Jesteście, jacy jesteście 375.
 Oceń wpis
   

 

Jesteście, jacy jesteście
375.

Jesteście, jacy jesteście, ale to nie oznacza, iż tacy powinniście pozostać, najważniejsze dla was, aby zrozumieć, iż wszystko tu na Ziemi od waszego chcenia zależy, od waszego zrozumienia zależności waszych od PANA, od praw danych przez Pana w stworzenie, których wy ludzie ziemscy nie przestrzegacie, a wszystko jest bardzo proste.

Żyjecie jak żyjecie, ale to nie oznacza, iż tak powinniście żyć, w każdym momencie waszego tu bytowania można dużo lepiej, zdrowiej i dużo, dużo radośniej, zgodnie z WOLĄ BOŻĄ.

Uważacie, że jesteście dobrzy, bo kwestujecie na rzecz innych, organizujecie innym pomoc, dajecie ludziom na ulicy jak was proszą o pieniądze, wysłuchujecie użalania się nad sobą znajomych i rodziny ziemskiej, dajecie pieniądze na rzecz różnych organizacji charytatywnych.

Ale to ciągle dawanie ryby, a nie wędki, wy tak naprawdę im szkodzicie, to nie jest pomoc, pomoc to jest wtedy, gdy ktoś was prosi o pieniądze, to wy jemu możecie dać pracę, nie daje się nikomu pieniędzy, nie ma nic za darmo.

Bo jeżeli ten ludzki duch nabył sobie za dane przez was pieniądze piwo i po tym piwie upadnie i rozbije sobie głowę, to wy poniesiecie konsekwencję tego daru, ale jak dalibyście temu ludzkiemu duchowi pracę, na przykład; porąbanie drewna na podwórku i zapłacilibyście jemu wynagrodzenie, to wtedy jest to jego sprawa, na co wyda te pieniądze, które sobie zarobił, pracując będzie się duch uszlachetniał, dajecie jemu to, co jest dla niego korzystne - pracę.

Musicie zrozumieć i pojąć; iż innym daje się tylko to, co dla nich jest korzystne i wtedy do was wraca to, co dajecie.

Dobroć polega na tym, iż jest, wymagająca, sprawiedliwa i czysta w intencjach waszych, jeżeli coś robicie tylko dla pieniędzy natychmiast wszystko się wam pozamyka i tylko stracicie.

Pieniądze są niezbędne, aby tu funkcjonować na Ziemi, ale nie mogą być traktowane, jako cel w waszym życiu, to jest tylko narzędzie w procesach duchowych.

Aby być duchowym trzeba przede wszystkim zdać sobie sprawę, iż jest to niełatwa praca z waszymi słabościami, z waszymi nawykami oraz nałogami.

Palacz każe alkoholikowi przestać pić, a sam nie widzi tego, że jest w nałogu palenia papierosów, ta osoba pokazuje wam, że też jesteście uzależnieni i to może jeszcze bardziej, jeżeli chcecie kogoś zmienić najpierw dajcie jemu przykład swoją osobą i przestańcie palić, a wtedy, możecie na swoim przykładzie zmobilizować innych do zmiany.

Przecież wy okłamujecie siebie i innych, swoje słabości tolerujecie, a od innych wymagacie, lecz nie od siebie, aby się rozwijać duchowo trzeba koniecznie rozpocząć od eliminowania swoich słabości, czytania SŁOWA PANA, a po czytaniu, dobrze jest zanurzyć się w sobie i odebrać to, co ma wam przewodnik wasz do przekazania duchowego, informacji, jakie są niezbędne, aby móc prawidłowo funkcjonować, aby była równowaga wewnętrzna.

Nie zmuszajcie nikogo do podejmowania decyzji, on sam musi się wysilić i odczuć, co ma do odpracowania, poprzez doświadczenia swoje, może lepiej zrozumieć procesy energetyczne niż jak wy w swoim zrozumieniu jemu przekażecie.

Prostota PRAWDY, jaką daje wam PAN na Ziemi zmusza was do doświadczania i to jest dla każdego ducha korzystne, nie szanuje się czegoś, co się dostaje, ale jak sobie sami coś wypracujecie, to będziecie wiedzieli jak należy szanować tą rzecz, pracę swoją i innych.

Mówicie; starych drzew się nie przesadza, ale to nie oznacza, iż powinniście być przywiązani do materii, w każdej chwili trzeba być przygotowanym na odejście z tego miejsca, nie przywiązywać się do materialnych dóbr, bo wtedy, gdy duch odchodzi z ciała ziemskiego też trudno jemu jest rozstać się z domem, meblami i ziemskim rzeczami nic nieznaczącymi dla ducha, ale tak się nauczył za życia ziemskiego i nie odszedł do poziomu duchowo istotnego, a powinien.

Nawet gdyście mieli pozostawić wszystko i odejść, to trzeba to zrobić bez żalu, trzeba zawsze doceniać tylko wartości duchowe i wtedy wszystko będzie proste i jasne, wasze przekonanie i wiara z przekonania wskaże wam właściwą drogę ducha na Ziemi.

Tylko praca uszlachetnia ducha, wykonywana z uczuciem, solidnie, zawsze korzystna dla innych, ponieważ duch schodząc na Ziemię dostaje taki dar, aby mógł poprzez pracę dla innych odczynić swoją karmę, by nie wracać już tu w gęstą materię.

Ale pęd za dobrami na Ziemi powoduje, iż rozum ducha całkowicie ściągą, duch kolejny raz wraca na Ziemię i kolejny raz zamiast odczynić sobie karmę jeszcze bardziej się pogrąża, dlatego PAN poprzez wydarzenia doprowadzi duchy tylko i wyłącznie na drogę duchową.

Apokalipsa wypełni gęsto materialnie Wolę PANA na Ziemi!

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Czyste duchowe kojarzenie 374.
 Oceń wpis
   

 

Czyste duchowe kojarzenie
374.

Czyste duchowe kojarzenie faktów, wyciąganie wniosków z waszych doświadczeń, polega na tym, że to wy musicie zrozumieć, że te wasze choroby, doginanie was, to za niewłaściwe wybory, za życie niezgodne z prawami PANA, za drogę do ciemności, jaką idziecie, a nie widzicie PRAWDY, jaka jest tu na Ziemi, aby was nauczyć żyć w prawach.

Źle wybieracie, źle myślicie i źle czynicie, za to w skutkach zwrotnych dostajecie baty, sami siebie karzecie i sami siebie blokujecie na podpowiedzi prosto od PANA, płynące do was w wielkiej MIŁOŚCI PANA do stworzenia.

Te choroby, brak pieniędzy, droga pod wiatr, kłody pod nogi, wszystko wam się psuje, tracicie pracę, to są właśnie dla was informacje, iż wszystko źle czynicie, to są dla was informacje abyście natychmiast wzięli się za siebie i wrócili na ścieżkę PRAWDY, nikt wam w tym nie pomagał, więc można wam tylko pokazać właściwą drogę wyjścia, ale wyjść z tego musicie o własnych siłach, tylko i wyłącznie od was zależy wasze zdrowie, wasza praca, wasze pieniądze, wy sami powodujecie, iż wszystko wam się skraca.

Wszystko tu na Ziemi działa w prawach PANA i wy też jesteście na Ziemi pod działaniem praw PANA, albo to zrozumiecie i zaczniecie zgodnie z prawami żyć, albo będziecie tak mocno doginani, baty będą coraz bardziej dotkliwe, abyście wreszcie kojarzyli zależności energetyczne związane tylko i wyłącznie z Siedmioma Prawami Pana i trzema prawami zawartymi w krzyżu PRAWDY.

Abyście żyli SŁOWEM PANA radośni, szczęśliwi i zdrowi, tylko wtedy wam się to uda, gdy będziecie duchowi, żyjący zgodnie z prawami natury i naturalne w każdej cząstce, oraz zawsze w Miłości duchowej, a tego nie da wam nikt na Ziemi, kto jest ciemny, szukajcie PRAWDY w sobie, nauczcie się z uczuciem logicznie myśleć i kojarzyć fakty, to tak mało, a tak wiele wam daje.

Wszystko tu na Ziemi jest zależne od waszego postępowania, wszyscy jak sobie pościelicie, tak się wyśpicie.

Nawet idąc ulicą potkniecie się i upadniecie, to oznacza, iż energetycznie zrobiliście coś, co było niezgodne z prawami PANA i to się najpierw przejawia energetycznie, a następnie upadacie swoim ciałem, nie potraficie wyciągać wniosków z takich prostych zdarzeń, aby nigdy więcej nie popełniać już tych samych błędów, po upadku trzeba się podnieść, otrzepać i nigdy więcej tak nie czynić, aby znowu nie upaść.

Kojarzenie i logiczne myślenie, to cechy ducha, rozum tutaj jest tylko narzędziem, a wam się wszystko pomieszało i chcecie rozumem kojarzyć i myśleć, jako podstawa, to tutaj można tylko upaść, bo rozum bardzo zawęża logiczne myślenie i kojarzenie faktów, splot słoneczny zablokowany powoduje już blokady przejawiania się ducha.

Blokujecie logiczne myślenie i czyste kojarzenie faktów, ponieważ duch ma zawartą całą wiedzę i PRAWDĘ, więc to duch wam podpowiada w całej rozciągłości, szeroko i czysto, rozum tam mocno w swej nielogiczności przy zablokowanym duchu jest zagubiony i wymyśla od razu strach, zawęża to tylko do wątpliwości, bo rozum korzysta z tego, co może zapamiętać, a sam może zapamiętać niewiele, wszystko jest tylko w duchu.

Wszystkie wasze przeżycia z uczuciem, z adrenaliną wyprodukowaną przez wasz organizm powoduje, iż duch, to wszystko ma zawarte w pamięci duchowej, aby wam właściwie podpowiadać, pełny luz i komfort wewnętrzny, opieranie się o intuicję, bo się wie, iż jest się prowadzonym najlepszą drogą, zawsze idzie się tylko do góry, nie ma innej lepszej możliwości.

Po co macie jeść jakieś trucizny, po to macie odczuwanie, podpowiedzi duchowe, aby wybrać produkt, który będzie dla ciebie najlepszy energetycznie, najbardziej optymalny, ponieważ ty duch wiesz, jaki jest ten produkt i tobie podpowiada, trzeba tylko intuicyjnie wybrać to, co tobie służy.

W każdej sprawie sami mówicie, że ta pierwsza podpowiedz jest najlepsza, to jest właśnie podpowiedź ciebie ducha, następnie to już rozum chce wprowadzać swoje rządy.

Rozum natychmiast wam wprowadzi taki chaos, natychmiast ten mętlik w głowie spowoduje u was tyle wersji, iż nie będziecie już pamiętali tej właściwej, a rozum poprzez te podpowiedzi ściąga wam ciemności, już brniecie w problemy, problemy to specjalność rozumu prowadzonego przez ciemności i ciemnotę rozumu.

Wtedy zaczynacie się bać i ściągacie sobie na żołądek blokady, duch nie trawi takiej sytuacji, wtedy rozpoczyna się zatrzymywanie toksyn w ciele, połączenie ducha z ciałem przerywacie, natychmiast słabniecie, kolejny krok, to stresy, coraz mocniejszy, blokujący wam wszystko.

Również ściągacie sobie duchy pozostające z niewiedzy duchowej przy Ziemi, wtedy jesteście nawiedzeni i już dwóch korzysta z jednego ciała, a wy coraz bardziej słabniecie, jesteście ospali i coraz mocniej ociężali, to oznaka, iż przerwane połączenie i ten duch coraz mocniej was osłabiają.

