Powidła się smażą 542.
 Oceń wpis
   

 

Powidła się smażą

542.

Powidła się smażą, a losy dzieci Stworzyciela się ważą, powidła bez cukru, za to w was sam cukier, sztuczna słodycz zamiast słodycz Miłości duchowej, zapomnieliście co to jest uczucie Miłości.

W łańcuchach, kieracie, kajdanach, poblokowani rozumem kontrolowani przez ciemności, sami pozwalacie na takie traktowanie przez rodzinne koligacje, tak daliście się nauczyć i nadal bardzo się boicie wziąć odpowiedzialność w swoje ręce za swoje zdrowie, swoje ziemskie życie, swoje czyny, za Prawdę dawaną innym.

Każdy duch na Ziemi ma być duchowy, tak długo będziecie dostawać baty, lekcje poprzez doświadczenie aż zrozumiecie albo upadniecie, wtedy rozliczenie z całego bytu i powrót do domu dla ducha, ale już bez świadomości duchowej.

Wybór macie jeden, droga rozwoju duchowego poprzez zmianę siebie ducha, potężna praca do wykonania przez was, wybór był, ale źle wybraliście więc teraz pozostaje już rozliczenie, dziwicie się, dlaczego? Przecież o sądzie ostatecznym każdy duch wiedzę ma, co się wydarza tu i teraz też wiedzę ma, więc trzeba wziąć się do pracy albo baty.

Siła wzrasta otrzymana od Stworzyciela, codziennie jest coraz mocniej, w jednych wzmacniają się pozytywne cechy, idzie im wszystko pozytywnie, w innych nałogi i ich negatywne cechy, więc prędzej się rozliczą z pobytu na Ziemi.

Rywalizowanie z własnym rozumem to głupota, świadomość duchowa bez pozwolenia sobie na rywalizację, chyba że ktoś zatrzymał świadomość siebie ducha w teorii rozumu, co skutkuje blokadą ducha, nadal ubóstwem duchowym i martwotą, rozum blokuje wam waszą świadomość i waszą duchową wiedzę, wtedy wszystko się blokuje, przepływ pieniędzy też, to upadek.

Wszystko co się z wami dzieje zawsze zależało i dziś też zależy wyłącznie od was samych, od tego co myślicie, mówicie i czynicie, przecież na Ziemi obowiązują doskonałe prawa Stworzyciela, wystarczy żyć zgodnie z nimi, a wszystko pozytywnie się poukłada.

Intensywne myślenie i analizowanie wszystkiego odchodzi w przeszłość, teraz jest era uczuć i Miłości duchowej.

Rozum musi odejść na swoje miejsce, służyć jako narzędzie dla ducha, teraz już duch prym wiedzie, tak jak powinien, to sfera uczuć, mało pojęta dla rozumu, ponieważ rozum to sługa ducha.

Czy wyobrażacie sobie aby KRÓL słuchał i podporządkowywał się służącemu, tu każdy ma swoją rolę do spełnienia, dlatego duch wie wszystko, a rozum jest ograniczony by służyć duchowi.

Każdy jest tak samo ważny ale wtedy gdy jest na swoim miejscu, gdy wykonuje to co do niego należy, dlatego ciemności wykorzystały ducha ludzkiego, bo dał się skusić błyskotkami i władzą nad innymi, teraz na Ziemi naprawianie następuje skrzywień rozumowych.

Kilka pokoleń ducha ludzkiego przeżyjemy aż całkowicie wszystko wróci do normy, całkowicie wszystko naturalnie będzie się rozwijać, Ziemia oczyści się z tych szkodliwych działań, duchów ludzkich, którzy zapomnieli po co tu przyszli.

Zbliża się milowymi krokami kulminacja wydarzeń na Ziemi, wy zamiast się zmieniać to czekacie na baty, rozum wasz wpędza was w pułapkę strachu.

Miało się w rękach złoty róg, a traktowaliście jego jak kulę u nogi, bogactwo wewnętrzne zamieniliście na rywalizacje o pozycję rozumu ponad wszystko, przecież na Ziemi wszystko jest proste i zgodne z prawami Stworzyciela.

 
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas 
 
Komentarze (0)
Pusta powierzchowność rozumu 541.
 Oceń wpis
   

 

Pusta powierzchowność rozumu

541.

Gęsta materia miała być dla was doświadczeniem, a stała się przeszkodą, którą jesteście bez możliwości pokonania bez przeżyć mocnych i skrajnych, nawet ci którzy mają wiedzę duchową i myślą, że się rozwijają.

Przecież wasz rozwój duchowy zależy od was, gęsta materia ma być pomocna w pokonywaniu ziemskich wszystkich tematów do przepracowania.

Moje objawienia, które wielu rozumowo powtarza, ale tylko powtarza bez podnoszenia się na wyższe wibracje, nawet jeżeli ślepo powtarzacie to i tak  jesteście bez możliwości zaszeregowania się na duchowe poziomy.

Energia rozumu jest bez uczuć, bez możliwości przejścia z ziemskiego poziomu na duchowy, gdyż energie rozumu są zbyt gęste, roztrzaska się rozum o wyższe wibracje.

Możecie sobie mówić; iż się super rozwijacie, pracujecie ze sobą, a i tak wszystko pokaże się przy pierwszym sprawdzianie waszych wibracji, jak jesteście duchowi wszystko idzie jak z płatka, oczyszczanie wszystkiego w was następuje, a jak nie, to macie tematy ziemskie i szybko się denerwujecie, potrzeba wiele lat pracy ze sobą duchem aby się zmienić, aby stać się duchowym uzdrowicielem.

Bez potrzeby potwierdzania waszych umiejętności poprzez ziemskie certyfikaty, certyfikatów potrzebują ludzie rozumu, ktoś kto jest duchowy widzi wzrokiem ziemskim i duchowym kogo ma przed sobą, natomiast rozum potrzebuje dużo potwierdzeń i papierków, dowodów ziemskich, duchowi to bez potrzeby bo duch wie.

Ile potrzeba lat by ktoś dobrze nauczył się zawodu rzemieślniczego, na przykład krawiec, lub szewc, szkoła podstawowa potem zawodówka, potem praktyka, trzeba wiele wysiłku by być dobrym w każdym zawodzie, cudów i strzelania palcami brak, tu trzeba waszej mozolnej codziennej pracy, wiele precyzji.

To że macie dar od Stworzyciela, to dla was wielki plus i większe możliwości, ale dary trzeba rozwijać, bez możliwości zatrzymania, całe ziemskie życie trzeba się uczyć PRAWDY, choć duch wie dużo, to rozum zamiast pomagać mocno wam przeszkadza.

Irytuje się, gniewa, fochy, pokazuje ktoś kto ma duże ego rozumowe i bez potrafienia zapanować nad swoim zachowaniem, taki upada szybko ego nad wami panuje, a gdzie rozwój duchowy i pokora?

Przyjrzyjcie się pseudo uzdrowicielom i egzorcystom, jak bardzo są chorzy, jak oblepieni ciemnymi energiami zebranymi z innych ludzi, poprzez brak wiedzy duchowej i brak umiejętności działania, aby pomóc innym trzeba umieć pomóc sobie, to podstawa, fundament do bycia dobrym uzdrowicielem duchowym.

Rozum szuka ciągle potwierdzeń, dowodów, a duch wie, uczucia podpowiedzą wszystko, ale wy nadal kierujecie się rozumem, byle co się dzieje, to już panika, przekonania brak, jak chcecie pomagać innym, jak chcecie przekonać ich do PRAWDY, jak w was brak przekonania.

Tysiące potwierdzeń, dowodów, a rozum swoje, przecież to jest cześć was, tak jak nad nogami i rękami można zapanować, to tak samo można nad rozumem.

Teraz czas na was, aby się wreszcie wykazać, doświadczać, praktykować, prawdziwie naturalnie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ostatnie włókna ciemności 24.
 Oceń wpis
   

 

Ostatnie włókna ciemności  
24.

Ostatnie włókna ciemności odpadają i wolny swobodny duch ludzki pływa z radości wzbijając się wysoko w kierunku PANA do góry i jeszcze jak najwyżej, a potem, gdy osiągnie duchowo istotny pułap unosi się już tylko w szerz, aby poznać swoją drogę, tą jedyną, najlepszą usłaną czystością lilii i miłością zielonych serc płynącą z siebie ducha, wzmocnioną czynami z uczucia, a do tego potrzeba szczypta logiki w czujności wzbogaconej zmysłami wyostrzonymi płomieniem rozpalonym przez wysoką wiarę i poznanie, z uczuciem miłości duchowej przekazuje promieniowania duchom chcącym iść po drodze PRAWDY do PANA, do domu, do poziomu duchowo istotnego.

Współbrzmieć w prawach stworzenia, to znaczy wspierać i podnosić energetycznie wszystkie, duchy, istoty i nurty sił, a przyrodę naturalnie wzbogacać, ukaże nam wtedy piękno swe mieniące się w kolorach tęczy.

Wolny ludzki duch, wie doskonale, co jest dobre, a co jest złe i czyni tylko dobro.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Echo niesie wieść po lesie 23.
 Oceń wpis
   

 

Echo niesie wieść po lesie

23.

Echo niesie wieść po lesie, wszystkie istoty i duchy dobrą nowinę przekazują dalej, a wieść niesie; Jezus Chrystus i Immanuel po drogach polnych wędrują i wszystkim Miłość przekazują, bo ziemscy ludzie oślepli i ogłuchli, o Miłości zapomnieli, a Prawdy idącej bez odczucia, rozum PRAWDĘ odrzucił, to ciemności.

Natura radość przejawia, Miłość przyjmuje, bo zgodnie z prawami stworzenia żyje, zwierzęta wokół się garną, bo w Miłości bezpieczeństwo czują i ciepło.

Wszystko gra muzyką natury, wszyscy czekają na tę jedną chwilę, na ten moment, PAN da znak dla ziemskich ludzi, aby mogli zobaczyć, gdzie jest Prawda, Miłość i Wola Boża, część Pana Jezus Chrystus i Immanuel, na Ziemi, w Polsce, obecnie w Opolu.

Każdy ludzki duch musi dowiedzieć się PRAWDY o sobie, jak głęboko w dole siedzi i komu w dole służy, uparcie mało logicznie oddaje się w ręce ciemności, codziennie w każdej godzinie, w każdej minucie i w każdej sekundzie.

Swój ciągnie do swego, bo jednorodny i nikt od nikogo wyjaśnień bez żądania jest, tylko dla pieniędzy wszystko wybaczone.

Ale rozwoju duchowego bez nabywania za pieniądze, musisz się wziąć do pracy, drogi do poziomu duchowego też bez możliwości nabycia nawet za miliardy, tylko codzienne wyrażanie uczuć w słowach, praca nad sobą i ze sobą, to prawdziwy rozwój duchowy, doprowadzi was do domu, do poziomu duchowo istotnego, do duchowej równowagi, to jest długa droga, ale prowadzi prosto do Stworzyciela.

Wszystkie bogactwa na Ziemi nic to nad Miłość do PANA w każdej chwili dla ducha na Ziemi.

Ni platyna, ni złoto, żadne bogactwo materialne bez dania tyle szczęścia, co chwila z Miłością duchową.

Żadne skarby na Ziemi bez  zastąpienia są radości życia w prawach stworzenia.

Nawet wielkie dobra materialne na Ziemi, które warte byłyby miliardy, mało znaczą do odczuć duchowych będąc wolnym duchem w ziemskim ciele w gęstej materii.

Prowadzenie duchowe tylko i wyłącznie przez Stworzyciela i prowadzenie przez części Pana na Ziemi, bo to jest wyłącznie praca ze sobą duchem, sam swoim chceniem i pracą nad zmianą siebie, wszystkie swoje fałszywe poglądy musisz obalić sam i na solidnym fundamencie PRAWDY zbudować MIŁOŚĆ DUCHOWĄ i wtedy iść drogą do poziomu duchowo istotnego.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Z Woli Bożej ludzki duchu 22.
 Oceń wpis
   

 

Z Woli Bożej ludzki duchu

 
22.
Z WOLI BOŻEJ ludzki duchu musisz się podporządkować prawom stworzenia.

To ty duchu chcesz dostosować wszystko pod swoje potrzeby, pod swoje zachcianki.

To twój obowiązek znać PRAWA BOŻE.

Twoje fałszywe wyobrażenia o zależnościach w ziemskim życiu to twoja wina.

Lgniesz do starego, trzymasz się kurczowo dogmatów, wymyślanych przez rozumowców na Ziemi, po to by być u władzy i dla korzyści materialnych dla paru złotówek.

To ty ludzki duchu musisz się otworzyć, otworzyć drzwi do siebie ducha, przyjąć pomoc od ŚWIATŁA, aby zrozumieć prawa, jakie zostały przekazane ludzkim duchom na Ziemię.

Człowiecze jesteś maluczkim prochem na Ziemi, bez sięgania duchem nawet do poziomu duchowego, zmień swoje myślenie na prawdziwe, a dojdziesz do celu, jaki wybrałeś duchu inkarnując na Ziemię, bo ciało to tylko pojazd dla ciebie ducha.

Powinieneś szukać PRAWDY, a u ciebie brak logiki, tolerujesz dogmaty, usprawiedliwiasz swoje mało właściwe czyny, takim postępowaniem ściągasz się w ciemność, giniesz, jesteś w fazie rozkładu, twoje ziemskie ciało gnije od środka, bo takie masz zgniłe myśli.

To ostatnia chwila na twoje chcenie, to ostatnia sekunda na wołanie z góry, jeżeli jesteś bez odczuwania, bez słyszenia i bez chcenia widzenia Prawdy, to twoja strata, twoja wina, to droga do całkowitego rozliczenia.

Drzwi się zamykają szczelina coraz mniejsza, szansa też coraz mniejsza, a ty zastanawiasz się i uciekasz do szamba.

A ja się pytam, człowiecze, co tam jest?

Że do szamba ciągle ciągniesz, że do szamba ciągle wracasz.

Gdzie zostało twoje chcenie na przyjęcie Prawdy i duchowe życie na Ziemi.

Oto ostatnie nawoływanie i pukanie do ciebie ducha.

Otwórzcie swoje serca, MIŁOŚĆ czeka.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Na jednej gałęzi 21.
 Oceń wpis
   

 

Na jednej gałęzi
21.

Na jednej gałęzi Kruk z Wroną siedzi i do ciemnej strony swojej przyciąga ciemne takie same duchy jak one, tylko zwie się Sroka.

Wszystkie trzy krzyczą razem; dawaj sreberko, to ja dam ci mój ciemny ogon, co do mnie jest przyczepiony.

Siedzą, skrzeczą, ciemne formy wzmacniają i przeciwko PRAWDZIE wystąpić próbują, ale od razu w nos cios otrzymują i ze złości jak bańka mydlana pryskają.

Za blisko Ziemi, już tylko leżą nawet pełzać już bez potrafienia są, ciemne oparcie upadło.

W ŚWIETLE dla takiej ciemnej gawiedzi bez możliwości bycia i funkcjonowania, trzeba rozdeptać jak najgorszego robala.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ludzki duchu obudź się 20.
 Oceń wpis
   

Ludzki duchu obudź się 

20.

Ludzki duchu obudź się i odtwórz oczy, zacznij widzieć PRAWDĘ, jest zawarta w tobie, czytaj i żyj zgodnie z prawami PANA, to twoje być albo bez bycia tu na Ziemi.

Zobacz jak prowadzisz do zagłady swoje ziemskie dzieci.

Prowadząc je do zagłady i tak dostaniesz za takie prowadzenie należną zapłatę, zapomniałeś, jaka jest PRAWDA, a w niej zawarta MIŁOŚĆ, Twój czas upływa by naprawić wszystkie krzywdy, ale możesz jeszcze zacząć swoim rozwojem duchowym odczynić, bo zapłata cię bez możliwości ominięcia, możesz jedynie czynem złagodzić jej działanie.

Tylko twoja odwaga i natychmiastowe działanie może uratować ciebie ducha, bo strach zablokował logiczne myślenie, duchowe odczuwanie i czujność na Ziemi.

Kłamiesz codziennie w tak zwanej przez ciebie dobrej wierze to kłamstwo jeszcze gorsze, bo z premedytacją.

 Daj swoim ziemskim dzieciom to, co jest dla nich korzystne a dajesz tylko fałszywe przyjemności, zmuszasz swoje ziemskie dzieci do rozwijania przedniego rozumu, zamiast umożliwić im rozwój swoich talentów, by mogli służyć innym ludzkim duchom w prawach stworzenia na Ziemi, a swoją pracą odczyniać swoje winy.

Zapomniałeś jak żyć by swoim życiem dać dowód swojej wiary w Pana.

Przykładnym życiem dać wzór dla swoich ziemskich dzieci oparty na trzech prawach Bożych zawartych w krzyżu Prawdy i siedmiu prawach Pana, to jedyne prawo obowiązujące na Ziemi dane przez Pana ludzkim duchom.

Siła każdego człowieka na Ziemi jest ogromna, ale ziemski człowiek bez takiej wiedzy o swojej sile, o swojej mocy, brak tej wiedzy to wina jego ducha.

Ludzki duch jest bez możliwości przebicia się do PRAWDY przez rozum do siły, do ogromnej mocy każdego wypowiadanego słowa.

Dlatego człowiecze ziemski weź się do pracy, zmień siebie, pozwól żyć duchowo swojej ziemskiej rodzinie daj im zaczerpnąć PRAWDY i żyć zgodnie z prawem PANA, praca uszlachetnia każdego ducha, daj doświadczać swoim ziemskim dzieciom, im więcej doświadczą tym będą mocniejsi w swoim dorosłym życiu na Ziemi.

SIŁA idzie ze ŚWIATŁA od PANA do ziemskich duchów, utrzymuj równowagę ducha, bądź zawsze czujny i wysyłaj uczucia w słowach do Pana dziękując za wszystko z MIŁOŚCIĄ duchową.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Są znaki na Ziemi i na niebie 19.
 Oceń wpis
   

 

Są znaki na Ziemi i na niebie
19.

Są znaki na ziemi i na niebie ludzki duchu, PAN bez szukania ciebie, to ty masz się nisko kłaniać i do PANA się kierować, to jedyna droga dla ciebie do Pana, ty będziesz prosić o radosne życie w KRÓLESTWIE CZYSTOŚCI i TRÓJJEDYNOŚCI.

Stworzenie mową Pana, to obrazy z duchowości dla potwierdzenia twoich wątpliwości i pokazanie, że dobrą idziesz drogą w stronę ŚWIATŁA, do domu twojego stworzonego dla ducha otwartego, dążącego do poziomu duchowo istotnego.

Pamiętaj duchu wszystko w pokorze odsłonić się może by wskazać tobie drogę, byś podążał drogą PRAWDY.

Wygodne twoje życie ziemskie leniwe, drzemiące, całe śpiące, dążące do upadku duchowego bo brakuje PRAWDY i WOLI BOŻEJ.

Aby już wykorzystać każdą sekundę idź w swoim odczuwaniu do przeżywania życia zgodnie z prawami w stworzeniu, dojdą do drogi ŚWIATŁA tylko ci którzy się całkowicie zmienią.

Przejdą żywioły i zabiorą wszystko, co ciemne, co leniwe, czyli byle jakie, tylko ci, co w swoich uczuciach będą współbrzmieć w promieniowaniu Miłości, zostaną, pójdą dalej za Jezusem Chrystusem do prawdziwego domu, do poziomu duchowo istotnego.

Ci, co słuchają ciemności upadną, bez możliwości ich wysłuchania, a ci, co bez widzenia, w skutkach zwrotnych bez możliwości ich zobaczenia, zostaną sami i zginą, wrócą do duchowo istotnego, jako nieświadome zarodki, to najsurowsza kara dla ludzkiego ducha.

To, co przeżyją zaowocuje, jako pokorna służba PANU.

Ci, co pozostaną po wydarzeniach, będą mocno przekonani i bez żadnych wątpliwości, komu mają służyć, radośnie w PRAWDZIE z Miłością.

Mało ludzi na Ziemi zostanie, będą dziękować za okazane dobro, to, co zobaczą bez możliwości  zapomnienia.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Życie w prawach stworzenia 18.
 Oceń wpis
   

 

Życie w prawach stworzenia 

18.

Życie w prawach stworzenia to radosne tworzenie zgodne z trzema prawami PANA, to ciągłe dziękowanie i kierowanie uczuć w słowach do PANA w każdym miejscu na Ziemi.

To Miłość, to radość, to Prawda, zawsze spokój i uśmiech.

To brama do poziomu duchowo istotnego, to brama do PANA, droga skierowana na Światłe wyżyny, do rozwoju duchowego, związanego z duchem, bo ciało ziemskie i rozum jest związany tylko z gęstą materią.

To ciągła czujność, czystość w sercu, myślach i czynie, zawsze w służbie Stworzyciela.

To radosne połączenie z poziomem duchowo istotnym dla każdego ducha na Ziemi, wszystko, co gęsto materialne bez liczenia się, ma być, bo jest potrzebne, ale tu ma być cel duchowy, pieniądze są tylko narzędziem w osiąganiu duchowego celu.

Wszystko przesiąknięte jest jadem ciemności, a czas na to, aby w KRÓLESTWIE TRÓJJEDYNOŚCI i CZYSTOŚCI wszystko było przesiąknięte MIŁOŚCIĄ i CZYSTOŚCIĄ ducha.

Każdy duch ma wysoki stopień poznania PRAWDY, ale na Ziemi rozum blokuje ducha, to teraz wszystkie ludzkie duchy są zmuszone do oczyszczenia swoich inkarnacji i mogą dotrzeć do siebie ducha, żyć z PRAWDĄ, na co dzień.

Trzeba całkowicie ludzkie duchy uwolnić od ciemności i dać szansę na SŁUŻENIE ŚWIATŁU.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
CZEKANIE 17.
 Oceń wpis
   

 

CZEKANIE
17.

Czekanie to ogromna praca ze sobą duchem, uczenie się pokory, to pracowanie na rzecz PANA, to służenie ŚWIATŁU, mówienie PRAWDY w każdym momencie, to dawanie MIŁOŚCI duchowej.

Pokazywanie drogi w kierunku Światła.

Przyjdą ziemscy ludzie, będą prosić, tylko MIŁOŚĆ z PRAWDY może im pomóc.

Bądźcie wymagający, ale zawsze sprawiedliwi, dajcie to, co dla ziemskich duchów korzystne, pętają siebie ducha rozumowo to ziemskie ciało cierpi, trzeba ich uwalniać pokazując im drogę przez Słowo do góry, przez oczyszczenie do PRAWDY.

Budujcie każdego ziemskiego ducha od podstaw, dobry fundament daje podstawę do uwolnienia ducha, do przejawienia się Praw BOŻYCH na Ziemi.

Każdy ludzki duch sam już bez możliwości trafienia na drogę w kierunku ŚWIATŁA, potrzebny jest Światły przewodnik, który swoim przykładem poprowadzi inne duchy do PRAWDY, do życia na Ziemi zgodnego z prawami stworzenia.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)