Siła MIŁOŚCI BOŻEJ 511. Objawienia Woli BOŻEJ Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Siła MIŁOŚCI BOŻEJ

511.

Miłość BOŻA płynie szerokim nurtem na Ziemię i przenika wszystko, wzmacnia wszystkie wasze cechy, wyżywają się ciemności, rozlicza się karma z całego bytu ducha, wszystko to co się zadziało dobrego czy złego zostało wzmocnione, dobro rozkwita, a zło jeszcze bardziej się wyżywa.

Wszystko energetycznie poukładane, zaplanowane, przewidziane w najdrobniejszych szczegółach, ten plan sprawdza się na Ziemi.

Ziemia jest oczyszczana, wszystko co jest obecnie tutaj zostanie oczyszczone tak, że po was ciemnych nic nie zostanie, nawet wspominać ludzie nie będą ci którzy pozostaną.

Przyjmijcie ludzie Siłę MIŁOŚCI i ją przekażcie innym, wszędzie gdzie będziecie tam ze sobą Miłość zaniesiecie, aby wszystkich czyściła i ducha kierowała na wyższe wibracje, duch zdrowieje, czyści swoje otoczki albo zostanie budować się na nowo duchowo lub się zacznie rozliczać z pobytu na Ziemi.

Wystarczy, że spadło w Europie trochę śniegu, a już macie poważne problemy, a co dopiero gdy ruszą kataklizmy pełną parą.

Dobre intencje wasze ze świadomością duchową w prawach Pana rozkruszą największe skały, przekonacie najbardziej niedowierzających, wasza droga stanie się przykładem dla innych; tych zatwardziałych, skostniałych w starych wierzeniach siedzących w ciemnocie bo Miłość rozwali ciemne wszystko.

Miłość to największa siła w naturze dana ludzkiemu duchowi jako narzędzie, ale koniecznie przekazywana przez jego uczucia, wymagająca, sprawiedliwa i zawsze szczera.

Wy duchy Ismanów macie być jak latarnia morska świecąca zawsze, ale szczególnie w mroku, tam gdzie brakuje energii Światła, aby każdy duch zbłąkany w ciemnościach mógł przyjść i się rozświetlić, rozwinąć duchowo, nasycić się do woli.

Nieście Miłość wszystkim tym co duchowo chcą współbrzmieć w prawach Pana, chcą duchowo narodzić się na nowo, wyprostować swoje drogi na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Ludzie, co wy robicie? 43. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 Ludzie, co wy robicie? 

43.
Ludzie, co wy robicie?
Czytacie wszystkie Objawienia Jezusa Chrystusa, Wielką Księgę Objawień i Immanuela Objawienia Woli Bożej, je wyśmiewacie, czy wiecie, że występujecie przeciwko PANU, czy macie, choć pojęcie, z jaką potężną energią się zmierzacie i że z pozycji ciemnego nurtu występujecie, czy macie pojęcie, co się z wami stanie jak będzie u was  bez zmian, jak bez pójścia za ŚWIATŁEM, gdzie skończycie?.
To tylko jedno z ostrzeżeń, bo jak widać i słychać decyzję już podjęliście i wystąpiliście przeciwko części Panu, Jezusowi Chrystusowi, to widać po czynach waszych.
Nawołuję was do czytania Objawień, by je właściwie zrozumieć i odczuć, jeżeli oczywiście siebie poważnie traktujecie, to wsłuchajcie się w Objawienia, ponieważ to część Pana Wola Boża wzywa was do badania rzeczowo i przepuszczanie wszystkiego przez siebie ducha, a wy piszecie o dziwnych liczbach, które są fałszywe, oparte o dziwne czasy.
W Objawieniach Woli Bożej wszystko macie napisane, ale bez badania rzeczowo i bez  przepuszczania przez siebie ducha, więc się utopicie z wszystkimi ciemnymi, to wy macie się trudzić tak mocno by rozpoznać wszystko wokół, swoją drogę w stworzeniu, bo stworzenie mową Pana.
Jezus Chrystus musiał do was trafić, ponieważ mieliście być podporą dla części Pana, tak to było przygotowane, pisze w Objawieniach Woli Bożej, ale wy to źle zinterpretowaliście, bez pomagania części Pana w prostowaniu dróg na Ziemi.
Co zrobicie, jak oficjalnie wszystko zostanie odkryte i pokazane przez Pana Światu, to gdzie będzie wasze miejsce, chyba na szarym końcu i to jeszcze za blisko.
Gdzie wasza wiara, gdzie przekonanie i poznanie, to miejsce miało być wzorem życia na Ziemi.
Ale rozum przywiązał was do Ziemi do najniższych wibracji, ze strachu, że będziecie się musieli podporządkować straciliście rozsądek i logiczne myślenie.
Złość wam zasłoniła oczy i już jesteście bez potrafienia zobaczyć PRAWDY, która idzie jasną świetlistą drogą.
Bez proszenia was byście służyli Panu, to wy musicie się postarać tak mocno, by to odczuć, o czym wyraźnie można przeczytać w Objawieniach Woli Bożej.
To złość w was kipi, że to wy jesteście bez racji, że to wy musicie oddać wszystko, rozliczyć się ze SŁOWEM, bo tam wszystko mówi; to wasza wina, to wasza sprawa, wasz wysiłek, to wy poniesiecie konsekwencje.
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wszystko przyjdzie przez zaskoczenie 42. Objawienia W. Bożej
 Oceń wpis
   

