Ratunek dla ludzkości 386.
 Oceń wpis
   
Ratunek dla ludzkości
386.

Ratunek!, dla ludzkości jest potrzebny, a wy myślicie; że dla Ziemi. Ziemia sobie doskonale da radę, oczyści się tylko z waszych ciemnych śmieci, wszystko dojdzie do normy, ale wam ludzkim duchom trzeba ratunku, trzeba mocnego kuksańca, abyście zrozumieli; że wszystko na Ziemi zależy od waszego przejęcia PRAWDY, od waszego rozwoju duchowego.

Stworzyciel nieba i ziemi żąda od was posłuszeństwa, żąda od was przestrzegania prawa ustanowionego dla duchów, istot i nurtów, sił na Ziemi, dla duchów ludzkich, aby im się tutaj na Ziemi dobrze funkcjonowało zgodnie z prawami Stworzyciela.

Ludzki duch stworzył poprzez rozum; diabły, demony, Szatana i różne inne szamańskie rytuały, aby dla siebie na Ziemi zdobywać władzę i dobra materialne, chcąc podporządkować sobie całą ludzkość.

Takie organizacje jak; kościoły, religie, sekty, najbogatsi ludzie na Ziemi, uzurpują sobie na wyłączność prawo panowania nad Ziemią, to jest tylko i wyłącznie żądza ich rozumu, nic z człowieczeństwa, na kłamstwie i fałszerstwie ludzi im podwładnych, oszukują i doprowadzają do ich uzależnienia finansowego oraz uzależnienia od pełnych sklepów, stacji paliw, banków, telewizji, to są pozorne luksusy, które powodują tak wielki upadek duchowy i moralny ludzi ziemskich.

Wasz ratunek nie w piramidach, nie w wykopaliskach, nie w żadnych programach globalnych, lecz tylko i wyłącznie w waszym indywidualnym procesie rozwoju duchowego, to wasza walka z waszymi słabościami, z waszymi nawykami i paskudnymi nałogami, to wasza wiara wewnętrzna w Pana i prawa PANA, to podporządkowanie się Panu.

Każdy musi sobie sam odpowiedzieć; czy chce pozostać na Ziemi, czy chce w wyniku wydarzeń odejść, nic nie jest tak ważne dziś dla was, nic!, żadne pieniądze, żadne długi, żadne sprawy małe czy wielkie, to tylko sprawy przez was do załatwienia i nikt wam za długi czy problemy nie urwie głowy, lecz wy musicie zrozumieć i odłożyć WSZYSTKO! na plan drugi, natychmiastowy priorytet to rozwój ducha.

Jak będziecie się rozwijać duchowo, to wszystko wokół was się ułoży pozytywnie, wszystkie sprawy i problemy okażą się tylko malutkimi sprawami, które trzeba po prostu załatwić, a wasz rozum wyolbrzymił małe problemy do ogromnych rozmiarów i strach was sparaliżował, bo strach to ciemny i zły doradca, wtedy wszystko się wali, naprawicie wszystko jak zrozumiecie, że PRAWDA jest na pierwszym miejscu.

Musicie zrozumieć i nauczyć się kojarzyć, iż wasze czyste duchowe odczuwanie, polega na tym, że wy dajecie się prowadzić PANA najlepszą drogą, gdy wasze wybory są niewłaściwe wtedy choruje wasze ziemskie ciało, źle wybieracie, źle czynicie natychmiast to przejawia się złym stanem waszego zdrowia i samopoczucia.

Wszystko, co się wokół was dzieje tylko i wyłącznie od was samych zależy, od waszej wiary i waszej pracy ze sobą, nikt i nic na was nie wpłynie jak wy sami będziecie mocni, bo gdy jesteście słabi wtedy mogą na was rzucać inni klątwy i wam złorzeczyć.

Im bardziej jesteście chorzy, to oznacza, że tym bardziej zbłądziliście, to jeszcze bardziej przeciągacie negatywne energie, wtedy popadacie w skrajności, żeby z tego wyjść należy się najpierw samemu wzmocnić, wyjść z tych wszystkich problemów zdrowotnych, bo to tylko od was zależy, wtedy zrozumiecie, że wasze zdrowie w waszych rękach, nauczcie się pielęgnować zdrowie.

PAN dał tylko prawa w stworzenie, a wy ludzie musicie te prawa przestrzegać, wypełnić je życiem duchowym na Ziemi, wtedy wszystko wam się zmieni na korzystne i właściwe.

 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Potęga ducha, czasu obecnego 385.
 Oceń wpis
   

 

Potęga ducha, czasu obecnego

385.

Potęga ducha, czasu obecnego, potęga każdego przez was wypowiadanego słowa, potęga zawarta jest w was, lecz wy wszystko odrzucacie i do rozumu przecie, do słabości człowieczej.

Potęga ducha tkwi w doświadczaniu ducha we wszystkich inkarnacjach, w zawartej wiedzy duchowej, korzystania poprzez ducha z podpowiedzi od PANA, jasnych, prostych i zawartych w prowadzeniu najlepszym, pomiędzy waszymi wyborami tu na Ziemi.

Nastał czas na wszystkie rozliczenia, na wszystkie wyrównania, każda krzywda, każdy dobry uczynek, wszystko, co robiliście do tej pory musi być rozliczone poprzez wasze osądzenie się.

Jedni będą bardzo szybko wzlatywali, inni bardzo szybko będą szli w dół, jeszcze bardziej się pogrążą, to wynik waszej pracy duchowej tu w gęstej materii.

Prostota polega na tym, iż odnawiacie połączenie z sobą duchem i odbieracie od ducha wszystkie informacje wam tu potrzebne na Ziemi i dla was najbardziej korzystne.

Potęga ducha, bo nie ma nic innego tak potężnego jak duchowe wartości, żadne pieniądze, sława, dobra materialne, nic nie jest warte twojego rozwoju duchowego, moc ducha to ogromny dar od PANA, od Pana, dany tobie abyś mógł na Ziemi będąc, radzić sobie z wszelkimi sprawami do załatwienia, jakie pojawią się na twojej drodze.

