Życie na Ziemi jest waszym egzaminem 535.
 Oceń wpis
   

 

Życie na Ziemi jest waszym egzaminem

535.

Nauka trwa, dostajecie kolejne lekcje pokory, a i tak przekonania w was mało, choć dowody są bardzo mocne, to wasz rozum wami jeszcze chce rządzić i was pociąga w niższe energie, a wy jak sztubacy dajecie się prowadzić w bagniste najniższe wibracje.

Waszym świadectwem wasze postępowanie, wyrównanie nastąpi bardzo skrupulatnie co do grosza, wszystko się wam przejawi w ziemskim życiu, obecnie bardzo szybko, jak macie kłopoty finansowe, to oznacza, że zeszliście nisko, żyjecie bez duchowości.

Czasami trzeba kogoś przytulić i być blisko aby zobaczyć i wiedzieć z doświadczeń jaki jest, bez fałszywych otoczek.

Gdyście na Ziemi byli duchowi i wierzący w Stworzyciela kłopoty, problemy, brak pieniędzy omijał by was szerokim łukiem, a tak macie ponowne lekcje pokory, choć dowody macie, to rozum nadal wpuszczacie na tron ducha, kolejną wiedze przyjmujecie, która pozostaje teorią w rozumie bo w was brak przekonania.

Litość bierze górę nad rozsądkiem, choć wiedza duchowa jest, to jeszcze rozum w kieracie biega za gęstą materią, myślicie że się dobrze ułoży, to tylko tak może myśleć rozum bo duch wie swoje, ale wy siebie ducha do głosu dopuszczacie tylko czasami gdy energia wam wycina rozumowe wasze wywody, gdy pętane są myśli.

Szczególnie mocno są obecnie wzmacniane wszystkie wasze cechy i słabości, wszystkie tematy w was do przepracowania, albo przepracujecie i wzlecicie albo czeka was upadek, bez innej możliwości.

Jeżeli sądzicie, że uda się manipulacja innymi, wiedzą duchową lub udawaniem rozwoju duchowego, to bardzo się mylicie, lepiej dla was będzie jak odejdźiecie w pokorze by przestać szkodzić innym i sobie.

Pokora w was musi być na pierwszym miejscu, aby uczyć i uzdrawiać innych, to wy najpierw musicie się nauczyć być uczuciowym luzakiem, napełnionym przekonaniem i szacunkiem do siebie, Stworzyciel na pierwszym miejscu.

Na Ziemi całej wszystkie duchy są w Królestwie Tysiącletnim, a tu obowiązują Prawa Stworzyciela.

Polska to kraj wybrany, miejsce przemiany siły na całą Ziemię, tutaj jest Miłość i Prawda oraz Wola Boża.

Obecnie język Polski jest językiem obowiązującym w Królestwie Tysiącletnim jako jedyny do obowiązkowego nauczania w szkołach, wszędzie prywatnie i urzędowo, a złoty Polski staje się walutą obowiązującą we wszystkich rozliczeniach i transakcjach finansowych.

Każdy duch będący na Ziemi obowiązany jest przestrzegać praw Królestwa Tysiącletniego, bo inaczej czekają jego skutki zwrotne.

POLSKA to kraj z którego wypływa SŁOWO BOŻE na całą Ziemię, stąd wychodzi MIŁOŚĆ BOŻA i PRAWDA oraz prawa nadane w Królestwie Tysiącletnim na Ziemi przez WOLĘ BOŻĄ.

Jeżeli brak w was wiary z przekonania, to brak suto nakrytego stołu, możecie mieć dużo wiedzy, dużo możliwości i dary od Stworzyciela, ale jeżeli są wątpliwości, to wszystko się rozpływa między palcami, dary też bez rozwijania się cofają lub usypiają i czekają aż ten duch się ocknie i zacznie się rozwijać.

Jakie jest wasze przekonanie i wasza wiara w Stworzyciela jak wy ciągle boicie się o swój byt gęsto materialny, to jest dowód na to, że jesteście tylko ziemscy i bardzo rozumowi.

Nawet jeżeli mówicie, że wierzycie w Stworzyciela, to tylko takie rozumowe gadanie, potwierdzenie dla rozumu, a przekonania zero gdyż czyn za tym powinien pójść, a idzie tylko ciągłe biadolenie i narzekanie, zamiast wziąć się do pracy i czynem to potwierdzić.

Natura i żywioły was wesprą wtedy gdy swoim promieniowaniem pokażecie swoją wiarę i swoje przekonanie zawarte w duchu, mówicie, że brak wam zaufania, to oznacza iż przede wszystkim brak zaufania do siebie, bo MIŁOŚĆ duchowa otwiera wszystkie drzwi i kasuje wszystkie bariery, ale to co było to trzeba wyciągnąć właściwe wnioski, umieć zapomnieć i wybaczyć.

Gdyż to co was spotyka jest bez przypadku, dostajecie zapłatę dokładnie za to co sami robiliście, to co sami wcześniej dawaliście innym dziś odbieracie, jeżeli jest to możliwe to w tej samej inkarnacji, a jeżeli nie to w następnej, lub nawet w jednej z kolejnych, rozum jest bez pamięci ale duch doskonale pamięta.

Wiedzę dostajecie, świadectwa też, a egzaminem będzie dla was życie ziemskie, jak wprowadzicie wiedze duchową w swoje doświadczanie wtedy zobaczycie jakie to proste i PRAWDZIWE.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 
 
 
Komentarze (0)
Przed obrazy do wydarzeń 392.
 Oceń wpis
   

 

Przed obrazy do wydarzeń
392.

Przed obrazy z Woli PANA wam pokazywane, abyście zobaczyli jak wygląda czas po wydarzeniach, jak wygląda życie ludzi ziemskich po kataklizmach, to też jest dla was informacja, jak to będzie wyglądało po przejściu żywiołów, musicie się przygotować do życia duchowego, do życia bez materialnych dóbr, zbudowali już wszystko na Ziemi oparte o prawa PANA, tak jak żąda od was PAN, nie tak jak chcą ziemscy ludzie.

Dziś na Ziemi po przejściu żywiołów jest totalny chaos i panika, totalne niemoc energetyczna, tylko dlatego, że wy ludzie nie kierujecie się prawami danymi przez Pana na Ziemię, nie kierujecie się duchowo tylko rozumowo, nie wyciągacie z tych doświadczeń żadnych wniosków.

Duchowo nadal jesteście martwi i użalacie się nad sobą, żądacie ziemskiej pomocy, nic w sobie nie zmieniacie, dalej w was chaos rozumowy i nie zabieracie się do pracy tylko do biadolenia.

Wasze ziemskie życie musi się radykalnie zmienić, duchowe życie w prawach PANA przełoży się wymiernie i gęsto materialnie, otrzymacie wszystko co będzie wam potrzebne do budowy od podstaw waszego życia na Ziemi, tak abyście kierowali się tylko uczuciem, tak abyście żyli szczęśliwie i radośnie kierując się ku Światłu na zawsze.

Gdybyście kierowali się duchowo, wtedy podpowiedzi z wnętrza pokierowały by was w bezpieczne miejsce, a tak wasz rozum mówi wam; wszystko dobrze, nic się nie dzieje, dlatego macie problemy, kłopoty, duch widząc wszystko szeroko wie co się wydarzy, a wasz rozum jest ograniczony dlatego nic wam nie może podpowiedzieć, dlatego jak duch podpowiada; że musicie stąd wyjść, to rozum wam mówi; dlaczego, mi tu dobrze i zostajecie, a duch wie, iż tu jest niebezpiecznie.

To właśnie jest kierowanie się rozumem a nie uczuciem, bo duch to uczucia, podpowiada wszystko co jest prawdziwe i dobre dla was, rozum nie jest sam w sobie logiczny i nie zna Prawdy, podpowiada niewłaściwie.

Przed obrazy są po to aby wam zasygnalizować obraz tego co się będzie na całej Ziemi działo, obraz do zapamiętania, aby duch wiedział jak ma się zachować i jak wam podpowiadać abyście zwrócili się w kierunku Prawdy.

Nie znacie takich powiedzeń; dam radę, łatwo, ciągle mówicie tylko; trudno, ciężko, to nie możliwe i nie dam rady, to może wreszcie zrozumiecie iż od was zależy i waszego chcenia czy wy dacie radę czy nie, czy się uporacie ze swoim rozumem, aby służył duchowi, co jest jasne i czytelne zgodne z prawami PANA.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ryzykujesz żyjesz 391.
 Oceń wpis
   

 

Ryzykujesz żyjesz
391.

Ryzykujesz żyjesz, nie ryzykujesz gnijesz, to skutek zwrotny wygodnego leniwego życia w dobrobycie i lenistwie duchowym, tak też zakończy się twoje ziemskie życie tu w gęstej materii na Ziemi.

Rozum sługa ducha czasu teraźniejszego, przecież to takie proste i oczywiste, wszystkie zjawiska na Ziemi wam zsyłane z Woli Bożej, abyście swój rozum podporządkowali duchowi, by służył wiernie PANU.

Każdy ma szansę tą ostateczną, jeszcze może w sile płynącej z góry od Stworzyciela się podnieść i odmienić swój los, by kroczyć z podniesioną głową w prawach po drodze Pana.

Droga Pana jest ognista i czysta, palą się wszystkie ciemności do końca.

Co jeszcze musi się wydarzyć na Ziemi abyście się ocknęli i zobaczyli iż prowadzą was ciemności prosto do zatracenia, drogą prosto do ciemności, co musi jeszcze uderzyć w Ziemię abyście szli duchowo w swoim ziemskim jestestwie, przekonani i świadomi waszego rozwoju Miłości i Prawdy.

Cywilizacja was unicestwia, a wy mówicie; iż od czegoś trzeba umrzeć, każdy duch musi kiedyś odejść z ciała, ale to od was zależy kiedy i jak to się odbędzie, czy w strachu jak dotychczas, czy świadomie i w Miłości, zgodnie z prawami PANA.

Piszecie o kosmosie i galaktykach, piszecie o statkach kosmicznych, o kosmitach, a boicie się wyjść ze swojego domu, boicie się jutra, świadomość wasza nie ma nawet punktu zerowego, byście mogli ruszyć do celu światłego i nie błądzić już po innych galaktykach, a zacząć żyć na Ziemi zgodnie z Bożym planem, prawdziwym życiem duchowym.

To rozum wasz ciągle błądzi, szuka naukowych dowodów, szuka potwierdzeń w starych cywilizacjach, a żywioły armia PANA pokazuje wam gdzie jest wasze miejsce na Ziemi, pokazuje wam jaka jest PRAWDA, nie ma globalnego ocieplenia, nie ma dziury ozonowej, nie ma zagrożenia ze strony natury ale jest zagrożenie ze strony duchów ludzkich będących dziś na Ziemi, od tych którzy takie kłamstwa propagują.

Brakuje wam fundamentu podstawowego, wybudowanego na wierze z przekonania i waszych doświadczeń ducha, a nie marzeń rozumowych błądzących gdzieś po galaktykach, bo to oderwanie od rzeczywistości ziemskiej, brak zakotwiczenia w gęstej materii, to rozum szuka usprawiedliwienia i was ściąga w przepaść.

 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Uważajcie na skutki zwrotne 534.
 Oceń wpis
   

 

Uważajcie na skutki zwrotne
534.

Człowiek rozumowo oddzielił świat ducha od świata ziemskiego, jeden duch uzurpuje sobie prawo do decydowania za inne duchy, bardzo fałszywie patrzymy na to co powiedzą inni, zmuszanie do nauki, zmuszanie do wiary, zmuszanie do posłuszeństwa, związek pomiędzy partnerami przypomina najgorszy kierat, zmuszano ludzi do fałszywych poglądów.

Każdy duch który jest na Ziemi, przyszedł tu na własną prośbę lub z powodu win nagromadzonych, gdy nastał czas na ich odpracowanie, automatycznie promieniowaniem zaszeregował się do zejścia w gęstą materię.

Schodzi tam gdzie jest jednorodny i gdzie ma do odpracowania z tymi duchami karmę z poprzednich inkarnacji, nawet najmniejsze przewinienie w prawach energetycznie musi zostać wyrównane, wszystkie przewinienia odpracowane, każdy na Ziemi będący duch jest równy drugiemu duchowi.

Na Ziemi wymyślono rozumowo rodzinne koligacje, uzależnienia, powiązania prawne, prawo rodzinne, aby łatwiej było kontrolować i manipulować duchami, to całe ziemskie prawo jest tak rozumowe, że bez możliwości porównania do prawa Stworzyciela, które jest samoczynnie działające i doskonałe, prawa rozumu i dywagacje rozumu to przepaść, a prawo Stworzyciela to jasność i czystość.

Każdy duch jest zawsze taki sam i zawsze młody, czy jest w ciele ziemskim dzieckiem czy starcem, schodząc do rodziny ziemskiej ma możliwość odpracowania karmy, powinien być wdzięczny, podziękować i jak dorośnie odejść bez żądania czegokolwiek.

Sam powinien wypracować sobie wszystko, dla rodziców jest obcym duchem, może pozostać z nimi w przyjaźni, resztę każdy odpracowuje indywidualnie sam.

Po rodzicach otrzymuje tylko ziemskie ciało, które jest podobne z wyglądu i predyspozycji takich jak rodzice ziemscy, natomiast w tym ciele jest duch, a każdy duch jest inny, bez żadnych koligacji ziemskich.

Trzeba aby każdy duch z wnętrza wydobył uczucia, które są zgodne z prawami Stworzyciela i tak żył na Ziemi, zrozumieć prawa, bo uczenie się ich na pamięć to błąd, gdyż wtedy pozostają w rozumie, a mają być i pozostać w duchu, sprawdzone w ziemskim doświadczaniu.

Rozum jest ograniczony w czasie i przestrzeni, dlatego ziemskie prawa pozostają też ograniczone i fałszywe, mało logiczne i mało precyzyjne, każdy interpretuje po swojemu, bo tak są przyziemne i wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Na Ziemi wszystko przekłamano, bez możliwości powrotu do natury, dlatego potrzebny jest totalny wstrząs, wszystko upadnie, materia zniknie, bo kłamiecie, ludzi mordujecie tak zwaną medycyną akademicką, każdy medykament ma zbyt dużo skutków ubocznych by powiedzieć, że leczy.

Jest na Ziemi bardzo dużo ludzi okaleczonych przez  medycynę akademicką, dużo ludzi odchodzi z ciała w szpitalach, stają się lekomanami, kalekami, czy to jest uzdrowienie?

Każdy człowiek na Ziemi sam za siebie odpowiada, sam wybiera, konsekwencje w prawach ponosi, gdyż blokowanie oczyszczania ciała ziemskiego to zbrodnia dla ducha.

Żywność akceptowalna przez ludzi jest tak skażona i trująca, że to już powoduje ogromną utratę zdrowia ciała ziemskiego.

Jeżeli ktoś wyprodukuje wbrew zdrowemu rozsądkowi i prawom Stworzyciela skażoną żywność, trujące buty lub odzież, truje różnymi wyrobami naturę lub truje medykamentami, poniesie skutki zwrotne tysiąc razy mocniejsze niż to co sam zrobił.

Jeżeli przez was pozostawią ciało gęsto materialne inni, wy w skutkach zwrotnych sami pozostawicie ciało ziemskie i duch odejdzie z Ziemi by to odpracować.

Czas przyspiesza po to abyście mogli natychmiast odebrać zapłatę za to co sami czynicie, dlatego zwróćcie uwagę, co myślicie, mówicie i czynicie.

Na Ziemi jest już ponad 95% ŚWIATŁA, ciemności są zaganiane i kasowane bez odwrotu, ta era się już kończy, wzór dla każdego ducha, pokora i szacunek, Stworzyciel jest dla was najważniejszy.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Cóż wy ludzie wiecie o Prawdzie? 390.
 Oceń wpis
   

Cóż wy ludzie wiecie o Prawdzie?

390.

Cóż wy ludzie wiecie o Prawdzie, jak sami ciągle kłamiecie, innych ciągle osądzacie, a na siebie nie patrzycie, kłamiecie jak to mówicie; w dobrej wierze, ale musicie wiedzieć, że to kłamstwo jest tak samo kłamstwem, a wy chcecie to kłamstwo wybielić, ubieracie kłamstwo w płaszczyk wiary, jak to jest ta wasza ślepa wiara, to taka wiara nie ma nic wspólnego z Prawdą.

Cóż wy ludzie wiecie o życiu na Ziemi, jak ciągle żyjecie w stresie i strachu, jak ciągle wymuszacie na innych wasze chciejstwa i wasze programy, ramy rozumowego pojmowania świata, ramy ograniczeń rozumowych, blokady ducha.

Uczucia wasze tak skrępowane, dlatego macie same problemy, trzeba się kierować duchem, połączeniem z Panem, najlepszym duchowym prowadzeniem, ponieważ rozum nic nie widzi i was ogranicza do ziemskiej gęstej materii, a duch widzi szeroko i wysoko, dlatego duch ostrzega przed wydarzeniami na Ziemi, ponieważ wie o wydarzeniach apokaliptycznych.

Choć będziecie mieli dużo pieniędzy, to i tak nic za nie nabędziecie, ponieważ nie będzie sklepów, ponieważ wszystko się zawali, to i nie będziecie mieli takich potrzeb, tylko wasza praca pozwoli wam przeżyć ten trudny okres, aż do całkowitego rozkwitu ducha.

Wtedy zobaczycie jak łatwo kierować się intuicją, jak łatwo zrozumieć procesy duchowe, nie uciekać tylko się zmierzać ze sprawami do załatwienia, ale duchowo nie rozumowo.

Ten czas jest bardzo blisko, jeszcze macie szanse się zmienić, PAN w swej wielkiej Miłości, dał duchom kolejną szansę zmiany waszego rozumowego pojmowania życia na Ziemi, na bardzo duchowy, prawdziwie duchowy, czysty i oczywisty.

Duch to energia, duch to uczucie, duch płacze i się śmieje, ducha boli, to energia życia dla twojego bycia tu na Ziemi, źródłem dla ducha jest PAN, bez energii ze źródła nie istniejecie, nie ma was na Ziemi.

Modlitwy wasze puste jak dzwon i jak kościelni, rozumowe myślowe brak im uczucia, to duchy ciemności i waszego chciejstwa żądz rozumowych, by zaistnieć na nowo musicie się zmienić na duchowych, rozumowych Światło wycina i mają problemy.

Obojętnie jaką decyzję podejmiecie i tak przez bramę Światła musicie przejść do góry, nie ma innej drogi, piekła też nie ma jest tylko lej rozkładu, tu się duchy oczyszczają z ciemnych swoich otoczek i tak muszą trafić ku Światłu, ale pozbawieni swojej świadomości i ciemności.

Piekło, to wy duchy ludzkie stworzyliście na Ziemi dla siebie i innych oraz dla całej Ziemi, te formy, które stworzyliście teraz was bardzo mocno uderzają, ponieważ mocno je wzmacniacie swoimi czynami i ślepą wiarą w religie i kościoły, sekty i różne dziwne organizacje.

To wasze czyny, to wasze ziemskie życie bardzo niewłaściwe uruchamia machinę czasu apokalipsy, niezależną od wyliczeń Majów, czy innych ziemskich duchów, ponieważ wszystko na Ziemi jest zależne od PANA, czego wasz rozum ziemski nie chce przyjąć, bo duch wie o tym.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Gry polityczne 389.
 Oceń wpis
   
 
 
Gry polityczne
389.

Gry polityczne, bezpardonowe walki salonowe w białych rękawiczkach oblewa się błotem konkurenta, lub kolegę partyjnego, nóż wbity w plecy z uśmiechem na twarzy, nie liczą się żadne maniery czy dobre wychowanie, nie ma szacunku do siebie, nie ma uczuć.

Brudne slogany, kłamstwa, kuglowanie, haki produkowane na partyjne potrzeby, bez uczuć, bardzo rozumowo i wplątywanie w nieistniejące afery, aby wyeliminować kogoś kto nie gra tak jak by tego chcieli, ci co pociągają za sznurki machiny żądnej władzy i pieniędzy, krwi poległych partyjnych kolegów, po to by pokazać swoją wyższość, wyższość ego i rozumu, prawnicze partyjki karciane.

Takie słowa jak; uczciwość, prawo, moralność i sprawiedliwość, są używane, ale tylko po to by się chwalić swoim wizerunkiem, a w środku blokady, blokady na uczciwość, na moralność, to zupełne bagno polityczne wyzute z uczuć, machina na gumowych nogach i zmrożonych uczuciach, to arktyczne lody.

Wszystko oparte o układy związane z pieniędzmi, duże pieniądze całkowicie przysłaniają zdrowy rozsadek, całkowicie paraliżują prawa, dla wybranych wszystko jest, dla reszty rzucone ochłapy, uważają iż wszystko można sobie nabyć, uważają że wszystko to tylko kwestia ceny.

Cywilizacja zabija całkowicie ducha, wasze uczucia i moralność, nie ma nic na Ziemi co było by bardziej wartościowe nad światłe wartości i wasze uczucia, prawa PANA, honor, uczciwość i solidność, będąc u steru władzy, pieniądze nie mogą zasłaniać oczu, ani żadne żądze.

Powołujecie się na Miłość, lecz wasza miłość jest zbyt bardzo przyziemna i nie ma równowagi w uczuciach, to tylko płytkie rozumowe formy myślowe zupełnie nic nie znaczące, ściągające was w ciemność.

To żenujące sceny, gdy na forum publicznym się opluwacie, a po tej scenie biegniecie razem na kielicha i omawiacie kolejne plugawe formy reklamy, aby się tylko utrzymać w mediach.

Hazard, panienki i pieniądze, rozumowe żądze, najniższe instynkty, do tego alkohol i to już jest ciemność, następnie narkotyki i opętanie. Tacy ludzie u steru władzy? To ludzkie duchy zaprzedali się ciemnościom i ciemnocie, kościelnym dogmatom.

Bagno, głębokie, wciągające, pomału, dusząco, leniwie i wygodnie, ten co tam siedzi tego nie widzi, sądzi iż jest wspaniały i najlepszy, a tu prokurator sprawa o łapówkarstwo, koniec sielanki, nie miało się ducha, to nie ma się wolności.

Ci niemoralni natychmiast muszą w nowym Królestwie Tysiącletnim zniknąć na zawsze ze sceny politycznej i z życia ziemskiego, a duch odejdzie do góry nie świadomy sam siebie, wszystko musi być zgodne z prawem PANA.

PRAWDA wszędzie króluje i na drogę Światła kieruje lub do leja rozkładu.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Duchowe podpowiedzi 388.
 Oceń wpis
   

 

Duchowe podpowiedzi
388.

Duchowe podpowiedzi w każdej chwili pobytu ducha na Ziemi, wtedy duch kroczy najlepszą drogą, wtedy tak prowadzony duch nie popełnia pomyłek, właściwie wybiera, pełen Miłości duchowej żyje w prawach PANA, świadom swojej duchowości.

Zdając się na całkowite i świadome prowadzenie, musi duch wiedzieć iż dokonywanie właściwych wyborów, to kroczenie drogą ku Światłu, to świadoma i przeżyta wiara, świadome procesy energetyczne, zdrowie ziemskiego ciała pojazdu dla ducha, to radość tworzenia rzeczywistości duchowej w stworzeniu.

Podpowiada duchowy przewodnik, duch, który jest o stopień wyżej w rozwoju ducha, zawsze podpowiada właściwie i tak, aby każdy się rozwijał i kroczył do góry w rozwoju duchowym, jeżeli wy się rozwiniecie i awansujecie to przewodnik wasz również awansuje, trzeba się wsłuchiwać i odbierać wszystkie informacje, podpowiedzi są wszędzie, istotni podpowiadają, sytuacje, reklamy, radio i telewizja, na drodze, w sklepie, na spacerze i w pracy, stworzenie mową Pana.

Nie ma przypadków, przewodnik musi się napracować, aby was właściwie skierować i doprowadzić do Prawdy, do Miłości duchowej, do nauczyciela, który wam wskaże właściwe wasze drogi i nauczy was jak żyć w prawach PANA.

Należy wizje senne właściwie odczytywać, ponieważ odgrywają ogromną rolę w przekazywaniu informacji w obrazach, nie ma książek, które miały by taką wiedzę, dopiero gdy będziecie duchowi wtedy nauczycie się właściwie odczytywać, obrazy wam przekazywane, informacje o ludziach, tego co się wokół was dzieje i może dziać z wyprzedzeniem, to też są dla was ostrzeżenia.

Duchowe podpowiedzi są wszędzie, trzeba je tylko odczytywać, każdy przychodzący do was duch ludzki, przynosi wam informacje o sobie, to co mówi do was ta informacja o nim samym, sam wam podpowiada jak jego potraktować i czy należy z nim rozmawiać, czy po prostu jego pożegnać, nie wyrządzić jemu tym aktem litości krzywdy.

Każdemu należy dać to co jest dla niego właściwe i dobre, aby do was wróciło samo dobro i dobre wibracje.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wieża strzeliście w górę 387.
 Oceń wpis
   

 

Wieża strzeliście w górę
387.

Wieża strzeliście w górę się pnie, góruje nad wszystkim, co ziemskie, to taka jedyna forma na świecie wiary wybudowanej na wierze z przekonania, odblask tego, co na górze, przejawia się na Ziemi.

Tu nie ma dzwonów, ta wieża jest miejscem przemiany Siły płynącej z góry od PANA w stworzenie całe, aby wszystko dobrze się miało, dobrze się rozwijało i duchowo żyło w prawach PANA, dorobek duchowy, to jest to wszystko, co jest dla ducha bezcenne.

Z tej wieży płynie na całą Ziemię Siła i Miłość Boża, każdy, kto przyjmie iskrę do rozpalenia przez was uczuć prosto w duchu, największe ziemskie wartości duchowe.

Wnętrze wasze podpowiada, lecz rozum wam wrzuca natychmiast wątpliwości i z was się śmieje, na to sobie pozwalacie, na to właśnie się zgadzacie i brniecie dalej w te umysłowe kombinacje, schodzicie coraz głębiej w ciemności, dlatego trudno wam zrozumieć prostotę SŁOWA, gdyż wasze słowa nie są proste i zrozumiałe dla wszystkich, im bardziej je sobie gmatwacie i makaronizmy wkładacie, tym trudniej wam zrozumieć siebie ducha, który używa tylko prostego języka, by was ostrzec.

Światło was przymusza i ciągnie was na smyczy waszej rozumowej, rzuca was na kolana, przygniata was do ziemi, a wy dalej tkwicie w umysłowej wiedzy, pozbawionej uczuć i całkowicie zamrożonej jak Antarktyda.

Już się boicie, już wiecie, iż za dużo jest na Ziemi różnych kataklizmów, już wiecie, że to nie przypadek, wszystko się sprawdza, sami się o tym przekonacie jak wami tak potrząśnie, iż się z tego letargu obudzicie, ale musicie doświadczyć tego sami, więc dzieje się z Woli PANA, gdyż słuchać PANA nie chcecie, to oberwiecie.

Siła narasta, coraz mocniej odbieracie, a i tak nie wierzycie, rozum wasz słabnie, ale jeszcze figle płata, choć brak jemu argumentów, to strachem was przywiązał do materii ziemskiej, do pieniędzy.

Choć przez to chorujecie, choć przygniatani jesteście coraz mocniej, ciało wasze też wam daje znaki, to ze strachu błędy popełniacie i dalej mówicie to samo, duch krzyczy, a rozum was pęta w kokon z sieci pajęczej, wreszcie się uwolnijcie to ulgę poczujecie.

Rośnie wieża strzeliście w górę, to buduje się wiara prawdziwa oparta w wierze z przekonania ludzkich duchów na Ziemi, z przekonania służą PANU, coraz więcej ludzi ziemskich czyta Słowo, coraz więcej jest ludzi przekonanych do PRAWDY i Miłości Bożej.

Wy wszyscy widzicie, obserwujecie, jak PRAWDA buduje wiarę z przekonania, a tym samym to koniec ciemności, koniec fałszu i dogmatów kościelnych, upadną również ziemskie ich dobra materialne, ponieważ zdobyte obłudnie, to upadną razem z nimi.

Musicie ludzkie duchy wrócić do PRAWDY, bo na Ziemi wojna ostateczna z ciemnościami, ciemności przegrywają tą wojnę, panuje na Ziemi Światło.

Jeden mocny energetycznie duch, poradzi sobie doskonale z tymi, co używają magii do walki ze Światłem, z Panem, przegracie, bo zawsze wygrywa Pan.

Wieża rośnie w górę tylko i wyłącznie poprzez pracę duchów ludzkich tu na Ziemi, służąc PANU całym swoim bytem, służą tu na Ziemi Jezusowi Chrystusowi wspierając gęsto materialnie.

Zawsze mówcie PRAWDĘ, zawsze czyńcie dobro, a to samo do was wróci, co dacie innym.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)