Medycyna akademicka was wpędzi w depresje, a tu tylko trzeba was oczyścić z tych wszystkich blokad, na nowo podłączyć was do Źródła energii, waszym zadaniem jest pilnowanie, aby duch był zawsze czysty i abyście rozwijali się duchowo poprzez PRAWDĘ.

Wasz rozum musi podporządkować się duchowi i instynktowi, wtedy kroczycie drogą swojego pobytu na Ziemi właściwie, wtedy dobrze wybieracie i nie ma w was strachu i stresu, jesteście już zdrowi.

Nikt nie jest wam w stanie pomóc, jak wy sami się nie zmienicie, nikt wam nic nie zrobi, jak wy za tym nie pójdziecie i będziecie trzymali wewnętrzną czystość waszych myśli, słów i czynów.

Można wiele wam pomóc, ale dalej musicie iść sami, utrzymać to, co dostajecie od PANA, żyć w prawach i być przykładem dla innych.

Gdy po oczyszczeniu duch pójdzie w te same stare nawyki i nałogi, wszystko wam się wróci na nowo i znów będziecie chorzy, ale teraz natychmiast bardzo wam się pogorszy, ponieważ świadomość wasza jest większa, to i odpowiedzialność większa.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
 
Komentarze (0)
Kościół energetycznie upadł 373.
 Oceń wpis
   

 

Kościół energetycznie upadł

373.

Kościół energetycznie upadł, nie ma wsparcia w ciemnościach, to nie ma ciemnej siły, prowadzili ludzkie duchy na zatracenie tworząc różne ciemne rytuały, duchowi nie byli nigdy, to teraz już skutki zwrotne w wojnie energetycznej ich dosięgły, sam papież upadł na twarz, symbol upadku się przejawił.

Symbolicznie, abyście ludzie zobaczyli, co warte jest to, co reprezentują sobą te ludzkie duchy mieniące się wiarą w Pana, stworzenie mową Pana wam pokazuje, a wy tego nie dostrzegacie, bo w Pana nie wierzycie, tylko w kościół, ich dogmaty, ich kłamstwa, pomimo symboli i PRAWDY wam przekazywanej, to wy dalej uparcie rozumowo i martwo nadal wierzycie w tą obłudę, w tą wielką świecką instytucję, która stała się tylko formą zarobku pieniędzy.

Najpierw zawsze jest energetycznie, a następnie przejawi się to w gęstej materii, wszystkie kościoły, wszystkie ich budowle muszą runąć, nie zostanie po nich nawet jedna cegiełka, teren po kościele zostanie solidnie oczyszczony, zrównany z ziemią, aby nigdy już nie powtórzono tej samej ślepej wiary w kościoły, nie wierzono w Pana, w PANA, w żadnym z tych kościołów nie wyrażano uczuć w słowach do PANA tylko do ołtarzy i obrazów, tworzono ciemne drogi krzyżowe i modlitwy do różańca, nie do PANA, te bałwochwalcze formy raz na zawsze zostaną zburzone, ten fałsz musi zostać zniszczony w zarodku.

Aby w waszych wnętrzach wybudowały się świątynie tylko dla PANA, musicie wszystko, co kościelne stare odrzucić, o starym trzeba zapomnieć, wydarzenia wam w tym pomogą, ci, co odejdą będą dla was przykładem upadku ślepej wiary w kościoły i religie, sekty, ciemną ezoterykę kontrolowaną przez kościelnych, różne dziwne organizacje oparte o fałsz, cuda i dogmaty, dość gnębienia duchów ludzkich na Ziemi, duchy ludzkie manipulowane przez kościelnych dziś odchodzą, na poziom duchowo istotny, ponieważ zostały uwolnione.

Duchy ludzkie były więzione przez kościelnych w ich ślepych dogmatach i teoriach religijnych, dlatego kościół musi ponieść konsekwencje w skutku zwrotnym za kłamstwa i fałszywe prowadzenie duchów ludzkich, sami wzięli odpowiedzialność w swoje ręce, kłamiąc; iż są wysłannikami PANA, też, jako organizacja, ale również każdy z nich z osobna musi sam siebie osądzić, każdy duch schodzący na Ziemię ponosi konsekwencję swoich myśli, swojej mowy i swoich czynów.

Upadek jest tak oczywisty, był też ten upadek zapowiadany we wszystkich przepowiedniach, na kłamstwach daleko się nie zajedzie, zawsze trzeba mówić PRAWDĘ, wtedy wszyscy by poszli za PRAWDĄ.

Wszystkie ich obrządki nie mają żadnej mocy energetycznej, te wszystkie chrzty, komunie, śluby, bierzmowanie i inne, jakie czynili są po prostu nieważne, zostaniecie wstrząśnięci jak nie chcecie logicznie zrozumieć i energetycznie tego odczuć, nie mogą ciemne, splamione morderstwem części Pana, JEZUSA CHRYSTUSA Nazarejczyka ciemne duchy ludzkie, plamić czarnym krzyżem innych, ich skutki zwrotne i energie do odpracowania, to są ich wibracje bardzo negatywne i czas na pełnie rozliczenie.

Każda wyrażanie uczuć słowami bez uczucia, klepanie bez świadomości, co się mówi, w ciemnych nurtach, to tylko mruczenie bez znaczenia i bez wiary z przekonania, bez znaczenia energetycznego, szkoda waszego czasu, nikt tam wam niczego nie odpuści, ponieważ to od tych duchów zwanych księżmi nie zależy, oni weszli sami w tak ciemne energie, modlą się tylko do ciemności i tam też ściągają duchy ludzkie, które im zawierzyły, dlatego też upadli.

Apokalipsa mówi o tych czasach, które obecnie nastały i co ma się wydarzyć, minęło już 2000 lat od narodzenia Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, wydarzenia, jakie mają być obecnie. odczujcie to duchem, nie wierzcie żadnym ciemnym duchom, panika to dopiero będzie jak nastaną wydarzenia, a wy nic o nich nie wiecie i nie jesteście przygotowani, trzęsienie ziemi na Haiti w dniu 13 stycznia 2010 roku pokazuje wam, jaki chaos jest w was, lecz zmian w was nie widać, dalej powielacie te same ciemne dogmaty kościelnych, a żywioły wam pokazują gdzie jest wasze miejsce.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
 
Komentarze (0)
Wojna energetyczna 372.
 Oceń wpis
   

 Wojna energetyczna

372.

Wojna energetyczna jak przerywnik dla ciebie ducha z ciemnych nurtów, wejście na chwilę do Świetlnych, puka do ducha czysta energia, otwieraj duchu, bo przegrasz, oczyść swoje klapki, które się zablokowały w mózgu, to takie toksyny jak aspartam i im podobne wam blokują logiczne myślenie i odczuwanie, tłumią wam uczucia kontrolowane jeszcze przez rozum, to wszystko na raz powoduje, iż jesteście martwi za ziemskiego życia tu na Ziemi, chodzicie jak mumie owinięte bandażami, nic was nie interesuje tylko bieganie za ziemskimi doczesnymi dobrami.

Tylko wam żarty, śmieszne filmy, zabawa, gry i hazard w głowie, reszta to dla was fatamorgana, jak kukły z teatru lalek, ciągle ktoś pociąga za sznurki, wyzuci z wszelkich uczuć, rano sztuczne śniadanko, praca, po pracy toksyczny obiadek, przez dzień wypitych parę kawek, dużo słodyczy, kolacja przed telewizorem, dojadane miedzy posiłkami - chipsy i wieczorem bzykanko wymuszone przez porno filmy zupełnie bez uczucia, oto cały dzionek duchów ludzkich. 

A tu czeka was apokalipsa, zostaniecie z tego letargu wyrwani z ciepłych łóżek na chłód, aby wasz rozum wreszcie odpuścił należne miejsce duchowi, muszą w was się obudzić ludzkie odruchy, może zasłużycie sobie na miano człowiek.

Tak jak się ostrzega przed falą tsunami, czy przed trzęsieniem Ziemi, może jeszcze przed powodzią, to tutaj ostrzegam was przed wydarzeniami na całej Ziemi jednocześnie, to, co wasz czeka nie da się nawet opisać, ponieważ niczego nie przyjmujecie, tym bardziej to odczujecie, interesuje was tylko pełny portfel, samochód, dom i to chcecie mieć od razu wszystko, to wszystko właśnie musicie stracić abyście dostrzegli, że w waszym ciele jest duch całkowicie spętany i zablokowany przez wasz rozum.

Wojna energetyczna polega na tym, że ty duch musisz zostać uwolniony, ciemności, które wpuścił rozum energetycznie wypalone, walka toczy się w subtelnych energiach, widzialnych tylko wzrokiem duchowym, ciemni dają wam to, co chcecie, tym was przyciągają, ale ciemności słabną całkowicie, więc za chwilę nic nie dostaniecie i razem z nimi upadniecie.

Czysta siła jest dziś na Ziemi, już kolorami się mieni, życie buduje w prawach we wszechświecie, to siła płynąca od PANA, czyści wszystkie duchy, które pozostaną po wydarzeniach, aby były duchowe, już przygotowane, czyste, po to tu przybyły w gęstą materię, aby wspierać swoją pracą budowę zamku i Królestwa Tysiącletniego, wspierać również gęsto materialnie Jezusa Chrystusa wysłannika Pana.

Wszyscy, którzy będą szli drogą Światła, będą żyli zgodnie z Prawdą, są natychmiast wspierani siłą, wszystko im będzie szło jak z płatka, wszystko wokół będzie ich wspierało.

A ci, co będą kłamać, będą chcieli żyć jak dotychczas, natychmiast im się wszystko będzie psuło, będą mieli problemy, musieli będą się natychmiast rozliczać, pozostawić gęsto materialne ciało i wrócić do góry, jako nieświadomy zarodek, dla takich nie ma miejsca w Królestwie Jezusa Chrystusa.

Ciemności nie mają żadnych szans wygrać tej energetycznej wojny, tutaj oparcie w sile mają tylko ci, co reprezentują i głoszą SŁOWO PANA, ci, którzy żyją zgodnie z prawami PANA, mają wszelką pomoc, mają narzędzia i wsparcie energetyczne, jeden jasny i czysty może wystąpić przeciwko armii ciemności i wygra, ciemności zawsze przegrają, ponieważ prawa na Ziemi zawsze działają samoczynnie, doskonale i bezbłędnie.

W tej energetycznej wojnie wygrany jest tylko Pan, PAN stworzenia, nieba i Ziemi, całego wszechświata.

Wygra w tej walce każdy, kto będzie wiernie i z przekonania służył Panu tu na Ziemi, stanie w walce o siebie po stronie prawa PANA, będzie rozwijał się duchowo, stanie się świadomy, zawsze będzie duchowy i czysty, zawsze prawy w Miłości duchowej.

Żywioły dojdą tam, dokąd ciemności są, tam gdzie czyści, to są na wszystko przygotowani i wspierani, Polacy nie powinni wyjeżdżać z Polski, wydarzenia w każdej chwili mogą nastąpić, a Polacy są najbardziej bezpieczni w Polsce, budujcie Polskę tylko poprzez dary, jakie otrzymaliście od PANA, a wtedy będziecie wspierani energetycznie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Godzina spełnienia 371.
 Oceń wpis
   

 Godzina spełnienia

371.

Godzina spełnienia na was obłudnicy duchowi, w was zawsze był klucz do Prawdy, do praw PANA, nie musieliście szukać, bo wszystko, co potrzebowaliście, co potrzebujecie, to duch ma, trzeba było się tylko otworzyć na Prawdę, serce swoje otworzyć na Miłość duchową, tylko żyć zgodnie z prawami PANA, a PRAWDA w was zawarta wszystko by w was uruchomiła, ale wy obłudnicy duchowi chcecie kłamstwem i rozumem posiąść ciemną wiedzę, aby ją wykorzystywać przeciwko ludzkości.

Magiczne i ciemne rytuały zaprzęgliście do waszych żądz rozumowych, aby gnębić innych, nauczyliście się kłamać w dobrej wierze, zmuszać ludzi ziemskich do podporządkowania się wam kościelnym, biada wam za wszystkie klątwy i wasze ciemne działania.

Godzina spełnienia z Woli Bożej na Ziemi już energetycznie się wypełniła i choć jesteście świadomi kary, to nigdzie nie uciekniecie, teraz wszystko wypełni się gęsto materialnie, wypełniły się już wszystkie przepowiednie i teraz czas na apokalipsę.

Nie możecie przeszkodzić w wypełnieniu się do końca apokalipsy na Ziemi, nawet gdyby Watykan miał dziesięć obserwatoriów w Anglii czy w Stanach Zjednoczonych, to i tak komety i asteroidy uderzą precyzyjnie w ciemności, ponieważ kościół i religie nie mają oparcia w PANU i prawach PANA, to niczego nie mogą dostrzec, a to oznacza, iż stają przeciwko PANU, są wrogami, są przeciwko Stworzycielowi.

Wszyscy mieli szansę, kościelni też, lecz niczego nie pojęli, PRAWDY ludziom ziemskim nie powiedzieli, dlatego upadli na twarz, to ostatnie chwile takich ziemskich instytucji, lub inaczej mówiąc zalegalizowanych prawem ziemskim sekt.

Tylko w wierze z przekonania prawdziwej wiedzy duchowej jest zalążek początku życia na Ziemi, ale warunkiem jest; aby ciemności całkowicie upadły gęsto materialnie.

JEZUS CHRYSTUS, część PANA na Ziemi jest dla was ludzie ziemscy jedynym wybawieniem, jedyną drogą do wolności duchowej zawartej w prawach PANA, możecie się wyzwolić z tego ciemnego labiryntu tylko i wyłącznie poprzez Miłość BOŻĄ, jaką jest na Ziemi JEZUS CHRYSTUS, część Pana.

Kierujcie się tylko intuicją, odczuwanie poprzez wasze uczucia, nie kierujcie się niczyimi myślami, czy ich pustymi teoriami i dogmatami kościelnych, kierujcie się tylko do PANA, tylko do PRAWDY PANA, nie ma innej prawdy, nie ma pół prawd, bo to kłamstwa ziemskie wymyślone, aby was kontrolować, aby was zgnębić, tylko dla dóbr materialnych.

Teoretycy sami się boją, ze strachu straszą innych, ale już tak daleko zabrnęli w te kłamstwa, iż sami tego nie dostrzegają, będzie się bał ich strachu tylko ten, który się nie wyzwoli i będzie do nich ciemnych jednorodny.

Światły czysty duch opiera się tylko o prawa PANA, wie, co to odwaga i świadomość siebie, wie, że choć ciało pozostawia na Ziemi, to on duch żyje dalej, to pokora w PRAWDZIE.

Tak długo będą kościelni w kościołach i na lekcjach religii mówić o Jezusie Chrystusie będącym dziś na Ziemi gęsto materialnie, czyli fizycznie, aż wy ludzie zrozumiecie, iż jest to Prawda, a kościelni was okłamują z bardzo błahego powodu; aby pozostać na stanowiskach oraz płynących stale do nich pieniędzy, właśnie od was.

Czy to się kościołowi podoba, czy nie, muszą przyjąć część PANA na Ziemi, ja, jako WOLA BOŻA przyszłam by wam to oznajmić i po to by rozpocząć sąd ostateczny.

Część Pana, JEZUS CHRYSTUS, ziemskie imię i nazwisko; Romuald Statkiewicz, to najprawdziwszy Jezus Chrystus, a przyszedł na Ziemię po to, by budować odblask Królestwatu w gęstej materii.

Muszą informację i PRAWDĘ przyjąć na Ziemi, bo na wszystko jest ten czas odpowiedni.

Godzina spełnienia nieuchronnie się zbliża, jak przyjmiecie wcześniej, to dla was lepiej, jak nie przyjmiecie, to pójdziecie do leja rozkładu, garstka ludzi, która pozostanie zrozumie wszystko natychmiast, poprzez doświadczenia ducha otworzą się uczucia i serce na MIŁOŚĆ BOŻĄ.

Nie musicie ludzie na Ziemi przeżywać horroru, to od was zależy, od otwarcia waszego serca na Pana i PRAWDĘ, musicie z przekonania przyjąć część Pana na Ziemi, bo nie może być ślepo, stworzyłaby się taka sama wasza wiara jak jest do dziś w kościołach.

Godzina spełnienia to jest ta godzina, na którą wszystkie duchy czekają.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Na życie czas nastał 370.
 Oceń wpis
   

 Na życie czas nastał

370.

Był czas na wasze zmiany tu na Ziemi, a wy się nie wysilacie, aby pozostać, musicie sobie wreszcie powiedzieć PRAWDĘ o sobie, o waszym świecie kłamliwym, zabijającym was i obłudnym w każdym swej części, dość martwoty duchowej!

Wy tu się oddalacie od PANA, a wy musicie się przybliżać w każdej sekundzie waszego życia ziemskiego, duchy w takich ciemnościach giną, dlatego musi interweniować poprzez żywioły PAN, ponieważ wasz rozum was przekonuje; iż jesteście rozwinięci duchowo, dlatego jesteście w tym temacie bardzo zarozumiali i cali w pysze, że was nie widać, jesteście jak w pianie, chmura pyłu, a to rozum ma wybujałe ego.

Przez tą pychę zasłonił wam rozum PRAWDĘ i prawa PANA, wy myślicie; że jak przeczytacie książki ezoteryczne, pójdziecie na kursy ezoteryczne i spotkania ezoteryczne, tam wam dadzą dyplomy i certyfikaty, to wy już jesteście rozwinięci duchowo, myślicie; że macie wiedzę duchową, a tutaj wszystko dalej jest tak samo jak było, jesteście tylko ubożsi o te pieniądze, które zapłaciliście za te szkolenia, a tam dostaliście tylko papierki nic nieznaczące i zostaliście ściągnięci w ciemności.

Dalej szukacie i dalej nie wiecie, czego, a tu czeka na was PAN i was woła głos BOŻY, a wy w ciemnym kanale, północ was zastała i w ciemnościach zostaliście pochowani na zawsze na balu złudzeń sylwestrowych, to są wasze słabości, które stały się waszym grobem.

Jak słyszycie Prawdę, to aż puchniecie ze złości, bo przecież wy jesteście bardzo świadomi, tylko sami nie wiecie, o co chodzi, nic nie wprowadzacie w swoje życie, bo byście sami się przekonali o tym wam sprzedanym kłamstwie, dalej ślepo wierzycie innym tylko nie sobie duchowi.

Przecież wam tak duchowym nikt nie może zwracać uwagi, przecież wy wszystko wiecie, ale duchowy człowiek tak się nie puszy jak wy, duchowy człowiek to pokora świadoma i czysta, to, co właściwe - wysłucha, a co fałszywe - odrzuci, nie da się sprowokować do kłótni, jest zawsze spokojny i rzeczowy, zawsze mówi PRAWDĘ, nie będzie się obrażał, bo to cechy ciemnych i rozumowych duchów ludzkich.

Prawdziwie duchowy, żywy w stworzeniu duch, zawsze dąży do doskonałości, wie, co właściwe, a co jest zakazane, jego świadomość na to nie pozwoli, tarzać się w ciemności, bo zna prawa PANA i zgodnie z nimi żyje tu na Ziemi w gęstej materii.

Musicie zacząć żyć by słuchać Pana i dążyć do Miłości duchowej, Pana.
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Energetyczne przygotowanie 369.
 Oceń wpis
   

 Energetyczne przygotowanie

369.

Największe rozżarzenie osiągnęła część Pana Jezus Chrystus i Wola Boża w ogniu Bożym, połączenie Trójjedyności w części Pana pozwala na przyjęcie największych energii przesyłanych na Ziemię przez Pana do swoich części, tu na Ziemi.

Czas na pojednanie ducha ze Światłem, lub dla tych, co przeciw Światłu - unicestwienie duchowe, największa kara dla ducha wracającego z Ziemi do poziomów duchowych, bez swojej świadomości, to rozkład tego ja, musi swoją świadomość budować od nowa.

Podaję wam z poziomu duchowo istotnego dla was informacje, czytajcie lub słuchajcie, wszystko to, co jest zawarte w tych objawieniach, dla was jest teraz najcenniejsze i najważniejsze.

Bez Źródła energii, jakim jest PAN, czeka was tu tylko zagłada, czeka was tu z ciemnościami zatracenie.

Wszystko przygotowane już świt w wydarzeniach się rozpoczyna, a dzień was zastanie w całkowitym zaskoczeniu, gdy wieczór nastanie, wtedy przyjdzie czas na was, wracają duchy do poziomu duchowo istotnego odarte z ciemnych otoczek, czyste zarodki, wracajcie do domu.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Era uczuć i współpracy duchowej 532.
 Oceń wpis
   

 Era uczuć i współpracy duchowej

532.

Wszystko od 23 stycznia 2014 roku się zmieni na Ziemi, Święto MIŁOŚCI, jakie jest 23 stycznia tu i teraz spowodowało ogromny transfer energetyczny, do tego momentu na Ziemi były zawsze o wiele, wiele mniejsze przepływy a to świadczy o skali procesu jaki dzieje się, o skali apokalipsy.

Każdy duch energię przyjmie, w takim procencie w jakim jest otwarty uczuciem ale te duchy, które otrzymują bezpośrednio od części Pana, które się rozwijają duchowo przyjmują o wiele większą siłę niż wszyscy inni, więc i odpowiedzialność większa, a skutki zwrotne natychmiast odczuwalne w tym samym momencie, co i czyn, gdyż świadomość ogromna.

Światła na Ziemi już ponad 89%, ciemności z tą całą sferą ciemnoty umysłowej już zaganiani są do leja rozkładu, do całkowitego rozliczenia, uważajcie abyście znaleźli się po stronie ŚWIATŁA, bo wrogowie ŚWIATŁA, STWORZYCIELA, odchodzą już z Ziemi, na zawsze ich żegnamy.

Jeżeli używasz rozumu zamiast uczuć odejdź w pokorze i pozostaw SŁOWO BOŻE takim, jakim jest na Ziemi, prostym i czystym, twój rozum pojąć może tylko jednorodne energie do ciebie, całkowicie obce duchowi, ty też duchem jesteś, ale zatraciłeś odczuwanie na rzecz rozumowego myślenia, co spowodowało że oddaliłeś się od PRAWDY całe mile, teraz tu bez uczuć upadasz i idziesz w rozkład materialny, czekają już na ciebie młyny Boże.

Wszystko pokazuje się wam takie, jakie jest, wy musicie uczyć się odróżniać Prawdę od kłamstwa tylko i wyłącznie swoim uczuciem, duch wie dokładnie, co jest prawdziwe, symbole pokazują wam to, co stanie się za chwilę, wszystko przygotowane na zmiany na Ziemi.

Oczyszczanie Ziemi z ciemności narasta, teraz trzeba bardzo uważać to, co się mówi i co się robi, jak jest duchowość to świadomość większa i odpowiedzialność większa, wiara w Stworzyciela, która jest w was przekonaniem zbuduje wam mosty do przejścia wyżej, wtedy jesteście chronieni.

Jak bardzo trzeba się zmienić wiedzą ci, którzy dziś usiłują zapanować nad swoim rozumem i rozumowym ego, tu trzeba wiele wysiłku i ogromnej zmiany swojego wnętrza, aby nadążyć za tym, co oferuje wam Stworzyciel, choć jest to proste i jasne, dla wielu ogromny wysiłek i kroczą bardzo powoli, a tu trzeba szybko.

Tu i teraz liczy się tylko ten duch, który rozwija się duchowo, jeżeli wybiera inną drogę, to rozliczanie na Ziemi z tego, co czynił, wyrównanie karmy z całego bytu i już czekają młyny Boże.

Walka trwa tych, którzy są dziś po stronie Stworzyciela, z tymi którzy stanęli po stronie ciemnoty i ciemności, walka dla ciemności całkowicie już przegrana, jeszcze dziś gdyby się przyznali do kłamstw i do rozpustnego życia, okazali pokorę do Stworzyciela, mogli by pomóc sobie duchowi w pokonaniu takiego ogromnego upadku ducha.

Przez 2000 lat duch upadał, ten czas zakończony, tu i teraz ostatecznie ciemności zostały skasowane, to co od dziś wytworzycie, to tylko sobie szkodzicie, na własne życzenie, dlatego skutki zwrotne natychmiast i bez możliwości odwrotu.

Podejmujecie decyzję i natychmiast się realizuje, dlatego trzeba tylko uczuciami i bez litości nad sobą, uważajcie i bądźcie czujni, ciemności i ciemnota rozumowa chcą jeszcze was wciągać w swoje gry i obrządki rytualne kościoła i religii związane z upadkiem ich moralności oraz służeniu ciemnościom.

Obecnie każdy duch jak wytworzy ciemne energie, poniesie bardzo mocne skutki zwrotne gdyż oparcie w ciemnościach zostało skasowane, każdy duch ma obowiązek zastosować się do Praw Stworzyciela, żyć na Ziemi w Miłości i radości.

Natychmiast jeszcze bardziej będą wypływać na wierzch wszystkie brudy kościoła, rządzących, ludzi którzy manipulują innymi oraz tych, którzy okłamują i okradają ludzkie duchy na Ziemi.

Wszystko staje w Świetle i pokazuje swoje prawdziwe oblicze, a wy ludzkie duchy nauczcie się czytać jak w książce, kartka po kartce, rozliczajcie tych, którzy was chcieli by okłamać i oszukać dla waszego dobra, trzeba żyć na Ziemi w PRAWDZIE.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Sto lat po narodzinach 368.
 Oceń wpis
   

 Sto lat po narodzinach

368.

Sto lat po narodzinach Jezusa Chrystusa Nazarejczyka kościół na podstawie objawień Marii Magdaleny pierwszego ucznia i innych uczniów włącznie z odebraną apokalipsą Jana pisał ewangelię i biblię, tak, aby wszyscy ludzie kierowali się do kościoła, by nie mieli pojęcia o prawdziwych objawieniach, i aby ukryć najbardziej bestialskie morderstwo, jakiego dopuścili się na Jezusie Chrystusie Nazarejczyku.

Tak zmienili fakty, aby wszystko było skierowane na straszenie ludzi ziemskich, a dla kościoła przynosiło duże dochody, spisek przeciwko ludzkości się udał, utrzymywali i utrzymują pełną kontrolę nad ludźmi, rzucili ludzi na kolana, strasząc diabłem i piekłem przez nich stworzonym rozumowo.

Lecz jak pomyślicie logicznie, to już obojętne; czy sto lat, czy trzysta, czy nawet tysiąc, ponieważ nikt już po stu latach nawet nie był w stanie powiedzieć dokładnie; co powiedział Jezus Chrystus, a co wymyślili ludzie, którzy te opowiadania sobie przekazywali z pokolenia na pokolenie, trudno zapamiętać wszystko z rozmowy, którą prowadzicie dzień wcześniej, a co dopiero przekazywane sobie z trzecich ust, czy nawet z pokolenia na pokolenie.

Ponieważ zataili PRAWDĘ przed ludźmi przez nastawienie tylko komercyjne, dlatego całość materiału odebranego przez uczniów Jezusa Chrystusa Nazarejczyka przepracowano tak, aby ten materiał nie wzbudzał podejrzeń parafian i nakierowywał ich na kościół i religie.

Sami o tym morderstwie mówią, sami podają fakty potwierdzające ich udział, trzeba tylko poprzez skojarzenie faktów wreszcie przyjąć informacje, bo rozum ich i wasz całkowicie podporządkował się ciemnościom, dlatego akceptowaliście te wszystkie kłamstwa, cuda kościelne.

Prawa PANA są tak doskonałe, jasne, proste i wytłumaczalne, iż o cudach nie ma mowy, tak dalece kościół zdeformował PRAWDĘ, iż dziś studia teologiczne, to całkowita manipulacja ducha poprzez rozum.

Kościół upadł całkowicie nieodwracalnie, kiedyś wymuszano posłuszeństwo torturami, sądami kościelnymi, paleniem na stosie, mordowaniem, inkwizycją, wyklinaniem i rzucaniem klątw na parafian i ludzi, którzy się z takimi ciemnymi praktykami nie zgadzali, dziś to się odbywa bardziej elegancko poprzez media i rządzących, którzy ulegają kościołowi. Takiego człowieka, który mówi PRAWDĘ, lub jest niewygodny politycznie, szkaluje się w mediach lub wciąga się w nieistniejącą aferę i zanim ten człowiek wyjaśni wszystko, medialnie już nie istnieje.

Ktoś, kto ma inne poglądy lub nie chce się podporządkować kościołowi, doprowadzany jest do bankructwa lub do depresji i sam się unicestwia, taki czyn nie rzuca na nikogo oskarżeń i nikt nie ponosi winy za odejście tego ducha z ciała ziemskiego tu na Ziemi.