Każda sytuacja pokazuje wam wyraźnie gdzie jesteście, czy żyjecie na Ziemi zgodnie z prawami Pana, jak macie postąpić, aby na tą drogę trafić jak najszybciej, poprzez podpowiedzi PANA macie komfort bytu i zapewniony zawsze suto nakryty stół we wszystkie dobra potrzebne, aby tu na Ziemi mieć pomoc w rozwoju duchowym.

Nie ma potęgi podświadomości, bo nie ma podświadomości, jest tylko duch, wszystko, co należy kojarzyć tutaj to duch i jego otoczki, najbardziej gęstą otoczką jest ciało ziemskie, otoczki ducha niezbędne abyście na Ziemi mogli siebie widzieć nawzajem ziemskim wzrokiem, to kolejne energie do wykorzystania w odpowiednim dla nich czasie, ani wcześniej, ani później.

Nie mówcie; że jest to trudne, bo to nieprawda, nie mówcie; że nie dacie rady, bo to też usprawiedliwienie waszego rozumu, nie chce ustąpić rozum miejsca duchowi, jego wymówki są ciemne tak jak sam strach rozumu, duch wie i jest gotów do pracy, a wasz rozum was blokuje, podpowiada wam historie, które wprowadzają was w stan paniki i strachu, rozum wasz doskonale wie, że będzie musiał ustąpić, ale jeszcze z wami gra o wasze być albo nie być tu w gęstej materii, jak duch odejdzie z ciała, to dla was będzie koniec waszej świadomości.

To bicie piany te wasze krzyki, że jesteście niewinni, że wy chcecie, tylko wam nie wychodzi, gdyście chcieli, to dla chcącego nie ma nic trudnego.

Z lenistwa duchowego, z braku waszej wiary w siebie, z braku waszej wiary w Pana i prawa PANA, z wygody i bardzo wygodnego bycia tu na Ziemi, nauczyliście się usprawiedliwiać swoje niewłaściwe czyny, usprawiedliwiać swoje niewłaściwe wybory, swoje niewłaściwe ziemskie życie, usprawiedliwiacie sobie wszystko, aby zrzucić z siebie odpowiedzialność za swoje ziemskie życie, aby kogoś za swoje niepowodzenia oskarżać i obwiniać.

Nie potraficie się przyznać, iż sami jesteście sobie winni, wziąć wreszcie odpowiedzialność za siebie w swoje ręce i przeć tylko do PANA, do PRAWDY.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Zamykanie ust 384.
 Oceń wpis
   
Zamykanie ust
384.

Zamykanie ust, inaczej mówiąc energetyczna inwigilacja w pełnym tego słowa znaczeniu, zbyt dużo Prawdy zostało powiedziane przez Jezusa Chrystusa i uczniów, a dla ludzi, którzy trzymają z ciemnościami to rozliczenie z dotychczasowej działalności ducha na Ziemi, to upadek.

PRAWDA i tak się obroni, tutaj wygrywa tylko PAN, Światło i Czystość, Miłość duchowa, wszystko, co dobre, wydarzenia na Ziemi coraz mocniejsze, co ludzie już odbieracie sami, lecz właściwych wniosków z tego nie wyciągacie, to niedopuszczanie Prawdy do głosu przez wasz rozum.

My tutaj i tak głosimy i będziemy głosić Słowo PANA, wszędzie gdzie tylko jest to możliwe, gdzie tylko się da, aby jak najwięcej ludzkich duchów przejrzało na oczy, budujemy energetyczne podstawy do przejawienia się PRAWDY na Ziemi, na fundamentach z Miłości duchowej.

Światło musi doprowadzić wasz rozum do upadku, musi doprowadzić do upadku wszystkich, którzy będą ciemności w tym wspomagali, każdy ma prawo do wyrażania uczuć, głoszenia PRAWDY ma zagwarantowane w prawie PANA wspomagane żywiołami.

Również prawo ziemskie gwarantuje wolność wyznaniową, nikt tu nikogo nie obraża, nikt tu nikogo nie wciąga do żadnej organizacji, nawołujemy, aby każdy samodzielnie funkcjonował i podejmował samodzielnie właściwe decyzje, to, co jest najkorzystniejsze dla tego ducha.

Usuwanie niewygodnych blogów głoszących PRAWDĘ, to usuwanie elektronicznych apostołów, tak jak kiedyś kościelni sądami kościelnymi za głoszenie Słowa i głoszenie Prawdy palili na stosach kobiety, które uznawali za czarownice, mordowali w imię PANA.

Dziś bardziej elegancko, lecz nie inaczej, dokładnie energetycznie tak samo, dziś taki akt nazwano banowaniem, usuwa się niewygodnych ludzi poprzez działania energetyczne na nich lub oczernianie w mediach, podjudza się do takich czynów innych ludzi.

Obojętnie, co zrobią kościelni, czy inni niewierzący ludzie i tak wiara w Pana musi być wybudowana od nowa, musi być na solidnych podstawach, tylko na wierze z przekonania, waszych uczuciach i waszych odczuciach, nic nie może być tajne, zakryte, niewytłumaczalne, nie może być kłamstw ani fałszerstw, nie może być ślepo i obłudnie, ale musi być wszystko jasne jawne i prawdziwe, tutaj króluje PRAWDA.

Nikt, kto nie będzie chciał przyjąć praw PANA i zgodnie z nimi żyć, nie zostanie na Ziemi, po wydarzeniach zostaną tylko ci, którzy się otworzą na Miłość duchową i przyjmą z otwartymi ramionami Słowo, posła wysłanego na Ziemię, aby was ludzie poprowadził do PRAWDY.

Świadomemu człowiekowi nikt nie jest w stanie zamknąć ust, świadomość na to nie pozwala, wszędzie gdzie będzie zawsze będzie głosił SŁOWO BOŻE.

Strach, to oznaka ciemności, odwaga, to cecha rycerzy ze Światła i głoszących PRAWDĘ, wszystko na Ziemi rozjaśnia się teraz ogniem Bożym.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Iluzja i strach 383.
 Oceń wpis
   

 

Iluzja i strach
383.

Iluzja i starach, to wasz świat, w którym żyjecie ludzie, to świat przez was wymyślony, przez was i ciemne energie utrzymywany energetycznie, ponieważ ciągle jeszcze ten wasz świat zasilacie, to kolos na gumowych nogach, runie przed wami jak domek z kart, gdyż nie jest prawdziwy i zgodny z prawami natury, niezgodny z prawami PANA.

Żyjecie jak błazny w cyrku, krótko i byle jak, eksploatujecie swoje ciało ziemskie na maksimum, czego ludzie oczekujecie od PANA, miłości litościwej i bałwochwalczej, to pomyłka z waszej strony, prawdziwa MIŁOŚĆ nie ma nic wspólnego z litością i pobłażaniem, Sprawiedliwość, to wymaganie i żądanie posłuszeństwa od was duchów ludzkich będących w stworzeniu tu na Ziemi.

Płynie z góry SŁOWO za SŁOWEM, płyną do was ostrzeżenia, wy pytacie; skąd to jest, bo pojęcia nie macie o SŁOWIE i mocy Jego Jednego, nie macie pojęcia o prawach Pana, nie macie pojęcia o życiu w pokorze i czystości, nie macie pojęcia, że można inaczej, lepiej żyć w prawach PANA.

Musicie się nauczyć wszystkiego od nowa, żyć na nowo, pracować na nowo, śmiać się i rozwiązywać sprawy na luzie i w spokoju, bez emocji, ale z uczuciem, życie w bogactwie duchowym, co przejawi się na Ziemi bogactwem w materii, duchowy to nie oznacza; żebrzący i biedny, rozwój duchowy przejawia się bogactwem gęsto materialnym, im bardziej jest się duchowym, tym bardziej jest się bogatym w materię, musi być równowaga wszędzie, tutaj też.

Bogactwa materialne nie mogą być celem, bo stają się skutkami zwrotnymi dla ducha, celem musi być duchowy rozwój i powrót na poziom duchowy, celem dla ducha może być powrót do domu, do poziomu duchowego po wypełnieniu misji na Ziemi.

Złudzenie wasze; że dobrze żyjecie, jest tak duże. Będąc w strachu, nie odczuwacie prostoty praw i wiary w Pana, prostoty życia w pokorze, ogromnego spokoju wewnętrznego i wewnętrznej równowagi.

Nie możecie nic odczuwać, bo iluzja to czarna magia, to kłamstwa wam pokazywane codziennie, okłamywanie was we wszystkim, nawet dotyczące waszego życia ziemskiego i duchowego, czarują was błyskotkami i ułudą, a wy tą iluzję wprowadzacie codziennie w wasze ziemskie życie, od wielu pokoleń.

Na iluzji, magii i strachu daleko nie zajedziecie, więc gdy ty duch szybko pozostawiasz gęsto materialne ciało i odchodzisz, nie wiedząc, co się stało, ponieważ ten duch dalej, ale już bez ciała żyje iluzją i nie odchodzi tam gdzie jego miejsce, tylko pozostaje przy Ziemi, tworząc zagrożenie dla ludzi ziemskich.

Musicie wszyscy poznać całkowitą PRAWDĘ o wszystkim, abyście już nigdy nie błądzili, abyście nie pozostawali w iluzji innych ludzi ziemskich, organizacji, religii czy sekt, wszystko na Ziemi jest realne, ale świat subtelno materialny jest tak samo realny i tak samo odczujecie to na sobie duchu.

Cały czas macie złudzenie; że dobrze się odżywiacie, macie złudzenie; że zdrowo oddychacie, macie złudzenie; że jesteście zdrowi, macie złudzenie; że czystą wodę pijecie, macie złudzenie; że dużo pieniędzy macie, macie złudzenie; że wasz świat jest piękny, ale to wszystko, to iluzja i strach wasz, że wam to zostanie zabrane, a to wszystko jest złe, jak bliżej się temu przyjrzycie, to zrozumiecie, dlaczego to wszystko jest iluzją, dlaczego tego nie może być, unicestwia was to, co sami wytworzyliście.

Musicie się zmienić, aby zacząć żyć w prawach w stworzeniu zgodnie z naturą i wiarą w Pana.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ciemnota nie umie się zachować 382.
 Oceń wpis
   

Ciemnota nie umie się zachować

382.

Ciemnota nie potrafi się zachować, nie nauczono ciemnoty ogłady i dobrego wychowania, nie potrafią się wysławiać i nie znają PRAWDY, dlatego nie należy takim przydawać uwagi.

Dobre wychowanie nie zależy od ilości ukończonych fakultetów, nie zależy od rodziny ziemskiej, wszystko zależy od ciebie ducha, od tego czy jesteście duchowi, świadomi praw w stworzeniu Pana.

Nieświadomość prawa PANA, nieznajomość prawa PANA, powoduje ciemnotę rozumową, wszystko to, co jest związane z ograniczeniem rozumowym, tylko poprzez ducha możecie patrzeć szeroko i jasno, zawęża i zaciemnia wszystko ciemnota rozumowa, to najciemniejsze i najgłębsze labirynty, to dzisiejsza masa ludzka, poprzez szyderczy śmiech skazujecie siebie na zagładę.

Dziś jesteście butni, a jutro będziecie prosili; Panie wybacz nam, myśmy nie wiedzieli, ale PRAWDY i MIŁOŚCI nie dopuszczacie do siebie, to takim sposobem nigdy się nie dowiecie.

Tylko ciemnota rozumowa zaakceptuje kościelne cuda, ciemne i niewytłumaczalne, to gorzej jak średniowiecze, ludzie ziemscy w średniowieczu byli bardziej duchowo rozwinięci niż te duchy, które obecnie są na Ziemi, choć chwalą się ziemskimi tytułami, to w środku totalna pustka, sami mówicie; iż nie macie ducha, to oznacza, iż potwierdzacie, że jesteście duchowo martwi, pustka to jest ta ciemnota.

Z tej rozumowej ciemnoty nie potraficie się już wyzwolić, nie potraficie już nawet logicznie kojarzyć, logicznie myśleć, nie jesteście już samodzielni, tak jak 2000 lat temu kapłani zamordowali część Pana Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, dziś jest tak samo, mordują Słowo poprzez opluwanie w mediach, kiedyś działaliście jawnie, a dziś działacie z ukrycia, pod innymi nazwami i pseudonimami.

PAN patrzy na was z góry, dokładnie wie, co robicie, co myślicie i co czynicie, dlatego dobrze się zastanówcie, przed uczynieniem czegokolwiek, prawa działają samoczynnie, czyżbyście o tym nie wiedzieli, obojętnie czy jesteście wierzący, czy nie, każdego ducha obowiązują na Ziemi prawa Pana.

Ciemnota nie umie nie krytykować, tylko ciemnota się boi, bo strach to oznaki ciemnoty, popatrzcie najpierw na siebie i oceńcie siebie, oczywiście zgodnie z prawami PANA, z pokorą i krytycznie, wtedy zobaczycie gdzie siedzicie i dlaczego rozum wami rządzi, a powinien duch.

Wykonaliście taki skok w przepaść, odwrotu od tego niema, każdy duch na Ziemi musi się opowiedzieć, po jakiej stronie jest, obojętnie gdzie jesteście i czy się wam to podoba, czy nie, z waszej strony to już była deklaracja na tej stronie, na której komentowaliście Słowo BOŻE w osobie JEZUSA CHRYSTUSA, części Pana.

Tutaj nie ma pozorów i żartów, tu się wszystko dzieje naprawdę, choć wy tego nie rozumiecie, to oznacza, że musicie się bardziej wysilić i zrozumieć, nieznajomość praw nie zwalnia was od odpowiedzialności, choć to wasze bytowanie się zakończy, ale PAN w swej wielkiej MIŁOŚCI do stworzenia każdemu duchowi dał szansę.

My tu mamy za zadanie was o tym poinformować, abyście nie mieli pretensji, że nikt o tym nie mówił, że nikt was nie poinformował, to my się mocno wysilamy abyście się wszyscy o tym dowiedzieli, wieścimy wszędzie gdzie się da, ale wybór jest wasz, każdy osobiście się opowiada, poprzez komentarze, poprzez przekazywanie innym, poprzez tworzenie filmów wyszydzających lub przekazujących informację o Jezusie Chrystusie i Jego apostołach, poprzez myśli i wasze gęsto materialne czyny, wybór jest tylko jeden; za lub przeciw, nie można być jednocześnie za i przeciw.

Nie można się obojętnie przyglądać, bo to ciemnota was do tego zmusza, ale tym aktem obojętności stajecie po stronie ciemnoty rozumowej i dogmatów.

ŚWIATŁO was przymusza do wypowiedzenia się, ale jak nie chcecie przyjąć pozytywnych stron i wypowiedzi, to macie podane w innej formie i decyzję podejmujecie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wszystkim wam się odmieni 381.
 Oceń wpis
   

 

Wszystkim wam się odmieni
381.

Przyjdzie taki czas na Ziemi, że wam wszystkim się odmieni, zmienią się całkowicie wasze poglądy, gdy żywioły wam tak mocno uprzykrzą wasze ziemskie życie, wtedy zrozumiecie, dlaczego tak jest, jak odczujecie na sobie oddech wydarzeń, jak wasz dom się zawali, a gruz uszkodzi wasz samochód, wtedy zrozumiecie, o co chodziło w prawach PANA i po co one są na Ziemi, lecz nie dla wszystkich przebudzenie oznacza pozostanie.

Jak wasz bank zniknie i nie będzie można wziąć pieniędzy ze ściany, bo jej po prostu nie będzie, wszystkie bankomaty będą wspomnieniem, wtedy, gdy już cały wasz byt się oczyści, wypalą się wasze brudy, wtedy wam się całkowicie wasz świat odmieni.

Nie macie żadnych szans, aby pozostać takimi, jakimi byliście do tej pory, wydarzenia wymuszą na was wszystko, co jest niezbędne do rozwoju duchowego.

Będzie jasne olśnienie po wydarzeniach, wtedy zrozumiecie, co to intuicja i rozwój duchowy, wtedy bez zająknięcia będziecie czytali Słowo PANA, wtedy odbudowa waszego duchowego wnętrza będzie przebiegała ekspresowo, bezproblemowo, wtedy podpowiedzi duchowe będą dla was właściwą drogą.

Zapomnicie sami o tym, co było, zapomnicie o wszystkim, co było niewygodne, przyjmiecie wszystko, co duchowe, czyste i jasne, powiecie wtedy; czemu ja wcześniej nie zrozumiałem, będziecie wiedzieli, że duchowym ludziom lepiej żyje się na Ziemi, wszystko układa się pozytywnie.

Czas płynie nieodwracalnie, Światło przymusza was do rozwoju duchowego, bo to jest dla was korzystne, choć wy tego jeszcze nie wiecie i nie odczuwacie, ale zrozumiecie, jak przyjdą wydarzenia, jak wszystko, co materialne stracicie, wtedy ty duch weźmiesz ster w swoje ręce i rozum odsuniesz na należne jemu miejsce.

Wtedy już pojmiecie, jakie są zależności energetyczne i dlaczego macie się kierować intuicją, dlaczego ty duch jesteś najważniejszy, a nie ciało, jak dziś hołdujecie martwemu ciału, choć duch żyje, jutro dla was będzie cała PRAWDA oczywista, bardzo zrozumiała i wtedy powiecie; jaki ja byłem głupi.

Wydarzenia, obojętne, kiedy będą, to nieważne, ale ważne jest to, aby każdy duch na Ziemi, otrzymał informację o obecności części Pana na Ziemi i się opowiedział; wierzę lub nie, idę za Jezusem Chrystusem, lub do leja rozkładu, wszyscy, którzy pozostaną po wydarzeniach MUSZĄ! być duchowi, od tego nie ma odstępstwa, aby nigdy już żaden duch nie poszedł w materię, a zawsze był duchowy.

Każdy, kto się określił i jest przeciwko Jezusowi Chrystusowi, prawa PANA szeregują takiego ducha zgodnie z jego promieniowaniami, natychmiast rozpoczyna się rozkład materialny ciała i jego gęsto materialnych otoczek, duch to odczuje w subtelnych energiach, rozpoczyna się proces końcowy tej świadomości, duch odejdzie do góry, jako nieświadomy czysty zarodek, po zejściu ponownym na Ziemię rozpocznie budowanie nowej świadomości.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Każdy ocenia według swojego postępowania 380.
 Oceń wpis
   

 

Każdy ocenia według swojego postępowania

380.

Każdy ocenia innych według swojego postępowania, poprzez to, co czyni sam, dokładnie tylko i wyłącznie opiera ocenę o doświadczenia z całego swojego ziemskiego życia, jeżeli sam kłamie będzie o kłamstwa posądzał innych, jeżeli sam jest bałaganiarzem będzie wciąż do wszystkich krzyczał; że są bałaganiarzami, jeżeli ktoś jest alkoholikiem, to u siebie nie widzi tego, ale innych będzie ciągle oskarżał o to; iż są alkoholikami.

Weszło mocno w nawyk wszystkim ziemskim ludziom ocenianie i krytykowanie innych, nie wiedzą, że wciąż mówią o sobie, że wciąż oceniając innych pokazują, jacy są naprawdę, nic nie może być ukryte, takim ocenianiem pokazują swoje prawdziwe oblicze, jak wy tego do siebie nie przyjmiecie to taka osoba nie jest w stanie na was wpłynąć, chyba, że wy, to, co mówi przyjmiecie, wtedy, to będzie dotyczyło i was.

Każda krytyka i ocena innych, to przekraczanie praw Pana.

Każde takie przekroczenie podlega prawom PANA, choć tego nie widzicie, to prawa wyrównają każdą krzywdę, nawiązanych przez was włókien, przed prawami PANA, ich konsekwencjami nigdzie nie uciekniecie.

Myślicie, że to żarty, dla żartu oceniacie i krytykujecie, a tu nie ma żartów, prawa PANA zawsze działają, niezależnie od waszych chciejstw i od waszej wiedzy, niezależne są od niczego, natomiast wszystko na Ziemi musi działać w prawach PANA niezależnie od prawa ziemskiego i od ziemskich ludzi, wykształconych czy niemających studia prawnicze czy też nie, tu w prawie PANA wszystkie wyrównania działają samoczynnie.

Wasza zabawa i wasze żarty mogą się dla was źle skończyć i należy być tego świadomym, bo jak nie będziecie świadomi, to nie zwolni to was od odpowiedzialności, jaką poniesiecie, oceniając i krytykując i obojętnie, co powiecie, że was straszę czy nie, to i tak prawa działają, lepiej o tym wiedzieć i uchronić się świadomie przed konsekwencjami.

Trzeba pamiętać przy tym o mocy pomyślanych i wypowiadanych słów, to wszystko się gęsto materialnie realizuje, więc następnie żywioły uderzą w was, a wy powiecie; że my jesteśmy biedni i niewinni, a to nieprawda, bo prawa PANA trafiają tylko tych, co sobie na to zasługują i tu nigdy nie ma pomyłek, a następnie dzwonicie i mówicie; że macie pecha, a to nie pech, tylko konsekwencja wypowiadanych przez was słów, waszych żartów i ocen, mówicie; wszyscy tak robią, może tak, ale ja Immanuel robię inaczej.

Prawa PANA są niezależne od prawa ziemskiego, co nawiążecie sobie w duchu, w subtelnych energiach, to się wam przejawi w gęstej materii, sprawiedliwie, wszystko się wyrówna, po prostu sami ponosicie skutki zwrotne waszych myśli, czynów i waszej mowy.

Jeżeli ktoś do was krzyczy; ty złodzieju, was obmawia, to oznacza, iż sam tak czyni, trzeba się jemu przyjrzeć bardzo dokładnie, bo to oznacza, iż on kogoś okrada, niekoniecznie z gęsto materialnych rzeczy, może być okradanie z dobrej opinii, lub z energii, można też okraść swoje ziemskie dzieci z doświadczeń, jakie one same powinny przeżyć na Ziemi, tym samym jest to krzywdzenie innych, bo to nie jest pomoc.

Każdy, kto plotkuje o innych tak naprawdę mówi o sobie i swoim działaniu, precyzyjnie poda wam, jaki jest i jak należy patrzeć na tego ziemskiego człowieka, należy nauczyć się wyciągać wnioski i już z taką osobą się nie spotykać, nie dać jej szans, aby o was plotkowała, bo jak do was mówi o innych to wiadomo, że do tych innych plotkuje na was, takich ludzi należy pożegnać na zawsze.

Przykładów jest bardzo wiele, ale tu chodzi o to abyście sami się przekonali i zaobserwowali jak precyzyjnie działają prawa PANA, żebyście zobaczyli jak w życiu ziemskim mogą wam być pomocne w waszym działaniu i lepszym ziemskim odkrywaniu zalet życia duchowego.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ostanie spotkanie 379.
 Oceń wpis
   

 

Ostanie spotkanie
379.

Ostanie spotkanie Jezusa Chrystusa Nazarejczyka i uczniów Pana Jezusa Chrystusa odbyło się 23 stycznia dokładnie 2000 lat temu, następnego dnia wykonano wyrok wydany przez ówczesną religię reprezentowaną przez Kajfasza, arcykapłana żydowskiego.

Obecnie ten duch jest na Ziemi, reprezentuje religię i kościół w Polsce, miał szansę odczynienia tego wyroku sprzed 2000 lat, nie obudził się, służy nadal oddany całkowicie kościołowi, jako kapłan.

Wszystko się już wypełniło, obecnie ostania niedziela została dana ludziom ziemskim, jako akt łaski, odczynienia sobie w takiej jednej sekundzie wszystkiego.

Ci, co mordowali ciało ziemskie części Pana, będą mieli taki czas, na bardzo dokładne odczucie tego cierpienia na sobie, sekunda po sekundzie, aż do przepracowania tej energii bestialskiego morderstwa, aby energia się wyrównała, takiego aktu, jaki uczynili.

Każdy zły czyn musi zostać wyrównany energetycznie, zapłata czeka, mieli szansę, lecz nic w tym kierunku nie zrobili, a jeszcze poszli w materię, jeszcze bardziej ducha swego obwinili swoimi czynami tu w gęstej materii.

Ostanie spotkanie to był czas pożegnania się z uczniami, choć Jezus Chrystus wiedział, co Jego czeka następnego dnia i Jego uczeń Judasz Iskariota został zmuszony do wyjawienia osoby Jezusa Chrystusa, lecz ucieczka, czy chowanie się gdziekolwiek, spowodowałoby skutek odwrotny.

Nikt by nie wierzył w SŁOWO PRAWDY Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, gdyby część Pana uciekł, nie było również sensu pozostać na Ziemi, ludzkie duchy nic nie przyjmowały, odejście części Pana z ciała gęsto materialnego było jedynym wyjściem.

Ostanie spotkanie było też możliwością przejawienia się ucznia Judasza, który rozumowo na swoich żądzach chciał tylko i wyłącznie pieniędzy i władzy, nie zrozumiał niczego, nic jego nie interesowało, pałał tylko nienawiścią, dziś ten duch czyni tak samo, ale ma spotęgowaną nienawiść, dziś uczyniłby dokładnie taki sam akt, strzeżcie się ludzkie duchy Judasza.

Ostania wieczerza malowidło Leonarda da Vinci nie oddaje prawdziwego obrazu spotkania, jest tylko tutaj podana PRAWDA, iż pierwszym uczniem była Maria Magdalena z Magdali, nigdy nie była partnerką Jezusa Chrystusa, to jest kłamstwo wymyślone, aby upiększyć historię o życiu Jezusa Chrystusa Nazarejczyka.

Wszystkie duchy uczniów ponownie inkarnowały na Ziemię, aby pomóc budować Królestwo Tysiącletnie tu na Ziemi w gęstej materii, zeszły na ich prośbę, nie budząc się obecnie na Ziemi, aby oczyścić sobie dzisiejsze zachowanie ducha, każdy, kto zawiódł nie będzie miał powtórnej szansy, a mogli ten czas wykorzystać na służenie Jezusowi Chrystusowi, takiej decyzji nie podjęli, choć o większe wnętrze swoje zabiegają, lecz pieniądze zasłoniły duchom prawdziwy obraz, nawet, jeżeli się uratują i przybędą przez Afrykę do Polski, to będzie to ich doświadczeniem..

Jezus Chrystus siedział przy stole na początku, a uczniowie przy obu stronach stołu, stół był nakryty białym obrusem i na nim stały półmiski z jedzeniem oraz kielichy do wina, przed Jezusem Chrystusem stał największy kielich i najbardziej ozdobny, ponieważ to symbol naczynia dla części Panaz poziomu Bożego.

Symbol kielicha pokazywany w wielu obrazach z poziomu duchowego dla duchów ludzkich, aby wiedzieli, iż tu chodzi o ziemskie ciało części Pana, naczynie dla części Pana, ludzki duch też pokazuje się w kielichu, ale to inne kolory i inne wibracje, tu należy nauczyć się odczytywać symbole obrazów i kolorów pokazywanych przez Pana na Ziemię, to jest zawarte w rozwoju ducha ludzkiego na Ziemi.

Jezus Chrystus Nazarejczyk miał i Jezus Chrystus z Opola to ta sama część Pana na Ziemi w ciele ziemskim, inaczej nie mógłby się przejawić, można tylko odczuć poprzez promieniowania i zobaczyć wzrokiem duchowym znaki, które są wyraźnie manifestujące, nad Nim Gołębica biała, a na Nim krzyż Prawdy żywy i pulsujący, wirujący Miłością i Prawdą, znaki nie do podrobienia przez nikogo.

Tylko po tych znakach nie do podrobienia przez nikogo i po SŁOWIE jego czystym nawołującym do posłuszeństwa PANU i nauki jak służyć PANU na Ziemi tu i teraz w gęstej materii, można rozpoznać część Pana, Jezusa Chrystusa króla.

Ostania niedziela, aby móc oczyścić jedną decyzją swoją wszystkich win.

Jeżeli dziś w ostatnim akcie się nie obudzicie, wtedy żywioły rozpoczną wzmożoną pracę, aby was ludzkie duchy mocno wstrząsnąć, abyście wreszcie zrozumieli, po co tu przychodzicie na Ziemię.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Interes czy działalność gospodarcza 378.
 Oceń wpis
   

 

 

Interes czy działalność gospodarcza

378.

Interes czy działalność gospodarcza czy rzemiosło, to ważne określenie się dla ducha, co się chce w życiu ziemskim robić, stanąć po stronie PRAWDY i wykonywać produkty czyste i zdrowe, naturalne i takie, które będą dobre dla wszystkich.

Jesteście pewni, że wasze produkty spełniają takie kryteria, czy sami będziecie jedli to, co wytwarzacie, nie chodzi o normy Unii Europejskiej, gdzie dopuszcza się wiele toksyn i związków nienadających się do jedzenia, sztucznych i szkodzącym zdrowiu.

Wasze produkty muszą spełniać normy naturalne zgodne z prawami PANA, zgodne z naturą czystą i ŚWIATŁEM, Bożą PRAWDĄ.

Poprzez wykonywanie pracy, wykonywanie różnych rzeczy, dawanie innym pracy, stajecie przed czynieniem, największym wyrażaniem uczuć w słowach do PANA, duch przejawia się poprzez tworzenie dobra, zawsze musi być wszystko korzystne dla wszystkich, dla was też, nie należy nikogo krzywdzić, poprzez czynienie tworzycie gęsto materialnie swoją rzeczywistość tu na Ziemi.

Dlatego to, co dajecie, to dostajecie, im więcej czynicie z uczucia, spontanicznie, tym więcej otrzymujecie, poprzez pracę bez podejścia komercyjnego, tworzenia pozytywnych energii duch się rozwija i jesteście duchowi.

Należy odrzucić całkowicie pychę waszego ego, dumę, przez którą duch nie może się przejawić, nie ma w takich ludziach nic uczciwego, nic dobrego, samo zło i nienawiść rozumu.

To dumnie zarozumiałe ego, które nie potrafi szanować siebie, przejawia się największą głupotą, tu nie ma miejsca na rozsądek i mądrość, to tylko parcie poprzez żądze rozumu do pieniędzy, to największa kara dla tego ducha, pieniądze, które pragnie tylko ego, wtedy tutaj przejawia się interes, przez który przepływają ciemne energie, każdy, kto wejdzie w promieniowania tego ducha będzie miał jego żądze, może się w tym utopić, w tych ciemnych energiach.

Nie ma przypadków na Ziemi, wszystko się dzieje, ponieważ sami wyciągacie ręce do ciemności i sami o takie energie poprzez swoje czynienie prosicie, tworzenie interesu poprzez kłamstwa, oszukiwanie, wytwarzanie bubli, bez uczucia, toksycznych, zawierających trucizny i szkodliwe substancje oraz niepełnowartościowych, powoduje, iż wasza działalność szybko się zamyka i popadacie w problemy finansowe i zdrowotne, wtedy nazywacie to depresją, a jest to tylko skutek zwrotny tego, co czyniliście.

Należy rozwijać swoje dary i na tym oprzeć swoją działalność, wtedy to wszystko, co czynicie to rozwój duchowy poprzez pracę, to samodzielna praca rękodzielnicza, dająca wsparcie finansowe i rozwój duchowy, odczuwanie duchowe, ponieważ rozwijanie darów, jakie otrzymało się od PANA, to już duchowa praca ze sobą i służenie innym duchom, aby odczynić karmę.

To znalezienie swojego właściwego energetycznie miejsca w stworzeniu i wytwarzanie produktów w Miłości duchowej, takie produkty świecą energetycznie i przyciągają klientów, takie produkty mają pozytywne wibracje, ponieważ są wykonane zgodnie z prawami PANA.

W każdej chwili należy być w równowadze wewnętrznej, zawsze służyć swoją pracą wspierając naturę i stworzenie, spokój i opanowanie oraz luz wewnętrzny, to oznaki duchowego rozwoju, stres i strach, to rozum poprzez swoje żądze wpuszcza ciemności i produkuje obawy, chaos i panikę, to rozum ma ciągle wątpliwości i wpędza ludzkiego ducha w problemy, straszy, ciągłymi obawami o byt, o pieniądze, wtedy jest ich za mało, strachem przyciągacie sobie ciągle za mało pieniędzy, bo one się energetycznie skracają.

To wtedy już macie poważne problemy, wszystko się zamyka, jak wyciągniecie w odpowiednim czasie wnioski i zmienicie swoje działanie, to się z tych problemów otrząśniecie i będziecie w stanie z tego wyjść, jak nie wyciągniecie wniosków i będzie brnąć w to samo dalej, to upadek firmy i wszystkiego wokół was, wy mówicie; iż świat wam się zawalił.

Są to skutki zwrotne waszych niewłaściwych zachowań i waszych czynów.

Działalność gospodarcza musi być oparta tylko i wyłącznie o PRAWDĘ duchową, kierowanie się intuicją, wszystko, co czynicie zgodne z prawami PANA, wtedy jak przyjdzie klient, który nie będzie uczciwy, to wy jego odczujecie poprzez podpowiedzi intuicji, nie będziecie z takim prowadzić żadnych interesów, będzie przyciągać do siebie jednorodnych klientów, kontrahentów, pracowników i umowy podpisywane przez was będą w 100% realizowane.

Sukces w działalności gospodarczej wówczas jest pewny.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Stworzyciel dla was najważniejszy 533.
 Oceń wpis
   

 

Stworzyciel dla was najważniejszy
533.

ŚWIATŁO wypala każde ciemności, dlatego ciemnota upada i na jaw wychodzi PRAWDA, zawsze wygrywa we wszystkim STWORZYCIEL.

Żywioły armia Stworzyciela precyzyjnie podaje wam ludzkie duchy informację, zrzucając z kościołów fałszywe krzyże, symbolicznie jest wam pokazane jak topią się, walą i palą na całej Ziemi, informacje do was płyną, zacznijcie je dostrzegać.

Żywioły wspierają tych co się rozwijają duchowo, wspierają ich na każdym kroku, dają informacje; iż kroczą właściwą drogą.

Czcicie ludzie kłamstwo, martwotę i zgorszenie, zamiast Stworzyciela, Miłość jaką Pan wysyła na Ziemię, radość i szczęście.

Reszta na Ziemi to tylko narzędzia do upadku, jesteście wszędzie we wszystkich krajach mocno naciskani przez Światło, bo jest tylko parcie w życie duchowe na Ziemi, bez możliwości wyboru czegoś innego, MUSICIE stać się duchowi, bo to jest dla ducha najkorzystniejsze.

Albo sami zrozumiecie, albo zostaniecie zmuszeni do życia duchowego i wtedy zobaczycie, jak cudownie żyje się duchowo, wtedy gdy będzie duchowi zrozumiecie jak dobrze być czystym, zdrowym i radosnym, wzmacniać wszystko co dobre i czyste energetycznie.

Czytajcie w naturze ona daje wszystkie znaki, zwierzęta i rośliny podpowiadają, bo stworzenie mową Pana, trzeba logicznie myśleć i kojarzyć fakty, a podpowiedź od Stworzyciela poda wszystko jak na tacy.

To co się dzieje w sferze energetycznej, w duchu, to następnie przejawia się na Ziemi, w ciele ziemskim, jak jecie śmieci, to takim śmietnikiem jesteście, jak żyjecie w ciemnościach, to jesteście ciemni, jak kłamiecie, to w kłamstwie żyjecie.

Jak duch jest prawdomówny, to wokół niego jest czysto energetycznie i to się przejawia w gęsto materialny sposób na Ziemi, jest zdrowy i radosny, oraz korzysta z suto nakrytego stołu przez Stworzyciela.

Światła przybywa, jest już ponad 90%, dlatego drżyjcie ciemności i ci co w ciemnocie i w kłamstwach żyją, to już wasze ostanie podrygi. Ale wyrównania muszą się zadziać do ostatecznego rozliczenia każdego bytu na Ziemi.

Prawa Stworzyciela są waszym sprzymierzeńcem, zawsze na Ziemi na pierwszym miejscu do przestrzegania, reszta praw ziemskich powinna być tylko uzupełnieniem do jaśniejszego pojmowania życia gęsto materialnego.

Ludzkie duchy zgubiliście się w uczuciach, w wyrażaniu Prawdy poprzez uczucia, kłamiecie z byle powodu, poniżacie siebie i innych, doprowadzacie siebie i innych do ubóstwa, jeżeli ktoś mocno z przekonaniem prosi o ukaranie jego z własnej głupoty i braku wiedzy duchowej, dostanie to o co prosi, choć to mało logiczne i sprzeczne z Miłością.

Wywołujecie wojny z powodu dużego ego i głupoty rozumowej, na Ziemi demokracji brak, gdyż chciwość i pazerność rozumu sięgnęła zenitu, chciwość i pazerność rządzących przeszła wszelką przyzwoitość, moralność i zdrowy rozsądek.

Religie różnego rodzaju na Ziemi stosują mało logiczne prawa, żyją według dziwnych rozumowych zasad, wbrew logice i prawom Stworzyciela, dyskryminacja wobec ludzkim duchom mocno się potęguje, a władza skutki zwrotne odbierze bardzo spotęgowane, w prawach Stworzyciela wszystko samoczynnie się wyrównuje.

Kościół katolicki zasiał przez 2000 lat w ludziach nienawiść, zazdrość, życie wbrew prawom Stworzyciela i wbrew Miłości duchowej, dziś odbierają skutki swoich dewiacji seksualnych, wszystko im się wali, pieniędzy coraz mniej, za chwilę ludziom zostanie odsłonięta cała PRAWDA o tej instytucji, o usługiwanie ciemnościom, usługiwanie bożkom i figurom, ciemnocie i głupocie zamkniętej w rozumie.

Koniec oddziaływania hipnotycznego na ludzi, wszelkiego rodzaju wudu, białe czy czarne jest złe, dlatego zakaz kategoryczny stosowania takich metod na Ziemi.

Każdy kto zastosuje takie metody poniesie skutki swojego działania bardzo mocno i świadom będzie tego czego dokonał przeciwko ludzkości, jeżeli dotyczy to wyrównania między duchami karmicznego, wtedy odpracowanie karmy w prawach następuje.

Odpowiedzialność rośnie, każdego ducha indywidualnie, rozum tak mocno zdeformowany, że logiczne myślenie wprawia was w zakłopotanie, a już kojarzenie faktów to panika, wniosków z doświadczeń mało kto wyciąga, dlatego biegacie jak w kieracie po tym samym torze, upadek duchowy narasta, obecnie pozostanie tylko 17% ludzi na Ziemi.

Rozum ma ograniczoną zdolność pojmowania ducha i uczuć, praw Stworzyciela, rozumowi ludzie w swych dążeniach się wzmocnią i upadną, gdyż cele rozumu są płytkie i mało logiczne, bez uczucia i przeciwko naturze.

Ci ludzie, którzy kierowani rozumem zwrócą się przeciwko Jezusowi Chrystusowi, przeciwko Woli Bożej, przeciwko Miłości i Prawdzie, kierowani nienawiścią i złością, przez ciemności, to otrzymają to czego żądają, dowodów chcą, to proszę; w prawach Stworzyciela skutki zwrotne sami na siebie ściągną.

Jak wściekłe psy chcą atakować ślepo i zawistnie, bez logicznych argumentów, to tylko rozum tak czyni, duch w środku spętany odczuwa i pokazuje zupełnie inne pragnienia, ale w takim wypadku tylko upadek całkowity może tego ducha uratować, dać jemu możliwość wejścia w nowe ciało z nową czystą świadomością duchową.

Dla kościoła każdy kto mówi PRAWDĘ to wróg, od razu kościół przypisuje opinię negatywną i nazywa tę osobę; sekciarzem, strach kościelnych jest tak ogromny przed PRAWDĄ, że boją się utraty ogromnych profitów, życia ponad stan, wiedzą, że trzeba będzie zrzucić te śmieszne czarne sukienki i przyznać się do morderstw poprzez wudu, molestowania dzieci, opilstwa, pedofilii, która jest plagą w kościołach i ich innych przybytkach, wojen w imię Stworzyciela i wielu innych przewinień.

Nastał czas nauki duchów ludzkich pokory, szacunku i Miłości do Stworzyciela, żywioły armia Pana działają bardzo intensywnie, gdyż bez posłuchu wśród duchów.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |