Brama zamknięta 38. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Brama zamknięta
38.

Ludzki duchu brama się zamknęła dla ciebie, czekasz już tylko na wydarzenia, wszystko przyjmujesz tylko pod przymusem, nic dobrowolnie, to wydarzenia doprowadzą ciebie do służenia PANU na Ziemi.

    Żywioły armia Stworzyciela dojdzie tam gdzie zostanie pozwolono im dojść, będą tam gdzie największe ciemności, tam gdzie martwi rozumowo ludzie, tam gdzie praw bez przestrzegania.

Nastał czas ostatniej fazy wydarzeń, a co do tego momentu zrobiłeś duchu, gdzie jesteś, co zamierzasz, bo całkowicie się zatracisz, ocknij się wreszcie i odkryj PRAWDĘ jest blisko, czeka na odkrycie przez ciebie ducha

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Człowiecze 37. Objawienia Woli Bożej Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

Człowiecze
37.

Człowiecze czołgasz się po podłodze jak robal, rozdeptany szukający pomocy przed swoim katem.

Bez ratunku na głuchotę i głupotę, rozumowego blokowania ducha, w ogóle już bez słuchania, całkiem się zamknąłeś, szukasz już tylko pieniędzy, duchowo jesteś całkiem martwy, chodzące po Ziemi ciało.

Martwe myśli, martwe czyny, martwe bez uczucia serce, jak do ciebie człowiecze trafić jak ty już jesteś bezwładny.

Idź kobieto i pomóż innym, bez rozczulania się nad sobą, idź mężczyzno i zacznij starać się o siebie ducha i swojej żeńskości.

Zacznij swoje starania o życie na Ziemi, by stało się duchowe, zacznij zabiegać o swoją partnerkę, ponieważ zaniedbaniem swoim, z lenistwa mało się starałeś.

Dbaj o wszelkie czyste wartości i podnieś na poziom życia wszelkie mądrości.

Swoją próżność odetnij od siebie ducha i poczuj wszystko, co tobie i twojej partnerce jest potrzebne by żyć na Ziemi w prawach BOŻYCH.

Przyjmij, zrozum Słowo dane przez Jezusa Chrystusa i Immanuela w objawieniach ludziom, by służyło wszystkim duchom będącym na Ziemi.

Zbyt ciemno było na Ziemi, żeby to wcześniej zrozumieć, ale dziś już przyjmij i stań na wysokości zadania, jakie dostałeś duchu przychodząc na Ziemię z WOLI BOŻEJ, twojego duchowego chcenia oraz przysięgi, jaką złożyłeś PANU, by Panu służyć, w wielkiej miłości duchowej będąc na Ziemi.

Trzeba pomóc ludzkim duchom, aby odrzucili ciemność i zaczęli prawdziwie wierzyć w Prawa PANA, mogli zostać w nowym Królestwie na Ziemi.

Są duchy, które poprowadzą żeńskość i męskość na drogę PRAWDY w stworzeniu.

Bez możliwości nadrobienia czasu straconego, natomiast można jeszcze zdążyć swoim chceniem rozwijać się duchowo, by złagodzić skutki zwrotne, trafić na trampolinę do ŚWIATŁA, do poziomu duchowo istotnego.

Patrz na siebie bo przez dziwne poglądy innych ludzi upadniesz, dziwne religie pętające duchy na Ziemi, bagno energetyczne, to pułapka, która ściąga ślepo wierzących w dogmaty dziwnych ludzi na Ziemi, którzy sobie sami założyli pętlę na szyję i pociągnęli za dźwignię, by się zawiesić na kłamstwie dogmatów polecanych przez różnych kościelnych, ponieważ PRAWDĘ odrzucili.