Przyzwalacie ludzie na to, aby kościół i kościelni byli bezkarni, tolerujecie różne zboczenia seksualne, dewiacje, izolowanie się za murami i dogmatyzm tych duchów ludzkich.

Przypisujecie kościołowi przywileje, na które nie zasłużyli, a które sobie sami nadali, nikt im tego nie nadał, a tym bardziej PAN, ponieważ zamordowali część Pana, Jezusa Chrystusa Nazarejczyka.

Biblia i ewangelie to księgi rozumowe, które nie zawierają PRAWDY, nakierowują ludzi ziemskich do kościoła, aby przynieśli pieniądze i najlepiej, gdyby nic nie żądali w zamian, tylko się cieszyli, że dali, wszystko trzymane rozumowo pod kontrolą, aby nikt nie odkrył PRAWDY, aby nikt nie dążył do PRAWDY, tylko ślepo wierzył w to, co napisał kościół, tolerują inne religie, ponieważ też opierają się o tą przez nich wyprodukowaną na potrzeby kościelnych księgę sfałszowanych wglądów duchowych, napisana w języku, który nie jest zrozumiały prostemu człowiekowi.

Czytając biblię czy ewangelię wchodzicie ludzie w ciemne nurty rozumowej wiedzy kościelnych, jak nauczycie się jej na pamięć, to i tak nic nie pojmiecie, bo brak tam prostoty praw PANA, obrazy, jakie się tu pokazują są zafałszowane przez kłamstwa, jakie są tam napisane, ponieważ PAN to przede wszystkim wszystko jasno wytłumaczalne i z uczuciem, prosto i logicznie, nie ma cudów, bo wszystko tu na Ziemi musi być zgodne tylko i wyłącznie z prawami PANA, nic nie może się wydarzyć, co nie jest czyste i zawarte w Miłości duchowej, czyste i zdrowe, bo wszystko jest energią i musi współbrzmieć w zależnościach energetycznych, płynących ze źródła energii, prosto od PANA.

Tak dalece kościelni odeszli od nauk chrystusowych, tak wiele włożyli w usta część Pana nieprawdziwych i nigdy niewypowiedzianych zdań przez Jezus Chrystusa, napisanych w biblii i ewangelii, że trudno dziś z tych ksiąg oczytać, co jest PRAWDZIWE, a co tylko wymyślone i zdeformowane, co jest tylko po to, by rzucić parafian na kolana, a co po to, by przynieśli pieniądze, teraz jest już przez setki lat tak deformowane przez nich słowo, dziś trzeba te księgi całkowicie odrzucić, a należy tutaj podkreślić, iż jedynym źródłem SŁOWA PANA BOGA jest tylko i wyłącznie Wielką Księgę Objawień JEZUSA CHRYSTUSA, Objawienia Woli Bożej odebrane Przeze mnie Immanuela.

Życiorysy pisane i filmy nagrywane z życia części Pana na Ziemi, to po prostu mistyfikacja dla pieniędzy, podnoszą ragę nieprawdzie, aby ludzie ziemscy nie potrafili rozpoznać części Pana, ponieważ sąd ostateczny zakończył się na Ziemi, to ludzie szykujcie się do rozpoznania części Pana, Jezusa Chrystusa.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Miłość Boża płynie 367.
 Oceń wpis
   

 Miłość Boża płynie

367.

Miłość Boża płynie po promieniu Czystości, aby wam ludzie wypalić wasze ciemności, aby wam ludzie wskazać drogę do PANA, to taki ostatni akt Miłości duchowej, MIŁOŚCI BOŻEJ, abyście się opamiętali, z drogi zatracenia zawrócili i poszli drogą PRAWDY.

Kościół upadł symbolicznie, ich przywódca został na siłę ściągnięty, ponieważ sam nie chciał ustąpić i przyjąć pokorę do PANA, to został rzucony na ziemię, twarzą w dół, nieprzypadkowo, ale wy nie umiecie czytać mowy Pana, przemawia do was PAN symbolicznie w obrazach, upadają dwie najważniejsze figury w kościele, to oznacza energetyczny upadek kościoła dziś, co jutro przejawi się upadkiem gęsto materialnym.

Połączenie PANA z Częścią Pana, Jezusem Chrystusem mocno rozżarzone, część Pana świeci jak świetlista kometa z warkoczem ognistym, dziewięcioramienna gwiazda, nastąpiło połączenie trzech piramid w jedno, tu na Ziemi to część PANA samego, MIŁOŚĆ i WOLA BOŻA, to PRAWDA w Trójjedyności PANA się przejawiająca tu na Ziemi.

Wy ludzkie duchy o symbolach nie macie pojęcia, rozum wasz wykształcony ziemsko ściągnął ducha w niewiedzę i ciemnotę, całkowicie zablokował odczuwanie i logiczne myślenie na rzecz rozumowego rozbierania wszystkiego, a to mordowanie ducha i martwota duchowa.

Macie przed sobą wydarzenia oczyszczające Ziemię z ciemności, a po wydarzeniach stanie przed wami JEZUS CHRYSTUS, brama dla ducha każdego zbłąkanego, abyście wybrali drogę do Królestwa Czystości i Trójjedyności, gdzie KRÓLEM jest część Pana będący drugi raz na Ziemi, rozpoznacie część Pana po Słowach Jego i świecącym ogniście wnętrzu, przez was widzianym, jako kometę dziewięcioramienną z warkoczem ognistym.

Dziś 23 stycznia Święto Róży, Miłości duchowej, świętujcie ludzie Święta dane wam przez Pana, przyjmujcie ludzie energię, która wypali w was ciemną waszą stronę rozumu, wtedy wrócicie do PRAWDY i w MIŁOŚCI duchowej będziecie żyli tu na Ziemi, to podstawa funkcjonowania w prawach PANA.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |