Zaraza cywilizacji 365.
 Oceń wpis
   

 Zaraza cywilizacji

365.

Zaraza cywilizacji w każdej dziedzinie waszego ziemskiego życia, stres, strach, zjadane toksyny, wdychane chemitrale, kłamstwa wam wciskane nagminnie i we wszystkim, tak jak prawo ziemskie przez was, dla was uchwalone, to kolejna zaraza.

Nic już nie będzie takie samo po każdym kolejnym kataklizmie, po każdym kolejnym przejściu żywiołów w waszym ziemskim życiu, lecz wy cały czas myślicie; że to globalne ocieplenie, a tu na całej kuli ziemskiej mrozy i śnieżyce, to wam ludzie pokazuje, iż jesteście okłamywani, ale wy tego nie chcecie już widzieć.

Zaraza panoszy się wszędzie, to nie choroby waszego ziemskiego ciała, to choroba waszego rozumu i chce rozum do tej zarazy wciągnąć ducha.

Źródło zarazy na Ziemi zostanie całkowicie unicestwione i wtedy ci, co przyszli na Ziemie, by pomagać w budowaniu Królestwa Tysiącletniego natychmiast się obudzą duchowo i będą rozumieli, iż przyszli głosić Słowo Boże, a nie litować się nad innymi i tym aktem wyrządzają im krzywdę.

Rozum kłamie, wymyśla podstępy, ma żądze płytkie, przyziemne i zaraźliwe, jak zakaźna choroba, natychmiast inni kierujący się rozumem postępują podobnie i podpinają się do demona, czyli ciemności, a to już upadek ducha, bo zostaje wciągnięty w szambo.

Tak dalece to zaszło, iż za rozwijanie rozumu dostaje się papierki, dyplomy i certyfikaty, studiujecie filozofie i teologie, piorąc swój rozum i umysł całkowicie i nieodwracalnie, to są kolejne kajdany, kolejne metalowe obręcze na ducha.

Zaraza rozumu panoszy się wszędzie, bo to jest zaraza całej cywilizacji, rozum, który opiera się o ciemnotę i ciemności, to są te cuda i niezrozumiałe dla rozumu tezy i teorie, tylko brak logiki, bo to jest konsekwencja rozwoju duchowego, logiczne myślenie oparte o duchowe procesy proste i wytłumaczalne, zrozumiałe dla każdego prostego ziemskiego ducha.

Ta choroba opętała dziś wszystkich ludzi na Ziemi, poza nielicznymi przypadkami, które można policzyć na palcach jednej ręki, to wy ludzie ziemscy jesteście tą zarazą zarażeni i do szpiku kości przesiąknięci, nie da się wam nic wytłumaczyć, bo wy wszystko opieracie o kłamstwa i litość, jak to mówicie; o miłosierdzie, tylko, że to wasze miłosierdzie, to wyrządzanie krzywdy innym duchom, a tu chodzi o to abyście im duchowo pomogli i podciągnęli ich na wyższy duchowy poziom.

Za tą zarazę cywilizacji zapłacicie najwyższą cenę dla ducha jak może tylko istnieć, utrata całkowita świadomości duchowej przez was samych, nigdy już nie będzie wasze ja ani wy sami, tylko świadomość ciebie ducha będzie się budować od nowa, świadomość zupełnie nowa nie wasza, wy zginiecie w świadomości zupełnie.

Teraz te formy, które tworzycie zostają unicestwiane i przestają istnieć, ale wy też energetycznie natychmiast upadacie i będziecie musieli rozliczyć się z pobytu tu na Ziemi, pobytu ducha w ciele ziemskim, bo ty duch jesteś czysty tylko zakładasz na ducha kajdany rozumu, to wszystko jest oczyszczane i rozliczane.

Tak bardzo żądze się rozpanoszyły, iż dziś ludzie unicestwiają ludzi za kilka nic nieznaczących groszy, żądze seksu, władzy, pieniędzy i zdobywania dóbr materialnych pchają te rozumowe duchy do unicestwiania, wojen, mordowania dla zdobycia jeszcze więcej, choć to jemu i tak się nie przyda, a stanie się dla tego ducha skutki zwrotne i na długo do przepracowywania tego, co czynił złego innym duchom na Ziemi, trzeba być tego świadomym.

Mówiąc o Miłości duchowej trzeba pamiętać, iż jest wymagająca i zawsze sprawiedliwa, tutaj nie ma mowy o wykorzystywaniu innych w sposób materialny, duchowy czy w każdy inny niewłaściwy, tylko wszystko musi być zgodne z prawami PANA, prawe i czyste, i wtedy prawa ziemskie będą bardzo ograniczone do minimum, bo każdy duch będzie w pełniej świadomości praw czynił wszystko, co dobre dla niego i innych na Ziemi.

Zarazę cywilizacji trzeba koniecznie wykorzenić i wyleczyć wszystkich z rozumowych dewiacji na rzecz duchowego rozwoju, a każdego ducha, który nie będzie się chciał służyć PANU i żyć zgodnie z prawami PANA musi odejść z ciała ziemskiego, natychmiast musi się rozliczyć.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Prawda jak oliwa 364.
 Oceń wpis
   

 Prawda jak oliwa

364.

Prawda jak oliwa na wierzch wypływa, choć dla niektórych to nie wygodne, choć dla niektórych to całkowita zagłada, bo są ciemni, tu wszystko od dziś musi się oprzeć tylko na PRAWDZIE, to Prawda prym wiedzie we wszechświecie, a tu na Ziemi prym chcą wieść ciemności, to tylko ich ciemne żądze i ich ciemne życzenia.

Gdy na Ziemi ludzie ziemscy zawiodą tym razem, upadnie cała Ziemia, zostanie unicestwiona, czyste duchy odejdą na poziomy duchowe, a ciemni do leja rozkładu, jeszcze inni na inne galaktyki nauczyć się żyć w Miłości duchowej i w prawach PANA.

