Kłamstwo królowało, tu i teraz KRÓLUJE PRAWDA 538.
 Oceń wpis
   

Kłamstwo królowało, tu i teraz KRÓLUJE PRAWDA

538.

Wszystko co fałszywe, kłamstwa małe czy duże wychodzą na jaw, pokazuje się takie jakie jest, duchy na Ziemi są podporządkowane pod prawa Stworzyciela, a w prawach zawarta jest PRAWDA.

Odpracowanie karmy polega na tym, że w jednej inkarnacji na przykład; jesteście panami, którzy katują niewolników, a w następnej inkarnacji przeżywacie katowanie przez te duchy, które wy katowaliście, inkarnujecie jako niewolnicy, wszystko dzieje się bez przypadku przez podjęte decyzje przez was, ponosicie konsekwencje w prawach Pana, nawet w kilku  lub kilkudziesięciu inkarnacjach.

Duch przeżywa tak długo obie inkarnacje kata i ofiary, aż zrozumie poprzez doświadczanie, wyryje się piętno na duchu, dokładnie wie, że mało właściwie na Ziemi czynił.

Każdy duch na Ziemi jest równy drugiemu, każdy czy bogaty czy biedny, przez prawa Stworzyciela jest rozliczany tak samo, bez ingerencji Stworzyciela w prawa, bez ingerencji w karanie kogokolwiek, tu wszystko działa samoczynnie, zawsze sprawiedliwie.

Do wszystkich duchów na Ziemi wołam: mówcie Prawdę, trzymajcie ognisko swoich myśli w czystości, czyńcie zgodnie z Bożym prawem, a wszystko poukłada się dobrze, właściwie, radośnie dla was.

Jeżeli nadal będziecie kłamać, oszukiwać, oceniać, krytykować, żyć przeciwko prawom Stworzyciela, żyć siejąc śmierć ciała ziemskiego innych, patrząc tylko na pieniądze i dobra materialne, bez uczuć i Miłości duchowej idziecie w rozkład, żywioły armia Stworzyciela was dyscyplinuje.

Martwe bezużyteczne jestestwo tu na Ziemi zakończone, liczy się uczucie wewnętrzne każdego ducha zgodne z naturą.

Ludzki duchu brak szacunku do siebie powoduje, że ciągle poniewierasz w potocznej mowie imię Stworzyciela, szargasz i brukasz ściągając do swoich ciemnych energii, do energii rozumu, brak doceniania siebie, to poniewierasz imię Pana.

Stworzyciel dał tobie prawa, aby były pomocne w odróżnieniu dobra od zła, aby łatwiej żyło się na Ziemi, a ty szargasz wszystkim, sobą również.

 Hipnoza powszechnie używana jest zwykłą zbrodnią, to pułapką dla ducha ludzkiego, raz jak ktoś zahipnotyzuje ducha ludzkiego, daje możliwość łatwiejszego wejścia i hipnotyzowania kolejny raz.

Koniec takim praktykom, taka zbrodnia przeciwko duchowi ludzkiemu zostanie surowo rozliczona w tysiąckrotnych skutkach zwrotnych.

Wszystkie duchy na Ziemi są bez wewnętrznej wiary z przekonania w PANA BOGA.

Są bez pokory do praw Stworzyciela, dlatego dziś żywioły armia Pana pokazuje wam jak jesteście bezbronni, jak maluczcy, zabierana wam jest materia abyście zrozumieli i odczuli co to jest uczucie, wewnętrzna wrażliwość, uczciwość, solidność, Miłość duchowa.

Już na Ziemi bez wyboru jesteście, albo rozwój duchowy zmiana siebie ducha, uwolnienie od nałogów albo rozliczenie natychmiastowe.

Wtedy gdy staniecie po stronie ciemności, karma z całego bytu, ze wszystkich inkarnacji mocno was potrząśnie, wszystko pojmiecie jako duchy, żywioły coraz częściej pozbawiają was ciała ziemskiego, a na ducha czeka lej rozkładu, młyny Boże.

Każdy duch stanie przed Prawdą i Miłością lub przed Wolą Bożą, określacie się nawet poprzez myślenie, w końcu dostrzeżecie, że to co się dzieje jest bez przypadków, wszystko jest wam pokazywane w  waszym życiu i poprzez podpowiedzi, zmiana was jest korzystna, konieczna i uzasadniona.

Ufajcie swoim uczuciom wewnętrznym, bo rozum jest narzędziem ciemności, wciąga was w banalne pułapki, jako duch dokładnie wiecie co dobre, a co złe, wiecie, że źle czynicie, ale rozum pokazuje wam usprawiedliwienie złych waszych czynów, zupełnie odwrotnie, dlatego błądzicie, bo rozum rozwijacie zamiast duchowe odczuwanie.

Magie ćwiczycie, wu du, hipnozę, medycyna akademicka zatrzymuje ducha przy Ziemi, kaleczy się ciało ziemskie na różne sposoby, a wszystko po to by rządzić i manipulować innymi, kłamstwo jest w każdej dziedzinie życia waszego.

Logicznego myślenia i kojarzenia faktów zapomnieliście, bez wyciągania wniosków z doświadczeń, oddaliście się w ręce innych, ślepo im wierzycie, choć doskonale odbieracie, że jest to złe.

Zabrnęliście zbyt daleko, koniecznie chcecie dopiąć swego, przecież do mocy żywiołów jesteście jak malutki okruszek, bez jakichkolwiek możliwości pomocy, utoniecie bez ratunku, płytka wasza powierzchowność zaprowadzi was prosto do rozliczenia.

Stworzyciel pokazuje wam symbolicznie na całej Ziemi jak można was pozbawić łatwo materii, poprzez wodę, powietrze, ogień i ziemię, żywioły armia Stworzyciela.

Bardzo łatwo pozbawić ducha ciała ziemskiego, dlatego najpierw stracicie materię, będziecie cierpieli, baty odbierali, czas wam przyspiesza, żywioły bardzo precyzyjnie zmuszają was do otwarcia oczu poprzez doświadczanie, razy coraz cięższe, ból większy, a wy co?

NIC. Dalej się odwracacie i od PRAWDY uciekacie, więc spodziewajcie się coraz większych doświadczeń poprzez skutki zwrotne.

Obalam mity, fałszywą historię, odkrywają się w Świetle wszystkie kłamstwa, Ziemia czyści się z waszych chciejstw rozumu, przybiegniecie wszyscy, tu jest jedyne bezpieczne miejsce dla duchów, które zmieniają siebie ducha, swoje oblicze na zgodne z naturą.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Cisza przed burzą 398.
 Oceń wpis
   

 

Cisza przed burzą 
398.

Cisza przed burzą, przed gromami i wichurami, przed trzęsieniem ziemi, wybuchami wulkanów, lawinami błotnymi i zapadaniem się ziemi, przed tsunami, falami morskimi i całkowitą zagładą ciemności, wyrocznia zapowiadana od 2000 lat, czeka na ten ostateczny sygnał do rozpoczęcia wydarzeń na całej Ziemi jednocześnie.

Teraz się wypełnia, a wy się zajmujecie cielesnymi doznaniami, wymianą nurtów sił z ciemnościami, jak wy mało rozumiecie, wy tylko udajecie, bawicie się ze swoim życiem, to zagranie w pokera z szulerem, wiadomo było z góry, że przegracie, to otwarcie bramy do ciemności, partnerka jest narzędziem ciemnego, a wy daliście się ściągnąć w tak banalny sposób, w tak banalną pułapkę.

Teraz już samemu się podąża i trzeba ogromnego wysiłku, aby wrócić do punktu, gdzie się rozpoczęło, innej możliwości brak, wybudowana połowa mostu ze strony ludzkiego ducha runęła w przepaść, a było już tak blisko, czas poczekalni się skończył, ale duch ludzki dał plamę, zdradził siebie, jak się ocknie z tego, to przeskoczy tą przepaść, to wysiłek ogromny, ale realny.

Mogło być się tu blisko, najbliżej jak można, a teraz zdrada spowodowała iż najdalej jak to możliwe ostatnie miejsce, z tego też się będziecie cieszyć, że zostajecie w Królestwie Tysiącletnim.

Parada wyrzeczeń? Nie. To iluzja dobrobytu was kusi i wygodnego życia w lenistwie duchowym, każda szansa wam dana, to wasz wysiłek, zrozumienie procesu jaki was czeka by dojść do Królestwa, do części Pana i służyć wiernie Stworzycielowi tu na Ziemi.

Jesteście bez poznania życia w prawach PANA, to myślicie, że to wasze życie dotychczasowe na Ziemi jest właściwe, a to wielka pomyłka.