Sąd Ostateczny się zakończył, teraz duchu ziemski czekasz tylko na wydarzenia, które wyczyszczą Ziemię z takich jak ty i innych tobie podobnych, którzy widzą tylko swoje ego i swoje pieniądze, bez potrafienia są odczuć  Prawdę, co jest wokół nich, ani praw PANA na Ziemi, choć wiele razy czuli bardzo dobrze, to jednak rozum odebrał rozsądek i pokazał drogę do szamba, w które sami weszli i sami się topią codziennie od nowa.

To śmiechu warte jak nisko upadłeś, co ze sobą sam zrobiłeś, a na dodatek jeszcze się spierasz, że jesteś mocny.

Jak wypijesz mocne piwo, to, choć szmerek zostanie wspomnieniem, a tu nawet wspomnienia bez pozostania, a o szmerku nawet bez mówienia.

Przykleiłeś się do podłogi i już potrzebujesz pomocy by się oderwać, bo klej jest bardzo mocny przetrwał 2000 lat.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ziemskie tak zwane święta 146. Objawienia Woli Bożej E.Gas
 Oceń wpis
   

 

Ziemskie tak zwane święta 
146.

Ziemskie tak zwane święta, są fałszywe, te czczone przez ziemskiego człowieka, wymyślone rozumowo przez kapłanów pogańskich po zamordowaniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego.

  Powielane do dziś przez religie, różne sekty i organizacje kościelne ziemskie, aby przyciągnąć i zniewolić ludzkiego ducha, choć to jego wina ewidentna, że dał się rozumowo zniewolić i przyporządkować religiom, sektom, organizacjom i kościołom.

 Bał się człowiek wziąć odpowiedzialność za swój rozwój duchowy, odpowiedzialność za swoje życie duchowe i za swoje zdrowie, ponosić konsekwencje za swoje czyny, tu na Ziemi w najgęstszej materii.

Pan dał na Ziemię duchom ludzkim trzy Święta, o których ziemskim ludziom brak wiedzy, bo wiedzieć bez chcenia są i nadal z powodów komercyjnych, wyłącznie dla pieniędzy służą ciemnym ołtarzom, figurom i bożkom stworzonym przez rozum ich twórców, jest to działanie przeciwko siedmiu prawom Pana.

Komercja, wygodne życie, chęć władzy, chęć zdobywania dużej materii pcha kościoły i sekty w wyciąganie od duchów ludzkich pieniędzy, a w zamian dzielą się z nimi ciemnymi demonicznymi energiami.

Tam gdzie biegniecie, co niedzielę, w tych przybytkach zwanych kościołami, brak jest Stworzyciela, są za to ołtarze, obrazy i figury, które były i zawsze będą pogańskimi zwyczajami kapłanów magów czyli czarowników, to jest bluźnierstwo przeciwko samemu Stworzycielowi, przeciwko ŚWIATŁU.

ŚWIĘTY JEST TYLKO PAN BÓG, a ludzki duch jest bez prawa wywyższać siebie, ani inne duchy ludzkie, żadne ołtarze, figury, obrazy ani inne rzeczy gęsto materialne, bo to najwyższe przekroczenie prawa Pana.

Służycie ziemskie duchy ludzkie ciemnościom poprzez swój rozum.

Służenie Panu to bezpośrednie połączenie, największe i najczystsze wyrażanie uczuć w słowach bez żadnych ciemnych pośredników, to mówienie PRAWDY, czyste myśli, słowa i czyny, największym wyrażaniem uczuć w słowach jest czysty wasz czyn skierowany do innych duchów.

Duchy ludzkie w kościołach mruczycie dziwne modlitwy znaczące tyle co kody hipnotyczne, zbyt mało o nich wiecie aby się przed nimi obronić, daliście się prowadzić przez ciemnych i ciemności jak barany na rzeź.

Opamiętajcie się ludzkie duchy w swych działaniach na Ziemi, ponosicie konsekwencje swoich decyzji i działań, natychmiast.

Święta dane przez Pana na Ziemię to: Danie siły w stworzenie 30 kwietnia, 1 września; Święto Lilii, Czystości, 7 września 2007 roku powstało Tysiącletnie Królestwo Czystości i Trójjedyności, a 23 stycznia; Święto Róży, bez mylenia z różańcem, bo Święto Róży to święto Miłości i Prawdy a różaniec to upadek całkowity ducha ludzkiego.

Pan chce widzieć ducha ludzkiego szczęśliwego, radosnego, w Miłości duchowej żyjącego w Prawach, a wy jesteście chorzy, klęczący i biadolący przeciwko sobie duchowi, wstańcie natychmiast z kolan, zrzućcie z ramion fałszywe krzyże i zacznijcie wierzyć tylko w PRAWDĘ, w Stworzyciela, Pan dał wszystkim duchom szansę, skorzystajcie z tej szansy.

Zmianę siebie zacznijcie od przeczytania Konstytucji ze ŚWIATŁA, natychmiastowe przestrzeganie praw Pana, to życie w prowadzeniu przez PRAWDĘ, oparcie w ŚWIETLE.

Duchu ludzki jest jedna droga do poziomu duchowo istotnego, inne drogi to ciemności, a wiara w Stworzyciela przeżywana stanie się przekonaniem,  w doświadczaniu tu na Ziemi, wtedy zobaczycie co jest prawdziwe.

Ślepa wiara jest ślepa i brak możliwości stania się wiarą z przekonania, bo to wiara z rozumu, powierzchowna, dlatego potrzebne są świecidełka, obrazy, figury i ołtarze by przekonać siebie pokazujecie na zewnątrz, bo brak wam wiary wewnątrz.

 Przekonaniem stanie się wiara wewnętrzna z własnych przeżyć i doświadczeń z uczucia, z ducha, bez potrzeby udowadniania sobie, bo jest w was i to odczuwacie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
ODPOWIEDŹ 36. Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
 Oceń wpis
   

 

ODPOWIEDŹ
36.

To twoja wina ludzki duchu, że jesteś zamknięty, sam się do tego przyczyniłeś, sam się rozumem zamknąłeś na PRAWDĘ i to, że dziś już jesteś bez możliwości przyjęcia PRAWDY, ponieważ jesteś mało reformowalny, wyrządzasz sobie szkodę, więc to tylko twoja sprawa.

Rozum aż dymi z rozumowych ziemskich rozważań, a to mało ma wspólnego z rozwojem duchowym.

Twój rozum jest bez wiedzy duchowej, sam już jesteś bez widzenia duchowego, rozumem blokujesz uczucia, dlatego jesteś bez możliwości zobaczenia tego, musisz się mocno wysilić, odrzucić ciemności i zacząć wszystko od nowa.

Powiedzieć sobie, ja wiem, że jestem bez wiedzy duchowej, bo wszystko wie tylko PAN, natomiast duch ludzki może tylko małą cząstkę z tego pojąć, przeżyć i odczuć a rozum może tylko logicznie pomyśleć, skojarzyć fakty i wyciągnąć wnioski.

Trzeba się otworzyć na Prawdę i Słowo, bo inaczej kończy się upadkiem, spadaniem w otchłań.

Brak pokory, odczuwania, logicznego myślenia, duchu jesteś w ślepym zaułku, ty sam musisz to poczuć, tylko sam sobie możesz pomóc.

To, co jest mało prawdziwe należy odrzucić, każdy duch musi się opierać, tylko na PRAWDZIE i KONSTYTUCJI ZE ŚWIATŁA.

Zamknięte naczynie bez przyjęcia energii od Stworzyciela do siebie ducha, a to rozum jak kalafior się rozrósł i rozłożył, uważa, że wie najlepiej, tylko on ma rację, zacznij słuchać siebie ducha, a odrzuć rozum, odpuść sobie takie wywody, tu są tylko wolne duchy, reszta to ciemność, wspólnoty, to specjalność kościelnych.

Owszem wszystko pochodzi z jednego źródła, ale gdy duch schodzi na Ziemię i rozwija nadmiernie swój ziemski rozum, opada w ciemność, w rozumową głupotę opartą o fałszywe poglądy, zwaną przez ziemskiego człowieka depresją, a kończy się to gonitwą za materią.

Wpływ na ducha ma tylko PAN, jak się duch rozwija prawidłowo, bez wypadania z drogi z powodu rozumowych wycieczek, bez dania się prowadzić dogmatami przez kościelnych.

Wtedy i tylko wtedy, gdy duch odczuje i przepuści przez siebie czystego ducha, zobaczy we wglądach, jaka jest właściwa droga i gdzie są prawdziwe czyste wartości.

Szacunek do partnera ziemskiego, współbrzmienie z nim w prawach stworzenia i pomaganie sobie nawzajem w obowiązkach ziemskich.

To kobieta jest bardziej duchowa, jest obdarzona intuicją, to jej się powinien mężczyzna słuchać bez zaniedbywania swoich ziemskich obowiązków.

I to są rzeczowe argumenty.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
CZAS DLA DUCHA 35.
 Oceń wpis
   

 

CZAS DLA DUCHA
35.

Czas dla ducha na Ziemi, to powrót do życia w prawach PANA, jasne czyste intencje i prawa, wszystko czytelne.

Skutki zwrotne działają natychmiast dla każdego ducha na Ziemi, trzeba czynić wszystko, co jest korzystne dla każdego, wtedy jesteście bezpieczni i świadomi bezpieczeństwa.

Idźcie z PRAWDĄ na ustach, a wszystko będzie wam dane, co będzie potrzebne by głosić SŁOWO PANA.

Ci ludzie tutaj bez chcenia słuchania Żywego Słowa, to teraz będą musieli odczuć skutki zwrotne swoich decyzji i działań.

Równowaga wewnętrzna duchowo-ziemska daje duchowi zdrowie i radość życia, radość funkcjonowania w prawach, w naturze zgodnie z Wolą Bożą, służenie PANU całym swoim bytem na zawsze od dziś.

Musicie być świadomi działania praw Bożych na Ziemi, życia ludzi w prawach, w pełnej świadomości duchowej, korzystnym dla duchów rozwoju ich ducha.

Czystym uczuciem rozpoznacie część Pana, jest obecny na Ziemi, bez potrzeby będą rozumowe rozważania, tylko uczucie wskaże wam właściwie, wskaże wam Prawdę.

W kościołach jest tak porażająca mieszanka energii ciemnych i szarych, iż dla was to blokady i całkowity brak świadomości duchowej, tam są tylko ciemności.

Tam chodzą tylko chore starsze osoby, by podzielić się z innymi swoimi ciemnymi energiami, coś oddać, a coś innego sobie przyciągnąć, najczęściej bardzo ciemnego, te chore osoby bez zdawania sobie sprawy co tam dostaną, z powodu strachu przed odejściem ducha z ciała przyciągają sobie najgorsze energie po ich ciemnych włóknach.

Czas dla ducha u was bez istnienia, bo brak wam wiary z przekonania w Pana, prawa Pana, od was zależy czas, jakim obdarza was Pan, od waszego myślenia, mówienia i czynienia na Ziemi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
W nowym roku 34.
 Oceń wpis
   

 

W nowym roku
34.

W nowym roku w pierwszej godzinie niebo błyszczało kolorami tęczy, ziemskimi błyskotkami, Ziemia okryła się czystością wokół i już jest coraz mniej ciemności, wszystko zostało oczyszczone ŚWIATŁEM.

PAN w swojej wielkiej Miłości do stworzenia dał szansę wszystkim ludzkim duchom na Ziemi, by się otworzyli i przyjęli MIŁOŚĆ, Żywe Słowo i Wolę Bożą.

Ziemskie ludzkie duchy w gonitwie za ziemskimi wartościami ściągniętymi przez ciemność w szambo energetyczne, odczuli fałszywie, zamknęli się na czyste wartości, nawet bez chcenia byli przyjęcia przez logiczne myślenie najwyższych wartości, zsyłana na Ziemię pomoc przez Pana ze ŚWIATŁA.

Płynie melodia, płyną słowa najmilsze dla ziemskiego ducha, by łatwiej było przejść najtrudniejszy okres dla ducha na Ziemi.

Ci, co zawiedli siebie ducha, mogą jeszcze zawalczyć przeżywając SŁOWO od podstaw, od trzech praw PANA, praw obowiązujących na Ziemi oraz poznaniem prawd wszystkich oznajmionych przez Pana w Słowie i dopiero po czynach mogą dać się poznać, bo każdy duch, aby służyć ŚWIATŁU na Ziemi musi dojść do Jezusa Chrystusa lub Woli Bożej, są bramą dla każdego ducha będącego dziś na Ziemi.

Ci, którzy bez chcenia służenia Stworzycielowi odejdą na zawsze, jako nieświadome zarodki.

Ludzki duchu, to twoja wina, że się zatraciłeś, że Żywego Słowa Jezusa Chrystusa i Woli Bożej na Ziemi będącego bez odczucia jest, bez zobaczenia, ty się masz wysilać, bez zmuszania ciebie, bez proszenia, to ty za chwilę będziesz błagał by cię wysłuchano, ale dziś jeszcze ty słuchasz ciemności i ciemnoty, choć zawsze powinieneś sprawdzać i dać się prowadzić tylko PRAWDZIE, kierować się tylko PRAWDĄ, zawodzisz siebie i swoją ziemską rodzinę.

Procesy narastają, machina się rozpędza, czasu coraz mniej, a ty spisz i bez chcenia się obudzenia, ten proces za chwilę bez możliwości odwrócenia.

Wszystko, co jasne się wzmocni i uniesie wysoko, a wszystko, co ciemne też się wzmocni, ale też szybko upadnie i roztrzaska się o ŚWIATŁO, by ciemność całkowicie upadła i aby zawsze było bez możliwości powrotu na Ziemię ciemności.

Ludzki duchu, czego się nauczyłeś do tej pory będąc na Ziemi? Wygodnego życia, balowania, picia i zarabiania pieniędzy, a gdzie miejsce na wzniosłe wartości, gdzie Miłość zawarta w PRAWDZIE, teraz zobacz ile jeszcze musisz się nauczyć by służyć Panu i wyprostować swoją drogę prowadzącą do ŚWIATŁA do wiary z przekonania.

Wszystkie wasze fałszywe wartości zostaną zabrane, byś mógł odczuć; co jest wzniosłe, a co do odrzucenia, porzuć złudzenia i wreszcie poczuj gdzie jest prawdziwa droga, byś się rozwijał siłą SŁOWA, ŚWIATŁA, korzystną dla ciebie ducha.

Czasami trzeba upaść nisko i walnąć głową o dno, by zrozumieć, po co mam się rozwijać, po co mam dziękować za wszystko, co mam i jak sobą kierować by wszystko przepuszczać przez siebie ducha, otrzymać prawdziwą podpowiedz ze ŚWIATŁA, unikać ciemności, być zdrowym na ciele ziemskim i zawsze najlepiej jak to możliwe służyć PANU na Ziemi.

 Gdy duch opuści ziemskie ciało natychmiast unieść się wysoko i trafić do poziomu duchowo istotnego, pozostanie przy Ziemi ducha jest złe dla niego, trzyma się kurczowo ziemskiego majątku, bo to jest karma dodatkowa dla ducha, oraz zachwianie równowagi duchowej dla wszechświata.

Wydarzenia ziemskie narastają systematycznie, proces końcowy rozpoczęty, a ty ziemski duchu zaraz zobaczysz gdzie jesteś i co się z tobą stanie, gdy będziesz bez doceniania wartości duchowych potrzebnych do utrzymania równowagi na Ziemi.

Twoje wielkie pieniądze i wspaniałe domy są tyle samo warte, co twoje energetyczne szambo, to, co tworzysz to dostaniesz, twoja kręta droga zakończy się szlabanem i napisem KONIEC, konsekwencja podejmowanych decyzji, bez możliwości ominięcia.

Zostaną tylko te duchy, które wyprostują swoją drogę mozolną pracą ze sobą duchem, wyczyszczeniem energetycznym całego bytu ducha, by stać się duchowo lekkim i czystym, kierować się najlepszą drogą, korzystać z siły płynącej od Stworzyciela.

Człowiecze uderz się mocno w piersi i odpowiedz sobie; czy aby naprawdę idziesz dobrą drogą PRAWDY, czy dobrze prowadzisz swoją ziemską rodzinę, przyzwalając komuś na małe kłamstwa i  mało właściwe czyny, tak naprawdę ukrywasz swoje kłamstwa i swoje złe czyny, usprawiedliwiasz siebie i swoje uczynki, patrząc na innych, powinieneś zobaczyć tylko siebie, a możesz odczuć doskonale; co dobre, a co złe.

Bo jak cię ogarnie strach, to znaczy, że masz coś do ukrycia i idziesz fałszywą drogą mijającą się z PRAWDĄ, jesteś bez  możliwości usprawiedliwiania siebie oraz innych, każdy jest tu gdzie sam wybrał, kierując się rozumem, czyli ciemnościami.

Wybierz tylko to, co jest korzystne, bez przyjemności bo to fałszywa droga dla ciebie i dla twojej ziemskiej rodziny, bez oglądania się za innymi, tradycja to fałsz przekazywany przez pokolenia na Ziemi, zapomniały duchy  o PRAWDZIE, MIŁOŚCI i SPRAWIEDLIWOŚCI.

Masz już wytłumaczone podstawy reszta w Objawieniach Woli Bożej, musisz czytać po kolei by wszystko zrozumieć i poczuć PRAWDĘ, która już jest na Ziemi, od dawna, każdy, kto szukał znalazł.

A ty szukałeś?

Zadaj sobie wreszcie to pytanie, wyciągnij wnioski i bardzo konkretne argumenty poparte odczuciem, odrzuć rozum.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
LUDZKI DUCH SPĘTANY EZOTERYKĄ 33.
 Oceń wpis
   

 

LUDZKI DUCH SPĘTANY EZOTERYKĄ
33.

Ludzki duch spętany ezoteryką, mógłby dużo zrobić w rozwoju siebie ducha i jeszcze pokazać drogę innym duchom, prawdziwą drogę w kierunku ŚWIATŁA, ale spętał rozumowo siebie ducha i pęta inne duchy pokazując im fałszywą drogę, ziemskiego ducha w czerwonej sukience z kulą u nogi, co rozdaje tylko wartości ziemskie, a całkowicie blokuje swój rozwój duchowy i pęta inne duchy.

Ten ludzki duch pokazuje wszystkim kryształ, ale sam kieruje ten kryształ w dół i ściąga się w ziemskie, w ciemność tak mocno zakotwiczył w ezoteryce że oślepł.

Odbiera teksty tak rozumowo pomieszane, że od ciemnych odebrane, są bez uczuć i brak im wspólnych cech z rozwojem duchowym.

Jak się ma połączenie z ciemnymi nurtami, bez możliwości się jest odbioru czystego SŁOWA ze ŚWIATŁA.

Ludzki duchu, choć przeczytałeś SŁOWO, to zapomniałeś je uczuciem przeżyć, chciałeś je zrozumieć rozumowo, a tu trzeba przeżywać swoją wrażliwością, czytać obrazami, kierować się do PRAWDY, a tak SŁOWO jest zamknięte siedmioma pieczęciami.

Marnujesz czas na ziemskie sprawy, ziemskie doznania, ściągasz siebie ducha i swoją ziemską rodzinę w przepaść.

Masz jeszcze narzędzia duchowe, poczuj je i odetnij ciemne nurty, kryształ oczyść i kieruj tylko w górę, a sam polegaj na uczuciach i idź na drogę w kierunku ŚWIATŁA, rozpoznaj prawdziwe wartości duchowe, uwolnij siebie ducha odrzucając rozumowe kajdany ciemności i stań do rzeczowej obrony swojego stanowiska i swojego zdania na duchowe argumenty, wreszcie poznaj badając przez siebie ducha prawdziwe wartości potrzebne duchowi w drodze do poziomu duchowo istotnego.

Przesiej przez sito i odrzuć plewy, a wybierz prawdziwe najlepsze ziarno.

Odrzuć rozumowe rozważania oparte na fałszywych dogmatach, a przyjmij duchowe odczucia i wartości, idź natychmiast drogą PRAWDY, jedyną drogą w kierunku Pana, wybierz wreszcie służbę ŚWIATŁU.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
RODZINA ZIEMSKA BEZ UWIERZENIA 32.
 Oceń wpis
   

 

RODZINA ZIEMSKA BEZ UWIERZENIA
32.

Rodzina ziemska bez uwierzenia, tak zwani przyjaciele całkowicie zawiedli i kpią za plecami, inni wyszydzają, są jeszcze tacy, co czekają już tylko na wydarzenia.

Wszyscy wiedzą, że na pewno coś się stanie, tylko wciąż zadają sobie pytanie; Co?, Co może takiego się wydarzyć? Przecież oni są dobrzy, to jesteśmy bezpieczni i wciąż wchodzą w te same stare fałszywe poglądy, w to samo stare ciepłe szambo.

Jest już kilkaset osób, którzy wciąż wracają i coraz mocniej wierzą w Pana i zaczynają żyć zgodnie z Prawdą.

Prawda już świeci na Ziemi coraz mocniej, ciśnienie narasta wewnętrznie i zaraz na waszych oczach rozbłyśnie kolorami tęczy.

Każdy ziemski człowiek odbierze informację i zobaczy, co dla niego ducha jest najważniejsze i jak mocno trzeba wierzyć w Pana.

Na tych informacjach albo się podniesie wysoko, albo runie w przepaść głęboko!

Wszystko, co jest na Ziemi przestanie istnieć, zostanie goły ziemski duch obleczony w ciało i to dopiero pozwoli duchowi wybrać właściwie, zmienić fałszywe poglądy na prawdziwe, żyć zgodne z KONSTYTUCJĄ ZE ŚWIATŁA.

To jest jedyna droga prowadząca do Prawdy, po to by wszystkie istoty, duchy, twory, nurty sił, będąc na Ziemi żyły w radości dziękując PANU za wszystkie doświadczenia, które są jak perły w życiu ludzkiego ducha, by następnie było bez możliwości stania się fałszywym cierpieniem wymyślonym przez rozum ludzki.

A teraz ludzki duchu już bez straty czasu na prośby o przebaczenie tylko wyciągnij właściwe wnioski z wydarzeń na Ziemi i rusz wreszcie do pracy, zrzuć te kamienie z pleców i stań się wolny, stań do rzeczowej rozmowy na konkretne argumenty, badaj sam, sprawdzaj wszystko, już bez dania się zwieść starym tradycjom opartym na zabijaniu w każdy możliwy sposób, odrzuć wszystko, co ci było bez służenia energetycznie, tak jak czujesz; kto jest miły i sympatyczny, a kto dla ciebie jest toksyczny, omijaj toksycznych szerokim łukiem, wszystko jesteś w stanie sprawdzić odczuwając na splocie słonecznym; co jest dla ciebie dobre, a co toksyczne.

Wszystkie stare kultury i religie były dobre dla tamtych ludzi, żyjących na Ziemi w tamtych czasach, to wszystko upadło, bo było mało właściwie złe prowadzenie, sfałszowano wszystkie kultury i tradycje, ściągnięto je do ziemskich zysków, a pominięto prawdziwy rozwój duchowy.

Dziś każdy duch ludzki ma szansę do odpracowania swoich win, tego, co przyniósł z poprzednich inkarnacji, to, co duch powinien przepracować będąc na Ziemi.

Wydarzenia spowodują, że każdy duch będzie pewien swojej wiary w Stworzyciela, pokory do Stworzyciela i do praw obowiązujących na Ziemi!

To już jest ostanie wezwanie, potwierdzenie tego, co się dzieje na Ziemi, co się stanie jak dalej pozostaniecie ślepcami.

Wyszydzali i się śmiali, w Polsce bez trąb powietrznych, ale już dziś są i zapowiadają więcej, bardziej nasilonych.

Bądźcie czujni, wszystkie wydarzenia nasilają się bardzo mocno, tylko poprzez indywidualny rozwój duchowy możesz tu pozostać i budować nowe Królestwo na Ziemi.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
POLSKO KRAJU WYBRANY 31.
 Oceń wpis
   

 

POLSKO KRAJU WYBRANY
31.

Polsko kraju wybrany, Polacy narodzie wybrany, czeka was wielkie zadanie, bój ostateczny z ciemnościami, każdy musi zawalczyć o siebie sam, rozpalić ducha i osiągnąć najwyższy dla siebie rozwój duchowy na Ziemi.

Cała Ziemia patrzy na was, czy współbrzmicie w prawach stworzenia i co o KONSTYTUCJI ZE ŚWIATŁA wiecie, czym wy sami żyjecie, czy już przyjęliście Słowo dane wam przez Pana.

Pamiętajcie, że duch wasz sam chciał przyjść na Ziemię i służyć ŚWIATŁU, tym większa wina, jak ktoś bez współuczestniczenia w walce z ciemnościami i bez współbrzmienia w prawach stworzenia.

Czeka was jeszcze PRZEJAWIENIE, każdy przygotowany na przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, duch odczuje i zobaczy znaki na Ziemi i niebie przeznaczone specjalnie, aby każdy, kto chce się obudził i szedł już drogą PRAWDY na Ziemi, a potem już dom duchowy, poziom duchowo istotny.

Przejawienie jest dla tych, co objawienia i ostrzeżenia przyjęli i do PANA się kierowali, wyrażali uczucia w słowach.

A dla tych, co objawienia i ostrzeżenia wyśmiali i odrzucili, brak miejsca na Ziemi i w materii.

Schodząc na Ziemię duchy ziemskie przysięgając, odpowiednie narzędzia otrzymali, do ostatecznej walki wykorzystać je mogli, ale śpią, podjęli decyzję pozostania dalej w martwocie.

Wszystko się odbędzie z wami albo bez was, czas na was już nastał, bo Jezus Chrystus przyszedł na Ziemię rozliczyć wszystkie duchy z całego bytu.

Żywi dojdą do bramy, a martwych pożegnamy, w nowym Królestwie Czystości i Trójjedyności brak dla nich miejsca, surowo karana będzie taka samowolność.

Każdy, kto winien natychmiast otrzyma zapłatę zgodną z jego wiarą, surową, ale sprawiedliwą, bezwzględnie potrzebną, aby już nigdy na Ziemi rozum człowieka był bez możliwości zasiadania na tronie dla ducha.

Dlatego trzymajcie swoje myśli w czystości, aby móc egzystować na Ziemi i pozostać bez rozliczania, tylko się rozwijać duchowo.

Narodzie polski, narodzie wybrany, króluj na całej Ziemi i bez dania się zwieść żadnym błyskotkom ani czarom, religiom ani sektom, kierujcie się na drogę do ŚWIATŁA, oto dla was największe wartości.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)