Manipulują wami ziemskimi duchami, do tego używają magii i wróżbiarstwa, czarnych szamańskich rytuałów, aby was duchy zniewolić i na stałe do ciemności przywiązać, abyście już z tego padołu nie mogli wyjść ku Panu.

A tu MIŁOŚĆ BOŻA do was woła; duchy wracajcie do domu, do poziomu duchowego, na razie nikomu się nie śniło, aby cokolwiek zrozumieć, choć wszystko jest jasne i proste, choć wszystko świetliste i czyste, to wy tego nie widzicie, bo ciemności wam oczy zasłoniły ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, a tu trzeba się wysilić i wzrok wytężyć należycie, aby duchowy obraz odebrać i jeszcze go zrozumieć duchowo, bo rozumowo w tym temacie duchowym nic nie zrobicie.

A tu czeka na was Jezus Chrystus i prawa PANA, które wypełniają pustkę na Ziemi energetyczną, które napełniają czystością i szczęściem we wnętrzu waszym wiarę z przekonania i świadomości waszej, pełnej czystości.

Każdy, kto chce żyć duchowo tu w nowym Królestwie Tysiącletnim, a logicznie myśli i odbiera wizje o apokalipsie, niech wraca natychmiast do Polski, by nie znaleźć się w oku cyklonu.

Nie trzeba mówić o czystości i się przechwalać, bo to jest oczywiste, iż jak ktoś żyje w prawach PANA to jest czysty i prawy, nie trzeba tego wynosić na piedestały i tak taka osoba natychmiast staje się wzorem dla wszystkich duchów, które to odczuwają, nigdy nie będzie wzorem dla ciemności, nie trzeba o tym mówić, to każdy duch odbiera nawet na odległość, jak każdy kieruje się odczuwaniem, a nie rozumem, rozumem nic nie odczujecie.

Myślicie, że nic się nie stanie, choć odczucia macie dobre, duch też wam podpowiada, bo ty duch wiesz, że już czas apokalipsy nastał.

Macie wewnętrzny niepokój, medycyna wam to diagnozuje, że to depresja, schizofrenia i inne dziwne schorzenia, tylko strach w was jest, bo nie macie wiedzy duchowej, na temat ciebie ducha, na temat wszechświata i PRAWDY w nim zawartej, rozum wam tylko produkuje wątpliwości i was uspokaja, a duch do was krzyczy; uciekajcie stamtąd, bo tam jest niebezpiecznie, a wasz rozum to bagatelizuje, choć sytuacja dla was jest bardzo poważna.

Może jeszcze zdążycie wrócić do Polski, a jak wam się nie uda wrócić, a zostaniecie po wydarzeniach na Ziemi, to pamiętajcie; lądem pieszo przez Afrykę. Na granicy Polski, Polacy będą wpuszczać tylko Polaków.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Czas odliczania rozpoczęty 363.
 Oceń wpis
   

 Czas odliczania rozpoczęty

363.

Czas odliczania rozpoczęty do ostatnich ostatecznych rozliczeń duchów na Ziemi, po obietnicy PANA, jaką dał duchom schodzącym na Ziemię, wszystkie duchy mogły się zmienić na duchowych, lecz na Ziemi całkowicie rozum, mózg przedni zawładnął ludzkim duchem, nic nie pamięta z duchowego życia, ponieważ rozum nie ma takich doświadczeń, bo to tylko duch pamięta wszystkie swoje inkarnacje, rozum nic nie wie, rozum ma tylko ciemne żądze.

Odlicza się czas do ostatecznych wydarzeń, musi upaść całkowicie fałszywy obraz wybudowany przez kościół Jezusa Chrystusa, fałszywy obraz wszystkiego, łącznie z fałszywym kultem Maryjnym, nic bardziej fałszywego, co zostało oparte o kłamstwa i cuda wymyślone, włożone w usta Jezusa Chrystusa wypowiedzi, które nigdy Jezus Chrystus nie wypowiedział, są to tylko kościelne pomówienia i chciejstwa kościelnych i ich sług.

Zawsze chodziło kościelnym tylko o władzę i pieniądze, nic wartościowego nie mają do powiedzenia, więc PRAWDA jak oliwa na wierzch wypływa, te ich kłamstwa muszą wreszcie całkowicie upaść, szatański kościelny znak spali się w ogniu BOŻYM raz na zawsze.

Kolejny raz wołam; wracajcie Polacy do Polski, za chwilę pozostanie tylko jedna możliwość powrotu, wyłącznie przez Afrykę, będzie to dla was droga przez mękę, wszystkie drogi będą zamknięte, ponieważ są informacje, iż Polska jest najbezpieczniejszym krajem na Ziemi, to wszyscy będą chcieli być w Polsce, wtedy dla was może nie być miejsca.

Nie przyjmują ludzkie duchy informacji, że obojętnie gdzie będą i tak rozliczenie czeka każdego, lecz w Polsce, Polacy, naród wybrany ma największe szanse przetrwania, tutaj do Polski zeszło najwięcej duchów, które rokują nadzieje na to, iż będą się rozwijać duchowo, dlatego jak was wyrzuca z innego kraju, lub tak wszystko się układa, że nie macie pracy i gdzie mieszkać, wszystko wam podpowiada żeby wracać, to się nie zastanawiajcie, bo czasu jest bardzo mało i natychmiast wracajcie.

Jeżeli jesteście w Irlandii, Holandii, Niemczech, Islandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii lub w innym zagrożonym kraju, to decyzja wasza powinna być jedna; wracamy, ponieważ fala, która dojdzie do tych krajów będzie tak duża, że na tym terenie nic nie pozostanie po fali, nikłe szanse, aby ktoś się uratował, a nawet jak pozostanie, to może sobie nie poradzić z przetrwaniem tak tragicznych warunków, wtedy to będą wyjątkowe sytuacje, a na to liczyć nie można.

Apokalipsa po to była zapowiadana abyście wyciągnęli wnioski z wydarzeń z przed 2000 lat i nie popełnili tego samego błędu, dziś już wiadomo, iż błąd wasz jest ten sam, żądze rozumu władzy i pieniędzy zasłoniły wam prawdziwy rozwój duchowy, zablokowały ducha.

Kościelni, aby was przyciągnąć w każdy możliwy sposób, budują wam szopki tak zwane żywe, ale dla was to wszystko jest martwe, bo nieprawdziwe, więc robią sobie z was szopki i nic więcej.

Chcą abyście uczestniczyli w tych ich ciemnych nieprawdziwych rytuałach i szopkach, sami przecież mówicie jak coś się wam dzieje w ziemskim życiu; ale szopka, to też stawiają wam szopki, bo to ciemne obrządki.

Oni wam mieszają w głowach, a czas już się odlicza, wy dalej im wierzycie i im stawiacie pomniki, to wszystko za chwilę całkowicie upadnie, wasze domostwa, ogrody, wasze samochody, wszystko, co macie pójdzie w nicość tylko, dlatego, że wy się nie rozwijacie duchowo, a ciemni i tak wam o tym nie powiedzą, oni wiedzą, że muszą wszystko stracić PRZEPOWIEDNIE I APOKALIPOSĘ znają w oryginale, nie to, co wam podają, całkowicie zmienione, abyście nie wiedzieli, o co chodzi, bo byście ich z tych ciepłych posadek powyganiali, wy byście ich natychmiast pociągnięci do odpowiedzialności za te wszystkie brednie, jakie wam opowiadają.

Przyjdzie taki czas, iż będą kościelni uciekali przed tymi, którzy w nich ślepo i bezgranicznie wierzą, wtedy zrzucą te ciemne szaty, aby przed wami uciec, ale wy i tak ich rozliczycie, a prawa PANA rozliczą ich za każdego ducha w błąd wprowadzonego.

Odliczanie rozpoczęte do punktu, w którym wszystko się przenicuje, abyście mogli wrócić do żywych i duchowych na zawsze.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Jesteście współwinni 362.
 Oceń wpis
   

 Jesteście współwinni

362.

Jesteście współwinni wielu procesom dziejącym się na Ziemi, bardzo negatywnym, czy wiecie o tym?

Czy wiecie, że uczestniczycie w ciemnych rytuałach?

Czy wiecie, że to wy przekazujecie energię ciemnym, ich wzmacniacie, im pomagacie w tych ciemnych obrządkach, wspieracie ich również gęsto materialnie, przez to stają się jeszcze mocniejsi, a wy słabniecie i na zdrowiu podupadacie.

Pomagacie im również w tym, że was chcą unicestwić, rządzić wami, chcecie się podporządkować ciemnościom?

Choć nie byliście tego świadomi, to i tak konsekwencje musicie ponieść, ponieważ doskonałe, niezmienne prawa PANA działają nieodwołalnie, dziś bardzo są przyspieszone i wzmocnione.

To tak jak byście grali w pokera o swoje jestestwo tu na Ziemi, być albo nie być dla ducha, dla jego ziemskiego życia, ponieważ mieliście czas, który zmarnowaliście, dlatego dziś jest o wiele, wiele gorzej energetycznie niż można było się spodziewać, kompletnie nie przyjęliście PRAWDY.

Nie jesteście świadomi, to nie oznacza, iż jesteście zwolnieni od odpowiedzialności za to, co czynicie, nie jesteście zwolnieni od odczuwania i życia duchowego tu i teraz, mieliście szansę wszyscy, nawet ci najciemniejsi, zawrócić z drogi upadku i pójść drogą ku ŚWIATŁU.

Cały czas odmawiacie uczestniczenia w rozwoju siebie ducha, stajecie wręcz przeciwko PANU i przed swoim domem szopki stawiacie z ciemnym kultem, szopki, które są kanałem do ciemności, tym samym określacie się, iż wiara wasza jest ślepa, wierzycie tylko w kościół, a nie w Pana, pokazujecie bardzo wyraźnie, w co wierzycie.

Nie ma litości dla nikogo, bo to energia z najniższych wibracji, trzeba też wiedzieć, że jak komuś wybaczacie, musicie pamiętać i wyciągnąć właściwe wnioski, iż ten ktoś może wam jak się odwrócicie natychmiast wbić nóż w plecy i zrobi to bez zawahania, to jest wasz największy wróg, a nie partner czy partnerka, dla was obcy duch.

Demon ciemności, to odpowiedni tytuł, dla tego, co modli się do ciemnego pana, rzuca klątwy i ekskomunikuje tych, co mówią PRAWDĘ, ponieważ kościołowi nie po drodze ze ŚWIATŁEM, z Panem, oni wybrali ciemności.

Jesteście współwinni tym ciemnym rytuałom i ciemnym obrządkom, ponieważ bierzecie w nich udział bezpośredni, to tak jak byście stali i patrzyli się jakby kogoś mordowano, a wy byście nie interweniowali, tylko się przyglądali, czyli jesteście winni tak samo jak ci, co to czynią, ponieważ oni zajmują się czarną magią, choć biała magia mówią; jest inna, to dziś wam powiem; iż jest to również magia, czyli czarne szamaństwo, które kościelni chcą wybielić.

Magia jest tylko ciemną energią, jak żyje się w prawach PANA czyni się tylko dobro, to nie ma mowy o ciemnych obrządkach i magicznych szamańskich rytuałach, trzeba też wiedzieć, iż tych, którzy stosują jakąkolwiek magie lub ciemne rytuały czekają skutki zwrotne nie do odwołania, nawet gdyby niektórzy ludzie chcieli dziś to, co uczynili odpokutować, to czeka ich za to potężna kara i lej rozkładu, smutny koniec tego bytu.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Odcinacie gałąź, na której siedzicie 361.
 Oceń wpis
   

 Odcinacie gałąź, na której siedzicie

361.

Odcinacie gałąź, na której siedzicie od drzewa, które jest dla was źródłem życia, taka decyzja wasza natychmiast uruchamia machinę czasu, jaki wam pozostał do wydarzeń, nie jesteście już w stanie zapobiec zagładzie waszego ciemnego życia na Ziemi.

Duch pozbawiony ciała ziemskiego, wszystkich otoczek, waszej świadomości, odejdzie na poziom duchowo istotny, do Źródła Życia, by w kołobiegu stworzenia ponownie inkarnować na Ziemię, ale już, jako duchowy zarodek, a nie rozumowy, który nie sprawdził się, więc musi odejść na zawsze, choć wy tego dziś nie przyjmujecie, to jutro swoją świadomość stracicie, świadomość siebie.

Nikt z was nie podjął walki o siebie, wciąż pytacie; co ja mam robić, wciąż zadajecie te same pytania, ciągle wracacie w zależności rodzinne i koligacje finansowe, nie rozumiecie, że wszystko na tej Ziemi od PANA zależy, a nie od was i waszych ciemności, ale wy będąc na Ziemi musicie wiedzieć, iż jesteście podłączeni energetycznie do poziomu takiego, w którym się swoim czynieniem zaszeregowaliście.

Chcąc wejść wyżej musicie kierować się intuicją i podpowiedziami z wnętrza, eliminować swoje słabości, nawyki ciemne i ciemne nałogi, żądze rozumu, nadmierny popęd płciowy, który sami wywołujecie poprzez przydawanie uwagi; erotyce, stronom erotycznym w Internecie, oglądanie filmów erotycznych i tym podobnym tematom, ściągacie energię ze wszystkich centr energetycznych do centrum podstawy, to choroba, którą energetycznie trzeba wyleczyć, ale wy musicie się pilnować i nie popełniać ciągle tych samych błędów.

Musicie nauczyć się sami podejmować decyzję, bo jak mieliście podpowiedzi, to nie korzystaliście z podpowiedzi, to teraz czas iść samemu, zmierzać się z tematami, podążać drogą Prawdy zgodnie z prawami PANA, za opiekę i surowego nauczyciela podziękowaliście PANU, więc czas dla was by być blisko się zakończył, teraz wy musicie udowodnić PANU, że sami dobrowolnie będziecie szli w stworzeniu zgodnie z prawami i w czystości, duchowo, głosząc SŁOWO.

Nie można ślepo prowadzić kogoś, wskazywać jemu ciągle drogę, bo stworzy się kolejna religia, ślepa i z dogmatami, a tu chodzi o to, abyście byli samodzielni, wierzący w Pana z przekonania, szli drogą sami, współbrzmieli w prawach, każdy sam od nikogo niezależny, kierujący się tylko duchowo, bez rozumowych wywodów, prosto jasno i zgodnie z prawami.

Wielka Księga Objawień Jezusa Chrystusa, Objawienia Woli Bożej odebrane przeze mnie Immanuela, niech będą dla was latarnią w ciemnościach, w jakie zabrnęliście sami, hołdując rozumowi, a nie duchowi, podpowiedzi były, podpowiedzi jak skierować się na drogę do Światła, to wystarczy abyście podążali poprzez swoje podpowiedzi prosto do praw PANA.

Są tacy, co tą gałąź, na której siedzieli całkowicie odcięli i już spadają, nie da im się pomóc, ale niech każdy swoim chceniem rozpocznie od czytania codziennego Objawień Woli Bożej i Wielkiej Księgi Objawień, przyjęcia PRAWDY.

Uzdrowiciel Immanuel Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Rozpoznacie Pana po słowach 360.
 Oceń wpis
   

 Rozpoznacie Pana po słowach

360.

Rozpoznacie Pana po słowach, jakie usłyszycie i po czynach Jego, czystych, jasnych i wymagających od was posłuszeństwa, nie myślcie sobie; że będzie was głaskał, mówił miłe słówka, będzie wam schlebiał, wszystko wam wybaczy i was oczyści z ciemności, jest inaczej, ten czas dla was minął, teraz jest czas na rozliczanie was z tego, co zrobiliście tutaj na Ziemi, jako duchy, które miały szansę się zmienić.

Nic na Ziemi nie zrobiliście, a jeszcze bardziej poszliście w materię i rozwój waszego rozumu. Żądze władzy absolutnej widać po rządzących, a jeszcze do tego potrzebujecie dużo pieniędzy, gdzie jest okrzyknięta przez was demokracja, to najgorszy odłam kapitalizmu totalitarnego, ponieważ władza występuje przeciwko ludności.

Nie patrzcie na ciało Pana, bo nic nie zobaczycie, bo to tylko ziemskie ciało, a część Pana z poziomu Bożego, nie trzeba prześwietlać ziemskimi przyrządami, bo nic nie zobaczycie, tutaj można odczuć tylko duchem, swoim czystym i otwartym wnętrzem, to rozum wasz chce tymi przyrządami ziemskimi sprawdzić, te przyrządy i tak nic nie pokażą, a duch potrzebuje uczuciem się kierować, bo dokładnie wie, że to Pan jest, Jezus Chrystus, część Pana.

Tylko wasz rozum potrzebuje potwierdzenia i certyfikatu autentyczności, duch wie dokładnie, ale wasz rozum nie dopuszcza ducha do głosu.

Jezus Chrystus jest; wymagający i sprawiedliwy, na Ziemi żyje zgodnie z prawami PANA, wymaga od siebie, to i od was ludzie ziemscy wymaga przestrzegania praw i życia waszego w prawach na Ziemi.

Informacje płyną wartkim nurtem o tym, iż część Pana, Jezus Chrystus jest między wami ludzie tu na Ziemi, w Polsce, w Opolu, a wy udajecie, że to nie prawda, chowacie głowę w piasek, mówiąc; my nic o tym nie wiemy. Macie poważny problem! Jaki? Już niedługo się dowiecie, będziecie wiedzieli; co dziś mieliście zrobić, jak mieliście postąpić, jak żyć by zmienić się i natychmiast przyjąć PRAWDĘ.

Teraz na wszystko już za późno, postąpiliście jeszcze gorzej niż przed 2000 lat. PAN jest na to przygotowany, wie, że wasz rozum prym wiedzie we wszystkim, że wasz rozum szuka sobie usprawiedliwień i tłumaczy ciemności we wszystkim, lecz wasz rozum nie wie, że jego ograniczenie jest duże, a duchowo ziemski człowiek może tysiąc razy więcej, rozwój duchowy to dla rozumu całkowity upadek.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Czarne limuzyny 359.
 Oceń wpis
   

 Czarne limuzyny

359.

Czarne limuzyny, to takie czarne wasze wnętrza, obszerne i ciemne, tu pokazujecie, jacy jesteście ciemni, jacy jesteście mało reformowalni w procesach duchowych, wybujały, obszerny, przysadzisty rozum i zablokowany, wystraszony duch, nic nie może zrobić, tak zamknęliście jego w kajdany i dyby, iż dziś duch martwi się o was, wie, że nic już z wami nie da się zrobić, decyzję ostateczną rozum podjął i aby to zamanifestować nabyliście sobie czarne wnętrze, limuzynę ciemności.

Jak ktoś podejmuje ostateczną decyzję, to chce ją zamanifestować; to jest moja decyzja.- Mówicie i czarnymi autami jeździcie prosto z ciemnych energii.

Czarna limuzyna, czarny garnitur i wasz wygląd energetyczny z czarnymi rogami na głowie, czarny ogon wystaje z pod garnituru, jak byście siebie zobaczyli, to sami byście się wystraszyli, tak wyglądacie energetycznie, rodem z ciemności, czasami nawet takie awatary pokazujecie w komunikatorach i w różnych waszych blogach.

Ciemności upadają już całkowicie i te wasze czarne wnętrza też muszą zniknąć z dróg, pozostaną tylko jasne, wszystko, co światłe i czyste, dlatego musicie zrozumieć, dlaczego upadacie, dlaczego jest tyle kolizji na drogach, dlaczego tyle się wydarza, jak was to dotyka bezpośrednio, to wtedy zmusza was to do refleksji, lecz tylko na chwilkę, zbyt krótka ta chwilka by duch mógł się przejawić, zbyt słabe lub wcale wniosków nie wyciągacie i dalej brniecie prowadzeni przez ciemnych do bram ciemności, bo tam wrota otwierają wam diabły, choć wy ich ziemskim wzrokiem nie widzicie, to oni was obsługują poprzez wasz rozum, który stał się sługą ciemności.

Mówicie; że do kościoła nie chodzicie, ale na śluby, chrzty i jakieś ich ciemne uroczystości biegniecie szybko, wszystkie tak zwane święta obchodzicie, choć to tylko komercja i obłuda, bo przecież kościół to największa firma świecka na Ziemi, to największa komercja, wszystko wymyślone rozumowo pod pieniądze, nie ma o duchu mowy, o PANU nic nie wiedzą, bo w prawa PANA nie wierzą, bo w samego Pana nie wierzą, bo gdyby wierzyli, nigdy by nikogo nie zamordowali, do majątków ziemskich by nie parli, rozwijaliby się duchowo, a nie rozumowo jak dziś w szkołach i na studiach teologicznych typowo świeckich.

Przecież to wasza sprawa, gdzie chodzicie, co robicie, to wy poniesiecie konsekwencję swoich decyzji i działań, to wy musicie być tego świadomi.

Wy tutaj jesteście bardzo zajęci, interesy robicie, a tu wam ktoś mówi o rozwoju duchowym, przecież wy zajmujecie się bardzo ważnymi sprawami, a tu mówi ktoś o apokalipsie, że wszystko się zawali, upadnie, wy mówicie; nie to nie w moim świecie, nie mam na to czasu, czasami mówicie; to nie moja bajka, dlatego wstrząs będzie jeszcze większy dla was, wszystko wzmocnione, abyście wyskoczyli z tych ciemności, z tej martwoty i wrócili na stałe do żywych duchowo, bajka jest jedna i ta sama, minęło 2000 lat i rozliczenie już rozpoczęte, każdy duch musi się ocknąć i przypomnieć sobie wszystko.

Było wygodnie i leniwie, to było bardzo złe, mówicie; nikt nas nie uczył PRAWDY, albo to inna informacja; nikt z was nie szukał PRAWDY, a zawsze oskarżacie innych, tu też, to wy musicie się wysilić, nikt o was nie zadba, jak wy sami o siebie nie zadbacie.

Wy PRAWDY szukać musicie chcieć sami, a wam tylko pieniądze w głowie i nic więcej.

Interes wam nie ucieknie, a jak będziecie duchowi, to i wasz interesbędzie bardziej intratny, to od was zależy; czy chcecie być wolnymi i świadomymi duchami, czy chcecie być niewolnikami majątków i pieniędzy, czy chcecie się cieszyć i radować z sukcesów, czy chcecie być niewolnikami korporacji, banków, giełd i innych uzależniających finansowo instytucji.

Prawa, które nie mają nic wspólnego ze Sprawiedliwością, medycyny, która jeszcze bardziej wpędza w choroby, można mnożyć przykłady kłamstw i fałszywych obłudnych rozumowych, płytkich żądz rozumu ludzkiego, który myśli tylko jakby zarobić jeszcze więcej, a przecież człowiek ziemski odchodząc z ciała ziemskiego nie zabiera niczego, czasu jest tak mało dla ducha tu na Ziemi.

Trzeba wykorzystać każdą chwilę, aby cieszyć się wolnością duchową, zdrowiem, dziękować PANU za to, co się otrzymało w darze, bo tutaj na Ziemi nic nie jest waszą własnością, wszystko otrzymujecie w używanie.

Duchowi na Ziemi jest potrzebny jeden dom do zamieszkania, niech ma nawet trzy, trochę pieniędzy, aby na bieżąco płacić rachunki i wszystkie zobowiązania, trochę może być więcej, aby zawsze był nadmiar i zawsze więcej, dobry pojazd do przemieszczania się, koniecznie działka wokół domu, ogródek z warzywami i owocami, spokój i harmonia wewnętrzna.

Miliardy na koncie, to choroba rozumu, którą należy wyleczyć, nigdy do końca ten duch tego nie wykorzysta dla swoich potrzeb, lub swojej rodziny ziemskiej, tylko ciągle musi pilnować i się martwić, że jemu znikną.

Tu na Ziemi jak się sami przekonacie, to czarne wnętrze najlepiej wymienić na rozwój duchowy, w pełnej duchowej świadomości siebie.

Nie ma, nigdy nie było, nigdy nie będzie nic ważniejszego niż wasze duchowe bogactwo, wasz rozum wykształcony i napompowany rozumowymi mądrościami płytkimi i bez praktyki, nic nie wartymi, ściąga was w najniższe wibracje czarne, to już jest praktycznie upadek ducha, nic nie da się temu duchowi wytłumaczyć, ponieważ on myśli, że jak ma kilka fakultetów, ma kilka tytułów ziemskich nadanych poprzez wykuwanie na pamięć dziwnych książek, ma dyplomy i certyfikaty, to jest najmądrzejszy na świecie, że posiadł całą ziemską wiedzę, może ziemską posiadł, ograniczoną i płytką, bo duch ma nieograniczone możliwości rozwoju i wiedzy nie tylko ziemskiej.

Jest siedem poziomów rozwoju duchowego, lecz wy ludzie jak dochodzicie do trzeciego to już pasujecie, dalej jedziecie jak po torze, uważacie, że to szczyt waszych możliwości.

Próbują niektórzy teorią, dziwnymi nazwami lub ubiorem się wznieść na wyższy poziom, a tu stop nie da rady, tylko poprzez duchową pracę możecie się unieść wysoko na najwyższy poziom, droga do góry jest tylko jedna poprzez wszystkie poziomy, nauka musi być solidna, bo i nauczyciel bardzo wymagający, ale sprawiedliwy.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Oto jest Ten, na którego czekacie 358.
 Oceń wpis
   

 Oto jest Ten, na którego czekacie

358.

Oto jest Ten, na którego czekacie, oto jest ten, który przynosi wam Miłość i Prawdę, dla was jedyna droga do domu dla ducha, do poziomu duchowego.

Część Pana Jezus Chrystus, osiągnął na Ziemi czystość diamentu oszlifowanego przeżyciami między wami ludzkimi duchami, świecącego jasno, czysto, przejrzyście, tak, aby ludzki duch to odczuł energetycznie, tak, aby się obudził i zobaczył wzrokiem duchowym jego, część Pana tu na Ziemi w kraju wybranym, w Polsce, obecnie w Opolu.

Tylko słabi energetycznie tak jak kościelni, boją się przyjścia Jezusa Chrystusa na Ziemię, bo kłamstwa ich zostaną wreszcie odkryte i wyjawione na światło dzienne, dla was ludzie ziemscy, abyście wiedzieli, komu służyliście w kościołach.

Wola Boża będąc na Ziemi pozostawił testament dla Jezusa Chrystusa, zapisując SŁOWO dane przez Wolę Bożą duchom ludzkim, aby dotarli poprzez PRAWDĘ do PANA.

Wola Boża część Pana pozostawił wszystko, co pozostało po nim dla Jezusa Chrystusa części PANA samego na Ziemi, nic ziemskim duchom nie zostawił, ponieważ sam napisał; iż pozrywał wszystkie energetyczne mosty.

Z Wolą Bożą, Jezus Chrystus stanowią z Ojcem Jedno, tu na Ziemi jest połączenie z Ojcem bezpośrednie, tu Jezus Chrystus działa na Ziemi, jako część PANA.

Po to apostoł Jan przekazał ludzkim duchom apokalipsę na Ziemię, aby dziś wreszcie ludzkie duchy przyjęły należycie posła ze ŚWIATŁA, wspierały gęsto materialnie i się rozwijały, aby mogły dziś budować swoje wnętrza w oparciu o SŁOWO i MIŁOŚĆ duchową na Ziemi.

Brama PRAWDY i Miłości duchowej się dla was ludzie zamknęła, brama Jezusa Chrystusa, nie skorzystaliście ze swojej szansy, to ogniem Bożym zostaniecie wypaleni energetycznie, a żywioły dokończą dzieła gęsto materialnie, to koniec dla was ciemnych się już zbliżyłby wypalić ciemności ostatecznie.

Wasze życzenia nie zostaną spełnione, bo knujecie przeciwko PANU z ciemnymi, nie skorzystacie z suto nakrytego stołu, bo on dla tych, co żyją w wierze z przekonania i w prawach PANA, dla ciemnych pozostał tylko lej rozkładu.

Jezus Chrystus, na którego czekaliście obecnie wypełnia misję na Ziemi, choć wy jesteście daleko energetycznie, was nie ma, to doskonale odczujecie podczas wydarzeń, wszystko będziecie wiedzieli, nawet wiecie, gdzie macie się skierować po wydarzeniach.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Przekraczacie drugie prawo Pana 357.
 Oceń wpis
   

 Przekraczacie drugie prawo Pana

357.

Kalacie imię PANA nagminnie, przekraczacie prawo Drugie, informacji od posłów ze Światła nie przyjmujecie, to przed ogniem Bożym nigdzie nie uciekniecie, wszędzie gdzie będziecie tam was dosięgnie, dojdzie ogień tam, gdzie jego wołacie i o rozliczenie ostateczne prosicie.

Modlicie się do ołtarzy, przekraczacie Pierwsze prawo Pana, nadużywacie w bardzo potocznej mowie imienia PANA, a najwięcej ci, co służą ciemnościom w swoich ciemnych szatach.

Każdy ziemski człowiek, który obecnie zaniedbuje w każdy sposób siebie ducha, dał się opanować przez swój rozum ciemnościom, każdy, kto modli się do figur, obrazów i bożków, tym samym służy ciemnemu i ciemnościom, otwiera sobie wrota do ciemności, musi za to ponieść karę w skutkach zwrotnych.

Będziecie bili czołem w Ziemię, ponieważ modlicie się gorliwie do kościoła, a kościoły były bramami do ciemności, to tak gorliwie żywioły będą wypełniać Wolę PANA.

Wyrażanie uczuć w słowach prosto do PANA, wiara w Pana, może uchronić was od bardzo mocnych wydarzeń na Ziemi.

Wyrażać uczucia można na stojąco, siedząco lub leżąco, to nie ma znaczenia, znaczenie ma, z jakim uczuciem wysyłacie wyrażanie uczuć w słowach do góry, prosto do PANA, wy po wydarzeniach będziecie bić czołem w Ziemię, chociaż to już wtedy nic nie da, a tylko, dlatego, że wszystko stracicie, dziś nie wierzycie, ale jutro będziecie wiedzieli, co to oznaczało dla was, wszystkie ostrzeżenia, co te informacje dla was oznaczały, nie wierzycie sobie - nie wierzycie nikomu, nie szanujecie siebie - nie szanujecie Stworzyciela

Jest wielu różnych szarlatanów, ludzi, którzy nie mówią PRAWDY, którzy gdzieś tam wyczytali czyjeś przepowiednie i dziś te przepowiednie przekazują ludziom zdeformowane, sami zresztą są zdeformowani, takim ludziom wierzycie, choć te przepowiednie ich są fałszywe, ponieważ upiększyli je własnymi słowami, ciemnymi, upiększono je dodatkami, fałszywym znakiem, automatycznie taka przepowiednia traci swoją ważność.

PAN ma jeden znak, złoty Krzyż równoramienny w kole z czterema zielonymi sercami, który jest znakiem PRAWDY i Miłości duchowej prosto od PANA, a to, że wy o znaku nic nie wiecie, to wasza wina, ponieważ to wy zaniedbaliście na Ziemi informacje od PANA, to wy, jako duchy nie szukacie PRAWDY, lecz brniecie dalej w kłamstwa ciemności, obłudę, sami siebie okłamujecie nikogo innego, siebie i swoją rodzinę, dlatego wasza rodzina nie ma do was uczucia i zaufania, dlatego są kłótnie i awantury, dlatego pijatyki i bijatyki, zdrada i nienawiść.

Wybudowaliście sobie fałszywy świat oparty o ciemne zasady, musi was PAN przywołać do przestrzegania praw i życia na Ziemi w prawach w czystości, na zawsze już ten wasz fałszywy świat zostanie rozbity w pył.

Apokalipsa już wchodzi w swój ostatni etap kulminacji wydarzeń.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Paranoja medycyny akademickiej 356.
 Oceń wpis
   

 Paranoja medycyny akademickiej

356.

Paranoja do potęgi, gdy państwo produkuje alkohol, papierosy, trującą żywność i to samo państwo mówi o programach zdrowotnych, tworzy przepisy stanowiące o zdrowiu lub chorobach. Co tu jest kłamstwem, a co PRAWDĄ? Co to ma oznaczać dla tych ziemskich ludzi?

To samo państwo zakazuje i każe za narkotyki, a kawa jest reklamowana i polecana przez medycynę, a zawiera narkotyk - kofeinę, jest również bardzo szkodliwa zdrowotnie.

Poleca się leki i medykamenty, które są bardzo szkodliwe, a przepisują lekarze, aby leczyć choroby ziemskich ludzi, bardziej szkodzą niż leczą. Więc; czy to jest pomoc, czy unicestwianie?

Unicestwianie medykamentami świadome, codziennie, pomału i systematycznie!

Coraz więcej medykamentów bardzo szkodliwych, ponieważ osłabiają system odpornościowy, staje się suplementami diety, są sprzedawane nawet na stacjach benzynowych i hipermarketach, łatwość dostępu dla wielu, bardzo reklamowane w telewizji i w mediach, na każdym kroku, nawet dzieci wiedzą, że są szkodliwe, a jednak przepisy zezwalają na ich sprzedaż, tłumaczą się; że każdy musi wybrać sam, każdy odpowiada za siebie sam.

Można mnożyć przykłady zakazów i nakazów, można mnożyć przykłady paranoi okłamywania duchów ludzkich, gdy chodzi o ich zdrowie, te wszystkie nazwy chorób ziemskich wymyślone rozumowo powodują wiele pomyłek w diagnozach i błędów lekarskich.

Jest w szpitalach psychiatrycznych tysiące osób opętanych i nawiedzonych duchem, lecz medycyna akademicka nie ma o tym pojęcia, więc ich szpikuje się lekami i sterydami w konsekwencji najczęściej tracą te duchy swoje gęsto materialne ciała.

Każdy duch na Ziemi ma takie samo prawo do PRAWDY zapewnione przez Konstytucję ze Światła, a tu tylko kłamstwo popędza kłamstwo, nic więcej powiedzieć się nie da, na taką ilość kłamstw w każdej dziedzinie medycyny akademickiej, wszystko jest tutaj rozumowe, nic z ducha, choć przysięga Hipokratesa mówi o psyche i some, choć ciągle się słyszy, że o duchu nic nie wiadomo, bo go nie można dotknąć i zobaczyć, wszystko ściągnięte tylko do ciała ziemskiego, choć nie od dziś wiadomo; że jak zdrowy duch, to zdrowe ciało.

Wszystko na opak, zamiast pomagać jeszcze bardziej pogrąża, nie mówi się PRAWDY, bo na kłamstwach zarabia się ogromne pieniądze, utrzymuje się ludzkie duchy w niewiedzy i w strachu, już są na stałe do końca ziemskiego życia klientami aptecznymi, bo tak ich fachowcy medycy poinformowali, tak ich skazali na ciągłe chorowanie.

A gdzie etyka lekarska, gdzie PRAWDA o profilaktyce, zdrowym odżywianiu, o oczyszczaniu organizmu, o samoleczeniu i możliwościach samoregeneracji każdej komórki waszego organizmu? Możecie siebie okłamywać, możecie nie chcieć tego widzieć, to wasza sprawa, ale okłamywanie ludzi ziemskich, to już skutki zwrotne tragiczne. Jak wy medycy akademiccy możecie spokojnie spać?

Tak dalece sfałszowano prawo, aby medyka zmusić do wypisywania na receptach dużo leków, całkowicie medycynę naturalną wyeliminować, jako konkurencję, kłamiąc i oszukując na temat prawdziwego uzdrawiania energią płynącą od PANA, tego, od czego ziemski człowiek jest całkowicie zależny, bez energii nie ma życia na Ziemi, bo wszystko jest energią i niezbędna jest równowaga energetyczna, wtedy jest zdrowie.

Nie mówi się Prawdy o cukrzycy, którą głównie wywołują grzyby w trzustce i wątrobie, o nowotworach i podobnych chorobach, zamiast PRAWDY, wydaje się wyrok na tego ziemskiego człowieka, w ciągłym stresie, dużo leków, złe odżywianie i już jest chory ziemski człowiek, jak odłączy się jego od źródła energetycznego, to już zaczyna się pozbawiać ducha pojazdu, czyli gęsto materialnego ciała.

A medycyna akademicka ma same sukcesy, bo aptek coraz więcej, więcej niż sklepów spożywczych, a świadomość ludzi ziemskich coraz mniejsza, bo coraz więcej ludzi odchodzi z powodu błędów medycyny akademickiej.

To dla was ludzie wielkie nieszczęście, iż wy tak biegacie do medyków akademickich, a nie wierzycie sobie, nie wierzycie w doskonałość PANA i doskonałość waszego ziemskiego ciała, Prawda oczywista wyraźnie mówi; zdrowy duch, to zdrowe ciało.

Medycyna akademicka opiera się na szukaniu w genach, odkrywaniu nowych syntetycznych leków, które mają jeszcze więcej skutków ubocznych oraz jeszcze więcej przeciwwskazań, ponieważ coraz więcej ludzi staje się odpornych na działanie leków, to i są coraz mocniejsze, ale odbija się to na waszym zdrowiu, macie jeszcze więcej chorób, które są z powodu brania leków.

Unicestwiają was pomału, ale systematycznie, a wy swoim przyzwoleniem robicie tak jak wam karzą, każde wasze zażywanie leków powoduje w was zatrzymanie oczyszczania z toksyn, blokuje wam nerki i wątrobę, natychmiast oczyszczanie organizmu się zatrzymuje i już macie problem bardzo poważny, hodujecie sobie choroby, które powodują gnicie tych śmieci w organizmie.

Nerki, jako organ oczyszczający najczęściej nie bolą, ale powodują ogromne skutki, same są przyczyną, której nie widać i nie odczuwa się, więc na skutki nie trzeba długo czekać, każde wahanie ciśnienia we krwi, niewydolność nadnerczy, dalsze skutki; to zła praca tarczycy, oczy również, to zła praca nerek i trzustki, okulary to proteza, jak energetycznie wyleczy się nerki i trzustkę natychmiast poprawi się wzrok, ale medycyna akademicka nie mówi wam PRAWDY, więc leczą was latami na choroby, które są skutkami, a skutki można leczyć 100 lat i nie wyleczyć, ponieważ nikt nie chce was wyleczyć, na tym polega kłamstwo medycyny akademickiej, to jest największy interes na świecie, apteki są tego najlepszym przykładem.

Wreszcie zobaczcie i odczujcie to na sobie, jak wyleczycie sobie przyczynę w organizmie, to skutki ustąpią same bez niczyjego udziału, ponieważ wasz organizm ma wszystko, co potrzebne, aby was wyleczyć z tych wszystkich wymyślonych przez medycynę akademicką chorób.

Nie trzeba antybiotyków by wyleczyć przeziębienie, ale medycyna wam natychmiast je serwuje, medycy mówią wam; że bez antybiotyków się nie wyleczycie, to właśnie jest największa bzdura, tak jak można pomidor wyhodować bez nawozów sztucznych i antybiotyków, ten pomidor jest zdrowy i odżywczy dla człowieka, tak człowiek może się wyleczyć bez medykamentów i cieszyć się wspaniałym zdrowiem, do późnego wieku starczego w pełnej sprawności ciała ziemskiego i umysłu oraz być duchowym.

Nie potrzebne są żadne szczepienia dla dziecka, które się rodzi, ani żadne leki, jest jemu potrzebne mleko matki, aby zdobywał naturalną odporność i był zdrowy, bardzo prawidłowe odżywianie, czysta woda, nie z plastików tak zwana mineralna, tylko najlepsza - osmotyczna, również czyste powietrze, nieskażone chemikaliami syntetycznymi, farbami z nowych mebli i ubranek oraz wymalowanych ścian, aż dziwi, iż ten noworodek w takich toksynach w ogóle przeżywa.

Jest wiele takich sytuacji, gdzie ludzie powodujecie sami, słuchając innych, swoje choroby i nie dziwcie się, że was oszukują, bo wy oszukujecie innych i ta cała karuzela kłamstw napędzana przez was działa, dlatego dla was to skutek zwrotny waszych działań w stosunku do innych, nie liczą się pieniądze, ale zdrowie wasze i innych, to, co jest dobre dla was, dobre jest dla innych, to, co jest złe dla was, jest złe dla innych.

Czyńcie tylko to, co jest korzystne dla was i dajcie innym tylko to, co jest dla innych korzystne, a zmieni się wasze ziemskie życie na lepsze, wtedy będziecie zdrowi i szczęśliwi.

PRAWDA musi przebić się przez tą fałszywą i kłamliwą medycynę akademicką.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)