Tu duch poznaje wiedzę i się rozwija bo chce, inaczej było by pętanie ducha, na smyczy bez trzymania, dyby to specjalność kościelnych, tutaj jest dobrowolne podążanie drogą PRAWDY i Miłości duchowej, bez przymusu, wy myślcie sobie, że będzie was ktoś prosił, to wy macie zabiegać o służenie PANU całym swoim bytem w bogactwie duchowym, ochłapami karmią was w kościele.

Duchowy człowiek to świadomy sam siebie i swojego istnienia tu na Ziemi, inaczej czeka was lej rozkładu podczas wydarzeń.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Nowotwór inaczej rak 397.
 Oceń wpis
   

 

 
Nowotwór inaczej rak       
397.

Nowotwór inaczej rak, na samą informację o tej chorobie ziemskiej ludzie drżą, gdyby dziś powiedziano; iż katar to śmiertelna choroba, to tak samo by ludzkie duchy odchodziły z ciała ziemskiego, ponieważ sama ta informacja jest kodem unicestwienia, a nowotwór jest to gnicie śmieci zgromadzonych wewnątrz organizmu.

Główną przyczyną powstawania nowotworu to stres, który powoduje zatrzymanie się oczyszczania organizmu z toksyn, choć to wina samego ziemskiego ducha ludzkiego, to i tak medycyna akademicka bez mówienia Prawdy o tej chorobie, bez mówienia co jest faktyczną przyczyną.

Różne rodzaje grzybów będących w organizmie człowieka powodują gnicie od środka narządów wewnętrznych, ponieważ poprzez stres zatrzymują się toksyny, różne śmieci z pożywienia, które powinny być wydalone, a pozostają w organizmie rozpoczynają proces gnilny w ciele ludzkiego ducha.

Co by się stało gdybyście byli bez wynoszenia przez rok śmieci ze swojego domu czy mieszkania, nawet gdybyście hermetycznie je zamknęli, to i tak po pewnym czasie będą gnić, będzie fetor, robaki i inne mało przyjemne rzeczy, a pomyślcie, co może być w waszym organizmie z powodu zbierających się toksyn i różnych śmieci przez wiele lat, które muszą być wydalone, a pozostają tylko dlatego iż stres wasz blokuje oczyszczanie organizmu waszego.

Dlaczego więc dziwicie się, że chorujecie i że wasz organizm jest bez dania sobie rady z tym, co tam wrzucacie, dbacie o swoje domy, sprzątacie, pucujecie, dbacie o swój samochód, na przeglądy bardzo systematycznie jeździcie, a o swoje ciało dbacie bardzo mało, wrzucacie do swojego żołądka śmieci pokarmo-podobne i różne toksyny oraz trucizny, a o sobie kompletnie zapominacie.

Za to zjadacie ogromne ilości leków, przez co stajecie się lekomanami, tabletka na wszystko, ale to jest jak amulet na wasze problemy, które pozostają bez rozwiązania, bo się stresujecie, boicie się własnego cienia, ktoś tupnie, a wy już pod stołkiem siedzicie.

Zjadacie i wdychacie ogromne ilości zarodków grzybów i drożdży, organizm gromadzi je i na wyjałowionych przez branie antybiotyków jelitach, żołądku, wątrobie i trzustce, rozmnażają się i tworzą całe kolonie, jesteście mało świadomi że je karmicie, a one się dobrze rozwijają, jest ich tak dużo iż są wszędzie nawet na skórze, co powoduje tak zwaną alergię lub grzybicę.

Im bardziej chore ciało ziemskie tym więcej grzybów różnego rodzaju w organizmie i tym większe gnicie od środka.

Im macie więcej grzybów tym więcej słodyczy zjadacie i drożdży, karmicie sobie te pasożyty, karmicie na swoją zgubę.

Medycyna akademicka jest bez chcenia wiedzieć o tym, gdyż usunięto by przyczynę wielu schorzeń, jak bez wyleczenia przyczyny, skutki pozostaną na zawsze, czy ktoś się zajmuje waszym zdrowiem i profilaktyką? NIE.

Zajmują się waszymi chorobami i was leczą latami za duże pieniądze.

Ale Prawda sama wypłynie jak oliwa, jesteście bez możliwości Prawdzie na drodze stanąć i jej się przeciwstawić, jesteście zbyt słabi, jesteście zbyt ciemni.

We wszystkich dziedzinach waszego życia Prawda wyjdzie na jaw, dość fałszu i obłudy.

Będziecie oczy wybałuszać jak Prawda ukaże się wam w całości, jak dowiecie się całej Prawdy o kiepskim i marnym waszym ziemskim życiu.

Drożdżaki i grzyby zabijają ludzkie ciała na Ziemi, ale to też informacja; iż jesteście od środka martwi, gnicie od środka spowodowane grzybami przenosi się bardzo szybko we wszystkich organach wewnętrznych, już macie poważny problem zdrowotny, tu bez chemicznych leków, trzeba tylko oczyszczenia organizmu z tych grzybów, specjalnej diety i czystej wody oraz zmiany siebie ducha.

Ponieważ ludzie ziemscy bardzo źle się odżywiają, biorą ogromne ilości leków i tak zwanych suplementów diety, tym powodują coraz większe gnicie tych zgromadzonych śmieci we wszystkich miejscach w ciele ziemskim, gnicie toksyn zależy również od waszego życia, stresów waszych, strachu, czynów oraz tego co mówicie i myślicie, im bardziej blokujecie ducha tym bardziej chore ciało, im bardziej czynicie zło, tym bardziej odbija się to w skutku zwrotnym chorobą i blokadami organów w waszym ziemskim ciele.

Medycyna akademicka naszpikuje was lekami, medycznymi kłamstwami, a o duchu nic bez mówienia, choć przysięga Hipokratesa wspomina o duchu i ciele ziemskim, wyraźnie mówi; aby było bez szkodzenia, a tu medycyna operacyjnie coś powycina i wtedy wyjście ducha z ciała ziemskiego murowane, ponieważ operacje bardzo często szkodzą, bez przynoszenia temu duchowi zdrowia.

Wycięty organ bez możliwości odrośnięcia czy zregenerowania bo jego brak, ale jak ten organ jest, to można energetyczne ten organ oczyścić i uzdrowić, wasza wiara i świadomość tutaj o wiele więcej zrobią, samoleczenie waszego organizmu i wzmocniony system odpornościowy, oraz bardzo czyste pożywienie, aby już bez dokładania do tego organizmu toksyn, tylko organizm musi te toksyny wydalić.

Jak zbadacie i sprawdzicie ilu ludzi zostaje wyleczonych z nowotworu, to się okazuje iż to znikomy procent, ponieważ tutaj te operacje mało dają, a bardzo często operacja tylko przyspiesza odejście tego ducha z ciała.

A gdybyście wiedzieli ilu ludzi chodzi latami z nowotworami i są bez wiedzy o tym, odchodzi duch z ciała ziemskiego dopiero wtedy, gdy się dowie o diagnozie lekarzy, wtedy ta sama informacja jego unicestwia.

Duch ludzki otrzymał od PANA w darze ciało ziemskie, pojazd dla ducha, tak jak dbacie o swój pojazd mechaniczny czyli samochód, to przynajmniej tak samo lub lepiej musicie dbać o pojazd dla ducha, ziemskie ciało.

Buduje się bunkry, aby naświetlać człowieka szkodliwymi promieniami, to jak one mają pomóc jak są tak szkodliwe dla zdrowych ludzi, dla zdrowych komórek, jak to możliwe, aby po takich seansach człowiek mógł normalnie funkcjonować, jak to możliwe, aby coś tak szkodliwego przynosiło zdrowie, odpowiedzcie sobie sami na te pytania, pomyślcie logicznie, wyciągajcie zawsze właściwe wnioski.

Czy medycyna akademicka usuwa wam przyczyny chorób?, tylko cały czas chcą wam usunąć skutki, więc choroba dalej się rozwija i mówią; iż są przeżuty, patrząc na to logicznie jak usuną wam przyczyny chorób to wtedy wyzdrowiejecie.

Świadomość duchowa człowieka rozwijającego jest taka iż jest bez pozwolenia sobie na zaniedbywanie swojego ciała, na zaniedbywanie rozwoju duchowego, świadomy duch bardzo dobrze się odżywia i bardzo dobrze funkcjonuje w naturze i należycie wypełnia wszystkie swoje obowiązki.

Czas najwyższy tym ludziom ziemskim chorym na raka abyście powiedzieli PRAWDĘ o ich chorobie, ponieważ rak jest całkowicie wyleczalny, w pełnej świadomości ducha ludzkiego, koniec z kłamstwami, wtedy jest szansa zawsze na wyzdrowienie.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Maria Magdalena z Magdali, uczeń PRAWDY 396.
 Oceń wpis
   

 

Maria Magdalena z Magdali, uczeń PRAWDY 

396.

Maria Magdalena z Magdali, pierwszy uczeń PRAWDY Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, była majętną i wpływową kobietą a kapłani oczernili ją nazywając ladacznicą albo prostytutką, zawsze mówcie o wszystkich tylko PRAWDĘ, jak jesteście bez możliwości udowodnienia tego, wtedy jest to pomówienie i szkalowanie.

Maria Magdalena z Magdali wiernie służyła PANU na Ziemi przy boku Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, dziś duch Marii Magdaleny bez obudzenia się, rozum jej skierował się do materii.

Wreszcie kościoły i religie muszą ujawnić Prawdę, wszystko jest przez Światło wzmacniane, a więc ziemscy ludzie dostali siłę i mogą ujawnić to, co kiedyś było utajnione, zakrywane i bez podawania Prawdy do publicznej wiadomości.

Prawda sama się obroni, ale wy poniesiecie konsekwencję kłamstwa jakie na temat Marii Magdaleny i innych uczniów opowiadacie i powtarzacie po tych, co to mówią, kościół szkalował i szkaluje kobiety od zawsze, uzdrowicielki i osoby głoszące PRAWDĘ, od 2000 lat mordowano, torturowano, palono na stosach, więziono i prześladowano, do dziś jest dyskryminacja kobiet.

Kościół katolicki i różne religie na Ziemi dokładnie powtarzają to samo, co czyniono kiedyś, dokładnie tak samo szkaluje się ludzi głoszących PRAWDĘ i nawołujących do przestrzegania praw PANA, ale pamiętajcie ludzie; ci co nawołują do Prawdy sami żyją zgodnie z prawami Pana, są chronieni.

Jeżeli wiara, życie kościelnych i kapłanów jest utajniana, skrywana za murami kościołów, klasztorów oraz budynków sakralnych, to świadczy o tych ludziach iż mają wiele do ukrycia.

Wiara polega na tym, iż jest przeżyciem wewnętrznym, życiem jawnym, czystym, zawsze skromnym, człowiek wierzący z przekonania żyje uczciwie, zawsze mówi PRAWDĘ kieruje się uczuciem, będzie dla was wzorem do naśladowania, jest wymagający i bardzo sprawiedliwy.

Miłość duchowa jest wymagająca i sprawiedliwa, człowiek wierzący w Pana, zawsze będzie dla was prowadzeniem w Prawdzie, taki człowiek zawsze powie wam PRAWDĘ korzystną dla was.

Jak ktoś wierzy w budynki, ołtarze, figury i obrazy, to ślepa wiara religii, miła, przyjemna dla ucha i rozumu, a dla ducha mało korzystna.

Maria Magdalena z Magdali była osobą majętną, wpływową, co bardzo mało podobało się kościołowi, iż wspierała gęsto materialnie Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, również mało  podobało się kościołowi, że odbierała obrazy i objawienia z poziomów duchowych.

Wszystkie objawienia Marii Magdaleny zostały przez kościół zagarnięte, wykorzystane jako materiały kościoła, co również jest kłamstwem kościoła, że biblia oparta jest o pisane ewangelie przez uczniów, biblia to twórczość kościoła i ich kapłanów.

Maria Magdalena jako pierwszy uczeń była bez takiej możliwości aby pisać dla kościoła i różnych religii ewangelii, gdyż była świadoma kłamstw kapłanów w tamtych czasach, wszystkie objawienia, obrazy i wglądy duchowe Marii Magdaleny zostały bezprawnie zagarnięte i wykorzystane w kościołach i różnych religiach.

Objawienia Marii Magdaleny, kler tłumaczył rozumowo , takie objawienia można odczytać i wytłumaczyć tylko duchowo, a ponieważ religie, kościoły i księża są rozumowi, całkowity brak duchowości, dlatego kapłani wykorzystali swoją tajemną i ciemną wiedzę, do tego dodali kłamstwa aby przytrzymać ludzi przy kościołach po bestialskim mordzie Części Pana 2000 lat temu.

Tak wymieszano ciemne ich tajemne rytuały z czystymi objawieniami uczniów Jezusa Chrystusa, iż powstała z tego biblia księga kłamstw, bez wiedzy i bez mocy słowa, ale za to z czarną magią kleru z przed 2000 lat, tutaj Prawdę utajniono na rzecz służenia ciemnościom.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)