PRÓBA GENERALNA 16.
 Oceń wpis
   

 

PRÓBA GENERALNA
16.

Próba generalna zakończona, zaczyna się spektakl dla ludzkiego ducha na Ziemi, akt pierwszy czas zacząć.

Dziura w chmurach to znak, to fakt, tak zaczyna się pierwszy akt spektaklu, na rozpoczęcie dzwon już dzwoni pod kontrolą PANA wszystko współbrzmi z naturą.

 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
POKORA DUCHA 15.
 Oceń wpis
   

 

POKORA DUCHA                                                                
15.
Pokora ducha przed częścią Pana.

Na Ziemi całkowicie zostało skasowane oparcie w ciemności, musicie iść drogą w kierunku  ŚWIATŁA za wysłannikami PANA JEZUSEM CHRYSTUSEM i IMMANUELEM.

Wszystko się wzmacnia w swoim działaniu, już ostatnia odsłona przed spektaklem, wszystko prowadzi do przejawienia się PRAWDY na Ziemi.

PRAWDA jest najważniejsza na Ziemi i każdy duch jest zmuszony by dojść do PRAWDY w pełnym tego słowa znaczeniu.

Duch każdego człowieka zna PRAWDĘ, ale ziemski rozum bez dopuszczania do odczucia PRAWDY, do życia na Ziemi w PRAWACH BOŻYCH.

Jak duchy będą bez chcenia słuchania, to PRAWDA i prawa Stworzyciela zadziałają samoczynnie jak zawsze, to duchy będą prosić aby ich wysłuchać, te które pozostaną wtedy sami pójdą drogą PRAWDY w kierunku PANA.

Oto ostatnie SŁOWO dla ducha na Ziemi.
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
FAŁSZYWYCH ZNAKÓW JEST WIELE 14.
 Oceń wpis
   

FAŁSZYWYCH ZNAKÓW JEST WIELE

14.

Fałszywych znaków jest wiele, a PRAWDY znak jest jeden, zabłyśnie dla każdego ducha na Ziemi tylko raz przez 5 minut, każdy ma szanse, choć ciemności wokół, to każdy duch zobaczy iskierkę ze Światła, poczuje ją i wybierze swoją właściwą drogę, po to duch ma wolną wolę i prawo wyboru.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
BEZ ZDAWANIA SOBIE SPRAWY 13.
 Oceń wpis
   

BEZ ZDAWANIA SOBIE SPRAWY

13.

Bez zdawania sobie sprawy ziemski duchu, co się dzieje na twoim dworze, twoje chcenie to ciemnościom służenie.

Zapomniałeś duchu, komu pokłon oddać trzeba i za co dziękować masz.

Twoje lico szare jak twoje ziemskie życie, ciągle uganiasz się za swoim ogonem i bez możliwości dogonienia go.

Zmarnowałeś swój czas na Ziemi, służysz ciemnocie i ciemnościom brak w tobie pokory, więc wypadasz z kołobiegu stworzenia, bo sam sobie kopiesz dół i do niego wpadasz, wystarczy, że dostaniesz łopatę, a sam się zakopujesz.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
ROZUM ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA 12.
 Oceń wpis
   
ROZUM ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA
12.

Rozum ziemskiego człowieka sługa ducha, brak rozumowi iskierki ze Światła.

Zablokował ducha ziemskiego człowieka tak mocno, iż ból ciała ogromny, bez odbierania i wyciągania wniosków, bez argumentów dla logicznego myślenia, wydobycia wszystkiego, co logiczne i prawdziwe.

Tak ciemno, nawet bez światełka w tunelu, rozum błądzi, oddaje się leniwie w cudze ręce, już czujność uśpiona, to pusta wiara nieprzeżyta, nieświadoma, wygodna, a to najgłębsze ciemności, bo gdyby każdy ziemski człowiek kierował się do PANA, poczuje, co to jest WIARA, a rozum kieruje tylko do ziemskiego, ściąga do dziwnych figur, obrazów, gdzie figury i obrazy to pogańskie rytuały i tam bez Stworzyciela, taka wiara całkowicie obwinia ziemskiego człowieka wygodnego leniwego życia na ziemi bez zgodności z Prawami PANA.

Spętani fałszywymi poglądami duchy są bez żadnej możliwości przejawienia się.

Wina, która wisi nad Ziemią za ZAMORDOWANIE część Pana 2000 lat temu obwinia wszystkie duchy i brak możliwości zwolnienia kogokolwiek od odpowiedzialności, ZA TEN CZYN!!!

Każdy w swych czynach, uczuciach i chęci odczynienia może się duchowo obudzić, aby skierować się do PRAWDY, do PANA, przyjąć SŁOWO BOŻE i żyć nim codziennie, żyć zgodnie z trzema prawami zawartymi w krzyżu Prawdy i siedmioma prawami danymi przez Pana.

Każdy ziemski człowiek musi się określić, musi poczuć sam, żaden pośrednik BEZ MOŻLIWOŚCI ODCZUCIA ZA WAS, każdy, kto bez pójścia w kierunku Pana ten upadnie i zginie na zawsze, bez możliwości odrodzenia się tej świadomości.

Natura już czeka, przepowiednie były, objawienia są, na co jeszcze czekacie leniwi duchowo ziemscy ludzie.

Była już wiele razy kara przejawiona na ziemskich ludziach, wiele cywilizacji upadło, obecnie ostateczne rozliczenie całego bytu, ponieważ ludzki duch chce podporządkować sobie PRAWA BOŻE i PANA, zobaczą, jacy są maluczcy, a chodzi o to, aby każdy duch na Ziemi żył radosny, szczęśliwy, zdrowy, żył zgodnie z PRAWAMI PANA podporządkowany Prawom Pana, w MIŁOŚCI BOŻEJ korzystał zawsze z nakrytego suto stołu.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Stworzyciel dał szansę każdemu duchowi 540.
 Oceń wpis
   

 

Stworzyciel dał szansę każdemu duchowi
540.

Każdy duch będący na Ziemi, w ciele ziemskim czy bez ciała ziemskiego, dostał szansę od Stworzyciela do odpracowania wszystkiego z całego bytu ducha, czyli ze wszystkich inkarnacji ziemskich, lecz szansę zmarnowały duchy.

Ten czas na odpracowanie minął, nawet bardzo ciemne duchy dostały szansę, poprzez nacisk Światła, każdy duch energię do zmian otrzymał i wykorzystał, właściwie lub nie to zależało wyłącznie od decyzji podejmowanych przez te duchy.

Przyszły takie dni, które bardzo precyzyjnie określiły co macie robić. Jak myśleć pozytywnie, mówić i czynić, rozum przestał być usprawiedliwieniem do mało właściwych decyzji, teraz należy ponieść konsekwencje tych złych decyzji.

Miały duchy na Ziemi dość czasu na zmianę siebie ducha, zero zostało wykorzystane pozytywnie dla ducha, dlatego do głosu dochodzą żywioły, albo się budzicie, albo jeszcze mocniej odczujecie, materia was blokuje duchowo dlatego jest wam zabierana, bo zamiast was wspierać to zamyka w rozumie.

Zbyt wiele żądacie, jesteście cały czas roszczeniowi, bez dania czegokolwiek, ale dostać chcecie wszystko, żeby otrzymać to najpierw samemu trzeba się wykazać i dać od siebie, potem można czekać na wyrównanie, najpierw się pracuje a zapłata jest po wykonanej pracy, a wy chcecie wynagrodzenie otrzymać przed wykonaniem pracy, czy wy też płacicie swoim pracownikom przed wykonaniem pracy?

Każdy schodzący duch na Ziemię otrzymuje w darze od Stworzyciela wszystko co potrzebuje by tu jak najlepiej odpracować karmę ale na Ziemi wszystko przenicowano, ducha zblokowano, kwitnie rozumowe życie, bezbarwne, bezproduktywne, martwe duchowo, patrzycie tylko jak tu oszukać drugiego człowieka.

Zastanawiacie się co tu jeszcze zrobić by pozyskać dla siebie pieniądze a innym je zabrać, polega to nawet na kłamstwach i oszustwach, byle tylko wydrzeć je innym.

Uczciwość, solidność, wyszły z mody jak to mówicie, kłamstwo w waszych ustach płynie, to jest pusta płytka powierzchowność, taka piękna lalka w środku pusta.

Stworzyciel wszystko wam na Ziemi powywraca, wasze życie ziemskie ułoży według praw danym wam w stworzenie.

Codziennie jest wam pokazywane jak jesteście bezsilni jak bezradni do tego co czynią żywioły.

Ale stajecie się bardziej pokorni, jak są powodzie, tsunami, tajfuny, jak wybuchają wulkany, ziemia się trzęsie, tworzą się leje krasowe, osuwiska Ziemi i inne kataklizmy, choć wy bez kojarzenia faktów i wyciągania wniosków z tego co się dzieje wokół was.

Najbardziej czujecie wtedy gdy jest zagrożenie waszego życia na Ziemi, lecz szybko zapominacie i dalej martwocie hołdujecie.

Stworzyciel cierpliwie czeka, realizuje się apokalipsa na Ziemi według waszego chcenia i działania.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 
Komentarze (0)
Prawdy znak 11.
 Oceń wpis
   

 

Prawdy znak 
11.

Świecenie to mówienie z ducha z miłości do PANA to już jest przejawienie dla tych, co szukają jasnej i prostej drogi w kierunku Światła, jak duch ludzki poczuje Siłę Miłości Bożej zawsze będzie jej szukał i zawsze do niej dotrze.

Mnie Immanuelowi Elżbiecie Gas korona świeci i wokół Światło się przejawia.

JEZUS CHRYSTUS, część Pana, blask kryształu w promieniach tęczy w nurcie Światła odsłania PRAWDY ZNAK dla ziemskich ludzi.

Kilku dostąpi zaszczytu, odsłoni się dla nich, dla wybranych i zobaczą ze ŚWIATŁA ZNAK z PRAWDY OBJAWIENIE, aby poświadczyć mogli PRAWDĘ.

Wszystko wokół już śpiewa, gra na znak radości z miłości do PANA, natura rozbrzmiewa szczęściem, fale energii płyną do ziemskich ludzi, bo wysłannik Światła jest na Ziemi.

Ci nieliczni, co dostąpią zaszczytu i pójdą za Światłem wzlecą duchowo wysoko, dostaną możliwość odczynienia swoich win i służenia Światłu.

Reszta już czeka, już czuje duch trwogę, tylko strach w nich brzmi, zasłona całkiem opadła, już bez zobaczenia PRAWDY, wokół ciemności.

Takich bez żałowania, ze swojej głupoty upadli, tylko sami sobie mogą pomóc, ale ciemny rozum blokuje Światło.

Natura już przygotowana czeka na znak, aby Sprawiedliwość zagrzmiała, już wszystko się dokona, ci nieliczni, co do Światła idą rozpoczną nowe duchowe życie na Ziemi zgodnie z Bożym Prawem.

Ci, co byli blisko części Pana, Jezusa Chrystusa, a zawiedli już zapłata czeka, otrzymają znak i zapłatę, już czas!!!

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Idzie zima 10.
 Oceń wpis
   
 
 
Idzie zima
10.

Idzie zima i już bez powstrzymania zagłady ciemnej strony ludzkiego ducha, ciemny rozum ze strachu skona i wtedy wszystko się dokona.

Raz na zawsze wszystko ciemne spadnie na dno, przyklei się i bez możliwości odpadnięcia, bo jasny jak wpadnie, to szybko zostanie wyrzucony.

Choć Ziemia okrągła jest, choć zakamarków na Ziemi dużo, żaden ciemny duch przed Prawdą bez możliwości schowania, wszystko doprowadzi jego do ostatecznego rozliczenia, bo wszędzie jest już Światło, bo wszędzie jest już Jasność.

Tam gdzie ciemność wielkie ogniem dopalenie, a wodą oczyszczenie.

Greka ogniem dopalono i wodą oczyszczono, bo ciągle Greka udaje, ale czy wyciągnie wnioski? Zobaczymy!

Dałoby się mnożyć przykłady, ale wniosków ziemski człowiek bez wyciągania, lecz rozumem swoim zgania winę na globalne ocieplenie, a sam bez przyjęcia SŁOWA BOŻEGO podanego przez wysłanników Światła, a było ich wielu, a dziś jest na Ziemi część Pana, JEZUS CHRYSTUS, ale rozum ziemskiego człowieka bez wiary i przekonania, bo czeka na cuda, a tu bez cudów, bo prawa PANA są tak proste i jasne, że dla ciemnych i ich faryzeuszy bez zrozumienia, potkną się o nie i upadną, ale ten upadek jest ostateczny i końcowy, bo kto jest jasny to widzi, że każdy jasny świeci i czuje BOŻĄ MOC, w Pokorze przyjmie SŁOWO BOŻE, w miłości i radości otworzy serce swoje na duchową Miłość i czeka by do swojego poziomu dojść.

Ciemny bez możliwości widzenia, bo rozum ciemną zasłonę zarzucił na oczy i tylko w ciągłym stresie popada we wściekłość, wybucha a agresja blokuje całkowicie widzenie, blokuje zrozumienie, a tu trzeba duchowym być, trzyma się już tylko pieniędzy, to jedyny jego cel.

Czy taki może coś odczuć?

Kajdany rozumu blokują jego! Trzymają mocno, bo siedzi w bagnie po uszy, ale rozum i tak krzyczy: Jak mną wstrząśnie to uwierzę!

Wstrząśnie na pewno!

Wtedy będą próbowali się budzić, ale wtedy już bez możliwości pomocy.

To jeszcze dziś jest czas by się obudzić, by oczyścić się i natychmiast wzlecieć wysoko i odczuć siebie ducha.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

 

Komentarze (0)
Jest na Ziemi 8.
 Oceń wpis
   

 

Jest na Ziemi
8.

JEST NA ZIEMI KRÓL WIELKIEJ MATERII JEZUS CHRYSTUS, ZOBACZCIE I PRZEŻYJCIE TO WSZYSCY. OTO JEST PRZEJAWIENIE!

JUŻ KAŻDY SIĘ OSĄDZI SAM, ZOBACZYMY, JAKI JESTEŚ DUCHU!

 

LUDZKI DUCHU SPUŚĆ WZROK I POKŁOŃ SIĘ W POKORZE!

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
O Jezu Chryste! 9.
 Oceń wpis
   

 

O Jezu Chryste!
9.

O Jezus Chryste krzyczała i już nic innego powiedzieć nie umiała, litość swoimi słowami wzbudzała, bo iskry Miłości duchowej wykrzesać z uczucia nie chciała, choć z częścią Pana rozmawiała, Jezusem Chrystusem.

Kierując się rozumem do czarnej dziury wpadła i już bez możliwości wyjścia była bo ściany tej dziury z glazury i rozum wyjść nie pozwalał.

W pułapkę przez ciemność zastawioną wpadła i zapomniała o odczuwaniu, rozumem wszystko rozbiera na czynniki pierwsze, zatraciła odczuwanie i przyporządkowane duchowi logiczne myślenie.

To nie dla takich kłócących się duchów ten elaborat, ale dla innych, aby kierowali się uczuciem, bez rozumu, przykład wyjątkowy, idźcie ze Światłem, a ciemności odrzućcie, bo tak można się rozumowym myśleniem zatracić.

Tutaj trzeba przykładem świecić,  bez kłócenia się.

Żegnam takich ziemskich ludzi!

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |