Każdy ziemski człowiek! 5.
 Oceń wpis
   

 

Każdy ziemski człowiek! 
5.
Każdy ziemski człowiek dojdzie do PRAWDY z WOLI BOŻEJ.

Przez promieniowanie Bożej Siły każdy otrzyma siłę i przejawi się taki, jaki jest naprawdę i na czym się opierał w swoim postępowaniu; na duchowym odczuwaniu czy rozumowym służeniu ciemnościom, musi odczuć i przeżyć swoją decyzję, jaką przejawia przy spotkaniu z częścią Pana lub z Jego wysłannikami.

Decyzja każdego ludzkiego ducha jest jasna, bo Jezus Chrystus i Wola Boża jest BRAMĄ do KRÓLESTWA TYSIĄCLETNIEGO, czekanie, zwlekanie z decyzją pójścia za Jezusem Chrystusem i Wolą Bożą jednoznacznie kojarzy się z odmową przyjęcia PRAWDY.

Ludzki duch zgodnie ze swoją decyzją idzie w rozkład poprzez działanie PRAW BOŻYCH w Stworzeniu.

Jest tylko jedna droga w kierunku ŚWIATŁA oraz części  Pana na Ziemi.

Każdy, kto pójdzie za duchowym odczuwaniem wzniesie się wysoko i sam trafi na drogę ŚWIATŁA, a tam czeka na niego Jezus Chrystus, król wielkiej materii obecnie na Ziemi w POLSCE w kraju wybranym w Opolu.

Każdy duch na Ziemi narodzi się na nowo, odrzuci starego siebie, aby przyjąć duchowe odczuwanie zupełnie nowego człowieka nowo narodzonego i iść drogą w kierunku ŚWIATŁA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
 
 
Komentarze (0)
Mowa Pana 4.
 Oceń wpis
   

 

Mowa Pana

4.

Stworzenie jest mową Pana, to twoje zaufanie do PANA, do duchowego prowadzenia drogą żywego Słowa prawdziwego pragnienia życia duchowego, twojego otwarcia, czystości i mądrości Miłości duchowej, przeżywasz swoje życie w codziennej walce o duchowe wartości, w pokorze idąc przez stworzenie w prawach PANA.

Pan do ciebie przemawia poprzez symbole w obrazach, trzeba nauczyć się je duchowo odczytywać, rozumem bez możliwości odczytania gdyż to mowa Pana do ducha, możliwa do odczytania wnętrzem człowieka i jego uczuciem.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Trzy prawa PANA 3.
 Oceń wpis
   

 

Trzy prawa PANA

3.

TRZY PRAWA PANA, zawarte w krzyżu PRAWDY to twój przyjaciel, poprowadzi cię prostą drogą w stronę ŚWIATŁA, do czystego odczuwania duchowego.

Dane duchowi ludzkiemu, aby uporządkował swoją równowagę, by mógł iść przez gęstą materię na Ziemi w prawach stworzenia dał się pokierować najlepszą drogą by korzystać ze wszystkich darów na suto nakrytym stole przez Stworzyciela.

Prawo ciężkości; co materialne cięższe upada, co lżejsze duchowe ulotne.

Tu potrzeba równowagi duchowej, złoty środek w każdej sytuacji.

Prawo przyciągania jednorodnego; duch przyciąga jednorodne energie, jakie sam tworzy, jaki sam jest. Ciągnie swój do swego, do siebie jednorodnego.

Prawo przyczyny i skutku; co dajesz to dostajesz, jak dasz wszystkim wokół to co korzystne dla nich i dla ciebie to otrzymasz dziesięć razy tyle dobrej energii, jak dasz i zasiejesz wokół siebie zło, to otrzymasz tysiąc razy tyle złej energii, potrzeba abyś mocno zła doświadczył i zaczął czynić tylko dobro

Wszystko zależy od twojego chcenia i twojego działania duchowego subtelno materialnego, co przejawi się w twoim ciele ziemskim gęsto materialnym.

Słyszenie i widzenie z dobrego chcenia, odczuwanie wszystkiego wokół, to proces tworzenia rzeczywistości w gęstej materii, oparty o prowadzenie w Miłości duchowej, czyste serce i czyste czyny skierowane do PANA, wewnętrzne odczuwanie.

KRÓLESTWO CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI oparte na prawach PANA w skutkach zwrotnych przejawiających się natychmiast po działaniu ziemskich ludzi.

Duch ludzki na ziemi wykona wszystko z Miłości duchowej skierowanej do Czystości, Miłość sprawiedliwie wykona zasiane chcenie dobra lub zła, powracającego działania zwrotnego.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Przyjdźcie wszyscy 2.
 Oceń wpis
   
Przyjdźcie wszyscy
2.

Przyjdźcie wszyscy do Mnie, poznajcie PRAWDĘ, przyjmijcie PRAWDĘ, przyjmijcie duchowe wartości, zostańcie duchowi w subtelnej materii i korzystajcie zawsze z nakrytego suto stołu, jak przyjmiecie PRAWDĘ do siebie ducha, stanie się dla was obfitością dnia codziennego.

Choć dziś odrzucacie wszystko, co jest z PRAWDĄ związane, odrzucacie siebie ducha, to jutro nastanie niespodziewanie i całkowicie odmieni wasze poglądy, odmieni wasze życie na Ziemi, żywioły pracują mocno, aby was obudzić z tego zamroczenia materialnego i rozumowego.

Zanim nastanie jutro niespodziewanie dla was, czas rozliczenia was wam się pokłoni i wezwie was do natychmiastowego duchowego ukłonu w stronę sądu ostatecznego abyście zrobili rachunek was ducha, to właśnie nastanie czas, w jakim usłyszycie; duchu, jaki jesteś, dla was to koniec ziemskiego istnienia.

To nie jest koniec dla Ziemi, to koniec waszego bytu, dla Ziemi tylko oczyszczenie.

Duch jest zawsze świadomy, ale jak spętasz siebie ducha, to pętasz swoje ciało ziemskie, co przejawia się ziemską chorobą i brakami materialnymi.

Zerwij kajdany z siebie ducha, żyjąc w Prawach stworzenia przyjmij właściwą drogę do Światła do części Pana, JEZUSA CHRYSTUSA i Woli Bożej.

Tu otrzymasz siłę, co pozwoli przyjąć Światło, Słowo i Prawdę.

Zmienisz swoje duchowe życie na służenie Panu na zawsze! 

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 
Komentarze (0)
Od 07.09.2007 roku jest KRÓLESTWO BOŻE na Ziemi 1.
 Oceń wpis
   
Od 07.09.2007 roku jest KRÓLESTWO BOŻE na Ziemi!
1.

Idą tłumy duchów do części Pana, idą Siłą Światła zmuszeni, przez Ziemię całą, stanąć przed Jezusem Chrystusem i Wolą Bożą, by obudzić siebie ducha i służyć ŚWIATŁU, dziękowaniem codziennym z uczucia do PANA, w Miłości duchowej żyć w KRÓLESTWIE Tysiącletnim zgodnie z prawami PANA, czcić każdy dzień, jako duchy żyjące na Ziemi w prawach Pana, czas na duchową Miłość twoją wolnego ducha.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Prawa PANA BOGA
 Oceń wpis
   

 

Komentarze (0)
PAN czeka 400.
 Oceń wpis
   

 

PAN czeka
400.
PAN czeka, więc bez chwili zwlekania,
rozum odstaw od razu, bez czekania,
aż ciemności zareagują na twój zwrot,
w żywy świat uciekaj, bo tam w ciemności
tylko martwota cię czeka, kłamstwa i fałsz.
 
Gdyby ludzkość znów zawiodła,
jak przed dwoma tysiącami lat,
wtedy Ziemię czekała by całkowita zagłada,
Ziemia pękła by na pół,
jak serce pęka z braku uczuć, bo wpada w dół.
 

Mówicie; przecież zawsze tak było,

a tu żywioły i Światło się z was śmieje,
że wierzycie pospołu klerowi i ciemnościom,
a samemu PANU chcecie pokazać wyższość umysłową,
rozumowe ego w was zmienia się w bombę jądrową.
 
Część Pana Jezus Chrystus promienie ogniste wysyła,
a ludzkość oczekuje Część Pana ponownie,
a tu ogień Boży w skutku zwrotnym działa,
bo ludzkość od odpowiedzialności ręce swe umyła,
skazując siebie na żywiołów działania i praw Pana.
 
Daliście się zwieść klerowi, ich fantazjom i cudom,

bez wierzenia w Pana tylko wierzycie w figury i obrazy,

jesteście bez logicznego myślenia i bez kojarzenia faktów,

ugotujecie się w ogniu Bożym jak konfitury,

szans już brak na wasze obudzenie, bo cały czas robicie bzdury.

 

Żywioły cały czas pracują i duchy odprowadzają do domu,

chcecie uciekać do ciemności, to czeka na was miotła,

od ciemności wszystko przyjmujecie i siebie skazujecie

na apokaliptyczne ostatnie przepowiednie,

a tu, sfałszowano wam apokalipsę by was poprowadzić do ciemności.

 

Na walizkach już siedzicie, bo czeka was eksmisja z Królestwa Tysiącletniego,

Bo jesteście bez zrozumienia, to brak akceptacji dla was,

jest już dla was ostateczne rozliczenie z całego bytu,

Pan zbyt długo na was czekał na wasz wzlot duchowy,
wy się odwracacie i z PANA się wyśmiewacie.
                                                                                                                                       
Wierszokleci piszą rozumowe wywody,
zamiast dziękowanie do PANA za talent im dany,

mieszają we wszystkich przekazach - kłamliwe poglądy,

bez wiary w swój talent i możliwości siebie ducha,

zawierzyli rozumowi i klerowi, a bez wiary w prawdy oczywiste.

 

Ziemia wytrzyma wszystko , to jest początek oczyszczania,

zacznie się wszystko powoli, aby zakończyć ducha niewolę i pozory,

noście ze sobą Światło, a odrzućcie ciemność,

bo ze Światła macie zdrowie i radość,
a z ciemności macie tylko choroby i problemy.
 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ludzie żądajcie Prawdy od kleru! 399.
 Oceń wpis
   

 

Ludzie żądajcie Prawdy od kleru!

399.

Ludzie żądajcie Prawdy od kleru, bez zaufania żadnym religiom ani sektom, legalnym czy mniej legalnym, najważniejszy jest Stworzyciel i wiara wewnętrzna z przekonania, myślcie logicznie, kojarzcie fakty.

Kierujcie się tylko Prawdą, zawsze mówcie tylko Prawdę, a sami traficie na właściwą drogę w kierunku Światła, sami będziecie odczuwali wewnętrzny spokój, bez możliwości aby was  coś nawiedzało.

Tylko Prawda was wyzwoli z tych kłamstw i fałszu, żądajcie Prawdy bo daliście się zwieść  2000 lat temu, gdy kapłani zamordowali Jezusa Chrystusa, gdy z części Pana przestępcę zrobiono, dziś ludzie chcecie powtarzać za klerem; iż ten bestialski mord odczynił wasze winy.

To bluźnierstwo i skutki zwrotne na Ziemi, wasz rozum tego bez przyjmowania ale ty duch drżysz z przerażenia, co będzie z wami, gdy nawet wydarzenia was bez obudzenia.

Wierzycie klerowi i różnym religiom, w to bajdurzenie, fałszywe historie opowiadane od wieków o życiu apostołów i chrześcijan, o życiu Jezusa Chrystusa Nazarejczyka z przed 2000 lat, wierutne kłamstwa i zmyślone historie.

A tu Jezus Chrystus musi normalnie bez cudów funkcjonować w prawach PANA, wszystko co część Pana myśli, mówi i czyni musi opierać się o prawa Pana i bez bycia coś bardziej prawdziwego jak same prawa dane przez Pana w stworzenie.

Dość wymyślonym przez kler historiom i cudom, dość fałszu, kłamstw, ich dogmatów, dość energetycznego zniewalania ludzi ziemskich, panowania ciemności, teraz dominuje Światło na Ziemi, wszystko musi się pokazać w Świetle, takie jakie jest prawdziwe, jak macie dobro, to wzmocni się dobro, jak macie zło, to wzmocni się zło.

Wszystko dostanie siłę i będą ludzie na Ziemi wariować, będą się dziać sytuacje, które nawet byście bez potrafienia sobie wyobrazić, jak z najgorszych horrorów.

A tu kler wzmocniony siłą pokazuje swoje najciemniejsze oblicze, najciemniejsze strony ludzi, którzy głoszą;iż służą PANU, lecz tylko po to, by wygodnie i leniwie żyć, zniewalają strachem i ciemnymi rytuałami, kłamią i oszukują ludzi ziemskich, jednorodnych do nich wygodnych i leniwych, którzy żyją na Ziemi bez wiary w PRAWDĘ, bez życia zgodnie z prawami PANA.

Tutaj na Ziemi obowiązują wszystkich prawa dane przez Pana w stworzenie, wszystkie duchy, muszą żyć zgodnie z Bożym prawem, zgodnie z Wolą Bożą, rozumowe dogmaty kleru i religii różnych są bez żadnego znaczenia, ponieważ brak zgodności z prawem PANA w żaden sposób, nawet rozumowo to rozbierając.

Wy im wierzycie, po kościołach biegacie, ciemne energie sobie zbieracie, a następnie narzekacie, że jesteście chorzy, źle się czujecie, że wam ciężko i same problemy macie, tak to już jest jak wierzy się ciemnościom zamiast wiary z przekonania w Stworzyciela, trzeba dać się poprowadzić najlepszą drogą Panu, a wtedy problemy i choroby odpadną, bo będą bez jednorodności z wami.

Święty jest tylko PAN BÓG, reszta to wymysły rozumowców, ich chciwości, chcecie się przyrównać do Stworzyciela, żadne święte dni, ani święte osoby, bez możliwości bycia  świętych ulic ani miast, ani też świętych miejsc.

Wieszanie sobie na szyi krzyża, symbolu Szatana, powoduje zmiany na gorsze w waszym ziemskim życiu, więc bez zdziwienia bądźcie, że wszystko wam się w życiu psuje i brak wam szczęścia, z takimi energiami szatańskimi przyciąga się do siebie tylko same problemy i choroby.

Jak kler nadużywa imienia PANA, to ich sprawa, wy ludzie bądźcie bez naśladowania ich, opierajcie wszystko co czynicie o prawa PANA, nadużywanie i kalanie imienia PANA, to brama do zatracenia, to bardzo złe, bez możliwości usprawiedliwienia takiego przekroczenia.

Opierajcie się wyłącznie o swoje własne uczucie i podpowiedzi z ducha, to jest najbardziej proste i pewne prowadzenie PANA, prostą drogą w kierunku Światła, wybierajcie sami, bo po to otrzymaliście prawo wyboru, wolną wolę, to jest wasza droga, wy poniesiecie konsekwencje swoich decyzji, wtedy będziecie bez pretensji do innych że za was wybrali, że wami źle pokierowali, to wasz samodzielny wybór i najlepszy.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)