres lub upojenie alkoholowe powoduje, że ziemski człowiek traci ochronę, w tym czasie duchy, które pozostały na Ziemi i demony, bez przeszkód wchodzą do naczynia, inaczej do ziemskiego ciała, potrzebują energii mocniejszego żywiciela i rozpoczyna się walka tych duchów o energię, który ma prowadzić to ciało, mocniejszy wygrywa, zaczynają się poważne problemy, tu, jako egzorcysta, odprowadzam intruza tam, gdzie jest jego miejsce, ale to wszystko dzieje się wyłącznie z waszej winy, ponieważ podajecie rękę ciemnym energiom i tak żyjecie, bez praw Pana STWORZYCIELA.

Przyczyna choroby zawsze zaczyna się od was ducha, już w negatywnym myśleniu, mówieniu i czynach.

W działaniu na pożytek lub przeciwko drugiemu ziemskiemu człowiekowi, dosięgają was skutki zwrotne waszych czynów.

Ciało ziemskie jest zależne od ducha, wiadomo od tysięcy lat o tej zależności i ty duch o tym pamiętasz.

Pozwól sobie duchowi przejawić się w odbiorach obrazów i objawień, podpowiedzi z ducha i intuicji, wyłącz swój rozum w nielogicznych dywagacjach i patrz szeroko na wszystko, logicznie myśl, a wszystko odbieraj uczuciem, bądź zrównoważony i stu procentowy.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

 

Skutek zwrotny dla Ziemi 96. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

Skutek zwrotny dla Ziemi 

96.


Skutek zwrotny dla Ziemi się wypełnia, wszyscy bez przyjęcia PRAWDY, ludzie bez podążania za ŚWIATŁEM, wszystko już się rozlicza, otrzyma to, na co sobie zapracowało solidnie.

Wszystko dziś jasne, ŚWIATŁO oświetla wszystkich, duchy z Ziemi bez osądzenia to bez możliwości wyjścia, każdy duch osadza się sam, kto bez duchowości to rozliczenie, wyłącznie wyjdą tacy, którzy są fioletowi z najwyższego poziomu duchowo istotnego dla ducha ludzkiego.

Mówicie; Pan Jezus Chrystus jest Miłością i powinien wszystkim wybaczyć, powinien być pobłażliwy, litościwy i podchodzić do wszystkich bardzo delikatnie, wy wszyscy, co tak mówicie bardzo się mylicie, pobłażliwość i litość, to cechy ciemnych i leniwych duchów tu na Ziemi, Pan Jezus Chrystus jest wymagający i sprawiedliwy, a to jest dla was mało wygodne, dlatego bez przyjęcia jesteście wysłannika ze Światła, części Pana Stworzyciela tu na Ziemi po raz drugi.

Jesteście leniwi duchowo, bez chcenia się rozwijać to pójdziecie w rozkład, sami swoimi decyzjami i rozumowymi dogmatami powtarzanymi po kościelnych, ściągacie się w bagno ciemności, wydarzenia na Ziemi jasno określą wam wasze prawa i obowiązki, jakie będziecie musieli wykonać, jak zostaniecie tu w gęstej materii, w Królestwie Tysiącletnim.

Każdy, kto wydarzenia przeżyje, natychmiast otworzy się duchowo, przyjmie wszystkie informacje, które są dziś przekazywane przez część Pana Stworzyciela i jego uczniów.

Wszystko będzie jasne, wszyscy zaczną prawidłowo odczuwać, zaczną żyć zgodnie z prawami Pana Stworzyciela, będą kierować się wyłącznie Miłością wymagającą i sprawiedliwą.

Siedem praw Pana BOGA i trzy prawa zawarte w krzyżu Prawdy dane w stworzenie zaczną mieć najważniejsze znaczenie dla każdego ducha będącego po wydarzeniach na Ziemi, tu w gęstej materii.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas