Malowane lale 395.
 Oceń wpis
   

 

Malowane lale 
395.

Tipsowanie paznokci i farbowanie włosów, tak dziś kobiety chcą się wyróżnić między innymi, bez patrzenia na swoją naturalną urodę, bez patrzenia na swoje piękno, tylko zakrywają naturalne paznokcie szponami plastikowymi i zakrywają swoje naturalne włosy farbami.

Popatrzcie panie na swoich partnerów, czy farbują sobie włosy, czy przyklejają sobie sztuczne paznokcie, czy malują sobie oczy, są tacy, jakich ich stworzyła natura, bez tych dziwnych upiększeń, są tacy jacy są, naturalni.

Najpiękniejszy i najbardziej naturalny jest ludzki duch taki, jaki stworzył jego PAN, ciało jest ładne jak jest czyste i zdrowe, bez tego, co wy ludzie dokładacie.

Popatrzcie na siebie jak wyglądacie, czy na pewno podobacie się sobie, każde farbowanie włosów to ogromna ilość toksyn wchłanianych przez skórę głowy prosto do krwiobiegu, to jest bardzo złe dla was, zobaczcie jakie macie swoje paznokcie piękne i naturalne.

Zawsze patrzcie na siebie, bez zwracania uwagi co mówią inni, trzeba zawsze widzieć siebie obiektywnie i poprzez naturę, każdy jest piękny sam w sobie, tylko czasami jesteście zaniedbani, źle ubrani, trzeba ubranie dopasować do figury, moda to mundury wszyscy jednakowe, trzeba być indywidualnym, ale w granicach rozsądku i pokory, wszystko w prawach PANA.

Czy sądzicie, że takie sztuczne podobacie się swoim partnerom, mówią wam tak aby wam sprawić fałszywą przyjemność, ale trzeba wam poznać Prawdę, panowie bez wyrażania prawdziwych uczuć a to kłamanie, pofarbowane włosy, przyklejone tipsy, kolczyki w uszach i naszyjnik zawieszony na szyi, to ziemskie błyskotki pętają ducha, panowie szanują siebie, to takich głupot bez robienia, a ponieważ wy kobiety bez szacunku do siebie, to tak wyglądacie jak malowane lalki; w środku puste i bez wartości, bez ducha i uczuć.

Wszędzie złoty środek i umiar, wszędzie musi być pokora i rozwój duchowy zaznaczony również w naszym wyglądzie zewnętrznym.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 
Komentarze (0)
Nastaje czas odrodzenia człowieczeństwa 394.
 Oceń wpis
   

 

Nastaje czas odrodzenia człowieczeństwa

394.

Nastaje czas odrodzenia w was człowieczeństwa, odrodzenia ducha, procesów energetycznych, prostego życia w pokorze i Miłości duchowej, wszystko tylko w prawach PANA, obojętnie kim jesteście, każdy musi przejść przez żywioły, przejść test duchowy.

Koniec usprawiedliwiania siebie, koniec biegania w kieracie, koniec rozumu waszego, prowadzenia przez ego.

Te wasze programy negatywne, te wasze wersje ludzi ciągle biadolących, narzekających na wszystko, wszystko i wszyscy są wam winni, tylko nie wy, uważacie; że sami jesteście czyści.

Nastaje czas ostatecznego rozrachunku, bo wszystko już zatoczyło koło, a więc wyżywają się ciemności już na sobie, co widać na ujawnianych brudach kościelnych.

Aby się wszystko naprawiło, to najpierw trzeba wszystko zniszczyć, zgładzić przyczyny waszego rozumowego upadku, trzeba wam wytrącić z rąk wasze ciemne argumenty i wasze ciemne żądze rozumu, musicie przeżyć mocny wstrząs, aby wasz rozum otrzepał się z tych ciemnych nurtów.

Wydarzenia na całej Ziemi spowodują iż wielu ludzi będzie pozbywać się ciała w ogromnych cierpieniach, duch odchodząc z ciała musi przeżyć to wszystko co tu czynił, wszystkie jego działania, nie ma przypadków, każdy najmniejszy czyn niewłaściwy, czy to dziecko, czy dorosły, musi zostać natychmiast wyrównany energetycznie.

Musicie wszystko odbudować od nowa, na nowo się narodzić duchowo, bo nie jest to możliwe narodzić się na nowo w innym ciele, czy wejść w inne ciało, najpierw musi nastąpić rozliczenie dotychczasowego waszego działania na Ziemi i dopiero musicie wszystko na zdrowych zasadach i na Prawdzie wybudować nowe swoje ja, zupełnie innego człowieka, o zupełnie nowej świadomości, ale teraz tylko duchowej, rozum musi podporządkować się duchowi.

Żywioły pokażą wam jak należy żyć z pokorą, jak należy kierować się do PANA, będziecie wiedzieli natychmiast co to jest uczucie i Miłość duchowa, czego dziś nie przyjmujecie, choć doskonale odczuwacie.

Rozum was kieruje na zatracenie, a duch tak uwięziony przez rozum nie jest w stanie nic zrobić, teraz jest czas abyście sobie zrobili sami podsumowanie waszego pobytu tu na Ziemi, musicie wiedzieć po co tu przeszedł duch i co ma na Ziemi do odczynienia, gdzie odejdziecie gdy duch opuści ziemskie ciało, musicie sami sobie odpowiedzieć; czy wierzycie w Pana, czy w kościół i jakieś religie, jakie są wasze wartości i czy jest to związane z Prawdą.

Zawsze musi prowadzić was Prawda i prawa PANA, a czy tak jest, teraz musicie sobie sami na to odpowiedzieć, ponieważ nie daliście się pokierować PANU, to teraz czas dla waszego prowadzenia się zakończył.

Musicie zawsze uczciwie mówić Prawdę i opierać wszystko o swoje uczucia, wszystko musi być korzystne dla was, ale też musi być korzystne dla innych.

Człowiek to duch, który kieruje się podpowiedziami swojego wnętrza i daje się prowadzić PANU najlepszą dla niego drogą, inaczej to tylko duch ludzki zasługujący na lej rozkładu.

Zrozumiecie wtedy, gdy będzie dla was za późno, zrozumiecie wtedy, gdy nie da się już nic zrobić, wtedy już będziecie pozbawieni ciała ziemskiego i wtedy już zostanie tylko odpracowanie wszystkiego, ale na niższych poziomach, dlatego to będzie dla was tragiczne.

Przepowiednie już się wypełniają całkowicie i ostatecznie, budźcie się ludzie, aby się ratować, aby budować Królestwo Tysiącletnie, a nie wspierać ciemności.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Między Chinami, a Stanami Zjednoczonymi 393.
 Oceń wpis
   

 

Między Chinami, a Stanami Zjednoczonymi
393.

Między Chinami, a Stanami Zjednoczonymi jest kraj, który jest potęgą energetyczną, żaden inny kraj na Ziemi nie jest tak mocny, nie jest tak ważne bogactwo materialne jak promieniowania energetyczne PRAWDY.

Kraj ten to sam środek Europy, to POLSKA, tutaj zeszły wszystkie duchy, które są naznaczone krzyżem Prawdy, to Ismani i wszyscy wybrani do służby PANU, by pomóc w budowie Jezusowi Chrystusowi Królestwa Tysiącletniego.

Ismani i ci wybrani, to takie ludzkie duchy, które żyją w prawach PANA duchowo, odczuwając wszystko intuicją, a nie rozumowo jak kościelni i im podobni, zeszli by służyć PANU przy boku Jezusa Chrystusa.

Jedyny na Ziemi taki czas na wasze zmiany zakończony, kto się obudził ma szansę szybkiego wzlotu, kto się nie obudził z tej martwoty musi przejść wydarzenia, zostanie mocno wstrząśnięty duchowo, aby zrozumiał co czyni niewłaściwego i powrócił natychmiast na drogę Prawdy, to przebudzenie będzie bardzo radykalne i albo się obudzicie, albo natychmiast duch odejdzie jako czysty zarodek przez lej rozkładu.

Wszyscy duchowi co pozostaną muszą nauczyć się czyścić swoje wszystkie otoczki i swoje szaty, muszą całe dotychczasowe życie na Ziemi odrzucić by wrócić na drogę przeznaczoną duchowi tu w gęstej materii.

Prawda wszędzie się przejawia, każdy musi się pokazać jaki jest i ciemni muszą upaść, dlatego wszystko się wyżywa, dlatego jest tyle sytuacji, które nigdy wcześniej by się nie przejawiły, teraz energetycznie przez Światło są zmuszeni do pokazania wszystkim PRAWDY.

Dlatego tyle ujawnia się pedofilii w kościołach, dlatego tyle afer na Ziemi się pokazuje, a już działają żywioły i najciemniejsze miejsca na Ziemi są systematycznie codziennie pokazywane wam ludzie ziemscy, abyście się jeszcze obudzili i wyciągnęli właściwe wnioski.

Wierzycie w kościoły, religie i różne sekty i organizacje, a oni nie mówią wam PRAWDY, tylko was oszukują, więc musicie zobaczyć to wszystko, co przed wami ukrywają, to wszystko, co utajniają, abyście zobaczyli jak wyglądają wasze autorytety i tych, którzy wami kierują obdartych przez Światło do ich żądz i nałogów, ukazanych wam jakimi są w rzeczywistości, co kryje się pod czarnymi sutannami.

Co kryje się pod ich dogmatami, fałszywymi i szkalującymi PRAWDĘ, niewierzącymi w nikogo, tylko w czarną magię, używającymi imię PANA w potocznej mowie, brak szacunku do siebie, to brak szacunku do wszystkich.

W żadnym kościele nie ma PANA, ponieważ oni nie wierzą w Pana, nie wierzą w prawa PANA, nie żyją zgodnie z Wolą Bożą, kościół jest ANTYCHRYSTEM.

Żywioły działają bardzo precyzyjnie, w najciemniejsze miejsca na Ziemi uderzają i tam ludzkie duchy zmuszają do odczuwania, do kierowania się uczuciem i intuicją, trzęsieniami ziemi, wstrząsami wtórnymi, powodziami, pożarami i lawinami błotnymi, deszcze i śnieg, wszystkie żywioły bardzo się wzmacniają, aż raz dokładnie uderzą bardzo precyzyjnie na całej Ziemi jednocześnie, teraz macie przed obrazy, aby to jeszcze zrozumieć.

Narzekacie; że to niesprawiedliwe, że jesteście bardzo biedni, ale jak nic się nie dzieje, to jesteście butni i przemądrzali, nawet najmniejsze dziecko ma dorosłego ducha, przychodzi duch na Ziemię i ma do przepracowania karmę, musi nauczyć się duchowego życia, inaczej przestanie istnieć i nic jemu nie pomoże.

PAN czekał cierpliwie, teraz przepowiednie się realizują, czas na was już nastał, żywioły są gotowe, a wy?

Czy jesteście gotowi na przebudzenie?

Czy jesteście gotowi na odbudowywanie świadomości duchowej?

Nie może na Ziemi powtórzyć się ta sama historia kolejny raz, że ludzki duch wierzył będzie w ciemności, że kolejny raz ciemności zapanują nad Ziemią, że ważniejsze będą dobra materialne nad światłe wartości i duchowe.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
PRAWDA Ziemię zmienia 537.
 Oceń wpis
   

 

PRAWDA Ziemię zmienia
537.

Zwierzęta by prędzej odczuły i uczuciem się pokierowały niż wy ludzie, brak wam szacunku do siebie ducha, to rozum wpędza w lęki i ego przerasta rozsądek, interesują was tylko pieniądze i dobra materialne, leniwe wygodne życie, płytkie i powierzchowne, bez uczucia i radości, całkowicie bez Miłości, nawet ci co są blisko dopuszczeni, to bez zrozumienia tego co mówię i uczę, nawet małej części.

Kiedyś upadek kojarzył się tylko z doświadczeniem kolejnym, można było się wyczyścić i iść dalej, dziś gdy weszliście w ostatnią fazę wydarzeń na Ziemi upadek, to już koniec drogi, to już rozliczenie z całego bytu ducha ostateczne.

To tylko informacja, że duch bez zrozumienia po co tu przyszedł, zero zrozumienia w jakich procesach uczestniczył, jakie miał możliwości po otrzymaniu siły, tu zabawa się skończyła i cierpliwość wyczerpała, trzeba sobie radzić samemu.

Upadły duch jest całkowicie odcięty, bez możliwości  powrotu, sam zdecydował o sobie i teraz sam ponosi konsekwencje swojego upadku, ktokolwiek pomoże upadłemu duchowi tak samo upadnie jak ten duch, każdy ma możliwość wyboru, więc zdecyduje sam czy pomagać czy nie, wy sami stoicie przed wyborem.

Każdemu człowiekowi na Ziemi obecnie wzmacniają się wszystkie cechy, dobre i złe, dostają ludzie siłę na to aby wreszcie wszędzie mogła przebić się PRAWDA, czy to politycy, lekarze, prawnicy, robotnicy nawet ci zwykli ludzie, albo mówicie PRAWDĘ, albo skutki zwrotne, każdy pokaże się dokładnie taki jaki jest.

Jeżeli będąc na Ziemi duch ludzki będzie wykorzystywał innych pod swoje potrzeby, będzie żył wbrew prawom Stworzyciela, kłamał i oszukiwał innych, wtedy będąc w Królestwie Tysiącletnim wszystko tak jemu potoczy się w życiu, że Prawda pokaże jego kłamstwa, aby ludzie mogli zobaczyć i odczuć to co jest PRAWDZIWE.

Patrząc na was ludzie tu i teraz na Ziemi, widzę że wstrząs aby was obudzić z tego zamroczenia rozumowego powinien być ogromny inaczej nic ze zrozumienia, rozum pokazuje wszystko co tylko wam się chce zobaczyć, dlatego tak wszyscy nisko duchowo są, w obecności mojej się podciągacie ale za chwilę i tak wracacie w ziemskie i powierzchowne tematy.

Duchowość polega na zmianach siebie ducha, a żeby się zmienić trzeba przepracować swoje ego, słabości i nałogi, obecnie zero alkoholu, koniec z paleniem papierosów, trzeba wyluzować, wszelkie dziwne napoje typu coca cola czy pepsi cola całkowicie odpadają, zero słodyczy i soli.

Trzeba jeść kasze warzywa, owoce i czyste mięso, zdrowe produkty, potrzebne składniki w organizmie człowieka.

Czysty duch przyjmuje i podaje dużo więcej energii, jak jest zabrudzony energetycznie zbyt mało aby przetrwać i się rozwijać, trzeba się kierować uczuciem, rozwijać wnętrze, siebie ducha, rozum jest po to by służył tylko do logicznego myślenia, dla was jako narzędzie.

Pozwalacie na to aby rozum wami rządził, aby ego w was buzowało, mściwość i zawiść, ciągle brak trawienia, przecież to brak akceptacji siebie, wtedy bez akceptacji otoczenia, dziś to ostrzeżenia dla tych co idą, tych co upadli bez możliwości pomocy, zostawcie bo upadli z własnej głupoty.

Cały czas podpowiedzi były i są, we wszystkich objawieniach, jak uważacie, że to was denerwuje, to oznacza, że dokładnie was dotyczy, strzał w dziesiątkę, trzeba zrozumieć i przepracować to co do was, dobrze się wsłuchajcie, wtedy dobrze odbierzecie ze zrozumieniem tematu do przepracowania.

 Ktoś kto upada sam tego bez widzenia jest, ponieważ kieruje się nadal rozumem to rozum jemu się wzmocnił i podaje, to co chce zobaczyć ten człowiek ziemskimi oczami, tylko się wam wydaje, że się rozwijacie, tylko powierzchowność, w środku tego ciała śpi dalej duch, tylko martwota.

Można upominać was tysiące razy ale wasz rozum i tak robi swoje, ciągle powtarzacie to samo: i co ja mam teraz zrobić, wreszcie zadbać o siebie i wziąć sprawy w swoje ręce, przestać wykorzystywać innych do swoich celów, wziąć się do solidnej pracy.

Przestroga dla innych, idźcie drogą w kierunku ŚWIATŁA, zostawcie ciemności, przecież widać jak upadają bezpowrotnie.

Wszystko się wam pokazuje takie jakie jest prawdziwe, rządy, politycy, prawnicy, bogacze, lekarze, fanatycy, wszelkiego rodzaju religie, PRAWDA odkryje każde kłamstwo, matactwo i manipulacje, dlatego wołam do was; mówcie zawsze PRAWDĘ!

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
EPIDEMIA białej zarazy 536.
 Oceń wpis
   

 

EPIDEMIA  białej zarazy
536.

Medycyna akademicka mówi o epidemii cukrzycy, jawnie jesteście okłamywani, ale jest też druga strona tego medalu, że wy duchy pozwalacie się okłamywać, wręcz całkowicie to akceptujecie, biała zaraza zwana na Ziemi cukrem rafinowanym wiodła prym w wielu domach i jest główną przyczyną takiego stanu ludzkiego ciała.

Cukier i jego przetwory oraz stosowanie cukru jako konserwanta powinno być prawnie zabronione tak samo jak narkotyki, jest bardzo szkodliwy w każdej postaci. Nawet miód rozcieńczony w wodzie staje się cukrem i tak samo jest szkodliwy jak cukier.

Każdy cukier wydobyty z warzyw czy owoców jest tak samo szkodliwy gdyż jest pozbawiony składników, które były w tym produkcie do strawienia tego cukru, a tak bez tych składników odkłada się w całym organizmie i szkodzi zdrowiu człowieka, jest to najsłodsza trucizna.

Wielu ludzi na Ziemi jest świadomych tej zarazy, tak bardzo szkodliwej w organizmie człowieka, dlaczego więc naukowcy podają fakty mijające się z PRAWDĄ, podają tylko to co pasuje tym, co im płacą wynagrodzenie.

Od urodzenia dziecka, a właściwie już w łonie matki jesteście karmieni cukrem w różnych postaciach, co powoduje wiele chorób na czele z cukrzycą, którą na Ziemi nazywa się już epidemią.

Dla narodzonego dziecka już zaleca się słodką dietę, odstręcza się od naturalnego mleka matki, w konsekwencji już dziecko uzależnia się od białej zarazy.

Każdego dnia z wielu sklepów na całej Ziemi w wózkach wywożą ludzie tony cukru w różnych postaciach, cukierki, ciastka, lody, obecnie w wielu produktach by polepszyć smak dodaje się cukier jako najtańszy konserwant.

Spryskuje się owoce cukrem by były słodsze, wtedy lepiej się sprzedają, każdy człowiek patrzy tylko na swoją kieszeń, okłamuje się ludzi by tylko zarobić pieniądze.

W prawach Stworzyciela i Miłości duchowej jest tak, że dajecie sobie i innym wszystko to co jest korzystne, zdrowe i odżywcze dla ciała ziemskiego, oczywiście przyrządzone tak, że jest smaczne, ale najpierw trzeba patrzeć aby przynosiło korzyść ciału i duchowi.

A tu na Ziemi w KAŻDYM miejscu kłamstwa, oszukiwanie, trucie i powolne zabijanie.

Czy potraficie mówić PRAWDĘ?

To pseudo jedzenie, te śmieci żywienio podobne, trują was, zanieczyszczają ziemskie ciało, powodują choroby, lęk, stres i strach przed dniem jutrzejszym, a przecież każdy z was powinien wiedzieć skąd przeszedł i dokąd wróci, kim jest i co tu na Ziemi ma do przepracowania, a bardziej interesujecie się swoim brzuchem niż sobą duchem.

Będziecie pragnęli Miłości Stworzyciela, w której zawarte jest bezpieczeństwo i luz, tak samo jak ryba pragnie wody, życie na Ziemi bez uczuć stanie się katorgą, którą bez możliwości uniesienia takich energii przez was.

Weszliście energetycznie tu i teraz do ostatniej fazy apokalipsy, we wszystkich ludziach na Ziemi wszystkie cechy się wzmacniają, czas mocno przyspiesza, a wy dalej w swym uporze tkwicie i jak zwykle się rozumowo przeliczycie.

W każdym uczucie narasta, wewnętrznie wszystko odbieracie, ale rozum dalej biega w kieracie, dlatego wewnętrznie dobrze czujecie ale bardzo źle czynicie, efekt końcowy to upadek, jednak PRAWDA przetrwa.

Przyszłam tu na Ziemię po to by wam przekazać PRAWDĘ, bez zwracania uwagi na was czy to się wam podoba czy nie, jak nie, to tylko czeka was lej rozkładu, przecież wy jako duchy doskonale odczuwacie i doskonale wiecie co na Ziemi się wydarzy, duch też każdy bez wyjątku wie dlaczego jest takie rozliczenie, tylko rozum zbyt mocno w ludziach rozwinięty wam wiedzę duchową blokowało.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 
 
 
 
Komentarze (0)