Wszystko przyjdzie przez zaskoczenie

 

 

42.

Wszystko wybucha, kamień na kamieniu bez pozostania, tam gdzie są fałszywe znaki ogień oczyści wszystko, ludzkie duchy spalicie się w ogniu z własnego chcenia, z własnego wyboru. Wydajecie na siebie wyrok.

Syreny już wyją cały czas, ostrzegają wszystkich, większość gasi, już bez możliwości powstrzymania wydarzeń, syk ognia już słychać, leci już na Ziemię, ogień lać się będzie z nieba, musi wypalić do końca, do dna, wszystko, co jest związane z ciemnościami.

Ci, co czytają Objawienia, a bez pójścia za Żywym Słowem, bez uwierzenia, choć znali część Pana, przez swój rozum zwątpili, będą mieli dużo gorzej, dużo trudniej, ponieważ zostali doprowadzeni do Jezusa Chrystusa i Immanuela, lecz pokierowali się rozumem zamiast uczuciem, rozumowym wrażeniem, więc rozum natychmiast odciął ducha i choć duch przysięgał; że będzie służył Panu, na Ziemi zapomniał, że już czas odłożyć ziemskie problemy, a zająć się trzeba służbą, bo wzywa PAN.

Wypełnia się przepowiednia, o której mówi starszyzna na Ziemi z pokolenia na pokolenie, a młodzi się śmieją, mówią; my jesteśmy bezpieczni, trzeba wykorzystać życie na Ziemi, jak się da, przecież duch bez istnienia, bo bez możliwości dotknięcia go, zbadania czy zmierzenia.

Nauczono tych ziemskich dzieci ciemnych poglądów, ponieważ ich rodzice też mieli i mają takie same ciemne poglądy bo tak ich nauczono a oni bez sprzeciwu byli, idą wszyscy jedną drogą, ale oni idą w dół do bram ciemności.

Zostaną odarci ze wszystkiego fałszywego, co nie służy PANU, muszą zobaczyć, w kogo wierzyli i do kogo się zwracali.

Faryzeusze dokładnie tak samo jak 2000 lat temu krzyczą, dokładnie tak samo się zachowują, ale dziś już bez możliwości takiego działania, bo są skrępowani, brak takich szans, bo czuwa ŚWIATŁO.

Ciemności walkę przegrywają ostatecznie, to już są ostatnie drgawki i konwulsje, stworzenie czeka na wydarzenia, na świetliste ścieżki, jasne proste drogi i czytelne Prawa.

Tak mało trzeba zrobić, tak mało trzeba z siebie dać, trzeba tylko wszystko zmienić, oprzeć na prawach PANA, a w zamian masz wszystko, czego ludzki duch potrzebuje na Ziemi

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Prawdziwa czystość 41. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   
Prawdziwa czystość przetrzyma wszystko
41.

Prawdziwa czystość przetrzyma wszystko, ale też bez pozwolenia się atakować, bez aprobowania wulgaryzmów i plotek oraz fałszywych oskarżeń, ponieważ zna swoje miejsce w stworzeniu i żyje zgodnie z prawami PANA.

Ma czyste myśli i słowa, jej czyny są wzorem dla innych ludzkich duchów, zawsze czyni tylko korzystne rzeczy dla siebie i innych, szanuje siebie ducha i szanuje wszystkich wokół.

Prawda obroni się sama, jak oliwa na wierzch wypływa, sami ludzie się o tym przekonacie, sami na swoje oczy zobaczycie; co jest prawdziwe, a co jest fałszem, dlaczego wiele pokoleń ziemskich byliście okłamywani, dlaczego to przyjmowaliście, dlaczego siebie ducha zagrzebaliście w ciemnocie rozumu waszego, podczas wydarzeń wszystko się wam odsłoni.

Już tylko wydarzenia, które bezpośrednio was dotkną, spowodują wasze przebudzenie i wtedy wszystko zobaczycie, wtedy pełna wiedza duchowa się wam odsłoni, wiedza waszego ducha z całego bytu.

Zrozumienie będzie natychmiastowe i pełne, wtedy zrozumiecie, dlaczego Jezus Chrystus, Immanuel i uczniowie do was krzyczeli i wieścili wszędzie, wtedy zrozumiecie wymiar przekazu i ostrzeżeń, wszystko będzie jasne jak same prawa PANA.

Tylko wiara w Pana trzyma ducha w pełnej świadomości swojej i w PRAWDZIE.

Świadomy duch bez możliwości dać się sprowokować komukolwiek, bez wprowadzania się, byle czym w stan stresu i lęku, świadomy praw PANA, oparcia w swojej wierze, w Prawdzie, stawi czoła wszelkim przeciwnościom w spokoju i na luzie.

 

W Miłości duchowej żyjąc duch na Ziemi, żyje w czystości, ognisko swoich myśli utrzymuje w czystości i przestrzega praw Pana na Ziemi, wtedy bez dotarcia do niego żadne pomówienia, ponieważ w czystym świadomym duchu ciemności bez możliwości zakotwiczenia, bez możliwości przejawienia się.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Propozycja dla ludzkiego ducha 40. Objawienia Woli Bożej E.G
 Oceń wpis
   

 

Propozycja dla ludzkiego ducha
40.

Padła propozycja dla ludzkiego ducha; ludzki duchu czy chcesz zostać uczniem Jezusa Chrystusa, propozycja została, lecz bez przyjęcia przez ducha, bo milczenie, czy zastanawianie się, to dziś już odmowa.

I już ten duch bez takiej możliwości, bo dla niego szkoła została zamknięta, inni jeszcze mają szansę, by uczyć się rozwoju duchowego, aby pozostać na Ziemi wśród tych co budują Królestwo Tysiącletnie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wasza wola, wasz wybór 544. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

Wasza wola, wasz wybór
544.

Oto czas, w którym wasze wybory są jednoznaczne, stają się dla was określeniem siebie ducha, sami sobie myśleniem, mówieniem i czynieniem wyznaczacie swoje promieniowania zewnętrzne.

Czas przyspiesza, skutki zwrotne też, teraz są dla was tu na Ziemi w gęstej materii 10 000 razy tyle, to dużo, ale czy wyciągniecie wnioski ze swych doświadczeń, zobaczymy.

Ma duch wolną wolę, wybieracie swoim chceniem dobra lub zła, idziecie w górę, lub zgodnie z prawami Stworzyciela do leja rozkładu.

Wolna wola swój początek ma od momentu gdy zarodek duchowy  otrzyma otoczkę świadomości duchowej, wtedy rozpoczyna się chcenie, mocne uczucie, rozpoczyna się proces tworzenia ducha, zgodne z uczuciami chcenia, otrzymuje zarodek następne otoczki, stając się duchem.

Chcenie wzmacnia się w duchu, chęć pracy jest duża, czy w gęstej materii czy w subtelnej materii świat jest tak samo realny i wszystko się dzieje w rzeczywistości.

Każdy duch jest tylko malutką cząstką stworzenia, schodząc na Ziemię zapomina kim jest i po co tu przychodzi, rozumowe ego tak przerosło człowieka na Ziemi, że duchowość stała się marginesem odczuć, zbyt mało by się obudzić.

Ludzki duchu marny puchu, czy możesz zagrać Miłością w sobie duchu? Tak.

Ale czy chcesz, ty wiesz jako duch, ale czy ty rozum chcesz wiedzieć, tak jak ty duch.

Miłość i Prawda was wzywa, a wy jak ciemnota płoniecie złością i mściwością, potrafisz człowiecze wybaczać? NIE.

Dlaczego? Bo ciemność przez rozum wasz jak uniwersytecki filozof zaślepiony wiedzą książkową wymyśla teorię aby ciebie wpędzić znów w błotniste energie, byś zapomniał wzniosłe uczucia Miłości duchowej, świadomość siebie ducha, pozostał nadal jak filozof uniwersytecki w całym teoretycznym świecie bez doświadczania tylko z teorią rozumu w strachu o swój jutrzejszy byt doczesny, ziemski, materialny.

Wtedy stajesz się jak marionetka, którą manipuluje ciemność jak chce, a wy chodzicie jak wam każą.

Wolna wola i możliwość dokonywania samodzielnych i świadomych wyborów jest zawarta w duchu, jest to narzędzie ducha, rozum bez możliwości pojęcia co to jest; wolna wola, wybieranie świadome i świadomość siebie ducha.

Gdy rozum chce wyborów dokonywać, to jest złe, ponieważ usprawiedliwia wszystko pod potrzeby człowieka, nawet chcielibyście podporządkować pod swoje rozumowe zachcianki Stworzyciela, TU WIELKA POMYŁKA, TO WY MACIE SŁUŻYĆ NA ZIEMI STWORZYCIELOWI.

Największą możliwością przepracowania dla człowieka karmy jest czyste uczucie Miłości duchowej, prawdziwa Miłość jest wymagająca ale zawsze sprawiedliwa, daje innym to co korzystne, to co jest potrzebne duchowi tu na Ziemi, aby przepracować to z czym przyszliście, wiedzieć skąd się przychodzi i dokąd odejdziecie gdy zostawicie gęsto materialne ciało.

Bez możliwości ktokolwiek jest zabrania wam wolnej woli, chyba że sami o tym zdecydujecie i się ciemnocie podporządkujecie.

To też jest wybór zgodny z waszymi zewnętrznymi promieniowaniami, zgodny z tym co chcecie i jakie konsekwencje poniesiecie, za to co wybierzecie, wasza wola wasz wybór, wasze skutki zwrotne, dlatego pamiętajcie; dziś skutki zwrotne są dziesięć tysięcy razy więcej niż to zło, które wyrządzicie.

Każdy kto krzyż fałszywy znak z ukrzyżowaną postacią Jezusa Chrystusa Nazarejczyka wykona, nabędzie, postawi, zawiesi na ścianie w swoim domu, urzędzie, szkole, firmie, na swojej szyi, lub da komuś w darze otrzyma w skutku zwrotnym uderzenie krzyża fałszywego znaku dziesięć tysięcy razy.

Krzyż kościelny czy religijny jest symbolem kłamstwa, fałszu i obłudy, w skutku zwrotnym dokładnie to was uderzy, ale mocno zwielokrotnione.

Duch wie co oznaczają mocne skutki zwrotne, rozum nie, dlatego potrzeba wam mocnego uderzenia abyście poczuli wreszcie i zrozumieli; kto tu jest Panem, a kto ma żyć w pokorze zgodnie z prawami Stworzyciela.

Każdy kto czyta objawienia wchodzi w nurt ŚWIATŁA płynący prosto od Stworzyciela, otrzymujecie potężną siłę, moc ducha, ma szanse by się zmienić, od was zależy jak wykorzystacie daną siłę.

Jeżeli wasze intencje są czyste i mówicie PRAWDĘ, to po przygotowaniu i po oczyszczaniu was idziecie w górę na poziomy duchowe, jeżeli wasze intencje są mało właściwe, to od razu odpracowanie całej karmy i rozliczenie z całego bytu ducha, ze wszystkich inkarnacji.

Ego rozumu ludzkiego zostało zbyt mocno rozbudowane, co powoduje, że rozumowcom się wydaje, że posiedli władzę nad innymi, bo mają dużo pieniędzy, bo w ziemski sposób są bogaci, ale biedni są duchowo, prowadzą ludzi na Ziemi fałszywą drogą, drogą która prowadzi do unicestwienia człowieka.

Dlatego z Polski kraju wybranego wychodzi PRAWDA do ludzi aby weszli na właściwą drogę rozwoju duchowego,  kierowali się uczuciem Miłości duchowej, pod opieką i prowadzeniem Stworzyciela.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
We wszystkich inkarnacjach 39. Objawienia Woli Bożej E. Gas
 Oceń wpis
   

 

We wszystkich inkarnacjach
39.

We wszystkich inkarnacjach na to, co cię spotyka ciężko sobie zapracowałeś, żyjąc w oparciu fałszywego znaku i fałszywych poglądów.

Swoje mało właściwe czyny ciągle usprawiedliwiasz, ale reszta musi być surowo ukarana i już bez możliwości takiego złego czynienia, ale ciągle powtarzasz, przecież; ja jestem tylko człowiekiem, czy to ma oznaczać, że możesz się kąpać w swoim ciepłym błocie, po co ci woda jak i tak ciągle wracasz do swojego błota.

Czy twoje usprawiedliwienie to potwierdzenie że możesz kłamać, zabijać, kraść i gwałcić?

Kto zacznie żyć zgodnie z prawami Pana ten przeżyje, przetrzyma wszystko i zostanie tu na Ziemi w nowym Królestwie Tysiącletnim.

 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)