Zwykły ludzki duch 30.
 Oceń wpis
   

 

Zwykły ludzki duch                              
30.

Są takie zwykłe ludzkie duchy, całkowicie opanowane przez ciemności, wciąż biegają po wszystkich kawiarniach i restauracjach, są bardzo leniwi duchowo, tylko plotkami zajmują się.

Spotykają się z podobnymi sobie duchami, wciąż słuchaczy mają, cały czas leniwie żyją i materią tylko przechwalają się.

Ciągle biadolą i narzekają,  wszystko wokół dla nich jest złe, wymuszają różne dziwne zachowania na ludzkich duchach, chcą się tylko wywyższać ale i tutaj spadają najniżej jak się da.

Siedzą te duchy w restauracjach i kawiarniach jedzą tam byle co, ciągle zrzędzą że jedzenie jest złe, ale dalej tam przebywają.

To ludzkie duchy, co wygód szukają, wyręczają się innymi, byle tylko poleniuchować ,nagle wszyscy uciekają od takich ziemskich duchów, i zostaje po nich mdłe wspomnienie, takiego narzekania wszyscy mają dość, bo od PRAWDY uciekają, innych odciągają i kradną dobre imię im.

Siebie ducha pętają i innych ziemskich ludzi pętać chcą, za takie zachowania rozliczenie surowe jest.

Jad trujący wszystkim serwują, Prawdę i Miłość odrzucają, przelała się miarka dla takich duchów idą do leja rozkładu aby było bez szkodzenia sobie i innym, bo karma mocno powiększa się im

Takim ziemskim duchom po prostu żegnaj.
 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
W takim kraju 29.
 Oceń wpis
   

 

W takim kraju
29.

W takim kraju, co Polska się zwie, jest kraina Śląsk, miejscowość Opole, gdzie mieszka i żyje między wami część Pana, który Słowo przekazuje ludzkim duchom na Ziemi.

A wy ludzie o prawach PANA całkowicie zapomnieliście, wierzycie ale w różne religie, które całkowicie odeszły od wiary w Stworzyciela na Ziemi, wasze ziemskie życie przypomina płytkie, płaskie, rozumowe granie na pieniądze o wasz byt.

Ludzie są tu i teraz bez możliwości rozpoznawania znaków na Ziemi i na niebie, cały czas do nich płynących, wszystko rozbierają rozumowo, tak jak kościelni.

Brakuje życia w tym, co robią, są bez odbierania obrazów z poziomu duchowo istotnego, ani nowych objawień, ponieważ część Pana Wola Boża odchodząc z Ziemi zerwał wszystkie mosty, dlatego dziś potrzeba ogromnego wysiłku duchowego aby się duchowo rozwijać, ponieważ rozum blokował odbiory i uczucia.

Objawienia trzeba czytać powoli ze zrozumieniem bo przeczytanie powierzchowne to tylko rozum odbiera, trzeba jeszcze je przyjąć, zrozumieć i nimi żyć, co przejawia się obrazami i odbiorami, o których pisze sam Jezus Chrystus w Wielkiej Księdze Objawień i Immanuel w Objawieniach Woli Bożej.

Polacy narodzie wybrany dla was czas ostateczny już minął, ale zacznijcie od czytania Wielkiej Księgi Objawień i Objawień Woli BOŻEJ, uderzcie się mocno w piersi, to wy jesteście tymi, co mieli być pierwszymi i przywitać część Pana, Jezusa Chrystusa i Immanuela na Ziemi.

Co to za lud wybrany, co żyje rozumowo bez uczuć, po co wam Słowo jak jesteście bez potrafienia go zrozumieć i odczuć.

Wzywam was ostatni raz; zacznijcie od początku służyć ŚWIATŁU, PANU, przyjmijcie z pokorą będące na Ziemi Żywe Słowo, część Pana, Jezusa Chrystusa, króla wielkiej materii.

Zrzucie wszelkie rozumowe kajdany, bo to część Pana miał was zobaczyć od kuchni, wasze prawdziwe oblicza, martwe szablonowe uroczystości, chodzi o wnętrze człowieka o uczucia, choć daliście się prowadzić rozumowo przez kościelnych, to i tak bez możliwości jest zwolnienia was od odczuwania i logicznego myślenia.

Chcecie być mądrzejsi niż Jezus Chrystus, część Pana, wszystko robiliście bez uczuć, wszystko bez sprawdzania, bez badania Słowa rzeczowo, bo brak w was odczuwania, a ciągniecie za sobą swój rozum, co zasiadł na tronie dla ducha.

Co z tego ludzie, że macie zapisaną PRAWDY historię i tekstów wiele pisanych odręcznie części Pana, jak staliście się antychrystem i znaków PRAWDY już bez rozpoznania, odwracacie się od Jezusa Chrystusa, a służycie ciemnościom.

Potrzebny jest wam koniecznie kubeł zimnej wody dla każdego na ocknięcie i wewnętrzne poruszenie, obyście mieli czas na obudzenie

Wydarzenia coraz bliżej.
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta gas
Komentarze (0)
Wokół tych pałacy 543.
 Oceń wpis
   
Wokół tych pałacy
543.

Wokół tych pałacy mieszkają żebracy, duchowo jedni i drudzy tak samo ubodzy, jednym z materii rozum uczucia poblokował, tym drugim z biedy, są bardzo jednorodni choć w skrajności siedzą.

Jedni mają zbyt dużo, drudzy zbyt mało, tacy sami biedni duchowo, tutaj liczy się PRAWDA i prawa Stworzyciela, zawsze potrzebny złoty środek.

Trafimy do was poprzez wasze chcenie, tak się wszystko poukłada w erze uczuć i Miłości duchowej, że sami przyjdziecie po wiedzę duchową, sami odczujecie to co dla was jest korzystne i najlepsze, Prawda wypływa cały czas dla was.

Światła na Ziemi jest już 100 procent, ciemności upadają, wydarzenia się zbliżają, a wy dalej nic, bez przyjęcia PRAWDY, przecież Stworzyciel na Ziemię dał wszystko proste, prostsze być bez możliwości bo jest najprostsze, dlatego rozumowcom tak trudno zrozumieć prostotę praw Stworzyciela.

Razem będą stać w szeregu do walki o Polskę, ramię przy ramieniu, bogaty z biednym, z takim samym hasłem, cel taki sam wzniosły.

Jeżeli sądzicie, że religie mają coś wspólnego z PRAWDĄ i ze Stworzycielem, to bardzo się mylicie, te instytucje mają wspólne cechy związane z fałszem i obłudą, sama dyskryminacja kobiet we wszystkich religiach świadczy wyłącznie o zacofaniu i ciemnocie rozumu.

Kobieta w prawach Stworzyciela jest o pół stopnia wyżej od mężczyzny, ponieważ posiada most duchowy, po którym schodzi duch na Ziemię, z tego powodu jest bardziej wrażliwa, mężczyzna jest bardziej gęsto materialny aby zaopiekować się kobietą i ściągniętym duchem na Ziemię, czyli urodzonym dzieckiem.

Kobieta jest tak samo wolna jak mężczyzna, w dobie tak rozwiniętej cywilizacji tym bardziej różnice powinny się zrównoważyć, a tu jeszcze bardziej brak szacunku do Stworzyciela, do siebie, to i do kobiety.

Mężczyźni uważają kobiety za swoją własność, gwałty, morderstwa są na porządku dziennym, a prawa Stworzyciela podporządkowano pod potrzeby religii.

Koniec z takimi praktykami!

Ego człowieka przerosło jego samego wielokrotnie, a rozum zasiadł na tronie, mówicie; muszę przemyśleć, a po co analiza, jak prosto to odczuć uczuciem i od razu wiadomo jaka jest odpowiedź.

Wszystko wraca do ery uczuć, człowiek staje się duchowy, era religii i rozumu to już upadek, czas na ostateczne rozliczenie.

Moc Słowa to dar od Stworzyciela, abyście wykorzystywali to narzędzie do swojego duchowego wzlotu, a tu moc Słowa wykorzystywaliście do okłamywania innych w różnych dziedzinach życia waszego, teraz skutki zwrotne są natychmiast i bardzo wzmocnione.

Widać jak wygląda wasze życie ziemskie, to jedno wielkie kłamstwo, wy nawet siebie okłamujecie, dlatego brak wam wiary w siebie, swoje możliwości, powierzchowność rozumu osiągnęła apogeum.

Mocne wydarzenia wstrząsną wami, tą górą lodową, tymi zmrożonymi uczuciami, tak mocno abyście stali się żywi duchowo.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
MORALNOŚĆ DUCHA 28.
 Oceń wpis
   

 

MORALNOŚĆ DUCHA
28.

Moralność ducha jest, tylko spętany, brak moralności rozumu, to otchłań ciemności najgorszych ludzkich ziemskich skłonności do seksualnych żądz, słabości, wygodnego życia, przez fałszywe poglądy, to wasza wina, brak pracy nad sobą duchem, wytrwałości i brak jakichkolwiek uczuć.

Podstawa rozkładu, bo to ciemności, zamknięte chore duchy, wołają o pomoc, lecz idą fałszywymi drogami, słuchają dogmatów, rozumu, fałszywych poglądów, oraz robią wszystko na odwrót, kompletny brak logiki.

Na innych narzekają, a sami jeszcze gorzej robią, gdzie tu miejsce na moralność ducha, bo rozum bez uczuć, bez wiedzy duchowej, co to jest PRAWDA i MIŁOŚĆ, ciągle uciekają od siebie ducha, są bez przyjęcia słowa Prawdy, dobrego słowa, wszędzie węszą podstęp i brak im pokory.

  Moralność bucha z ducha, ale rozum pęta moralność w kajdany i ziemski człowiek upada.

  Oddałeś się w prowadzenie rozumowi, zamiast w wysokie prowadzenie przez Pana.

  Za dużo myślisz i wciąż cię boli głowa, stąpasz po Ziemi po omacku jak ślepiec, a możesz przecież poczuć i iść najwłaściwszą drogą, widząc wszystko dookoła.

Moralność bez możliwości wyrażania w obrazach, jest to czystość, szlachetność i Miłość duchowa, to postawa ducha, dla moralności duchowej kierunkowskazem są: siedem praw Pana i trzy prawa zawarte w krzyżu PRAWDY, jedyne prawo PANA obowiązujące na Ziemi od 07 września 2007 roku spisane w KONSTYTUCJI ZE ŚWIATŁA.

Ziemska rodzina to wolne i obce duchy, powołane przez Pana na Ziemię, by odpracować karmę, strzec moralnie przestrzegania praw BOŻYCH i służyć ŚWIATŁU.

Moralność to cecha i potrzeba ducha, a rozum służył najniższym instynktom, to całodobowa czujność i wyciąganie wniosków ze wszystkich doświadczeń podczas pobytu ducha na Ziemi.

Dewotyzm zaślepiony dogmatem, to ślepa wiara, jest bardzo daleka od moralności ducha, bo moralność ducha to wolność w PRAWDZIE poparta logicznym działaniem, współbrzmiąc z naturą, wszystko jest proste, jasne, logicznie wytłumaczalne, w prawach Stworzyciela.

To wszystko, co ciemne stale zakryte, utajnione i dla ziemskiego człowieka zagmatwane, to ciemności! Służyły w ten sposób Lucyferowi.

Wszystko, co jest w ŚWIETLE, w PRAWDZIE i MIŁOŚCI jest oświetlone i czyste, kieruje się jedyną prostą drogą prowadzącą do PANA.

Moralność to mówienie prawdy, to szacunek do siebie ducha, to szacunek do swojego ziemskiego ciała.

Moralność bez możliwości ubrania w rozumowe ramy, ziemskie przepisy, bo to jest coś, co odczuwamy.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
SŁUCHAJ SIEBIE! 27.
 Oceń wpis
   

 

SŁUCHAJ SIEBIE!
27.

Słuchaj siebie, głosu twojego wewnętrznego, bądź czujny i uważny, liczy się każda sekunda ziemskiego życia, zgodna z prawami stworzenia.

Bez dawania się zwieść ciemnościom i ciemnocie rozumowej, żadnym sztucznym ogniom ani szopkom.

PRAWDY scena jest tylko jedna i wszystko możesz zobaczyć i odczuć, kieruj się zawsze uczuciem, prawdziwe znaki znasz, odczucia dobre masz, idziesz dobrą drogą, by dać świadectwo PRAWDY wszystkim ziemskim duchom.

Uzdrowiciel Egzorcysta  Elżbieta Gas
 
 
Komentarze (0)
Duchu ludzki już jesteś bez pomocy! 26.
 Oceń wpis
   

 

Duchu ludzki już jesteś bez pomocy!
26.

Duchu  ludzki już jesteś bez pomocy, upadłeś duchowo, żadne prośby, błaganie, lamenty, wszystko na nic, wszystko się dzieje z twoich podjętych decyzji, z twoich działań.

Zawodzisz siebie ducha, będziesz się kajał przed samym sobą, wtedy będziesz lamentował i prosił, ale wtedy będziesz bez posłuchu.

Twój rozum jak kalafior się rozłożył, jesteś bez pojmowania duchowego, tylko rozumem chcesz wszystko pojąć, duchu sam jesteś winny, że jesteś bez odczuwania, bez uwolnienia uczuć.

Powiadam ci duchu ludzki; ty się mnie wyrzekasz, to ja ciebie się też wyrzekam i będzie wam się działo zgodnie z waszą wiarą i z waszym pragnieniem.

Każdy dostanie swoją zapłatę zgodną z tym, co myśli, mówi, co czyni.

Zdradziłeś siebie ducha, a to najcięższa zdrada, ostatnia, więcej bez zobaczenia, bo idziesz do rozliczenia ducha z całego bytu, bogactwo ziemskie bez wspierania ciebie ducha, bo to są klocki lego, jak przyjdzie ciśnienie ŚWIATŁA to się rozsypią i rozpadną.

Możesz się duchu złościć, krzyczeć i tak już jesteś bez pomocy. Przekraczasz drugie prawo Pana nagminnie, a pierwsze też, bo ciągle służysz rozumowo figurom i obrazom, tworzysz  z rozumowych twoich imaginacji świat iluzji, tym, co najbardziej zawiedli zakładasz aureole, przenicowałeś wszystko, jesteś bez współbrzmienia w prawach stworzenia, myślisz o sobie; że jesteś wspaniały, wielki, mądry, a jakbyś odczuł, to byś wiedział jak malutkie są twoje wartości, jak malutki jesteś, jak ogłupił ciebie rozum.

Słuchasz innych ziemskich ludzi, a to jest tylko bełkot ich rozumu, brak tu podobieństwa z rozwojem ducha, ze współbrzmieniem w prawach PANA.

Brama się zamyka dla ludzkiego ducha, coraz wyżej nad przepaścią, brama, przez którą trzeba przejść, szczelina już tylko jest, a odległość coraz większa, skok trzeba wykonać, ale nawet dla chcącego to już jest trudne, szansa już się zamknęła, czas upłynął!

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ziemska rodzina 25.
 Oceń wpis
   
Ziemska rodzina
25.

Ziemska rodzina śpi, choć perły duchowe dwie, dwóch Ismanów, doskonale odczuwających, energetyczne, tylko błąkające się. PAN wzywa do Służby ŚWIATŁU, obudźcie się i idźcie drogą jedyną ostateczną, Objawienia WOLI BOŻEJ.

Czytanie to przeżywanie uczuć i Miłości duchowej, współbrzmienie w Woli Bożej to przekonanie ducha, podczas doświadczanie wiedzy z objawień.

Idźcie wysoko, bo duch schodząc na Ziemię przysięgał służyć PANU, na Ziemi zapomniał, po co tu przyszedł, był źle prowadzony, ale dziś już wyboru dokonują sami, po to każdy duch ma wolną wolę.

Podążajcie drogą sami, bo inaczej zostaniecie zmuszeni do podjęcia decyzji, każdy ma się określić dziś, bo jutro może być już za późno.

Pieniądze to tylko narzędzie dla ducha, są potrzebne do życia na Ziemi, ale cel musi być duchowy.

Służba PANU to jedyne wartości odczujcie swoim uczuciem, że inne drogi i fałszywe wartości są złe.

To wasza praca nad sobą, to poszukiwania PRAWDY, drogi prowadzącej w kierunku  Światła.

Wszystko, co ciemne zostanie wypalone do dna, a wszystko, co dobre podniesione wysoko.

To perły, duchy ziemskie dwa, które ślepo idą przez Ziemię, choć mogą widzieć duchowo i dać się prowadzić przez Pana swoją najlepszą drogą.

To kierowanie się uczuciem, prawdziwą MIŁOŚCIĄ, to prowadzenie ducha poprzez wewnętrzne odbiory.

Wszystko na Ziemi się perłom duchowym pomieszało, bo troski ziemskie zasłoniły prawdziwe Żywe Słowo.

To bez przypadku, że macie takie ziemskie naczynie, wy macie wszystkie ziemskie narzędzia do uzdrawiania ziemskich ludzi, do widzenia przyczyn i kierowania ziemskich ludzi na drogę prowadzącą do PRAWDY, na drogę w kierunku ŚWIATŁA i do ziemskiego zdrowia.

Weźcie się do roboty, bo czas już bliski do powołania do Służby, na podjęcie decyzji czas ostateczny.

Wzlatujcie wysoko!
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)